پنجشنبه, ۱ آبان, ۱۳۹۹ / 22 October, 2020
بانک گردشگری
تبیین جایگاه بانک گردشگری بین باشگاه و هواداران پرسپولیس
۱۱ ساعت قبل / بانک گردشگری / تیم فوتبال پرسپولیس / کارت هواداری
تبیین جایگاه بانک گردشگری بین باشگاه و هواداران پرسپولیس
مدیرعامل بانک گردشگری در آیین رونمایی از کارت هواداری پرسپولیس گفت: با تفاهم های به وجود آمده بین هر سه ضلع مثلت بانک گردشگری، باشگاه پرسپولیس و کارگزار، شاهد موفقیت های بیشتر خواهیم بود.
رونمایی از کارت هواداری سرخ‌ها  / شناسایی همراهان، حامیان و دو آتیشه‌های پرسپولیس
۱۱ ساعت قبل / پرسپولیس تهران
رونمایی از کارت هواداری سرخ‌ها  / شناسایی همراهان، حامیان و دو آتیشه‌های پرسپولیس
بانک گردشگری در مراسمی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس رونمایی کرد.
آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس برگزار شد
۲۱ ساعت قبل / باشگاه پرسپولیس / هواداران پرسپولیس / بانک گردشگری
آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس برگزار شد
آیین رونمایی از کارت هواداری باشگاه پرسپولیس با حضور مدیران ارشد بانک گردشگری و باشگاه پرسپولیس برگزار شد.
کارت بانکی هواداری پرسپولیس رونمایی شد
۲ روز قبل / پرسپولیس / کارگزار / فوتبال / بانک گردشگری / کارت هواداری
کارت بانکی هواداری پرسپولیس رونمایی شد
کارت بانکی هواداری باشگاه پرسپولیس با حضورمدیران این باشگاه، کارگزار و بانک گردشگری رونمایی شد.
صیانت، حمایت و ایجاد رقابت سه وظیفه مهم دولت در قبال بخش معدن است
۳ روز قبل / بانک گردشگری / هلدینگ ماهان / معدن
صیانت، حمایت و ایجاد رقابت سه وظیفه مهم دولت در قبال بخش معدن است
معاون هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان گفت: با در نظر گرفتن اینکه بخش معدن کاتالیزور و نیروی محرکه صنایع است، در وضعیت کنونی دولت باید در قبال بخش معدن سه وظیفه مهم صیانت، حمایت و ایجاد رقابت را ایفا کند.
بانک گردشگری جزء بانک‌های سودده در بورس است/ برنامه‌ریزی برای ورود به مرحله دوم افزایش سرمایه در سال 99
۵ روز قبل / سرمایه / شرایط اقتصادی / گردشگری / والیبال / برنامه ریزی
بانک گردشگری جزء بانک‌های سودده در بورس است/ برنامه‌ریزی برای ورود به مرحله دوم افزایش سرمایه در سال 99
ایلنا: در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری که با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد، صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1398 به تصویب رسید.
پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با حمایت بانک گردشگری
۵ روز قبل / روابط عمومی / فوتبال پرسپولیس / گردشگری / لیگ قهرمانان / لیگ قهرمانان آسیا
پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا با حمایت بانک گردشگری
ایلنا: راه یافتن تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان اسیا را با اسپانسری بانک گردشگری به هواداران این تیم و تمام هموطنان عزیزمان شادباش می گوییم.
کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس سهامدار بانک گردشگری شدند
۵ روز قبل / پرسپولیس / فوتبال پرسپولیس / کادر فنی و بازیکنان / گردشگری / لیگ قهرمانان آسیا
کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس سهامدار بانک گردشگری شدند
ایلنا: بانک گردشگری با هدف قدردانی از تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم را سهامدار بانک کرد.
صدور کارت هواداری از اواخر مهرماه
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
صدور کارت هواداری از اواخر مهرماه
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس تهران گفت: بانک گردشگری به عنوان اسپانسر اصلی این باشگاه، تاکنون به تمام تعهدات خود در زمینه حمایت مالی عمل کرده و صدور کارت های هواداری از اواخر مهرماه جاری آغاز می شود.
رغبتی: وزارت امکان قرض به پرسپولیس را هم ندارد
۱۳۹۹/۰۷/۲۲ / عمان / برانکو ایوانکوویچ (سرمربی) / تیم ملی عمان / علی رغبتی / وزارت ورزش و جوانان
رغبتی: وزارت امکان قرض به پرسپولیس را هم ندارد
علی رغبتی می‌گوید که بخشی از پول برانکو از طریق بانک گردشگری تامین شده است.
یلوه: بانک گردشگری به تمام تعهداتش عمل کرده است/ صدور کارت هواداری از اواخر مهرماه
۱۳۹۹/۰۷/۲۱
یلوه: بانک گردشگری به تمام تعهداتش عمل کرده است/ صدور کارت هواداری از اواخر مهرماه
معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: بانک گردشگری به عنوان اسپانسر اصلی، تاکنون به تمام تعهدات خود در زمینه حمایت مالی عمل کرده و صدور کارت های هواداری از اواخر مهرماه جاری آغاز می شود.
حضور فعال هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان در سمپوزیوم فولاد کیش
۱۳۹۹/۰۷/۱۹ / بانک گردشگری / شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان / فولاد کیش
حضور فعال هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان در سمپوزیوم فولاد کیش
با حضور شرکت های تابعه، شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان در سمپوزیوم فولاد کیش به معرفی زنجیره فولادی این هلدینگ پرداخته است.
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
واکنش بانک مرکزی به تحریم بانک‌های ایرانی
رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به تحریم بانک‌های ایرانی گفت: «تعدادی از این بانک‌ها وظیفه انتقال منابع برای خرید دارو و مواد غذایی را به عهده دارند و بانک‌های خارجی که با این بانک‌ها مبادلاتی داشتند، عملا معافیت‌ها و مجوزهای لازم را برای تأمین مالی مبادلات دارو و محصولات غذایی دریافت کرده‌اند.» به گزارش «شهروندآنلاین» عبدالناصر همتی افزود: «هر چند در ماه‌های گذشته برای تأمین دارو و غذای مردم به علت فشار حداکثری به شدت در مضیقه بودیم، ولی تاکنون از مسیرها و روش‌هایی اجازه ندادیم هیچ‌گونه کمبودی در کشور داشته باشیم.» او گفت: «از این پس نیز بانک مرکزی در کنار بخش خصوصی تمام تلاش خود را برای تأمین دارو و کالاهای …
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
ادعای آمریکا درباره تسهیل انتقال اقلام پزشکی به ایران دروغی بیش نیست
سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس گفت که آمریکا حتی مردم خود را قربانی سیاست‌های اشتباه خود کرده است.به گزارش ایسنا، حمید بعیدی‌نژاد، سفیر ایران در لندن روز پنجشنبه در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی از مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا و استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری ایالات متحده با اشاره به تحریم های اعمالی جدید علیه ایران نوشت: دولت آمریکا هجده نهاد بانکی و مالی ایران را به لیست تحریم‌ها اضافه نمود تا به افراطی‌ترین لابی‌های خشونت و نفرت اثبات کند که تا آخرین لحظات حکومت، سیاست تشدید جنگ اقتصادی خود با ایران را با قدرت تمام تعقیب کرده است.وی ادامه داد: دولت آمریکا با این اقدام به روشنی ثابت کرد که ادعای مکرر تسهیل انتقال اقلام پزشکی به ایران برای مقابله با کرونا دروغی بیش نیست.بعیدی‌نژاد …
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
۱۸بانک ایرانی را تحت تحریم‌های خود قرار داد
وزارت خزانه‌داری آمریکا عصر پنجشنبه تحریم‌های جدیدی را علیه ایران ۱۸ نهاد مالی ایرانی را تحت تحریم‌های خود قرار داد. در بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده است که این وزارتخانه طی رایزنی با وزارت خارجه این کشور نهادهای مالی ایران را برای قرار دادن در لیست تحریم‌ها شناسایی کرده است.وزارت خزانه‌داری آمریکا عصر پنجشنبه تحریم‌های جدیدی را علیه ایران 18 نهاد مالی ایرانی را تحت تحریم‌های خود قرار داد. وزارت خزانه‌داری آمریکا پنجشنبه عصر (به وقت تهران) 18 بانک ایران را تحت تحریم قرار داد.در بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده است که این وزارتخانه طی رایزنی با وزارت خارجه این کشور نهادهای مالی ایران را برای قرار دادن در لیست تحریم‌ها شناسایی کرده است.بر اساس بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا بانک‌های زیر …
پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری به سوییچ
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
پایانه های فروشگاهی بانک گردشگری به سوییچ " به پرداخت ملت"متصل شد
شرکت به‌پرداخت ملت از انعقاد قرارداد با بانک گردشگری برای اتصال پایانه‌های فروشگاهی این بانک به سوییچ پرداخت خود خبر داد.
جزییات وام سفر / وام 20 میلیونی سفر برای چه کسانی است؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۰ / بانک گردشگری / سفر / وام سفر / وام سفر بانک گردشگری
جزییات وام سفر / وام 20 میلیونی سفر برای چه کسانی است؟
اخیرا خبر پرداخت وام قرض‌الحسنه ۲۰ میلیونی برای سفر آن هم با نرخ سود چهار درصد اعلام شد که این تسهیلات به نظر متفاوت از وام سفر بانک گردشگری به نظر می‌رسد. چرا که در خبر اخیر بانک عامل بانک ملت اعلام شده است. نوشته جزییات وام سفر / وام 20 میلیونی سفر برای چه کسانی است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
مجموعه 600 هکتاری مجتمع فولاد بافت به قطب عظیم صنعتی در کشور تبدیل شود
۱۳۹۹/۰۷/۰۶ / بانک گردشگری
مجموعه 600 هکتاری مجتمع فولاد بافت به قطب عظیم صنعتی در کشور تبدیل شود
رئیس گروه مالی گردشگری در جریان بازدید از کارخانه احیاء استیل فولاد بافت گفت: این مجموعه 600 هکتاری باید با تدوین و اجرای طرح جامع، به قطب عظیم صنعتی و تولیدی در کشور تبدیل شود.
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
ترکیب سهامداری «وگردش» بی‫نظیر است
مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران سمگا به عنوان یکی از سهامداران عمده بانک گردشگری گفت: بنا به اطلاعات ارائه شده توسط اداره سهام بانک گردشگری، حدود 75 درصد مبلغ افزایش سرمایه 1500 میلیارد تومانی بانک تامین شده و امیدواریم تا 15 مهرماه جاری عمده حق تقدم ها پذیره نویسی شود تا بتوان افزایش سرمایه را ثبت کرد.اسفندیار حیدری پور افزود: گزارش اولیه افزایش سرمایه تا 3600 میلیارد تومان بانک در دستور کار بود که از بانک خواستیم اولویت افزایش سرمایه به روش تجدید ارزیابی دارایی ها و سپس بخشی از طریق آورده نقدی باشد.وی ادامه داد: اما مقام ناظر در حوزه بازار پول و همچنین بازار سرمایه اعلام کرد که باید افزایش سرمایه ابتدا به روش آورده نقدی اجرا شود تا بانک موفق به اخذ مجوز برای مرحله …
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
مرحله دوم افزایش سرمایه به روش تجدید ارزیابی در دست اقدام
مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران «سمگا» به‌عنوان یکی از سهامداران عمده بانک گردشگری گفت: بنا به اطلاعات ارائه شده توسط اداره سهام بانک گردشگری، حدود 75 درصد مبلغ افزایش سرمایه 1500 میلیارد تومانی بانک تامین شده و امیدواریم تا 15 مهرماه جاری عمده حق تقدم‌ها پذیره‌نویسی شود تا بتوان افزایش سرمایه را ثبت کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
8 شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس هستند
وی گفت: با هدف مردمی کردن اقتصاد 8 شرکت زیرمجموعه گروه مالی گردشگری در صف ورود به بورس قرار دارند که عایدی همه آنها نصیب سهام بانک گردشگری (وگردش) و شرکت سمگا می‫شود. مهدی جهانگیری که درجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق‫العاده بانک گردشگری سخن می‫گفت، افزود: از زیر مجموعه های گروه مالی گردشگری در مجموع 8 شرکت شامل شرکت های نگین گردشگری، فولاد صنعت بناب، پرستیژلند، میکامال کیش، مجموعه تفریحی گردشگری آیلند، احیا استیل فولاد بافت و هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان آماده ورود به بورس هستند.وی ادامه داد: سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری که بیشترین سهام آن متعلق به بانک گردشگری است، دارایی‫های ارزشمندی دارد که ورود آن به بورس در بازار توافقی پذیرش شده است.همچنین بخش اعظم سهام شرکت های پرستیزلند، فولاد …
بانک گردشگری جزء بانک های سودده در بورس است
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / بانک گردشگری / بورس / سرمایه گذاری
بانک گردشگری جزء بانک های سودده در بورس است
در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک گردشگری که با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد، صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید.
قرارداد همکاری بین شرکت پارس زیگورات و هایپر استار امضا شد
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / بانک گردشگری / شرکت پارس زیگورات / هایپر استار
قرارداد همکاری بین شرکت پارس زیگورات و هایپر استار امضا شد
قرارداد همکاری بین مدیران شرکت توسعه مجتمع های خدماتی رفاهی پارس زیگورات و شرکت هایپر مارکت های ماف پارس در تهران امضا شد.
بیش‌ترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بازار سهام +عکس
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / بورس / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / اخبار بورس / بازار
بیش‌ترین تغییر مالکیت حقیقی و حقوقی در بازار سهام +عکس
افراد حقیقی امروز ۴۷۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری و همچنین سهام بانک گردشگری بود.
تولید حدود ۱.۲ میلیون تن سنگ آهن در شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان
۱۳۹۹/۰۶/۲۵ / بانک گردشگری / سنگ‌آهن / شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان
تولید حدود ۱.۲ میلیون تن سنگ آهن در شرکت صنایع و معادن ماهان سیرجان
مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان اعلام کرد: میزان تولید سنگ آهن در این شرکت از ابتدای سال جاری تا ۲۰ شهریورماه جاری به حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن رسید.
۱۳۹۹/۰۶/۱۹
ایجاد 30 هزار شغل مستقیم در راه است
رئیس گروه مالی گردشگری دربازدید از پروژه های در دست اجرای سرزمین ایرانیان (آیلند) بر ضرورت تسریع در بهره‫برداری از پروژه‫های فاز اول مجموعه تا پایان سال جاری تاکید کرد و گفت: ایجاد بیش از 30 هزار شغل در آیلند، کار با ارزش و مقدسی است.مهدی جهانگیری در این بازدید که مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک گردشگری حضور داشتند، گفت: برای تسریع در اجرای پروژه‫ها لازم است مدیریت بهره برداری از مدیریت اجرا تفکیک شود.وی افزود: نهایی کردن و اتمام 11 پروژه در فاز نخست باید در اولویت قرار گیرد به طوری که تا پایان سال جاری شاهد به بهره‫برداری رسیدن این پروژه‫ها باشیم.جهانگیری تصریح کرد: با اجرای پروژه آیلند بیش از 30 هزار شغل مستقیم در این مجموعه ایجاد می‫شود که کار با ارزش و مقدسی است.رئیس گروه مالی گردشگری در …
بانک گردشگری تا سال 1401 اسپانسر اصلی باشگاه  پرسپولیس باقی ماند
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / پرسپولیس / گردشگری / فوتبال / لیگ برتر
بانک گردشگری تا سال 1401 اسپانسر اصلی باشگاه پرسپولیس باقی ماند
بنابر امضای دومین قرارداد بانک گردشگری با باشگاه پرسپولیس، اسپانسری این بانک تا پایان فصل لیگ برتر فوتبال کشور(سال 1401) ادامه دارد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۱
تحویل 4 مدرسه به آموزش و پرورش مناطق محروم در شهریور
مدیرعامل بنیاد نیکوکاری یاس اعلام کرد: چهار مدرسه ساخته شده توسط این بنیاد در شهریور ماه جاری تحویل ادارات آموزش و پرورش مناطق محروم استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان می شود.فائض فرخی گفت: ساخت بیست و یکمین و بیست و دومین مدرسه کیمیای دانش در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان و همچنین مدارس بیست و سوم و بیست و چهارم کیمیای دانش در شهرستان دلگان در استان سیستان و بلوچستان نهایی شده و در شهریور ماه جاری تحویل آموزش و پرورش مناطق یاد شده می شود.وی افزود: همچنین یک باب مدرسه در روستای عثمان آباد چابهار در دست ساخت است که امیدواریم تا پایان سال جاری، تکمیل و به آموزش و پرورش این منطقه تحویل شود.فرخی تصریح کرد: بنیاد نیکوکاری یاس به مناسبت ایام محرم امسال بیش از 900 بسته حمایتی شامل اقلام غذایی و …
امکان اسکان متخصصان خارجی بدون اخذ ویزا در هتل فرودگاهی اجرایی شد
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ / بانک گردشگری / هتل فرودگاهی / اسکان متخصصان خارجی
امکان اسکان متخصصان خارجی بدون اخذ ویزا در هتل فرودگاهی اجرایی شد
با ثبت نخستین هتل بین‌المللی تهران در منطقه آزادشهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، امکان استفاده از متخصصان خارجی و اسکان آنها بدون اخذ روادید در هتل‌های فرودگاهی امام خمینی (ره) از ابتدای شهریورماه اجرایی شد.
رشد ۴۶۰ درصدی تسهیلات پرداختی در سال جهش تولید
۱۳۹۹/۰۵/۲۷ / بانک گردشگری / تسهیلات پرداختی / دستاوردهای لیزینگ گردشگری
رشد ۴۶۰ درصدی تسهیلات پرداختی در سال جهش تولید
مدیرعامل شرکت لیزینگ گردشگری از رشد بیش از ۴۶۰ درصدی در تسهیلات پرداختی، رشد سودآوری و افزایش حجم عملیات در سال جهش تولید خبر داد.
سرمایه بانک گردشگری 2.5 برابر شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / پول / سالن اجتماعات / سرمایه / گردشگری / نظام بانکی
سرمایه بانک گردشگری 2.5 برابر شد
جلسه مجمع عمومی فوق العاده بانک گردشگری با حضور بیش از 57 درصد سهامداران در محل سالن اجتماعات بانک برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
صورت‫های سال مالی منتهی به 29 اسفند 98 هلدینگ ماهان تصویب شد
در جلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سالانه شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان (سهامی عام) که با حضور بیش از 99 درصد صاحبان سهام برگزار شد، صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1398 به تصویب رسید. در این جلسه ابتدا صادق جاهد خطیبی مدیرعامل هلدینگ ماهان گزارشی از عملکرد سال مالی 1398 ارائه کرد و سپس گزارش حسابرس به جلسه قرائت شد. مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان گفت: هلدینگ ماهان در سال مالی ۱۳۹۷ بدهی بالغ بر ۱۹۵۵ میلیارد ریال داشت که با تدابیر اتخاذ شده در اقدامات اجرایی و مدیریتی در هلدینگ ماهان وشرکت های تابعه این رقم بدهی، به ۲۲۷ میلیارد ریال سود درسال ۱۳۹۸ منجر شد. صادق جاهد خطیبی در ادامه گزارش خود به مجمع عمومی و سهامداران پیرامون اقدامات انجام شده پس ازتغییرات مدیران و معاونان درسال …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •