دوشنبه, ۳۰ دی, ۱۳۹۸ / 20 January, 2020
بهمن حسین زاده
معرفی پتانسیل های صادراتی ایران در دوبی
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
معرفی پتانسیل های صادراتی ایران در دوبی
معاون وزیر صنعت، اکسپوی۲۰۲۰ دوبی را فرصت مناسبی برای برندسازی پتانسیل‌های اقتصادی ایران دانست و گفت: پتانسیل‌های صادراتی ایران را به دنیا معرفی می‌کنیم.
  بهمن حسین زاده  مظفر علیخانی  اتاق ایران
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
افزایش سهم 180 میلیون دلاری صادرات رنگ ایران
حسین‌زاده گفت: سهم صادرات کشورمان از سه محصول رنگ، رزین و چسب سالانه حدود 180 میلیون دلار است که با برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه این صنعت، این میزان افزایش خواهد یافت.به گزارش روابط‏عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اشاره به برگزاری نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری تهران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، گفت: سهم صادرات کشورمان از سه محصول رنگ، رزین و چسب سالانه حدود 180 میلیون دلار است که با برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه این صنعت، این میزان افزایش خواهد یافت. مهم‌ترین مقاصد صادراتی ایران در حوزه رنگ، رزین و چسب کشورهای افغانستان، …
سهم ۴ درصدی صنعت ساختمان در تولید ناخالص داخلی
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اقتصادی
سهم ۴ درصدی صنعت ساختمان در تولید ناخالص داخلی
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سهم چهار درصدی صنعت ساختمان در تولید ناخالص داخلی، گفت: محصولات سرمایشی و گرمایشی سهم عمده‌ای در سرمایه در گردش ۱۵ هزار میلیارد تومانی صنعت ساختمان دارند.
  شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی ج.ا. ایران  بهمن حسین زاده  وزارت صنعت معدن و تجارت  نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان
طرح ۱۰ میلیارد دلاری برای رونق تولید کالا
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / اقتصادی
طرح ۱۰ میلیارد دلاری برای رونق تولید کالا
معاون وزیر صمت از طرح ۱۰ میلیارد دلاری وزارت صنعت برای رونق تولید داخلی کالاهایی خبر داد که تا پیش از این برای تامین آنها واردات صورت می گرفت.
  بهمن حسین زاده  وزارت صنعت معدن و تجارت  صنعت ایران
تدوین استراتژی صادرات مبتنی بر حضور در کشورهای همسایه
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / اقتصادی
تدوین استراتژی صادرات مبتنی بر حضور در کشورهای همسایه
یک مقام مسئول در وزارت صنعت با اشاره به استراتژی دولت مبنی بر توسعه صادرات در کشورهای همسایه گفت: برای حمایت از تولید داخل بر روی نمایشگاه های صادرات محور متمرکز شده ایم.
  وزارت صنعت ، معدن و تجارت  بهمن حسین زاده  چین  صادرات ایران