یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
بورس آسیا
سیر صعودی اکثر بازارهای بورس آسیا
۲ روز قبل
سیر صعودی اکثر بازارهای بورس آسیا
شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی به جز هند امروز سیر صعودی در پیش گرفتند.
بورس آمریکا دوباره قرمزپوش شد
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / بورس / بورس آسیا / بورس اروپا / بورس امریکا
بورس آمریکا دوباره قرمزپوش شد
در وال استریت، بیشتر شاخص‌ها نزولی بودند تا جایی که دو شاخص از سه شاخص اصلی بورسی در سطح پایین‌تری از روز قبل خود بسته شدند. نوشته بورس آمریکا دوباره قرمزپوش شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
انتخابات آمریکا و افت و خیزهای بورس آسیا
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / انتخابات ۲۰۲۰ / آسیای شرقی / بورس / آمریکا ۲۰۲۰
انتخابات آمریکا و افت و خیزهای بورس آسیا
تهران-ایرنا- انتخابات آمریکا یکی از فاکتورهای تعیین کننده رفتار سهامداران در بازارهای سرمایه کشورهای آسیایی است،اما نوسانات و افت و خیزهای شاخص بورس در قاره کهن بیش از هر چیز از تحولات اقتصادی داخلی کشورها تأثیر می‌پذیرد.
سقوط بازار‌های بورس آسیا در پی ابتلای ترامپ به کرونا
۱۳۹۹/۰۷/۱۱ / کرونا / ترامپ / بازارهای جهانی / بورس آسیا
سقوط بازار‌های بورس آسیا در پی ابتلای ترامپ به کرونا
اعلام ابتلای ترامپ به کرونا باعث کاهش ارزش واحد‌های پولی استرالیا و نیوزیلند در برابر دلار آمریکا شد.
رشد شاخص‌ها در بورس‌های جهان
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / بازار بورس جهانی / بورس آسیایی / بازار سرمایه
رشد شاخص‌ها در بورس‌های جهان
آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد که امروز بیشتر شاخص های مهم بورسی جهانی سبزپوش شدند.
بورس های جهان تحت تاثیر تنش گفت و گوهای چین و آمریکا
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / بورس آسیایی / بازار بورس جهانی / بورس اروپا
بورس های جهان تحت تاثیر تنش گفت و گوهای چین و آمریکا
بازارهای آسیایی در شروع ساعات معاملاتی امروز با روند نوسانی همراه شدند در حالی که دور جدید از گفت و گوهای چین و آمریکا موجب بهم ریختن تعادل در بازارهای سهام شده است.
ریزش بورس‌ها در آسیا
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / بورس آسیایی / بازار بورس جهانی / شاخص بورس جهانی
ریزش بورس‌ها در آسیا
شاخص‌های مهم بورسی آسیا، هفته معاملاتی را بد آغاز کردند.
تداوم موج صعودی بورس‌های دنیا
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / بازار بورس جهانی / بورس آسیایی / بورس اروپا
تداوم موج صعودی بورس‌های دنیا
بورس‌های دنیا در ادامه رشد روزهای گذشته روز جاری هم با افزایش شاخص‌ها همراه شدند.
بورس آسیا جان گرفت، بهای طلا بالا رفت
۱۳۹۹/۰۵/۰۶ / بورس / طلا
بورس آسیا جان گرفت، بهای طلا بالا رفت
جدیدترین گزارش‌ها در روز دوشنبه از افزایش بهای طلا در بازارهای جهانی و رشد بورس‌های آسیایی حکایت دارند.
التهابات کرونایی بازارهای بورس آسیا – پاسیفیک در پی خیزش موج دوم
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / قاره آسیا / بازار سهام / استرالیا / اقیانوسیه / پکن / هراس جهانی از ویروس کرونا
التهابات کرونایی بازارهای بورس آسیا – پاسیفیک در پی خیزش موج دوم
تهران – ایرنا –منابع خبری گزارش دادند: همزمان با ادامه نگرانی ها از همه گیری موج دوم کرونا در منطقه آسیا- پاسفیک، بازار سهام این منطقه امروز(چهارشنبه) شاهد افت و خیز و نوسانات متضادی بود که انعکاس دهنده بیم و امیدهای کشورها در روند مقابله با شیوع جدید است.
رشد شاخص بازارهای بورس اروپا پس از افزایش شاخص در آسیا
۱۳۹۹/۰۴/۱۶ / اتحادیه اروپا / اخبار بورس
رشد شاخص بازارهای بورس اروپا پس از افزایش شاخص در آسیا
بازارهای سهام اروپا امروز (دوشنبه) به تبعیت از بازارهای بورس آسیا با افزایش شاخص کار خود را آغاز کردند.
بازارهای جهان تحت تاثیر دو اتفاق؛ سقوط قیمت نفت آمریکا و حال رهبر کره‌شمالی
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
بازارهای جهان تحت تاثیر دو اتفاق؛ سقوط قیمت نفت آمریکا و حال رهبر کره‌شمالی
نفت آمریکا که روز گذشته تا قیمت منفی ۳۷.۶ دلار سقوط کرده بود، در معاملات امروز(سه‌شنبه) اگرچه افزایش پیدا کرد و مثبت شد اما دوباره زیر صفر رفت و به منفی ۷۰ سنت رسید. اما نوسانات عجیب و تاریخی آن، روی روند معاملات بورس‌های جهانی تاثیر گذاشته است. از سوی دیگر، برخی منابع اطلاعاتی آمریکا حال «کیم‌جونگ‌اون» رهبر کره‌ شمالی را پس از عمل جراحی قلب، در معرض خطر جدی توصیف کرده‌اند. این سیگنال‌ها، باعث شده است که بازارهای بورس آسیایی منفی شوند.
ارزش سهام‌ بورس‌های آسیایی کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
ارزش سهام‌ بورس‌های آسیایی کاهش یافت
ارزش بازارهای بورس آسیا روز دوشنبه کاهش یافت، چراکه این نگرانی وجود دارد که به علت شیوع کرونا، تعطیلی جهان ماه‌ها ادامه یابد و خسارت هنگفتی به اقتصادها بزند.
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / بورس آسیا / تاثیر اقتصادی کرونا
کرونا موجب سقوط ارزش سهام آسیا شد
به گزارش ایرنا، نگرانی سرمایه گذاران از ناکافی بودن تلاش های اروپا و آمریکا باعث شده است تا ارزش سهام در بیشتر بازارها در روزهای پنجشنبه. جمعه سقوط کند.
سقوط ارزش سهام در بازارهای اروپا
۱۳۹۸/۱۲/۱۹ / قیمت نفت در بازارهای جهانی / بورس آسیا / بورس اروپا
سقوط ارزش سهام در بازارهای اروپا
ایلنا: با بالا گرفتن اپیدمی «کرونا» در اروا و سراسر جهان، بازارهای سهام اروپا بالاترین میزان سقوط را در سال‌های اخیر تجربه کردند.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
اختلاف 10 هزار تومانی دلار از میرداماد تا فردوسی
امروز مطالبی همچون آغاز معاملات فروش تعهدی روز یکشنبه آتی، توپ نقدینگی در حیاط شیمایی ها، رکورد مشارکت با عرضه اولیه قرن نیز شکسته شد، عرضه اولیه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر قبل از عید، بورس آسیا و آمریکا رشد کرد؛ یورو همچنان شکننده، بانک مرکزی چین ۱۰۰ میلیارد یوآن به بازار تزریق کرد، علت جهش قیمت سکه در بازار امروز چه بود؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / قیمت طلا / قیمت جهانی طلا
قیمت جهانی طلا امروز ۹۸/۱۱/۲۸
در حالی که ارزش دلار در نزدیکی بالاترین رقم بیش از ۴ ماه اخیر قرار دارد، قیمت طلا روز دوشنبه شاهد کاهش بود. در عین حال نگرانی‌ها از تاثیرات اقتصادی ویروس کرونا که بر بازار‌های بورس آسیا سایه افکنده مانع از افت بیشتر قیمت طلا شد.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
بورس آسیا افت کرد؛ یوآن بالا رفت/ نفت بشکه‌ای ۵۰ دلار معامله شد
همزمان با ادامه تلاش سرمایه‌گذاران برای ارزیابی دقیق زمان بازگشت و بهبود فعالیت‌های اقتصادی پس از ضربه سنگین ویروس کرونا، بورس در سرتاسر منطقه آسیا اقیانوسیه کاهش یافت.
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
صف بیش از یک میلیون نفری برای خرید سهام
امروز مطالبی همچون دلار گران‌تر شد، مجوز افزایش سرمایه فارس از سود انباشته، افزایش سرمایه کلر از سود انباشته، شاید وقتی دیگر، بورس آسیا جان گرفت، تلاش یک فروشگاه اینترنتی برای فرار مالیاتی، رکورد معامله پوند زده شد، شوک اقتصادی کرونا سه برابر بزرگ‌تر از پیامد‌های سارس، هر سهام عدالت یک میلیون تومانی، چند هزار تومان سود می‌گیرد؟ و تداوم جهش سهام چین و ژاپن؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
۱۳۹۸/۱۱/۰۸
قرنطینه تجاری و بیم تشدید کاهش قیمت
گروه اقتصادی| یک ماه پیش اولین مبتلا به ویروس کرونا در ووهان تشخیص داده شد و در حال حاضر نیز دوهفته از انتشار خبر فراگیر شدن آن می‌گذرد. در این مدت کرونا به قاره‌های دیگر نیز رسیده و در حال حاضر تمرکز محافل علمی دنیا در کنترل این ویروس و جلوگیری از انتشار وسیع آن خلاصه می‌شود. هر چند این ویروس آثار به مراتب تخریبی‌تری بر اقتصاد چین خواهد گذاشت، اما بازارهای جهانی مانند نفت و بورس آسیایی و امریکایی نیز از آثار آن در امان نبودند. افزایش شمار مبتلایان و کشته‌شدگان از این ویروس در آسیا سبب شد، بورس‌های آسیایی عملکرد به مراتب بدتری نسبت به بورس‌های اروپایی داشته باشند. از سوی دیگر قیمت نفت پس از بازگشایی بازار در روز دوشنبه با کاهش 2.2 درصدی به زیر 60 دلار رسید. …
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
حداقل حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال آینده تعیین شد/ با شیوع یک ویروس کشنده در چین؛ یوآن سقوط کرد، بورس آسیا به هم ریخت، طلا گران شد/ ورود خودرو به انتخابات آمریکا/ برای عملیات بازار باز از کدام کشور …
این پیمانه تیتر‌هایی همچون بورس تهران قرمز شد، افت قیمت نفت با فروکش التهاب بازار، دلار در بازار تهران تغییر چندانی نداشت، کاهش بهای سکه در بازار امروز، تنش‌های ایران و آمریکا خطری برای اقتصاد جهان، تورم دی ماه ۳۸.۶ درصد گزارش شد و پراید به مرز ۶۰ میلیون تومان رسید را در بر دارد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۳
کاهش 12 دلاری قیمت طلا در آستانه امضای توافق تجاری آمریکا و چین
پس از اینکه ارزش بازارهای بورس آسیا در آستانه امضا توافق تجاری آمریکا و چین، به بالاترین رقم 19 ماه گذشته رسید، قیمت طلا 11.80 دلار کاهش یافت و هر اونس 1550.54 دلار فروخته شد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / بازار سهام / بورس / اسیای غربی / سپاه پاسداران / قاسم سلیمانی
سقوط سهام آسیای غربی با حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا
شاخص‌های بورس آسیای غربی نیز صبح امروز پس از حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا در عراق در تلافی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سقوط کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
جهان در شوک شهادت سردار
گروه ایران و جهان - خبر ترور و شهادت سردار سلیمانی به وسیله نیروهای آمریکایی در عراق، همچنان در راس اخبار بین‌المللی قرار دارد. اقدامی که بلافاصله به شوک خبری در آغاز سال 2020 میلادی تبدیل شد و همزمان با آن موجی از نگرانی را در جامعه بین‌المللی نسبت به این اقدام تروریستی برانگیخت.در همین راستا، صبح روز جمعه نفت برنت با چهار درصد افزایش قیمت روبه‌رو شد و همزمان با افزایش نرخ طلا، بازارهای بورس نیویورک، لندن و بازار بورس آسیا در وضعیت قرمز قرار گرفت. همچنین تقریباً تمامی کشورهای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، ضمن ابراز نگرانی از اقدام تروریستی آمریکا، خواستار خویشتنداری در جهت جلوگیری از یک درگیری تمام عیار هستند؛ موضوعی که در واکنش به صحبت‌های مقامات کشورمان درخصوص انتقام سخت از آمریکا مطرح شده است.در …
۱۳۹۸/۰۹/۱۴
با سودده ترین و زیانده‌ترین‌ نماد بورسی آشنا شوید
امروز مطالبی همچون جهش قیمت دلار در آخرین روز هفته، تسهیلات بپاس به کارمندانش، میزان زیان انباشته آرمان، تحلیل تکنیکال چه کمکی به سرمایه گذار بورسی می کند؟ گسیل نقدینگی به بازار سرمایه برای حفظ ارزش پول و کره جنوبی نردبان بورس آسیا را برعکس رفت در سایت نبض بورس قرار گرفته است. روی تیتر‌ها کلیک کنید و گزارش کامل اخبار را در «نبض بورس» مطالعه نمایید.
۱۳۹۸/۰۹/۱۴
کره جنوبی نردبان بورس آسیا را برعکس رفت!
شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی به جز کره جنوبی روند صعودی در پیش گرفتند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۵
رئیس جمهور: با بنزین ۵ هزار تومانی مخالفت کردیم/ همتی: تورم گرانی بنزین ۴ واحد درصد/ نوبخت: تورم یکی دو درصد/ قائم مقام وزیر صنعت: دلیلی برای گرانی وجود ندارد؛ مردم هرگونه گران‌فروشی را اعلام کنند
این پیمانه تیتر‌هایی همچون پیش بینی ارتفاع ۴۰۰ هزار واحدی برای شاخص کل بورس، صعود بازار‌های بورس آسیا بجز چین، حضور ۱۴ ساله ایران در بین بزرگ‌ترین اقتصاد‌های جهان، اتحادیه تاکسیرانی‌: هیچ گونه افزایش کرایه نداریم، طلای سیاه کمی گران شد، سخنگوی دولت: آثار اصلاح قیمت بنزین در میان مدت مشخص می‌شود و نفت سنگین ایران ۵۸ دلار فروخته شد را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
انتظار سهامداران برای شنیدن سخنرانی ترامپ
بازارهای بورس آسیا امروز رشد نسبی را تجربه کردند و بورس‌های اروپایی نیز تا حدودی مثبت بودند چرا که سهامداران منتظر سیگنال مثبت از مذاکرات تجاری چین و آمریکا هستند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
بازارهای آسیایی منتظر سینگال مثبت از مذاکرات تجاری چین و آمریکا
بازارهای بورس آسیا امروز رشد نسبی را تجربه کردند و بورس‌های اروپایی نیز تا حدودی مثبت بودند چرا که سهامداران منتظر سیگنال مثبت از مذاکرات تجاری چین و آمریکا هستند.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲
افزایش ارزش سهام بازارهای بورس آسیا به بیشترین میزان 6 هفته گذشته
خوش‌بینی به پایان جنگ تجاری چین و آمریکا باعث تقویت بازارهای بورس آسیا و آمریکا شد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۸
محرک‌های اقتصادی چین بازار بورس آسیا را سبزپوش کرد
بانک مرکزی چین تصمیم گرفته تا ذخایر بانک را کاهش دهد، بنابراین نقدینگی به سمت بازار سرازیر شده و باعث تقویت بورس در چین و منطقه آسیا شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳
عقب‌نشینی ترامپ از تعرفه های جدید روی کالاهای چین/ بورس آسیا اوج گرفت
پس از آنکه ترامپ تعرفه‌های جدید روی باقی‌مانده کالاهای چینی را که قرار بود از اول سپتامبر اجرایی شود به تأخیر انداخت ارزش سهام بازارهای بورس آسیا تقویت شد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱
سقوط بورس شرق آسیا پس از اعمال مجدد تعرفه آمریکا بر چین
پس از انتشار خبر اعمال تعرفه آمریکا بر کالاهای چینی قیمت شاخص بورس آسیا کاهش یافت.
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
امروز چه خبر بود؟ از واکنش ها به توقیف نفتکش ایرانی و تکذیب خبر توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران تا نگرانی روزافزون سالمندان از تورم و گرانی و هزینه...
شفقنا- خبرهای امروز از واکنش ها به توقیف نفتکش ایرانی و تکذیب خبر توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران تا نگرانی روزافزون سالمندان از تورم و گرانی و هزینه های زندگی و قرمز شدن شاخص بورس آسیایی. خلاصه اخبار...
۱۳۹۸/۰۴/۱۵
شاخص های بورس آسیایی و وال استریت قرمز شدند
شفقنا- شاخص های اصلی سهام وال استریت روز جمعه (بامداد شنبه به وقت تهران)، پس از آنکه سرمایه‌گذاران در پیش‌بینی‌های خود در خصوص کاهش نرخ بهره، تجدید نظر کردند، با افت روبرو شد. به گزارش رویترز، در پایان معاملات روز جمعه، شاخص اس‌اندپی ۵۰۰ حدود ۱۸ صدم درصد افت کرد و در سطح ۲۹۹۰.۴۱ واحد بسته شد. میانگین صنعتی داوجونز […]
۱۳۹۸/۰۴/۰۷
آتش جنگ تجاری واشنگتن و پکن به بورس آسیا افتاد
با کمرنگ شدن احتمال توافق بین چین و آمریکا بر سر مساله تجاری، بازارهای آسیایی مجددا قرمزپوش شدند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰
بورس آسیا و آمریکا رشد کرد
تهران- ایرنا- در پی لغو تهدید تعرفه‌ای آمریکا علیه مکزیک؛ در آغاز معاملات هفتگی بازارها در روز دوشنبه سهام آمریکا و آسیا با رشد رو به رو شد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۷
آشفتگی بورس آسیایی در پی تشدید تنش تجاری آمریکا و مکزیک
ایلنا: در پی بیم‌ و امیدها از اعمال یا تعویق تعرفه‌های آمریکا بر کالاهای مکزیکی، بازارهای آسیایی با تنش‌های زیادی در این بین روبه‌رو بوده اند. انتشار نرخ بیکاری آمریکا نیز در این میان بی‌تاثیر نیست.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •