چهارشنبه, ۸ بهمن, ۱۳۹۹ / 27 January, 2021
تقاضای وام
این هوش مصنوعی وام گیرندگان را تایید صلاحیت می‌کند
۱۳۹۹/۱۱/۰۱ / هوش مصنوعی / وام / بانک / بیمه
این هوش مصنوعی وام گیرندگان را تایید صلاحیت می‌کند
مردم دوست دارند تا با یک نگاه دیگران را قضاوت کنند اکنون الگوریتمی ادعا می‌کند که می‌تواند کاری مشابه انجام دهد و در عرض تنها دو دقیقه قابل اعتماد بودن فردی که از بانک تقاضای وام کرده است را تشخیص دهد.
کشاورزان گلستان بیشترین تقاضای وام در کشور را دارند
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ / وزارت جهاد کشاورزی / تسهیلات بانکی / گرگان / گلستان / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
کشاورزان گلستان بیشترین تقاضای وام در کشور را دارند
گرگان - ایرنا - کشاورزان استان گلستان بیشترین تقاضای دریافت وام بانکی کشور در قالب "کشاورز کارت" را در بین همکاران کشوری از آن خود کردند.
جزئیات و مراحل ثبت‎‌نام وام کرونا (اینفوگرافیک)
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / تقاضای وام / کرونا / مرحله دوم وام کرونا / وام کرونا
جزئیات و مراحل ثبت‎‌نام وام کرونا (اینفوگرافیک)
ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی کرونا از فردا، چهارم آذر ماه آغاز می‌شود. اما این وام به چه افرادی تعلق می‌گیرد و به چه افرادی تعلق نمی‌گیرد و روند ثبت نام آن چگونه است؟ نوشته جزئیات و مراحل ثبت‎‌نام وام کرونا (اینفوگرافیک) اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
همتی خطاب به رئیس صندوق بین‌المللی پول: درخواست وام ایران را بدون فشار آمریکا تصویب کنید
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / همتی / بانک مرکزی
همتی خطاب به رئیس صندوق بین‌المللی پول: درخواست وام ایران را بدون فشار آمریکا تصویب کنید
رئیس کل بانک مرکزی خطاب به رییس صندوق بین المللی پول گفت: ما از صندوق انتظار داریم فارغ از فشار آمریکا تقاضای وام ایران را تصویب کند و در همین ارتباط رئیس صندوق بین المللی پول توضیح داد: شرایط ایران را درک و تلاش می‌کنیم امکان بهره مندی همه کشور‌ها از این وام فراهم شود.
صندوق پول فارغ از فشار آمریکا وام ایران را تصویب کند
۱۳۹۹/۰۷/۳۰
صندوق پول فارغ از فشار آمریکا وام ایران را تصویب کند
رئیس بانک مرکزی گفت: ما از صندوق بین المللی پول انتظار داریم فارغ از فشار آمریکا تقاضای وام ایران را تصویب کند.
موفقیت ایران در مواجهه با شیوع کرونا با وجود تحریم‌ها
۱۳۹۹/۰۷/۳۰ / بانک مرکزی / خاورمیانه / صندوق بین المللی پول / منابع مالی / ویروس
موفقیت ایران در مواجهه با شیوع کرونا با وجود تحریم‌ها
اقتصادنیوز: عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در سخنرانی خود خطاب به رییس صندوق بین المللی پول گفت: ما از صندوق انتظار داریم فارغ از فشار آمریکا تقاضای وام ایران را تصویب کند و در همین ارتباط رئیس صندوق بین المللی پول توضیح داد: شرایط ایران را درک و تلاش می کنیم امکان بهره مندی همه کشورها از این وام فراهم شود.
دستور آمریکا برای مخالفت با تقاضای وام ایران
۱۳۹۹/۰۷/۳۰
دستور آمریکا برای مخالفت با تقاضای وام ایران
عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در سخنرانی خود خطاب به رییس صندوق بین المللی پول گفت: ما از صندوق انتظار داریم فارغ از فشار آمریکا تقاضای وام ایران را تصویب کند و در همین ارتباط رئیس صندوق بین المللی پول توضیح داد: شرایط ایران را درک و تلاش می‌کنیم امکان بهره مندی همه کشورها از این وام فراهم شود.
پشت پرده ماجرای کمبود سفته در بازار / آیا واقعا تقاضا برای وام بیشتر شده؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶
پشت پرده ماجرای کمبود سفته در بازار / آیا واقعا تقاضا برای وام بیشتر شده؟
«سفته در بازار نایاب شده». این را متقاضیان خریدی می‌گویند که با مراجعه به چندین شعبه بانک ملی همچنان موفق به تهیه سفته نشده‌اند. اما آیا کمبود سفته ریشه در افزایش تقاضای وام دارد یا ماجرای کمبود کاغذ برای چاپ، بار دیگر تکرار شده است؟ شاید هم فروش مبالغ خرد آن به صرفه نیست. اما نقش سفته الکترونیکی در این میان چیست؟ نوشته پشت پرده ماجرای کمبود سفته در بازار / آیا واقعا تقاضا برای وام بیشتر شده؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
تون‌تابی بِه از نویسندگی و روزنامه‌نگاری
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
تون‌تابی بِه از نویسندگی و روزنامه‌نگاری
فرزام شیرزادی- داستان‌نویس و روزنامه‌نگار کمی بیشتر یا کمتر از یک‌سال پیش رفتم صندوق اعتباری هنر. رفتم برای وام‌گرفتن. یک نفر از آنهایی که آنجا کار می‌کند و از قضا خوش‌رو، خوش‌برخورد و شریف هم هست و سِمت درست‌ودرمانی هم دارد، پارتی‌ام شد. کارم را راه انداخت. یعنی با پارتی و آشنا رفتم صندوقی که برای رفاه روزنامه‌نگاران، هنرمندان، نویسندگان و درماندگانی از این دست راه‌اندازی شده است. نامه تقاضای وام را فرستادم خانه‌کتاب. چون آنجا هم آشناهای زیادی داشتم و دارم، فی‌الفور با تقاضایم موافقت کردند. برای …
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
شرایط و زمان پرداخت وام‫های رفاهی کارکنان بیمه آسیا اعلام شد
با تشکیل کمیته وام و با حضور مدیر عامل بیمه آسیا، دستورالعمل اجرایی آیین نامه اعطای وام‫های رفاهی کارکنان بیمه آسیا، اولویت بندی واجدین شرایط و زمان پرداخت وام‫ها به تصویب رسید.در راستای تقویت انگیزه سازمانی پرسنل و افزایش بنیه مالی همکاران، چندی پیش، با پیشنهاد و پیگیری‫های مدیر عامل بیمه آسیا و موافقت هیئت مدیره شرکت، سقف وام‫های رفاهی کارکنان شامل وام مسکن، وام ودیعه مسکن، وام تعمیرات مسکن و وام ضروری تا میزان دو برابر افزایش یافت.درپی افزایش وام های رفاهی و با تاکید مدیر عامل مبنی بر آغاز پرداخت وام ها در کم ترین زمان ممکن، کمیته وام بیمه آسیا پیش نویس دستورالعمل اجرایی اعطای وام های جدید را تهیه و ارائه کرد.با آماده‫سازی این پیش نویس، جلسه ای با حضور اعضای کمیته وام متشکل از معاون توسعه …
واریز وام ودیعه مسکن به حساب متقاضیان آغاز شد/ تهرانی‌ها بیشترین تقاضای وام را داشتند/ به ۸۰۰ هزار خانواده مستاجر، وام می‌رسد
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
واریز وام ودیعه مسکن به حساب متقاضیان آغاز شد/ تهرانی‌ها بیشترین تقاضای وام را داشتند/ به ۸۰۰ هزار خانواده مستاجر، وام می‌رسد
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز واریز وام ودیعه مسکن خبر داد و گفت: به طور تقریبی 700 تا 800 هزار خانوار مشمول وام ودیعه مسکن می‌شوند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / استانی-اقتصادی / منطقه ایلام
ارتباط با مردم در هر شرایطی مهمترین اولویت مسئولان باشد
استاندار ایلام گفت: بیشتر تقاضاهای مردمی در حوزه تقاضای وام، امهال اقساط وام‌ها، مشکل استخدام، کارهای عمرانی و درخواست‌های مالی است.
انتشارات جهانی اقدامی نسبت به ثبت تقاضای وام نکرده است
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / کتاب و کتابخوانی / کتاب
انتشارات جهانی اقدامی نسبت به ثبت تقاضای وام نکرده است
با وجود اطلاع‌رسانی‌های گسترده انتشارات جهانی تاکنون اقدامی نسبت به ثبت تقاضای دریافت تسهیلات نکرده است.
دولت آمریکا مهلت تقاضای وام برای کسب و کارهای کوچک را تمدید کرد
۱۳۹۹/۰۴/۱۵ / ویروس کرونا
دولت آمریکا مهلت تقاضای وام برای کسب و کارهای کوچک را تمدید کرد
رئیس جمهور آمریکا قانونی را امضا کرد که مهلت تقاضای وام برای کسب و کارهای کوچکی که تحت تاثیر ویروس کرونا دچار بحران مالی شده‌اند را تا 8 آگوست تمدید می‌کند.
تقاضای وام ۱۲ درصدی را معطل نگذارید
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / گردشگری / وام کرونا / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / تسهیلات بانکی / بسته حمایتی دولت
تقاضای وام ۱۲ درصدی را معطل نگذارید
معاون گردشگری از استان‌ها درخواست کرد به تقاضای تسهیلات بانکی ۱۲ درصد…
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
خطوط هوایی دولتی امارات مجبور به تقاضای وام شد
خطوط هوایی امارات که به علت کاهش تقاضا برای سفرهای هوایی درپی شیوع کرونا در سخت ترین دوران تاریخ خود به سر می برد، امروز (یکشنبه) اعلام کرد که برای مقابله با این رکود، تقاضای وام خواهد کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۱
وام یک میلیونی ۲.۲ میلیون خانوار دیگر آماده شد
لیست جدید مشمولان وام یک میلیون تومانی با حدود ۲.۲ میلیون خانوار تحویل بانک مرکزی شده و احتمالا امروز پنجشنبه واریز می‌شود.به گزارش ایسنا، تازه‌ترین اعلام مسئولان سازمان برنامه و بودجه از این حکایت دارد که صبح روز چهارشنبه لیست دیگری را به بانک مرکزی تحویل داده‌اند؛ به طوری که سازمان هدفمندی یارانه‌ها پس از دریافت فهرست مرحله‌ دوم متقاضیان تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آن را با فرمت درخواستی بانک‌ها آماده و ارائه کرده است. در فایل جدید ارائه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که مسئول رسیدگی به درخواست متقاضیان است، دو میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ خانوار قرار دارند که باید وام یک میلیون تومانی برای آنها پرداخت شود.پیش‌تر بانک مرکزی اعلام کرده بود تا …
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / ثبت نام وام یک میلیونی / وام کرونا
تقاضای وام یک میلیونی یارانه‌بگیران تمدید شد
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد خبر بلاتکلیفی برخی شهروندان برای دریافت تسهیلات یک میلیونی اعلام کرد: متقاضیان تسهیلات حمایتی کرونا تا روز ۱۸ اردیبهشت مهلت دارند، نسبت به تهیه سیم کارت و ارسال پیامک اقدام کنند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / بازنشستگان / صندوق بازنشستگی کشوری / وام ضروری بازنشستگان کشوری / وام ضروری بازنشستگان / وام هفت میلیونی
شرایط وراث بازنشستگان کشور برای دریافت وام ۷ میلیونی
ایلنا: وراث وظیفه‌بگیر بازنشستگان می‌توانند تقاضای وام ضروری ۷ میلیونی بدهند.
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
موضع مثبت آلمان درمورد تقاضای وام ایران از صندوق بین‌المللی پول
تهران-ایرنا- آلمان اعلام کرد که در رابطه با وامی که ایران از صندوق بین‌المللی پول تقاضا کرده، موضع مثبتی دارد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۲ / حسن روحانی / ویروس کرونا
روحانی: اتحادیه اروپا و اسپانیا به وظیفه خود در مقابل اقدامات غیرقانونی آمریکا عمل کند
رئیس جمهور گفت: در شرایطی که بسیاری کشور‌ها با پاندومی ویروس کرونا مواجه هستند، نیازمند هستیم که همه کشور‌ها برای مقابله با این بیماری بویژه در زمینه‌های علمی و پزشکی با یکدیگر همکاری کنیم. وی با اشاره به تقاضای وام ایران از صندوق بین المللی پول برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: امریکا با پرداخت این وام هم مخالفت کرده و انتظار این است که اتحادیه اروپا و اسپانیا در مقابل این اقدام غیر قانونی اتخاذ موضع کنند.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / تسهیلات کرونایی / حسین میرزایی / وام کرونا
دریافت ۳۱ میلیون پیامک تقاضای وام یک میلیونی
حسین میرزایی در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه برای تسهیلات یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد به سرپرستان خانوارهای یارانه‌بگیر تا کنون 88 میلیون پیامک از سوی وزارت رفاه برای سرپرستان خانوار یارانه‌بگیر ایرانی ارسال شده است، زیرا برخی از سرپرستان خانوار چندین سیم‌کارت به نامشان ثبت شده و برای همه این سیم‌کارت‌ها پیامک وام یک میلیونی ارسال شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۳۰ / پیامک / وام / یارانه / تسهیلات / حسین میرزایی / وزارت کار / وزارت رفاه
۳۱ میلیون پیامک تقاضای وام یک میلیونی دریافت شد/ مردم مواظب تماس‌های کلاهبرداری باشند
سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی گفت: تا کنون ۳۱ میلیون پیامک از سوی مردم برای تقاضای وام یک میلیون تومانی کرونا دریافت کرده‌ایم و مهلت ارسال پیامک تا پایان وقت فردا خواهد بود.
۱۳۹۹/۰۱/۲۸
ثبت نام وام یک میلیون تومانی فقط با شماره ۶۳۶۹
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: شهروندان برای دریافت وام یک‌میلیونی کرونا لازم است کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه ۳۱ فروردین‌ماه از شماره تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند. به گزارش ایرنا، سرهنگ دوم علی‌محمد رجبی ضمن تشریح این خبر اظهار کرد: خانوارهای یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک‌هایی که وزارت ارتباطات ‌و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند، اعلام کنند. او افزود: اطلاع‌رسانی و یا ثبت تقاضای وام با هر سر شماره‌ای غیرازاین سر شماره، دامی از سوی شیادان و مجرمان سایبری است و آن‌ها تلاش می‌کنند تا شهروندان را اغفال …
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / فیلم سینمایی بزرگان در اتاق
به نام یونان، اما در مقام هشداری برای ایران
اگر چه داستان تلخ و البته بی پایان بدهی های کشور یونان با نگاه انتقادی چپ گرایانه و کمونیستی کوستا گاوراس دستمایه و سوژه فیلم سینمایی بزرگان در اتاق شده است، اما به نظر می رسد که این فیلم وصف حال کنونی کشور ما و هشداری برای ایران نیز باشد. چرا که این روزها ایران نیز به واسطه تداوم و تشدید تحریم های ایالات متحده آمریکا، سقوط شدید بهای نفت خام در بازارهای جهانی به واسطه جنگ نفتی میان عربستان سعودی و روسیه و به خصوص آثار و تبعات مخرب تداوم شیوع کرونا بر اقتصاد داخلی ناگزیر به سمت تقاضای وام ۵ میلیارد دلاری از صندوق بین المللی پول رفته است. کما این که در این میان نیز اخبار تایید نشده ای از تقاضای وام ۱۸ میلیارد دلاری ایران سخن گفته بود.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲
سومین جلسه مجازی مجلس به حد نصاب نرسید | تقاضای وام از بانک جهانی در مجلس بررسی می‌شود
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی علاوه بر بررسی طرح‌های متعدد پیرامون مدیریت بیماری کرونا، تقاضای وام ۵ میلیارد دلاری از بانک جهانی را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۲ / استانی-سیاسی / اخبار سیاسی - هرمزگان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
مجلس تقاضای وام از بانک جهانی را بررسی می کند/تدابیر ویژه برای پــــس از کرونا الزامی است
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی علاوه بر بررسی طرح‌های متعدد پیرامون مدیریت بیماری کرونا، تقاضای وام ۵ میلیارد دلاری از بانک جهانی را نیز مورد بررسی قرار می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / حسین راغفر / سال جهش تولید / کسری بودجه
تقاضای وام از خارج بیانگر فروپاشی مدیریت داخلی کشور است
حسین راغفر در گفت وگو با دیپلماسی ایرانی پیرامون ارزیابی شعار سال و نسبت آن با واقعیت های کنونی اقتصادی و معیشتی کشور بر این باور است که چون صدای طیف گسترده ای از مردم و مشکلات اقتصادی و نیازهای جامعه در زمینه تولید شنیده نمی شود و به موازات آن هر روز شاهد تنگ تر شدن حلقه قدرت در زمینه سیاسی و اقتصادی هستیم. بنابراین در چنین شرایطی قطعا نمی توان شاهد تحقق شعارهای اقتصادی سال بود. کما این که در طول سال‌های گذشته نیز این شعارها کمابیش بر زمین مانده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱
صدها شرکت چینی در سایه ویروس کرونا به میلیاردها دلار وام نیاز دارند
منابعی آگاه به رویترز گفته اند بسیاری از شرکت های چینی به شدت از وضعیت ویروس کرونا متضرر شده اند و این موضوع تا جایی پیش رفته که این شرکت ها مجبور شده اند برای وام های کلان تقاضای وام کنند اما این کار با هدف کمک به بهبود روند کنترل ویروس انجام می شود.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
سالمندان و دختران زیر 15‌سال متقاضی وام ازدواج، بیشتر شده‌اند
دو‌سال است که تعداد دختران زیر 15سالی که وام ازدواج گرفته‌اند بیشتر شده و معاون امور جوانان وزارت وزرش و جوانان این افزایش ‏را چشمگیر می‌داند.‌ سال 97 وقتی مبلغ وام ازدواج به 15‌میلیون تومان افزایش پیدا کرد، 3432 دختر زیر 15‌سال وام گرفتند و ‏امسال هم آمارها نشان می‌دهد تا پایان مرداد وام ازدواج به 4460 دختر زیر 15‌سال رسیده است. با همین شیب ممکن است تا پایان ‏امسال 12‌هزار نفر از این دختران وام ازدواج بگیرند. البته محمدمهدی تندگویان تأکید دارد این به معنای افزایش کودک‌همسری نیست.‏ به گزارش ایسنا، محمد مهدی تندگویان در ادامه گفت: «یک دختر زیر 15‌سال توانایی بازپرداخت اقساط وامش را ندارد.» و بر این ‏اساس پیشنهاد …
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
افزایش تقاضای وام ازدواج از سوی دختران زیر ۱۵ سال و بالای ۶۰ ساله‌ها
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان آخرین آمار پرداخت تسهیلات ازدواج به تفکیک گروه‌های سنی، به آسیب‌های پرداخت این تسهیلات از جمله کودک‌همسری اشاره کرد  و در خصوص افزایش میزان تجرد واقعی هشدار داد. 
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / وام ازدواج / کودک همسری
افزایش وام ازدواج و شیوع پدیده کودک‌ همسری!
کسانی که همچنان از ازدواج کودکان دفاع می‌کنند، نگاه کالایی و سنتی به زن و حتی انسان دارند و ارزش غایی زن را تا حد کالایی برای تولیدمثل تقلیل می‌دهند؛ چراکه افزایش چشم‌گیرِ تقاضای وام ازدواج برای افراد زیر ۱۵ سال، درحالی است که در گروه‌های سنی دیگر، یک روند یکسانِ افزایشی برای تقاضای وام ازدواج به چشم می‌خورد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۹ / تجاوز _ تعرض / وام
تجاوز به دختر جوانی که تقاضای وام داشت/ متهم با تهدید شاکی قصد زورگیری داشت
روزنامه جوان نوشت:مردی که با درج آگهی فروش وام در سایت دیوار دختر جوان را فریب داده است و در مخفیگاهش به وی تعرض کرد، روز گذشته محاکمه شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۶
وام روسیه هزار واگن مترو را به ایران می آورد
ایران از روسیه تقاضای وامی به مبلغ 5 میلیارد دلار داشته که با موافقت نسبی و دیدگاه مثبت این کشور همراه شده است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تقاضای وام 2میلیارددلاری ایران از روسیه برای ساخت نیروگاه برق و خط راه‌آهن
وزیر انرژی روسیه گفت: ایران از روسیه تقاضا کرده یک وام دیگر دومیلیارد دلاری برای پروژه‌هایی شامل ساخت نیروگاههای برق حرارتی، نیروگاه‌های برق هیدروالکتریک، خطوط راه‌آهن و مترو در نظر بگیرد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / وام مسکن / ابوالقاسم رحیمی انارکی / صندوق پس انداز مسکن یکم / رکود بازار مسکن
تقاضای وام صندوق پس‌انداز مسکن یکم در تهران کم شد
مدیرعامل بانک مسکن از رشد ١٠ درصدی تقاضای استفاده از تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم در سال جاری خبر داد و گفت: باوجود رکود در بخش مسکن، همچنان تقاضا برای این تسهیلات وجود دارد. البته تقاضای این تسهیلات در تهران و شهرهای بزرگ کمتر شده اما استقبال از این تسهیلات در سایر شهرها افزایش یافته است.
۱۳۹۸/۰۳/۲۶
کمتر از ۲۴۰ نفر وام مسکن یکم گرفتند!
شفقنا اقتصادی_ درپی کاهش تقاضای وام مسکن به دلیل افزایش قیمت خانه و طبق اعلام بانک مسکن، طی دو ماه نخست امسال فقط ۲۳۹ متقاضی تسهیلات در قالب صندوق پس‌انداز مسکن یکم گرفته‌اند. به گزارش شفقنا اقتصادی، با توجه به افزایش قیمت مسکن و کاهش قدرت خرید طی مدت اخیر درخواست تسهیلات اوراق مسکن از […]
۱۳۹۸/۰۳/۱۲
مبادلات انواع وام در فضای مجازی
نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است. نیاز به پول نقد، سیستمی به نام عرضه و تقاضای وام را ایجاد نموده است. مردم همواره برای تهیه اقلام مورد نیاز خود؛‌ نیاز به وجه کلان نقد دارند؛ و نبود و کمبود این وجه نقد افراد را وادار به دریافت قرض از دیگران می‌کند. وام‌چی؛ زمینه خرید و فروش انواع وام را برای متقاضیان و فروشندگان وام فراهم نموده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۷
تایید خبر کذب وام 18 میلیارد دلاری
سید محمد حسینی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره خبر «تقاضای وام 18 میلیارد دلاری ایران از صندوق بین‌المللی و بانک جهانی» که روز یکشنبه به نقل از وی در رسانه‌ها منتشر شد به «دنیای‌اقتصاد» توضیحاتی ارائه کرد. حسینی با اشاره به سفر غلامرضا تاجگردون، ‌رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به آمریکا برای حضور در مجمع عمومی صندوق بین‌المللی پول گفت: «در خبری که در «نود اقتصادی» به نقل از من منتشر شد، خبرنگار سوالی مبنی‌بر «تقاضای وام 18 میلیارد دلاری ایران از صندوق بین‌المللی و بانک جهانی» پرسید که در پاسخ به او تاکید کردم بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول وام‌هایی را به برخی کشورهای متقاضی اعطا می‌کند و اگر در شرایط موجود که سیل هزینه‌های سنگینی را به کشور تحمیل کرده، ایران بتواند از این نهاد بین‌المللی …
۱۳۹۸/۰۱/۲۶
شایعه ۱۸ میلیارددلاری مجلس از کجا کلید خورد؟
اقتصادنیوز : واقعیت خبر تقاضای وام ۱۸ میلیارد دلاری ایران از بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول چیست؟
۱۳۹۸/۰۱/۲۱
پرداخت وام اشتغال به ۲۰۰ هزار نفر در سال جدید/صف تقاضای وام امسال خالی می‌شود
ایلنا: رئیس کمیته امداد امام خمینی از پرداخت وام اشتغال به ۲۰۰ هزار نفر در سال جدید خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •