پنجشنبه, ۸ آبان, ۱۳۹۹ / 29 October, 2020
تولید سیگار
صادرات سیگار ۳ برابر شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳ / تولید سیگار / دخانیات / صادرات سیگار
صادرات سیگار ۳ برابر شد
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که تولید سیگار در پنج ماهه اول امسال ۱۲.۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته، اما صادرات این محصول با افزایش ۱۸۴ درصدی مواجه بوده است. نوشته صادرات سیگار ۳ برابر شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
افزایش ۷۸ درصدی سیگار قاچاق در کشور
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
افزایش ۷۸ درصدی سیگار قاچاق در کشور
عضو کارگروه آموزش کنترل دخانیات با اشاره به وضعیت تولید سیگار در کشور، گفت: افزایش تولید سیگار موجب کاهش وابستگی در تامین مواد اولیه آن نشده است.
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
رکوردشکنی تولید سیگار در مردادماه
شرکت دخانیات ایران در مردادماه سال‌جاری پس از 2 سال، 900 میلیون نخ سیگار در ماه تولید کرد و رکورد جدیدی را به ثبت رساند. به گزارش روابط عمومی شرکت دخانیات ایران، با فعال‌سازی تمامی خطوط تولید سیگارت در مجتمع‌ها در دو و سه شیفت کاری و تولید محصولات متناسب با نیاز بازار، به‌رغم کاهش روزهای کاری در پنج ماهه اول سال‌جاری به حدود 90 روز به خاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال 98 براساس روزهای کارکرد با جهش 50 درصدی روبه‌رو شد. میزان فروش این شرکت نیز در پنج ماه نخست سال 99 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته براساس تعداد نخ 52 درصد و از نظر ریالی 54 درصد افزایش داشته است.
گرانی، قاچاق و فروش سیگار را کاهش داد
۱۳۹۹/۰۶/۰۵ / تولید سیگار / دخانیات / قاچاق سیگار / قیمت سیگار
گرانی، قاچاق و فروش سیگار را کاهش داد
یکی از فعالان بازار دخانیات «گرانی سیگار» را دلیل کاهش قاچاق آن دانست و گفت: قاچاق سیگار نسبت به دوسال پیش خیلی کمتر شده و دلیل آن هم گرانی است. نوشته گرانی، قاچاق و فروش سیگار را کاهش داد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
بازار سیگار و هیاهوی اجرای یک طرح
فرخنده رفائی_خبرنگار کالای اساسی نیست اما مصرف‌کننده فراوانی دارد؛ کسانی که هر روز برایش هزینه می‌کنند و زیان جسمی و مالی آن را به جان می‌خرند تا چرخ صنعت به‌شدت وابسته به وارداتش از حرکت نایستد. تولید سیگار حتی در دوره جنگ هم متوقف نشد. در سال‌های اخیر تلاش‌های زیادی صورت‌گرفت تا بر اساس آنچه در برنامه پنجم توسعه کشور هدفگذاری شده بود، رقم تولید سیگار در داخل کشور به میزان مصرف نزدیک و از حجم واردات کاسته شود و این هدف تا نزدیک به 80درصد محقق شد. طی سال‌های اخیر فعالیت 15واحد تولیدی سیگار با …
تولید سیگار در شرکت دخانیات ایران ۳ برابر می‌شود
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
تولید سیگار در شرکت دخانیات ایران ۳ برابر می‌شود
جهش ۲۰۰ درصدی تولید و فروش محصولات برای بازیابی سهم ازدست‌رفته دخانیات، در سال ۱۳۹۹ از جمله برنامه مهم شرکت دخانیات ایران است و در همین راستا به‌زودی یک خط تولیدی در تهران که سه سال متوقف شده بود، به شکل مشارکتی راه‌اندازی خواهد شد.
تولید سیگارت سایز کوچک در خمینی‌شهر
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
تولید سیگارت سایز کوچک در خمینی‌شهر
کارخانه‌های تولید سیگارت سایز کوچک در خمینی‌شهر اصفهان با دو خط تولیدی آغاز به‌کار کردند. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت دخانیات ایران، کارخانه‌های تولید سیگارت سایز کوچک در خمینی‌شهر اصفهان با دو خط تولیدی و با ظرفیت حدود چهار میلیون نخ در روز پس از دو سال توقف آغاز به‌کار کرده و دو خط دیگر نیز به‌زودی شروع به‌کار خواهند کرد. همچنین این شرکت بر اساس ظرفیت‌سازی جدید و به‌دلیل فعالیت در قالب دو و سه شیفت در مجتمع گیلان، یک شیفت بلند در مجتمع مازندران، راه‌اندازی کارخانه‌های جدید در خمینی‌شهر اصفهان و تولید با ظرفیت کامل در تهران و ارومیه، ۱۱۰ نفر را از طریق آزمون برای تامین نیروی انسانی در مجتمع گیلان به‌کار گرفت. در سه ماه نخست سال ۹۹ بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون نخ سیگار توسط شرکت …
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
تداوم مشکلات واحدهای تولید سیگار
در میانه تیر ماه رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی از عدم‌تخصیص ارز برای واردات مواد اولیه این صنعت طی سه ماه گذشته خبر داد و گفت که این مساله باعث شده تولید هشت واحد از ۱۵ واحد تولید محصولات دخانی متوقف شود. او همچنین هشدار داده بود که ادامه این وضعیت و عدم‌تخصیص ارز به مواد اولیه این صنعت تا یک ماه بعد می‌تواند همه واحدهای تولیدی را به تعطیلی بکشاند.
۳ بنگاه تولید سیگار در کشور تعطیل شد / پشت پرده تعطیلی کارخانه‌های سیگار چیست؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / بازار سیگار / تولید سیگار / سیگار / سیگار خارجی
۳ بنگاه تولید سیگار در کشور تعطیل شد / پشت پرده تعطیلی کارخانه‌های سیگار چیست؟
سه بنگاه تولیدی سیگار در کشور تعطیل شد. این خبر را رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور به تجارت‌نیوز می‌دهد. نوشته ۳ بنگاه تولید سیگار در کشور تعطیل شد / پشت پرده تعطیلی کارخانه‌های سیگار چیست؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
ادعای یک شرکت دخانیات مبنی بر دستیابی به واکسن کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / کرونا / تنباکو
ادعای یک شرکت دخانیات مبنی بر دستیابی به واکسن کرونا
ایلنا: شرکت بریتیش امریکن توباکو که در صنعت تولید سیگار فعالیت دارد مدعی شده که توانسته از گیاه تنباکو به واکسنی برای درمان کرونا برسد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
قاچاق سیگار 98 درصد افزایش یافته است
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که تولید سیگار در دو ماهه اول امسال ۲۷.۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته و در پی آن برآورد قاچاق سیگار تقریبا دو برابر شده است. بر اساس این آمار در دو ماهه اول امسال شش میلیارد و ۷۰ میلیون نخ سیگار تولید شده که نسبت به تولید هشت میلیارد و ۴۲۰ میلیون نخ در دو ماهه اول سال گذشته ۲۷.۹ درصد کاهش داشته است. در پی این کاهش تولید و با توجه به اینکه میزان مصرف در دو ماه ۱۰ میلیارد و ۸۳۰ میلیون نخ برآورد شده، برآورد قاچاق سیگار هم تقریبا دو برابر شده، به ‌طوری که برآورد قاچاق سیگار با ۹۷.۵۱ درصد افزایش، از دو میلیارد و ۴۱۰ میلیون نخ سیگار در دو ماهه اول سال قبل به چهار میلیارد و ۷۶۰ میلیون نخ سیگار در مدت مشابه …
راه اندازی مجدد کارخانجات تولید سیگارت خمینی شهر اصفهان
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / کارخانجات تولید سیگارت خمینی شهر اصفهان
راه اندازی مجدد کارخانجات تولید سیگارت خمینی شهر اصفهان
ایلنا: در راستای رویکرد صندوق بازنشستگی فولاد مبنی بر افتتاح طرح‌ای تولیدی و توسعه‌ای شرکت‌های زیرمجموعه در سال جهش تولید، کارخانجات تولید سیگارت سایز کوچک در خمینی…
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
جزیره‌ای حاصلخیز در دل کارائیب
[شهروند] «کوبا» با 1250 کیلومتر طول، 191 کیلومتر عرض و مساحتی برابر با 11‌هزار کیلومتر مربع، بزرگ‌ترین جزیره‌ کارائیب و هفدهمین جزیره‌ بزرگ جهان است. این جزیره در قرن پانزدهم میلادی تحت استعمار اسپانیایی‌ها درآمد و آنها همان زمان تصمیم گرفتند نامش را «کوبا» بگذارند. خود این کلمه در اسپانیایی معنی دقیقی ندارد اما از پیوند دو واژه با معانی «زمین حاصلخیز» و «مکان خوب» گرفته شده است. 1- کلکسیون خودروهای کلاسیک: کوبا پر از خودروهای قدیمی ا‌ست؛ مثل یک موزه! این خودروها از اوایل دهه‌ 1900 تا‌ سال 1950 از آمریکا به کوبا وارد می‌شدند، اما این واردات از سال‌های 1953 به دلیل انقلاب کوبا متوقف شد. بعد از انقلاب، …
تولید 54.8 میلیارد نخ سیگار در سال 98
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
تولید 54.8 میلیارد نخ سیگار در سال 98
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد: در سال گذشته تولید سیگار در ایران از ۵۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون نخ فراتر رفته است. این رقم نسبت به تولید ۴۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون نخ در سال گذشته ۱۳.۷ درصد افزایش دارد. همچنین در سال گذشته حدود ۱۵۴ میلیون نخ سیگار از ایران صادر شده که نسبت به صادرات ۱۵۰ میلیون نخی این محصول در سال ۹۷ حدود ۲.۷ درصد رشد داشته است.
تولید سالانه سیگار از ۵۴ میلیارد نخ گذشت
۱۳۹۹/۰۴/۱۳ / تولید سیگار / سیگار / تنباکو / قاچاق / توتون
تولید سالانه سیگار از ۵۴ میلیارد نخ گذشت
با توجه به اینکه میزان مصرف سالانه سیگار در کشور ۶۵ میلیارد نخ برآورد شده، میزان قاچاق نیز در سال گذشته ۱۰ میلیون و ۳۱ هزار نخ برآورد شده که نسبت به سال ۱۳۹۷ حدود ۳۹.۲ درصد کاهش داشته است.
تلاش شرکت تولید سیگار برای تهیه واکسن کرونا از برگ تنباکو
۱۳۹۹/۰۱/۱۴
تلاش شرکت تولید سیگار برای تهیه واکسن کرونا از برگ تنباکو
کمپانی بریتیش امریکن توباکو شرکتی که مسئول مرگ میلیون‌ها نفر در سراسر جهان است، حالا قصد دارد با واکسن کرونا بشر را نجات دهد. این کمپانی روز چهارشنبه یک آپریل اعلام کرد که واحد بیوتکنولوژی آن در ایالات متحده آمریکا، با استفاده از پروتئین‌های استخراج شده از برگ‌های تنباکو در حال توسعه واکسن کرونا است.
فقط صادرات توتون افزایش یافت
۱۳۹۹/۰۱/۱۱ / سیگار / دخانیات / توتون و تنباکو
فقط صادرات توتون افزایش یافت
بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸ تولید سیگار و صادرات توتون افزایش داشته، اما صادرات سیگار و تنباکو معسل و سنتی کاهش داشته است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
مافیای سیگار مانع دریافت مالیات/ چراغ سبز آمریکایی‌ها برای تولید سیگار در ایران
کارشناسان معتقدند سیستم مالیاتی کشورنمی‌تواند نرخ واقعی سیگار را تعیین کند تا بر اساس آن، مالیات دریافت شود.در عین حال لابی دخانیاتی ها و قدرت مافیای سیگار را مانعی برای افزایش مالیات می‌دانند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
جدیدترین آمار تولید کالاهای منتخب صنعتی؛ رشد سیگار و افت سواری
آمار تولید کالاهای منتخب صنعتی در 8 ماه نخست امسال نشان‌دهنده افت 11 قلم کالا از جمله سواری و پودر شوینده در این مدت است. در عین حال تولید سیگار، ماشین لباسشویی و داروی انسانی رشد داشته است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۵
موضوع بخش قابل توجهی از فرارهای مالیاتی بررسی شد
مافیای سیگار مانع افزایش مالیات دخانیات شد؟رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات گفت: با توجه به گردش مالی ۱۳هزار میلیارد تومانی بازار دخانیات، نمی‌توان با افزایش ۱۰ درصدی مالیات سیگار، ۲۰هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی کسب کرد.به گزارش مهر، عطاالله معروفخانی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور (وزارت صنعت، معدن و تجارت) گفت: با توجه به میزان تولید سیگار در کشور و گردش مالی ۱۳هزارمیلیارد تومانی بازار دخانیات، این پرسش مطرح می‌شود که چگونه می‌توان با افزایش ۱۰درصدی مالیات سیگار، ۲۰هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی برای دولت کسب کرد.وی در مورد علت عدم افزایش مالیات سیگار، با رد ادعای مطرح شده توسط معاون وزیر بهداشت گفت: اینگونه اظهارات کاملا غیرکارشناسی بوده و به احتمال قوی آمار …
۱۳۹۸/۰۹/۱۳
مالیات | بر روی سیگار چقدر برای دولت درآمد زایی می کند؟
شفقنا اقتصادی_ با توجه به گردش مالی ۱۳هزار میلیارد تومانی بازار دخانیات، نمی‌توان با افزایش ۱۰ درصدی مالیات سیگار، ۲۰هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی کسب کرد. مهر نوشت: عطاالله معروفخانی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور گفت: با توجه به میزان تولید سیگار در کشور و گردش مالی ۱۳هزارمیلیارد تومانی بازار دخانیات، این […]
۱۳۹۸/۰۹/۱۳
افت تولید خودرو سواری، لاستیک و تلویزیون طی 7 ماهه/ رشد 25 درصدی تولید سیگار
آمار تولید کالاهای منتخب صنعتی طی 7 ماهه امسال نشان‌دهنده افت تولید محصولاتی مانند انواع خودرو سواری، لاستیک خودرو و تلویزیون است. در عین حال، تولید داروی انسانی و ماشین لباسشویی با افزایش همراه بوده است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۵
سرمایه‌گذاری در تولید سیگار | توضیح انجمن محصولات دخانی
شفقنا اقتصادی_ در پی انتشار گزارشی درباره طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه‌گذاری خارجی در پنج ماهه اول امسال که طبق آن بیشترین حجم سرمایه‌گذاری خارجی به افزایش سرمایه‌گذاری برای تولید سیگارت اختصاص داده شده، رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی اعلام کرد که اطلاعات موجود در گزارش وزارت صنعت، […]
۱۳۹۸/۰۸/۰۵ / سیگار / سرمایه‌گذاری خارجی
توضیح انجمن محصولات دخانی درباره سرمایه‌گذاری در تولید سیگار
در پی انتشار گزارشی درباره طرح‌های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه‌گذاری خارجی در پنج ماهه اول امسال که طبق آن بیشترین حجم سرمایه‌گذاری خارجی به افزایش سرمایه‌گذاری برای تولید سیگارت اختصاص داده شده، رئیس انجمن تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی اعلام کرد که اطلاعات موجود در گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) کامل نیست و سرمایه‌گذاری جدیدی در این بخش انجام نشده است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۴
چرا شرکت های خارجی به سرمایه گذاری در صنعت دخانیات ایران علاقه دارند؟
در آمار وزارت صنعت آمده که در پنج ماه نخست امسال بیش از نیمی از حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی در طرح‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری، به افزایش سرمایه‌گذاری برای تولید سیگارت در استان زنجان و گیلان مربوط بوده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / استان گیلان / استان زنجان / محمدرضا مسجدی / دخانیات / دخانیات گیلان
مرگ تدریجی سلامت جامعه با توسعه صنایع دخانی جدی گرفته شود
دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران گفت: بیش از نیمی از حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی در طرح‌ها به افزایش سرمایه‌گذاری برای تولید سیگار در استان زنجان و گیلان اختصاص داده شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۶
سیگار | صدرنشین جذب سرمایه خارجی
شفقنا اقتصادی_ جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که در پنج ماه نخست امسال بیش از نیمی از حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی در طرح‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری، به افزایش سرمایه‌گذاری برای تولید سیگارت در استان زنجان و گیلان مربوط بوده است. ایسنا نوشت:  طبق این آمار در […]
۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / ارز 4200 تومانی / توتون سیگار / واردات
واردات توتون، سیگار و لوازم آرایشی با ارز ۴۲۰۰ تومانی
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از واردات توتون و مواد اولیه تولید سیگار تا واردات لوازم آرایشی با ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی خبر داد و گفت: به علت نبود یک سیستم نظارتی جامع، به جای واردات دارو کالاهای غیراساسی وارد کشور شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مافیای دود
زهرا داستانی«دخانیات»؛ شاید شنیدن این کلمه شما را به یاد سیگار یا قلیان بیندازد یا حتی تصویر فردی در ذهنتان نقش ببندد که سیگاری میان دو انگشت دارد و مدام آن را به سمت دهانش می‌برد و با هر بار کام گرفتن از آن، دودی از دهان و بینیش بیرون می‌زند. اما دخانیات چیزی فراتر از یک تصویر ساده است.دخانیات را صنعت می‌خوانند. صنعتی که از زمان کاشت و برداشت توتون، تبدیل شدن آن به یک سیگار در کارخانه یا تنباکویی برای قلیان تا زمانی که در بسته‌های سیگار یا تنباکو توسط مشتری خریداری و به مصرف می‌رسد تعداد بی‌شماری انسان‌ را درگیر خود می‌کند. درآمد حاصل از این صنعت به قدری زیاد و قابل توجه است که هیچ‌گاه امکان حذف یا نادیده گرفتن این صنعت در دنیا وجود ندارد و بالعکس در الگوهای تجارت مواد دخانی، طی دهه‌های گذشته …
۱۳۹۸/۰۷/۰۷
سیگار | کاهش بیش از ۸۳ درصدی صادرات
شفقنا اقتصادی_ جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می‌دهد که تولید سیگار در پنج ماهه نخست امسال ۴۱.۳ درصد افزایش داشته اما صادرات این کالا با کاهش بیش از ۸۳ درصدی مواجه شده است. به گزارش شفقنا اقتصادی، طبق این آمار در پنج ماهه نخست امسال ۲۲ میلیارد […]
۱۳۹۸/۰۶/۰۱
حفظ روند افزایشی تولید سیگار
شفقنا اقتصادی_ جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت حاکی از افزایش ۴۲.۴ درصدی تولید و کاهش ۶۰.۳ درصدی قاچاق سیگار است. به گزارش شفقنا اقتصادی، طبق این آمار در چهار ماهه نخست امسال ۱۸ میلیارد نخ سیگار تولید شده که نسبت به تولید ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون نخ سیگار […]
۱۳۹۸/۰۶/۰۱
تولید سیگار همچنان صعودی
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت حاکی از افزایش ۴۲.۴ درصدی تولید و کاهش ۶۰.۳ درصدی قاچاق سیگار است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
ژاپنی‌ها در ایران سیگار آمریکایی تولید می‌کنند
مقامات مسوول از تولید سیگار با برندهای آمریکایی در ایران خبر می‌دهند اما تولیدکننده‌های این سیگارها شرکت‌های آمریکایی نیستند، بلکه سرمایه‌گذاران ژاپنی هستند که در دوره اوج تحریم‌های ایران در تنها بخش معاف از تحریم‌ها یعنی دخانیات سرمایه‌گذاری قابل توجهی کرده‌اند.
۱۳۹۸/۰۵/۰۸
وقتی سلامتی مردم کم ترین اهمیت را دارد، همه چیز تحریم است جز سیگار
شفقنا اقتصادی_ مقامات مسوول از تولید سیگار با برندهای آمریکایی در ایران خبر می‌دهند اما تولیدکننده‌های این سیگارها شرکت‌های آمریکایی نیستند، بلکه سرمایه‌گذاران ژاپنی هستند که در دوره اوج تحریم‌های ایران در تنها بخش معاف از تحریم‌ها یعنی دخانیات سر…
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
کاغذ به‌جای کتاب‌شدن در آتش سیگار می‌سوزد
در حالی که ناشران کشور اعلام می‌کنند مجاری توزیع‏کننده کاغذ به آنها گفته‌اند فعلا کاغذ برای تولید کتاب وجود ندارد، خبری مبنی بر تخصیص ارز دولتی برای واردات کاغذ سیگار منتشر شده است.تخصیص ارز دولتی برای واردات کاغذ سیگار. این تازه‌ترین خبری است که به تازگی از سوی معاون بهداشت وزیر بهداشت عنوان شده. به گزارش مهر، علیرضا رئیسی در این زمینه خبر از واردات ۱۵ میلیون دلاری کاغذ سیگار به کشور داده است. این خبر در حالی اعلام می‌شود که نزدیک به یک ماه پس از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عملاً کاغذی برای انتشار در اختیار ناشران نیست و مجاری توزیع‏کننده این کالا از جمله تعاونی ناشران کشور (آشنا) اعلام می‌کنند که ناشران برای انتشار کتاب باید فعلاً صبر کنند.اما واردات کاغذ سیگار با ارز دولتی در سال ۹۷ چگونه …
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
تولید سیگار رکورد زد/ چقدر از سیگارهای خارجی بازار قاچاق است؟‌
ایسنا نوشت: رئیس گروه امور صنعتی مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از تولید ۴۸ میلیارد نخ سیگار در سال گذشته خبر داد و گفت که این میزان، بیشترین تولید سیگار در تاریخ صنعت دخانیات کشور است.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
"۹۷" تولید سیگار رکورد شکست
رئیس گروه امور صنعتی مرکز برنامه‌ریزی و نظارت بر دخانیات کشور از تولید ۴۸ میلیارد نخ سیگار در سال گذشته خبر داد و گفت که این میزان، بیشترین تولید سیگار در تاریخ صنعت دخانیات کشور است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۸
سیگار جان 25درصد ایرانیان را تهدید می‌کند
سیگار یکی از انواع دخانیات است که توانسته در میان افراد مختلف جامعه طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کند تا جایی که آمارها از افزایش کارخانه‌های تولید سیگار در کشور طی سال های اخیر خبر می‌دهد و این به معنای افزایش تقاضا برای استعمال سیگار است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •