جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
تکریم و تجلیل
آینده روشنی پیش روی معاونت اجتماعی ناجا است
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / ناجا / حسین اشتری / تکریم و تجلیل
آینده روشنی پیش روی معاونت اجتماعی ناجا است
تهران - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر لزوم ارتباط معاونت اجتماعی با نهادهای برون سازمانی بویژه ارگان های دخیل در تولید و توسعه نظم و امنیت تصریح کرد: معاونت اجتماعی ناجا، یک معاونت استراتژیک و فرابخشی و آینده روشنی پیش روی آن است.
مشاور وزیرتعاون: اجرای اقتصاد مقاومتی، راه نجات کشور است
۱۳۹۹/۰۸/۲۵ / بوشهر / اقتصاد مقاومتی / تکریم و تجلیل / وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
مشاور وزیرتعاون: اجرای اقتصاد مقاومتی، راه نجات کشور است
بوشهر- ایرنا- مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، به عنوان راه نجات کشور است که استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد.
۱۱ هزار شهید اهل سنت نمادی از وحدت در سرزمین ایران اسلامی/شهدای ترور مظلومیت مضاعف داشتند
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / دفاع مقدس
۱۱ هزار شهید اهل سنت نمادی از وحدت در سرزمین ایران اسلامی/شهدای ترور مظلومیت مضاعف داشتند
صالحی در پانزدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم و تجلیل از خانواده شهید ترور ماموستا ارکان قدیمی گفت: ۱۱ هزار شهید اهل سنت نمادی از وحدت در سرزمین ایران اسلامی محسوب می شوند، شهیدانی که در کنار برادران شیعه به این مقام رفیع رسیدند، در این میان شهدای ترور مظلومیت مضاعفی دارند.
وزیر ارشاد: شهادت نماد همزیستی و وحدت در ایران اسلامی است
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / سید عباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / کردستان / تروریسم / شهید / تکریم و تجلیل
وزیر ارشاد: شهادت نماد همزیستی و وحدت در ایران اسلامی است
سنندج - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین ویژگی‌های ایران اسلامی شرایط وحدت و همزیستی است، گفت: شهادت یکی از نمادهای این همزیستی است.
ساختار وزارت راه و شهرسازی اصلاح می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / تکریم و تجلیل / لارستان / فارس
ساختار وزارت راه و شهرسازی اصلاح می‌شود
لارستان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، برخی چالش‌های اساسی و موجود در حوزه وظایف و کارکردهای این وزارتخانه را ناشی از حجم بالای فعالیت ها و عدم سنخیت منابع موجود انسانی و امکانات با انتظارات و مطالبات عمومی جامعه و مردم دانست و گفت: ساختار معیوب سیستم و نظام اداری و اجرایی در این وزارتخانه اصلاح می شود.
مصرف فرهنگی خانوار را زنده نگه داریم
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / تکریم و تجلیل / علیرضا شریفی یزدی / استاد دانشگاه
مصرف فرهنگی خانوار را زنده نگه داریم
تهران- ایرنا- استاد پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و جامعه‌شناس با اشاره به کاهش مصرف فرهنگی خانوار به دلیل آسیب‌های ناشی از کرونا گفت: مردم باید با هزینه‌های کم به مقولات فرهنگی و هنری بپردازند؛ یعنی فعالیت‌های فرهنگی را با حداقل‌ها انجام دهند، گردشگری مجازی یا تورهای کوچک داخل شهری یا نزدیک به شهر مصرف فرهنگی را زنده نگه‌ می‌دارد.
سوگواری سالروز رحلت پیامبر (ص) در آستارا و تالش
۱۳۹۹/۰۷/۲۵ / آستارا / شهید / رحلت حضرت رسول اکرم / تکریم و تجلیل / پیامبر اکرم / تالش / شهادت امام حسن مجتبی
سوگواری سالروز رحلت پیامبر (ص) در آستارا و تالش
آستارا - ایرنا - آئین سوگواری سالروز رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن (ع) در شهرستان‌های آستارا و تالش با حضور جمعی از عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
نامگذاری خیابانی در تهران به نام شجریان
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / شورای شهر تهران / محسن هاشمی رفسنجانی / نامگذاری خیابان به نام شجریان
نامگذاری خیابانی در تهران به نام شجریان
به گزارش تسنیم؛ محسن هاشمی در ابتدای جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به درگذشت محمدرضا شجریان اظهار کرد: در تاریخ هنر ایران، استاد شجریان، شاید بیش از هر هنرمند دیگری، قدر دید و مورد تکریم و تجلیل مردم قرار گرفت و این قدرشناسی در زمان درگذشت شجریان، به اوج رسید و میلیونها تن از شهروندان ایرانی، از روشهای گوناگون مراتب همدردی و تاسف خود را از این فقدان ابراز کردند.
دوران طلایی شهید طهرانی‌مقدم برای دهه‌های آینده است
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / سید عباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / شهدا / تکریم و تجلیل
دوران طلایی شهید طهرانی‌مقدم برای دهه‌های آینده است
تهران - ایرنا – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ویژگی‌ها و ابعاد وجودی شهید طهرانی مقدم ،‌تاکید کرد: دوران طلایی شهید طهرانی‌مقدم برای دهه‌های آینده است و ما هنوز نمی ‌توانیم لایه‌های وجودی اورا بشناسیم چراکه در حال حاضر تنها سر نخ‌هایی از شخصیت وی را می‌بینیم که در حد علامت‌های اولیه است.
پذیرش قطع‌نامه از سوی امام  مبتنی بر عقلانیت و تدبیر بود
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
پذیرش قطع‌نامه از سوی امام مبتنی بر عقلانیت و تدبیر بود
‌پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری:‌ مقام معظم رهبری صبح روز گذشته در ارتباط تصویری با مراسم تکریم و تجلیل از پیش‌کسوتان دفاع مقدس و مقاومت، با اشاره به پیروزی درخشان و واضح ملت ایران در دفاع مقدس گفتند: این واقعیت، نتیجه رهبری و فرماندهی شگفت‌انگیز امام خمینی، حضور همه‌جانبه قشرهای مختلف مردم و اقدامات و ابتکارات عقلایی مدافعان اسلام و انقلاب در این حماسه تاریخی بود که باید مراقب تلاش دشمنان در تحریف واقعیات این قطعه از هویت برجسته ایرانیان باشیم.
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی‫(ره) و دفاع عقلانی، ملت ایران
حضرت آیت‫الله خامنه‫ای ابعاد فرماندهی امام خمینی(ره) و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران در دوران دفاع مقدس را بی‫نظیر خواندند.رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دوشنبه در ارتباط تصویری با مراسم تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، با اشاره به پیروزی درخشان و واضح ملت ایران در دفاع مقدس گفتند: این واقعیت، نتیجه رهبری و فرماندهی شگفت‌انگیز امام خمینی(ره)، حضور همه‌جانبه قشرهای مختلف مردم و اقدامات و ابتکارات عقلایی مدافعان اسلام و انقلاب در این حماسه تاریخی بود که باید مراقب تلاش دشمنان در تحریف واقعیات این قطعه از هویت برجسته ایرانیان باشیم. رهبر انقلاب همچنین با ابراز تاسف شدید از جان‌باختن روزانه حدود ۱۵۰ نفر بر اثر کرونا، مردم را به رعایت کامل و مستمر دستورالعمل‌های بهداشتی فراخواندند.فرمانده …
مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / دفاع مقدس / مقام معظم رهبری / محمد باقری / تکریم و تجلیل / حسین سلامی / سید یحیی رحیم صفوی / چهلمین سال دفاع مقدس
مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس
مراسم تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت امروز دوشنبه پس از ارتباط تلویزیونی رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد. پیش از آغاز سخنرانی رهبر انقلاب،‌ رییس ستاد کل نیروهای مسلح از برنامه‌ها، اقدامات و دستاوردهای حوزه دفاع مقدس گزارشی خدمت رهبر معظم انقلاب ارائه کرد.
واکنش رهبری به درگیری‌ها در مرز شلمچه
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
واکنش رهبری به درگیری‌ها در مرز شلمچه
رهبری انقلاب صبح امروز و در بخش پایانی سخنرانی در  مراسم تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، به حوادث چند روز قبل در مرز شلمچه واکنش نشان دادند. به گزارش انصاف نیوز این بخش از سخنان رهبری را به نقل از «خامنه‌ای دات آی آر» می‌خوانید: «آیت‌الله خامنه‌ای…
ببینید| رهبر انقلاب: باید آنچه را که حقیقت است گفت/ تحریف، خطر بزرگی است
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / پیشکسوتان دفاع مقدس / رهبر انقلاب / هفته دفاع مقدس
ببینید| رهبر انقلاب: باید آنچه را که حقیقت است گفت/ تحریف، خطر بزرگی است
شفقنا- رهبر انقلاب اسلامی ایران صبح امروز (دوشنبه) در ارتباط تصویری با مراسم تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، با اشاره به پیروزی درخشان و واضح ملت ایران در دفاع مقدس گفتند: این واقعیت، نتیجه رهبری...
«افشین علا» شاعر سیاسی و اجتماعی خوب کشور است
۱۳۹۹/۰۶/۱۹ / سید عباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / شاعر / تکریم و تجلیل / رهبر معظم انقلاب
«افشین علا» شاعر سیاسی و اجتماعی خوب کشور است
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،با تقدیر از خدمات ادبی- فرهنگی « افشین علا» از جمله سروده اخیر این شاعر خطاب به حاکمان عرب، از وی به عنوان یک شاعر سیاسی و اجتماعی خوب کشورمان یاد کرد که در موضوعات مختلف شعر سروده است.
سعادتِ فرهنگ
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / اسماعیل سعادت / تکریم و تجلیل / فرهنگستان زبان و ادب فارسی / ویدیوژورنال
سعادتِ فرهنگ
اسماعیل سعادت، ادیب و مترجم امروز در ۹۵ سالگی درگذشت.
تکریم از خانواده شهدای دولت در سه‌شنبه‌ای دیگر
۱۳۹۹/۰۶/۰۴ / سید عباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور / تکریم و تجلیل / مهدی احمدی
تکریم از خانواده شهدای دولت در سه‌شنبه‌ای دیگر
تهران - ایرنا - نهمین هفته از طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم به خانواده شهدای دولت اختصاص یافت و به همین منظور از خانواده‌ شهیدان موسوی و خبازی از استان فارس و شهید انصاری از تهران تجلیل شد.
روز جهانی عکاسی؛ ویروس کرونا و بهانه‌ای برای دیجیتالی کردن میراث فرهنگی
۱۳۹۹/۰۵/۲۹
روز جهانی عکاسی؛ ویروس کرونا و بهانه‌ای برای دیجیتالی کردن میراث فرهنگی
تهران - ایرنا- ۱۹ آگوست در تقویم به عنوان روز جهانی عکاسی ثبت شده است؛ روزی که بهانه‌ای است برای تکریم و تجلیل از خدمات عکاسان و نیز زمانی برای تأمل بیشتر به فرصت‌هایی که در نظر گرفته نشده است.
عکاسی دوران دفاع مقدس نقطه عطف در تاریخ تصویرگری ایران است
۱۳۹۹/۰۵/۲۹ / سید عباس صالحی / تکریم و تجلیل / والدین شهدا / کانون فرهنگی هنری مساجد
عکاسی دوران دفاع مقدس نقطه عطف در تاریخ تصویرگری ایران است
تهران - ایرنا _ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به نقش هنرمندان در دفاع مقدس را از حوزه کمتر دیده شده عنوان کرد و گفت: عکاسی آن دوران نقطه عطفی در تاریخ عکاسی و بلکه تاریخ تصویرگری در ایران محسوب می‌شود که باید مورد توجه و اهتمام قرار گیرد.
وزیر فرهنگ: شهدای مدافع حرم جایگاه ویژه‌ای در بین شهدا دارند
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / سازمان اوقاف و امور خیریه / سید عباس صالحی / تکریم و تجلیل
وزیر فرهنگ: شهدای مدافع حرم جایگاه ویژه‌ای در بین شهدا دارند
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه شهید محسن حججی این افتخار را داشت که نماد شهدای مدافع حرم شود، گفت: شهدای مدافع حرم در بین شهدای تاریخ انقلاب اسلامی ویژگی‌های خاص خود را دارند، از یک سو شهادت آنها در غربت رقم خورد و از سوی دیگر به دور از هرگونه جو اجتماعی وارد عرصه جهاد شدند.
جشن روز خبرنگار با پاسداشت کارکنان حوزه سلامت در تربت‌حیدریه
۱۳۹۹/۰۵/۲۰ / ویروس کرونا / تربت حیدریه / روز خبرنگار / تکریم و تجلیل
جشن روز خبرنگار با پاسداشت کارکنان حوزه سلامت در تربت‌حیدریه
تربت‌حیدریه- ایرنا- خبرنگاران تربت‌حیدریه به پاسداشت تلاش‌های کارکنان حوزه سلامت با لباس سفید در مراسم روز خبرنگار شرکت کردند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۹
نشان «فداکاری» دانشگاه افسری امام علی(ع) رونمایی شد
همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر، در مراسم صبحگاه و شکرگزاری دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از نشان «فداکاری» که برای اهدا به دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران به تصویب فرماندهی معظم کل قوا رسیده بود، رونمایی شد.به گزارش «ابتکار» به نقل از روابط عمومی ارتش، در این مراسم  دانشجویان دانشگاه افسری امام علی(ع) و دانشجویان دانشگاه‌های نیروهای پدافند، هوایی، دریایی، فارابی و علوم پزشکی  که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری‌ها، عکس‌های شهدای دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاه امام علی(ع) را در دست داشتند با ادای احترام به شهدا و قرائت سرود و صلوات خاصه امیرالمومنین(ع) به تکریم و تجلیل نقش آفرینی شهدای دانشگاه پرداختند.در این مراسم مصوبه …
دل‌نوشته‌ وزیر فرهنگ به روح بزرگ روح‌الله رجایی
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / سید عباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / روزنامه جام جم / روزنامه نگار / روز خبرنگار / تکریم و تجلیل
دل‌نوشته‌ وزیر فرهنگ به روح بزرگ روح‌الله رجایی
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از روزنامه جام جم دل‌نوشته‌ای را به روح بزرگ روح الله رجایی پیشکسوت رسانه و سردبیر فقید این نشریه تقدیم کرد.
اعمال قانون باید توام با ادب و اخلاق باشد
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / پلیس راهور ناجا / تکریم و تجلیل / پلیس راهنمایی و رانندگی ایران
اعمال قانون باید توام با ادب و اخلاق باشد
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: ملاک عمل پلیس، قانون و تکلیف مداری است، و اعمال قانون باید توام با ادب و اخلاق باشد و در فرهنگ سازمانی ما، ماموریت ها را بر محور تکریم مردم دنبال می کنیم.
طرفدار نگاه متوازن به بهره مندی از اصل جوانگرایی و تجربیات نخبگان صنعتی هستم
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / پتروشیمی امیرکبیر
طرفدار نگاه متوازن به بهره مندی از اصل جوانگرایی و تجربیات نخبگان صنعتی هستم
آیین تکریم و تجلیل از اسداله غلامپور و معارفه دکتر عبدالکریم پهلوانی،مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر ، باحضور نمایندگان بانک رفاه کارگران،رئیس و اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت برگزار و حکم انتصاب دکتر پهلوانی از سوی نماینده بانک رفاه کارگران به ایشان تقدیم شد.
اعطای تسهیلات ارزان قیمت به کارگران نمونه استان‌های کشور از سوی بانک رفاه کارگران
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / استان های کشور / جامعه / رفاه اجتماعی / روابط عمومی / نرخ سود
اعطای تسهیلات ارزان قیمت به کارگران نمونه استان‌های کشور از سوی بانک رفاه کارگران
بانک رفاه در سال "جهش تولید" و با هدف تکریم و تجلیل از اقشار مختلف جامعه کارگری کشور، به کارگران نمونه استان‌های کشور تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می کند.
اراده الهی پشت اهداف عظیم انقلاب اسلامی است
۱۳۹۹/۰۴/۱۴ / سیستان و بلوچستان / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / تکریم و تجلیل
اراده الهی پشت اهداف عظیم انقلاب اسلامی است
زاهدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور گفت: اراده الهی،پشت اهداف عظیم انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته بوده است.
مستندنگاری تاریخی و سیاسی را مدیون حوزه هنری هستیم
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / سید عباس صالحی / سید مهدی خاموشی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / محمد قمی / تکریم و تجلیل / حوزه هنری / سازمان تبلیغات اسلامی
مستندنگاری تاریخی و سیاسی را مدیون حوزه هنری هستیم
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش حوزه هنری در مستندنگاری تاریخ شفایی ایران و ایران معاصر، گفت: امروز مستندنگاری اجتماعی، تاریخی و سیاسی خود را به نوعی مدیون حوزه هنری و تلاش چندین ساله این نهاد هستیم.
رقیب صنف نیستیم
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / محسن جوادی / معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / تکریم و تجلیل / نمایشگاه کتاب
رقیب صنف نیستیم
تهران - ایرنا - معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر پویایی صنوف، تصریح کرد: به هیچ وجه رقیب صنف نیستیم بلکه موافق تعامل سازنده با آنها هستیم.
سازمان انتقال خون با فرهنگ مردم در ارتباط است
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / تکریم و تجلیل / خراسان جنوبی / نذر خون / سازمان انتقال خون
سازمان انتقال خون با فرهنگ مردم در ارتباط است
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: سازمان انتقال خون با فرهنگ مردم در ارتباط است و اهداکنندگان خون سرمایه‌های جاودان و گران‌سنگ کشور و سازمان هستند.
سخنگوی وزارت امور خارجه: دولت کنونی آمریکا از نژادپرستی و سفیدبرترپنداری سیستماتیک قدردانی هم می‌کند
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
سخنگوی وزارت امور خارجه: دولت کنونی آمریکا از نژادپرستی و سفیدبرترپنداری سیستماتیک قدردانی هم می‌کند
سخنگوی وزارت امور خارجه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: قتل وحشیانه جورج فلوید، نشان دهنده نژادپرستی نظام‌مند و برتر پنداری نژاد سفید است که توسط هیات حاکمه فعلی تکریم و تجلیل می‌شود.
چهره ماندگار روابط عمومی اردبیل تجلیل شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / استانی-اجتماعی / روز ارتباطات و روابط عمومی / تجلیل و قدردانی
چهره ماندگار روابط عمومی اردبیل تجلیل شد
همزمان با هفته ارتباطات و روابط عمومی‌ها سیدمحمد عاملی به عنوان چهره ماندگار روابط عمومی‌ها در استان اردبیل مورد تکریم و تجلیل قرار گرفت.
جهان پس از کرونا از فکر و فرهنگ، استقبال بیشتری خواهدکرد
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / عطار نیشابوری / کمیسیون ملی یونسکو / نیشابور / تکریم و تجلیل /  عمر خیام / حجت الله ایوبی / یونسکو
جهان پس از کرونا از فکر و فرهنگ، استقبال بیشتری خواهدکرد
تهران-ایرنا- دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو- ایران گفت: جهان پس از کرونا از فکر و اندیشه و فرهنگ، استقبال بیشتری خواهد کرد، فرصت ها می‌گذرد و اکنون که شرایط فراهم است باید کارهای فاخر و ارزشمندی برای کشور انجام دهیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / هنرهای نمایشی / سید عباس صالحی / سید مجتبی حسینی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / جشنواره بیست و ششم تئاتر، کودک و نوجوان / تکریم و تجلیل / تئاتر شهر / سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر
سی‌وهشتمین جشنواره تئاتر فجر برگزیدگان خود را شناخت
تهران - ایرنا - برگزیدگان سی‌وهشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان معرفی و تجلیل شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / سید عباس صالحی / نیکنام حسینی پور / موسسه خانه کتاب ایران / تکریم و تجلیل / حسن روحانی / کتاب / تالار وحدت / جایزه کتاب سال
برگزیدگان سی‌وهفتمین جایزه جهانی کتاب سال ایران معرفی‌شدند
تهران- ایرنا- برگزیدگان سی‌وهفتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری و سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی و تجلیل شدند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / سید عباس صالحی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / نیکنام حسینی پور / موسسه خانه کتاب ایران / تکریم و تجلیل / حسن روحانی / جایزه کتاب سال
انتشار۸۳ هزار عنوان کتاب با تیراژ ۱۲۱میلیون نسخه
تهران - ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتشار ۸۳ هزار عنوان کتاب با تیراژ بیش از ۱۲۱ میلیون نسخه در ده‌ماهه اول سال ۹۸ خبر داد و گفت:‌ این میزان چاپ کتاب باوجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان نسبت به سال گذشته رشد ۱۵ درصدی را نشان می‌دهد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۶ / وزارت جهاد کشاورزی / مازندران / تکریم و تجلیل / دهه فجر
ضایعات مرکبات و برنج مازندران تا ۸۰ درصد کاهش یافت
ساری - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران  گفت که ضایعات مرکبات و برنج استان با کاهش حدود ۸۰ درصدی نسبت به گذشته در سال جاری به کمتر از ۱۰ درصد رسیده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / جشنواره فیلم فجر / سینما / تکریم و تجلیل / سعید راد / جشنواره ‌های فجر / سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر
داوری بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر را سلیقه‌ای نمی‌دانم
تهران –ایرنا - داور بخش سودای‌سیمرغ سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجربا بیان اینکه داوری در جشنواره فیلم فجر برای من خوشحال‌کننده است، گفت: حضور ۹ داور در این بخش اتفاقی خوشایند و این داوری را احساسی و سلیقه‌ای نمی‌بینم بلکه تخصصی به آن نگاه می‌کنم .
۱۳۹۸/۱۱/۰۷ / استانی-فرهنگی و هنری / کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس
اجلاسیه خادمین شهدا در استان مرکزی برگزار می‌شود
دبیرکل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی‌ گفت: اجلاسیه خادمین شهدا با دو هدف تکریم و تجلیل از دست‌اندرکاران کنگره و تبیین دستاوردهای کلی کنگره در 17 بهمن ماه برگزار می شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۶ / تکریم و تجلیل / کنسرت موسیقی / افشین یداللهی
گرامیداشت یاد شاعر فقید افشین یداللهی
تهران- ایرنا- گروه موسیقی صنم در بیستمین سال فعالیت خود یاد افشین یداللهی شاعر فقید را در ارسباران گرامی خواهد داشت.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / ریاست سازمان بسیج مستضعفان / تکریم و تجلیل / سازمان بسیج مستضعفین
خنثی‌سازی حربه‌های دشمنان اولویت برنامه رسانه‌ها باشد
تهران – ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفان تاکیدکرد: خنثی‌سازی حربه‌ها و عملیات پیچیده رسانه‌ای دشمنان و امیدآفرینی باید مهمترین اولویت رسانه‌ها باشد.
۱۳۹۸/۱۱/۰۵ / محمد خدادی / تکریم و تجلیل / معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / مهدی بصیری
اصحاب رسانه سنگرسازان بی سنگرند
تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج رسانه کشور به جایگاه خبرنگاران و ضرورت پرداختن به نیازهای آنان اشاره و تاکید کرد: اصحاب رسانه سنگرسازان بی‌سنگر هستند.
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / شورای فرهنگ عمومی / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / فرهنگی / تکریم و تجلیل / سینما / فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیریت فرهنگی در دههٔ ۴۰ با یادی از فریدون رهنما
تهران - ایرنا - نگاهی به اوضاع و احوال فرهنگ در دهه‌های گذشته و شخصیت و دستاوردهای «فریدون رهنما» به عنوان یک کنشگر فرهنگی در ایران، محور آخرین نشست یکشنبه‌های انسان شناسی و فرهنگ بود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / موسسه خانه کتاب ایران / تکریم و تجلیل / کتاب / جایزه کتاب سال
نامزدهای جایزه کتاب سال در شاخه مهندسی معرفی شدند
تهران - ایرنا- نامزدهای سی و هفتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در گروه علوم کاربردی و شاخه‌های مهندسی صنایع، کشاورزی، شیمی، برق و مکانیک معرفی شدند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / تکریم و تجلیل / قانون اساسی / قوه قضاییه
مرحوم آیت‌الله عمید زنجانی تجلیل شد
تهران - ایرنا - نخستین کنفرانس ملی عمید و آیین بزرگداشت مرحوم آیت‌الله عباسعلی عمید زنجانی روز یکشنبه همزمان با هشتم دی ماه سالروز امضای قانون اساسی برگزار شد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / دادگستری / کهگیلویه وبویراحمد / حقوقی و قضایی / تکریم و تجلیل / قوه قضاییه
۲۵ درصد پرونده های کیفری جرائم قابل گذشت هستند
یاسوج- ایرنا- معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس مرکز امور شوراهای حل اختلاف کشور تاکید کرد: حدود ۲۵ درصد از پرونده های کیفری در دستگاه قضایی مربوط به جرائم قابل گذشت هستند که می توان با دخالت و ایفای نقش معتمدان محلی ، افراد دارای نفوذ و مردم، مختومه و منجر به مصالحه شوند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان / مسابقات قهرمانی آسیا / تکریم و تجلیل / هفته ملی کودک
کودکان و نوجوانان ایرانی قهرمان قهرمانان پاما ۲۰۱۹ شدند
تهران - ایرنا - مدیرعامل مجموعه بین المللی کودکان هوشمند، گفت: تیم کودکان هوشمند جمهوری اسلامی ایران با کسب ۳ مقام قهرمان قهرمانان از پنج عنوان قهرمان قهرمانان موجود در این رقابت‌ها ضمن کسب مقام اول تیمی جهان رکوردی بی نظیر رقابت‌های جهانی پاما ۲۰۱۹ در کشور تایلند به جا گذاشت.
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / تکریم و تجلیل / شهدا / ارامنه / بنیاد شهید و امور ایثارگران
تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران ارامنه
ایرنا - تهران - مراسم تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران ارامنه شامگاه یکشنبه و در آستانه آغاز سال نوی مسیحی با حضور جمعی از مقامات و مسئولان کشوری و لشگری در تالار ایوان شمس برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / دانشگاه تهران / اساتید دانشگاه / تکریم و تجلیل / نخبگان / انجمن حسابداری ایران
اساتید پیشکسوت رشته حسابداری دانشگاه‌ها تجلیل می‌شوند
تهران - ایرنا - دبیر همایش تجلیل از پیشکسوتان رشته حسابداری دانشگاه‌های مختلف کشور گفت: برای ارج نهادن و پاسداشت علمی اساتید از ۱۰ نفر از پیشکسوتان این رشته در دانشگاه‌ها هفتم دی ۹۸ مورد تجلیل قرار می‌گیرند.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / اربعین حسینی / تکریم و تجلیل / سازمان تبلیغات اسلامی / ریاست سازمان تبلیغات اسلامی / سازمان تبلیغات اسلامی / اربعین ۹۸
نباید بساط اربعین در طول سال جمع شود
تهران- ایرنا- ، فعال عرصه جهاد و مسئول جمعیت امام رضایی‌ها در حاشیه تجلیل از مجاهدت خادمین اربعین حسینی در مرز میرجاوه، تاکید کرد: سفره اربعین باید در طول سال پهن و نباید بساط این رویداد بزرگ در طول سال جمع شود بلکه مانند سه‌شنبه‌های مهدوی، طرح پنجشنبه‌های حسینی نیز راه اندازی شود.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / آکادمی ملی المپیک
سرپرست جدید آکادمی ملی المپیک معرفی شد
مراسم تکریم و تجلیل رئیس پیشین آکادمی ملی المپیک و معارفه سرپرست این آکادمی برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / سلامت / حوزه علمیه / سلامت و بهداشت / قم / تکریم و تجلیل / سلامتی / همایش / بهداشت و سلامت
برگزاری همایش «تجلیل و تکریم از خیرین روحانیت در عرصه سلامت» در قم
قم - ایرنا - نخستین همایش «تجلیل و تکریم از خیرین روحانیت در عرصه سلامت» در تالار همایش‌های شهرداری قم روز چهارشنبه با سخنرانی آیت‌الله محمدجواد فاضل لنکرانی رییس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد. / عکاس: عباس منجمی گیلانی
۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / تکریم و تجلیل / هفته وحدت / خبرنگاران / کنفرانس وحدت اسلامی
تقدیر از ایرنا در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
تهران– ایرنا – همزمان با تشریح دستاوردهای سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، با حضور مسئولان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) تقدیر شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۳ / تکریم و تجلیل / معارفه / بندردیلم
دفاع از منافع ملی برگرفته از تفکر جریان اسلامی است
گناوه - ایرنا - سرپرست معاونت نظارت و ارزیابی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور گفت: دفاع و پاسداری از منافع ملی کشور برگرفته از تفکر جریان اسلامی است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / تکریم و تجلیل / کمیته امداد امام خمینی (ره) / هرمزگان
تجلیل از مددجویان کار آفرین کمیته امداد استان هرمزگان
بندرعباس - ایرنا -برگزاری همایش تجلیل از مددجویان کار آفرین کمیته امداد استان هرمزگان شامگاه چهارشنبه با حضور رییس کمیته امداد کشور ب.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / سید عباس صالحی / توییتر / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / ایرنا / خبرگزاری / تکریم و تجلیل / اوآنا / سیدضیا هاشمی
وزیر فرهنگ انتخاب ایرنا به ریاست دوره آینده « اوآنا» را تبریک گفت
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی با تبریک به ایرنا، تاکید کرد: در شرایطی که دشمنان به انزوای کشورمان می‌اندیشند، خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با اجماع آرای اعضا در مجمع عمومی به ریاست دوره آینده اتحادیه خبرگزاری های آسیا و اقیانوسیه (اوانا) انتخاب شد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / محمد خدادی / اربعین حسینی / ایرنا / رسانه / تکریم و تجلیل / معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / موسسه نشرآوران / زائران اربعین / اربعین ۹۸
تاکید بر ایجاد زیرساخت‌های رسانه‌ای اربعین
تهران- ایرنا- معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه در بُعد رسانه‌ای اربعین عقب هستیم،‌ بر ایجاد زیرساخت‌های رسانه‌ای متناسب با این ظرفیت تاکید کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / بازیگر تئاتر / جشنواره بیست و ششم تئاتر، کودک و نوجوان / تکریم و تجلیل / تئاتر / نمایش / بازیگر سینما و تلویزیون / جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان
"رضا بابک" برای یک عمر فعالیت هنری تجلیل شد
همدان- ایرنا- "رضا بابک" هنرمند پیشکسوت حوزه تئاتر و سینما امروز /سه شنبه/ در آئین اختتامیه بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان مورد تجلیل قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / هفته کتاب / نیکنام حسینی پور / تکریم و تجلیل / کتاب
تجلیل از قاسمعلی فراست در هفته کتاب
تهران - ایرنا- در بیست و یکمین عصر کتاب و همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از قاسمعلی فراست، نویسنده داستانی ادبیات دفاع مقدس تجلیل می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / محمد محمدی ری شهری / تکریم و تجلیل / حافظان قرآن
آیت‌الله ری شهری: دوستی جوانان با فضای مجازی شبیخون فرهنگی است
شهرری- ایرنا- تولیت آستان مقدس حرم عبدالعظیم (ع) گفت: دوستی و انس گرفتن جوانان با فضای مجازی سم است و نوعی شبیخون فرهنگی محسوب می‌شود و باید با این توطئه دشمن مقابله کرد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۱ / وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / لادن حیدری / تکریم و تجلیل / معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / علی اصغر کاراندیش مروستی / انتصاب
انجام درست وظایف محوله همواره در سال‌های خدمت مدنظرباشد
تهران - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تاکید براحقاق حقوق کارکنان به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران در جایگاه اموراداری، گفت: باید در زمان بازنشستگی و خروج از خدمت به این اقناع برسیم که در سال‌های خدمت، موفق به انجام درست وظایف شده و رضایت خدا و خلق او را بدست آورده باشیم.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اشرف بروجردی / سازمان اسناد و کتابخانه ملی / هنرهای تجسمی / تکریم و تجلیل / چله عشق / سینما / هنرمندان / تئاتر
تجلیل از خالقان ۴۰ اثر و سند ماندگار عاشورایی
تهران-ایرنا- خالقان ۴۰ اثر و سند ماندگار عاشورایی با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و هنری با عنوان «چله‌عشق» در کتابخانه ملی تجلیل شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / تکریم و تجلیل / معارفه / علیرضا زالی / وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
دانشگاه‌ها به سمت نشاط سوق داده شوند
تهران- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه دانشگاه‌های ما امروز، دل‌مرده است و نشاط کافی در دانشگاه‌ها وجود ندارد، گفت: همه دست‌اندرکاران باید دانشگاه‌ها را به سوی نشاط سوق دهند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران / تکریم و تجلیل / منوچهر انور / خانه هنرمندان ایران
۷۰ سال با منوچهر انور
تهران- ایرنا- مراسم نکوداشت هفتاد سال فعالیت فرهنگی و هنری منوچهر انور، کارگردان، نویسنده، ویراستار، گوینده و مترجم در خانه هنرمندان برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / هنرهای تجسمی / تکریم و تجلیل / فرهنگستان هنر / خوشنویسی
افتتاح نمایشگاه نستعلیق نویسان معاصر
تهران-ایرنا- نمایشگاه نستعلیق نویسان معاصر کشور همزمان با نکوداشت هفته خوشنویسی در مجموعه هنری آسمان افتتاح شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / تکریم و تجلیل / سینما / تئاتر
اهدای نشان تماشاخانه سنگلج به نامداران عرصه نمایش
تهران- ایرنا- اولین دوره اهدای نشان تماشاخانه سنگلج هم‌زمان با آیین گرامیداشت پنجاه و چهارمین سالروز تأسیس این تماشاخانه به نامداران عرصه نمایش اهدا شد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / هادی خانیکی / یونس شکرخواه / تکریم و تجلیل / معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
یونس شکرخواه: من حاصل جمع همین اهالی رسانه هستم
تهران – ایرنا – استاد علوم ارتباطات و پیشکسوت رسانه با اشاره به اینکه مهربانی را از مهدی فرقانی، سخاوت را از هادی خانیکی، تکنیک را از فریدون صدیقی، آرامش را از مسعود سعدی و بزرگ منشی را از محمود دعایی آموختم، گفت:‌ من حاصل جمع همین اهالی رسانه هستم.
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / محسن اسماعیلی / محمد خدادی / یونس شکرخواه / تکریم و تجلیل / معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / فرهنگسرای رسانه
یونس شکرخواه پیوند علم و اخلاق است
تهران- ایرنا – نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری، دانش و منش را دو ویژگی برجسته استاد یونس شکرخواه عنوان کرد و گفت: امروز به احترام دانش و منش وتکریم این پیشکسوت عرصه رسانه به عنوان پیوند دهنده علم و اخلاق به اینجا آمده ام.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
تلاش می‌کنیم آموزش‌های دانشگاهی منطبق با تأمین نیازهای کارشناسی کشور باشد
وزیر علوم در آیین تکریم و تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: وظیفه اصحاب رسانه در تولید و انتشار اخبار و گزارش‌ها، تشخیص مخاطب و برنامه‌ریزی برای ارائه صحیح، مؤثر و دقیق اخبار است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سنجش و پذیرش در کشور تنها بر عهده سازمان سنجش است
وزیر علوم در آئین تکریم و تجلیل از خبرنگاران، به گفت‌وگو و پاسخ به پرسش اصحاب رسانه پرداخت.
۱۳۹۸/۰۵/۲۰
آیین تکریم و تجلیل از خبرنگاران اصحاب رسانه
ایرنا-تهران- آیین تکریم و تجلیل از خبرنگاران اصحاب رسانه روز یکشنبه با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد./عکاس اصغر خمسه
۱۳۹۸/۰۳/۱۴ / ندوشن
شبی که به تکریم معلمانمان گذشت- دکتر علی اکبر جعفری ندوشن استاد دانشگاه یزد
نوشته‌ای به قلم دکتر علی اکبر جعفری ندوشن استاد دانشگاه یزد که در خصوص مراسم تکریم و تجلیل از سه معلم پیشکسوت ندوشن و رونمایی از کتاب عکس سایه‌های روشن به رشته تحریر درآمده است می‌خوانیم.
۱۳۹۸/۰۲/۳۰
تجلیل از جانبازان شاغل و بازنشسته شرکت آب و فاضلاب استان
تبریز - ماهان فلاح: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی به همراه معاونین شرکت، تقیون مشاور استاندار در امور ایثارگران و تعدادی از مدیران ستادی در مراسمی که با حضور جانبازان شاغل و بازشسته شرکت در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد حضور یافته و از نزدیک با آنان دیدار و گفت‌وگو کردند.در این مراسم مدیرعامل شرکت با اشاره به مقام شامخ جانبازان و ایثارگران گفت: هر کدام از ما در مقابل خون شهدا و ایثارگران و جانبازان مسئول هستیم و خود را مدیون این عزیزان می دانیم و در مقابل این فداکاریها و از خود گذشتگی های این عزیزان باید به مردم خدمت رسانی کنیم. علیرضا ایمانلو با اشاره به اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند افزود: نهال انقلاب با خون شهدا آبیاری شده و بالندگی نظام شکوهمند اسلامی حاصل جانفشانی و …
۱۳۹۸/۰۲/۱۳
پیام رهبری به معلمان، کارساز و امیدبخش بود
زنجان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه معلمان، پرورش دهنده مهمترین سرمایه یک ملت یعنی سرمایه انسانی هستند، گفت: نگاه حکیمانه رهبری، پیام کارساز، بسیار امیدبخش و سرشار از تکریم و تجلیل برای معلمان بود.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
معرفی جلوه هایی از اقتصاد مقاومتی، تولید کالای ایرانی در جشنواره کارگر ایرانی
اختتامیه نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی به منظور بسط و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در جامعه، معرفی جلوه هایی از اقتصاد مقاومتی، تولید کالا ی ایرانی و رونق تولید و نیز تکریم و تجلیل از مقام شامخ کارگران هنرمند برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تلاش کارگر برای کسب رزق حلال برابر با جهاد است /75 درصد هنرمندان صنایع‌دستی خانم‌ها هستند
ایلنا: نهمین جشنواره فرهنگی و هنری کارگر ایرانی همزمان با هفته‌کارگر امروز دهم اردیبهشت‌ماه در فرهنگسرای شفق به‌منظور تکریم و تجلیل از کارگران هنرمند برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
نهضت تکریم مقام معلم در زنجان اجرا می شود
زنجان – ایرنا - معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان گفت: برای نخستین بار در این استان نهضت تکریم و تجلیل از مقام شامخ معلم با همکاری همه دستگاه های اجرایی برگزار می شود.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱
تجمع اصناف و بازاریان در بجنورد
بجنورد - ایرنا - تجمع اصناف و بازاریان بمنظور محکومیت تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تکریم و تجلیل از مقام شامخ پاسداران عصر چهارشنبه در محل مسجد امام خمینی (ره) بجنورد برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۰
جشنواره کارگر ایرانی فراخوان داد
تهران-ایرنا- رئیس فرهنگسرای کار و تعاون با اعلام انتشار فراخوان نهمین جشنواره فرهنگی هنری کارگر ایرانی گفت: این جشنواره با شعار رونق تولید و با هدف تکریم و تجلیل از کارگران هنرمند برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
تجلیل از آیت الله شیخ عیسی قاسم در قم
ایرنا- قم - مراسم تکریم و تجلیل از آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، شنبه شب با حضور آیت الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
گزارش تصویری : آئین تکریم و تجلیل از عالم مجاهد شیخ عیسی قاسم در جامعه مدرسین قم
شفقنا – گزارش تصویری : آئین تکریم و تجلیل از عالم مجاهد شیخ عیسی قاسم در جامعه مدرسین قم عکس : محمد محسن زاده
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •