یکشنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۹ / 27 September, 2020
تیپیکو
ارزش بازار «تیپیکو» افزایش نیافت
۴ روز قبل
ارزش بازار «تیپیکو» افزایش نیافت
ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۳۰ هزار و ۱۵۳ میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال به ۲۴۳ هزار و ۵۶۶ میلیارد و ۵۴۵ میلیون ریال رسید.
«تیپیکو» ۲۰۱ ریال سود ساخت
۵ روز قبل
«تیپیکو» ۲۰۱ ریال سود ساخت
شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۰۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۴۷ اعلام شده بود، از افزایش ۳۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
کدام شرکت‌ها سود نقدی میان سهامدارانشان تقسیم کردند؟
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / بورس / تیپیکو / سود نقدی / فخوز / فولاد / مجمع
کدام شرکت‌ها سود نقدی میان سهامدارانشان تقسیم کردند؟
هفته گذشته، برخی شرکت‌ها اقدام به برگزاری مجامع عادی عمومی خود کردند که طی آن تیپیکو سود نقدی ۳۷۰ تومانی به سهامدارانش را تصویب کرد. نوشته کدام شرکت‌ها سود نقدی میان سهامدارانشان تقسیم کردند؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
احتمال تشکیل «شستا دو»
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / سازمان تامین اجتماعی / شستا / سهام شستا / بازار بورس
احتمال تشکیل «شستا دو»
سازمان تامین اجتماعی یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران نهادی است که به‌طور غیرمستقیم در بازار سرمایه حضور دارد. این سازمان که در سال‌های گذشته با عرضه نماد‌هایی مانند «تاپیکو» و «تیپیکو» خود را به اهالی بازار سرمایه شناسانده بود، از جمله بنگاه‌داران اقتصاد ایران است که همواره درباره شفافیت عملکرد اقتصادی آن و بهره‌وری فعالیتش سخنان زیادی به میان آمده است. همین امر سبب شده تا بورسی شدن دارایی‌های این سازمان در بازار سرمایه با حساسیت زیاد مورد توجه رسانه‌ها و به خصوص فعالان بازار سرمایه قرار گیرد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
13000 مرکز دارویی با 3000 قلم دارو و مکمل مزیت قابل اتکای پخش هجرت است
شرکت پخش هجرت از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین - تیپیکو و شستا در سال 1344 با واردات، توزیع و فروش کالای دارویی، آزمایشگاهی و بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرده است و هم‌اکنون شرکت پخش هجرت، با 915 نفر نیروی انسانی متخصص و با تجربه و بیش از 48 هزار متر مربع انبار، یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین انبار‌های دارویی خاور میانه می‌باشد. این شرکت در آذر ماه 1390 در سازمان بورس اوراق بهادار به ثبت رسید و در مرداد ماه سال 1398سهام شرکت در بازارفرابورس به عرضه گذاشته شد و بر اساس آخرین رتبه‌بندی سازمان مدیریت صنعتی رتبه 78 در بین شرکت‌های برتر کشور را دارا می‌باشد. پخش هجرت خود را ملزم به رعایت استانداردهای روز اروپا می‌داند و مطابق این امر …
۱۳۹۹/۰۱/۲۰
صرفه‌جویی ۵۰ میلیون دلاری ارز با تولید ۳۰ داروی جدید 
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با اعلام تولید ۳۰ داروی جدید در کشور خبر داد که پیش از این از خارج وارد می‌شد و گفت: این اقدام کاهش حدود ۵۰ میلیون دلار ارز برای واردات داروی کشور را کاهش می‌دهد.به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری که با حضور در کارخانجات داروپخش از دستاوردهای تازه گروه دارویی تامین (تی‌پی‌کو) رونمایی کرد، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از سال حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید عبور کردیم و به سال جهش تولید در سال ۹۹ رسیده‌ایم گفت: طبیعتاً با پایه‌گذاری‌هایی که در آن ایام صورت گرفت؛ به عنوان مثال در دوره‌ای که در وزارت صنعت بودم با ممنوعیت واردات تعداد ۴۰۰ قلم کالا به کشور و اعمال برخی از سیاست‌ها و مقدمات، حمایت از کالای ایرانی بیش از ۶ برابر شد. وی افزود: در سال رونق تولید تلاش شد …
رونمایی از ۳۰ محصول جدید دارویی شستا
۱۳۹۹/۰۱/۱۹ / شستا / محمد شریعتمداری / دارو
رونمایی از ۳۰ محصول جدید دارویی شستا
امروز با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و محمد رضوانی‌فر مدیرعامل شستا از ۳۰ داروی جدید شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تأمین (تیپیکو) رونمایی شد.
۱۳۹۸/۱۲/۱۰
تولید روزانه 21هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده در «تیپیکو»
همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به مواد بهداشتی و ضدعفونی‌کننده برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری، شرکت‌های گروه دارویی شستا در یک هفته گذشته توانستند تولید روزانه هزاران لیتر مواد ضدعفونی‌کننده را عملیاتی کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۱ / دارو / سازمان غذا و دارو / سهام / ارزش سهام / شرکت های بورسی
دستاوردهای کلیدی هلدینگ‌های تابعه شستا در نه ماهه سال 1398
ایلنا: سهم بازار تیپیکو (شرکت‌های بورسی دارویی)، از 45% در شش ماهه نخست سال گذشته به 48.5% در شش ماهه و 53% در نه ماهه امسال افزایش یافته است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵ / سازمان بورس و اوراق بهادار / سرمایه / سرمایه گذاری / سنا / مالیات
روی خط شرکت‌ها
پیشنهاد افزایش سرمایه «تیپیکو»: هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار و ۴۵۰ هزار…
۱۳۹۸/۰۶/۲۶ / تامین اجتماعی / شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی
سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی در برخی حوزه ها سودآور نبوده است
تهران-ایرنا- مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در مراسم معارفه مشاور اقتصادی مدیرعامل این سازمان، گفت: فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی در برخی حوزه‌ها از قبیل هلدینگ‌های تاپیکو و تیپیکو سودآوری بیشتری دارند و در برخی حوزه‌ها از جمله در حوزه گردشگری و هلدینگ هگتا سودآوری مورد انتظار تحقق نیافته است که باید اصلاحات لازم برای بهره‌وری بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها صورت گیرد.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / تامین اجتماعی
رشد فروش ۶۰ درصدی و ایفای تمام تعهدات ارزی هلدینگ دارویی شستا
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تیپیکو) از رشد ۶۰ درصدی فروش سه ماهه امسال نسبت به زمان مشابه در سال ۱۳۹۷ خبر داد.
۱۳۹۸/۰۳/۱۱
پنج زیرمجموعه تیپیکو در انتظار عرضه اولیه
مدیر پرتفوی و امور سهام «تیپیکو» از عرضه پنج شرکت زیرمجموعه سرمایه‌گذاری دارویی تامین تا پایان شهریور خبر داد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۰
تخلفات در شستا و تیپیکو با جدیت پیگیری می شود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و یکی از امضا کنندگان طرح تحقیق و تفحص از شرکت شستا و شرکت های زیر مجموعه آن گفت: تحقیق و تفحص از شستا و تیپیکو با جدیت دنبال خواهد شد و موارد تخلف در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •