جمعه, ۳ بهمن, ۱۳۹۹ / 22 January, 2021
حداقل عیدی
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
حداقل عیدی کارگران معادل ۳ میلیون هشتصد هزار تومان است
براساس ماده واحده قانون کار که در پایان شهریور ماه سال ۱۳۷۰ اصلاح شد، تمام کارگاه‌های مشمول قانون کار مکلفند به هر یک از کارگران خود به نسبت یک سال کار معادل ۶۰ روز آخرین مزد پایه، به عنوان عیدی و پاداش بپردازندف به شرطی که از سه برابر حداقل مزد کارگران فراتر نرود.
عیدی امسال کارگران چقدر است؟
۱۳۹۹/۱۰/۲۶ / کارگران / دستمزد کارگران
عیدی امسال کارگران چقدر است؟
برای محاسبه حداقل عیدی باید دستمزد روزانه مصوب سال را در ۶۰ روز ضرب کنیم. در ماده واحده قانون کار آمده است که مبلغ پرداخت عیدی کارکنان نباید از ۹۰ روز حداقل مزد روزانه تجاوز کند.
مبلغ و زمان واریز عیدی ۹۹ کارگران و بازنشستگان را اعلام کنید!
۱۳۹۹/۱۰/۰۹ / عیدی کارگران / بازنشستگان / حقوق کارگران / کارگران / دولت
مبلغ و زمان واریز عیدی ۹۹ کارگران و بازنشستگان را اعلام کنید!
باتوجه‌به مصوبه شورای‌عالی کار، حداقل دستمزد کارگران در سال۱۳۹۹ با افزایش ۲۶درصدی به یک میلیون و ۹۱۱هزار تومان رسید که با احتساب ماده‌واحده قانونی، حداقل عیدی کارگران ۳میلیون و ۸۲۰هزار تومان و حداکثر عیدی نیز ۵میلیون و ۷۳۰هزار تومان خواهد بود؛ بنابراین عیدی پرداختی به کارگران در انتهای سال نباید کمتر از ۳میلیون و ۸۲۰هزار تومان باشد.
میزان عیدی کارگران برای سال جاری مشخص شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
میزان عیدی کارگران برای سال جاری مشخص شد
حداقل عیدی امسال کارگران بیمه شده، ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود.
کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / بودجه / لایحه بودجه
کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟
حداقل عیدی سال ۱۴۰۰ کارگران بیمه شده تامین اجتماعی ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد بود؛ حداکثر عیدی نیز نود ضربدر حداقل دستمزد روزانه است که می‌شود ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان.
حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال 99 چقدر است؟ + جدول
۱۳۹۹/۰۹/۱۳
حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال 99 چقدر است؟ + جدول
حداقل عیدی سال 99 برابر با 3 میلیون و 800 هزار تومان خواهد بود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / عیدی کارگران / عیدی 98
نحوه محاسبه عیدی ۹۸ کارگران +جدول
با نزدیک شدن پایان سال و پرداخت عیدی و پاداش سالیانه کارگران بسیاری از کارگران برای نحوه محاسبه میزان عیدی سرگردانند در ادامه نحوه محاسبه عیدی کارگران براساس قانون کار آشنا شوید. حداقل عیدی کارگران در پایان سال ۹۸ معادل ۳ میلیون و ۳۴ هزار تومان و حداکثر عیدی نیز معادل ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۴۷ تومان است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
مـــــــرور
  شرکت مدیریت منابع آب ایران: سیل هیچ سدی را تخریب نکرد   فرودگاه امام: مسافران 3‌ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشند   فائو: بی‌سابقه‌ترین حمله ملخ‌ها در 25‌سال گذشته امنیت غذایی را تهدید می‌کند  نایب‌رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس: محدودیت در صدور دسته‌چک و امکان توقیف مبلغ چک در کاهش آمار چک‌های برگشتی تأثیر زیادی داشته است  انجمن صنایع بیسکویت، شیرینی و شکلات: مجوز افزایش قیمت ۱۰ تا ۲۰‌درصدی برای شیرینی و شکلات صادر شده است   نماینده کارگران در شورای‌عالی کار: حداقل عیدی کارگران ۳‌میلیون و ۳۲‌هزار تومان و حداکثر ۴میلیون ۵۴۸‌هزار تومان است   وزارت صمت: فروش فوق‌العاده …
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / عیدی کارگران / عیدی پایان سال
عیدی کارگرانی که کمتر از یک سال کار کرده‌اند اعلام شد
مطابق قانون کار حداقل عیدی کارگران برای یک سال کار حداقل معادل ۶۰ روز و حداکثر ۹۰ روز است، بر این اساس امسال حداقل عیدی پرداختی به کارگران بین سه میلیون و ۳۳ هزار تومان و چهار میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
درآن ۳۰۰ ثانیه سقوط چه‌گذشت؟ /استقبال اخبار بد در لباس روشنفکری/پیام‌های تشییع سردار سلیمانی به روایت بهزاد نبوی
حقیقت سقوط در جعبه سیاه، سرنوشت پرونده سقوط هوپیمای اوکراینی، اعتراف به تلفات عین الاسد، جای‌خالی‌هاشمی، پنهان‌کاری در تشکیلات اقتصادی فوتبال، فرار ترامپ با بوئینگ، شورای امنیت؛ مخاطب پیام صلح ایران، رایزنی‌های فشرده روحانی با همتایان خود از سراسر جهان، میزان حداقل عیدی کارگران، زنگ آغاز انتخابات، آمریکا چگونه عراق را ترک می‌کند؟، دلالی بعضی نمایندگان مجلس به روایت ترکان و روشن شدن موتور دیپلماسی از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / عیدی کارگران / دستمزد 98 / حداقل دستمزد 98 / کارگران
عیدی و سنوات پایان سال کارگران چقدر است؟/ حداقل و حداکثر میزان عیدی
حداقل عیدی کارگران در پایان سال ۹۸ معادل ۳ میلیون و ۳۴ هزار تومان و حداکثر عیدی نیز معادل ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۴۷ تومان است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
تمامی جزئیات مصوبه شورای عالی کار برای دستمزد و عیدی کارگران
شفقنا اقتصادی_ مطابق مصوبه شورای عالی کار برای حداقل حقوق کارگران، حداقل عیدی درسال ۹۸ حدود ۳ میلیون و ۳۳هزار و ۷۶۴ تومان و حداکثر عیدی سال ۹۸ حدود ۴میلیون و ۵۵۰ هزار و ۶۴۶تومان خواهد بود. به گزارش شفقنا اقتصادی، نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی […]
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •