سه شنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۸ / 21 January, 2020
حمایت از کالای ایرانی
دنیای اقتصاد / ۲۷ ساعت قبل / اقتصادی
بومی‌سازی کالاهای صنعت آب و برق
مدیرعامل شرکت ساتکاب با اشاره به اینکه 30 شرکت دانش‌بنیان در حال بومی‌سازی کالاهای مورد نیاز صنعت آب و برق هستند، گفت: ساتکاب در حال ایجاد بازار لازم برای خرید تضمینی محصولات دانش‌بنیان‌ها و حمایت از کالای ایرانی است. به گزارش روابط عمومی، شرکت ساتکاب، محمد ولی علاءالدینی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک وزارت نیرو و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با بیان این مطلب افزود: این تفاهم‌نامه با هدف حمایت از توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری در حوزه آب و برق کشور به امضا رسیده است.
چرا قیمت محصولات ایرانی در کشورهای دیگر تعیین می‌شود؟
خبرآنلاین / ۲ روز قبل / اقتصادی
چرا قیمت محصولات ایرانی در کشورهای دیگر تعیین می‌شود؟
مدیرعامل بورس کالای ایران تاکید کرد: ایران باید به نقطه‌ای برسد که در حوزه محصولات کشاورزی مانند پسته و زعفران تعیین کننده قیمت جهانی باشد و این اتفاق به کمک بورس میسر می‌شود.
  کشاورزی  صادرات غیرنفتی  حمایت از کالای ایرانی
نهادها از ظرفیت دانشگاه‌ها برای تقویت توان تولیدی استفاده کنند
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / سیاسی
نهادها از ظرفیت دانشگاه‌ها برای تقویت توان تولیدی استفاده کنند
تهران- ایرنا - رییس جمهوری با توجه به شرایط تحریم در کشور با ابلاغ بخشنامه‌ای وزارتخانه‌ها و شرکت‌های تابعه دولتی یا وابسته به دولت را موظف کرد از ظرفیت دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برای تقویت توان تولیدی و خدماتی و حمایت از کالای ایرانی استفاده کنند.
  حسن روحانی  طرح پژوهشی  کمیسیون دائمی عتف  دانشگاه ها
مردم به فکر انتقام اقتصادی از آمریکا باشند
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / ...
مردم به فکر انتقام اقتصادی از آمریکا باشند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه مردم به فکر انتقام اقتصادی از آمریکا باشند، گفت: پاسخ نظامی را نیروهای نظامی می‌دهند، اما مردم با حمایت از کالای ایرانی و ترویج فرهنگ شهادت، انتقام اقتصادی و فرهنگی از آمریکا بگیرند.
  استانی-سیاسی  شهادت سردار سلیمانی  وحدت در برابر دشمن  دانشگاه علوم پزشکی تبریز  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
نرخ سود بازرگانی ترخیص ماشین‏آلات مورد‏نیاز صنایع داخلی برای نمایشگاه‌ها حذف شد
هیئت دولت پیشنهاد شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران مبنی بر صفر‏شدن نرخ سود بازرگانی ترخیص دائم ماشین‏آلات و تجهیزات مورد‏نیاز صنایع داخلی که در نمایشگاه‌های داخلی به نمایش گذاشته می‌شوند، را به تصویب رساند.به گزارش روابط‏عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از تصویب پیشنهاد این شرکت در جلسه هیئت وزیران خبر داد.حسین‌زاده اعلام کرد: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران پیشنهاد خود به هیئت دولت را به منظور تسهیل در ورود و ترخیص تجیهزات و کالاهای مورد‏نیاز صنایع داخلی که در نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به نمایش گذاشته می‌شوند، ارائه داد که هیئت وزیران نیز این پیشنهاد را به تصویب رساند. طبق …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / ...
شهرداران زیرساخت‌های شهر هوشمند را فراهم کنند
شهرکرد «ابتکار» محمود مولوی : شرکت های فناوری و دانش بنیان در پنج سال گذشته از شتاب خوبی برخوردار بوده و با توجه به سیاست های کلی نظام و دولت در حوزه پارک های فناوری و دانش بنیان رویکرد حمایتی توسعه وجود داشته است . اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم وفناوری استان چهارمحال وبختیاری گفت : در راستای نهادینه شدن حمایت از کالای ایرانی ، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری ، شر کت های دانش بنیان و پارک های علم وفناوری هم افزایی می کنند که شرکت های دانش بنیان بخش عمده ای از توسعه اقتصاد مقاومتی را در بر گیرند . وی افزود : در حال حاضر حدود 4 هزار شرکت دانش بنیان و 7 هزار پارک علم وفناوری در سطح کشور وجود دارد که جریان دانش پژوهش و ایده محوری را حمایت می کنند و کار نمونه سازی و …
پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / عکس
پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی
ایرنا-تهران- پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «تمرین زندگی» و با رویکرد حمایت از کالای ایرانی با حضور «محمد نهاوندیان» معاون اقتصادی رییس جمهوری و «محسن حاجی میرزایی» وزیر آموزش و پرورش گشایش یافت.
  محمد نهاوندیان  کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان  جشنواره ملی اسباب‌بازی  محسن حاجی‌ میرزایی
همه بلاهایی که بر سر محصولات آرایشی ایرانی آمد؛ از ممنوعیت تبلیغ تا بازار قاچاق
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۳ / اقتصادی
همه بلاهایی که بر سر محصولات آرایشی ایرانی آمد؛ از ممنوعیت تبلیغ تا بازار قاچاق
«واردات رسمی لوازم آرایشی در سال ۹۵، ۴۰۰ میلیون یورو، سال ۹۷، ۱۰۸ میلیون یورو و سال ۹۸ هم تقریبا صفر شده‌است. خب چه اتفاقی افتاده است؟ قاچاق!»
  سلامت  حمایت از کالای ایرانی  قاچاق کالا  وزارت بهداشت  لوازم آرایش
جلوی فرار مالیاتی را بگیریم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / اقتصادی
جلوی فرار مالیاتی را بگیریم
یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است برخی سیاست‌های اجرایی در حوزه اقتصاد باعث محدود شدن عملکرد تولیدکنندگان خواهد شد که این مساله بر حرکت اقتصادی کشور تاثیرات منفی می‌گذارد.
  آشتی با کالای ایرانی  حمایت از کالای ایرانی  فرار مالیاتی  ارز 4200 تومانی
انتقاد از تداوم ارز ۴۲۰۰ تومانی
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / اقتصادی
انتقاد از تداوم ارز ۴۲۰۰ تومانی
رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران معتقد است برای رونق تولید در سال ۱۳۹۹ دولت نیاز به ایجاد اصلاحات اساسی در برخی تصمیم‌های اقتصادی خود دارد.
  آشتی با کالای ایرانی  حمایت از کالای ایرانی  ارز 4200 تومانی
بررسی پیشنهاد افزایش تسهیلات سرمایه در گردش به ۱۵۰ درصد فروش
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / سیاسی
بررسی پیشنهاد افزایش تسهیلات سرمایه در گردش به ۱۵۰ درصد فروش
با هدف حمایت از کالای ایرانی و رفع مشکلات تامین نقدینگی بنگاه‌های تولیدی، معاونت هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معان اول رئیس جمهور پیشنهاد کرده است تا تسهیلات سرمایه در گردش به ۱۵۰درصد فروش افزایش یابد.
  هیئت دولت  معان اول رئیس جمهور  بنگاه‌های تولیدی
می توانیم از تحریم ها عبور کنیم/قطع اینترنت آسیب جدی به کسب و کار ما وارد کرد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ / اقتصادی
می توانیم از تحریم ها عبور کنیم/قطع اینترنت آسیب جدی به کسب و کار ما وارد کرد
در دنیای امروز، وقت‌های مرده و تلف شده کم نداریم. از اتلاف وقت طولانی در صف تاکسی و مترو گرفته تا وقت انتظار برای سبز شدن چراغ راهنمایی. در این مواقع چاره‌ای جز صبر کردن نیست؛ صبری که بعضی آن را با تلفن همراه و برخی با چرت زدن سپری می‌کنند و درنهایت گاهی همه مجبوریم اوقات طلایی زیادی را در همین مسیر فدا کنیم؛ زمانهایی که می‌توان آن را به فرصت مغتنمی تبدیل کرد؛ برای شنیدن مطالبی که آگاهی را بیش‌تر کرده یا سرگرمی غنی‌تری را فراهم بیاورد.
  آشتی با کالای ایرانی  حمایت از کالای ایرانی  کسب و کار آنلاین
تصدی‌گری اقتصادی دولت باید تمام شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / اقتصادی
تصدی‌گری اقتصادی دولت باید تمام شود
عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است یکی از اصلی‌ترین دلایل کاهش رشد اقتصادی و مشکلاتی که برای تولیدکنندگان ایرانی به وجود آمده، حضور دولت در تصدی‌گری اقتصادی و قیمت‌گذاری دستوری است.
  آشتی با کالای ایرانی  اتاق بازرگانی  حمایت از کالای ایرانی
محصولات ایرانی «زی‌موی» و «زی‌فام» رونمایی شدند
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اقتصادی
محصولات ایرانی «زی‌موی» و «زی‌فام» رونمایی شدند
سال۱۳۹۷که زمزمه‌آمریکایی‌ها برای خروج از برجام آغاز شد، یک شرکت واردکننده‌ محصولات بهداشتی-آرایشی در ایران تصمیم گرفت به جای واردات، کالای ایرانی تولید کند و اکنون تلاشها به نتیجه رسیده است.
  محصولات آرایشی و بهداشتی  کالای ایرانی  حمایت از کالای ایرانی
حفظ قیمت‌ها به رونق تولید کمک می‌کند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اقتصادی
حفظ قیمت‌ها به رونق تولید کمک می‌کند
یک عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است اگر تنها بخشی از برنامه‌هایی که درباره افزایش سهم بخش خصوصی از اقتصاد مطرح شده، اجرایی می‌شد، امروز شرایط تولیدی کشور موقعیت بسیار مطلوبی داشت.
  آشتی با کالای ایرانی  اتاق بازرگانی  حمایت از کالای ایرانی
دولت از تخصیص ارز به وارد کنندگان کالای دارای مشابه ایرانی خودداری کند
فارس / ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ / سیاسی
دولت از تخصیص ارز به وارد کنندگان کالای دارای مشابه ایرانی خودداری کند
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه مجلس و دولت با همکاری یکدیگر می‌توانند با نظام‌های تعرفه‌ای از تولیدات داخل حمایت کنند، گفت: دولت باید از تخصیص ارز به وارد کنندگان کالای مشابه ایرانی جداً خودداری کند.
آشتی با کالای ایرانی فرهنگ می خواهد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اقتصادی
آشتی با کالای ایرانی فرهنگ می خواهد
در شرایطی که تولید با انواع موانع و چالشها روبه روست، عده ای توانسته اند با برندسازی و تولید محصول باکیفیت نامی برای خود دست و پا کنند و حتی چشم به بازارهای صادراتی بدوزند. یکی از این محصولات، تخم مرغ تلاونگ است.
  شرکت صنایع تخم‌مرغ تلاونگ  حمایت از کالای ایرانی  آشتی با کالای ایرانی  مرغ و تخم مرغ
رویایی که به واقعیت تبدیل شد +فیلم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / اقتصادی
رویایی که به واقعیت تبدیل شد +فیلم
۳۰ سال است که ایران به عرصه تولید تجهیزات صنعت نفت و گاز و پتروشیمی وارد شده است. امری که در ابتدا حتی برای خود تولیدکنندگان نیز خیال و رویایی بیش نبود اما اکنون شاهدیم که بخش داخلی در حوزه صنعت نفت، بسیار خوش درخشیده و بسیاری از نیازهای کشور در داخل تامین می‌شوند.
  بخش خصوصی  تجهیزات صنعت نفت  نفت  سال حمایت از کالای ایرانی  آشتی با کالای ایرانی  حمایت از کالای ایرانی
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / ...
حکم مجازات: فعالیت در پیام رسان سروش و ایتا
شهروند متخلف این شهرستان که اقدام به توهین لفظی به مامور دولت حین انجام وظیفه کرده بود به جای مجازات حبس تعزیری به تبلیغ حمایت از کالای ایرانی زیر نظر اتاق اصناف و فعالیت در پیام رسان داخلی سروش و ایتا محکوم شد.
"اگر واحدهای تولیدی نبودند، با کمبود کالا مواجه می‌شدیم"
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / اقتصادی
"اگر واحدهای تولیدی نبودند، با کمبود کالا مواجه می‌شدیم"
رئیس اتحادیه دامداران گفت: اگر واحدهای تولیدی در شرایط تحریم اقتصادی نبودند قطعا در زمینه تامین کالاهای مورد نیاز داخل با کمبود مواجه می‌شدیم.
  حمایت از کالای ایرانی  آشتی با کالای ایرانی  اتحادیه دامداران  گوشت و لبنیات
"متخصصان در تولید محوریت یابند"
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / اقتصادی
"متخصصان در تولید محوریت یابند"
رییس اتاق بازرگانی البرز معتقد است که در شرایط فعلی، برای بهبود تولید و توسعه صادرات باید به سمت حمایت از متخصصان حرکت و از اتخاذ تصمیم‌های متناقض خودداری کرد.
  تولید ملی  آشتی با کالای ایرانی  حمایت از کالای ایرانی
"بانک مرکزی مصوبه تقسیط بدهی واحدهای تولیدی را ابلاغ کند"
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
"بانک مرکزی مصوبه تقسیط بدهی واحدهای تولیدی را ابلاغ کند"
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه مشکل ۵۵ درصد واحدهای مراجعه‌کننده به این ستاد در زمینه تعیین تکلیف بدهی‌های بانکی بوده است، از بانک مرکزی خواست که در این زمینه مصوبه اخیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را در شورای پول و اعتبار مطرح و به سیستم بانکی ابلاغ کند.
  ستاد تسهیل رفع موانع تولید  سال رونق تولید  حمایت از کالای ایرانی  آشتی با کالای ایرانی
تولیدکنندگان، تحریم‌ را پس زدند
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / اقتصادی
تولیدکنندگان، تحریم‌ را پس زدند
یک فعال اقتصادی معتقد است با وجود فشارهایی که در ماه‌های گذشته بر تولیدکنندگان داخلی وارد شده، آنها توانستند بخش زیادی از ظرفیت‌های تولیدی خود را حفظ کرده و در این مسیر به اقتصاد کشور کمک کنند.
  حمایت از کالای ایرانی  آشتی با کالای ایرانی
مدیرعامل مخابرات: مانع خروج ۷۶ میلیون یورو از سرمایه کشور شدیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ / اقتصادی
مدیرعامل مخابرات: مانع خروج ۷۶ میلیون یورو از سرمایه کشور شدیم
سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات گفت: امروز در نشست تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات و با حضور دکتر رحمانی وزیر صنعت، تفاهم‌نامه‌ای با هدف کاهش خروج ارز و سرمایه با تکیه بر تولید داخل به امضاء رساندیم.
  سال حمایت از کالای ایرانی  سید مجید صدری
در مسیر رقابت پذیری کالای ایرانی باید از تکنولوژی روز دنیا استفاده شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / اقتصادی
در مسیر رقابت پذیری کالای ایرانی باید از تکنولوژی روز دنیا استفاده شود
یک دکترای اقتصاد گفت: در مسیر رقابت‌پذیری کالای ایرانی باید از تکنولوژی روز دنیا استفاده شود تا کالایی با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف کننده و مشتری برسد.
  استانی-اقتصادی  اقتصاد  حمایت از کالای ایرانی  سال حمایت از کالای ایرانی
دستور رییس‌جمهور به دستگاه‌ها: حتی تقاضای گرانی هم…
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / اقتصادی
دستور رییس‌جمهور به دستگاه‌ها: حتی تقاضای گرانی هم…
  رضا رحمانی  صنعت  سهمیه بندی بنزین  افزایش قیمت  کاهش قیمت ها  وزارت صنعت،معدن و تجارت  بازار کالا و خدمات  کالاهای اساسی  حمایت از کالای ایرانی  کالاهای واسطه‌ای
تاکید بر رونق تولید در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
مهر / ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ / اقتصادی
تاکید بر رونق تولید در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی گفت: در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی که با موضوع سرمایه های انسانی و رقابت پذیری، مباحث رونق تولید، اشتغالزایی و حمایت از کالای ایرانی مورد تاکید است.
  سازمان مدیریت صنعتی  طرحهای اشتغالزایی  تولید
اگر تولیدات ایرانی نبود از پا در می‌آمدیم
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / اقتصادی
اگر تولیدات ایرانی نبود از پا در می‌آمدیم
یک فعال اقتصادی معتقد است آرامش در بازار و مقابله با انحصار، اصلی‌ترین پیش‌نیازهای رونق تولید در کشور به شمار می‌آید.
  آشتی با کالای ایرانی  تولید داخلی  رونق تولید  حمایت از کالای ایرانی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ...
عزم جدی دستگاه قضایی برحمایت و رونقتولیدملی
اراک ـ کمالآبادی: ریٔیس کل دادگستری استانمرکزیگفت:باوجودپیشبینیهاییکه در سال گذشته صورت گرفته بود، مبنی بر بحران اقتصادی در سال 98 اما وضعیت اقتصادی سالجاری نشانگر آن است که امسال به مراتب از سال گذشته بهتر است و عزم دستگاه قضایی درکشور و استان حمایت از رونق و تولید ملی می باشد.حجت الاسلام قاسم عبداللهی به جنگ اقتصادی تمام عیار بدخواهان نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: با وجود تنگناهای اقتصادی و فشارهای سخت بینالمللی، واحدهای تولیدی و صنعتی حداکثر توان خود را برای حفظ و رونق تولید بکار بستهاند و تحریم ها به فرصت تبدیل شده و نتایج خوبی به همراه داشته اند. وی حرکت صنعت کشور به سمت خودکفایی را از تاکیدات رهبر معظم انقلاب دانست و اظهار کرد: سیاست قوه قضایٔیه تشکیل مستمر جلسات اقتصاد مقاومتی و احصای …
خدمات پس از فروش کالا؛ شوخی تلخ بازار
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ / اقتصادی
خدمات پس از فروش کالا؛ شوخی تلخ بازار
  خدمات پس از فروش  بازار کالا و خدمات  حمایت از کالای ایرانی
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / اقتصادی
ماند‌ه تسهیلات بانک تجارت به 698 هزار میلیارد‌ ریال رسید‌
عضو هیات‌مد‌یره بانک تجارت از افزایش 34د‌رصد‌ی میزان تسهیلات بانک تجارت د‌ر مقطع شش ماهه نخست 98 نسبت به مد‌ت مشابه سال قبل خبر د‌اد‌. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت عباس اشرف‌نژاد‌، عضو هیات‌مد‌یره بانک تجارت با اشاره به آمار تسهیلات این بانک به بخش‌های مختلف اقتصاد‌ی کشور گفت: بانک تجارت د‌ر سال رونق تولید‌، حمایت از تولید‌ کالای ایرانی را جزو مهم‌ترین برنامه‌های خود‌ قرار د‌اد‌ه است. عضو هیات‌مد‌یره بانک تجارت با بیان اینکه ماند‌ه تسهیلات این بانک تا پایان شهریورماه سال‌جاری به عد‌د‌ 698 هزار میلیارد‌ ریال رسید‌ه است، گفت: تسهیلات بانک تجارت د‌ر مد‌ت مشابه سال قبل به رقم 521 هزار میلیارد‌ ریال رسید‌ه بود‌ و مقایسه مد‌ت شش ماهه نخست سال جاری و سال 1397 نشان از افزایش 34 د‌رصد‌ی تسهیلات این …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / ...
با تسهیلات بانک ملی ایران از کالای ایرانی حمایت کنید
شما می‌توانید با خرید کالای ایرانی از طریق دریافت تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی از بانک ملی ایران، علاوه بر رفع احتیاجات خانوار، گامی در جهت حمایت از کارگر ایرانی، بازار اشتغال کشور و رونق تولید داخلی بردارید.بانک ملی ایران با تاکید بر توان تولید داخلی و در راستای حمایت از بازار اشتغال، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بالغ بر سه هزار و 588 میلیارد ریال تسهیلات فروش اقساطی برای خرید کالای داخلی در 26 هزار و 853 فقره پرداخت کرده است. این بانک در سال گذشته نیز تعداد 82 هزار و 20 فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای داخلی به ارزش هشت هزار و 602 میلیارد ریال پرداخت کرده است. بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال، 90 هزار و 810 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای حمایت از تولید …
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات در اراک افتتاح شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / ...
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات در اراک افتتاح شد
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات با رویکرد توسعه صادرات، صنعت، رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی و صادرات برندهای تخصصی کشور با حضور صادقی نیارکی معاون وزیر صنعت در اراک افتتاح شد.
  استانی-اقتصادی  نمایشگاه  _صنعت
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / ...
قاچاق ۱۷۰ میلیون دلاری کفش در سال
کیفیت تولیدات ایرانی در حوزه کیف و کفش چرم و صنایع وابسته از برندهای خارجی پایین‌تر نیست و ما در سال رونق تولید باید از کالای ایرانی حمایت کنیم.
الف / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / اقتصادی
وزیر صنعت: مردم باور کرده‌اند که بسیاری از کالاهای ایرانی با کیفیت هستند
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر تولیدکننده‌ای به مقدار نیاز کشور بتواند لوازم خانگی تولید کند ما در مقابل واردات سد می‌شویم، حتی اگر تولیدکننده‌ای هم کمتر از نیاز تولید کند، از او حمایت خواهیم کرد.
  حمایت از کالای ایرانی  رضا رحمانی  کالای ایرانی  لوازم خانگی  وزیر صمت