جمعه, ۲۷ دی, ۱۳۹۸ / 17 January, 2020
خرید آپارتمان
دنیای اقتصاد / ۴۱ ساعت قبل / اقتصادی
مقصد وام جدید مسکن
وام جدید مسکن کمتر از یک هفته از ابلاغ رسمی به شعب بانکی عامل پرداخت‌کننده، در آگهی‌های فروش آپارتمان برخی از مناطق شهر تهران وارد شد. به این ترتیب رقم وام قابل استفاده برای خرید واحدهای مسکونی در فایل‌های فروش آپارتمان در بعضی از مناطق و محلات شهر تهران به روز شد.
ورزش سه / ۲ روز قبل / ورزشی
رونالدو و خرید گران ترین آپارتمان پرتغال
کریستیانو رونالدو، فوق ستاره یوونتوس، گران ترین آپارتمان کشورش یعنی پرتغال را خریداری کرده است.
خرید آپارتمان در زعفرانیه و جستجوی ملک در تهران با املاک دلتا
مهر / ۲ روز قبل / اقتصادی
خرید آپارتمان در زعفرانیه و جستجوی ملک در تهران با املاک دلتا
چنانچه قصد خرید و یا اجاره آپارتمان در زعفرانیه را دارید، برای اطلاع از اوضاع قیمت ملک در زعفرانیه و دریاچه زعفرانیه از املاک دلتا مشاوره بگیرید.
  املاک مسکن  مسکن  بنگاه معاملات املاک
قیمت آپارتمان های 5 ساله در تهران چقدر است؟
تابناک / ۴ روز قبل / ...
قیمت آپارتمان های 5 ساله در تهران چقدر است؟
برای خرید آپارتمان های 5 ساله از تهران باید حداقل متری 21 میلیون هزینه کرد.
بادکنک مسکن در اروپا
دنیای اقتصاد / ۴ روز قبل / اقتصادی
بادکنک مسکن در اروپا
اقتصاد اروپا پس از سال‌ها رشد پایین اقتصادی هنوز به استحکام دست نیافته و سیاست نرخ‌های منفی بهره که با هدف کمک به رونق اقتصادی اجرا شده، زمینه‌ها را برای داغ شدن بخش ساخت و ساز فراهم کرده و این روند مجموعه‌ای جدید از مشکلات را سبب خواهد شد. پول چنان ارزان است که وام گیرندگان در بسیاری از شهرهای اروپایی می‌توانند با نرخ سود کمتر از یک درصد وام مسکن بگیرند و در این شرایط بازار خرید آپارتمان و خانه بسیار داغ شده است. همچنین نهادهای سرمایه‌گذاری، با مشاهده امکان کسب سودهای بالا در حال خرید املاک مسکونی در شهرهای بزرگ سرتاسر اروپا هستند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ / ...
مناطقی که می‌توان با وام جدید مسکن در آن خانه‌دار شد
مناطق ۱۵ تا ۲۰ نزدیک‌ترین میانگین قیمتی را به تسهیلات ۲۴۰ میلیون تومانی اوراق دارد؛ البته برای خرید در بسیاری از این مناطق نیز باید دست‏کم ۱۰۰ میلیون تومان نقدینگی را با وام تجمیع کنید.به گزارش ایسنا، قیمت مسکن در شش منطقه‌ی ۱ تا ۶ تهران بالاتر از سطح میانگین و در ۱۶ منطقه‌ی دیگر پایین‌تر از میانگین شهر است. بررسی‌ها نشان می‌دهد در شش منطقه شامل ۱۵ تا ۲۰ از طریق تجمیع وام ۲۴۰ میلیون تومانی با نقدیگی خانوارها می‌توان آپارتمان خریداری کرد. کمترین قیمت خانه در شهر تهران مربوط به منطقه ۱۸ با ۶.۵ میلیون تومان در هر متر مربع است. پس از آن منطقه ۲۰ با میانگین ۶.۷ میلیون، منطقه ۱۷ با ۷.۴ میلیون، منطقه ۱۵ با ۷.۷ میلیون، منطقه ۱۶ با ۸.۲ میلیون و منطقه ۱۵ با ۷.۷ میلیون تومان در هرمتر مربع است. با توجه به …
الف / ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ / اقتصادی
با وام جدید مسکن می‌توان در تهران خانه خرید؟
بررسی‌ها نشان می‌دهد تقریباً در هیچ یک از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران نمی‌توان با وام ۲۴۰ میلیون تومانی اوراق که از سه‌شنبه ۱۷ دی ماه قابل پرداخت است آپارتمان خریداری کرد، اما خرید آپارتمان قدیمی ساز از طریق تجمیع وام و نقدینگی حدود ۱۵۰ میلیون تومانی قابل انجام است.
  بازار مسکن  خرید آپارتمان  وام مسکن
چگونه در این بازار آشفته در تهران خانه‌دار شویم؟
ایلنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
چگونه در این بازار آشفته در تهران خانه‌دار شویم؟
با توجه به افزایش قیمتی که در سال 97 تا اواسط سال 98 شاهد بودیم که پس از آن بازار مسکن با یک وضعییت نا مناسب رو به رو شد که بسیار تعداد معاملات ملکی کاهش یافت و باعث کاهش قیمت ملک آن هم به صورت زیادی شد در پاییز 98 بازار جو آرامی به خود گرفت و هم اکنون با پیدا کردن روند مناسبی در خرید و فروش ها و بازار املاک و آپارتمان میتوانیم بگوییم که به یک موقعییت مناسب برای انجام معاملات ملکی رسیده ایم.
  خرید آپارتمان در اندیشه  آپارتمان در اندیشه  خرید آپارتمان نوساز در اندیشه  خرید و فروش املاک در اندیشه
خرید آپارتمان در نیاوران با املاک دلتا
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / ...
خرید آپارتمان در نیاوران با املاک دلتا
اگر به خرید خانه در نیاوران فکر می‌کنید و می‌خواهید از تمامی جوانب خرید خانه در نیاوران اطلاع داشته باشید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت املاک دلتا از قیمت به‌روز املاک در نیاوران آگاه شوید و نکات لازم را برای خریدی مطمئن دریافت کنید.
  خرید آپارتمان در نیاوران  اجاره آپارتمان در نیاوران  خرید خانه در نیاوران  قیمت آپارتمان در نیاوران
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / اقتصادی
وضعیت آخرین فایل‌های فروش مسکن
فایل‌های فروش مسکن که طی چند روز گذشته به بازار املاک پایتخت عرضه شده‌اند در برخی موارد دارای یک ویژگی مهم برای متقاضیان خرید آپارتمان هستند. در حالی‌که میانگین قیمت مسکن در شهر تهران در آذرماه در مقایسه با آبان امسال بیش از 6 درصد افزایش داشت اما در میان تازه‌ترین فایل‌های عرضه شده به بازار فروش مسکن مواردی دیده می‌شود که قیمت پیشنهادی فروش واحد مناسب‌تر از عرف قیمتی منطقه‌ای است که واحد عرضه شده در آن قرار دارد. در واقع به رغم افزایش میانگین قیمت مسکن در شهر تهران در آخرین روزهای ماه پاییز، در میان انبوه فایل‌های عرضه شده برای فروش مسکن در روزهای ابتدایی زمستان همچنان حجم عرضه فایل قیمت مناسب قابل توجه است. این موضوع از یک جهت انتظار برای افزایش حجم معاملات خرید مسکن در دی ماه و در ماه‌های …
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / اقتصادی
قدرت وام جدید مسکن در مناطق تهران
با افزایش سقف وام خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات، پوشش وام مسکن از هزینه خرید آپارتمان در مناطق مختلف شهر تهران افزایش یافت.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / ...
بحران یافتن مستاجر برای صاحبخانه‌های تهرانی
جولان سفته بازان و سوداگران مسکن در مناطق یک تا ۵ تهران برای خرید خانه و بعد خالی نگه داشتن این خانه‌ها، معدل قیمت مسکن و به تبع آن اجاره‌بها را افزایش داد و به عاملی برای خالی شدن شهر تهران از مستاجران در آینده‌ای نزدیک و یا حتی فصل اجاره بهای پیش رو تبدیل خواهد شد.پیش‌بینی می‌شود با افزایش حضور سوداگران مسکن در منطقه یک پایتخت که منجر به افزایش قیمت مسکن می‌شود معدل نهایی قیمت مسکن در مناطقه ۲۲ گانه تهران بالا رفته و بازار اجاره بها را از دسترس مستاجران خالی کند؛ موضوعی که می‌تواند تهدیدی برای صاحبخانه‌های پایتخت برای اجاره خانه‌های خود در فصل آینده جابجایی باشد. معاملات مسکن در برخی مناطق پایتخت به خصوص منطقه یک تهران توسط گروه خاصی از دلالان و با هدف تبدیل دارایی‌ها از ریال به مسکن انجام …
سنت‌شکنی بازار اجاره آپارتمان در مهرماه
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / اقتصادی
سنت‌شکنی بازار اجاره آپارتمان در مهرماه
گروه راه و شهرسازی| زهره علامی| تجربه نشان داده است که بازار اجاره مسکن برخلاف بازار خرید و فروش به دلیل مصرفی…
  بازار خرید و فروش  پایتخت  راه و شهرسازی  زهره  مسکن
خرید آپارتمان در عباس آباد - اندیشه با املاک دلتا
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / ...
خرید آپارتمان در عباس آباد - اندیشه با املاک دلتا
اگر به خرید خانه در عباس آباد - اندیشه فکر می‌کنید و می‌خواهید از تمامی جوانب خرید خانه در عباس آباد - اندیشه اطلاع داشته باشید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت املاک دلتا از قیمت به‌روز املاک در عباس آباد - اندیشه آگاه شوید و نکات لازم را برای خریدی مطمئن دریافت کنید.
  خرید آپارتمان در عباس آباد  اجاره آپارتمان در عباس آباد - اندیشه  املاک عباس آباد  املاک دلتا
جدول/ قیمت آپارتمان در منطقه طرشت
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ / اقتصادی
جدول/ قیمت آپارتمان در منطقه طرشت
برای خرید یک آپارتمان ۶۵ متری در منطقه طرشت باید ۷۶۰ میلیون تومان پرداخت کرد.
  جدول قیمت  قیمت مسکن
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اقتصادی
بازار آپارتمان‌های قدیمی گرم می‌شود؟
دو تصمیم درباره تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق طی هفته‌های اخیر می‌تواند نبض بازار آپارتمان‌های قدیمی را نسبت به وضعیت رکودی فعلی قدری تندتر کند. به گزارش «دنیای اقتصاد» چند هفته قبل سقف سن مجاز ساختمان برای دریافت وام اوراق مسکن از 20 به 25 سال افزایش یافت؛ اما این تصمیم به تنهایی نمی‌توانست گرهی از متقاضیان دریافت این نوع وام بگشاید. ارزش وام مسکن نسبت به میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در تهران به حدی کاهش یافته بود که عملا بود و نبود آن نقشی در بهبود قدرت خرید جست‌و‌جوگران مسکن نداشت. اما در هفته گذشته تصمیم‌گیری درباره افزایش سقف وام اوراق مسکن به‌عنوان اقدام عملی دوم برای احیای این نوع از تسهیلات اتخاذ شد. به این ترتیب اکنون سقف تسهیلات اوراق زوجین در تهران 200 میلیون تومان است …
متوسط قیمت یک متر آپارتمان مسکونی در تهران/ پیش‌بینی IMF از رشد اقتصادی ترکیه در ۲۰۲۰/ سهمیه بنزین کدام خودرو‌ها به صد لیتر افزایش یافت؟ / آیا واقعا مشتریان خواستار خودرو‌های تمام‌برقی هستند؟
تابناک / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
متوسط قیمت یک متر آپارتمان مسکونی در تهران/ پیش‌بینی IMF از رشد اقتصادی ترکیه در ۲۰۲۰/ سهمیه بنزین کدام خودرو‌ها به صد لیتر افزایش یافت؟ / آیا واقعا مشتریان خواستار خودرو‌های تمام‌برقی هستند؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون افزایش سپرده‌های بانکی، بورس تهران در یک قدمی فتح یک قله، سیگنال‌فروشی جُرم است، تشدید برخورد با دارندگان کارتخوان خارج از کشور، امتیاز مسکن ملی قابل خرید و فروش نیست، دعوت برای پیوستن به پویش «بدون قیمت نخریم»، نوسان اندک در بازار ارز، قیمت سکه طرح جدید و ادامه خوش‌بینی فعالان بازار به رشد قیمت نفت را در بر دارد.
شوخی تسهیلات با بازار مسکن؛ بازار املاک بسته وام‌های جدید خرید آپارتمان را جدی نگرفت
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸-۱۰-۰۸ / اقتصادی
شوخی تسهیلات با بازار مسکن؛ بازار املاک بسته وام‌های جدید خرید آپارتمان را جدی نگرفت
اواخر هفته گذشته، شورای پول و اعتبار، درخواست چند سال پیش وزارت راه و شهرسازی برای افزایش وام مسکن را لبیک گفت و با افزایش 100درصدی سقف تسهیلات مسکن را از طریق خرید اوراق حق تقدم تصویب کرد. با این مصوبه، سقف وام مسکن دریافتی توسط زوجین از سقف وام مسکن یکم نیز بیشتر شد؛ اما بازهم جدا از نرخ سود بالا و اقساط سنگین، هنوز این تسهیلات قادر به افزایش قدرت خرید متقاضیان مسکن نیست و عملا دردی از بازار مسکن دوا نمی‌کند.
پناهگاه جدید خانه‌اولی‌ها
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
پناهگاه جدید خانه‌اولی‌ها
معاملات مسکن در ۱۰ منطقه پایتخت طی ماه آذر با شکل متفاوت انجام شد. جزئیات آخرین تغییر در حجم معاملات خرید و قیمت آپارتمان در ۲۲ منطقه تهران نشان می‌دهد محله‌های میانی شهر مقصد تقاضای مصرفی شده؛ به‌طوری‌که خانه‌اولی‌های جست‌وجوگر در مناطق بالاتر و حتی پایین‌تر شهر به دو دلیل مناطق بین شمال و جنوب را انتخاب کرده‌اند. تحقیقات میدانی حاکی است نقدینگی بسیار محدود خانه‌اولی‌ها- کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان- باعث شده جغرافیای مشخصی از بازار مسکن تهران گزینه اصلی آن‌ها شود. در این مناطق، کمترین رشد قیمت اتفاق افتاده است.
  بازار مسکن  معاملات مسکن
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / اقتصادی
بازار آپارتمان‌های 50 تا 75 متری
مشاوران املاک درباره آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت عنوان می‌کنند که بخش عمده متقاضیان مصرفی موجود در بازار به دنبال آپارتمان‌های مسکونی میانسال هستند. به گزارش «دنیای اقتصاد»، از آنجاکه میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در شهر تهران طی یک سال گذشته با جهش زیادی مواجه شده، قدرت خرید متقاضیان مصرفی در مقایسه با میزان تورم رخ داده در بازار مسکن، به شدت کاهش پیدا کرده است، از این رو معدود متقاضیان مصرفی باقی مانده در بازار که همچنان نتوانسته‌اند تقاضای خود را بالفعل کنند سعی می‌کنند از میان گزینه‌های قیمت مناسب‌تر آپارتمان خود را انتخاب کنند. از آنجا که مطابق آمار رسمی و شواهد موجود در بازار، بیشترین تورم قیمتی در گروه آپارتمان‌های نوساز تا پنج سال ساخت رخ داده به همین دلیل آخرین گروه سنی واحدهای …
افزایش قدرت خرید مسکن از طریق وام
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / ...
افزایش قدرت خرید مسکن از طریق وام
با مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار، قدرت خرید آپارتمان در تهران از طریق اوراق تسهیلات مسکن دو برابر شده که می‌تواند محرک ضعیفی برای بازار مسکن باشد.
بازار مسکن | افزایش اندک قدرت خرید مسکن از طریق وام
شفقنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / اقتصادی
بازار مسکن | افزایش اندک قدرت خرید مسکن از طریق وام
شفقنا اقتصادی_ با مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار، قدرت خرید آپارتمان در تهران از طریق اوراق تسهیلات مسکن دو برابر شده که می‌تواند محرک ضعیفی برای بازار مسکن باشد. ایسنا نوشت:  روز چهارشنبه شورای پول و اعتبار با افزایش سقف تسهیلات ساخت و یا خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم موافقت کرد […]
قسط و قدرت وام جدید مسکن
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / اقتصادی
قسط و قدرت وام جدید مسکن
بررسی‌ها درباره نحوه تاثیرگذاری وام‌های جدید بر رفتار متقاضیان خرید مسکن نشان می‌دهد چهار تغییر در معادلات بازار در پیش است که اولین آن‌ها به قدرت پوشش وام مربوط می‌شود. بیشترین پوشش قیمت خرید ملک با وام، در شهر‌های کوچک رقم می‌خورد که میانگین آن ۷۷ مترمربع برآورد می‌شود. این تسهیلات می‌تواند رشد محسوس در معاملات مسکن شهر‌های کم‌جمعیت و تحرک خفیف در شهر‌های بزرگ ایجاد کند. روز گذشته اعلام شد خرید آپارتمان در تهران طی آذر ماه ۱۴۶ درصد نسبت به آبان رشد کرد که پرواز معاملاتی به حساب می‌آید.
  وام جدید خرید مسکن  تسهیلات مسکن  شورای پول و اعتبار  اقساط وام مسکن
وام 240 میلیون تومانی مسکن برای زوجین تهرانی
روزنامه تعادل / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / اقتصادی
وام 240 میلیون تومانی مسکن برای زوجین تهرانی
اگرچه محمد اسلامی، وزیرراه و شهرسازی از منتفی شدن افزایش سقف وام مسکن اوراق تسهیلات (تسه) خبر داده بود، اما براساس تازه‌ترین تصمیم شورای پول و اعتبار سقف وام خرید آپارتمان موسوم به تسه افزایش یافت.
مشتریان آپارتمان‌های تا یک میلیارد/ جدیدترین قیمت مسکن در تهران
فرارو / ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / اقتصادی
مشتریان آپارتمان‌های تا یک میلیارد/ جدیدترین قیمت مسکن در تهران
یک گروه از متقاضیان تبدیل به احسن کسانی هستند که قصد دارند از آپارتمان‌های نقلی به آپارتمان‌های دو خوابه نقل مکان کنند. این افراد عموما در آپارتمان‌های حول و حوش ۵۰۰میلیون تومانی یا قدری ارزان‌تر و گران‌تر از این زندگی می‌کنند و قصد دارند به شکل همزمان نسبت به فروش آپارتمان فعلی و خرید آپارتمان بزرگ‌تر اقدام کنند.
  آپارتمان  قیمت مسکن
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / اقتصادی
قیمت آپارتمانهای زیر 50متر در پایتخت
دنیای اقتصاد نوشت: اگرچه بازار آپارتمان‌های نقلی همواره یک مشتری ثابت دارد و آن خانه اولی‌ها به ویژه صاحبان امتیاز وام صندوق پس‌انداز مسکن یکم هستند که قصد خرید آپارتمان دارند، اما این گروه تنها مشتری خانه‌های کوچک‌متراژ نیستند. آپارتمان‌های زیر ۵۰ مترمربع در هفته‌های اخیر با جنس متفاوتی از تقاضا نیز روبه‌رو بوده‌اند؛ تقاضایی که از جنس زوج‌های جوان و خانه اولی نیست.
  قیمت مسکن  بازار مسکن تهران
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ / اقتصادی
جنس متفاوت تقاضا برای آپارتمان‌های نقلی پایتخت
بازار آپارتمان‌های نقلی این روزها با جنس متفاوتی از تقاضا در برخی از مناطق روبه‌رو است.به گزارش «دنیای اقتصاد»، اگرچه بازار آپارتمان‌های نقلی همواره یک مشتری ثابت دارد و آن خانه اولی‌ها به ویژه صاحبان امتیاز وام صندوق پس‌انداز مسکن یکم هستند که قصد خرید آپارتمان دارند، اما این گروه تنها مشتری خانه‌های کوچک‌متراژ نیستند. آپارتمان‌های زیر 50 مترمربع در هفته‌های اخیر با جنس متفاوتی از تقاضا نیز روبه‌رو بوده‌اند؛ تقاضایی که از جنس زوج‌های جوان و خانه اولی نیست.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اقتصادی
وزن‌کشی استانی رکود مسکن
بازار معاملات مسکن در غالب استان‌های کشور طی تابستان امسال رکود را سنگین‌تر از آنچه در پایتخت رقم خورد، تجربه کرد. اطلاعات مرکز آمار ایران نشان می‌دهد نیمه اول امسال با تغییر فصل از بهار به تابستان در حالی که حجم معاملات خرید آپارتمان در تهران 20 درصد کاهش پیدا کرد در 30 استان دیگر با افت سنگین 34 درصدی روبه‌رو شد. تفاوت جغرافیایی در ابعاد رکود مسکن به «میزان آسیب‌پذیری استانی» تقاضا در برابر جهش قیمت یک سال اخیر مربوط است. تابستان امسال قیمت مسکن در اکثر شهرها به ثبات نسبی رسید.
عکس / مار پیتون غول پیکر دور درخت کریسمس!
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / عکس
عکس / مار پیتون غول پیکر دور درخت کریسمس!
یک زن انگلیسی که در سفرش به استرالیا اقدام به خرید درخت کریسمس کرده بود هرگز تصور نمی‌کرد که با صحنه‌ای دلهره‌آور روبه‌رو شود. "لین چاپمان" که هرگز ماری را در حیات وحش از نزدیک ندیده بود پس از بازگشت به انگلیس با دیدن یک مار پیتون غول‌پیکر تا مرز سکته پیش رفت. ماجرا از این قرار بود که این زن همراه با همراهانش پس از بازگشت از سفر درخت کریسمس را در بالکن خانه خود قرار دادند و صبح روز بعد راهی محل کارشان شدند. بعد از ظهر همان روز هنگامی که لین به همراه همسرش از محل کار به خانه بازگشتند، آن‌ها متوجه اتفاقاتی مشکوک در بالکن آپارتمان خود شدند.لین در این باره گفت: «ما بعداز ظهر مثل همیشه از سر کار به خانه برگشته بودیم. همیشه دو پرنده در بالکن ما برای خوردن غذا می‌آمدند، اما آن روز صدای عجیب دیگری از …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / اقتصادی
مقصد مناسب خانه‌اولی‌ها در بازار مسکن
خانه‌اولی‌هایی که نوبت دریافت وام آنها فرارسیده است، به رغم آنکه تورم مسکن قدرت خرید آنها را به حداقل ممکن کاهش داده است، می‌توانند در چند ناحیه از بازار مسکن پایتخت، آپارتمان مناسب خریداری کنند.
سهم ۱۲ متری وام مسکن در خرید خانه
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / اقتصادی
سهم ۱۲ متری وام مسکن در خرید خانه
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در سال ۸۳ با تسهیلات ۱۵میلیون تومانی می‌توانستیم ۴۷ درصد از قیمت یک آپارتمان متوسط را در شهر‌های بزرگی مثل تهران تامین کنیم، اما الان با وام ۱۶۰ میلیون تومانی کمتر از ۱۲ درصد از ارزش یک آپارتمان در تهران تامین می‌شود.
  وام مسکن  خرید خانه
تبخیر وام مسکن
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / فیلم
تبخیر وام مسکن
با افزایش قیمت مسکن طی یک سال و نیم اخیر،‌ وام خرید مسکن اثرگذاری خود را از دست داده است. اتفاقی که کارشناسان آن را تبخیر وام مسکن می‌خوانند. اما وام مسکن چند درصد هزینه خرید یک آپارتمان را پوشش می‌دهد؟
  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  وام مسکن  ایران
خرید خانه در شیراز با املاک دلتا
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / ...
خرید خانه در شیراز با املاک دلتا
اگر به خرید خانه در شیراز فکر می‌کنید و می‌خواهید از قیمت آپارتمان در شیراز اطلاع داشته باشید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت املاک دلتا به جستجوی ملک مورد نظر خود بپردازید، از قیمت به‌روز املاک در شیراز آگاه شوید و نکات لازم را برای خرید یا اجاره مطمئن دریافت کنید.
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اقتصادی
قیمت آپارتمان در منطقه تهرانپارس
دنیای اقتصاد نوشت: یکی از محله‌های مصرفی پرتقاضا در بازار مسکن، محله تهرانپارس است که با توجه به نزدیکی قیمت مسکن در این منطقه به قدرت خرید متقاضیان مصرفی، حتی در شرایط اوج رکود نیز مراجعه و جست‌وجوی متقاضیان خرید به شکل مستمر، هر چند در حجمی کمتر از بازار عادی ادامه دارد.
  بازار مسکن تهران  قیمت مسکن
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ / اقتصادی
قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان در تهرانپارس
یکی از محله‌های مصرفی پرتقاضا در بازار مسکن، محله تهرانپارس است که با توجه به نزدیکی قیمت مسکن در این منطقه به قدرت خرید متقاضیان مصرفی، حتی در شرایط اوج رکود نیز مراجعه و جست‌وجوی متقاضیان خرید به شکل مستمر، هر چند در حجمی کمتر از بازار عادی ادامه دارد.
خرید و اجاره‌ آپارتمان در سعادت آباد با املاک دلتا
زومیت / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / فناوری
خرید و اجاره‌ آپارتمان در سعادت آباد با املاک دلتا
اگر به خرید خانه در سعادت آباد فکر می‌کنید و می‌خواهید از تمامی جوانب خرید آپارتمان در سعادت آباد اطلاع داشته باشید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت املاک دلتا از قیمت به‌روز املاک آگاه شوید.
جدول تازه ترین قیمت آپارتمان در منتطق مختلف تهران/ خانه نوساز کمیاب شد
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / اقتصادی
جدول تازه ترین قیمت آپارتمان در منتطق مختلف تهران/ خانه نوساز کمیاب شد
دنیای اقتصاد نوشت: واحدهای مسکونی نوساز در بازار خرید و فروش مسکن کمیاب شدند. به گزارش «دنیای اقتصاد»، بررسی فایل‌های عرضه شده به بنگاه‌های املاک در چند روز اخیر نشان می‌دهد حجم فایل‌های نوساز عرضه شده به بازار برای فروش به شدت کاهش پیدا کرده است، به‌طوری‌که در هر منطقه از شهر تهران، در چند روز گذشته، تعداد واحدهای نوسازی که از سوی سازندگان به بازار عرضه شده‌اند، انگشت‌شمار بوده است.
  بازار مسکن تهران  قیمت مسکن
(جدول) قیمت آپارتمان در مجیدیه تهران چند؟
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / اقتصادی
(جدول) قیمت آپارتمان در مجیدیه تهران چند؟
برای خرید واحد مسکونی ۶۹ متری ۴ سال ساخت در مجیدیه بزرگراه رسالت به سرمایه یک میلیارد تومانی نیاز است.
  مجیدیه تهران  خرید آپارتمان
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ / اقتصادی
قیمت آپارتمان در منطقه مجیدیه
میزان نوشت:برای خرید واحد مسکونی ۶۹ متری ۴ سال ساخت در مجیدیه بزرگراه رسالت به سرمایه یک میلیارد تومانی نیاز است.
  قیمت مسکن  بازار مسکن تهران
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اقتصادی
مظنه خرید آپارتمان 60 متر به بالا در منطقه ستارخان
میزان نوشت: برای خرید یک آپارتمان ۶۵ متری در منطقه ستارخان باید ۹۸۰ میلیون تومان پرداخت کرد.
  وزارت راه و شهرسازی  قیمت مسکن
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / اقتصادی
مظنه خرید آپارتمان حوالی میدان هفت تیر + جدول
آنچه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان حوالی میدان هفت تیر تهران در آبان ماه۹۸ می‌باشد.
شهر اندیشه بهترین منطقه برای خرید و فروش آپارتمان در غرب تهران
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / ...
شهر اندیشه بهترین منطقه برای خرید و فروش آپارتمان در غرب تهران
امروزه یکی از بهترین مناطق برای خرید و فروش آپارتمان در غرب استان تهران شهر جدید اندیشه است.
  املاک کیان  غرب تهران  خرید و فروش آپارتمان  شهر جدید اندیشه
الف / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / اقتصادی
وام بانک مسکن چند درصد هزینه خرید یک آپارتمان را پوشش می‌دهد؟
در حالی بانک مرکزی متوسط قیمت یک مترمریع مسکن را ۱۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان اعلام کرده که وام بانک مسکن حدود ۸.۸ درصد یک آپارتمان ۱۰۰ متری را پوشش می‌دهد.
  افزایش وام مسکن
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / اقتصادی
قیمت آپارتمان ۶۰ متری در غرب تهران چند؟
برای خرید واحد ۶۰ متری با عمر ۱۵ ساله در کوی بیمه به سرمایه ۷۰۹ میلیون تومانی نیاز است.
  خرید آپارتمان
۲ روند متضاد در بازار مسکن
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / اقتصادی
۲ روند متضاد در بازار مسکن
بازار معاملات مسکن در تهران طی ماه میانی پاییز با دو روند متفاوت قیمت فروش و حجم خرید مواجه شد. اطلاعات رسمی از این بازار نشان می‌دهد آبان امسال به‌رغم افزایش ۱۸ درصدی حجم معاملات خرید آپارتمان نسبت به مهر، متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در تهران در همین فاصله زمانی نزدیک به ۲ درصد کاهش پیدا کرد. نتایج تحقیقات میدانی، این آمارها را به خوبی توضیح می‌دهد. نبض معاملات هنوز در سطح پایین‌تر از کف رکودی قرار دارد؛ اما درباره تندشدن نبض در ماه‌های آتی دو برداشت مطرح است.
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / ...
قیمت آپارتمان‌های ۵۰ متری در تهران
برای خرید آپارتمان ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران باید از متری ۸ میلیون تا ۳۰ میلیون تومان هزینه کرد.
انتظار اولیه از بازار شب عید مسکن
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / اقتصادی
انتظار اولیه از بازار شب عید مسکن
انتظارات اولیه از بازار شب عید معاملات خرید مسکن در شهر تهران از افزایش نسبی حجم معاملات خرید آپارتمان در پایتخت در ماه‌های پایانی سال‌جاری حکایت دارد. بررسی‌ها و تحقیقات میدانی انجام شده از سوی «دنیای‌اقتصاد» نشان می‌دهد طی روزهای اخیر تعداد مراجعه متقاضیان خرید مسکن به بازار ملک برای رصد شرایط قیمتی و همچنین اطلاع از مشخصات فایل‌های موجود در بازار به‌طور نسبی و در برخی مناطق و محلات افزایش یافته است.
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / ...
هزینه خرید مسکن در بلوار فردوس و شمس آباد تهران
برای خرید آپارتمان در بلوار فردوس بسته به متراژ و سال ساخت باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کرد.
چطور از دعواهایی که سر خرید آپارتمان وجود دارد، پیشگیری کنیم؟
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ / اجتماعی
چطور از دعواهایی که سر خرید آپارتمان وجود دارد، پیشگیری کنیم؟
این روزها دعواهای ملکی بخش بزرگی از پرونده های قوه قضاییه را تشکیل می دهند. برخی از این دعواها بر سر خرید آپارتمان است. گاهی خریدار شاکی می شود که آپارتمانی که خریده است با آنچه در قولنامه نوشته، تفاوت دارد و گاهی، فروشنده شاکی است چرا پولش را نداده اند یا تعهدات خریدار انجام نشده. چطور می شود از این قبیل اختلافات جلوگیری کرد؟
  مسکن  قوه قضاییه  دادگاه
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ / اقتصادی
فرونشست قیمت ملک در اطراف تهران
بازار خرید آپارتمان در فاصله 30 کیلومتری پایتخت وضعیت میانه رکود و رونق را تجربه می‌کند. در پرند و پردیس هنوز خریدار مسکن در حجم مناسب وجود دارد. با این تفاوت که در این دو شهر نیز همچون تهران خرید سرمایه‌ای ملک به شدت کاهش یافته است. متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی مهر در پردیس حدود 3میلیون و در پرند حدود 2 میلیون تومان اعلام می‌شود که نسبت به نیمه اول سال 20 درصد کاهش یافته است. سطح فعلی قیمت‌ها 5/ 1 برابر پاییز 97 است.
الف / ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / اقتصادی
آخرین قیمت آپارتمان در تهران
میزان نوشت: برای خرید واحد ۵۴ متری با عمر ۵ ساله در منطقه پیروزی به سرمایه ۶۰۰ میلیون تومانی نیاز است.
  قیمت آپارتمان در تهران  قیمت خانه در تهران
قیمت پیشنهادی املاک ۵۰ تا ۷۰مترمربع در تهران
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / اقتصادی
قیمت پیشنهادی املاک ۵۰ تا ۷۰مترمربع در تهران
آمار رسمی منتشر شده از سوی بانک مرکزی نشان می‌دهد اگرچه میانگین قیمتی هر مترمربع آپارتمان مسکونی در شهر تهران طی یک ماه نخست فصل پاییز معادل ۱۲ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بوده است اما بیشترین معاملات خرید و فروش مسکن در بازه قیمتی ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۹میلیون تومان در این ماه منعقد شده است.
اجاره و خرید آپارتمان در میرداماد با املاک دلتا؛ تلاقی کسب‌و‌کارها با محلات مسکونی
زومیت / ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ / فناوری
اجاره و خرید آپارتمان در میرداماد با املاک دلتا؛ تلاقی کسب‌و‌کارها با محلات مسکونی
اگر قصد دارید در میرداماد آپارتمان بخرید یا اجاره کنید، می‌توانید از مشاوران املاک دلتا برای جست‌وجوی ملک دلخواهتان کمک بگیرید.
الف / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / اقتصادی
قیمت آپارتمان در یوسف‌آباد تهران
میزان نوشت: برای خرید یک آپارتمان ۶۰ متری در منطقه یوسف آباد باید ۸۵۰ میلیون تومان پرداخت کرد.
  قیمت آپارتمان در تهران  قیمت خانه در تهران
از قیمت مسکن در کیش چه خبر؟
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / اقتصادی
از قیمت مسکن در کیش چه خبر؟
قیمت واحدهای مسکونی در منطقه آزاد کیش از اواسط سال 97 شیب صعودی گرفت و شوک عجیبی به بازار مسکن وارد کرد. به عبارتی قیمت متراژ هر واحد آپارتمان نوساز در شهرک‌های نوساز از 6 میلیون تومان به 14 میلیون تومان افزایش یافت و برج‌های لوکس جزیره، قیمت هرمترمربع 30 میلیون تومان را هم تجربه کردند. البته در نیمه سال 98 کمی از این شیب کاسته شد، اما هنوز قیمت‌ها بالاست و کیشوندان قدرت خرید این واحدها را ندارند. بنابراین خریداران واحدهای مصرفی و خریدارانی که نگاه سرمایه‌گذاری دارند، در انتظار ثبات قیمت‌ها هستند و خرید و فروش‌های فعلی مربوط به بخش سوداگری بازار است.
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ / اقتصادی
ایست مسکن در 30 مرکز
حجم معاملات خرید مسکن در کل شهرهای کشور تا حد کم‌سابقه9 هزار واحد در ماه افت کرد. شهریور امسال کمتر از 10 هزار واحد در بازار کشوری معاملات مسکن‌ فروش رفت. این حجم معامله ملکی در کشور، حتی از یک ماه فروش آپارتمان در تهران در شرایط طبیعی بازار هم کمتر است. آمار نیمسال اول بازار مسکن 98 نشان می‌دهد معاملات خرید در شهرها 65 درصد نسبت به نیمه اول 97 کاهش یافته است. اطلاعات قیمت‌ها نیز از ایست میانگین قیمت مسکن در 30 مرکز استان به تبعیت از تهران حکایت دارد.
بازار مسکن در کدام مناطق تهران داغ‌تر است؟
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / سیاسی
بازار مسکن در کدام مناطق تهران داغ‌تر است؟
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران ادامه داد: تعداد قرارداد‌های خرید و فروش آپارتمان شهر تهران در شهریورماه ۲۷۸۷ فقره بوده که اگر این تعداد را تقسیم بر مناطق ۲۲گانه شهر کنیم سهم هر منطقه باید ۱۲۶ قرارداد باشد. در مناطق یک و سه تقریبا همین تعداد معامله انجام شده، اما در مناطق ۹، ۱۲، ۱۳، ۱۶ تا ۲۲ تعداد قرارداد‌ها کمتر از سایر مناطق است.
  بازار مسکن  معاملات مسکن  اتحادیه املاک
تحویل مسکن مهر پرند در نیمسال دوم سرعت می‌گیرد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ / اقتصادی
تحویل مسکن مهر پرند در نیمسال دوم سرعت می‌گیرد
نوسانات قیمت در بخش مصالح ساختمانی، کمبود خدمات و زیرساخت‌ها و البته خلف وعده بعضی از متقاضیانی که به قصد سرمایه‌گذاری در پرند اقدام به خرید آپارتمان کرده‌اند از مهم‌ترین مشکلات تحویل واحدها محسوب می‌شود؛ با این حال طبق وعده مدیرعامل عمران پرند، در نیمه دوم سال روند تحویل واحدها سرعت می‌گیرد.
  مسکن  مسکن مهر  مسکن مهر پرند  شهرجدید پرند
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اقتصادی
خرید خانه در مشیریه چقدر تمام می‌شود؟
میزان نوشت: برای خرید یک واحد آپارتمان ۴۴ متری ۲۰ سال ساخت در مشیریه خیابان سازمان آب به سرمایه ۳۱۸ میلیون تومانی تومانی نیاز است.
  قیمت مسکن  بازار مسکن تهران
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ / اقتصادی
روندهای جدید در بازار مسکن
گزارش تحولات بازار مسکن در ایستگاه پایانی فصل تابستان نشان می‌دهد: با کاهش مجدد قیمت اسمی مسکن برای دومین ماه پیاپی، میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در شهر تهران به کانال ۱۲ میلیون تومان بازگشت. بازار معاملات خرید و فروش مسکن شهریورماه امسال و در ادامه ریزش قیمت مسکن در مردادماه امسال برای دومین بار پس از گذشت ۴۵ ماه، کاهش قیمت اسمی مسکن را در شهر تهران تجربه کرد.
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / اقتصادی
برای خرید آپارتمان در حکیمیه چقدر باید پرداخت کرد؟
میزان نوشت: برای خرید یک آپارتمان ۷۵ متری در منطقه حکیمیه باید ۷۵۰ میلیون تومان پرداخت کرد.
  آپارتمان  بازار مسکن تهران
قیمت کلنگی های بازار مسکن تهران
ارانیکو / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اقتصادی
قیمت کلنگی های بازار مسکن تهران
بازار معاملات املاک کلنگی شهر تهران در رکودی عمیق فرو رفته است؛ این رکود ناشی از عدم تمایل هر دو سمت عرضه و تقاضای این املاک برای انجام معامله است؛ در حالی که از ماه‌های گذشته عرضه کلنگی‌ها به بازار ساخت وساز کاهش یافته است سازنده‌ها نیز به دلیل رکود بازار ساخت وساز و چشم‌انداز نامشخصی که از بابت هزینه تمام شده ساخت مسکن و زمان ایجاد رونق در بازار معاملات آپارتمان پیش‌روی آنها قرار دارد، میزان تقاضا برای خرید املاک کلنگی را کاهش داده‌اند.
قیمت آپارتمان در شرق تهران/جدول
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / اقتصادی
قیمت آپارتمان در شرق تهران/جدول
میزان نوشت:برای خرید آپارتمان ۱۰۰ متری با عمر یک ساله در منطقه پیروزی به سرمایه یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومانی نیاز است.
  قیمت مسکن  بازار مسکن تهران