یکشنبه, ۹ آذر, ۱۳۹۹ / 29 November, 2020
خرید بیت کوین
شرکت ها به خرید رمزارز روی آورده اند
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / ارز / درآمد / رشد / سرمایه / بیت کوین
شرکت ها به خرید رمزارز روی آورده اند
اقتصادنیوز : تورم درآمد شرکت ها را تهدید می کند، خرید بیت کوین به راهی برای حفظ ارزش واقعی درآمد آن ها تبدیل شده است.
وقت خرید بیت‌کوین است؟
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / بیت کوین / خرید بیت کوین / رمز ارز
وقت خرید بیت‌کوین است؟
قیمت هر اونس طلا در پایان بازا‌های جهانی تقریباً بدون تغییر باقی ماند، با ۰.۰۴ درصد افزایش قیمت طلا مجدداً به کانال ۱۹۰۰ دلاری بازگشت. بیت‌کوین اما با با وجود افزایش‌های در طول روز، در پایان ۰.۲ درصد کاهش قیمت را ثبت کرد. نوشته وقت خرید بیت‌کوین است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اگر از سرمایه‌گذاری با خرید بیت کوین جا مانده‌اید، با خرید ترون از بیت 24 آن را جبران کنید
۱۳۹۹/۰۶/۰۳
اگر از سرمایه‌گذاری با خرید بیت کوین جا مانده‌اید، با خرید ترون از بیت 24 آن را جبران کنید
بیت 24 سامانه‌ی خریدوفروش ارزهای دیجیتال برای مبادله‌ی دارایی‌های دیجیتال و رمزارزهای بیت‌کوین، اتریوم، ریپل، لایت‌کوین، بیت‌کوین کش، تتر، ترون و سایر ارزهای الکترونیک با پول رایج ایران (ریال) است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
شکایت موسس اپل از گوگل
به دنبال انتشار ویدئوهایی متقلبانه در یوتیوب که در آنها کاربران با سوءاستفاده از تصاویر استیو وزنیاک، بیل گیتس و ایلان ماسک به خرید بیت کوین تشویق شده بودند، موسس اپل از گوگل شکایت کرد. استیو وزنیاک شکایتی حقوقی را از گوگل به عنوان مالک یوتیوب مطرح کرده و از اینکه برخی تولیدکنندگان ویدئو در این سایت از تصاویر وی برای فریب مردم به منظور خرید بیت کوین سوءاستفاده کرده‌اند، به شدت اظهار نارضایتی کرده است. وی در شکایت خود تصریح کرده که کلاهبرداران به این شیوه میلیون‌ها دلار را در سراسر جهان به جیب زده‌اند. مجموع شاکیان این پرونده ۱۷ نفر هستند که 10 نفر از آنها در خارج از آمریکا زندگی می‌کنند. در ویدئوهایی که در آنها از تصاویر افراد مشهور برای ترغیب مردم به خرید بیت‌کوین استفاده شده، از کاربران خواسته …
استخراج بیت کوین با موبایل، واقعیت یا سراب؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
استخراج بیت کوین با موبایل، واقعیت یا سراب؟
نرخ سرمایه‌گذاری و خرید بیت کوین در سال‌های گذشته، رشد چشمگیری داشته‌است. خصوصاً با شیوع ویروس کرونا که برخلاف تصور بسیاری از تحلیلگران، نه تنها محبوبیت این ارز کم نشده بلکه زیاد هم شده است. روش‌های مختلفی برای استخراج ارز دیجیتال وجود دارد که یکی از آنها، استخراج با موبایل است...
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
اجاره ماینر با همیار ماینر؛ تنها شرکت رسمی کلود ماینینگ ایران
هروقت قیمت بیت کوین افزایش پیدا می‌کند، دوباره موضوعاتی ازقبیل خرید بیت کوین و اجاره ماینر و کلاد ماینینگ بر سر زبان‌ها می‌افتد و جست‌وجوها در گوگل سر به فلک می‌کشد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۶
رازهای بزرگ موفقیت در خرید و فروش بیت کوین
ارزجو به عنوان نخستین و بزرگترین صرافی آنلاین خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال علاوه بر ارائه خدمات خود به مخاطبان، در فرهنگ سازی، آموزش و ارتقای دانش کاربران فعالیت های بسزایی داشته است. تهیه ویدئوها، پادکست ها، مقالات آموزشی و برگزاری دوره های مختلف آشنایی با صنعت ارز دیجیتال از جمله این فعالیت هاست.
۱۳۹۸/۰۶/۱۲
کوین نیک از مزایای خرید بیت کوین می‌گوید
با گسترش استفاده از ارز دیجیتال و روی‌آوردن افراد به خرید بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در ایران، کوین نیک تصمیم گرفته تجربه چندین‌ساله‌اش درزمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای آنلاین ارزی را این‌بار برای خریدوفروش ارز دیجیتال در قالب وب‌سایت کوین نیک در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.
 •  •  •  •  •  •  •