پنجشنبه, ۱۵ خرداد, ۱۳۹۹ / 4 June, 2020
دریادار تنگسیری
برخورد شدید سپاه با قاچاق‌چیان عمده و کلان در خلیج فارس
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / دریادار تنگسیری / قاچاق
برخورد شدید سپاه با قاچاق‌چیان عمده و کلان در خلیج فارس
سردار تنگسیری گفت: با قاچاق کالا از سوی باندهای بین‌المللی، عمده و مافیا و گاه مورد حمایت برخی کشورهای جنوب خلیج فارس به مرزهای ایران به شدت برخورد می‌شود.
تصاویر | الحاق شناورهای رزمی ساخت وزارت دفاع به نیروی دریایی سپاه
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
تصاویر | الحاق شناورهای رزمی ساخت وزارت دفاع به نیروی دریایی سپاه
آئین الحاق بیش از ۱۰۰ فروند شناور در کلاس‌های مختلف به توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه، صبح امروز پنجشنبه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه، امیر حاتمی وزیر دفاع، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، استاندار هرمزگان و جمعی از فرماندهان و مسئولین در بندرعباس برگزار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / امنیت خلیج فارس / وزیر دفاع
وزیر دفاع: کمربند امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز محکم تر می‌شود
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم تحویلدهی شناورهای  تندروی هجومی رزمی از نوع  عاشورا، ذوالفقار، حیدر و ... به نیروی دریایی سپاه پاسداران که با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، دریادار پاسدار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و امیر دریادار رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در بندر عباس برگزار شد، اظهار داشت: به طور حتم در سال جهش تولید و با تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر اینکه  قدرت و توانایی نیروی دریایی جمهوری اسلامی باید در «شأن و تراز نظام اسلامی و تاریخ این کشور» باشد، عمق حضور در آبهای آزاد را با طراحی، ساخت و تولید انواع شناورهای سطحی و زیر سطحی …
ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیک
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / دریادار تنگسیری / ناوگان دریایی سپاه / استانی-سیاسی
ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیک
فرمانده نیروی دریایی سپاه ‌از ساخت شناور تهاجمی با قابلیت نشستن بالگرد در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / شناورهای نیروی دریایی سپاه
الحاق بیش از ۱۰۰ فروند شناور به نیروی دریایی سپاه
به گزارش فارس، آیین الحاق بیش از  ۱۰۰ فروند شناور در کلاسهای مختلف به توانمندی های نیروی دریایی سپاه ، صبح امروز(پنجشنبه ) با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه ،امیر حاتمی وزیر دفاع، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ، استاندار هرمزگان و جمعی  از فرماندهان و مسئولین در بندر عباس آغاز شد.
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / دریادار تنگسیری / قاچاق کالا / مبارزه با قاچاق کالا / نیروی دریایی سپاه
دریادار تنگسیری: در مقابله با قاچاق کوتاه نمی‌آییم/ کشف ۲۳ میلیون لیتر گازوئیل قاچاق
به گزارش فارس، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم به آتش کشیدن کالاهای ممنوعه توقیف شده، در قشم با تاکید بر اینکه در سال جهش تولید در مقابله با قاچاق کالا ،سوخت ، مواد مخدر و همچنین صید غیر قانونی ترال کوتاه نخواهیم آمد، گفت : در صورت کشف محموله قاچاق در خلیج‌فارس، ابتدا قاچاقچیان را از شناور خارج می کنیم و پس از طی مراحل قانونی ، با حکم قضایی کالاهای موجود در آن را به آتش می کشیم.
فرمانده نیروی دریایی ارتش: «شهدای رمضان» طلایه‌داران عرصه مقاومت و امنیت در عرصه دریا هستند
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / نیروی دریایی ارتش / نیروی دریایی سپاه / سانحه ناوچه کنارک
فرمانده نیروی دریایی ارتش: «شهدای رمضان» طلایه‌داران عرصه مقاومت و امنیت در عرصه دریا هستند
سردار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از فرماندهان و معاونین این نیرو با حضور در ستاد نیروی دریایی ارتش(نداجا)، شهادت ۱۹ تن از کارکنان ارتش را به امیر دریادار حسین خانزادی تبریک و تسلیت گفت.
دریادار تنگسیری  شهادت تعدادی از کارکنان «نداجا» را تسلیت گفت
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران / نیروی دریایی سپاه / علیرضا تنگسیری / امیر دریادار حسین خانزادی
دریادار تنگسیری شهادت تعدادی از کارکنان «نداجا» را تسلیت گفت
فرمانده نیروی دریایی سپاه در پیامی به امیر دریادار حسین خانزادی، شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در تمرین دریایی در آب‌های دریای عمان را تسلیت گفت.
پیام تبریک و تسلیت دریادار تنگسیری به دریادار خانزادی
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / دریادار تنگسیری / سانحه ناوچه کنارک / دریادار حسین خانزادی / نیروی دریایی ارتش
پیام تبریک و تسلیت دریادار تنگسیری به دریادار خانزادی
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در پیامی به امیر دریادار حسین خانزادی، شهادت جمعی از دریادلان نیروی دریایی ارتش در تمرین دریایی در آب‌های دریای عمان را تبریک و تسلیت گفت.
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / دریادار تنگسیری / رزمایش کمک به نیازمندان
ارسال کمک‌های «سپاه» به دورترین نقاط هرمزگان
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در دومین مرحله از رزمایش مواسات، به‌طور هم‌زمان در ۱۲ نقطه جغرافیای نیروی دریایی سپاه ۱۰ هزار بسته معیشتی در میان خانواده‌های محروم و اقشار آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا توزیع می‌شود.
هشدار جدی فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکا: مانند یک شاهین دنبالتان می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۲/۱۲ / ایران و آمریکا / خلیج فارس / دریادار تنگسیری / شلیک به قایق های سپاه / فرمانده نیروی دریایی سپاه
هشدار جدی فرمانده نیروی دریایی سپاه به آمریکا: مانند یک شاهین دنبالتان می‌کنیم
به گزارش تسنیم، دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفت وگویی با تاکید بر اینکه راهی جز این که آمریکایی ها از منطقه بروند وجود ندارد، اظهار داشت: ما چشم انداز روشنی برای منطقه خلیج فارس می بینیم. ‌اگر گفتیم آمریکایی ها از منطقه بروند چون با رفتن آنها، منطقه عاری از مشکلات شده و امنیت در خلیج فارس برقرار خواهد شد.
توسعه خدمات نیروی دریایی سپاه در جزایر خلیج فارس
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / دریادار تنگسیری
توسعه خدمات نیروی دریایی سپاه در جزایر خلیج فارس
سردار علیرضا تنگسیری با اشاره به اهمیت توسعه خدمات به ساکنین جزایر خلیج فارس، تاکید کرد: بنا داریم با تقویت زیرساخت‌های مسکونی ، توسعه خدمات برای سهولت سکونت مردم را توسعه بخشیم تا شاهد رونق کار و تلاس جوانان این مناطق شویم.
نگاهی بر عقب‌نشینی‌های ترامپ در برابر ایران/ اهمیت بازدید فرمانده سپاه از خلیج فارس
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / آمریکا و سپاه / تهدید ایران از سوی ترامپ / سپاه پاسداران / سردار سلامی / فرمانده سپاه
نگاهی بر عقب‌نشینی‌های ترامپ در برابر ایران/ اهمیت بازدید فرمانده سپاه از خلیج فارس
مهر نوشت: سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه روز پنجشنبه به همراه دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از معاونین ستاد فرماندهی کل سپاه، از منطقه نازعات و جزایر تنب بزرگ، تنب کوچک و بوموسی بازدید کرد و در این بازدید با اشاره به پیام مهم اقدام راهبردی پرتاب ماهواره نظامی ایران به فضا، گفت: پیام پرتاب این ماهواره به فضا و موفقیت آن این است که ما در توسعه قلمرو قدرت دفاعی خود در زمین، دریا و فضا مصمم بوده، هرگز متوقف نمی‌شویم.
دستور سردار سلامی: اگر آمریکایی‌ها برای شناورهای ما خطری ایجاد کردند هدف قرار دهید
۱۳۹۹/۰۲/۰۴ / سردار سلامی / شناورهای سپاه / قایق های تندرو سپاه / کشتی های آمریکایی در خلیج فارس
دستور سردار سلامی: اگر آمریکایی‌ها برای شناورهای ما خطری ایجاد کردند هدف قرار دهید
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج شنبه 4 اردیبهشت) به همراه دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از معاونین ستاد فرماندهی کل سپاه ، از منطقه نازعات و جزایر تنب بزرگ ، تنب کوچک و بوموسی بازدید کرد .
سپاه در حال رصد نیرو‌های آمریکاست
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
سپاه در حال رصد نیرو‌های آمریکاست
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه و ارتش دائما در حال رصد منطقه هستند، گفت: در نیروی دریایی سپاه ۹۰درصد تجهیزات داخلی است و به دانش فنی ۱۰درصد باقیمانده نیز رسیده‌ایم. دریادار علیرضا تنگسیری با بیان اینکه آمریکایی‌ها هر لحظه ما را در کنار خودشان احساس می‌کنند، افزود: بسیج دریایی از بازوان پرتوان ما‌ست و شامل ۲۴۸ناوگروه می‌شود و هر ناوگروه هم ۴۵شناور و مافوق تصور دشمنان است و این آمادگی در نیروی دریایی ارتش در دریای عمان نیز وجود دارد. وی به هماهنگی کامل 2نیروی دریایی سپاه …
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / دریادار تنگسیری / صید صنعتی در خلیج فارس
صید صنعتی در خلیج فارس ممنوع شد/ صیادان مسلح می‌شوند
‌به گزارش مهر، دریادار علیرضا تنگسیری در حاشیه همایش هماهنگی ارگان‌های دریایی در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم تغییر قانون ممنوعیت استفاده از قایق‌های بالای ۹۵ اسب بخار گفت: این قانون موجب رنجش مردم در جنوب کشور شده و ما نمی‌توانیم رنج مردم را تحمل کنیم.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / بازداشت جاسوس در خلیج فارس / دریادار تنگسیری
روایت سردار تنگسیری از بازداشت ۵ جاسوس در آب‌های ایران
به گزارش مهر، دریادار علیرضا تنگسیری  اظهار داشت: از یکی از کشورهایی که نفرات آنها را بازداشت کرده بودیم پرسیدم که چطور ۵ نفر از آن سوی دنیا با قایق بادبانی آمدند؟، گفتند: ۸۰ درصد مردم کشور ما شنا بلدند و با دریا در ارتباطند.
اظهارات مهم دریادار تنگسیری درباره زمان و جغرافیای انتقام سخت | آمریکایی‌ها پیش از انتقام سخت از منطقه بروند
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
اظهارات مهم دریادار تنگسیری درباره زمان و جغرافیای انتقام سخت | آمریکایی‌ها پیش از انتقام سخت از منطقه بروند
فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر این‌که زمان و جغرافیای انتقام خون شهید سپهبد قاسم سلیمانی را ما مشخص می‌کنیم نه دشمنان‌مان، اظهار کرد: پیام ما به دشمنان این است که پیش از آنکه از آنها به سختی انتقام گرفته شود، از منطقه بروند.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲
تاکید فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه بر تبادل دانش و تجربیات
دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
ضرورت ارائه راهکار مناسب برای تامین سوخت شناورهای صیادی
ایلنا: دریادار تنگسیری گفت: از آنجا که تامین سوخت مورد نیاز شناورها و لنج های صیادی از دغدغه‌های مهم مردم منطقه می‌باشد ضرورت دارد نهادها و سازمان‌های مسئول راهکار و…
۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / دریادار تنگسیری / قایق تندرو / قدرت نظامی
فرمانده نیروی دریایی سپاه: تاکنون ۶ سیلی محکم به آمریکایی‌ها زدیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قایق‌های تندرو پدیده‌ای هستند که دشمن از آن هراس دارد، گفت: آمریکایی‌ها اکنون بالاترین سرعتی که در شناورها دارند ۴۵ گره است اما ما دوبرابر این سرعت را داریم.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / فرمانده نیروی دریایی سپاه / دریادار تنگسیری
توانمندی نیروهای مسلح حاصل دستاوردهای متخصصین وزارت دفاع است
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امید و توانمندی ایجاد شده در دل نیروهای مسلح حاصل دستاوردهای متخصصین وزارت دفاع در تولید محصولات است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۳ / دریادار تنگسیری / نیروی دریایی سپاه
دریادار تنگسیری: دشمن را حتی در حوضچه‌ها رصد می‌کنیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه در مراسم قدردانی از رزمندگان عملیات توقیف نفتکش متخلف انگلیسی گفت: در دریا به مهارت و توانمندی لازم و کافی برای مهار اهداف دشمن دست پیدا کرده ایم.
۱۳۹۸/۰۵/۲۹ / سپاه پاسداران / خلیج فارس / ایالات متحده آمریکا
فرمانده نیروی دریایی سپاه: زیر بار حضور آمریکا و انگلیس در خلیج‌فارس نمی‌رویم/هیچ گاه در خانه خود آتش به پا نخواهیم کرد
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دریادار تنگسیری گفت: در مقابل کشورهای فرامنطقه‌ای که به قصد ایجاد ناامنی به خلیج فارس می‌آیند، می‌ایستیم.
۱۳۹۸/۰۴/۲۴
تحویل تجهیزات جدید پدافند جنگ نوین به نیروی دریایی سپاه
تجهیزات جدید پدافند جنگ نوین در حوزه آشکارسازی، رفع آلودگی و حفاظت در برابر تسلیحات شیمیایی، میکربی و پرتوی با حضور دریادار تنگسیری به نیروی دریایی سپاه تحویل شد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۳ / سیاست / سپاه / دریادار تنگسیری
تجلیل از عوامل سرنگونی و کشف بقایای پهپاد متجاوز آمریکایی
در این مراسم همچنین نمایندگان مجلس از دریادلان نیروی دریایی سپاه به ویژه یگان های شناوری و غواصی که موفق شدند بقایای لاشه پهپاد آمریکایی را جمع آوری و پیوست پرونده تجاوزکاری آمریکا نمایند، تقدیر کردند.
۱۳۹۸/۰۳/۰۳ / دریادار تنگسیری / فرمانده نیروی دریایی سپاه
دریادار تنگسیری: توانمندی و اقتدار ما امروز به هیچ وجه قابل مقایسه با گذشته نیست
دریادار تنگسیری با اشاره به اقدامات و توطئه های خصمانه دشمنان علیه ایران اسلامی،گفت: دشمن بداند ملت ما جنگ طلب نیست؛ ما خواهان جنگ نیستیم، اما مرد جنگیم.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱ / تنگه هرمز / دریادار تنگسیری
می‌توانیم امنیت منطقه خلیج فارس را تامین کنیم
فرمانده نیروی دریایی سپاه از دو کشور و ملت ایران و عراق به عنوان بهترین شاهد مثال وحدت مسلمانان نام برد و گفت: به طور قطع بیگانگان از وحدت مسلمانان در منطقه ناراحتند، به این دلیل که اگر این وحدت برقرار شود حضور بیگانگان در منطقه بی فایده است؛ از این رو ما باید وحدت و برادریمان را روز به روز عمق و قوام بخشیم.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
فرمانده نیروی دریایی عراق با دریادار تنگسیری دیدار‌ کرد
فرمانده نیروی دریایی عراق با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه با دریادار تنگسیری دیدار کرد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
آیا ایران تنگه هرمز را می‌بندد؟/ دریادار تنگسیری توضیح می‌دهد
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: تنگه هرمز طبق قوانین بین المللی یک گذرگاه دریایی است و اگر از استفاده از آن منع شویم، آن را خواهیم بست و درصورت وجود هرگونه تهدید در حمایت و دفاع از آبهای ایران کوچکترین تردیدی نخواهیم کرد.
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
حضور دریادار تنگسیری در خوزستان/ دستور برای اعزام قایق های تندروی سپاه جهت امدادرسانی
با دستور سردار تنگسیری، تاکنون تعداد 100 فروند قایق تندروی نیروی دریایی سپاه برای کمک به مردم سیل‌زده خوزستان به منطقه اعزام شدند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •