پنجشنبه, ۱۲ تیر, ۱۳۹۹ / 2 July, 2020
رابطه پنهانی
۵ روز قبل
نگرانی‌های امنیتی در افغانستان
به‌‌رغم طرح صلح دولت ترامپ با طالبان، القاعده بیش از هر زمان دیگری در طالبان افغانستان نفوذ کرده است. طالبان نیز ائتلاف خود با القاعده را رد نکرده است. تداوم ارتباط طالبان با القاعده پرسش‌های نگران‌کننده‌ای در مورد نقش پاکستان در حمایت از جنگ طالبان علیه امریکا و ناتو مطرح می‌کند. بروس ریدل در یادداشتی که وب‌سایت اندیشکده بروکینگز آن را منتشر کرد، نوشت: امریکا و متحدان آن 19 سال پیش در افغانستان مداخله کردند، زیرا طالبان به رهبری ملاعمر حاضر نشد اسامه بن‌لادن را به خاطر حملات یازده سپتامبر به دست عدالت بسپارد. القاعده یک دولت در درون دولت افغانستان بوده و از فرودگاه، اردوگاه‌ها و پایگاه‌های آموزشی متعدد برخوردار بود. بر اساس به‌ اصطلاح طرح …
تلاش مشترک ایران و افغانستان برای خنثی کردن توطئه‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۰۲ / سیا / افغانستان / دولت / انگلستان / ماجرای به آب افتادن مهاجران غیرقانونی افغان در مرز ایران
تلاش مشترک ایران و افغانستان برای خنثی کردن توطئه‌ها
تهران - ایرنا - پس از آنکه طی چند ماه اخیر دست‌هایی به صورت پنهانی سعی کردند با اقدامات تفرقه افکنانه رابطه حسنه میان دو ملت و دولت ایران و افغانستان را بر هم بزنند، آخرین گزارش‌ها حاکی است که بعد از چند سفر هیات‌های رسمی ایرانی به کابل، اکنون یک هیات عالی رتبه افغانستان وارد تهران شده است تا مسایل پیش آمده را از طریق گفت وگوهای سازنده، فراگیر و صمیمی رفع کنند.
قتل ناموسی/مردی در شهرری سر زنش را برید + عکس
۱۳۹۹/۰۳/۲۸ / قتل ناموسی / همسر کشی
قتل ناموسی/مردی در شهرری سر زنش را برید + عکس
مرد ضایعات جمع کن وقتی به رابطه پنهانی همسرش با پسر جوان پی‌برد با نقشه از پیش در طراحی شده همسرش را به خانه برادرش کشاند و او را به طرز فجیعی کشت. معاون رئیس قوه قضاییه قرار است از طرف دو فرزند صغیر این مرد درخواست مجازات کند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۰
همسر کشی به خاطر رابطه عشقی قبلی
مرد آمریکایی که متوجه رابطه پنهانی همسرش با معشوقه سابق خود شده بود طی اقدامی وحشتناک او را خفه کرده و جسدش را در قبر دفن کرد.
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
پنتاگون در اقدامی معنادار مبادرت به انتشار سه فیلم از اشیاء پرنده و ناشناخته کرد
معمای تکراری یوفوهامحمدرضا ستاریدر حالی که دهه‌هاست صحبت از وجود یا عدم وجود بشقاب‌پرنده‌ها جریان دارد و در این میان تحقیقات آشکار و پنهانی در‏مورد موجودات فرازمینی صورت می‌پذیرد، وزارت دفاع آمریکا اخیراً در بیانیه‌ای جالب توجه اقدام به انتشار سه فیلم از اشیاء ناشناخته و شبیه به بشقاب‏پرنده کرده است.این سه فیلم کوتاه که گفته می‌شود مربوط به سال‌های 2004 و 2015 است پیش از این در سال 2017 منتشر شده و بعد از آن نیز مورد تایید دولت آمریکا قرار گرفت. این فیلم‌ها که پیش از این در دسترسی محرمانه قرار داشته در حالی توسط پنتاگون منتشر شده که طبق بیانیه این وزارتخانه اعلام شده است: پس از بررسی دقیق تصمیم گرفته شد این فیلم‌ها از حالت محرمانه خارج شود، زیرا افشاء کننده سامانه یا توانمندی خاصی نیستند و فعلا …
انتشار اسناد ارتباط پنهانی شفر با دلال یک بازیکن خارجی
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ / وینفرد شفر / استقلال / دلال بازیکن خارجی / اسناد
انتشار اسناد ارتباط پنهانی شفر با دلال یک بازیکن خارجی
مدارک مهمی که حکایت از رابطه پنهانی وینفرد شفر با یک دلال مقیم اروپا دارد به دست آمد.
عکس رابطه پنهانی ابوالفضل پورعرب در اینستاگرام
۱۳۹۹/۰۱/۱۱
عکس رابطه پنهانی ابوالفضل پورعرب در اینستاگرام
عکسی که ابوالفضل پورعرب از فیلم سینمایی قدیمی رابطه پنهانی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
سرا ن قوا
لاریجانی: آماده گفت‌وگوی سیاسی با همسایگان عرب خود هستیم [ایرنا] علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی روز گذشته در بیروت تأکید کرد: «جمهوری اسلامی ایران راه‌حل مسائل و مشکلات ‏میان خود و برخی کشورهای عربی را در منطقه خاورمیانه گفت‌وگوی سیاسی می‌داند و ما آماده گفت‌وگو هستیم‎.»‏ او در جمع ۴۰ نفر از نخبگان، استادان دانشگاه و روشنفکران از همه طوایف لبنان در هتل فینیسیا در پایتخت این کشور و در ‏پاسخ به پرسش‌های آنان گفت: «ایران آماده گفت‌وگو است و چند روز پیش نیز محمد جواد ظریف‎ ‎وزیر امور خارجه اعلام ‏کرد که آمادگی لازم را برای مذاکره با عربستان دارد‎.» لاریجانی با بیان اینکه گفت‌وگوی ایران و اعراب، …
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
آماده گفت‫و‫گو با همسایگان عرب خود هستیم
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که پس از سفر خود به سوریه وارد لبنان شده است، دیروز در بیروت تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران راه حل مسائل و مشکلات میان خود و برخی کشورهای عربی را در منطقه خاورمیانه گفت وگوی سیاسی می داند و ما آماده گفت‫وگو هستیم.به گزارش ایرنا، وی در جمع ۴۰ نفر از نخبگان، استادان دانشگاه و روشنفکران از همه طوایف لبنان در هتل فینیسیا در پایتخت این کشور و در پاسخ به پرسش های آنان گفت: ایران آماده ی گفت وگو است و چند روز پیش نیز محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه اعلام کرد که آمادگی لازم برای مذاکره با عربستان را دارد.لاریجانی با بیان این که گفت گوی ایران و اعراب، مولفه و راهبرد درستی است، اضافه کرد: ما با شماری از کشورهای عربی همسایه و نزدیک هستیم و تصورات مشترک داریم، قطع رابطه …
جف بزوس قدرتمند‌تر است یا محمد بن سلمان؟ هیچکدام!
۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / محمد بن سلمان / جف بزوس
جف بزوس قدرتمند‌تر است یا محمد بن سلمان؟ هیچکدام!
برای کسانی که از ماجرا بی خبر هستند، کل این داستان در سال ۲۰۱۹ شروع شد، هنگامی که نشنال اینکوریر (National Enquirer) ایمیل و عکس‌هایی را منتشر کرد که حکایت از رابطه پنهانی بزوس با یکی از کارکنان تلویزیون لس آنجلس داشت.
قتل دختر جوان به خاطر دوستی با پسر غریبه
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / اخبار حوادث / قتل / دادگاه کیفری / استان تهران / غرب تهران / قاتل
قتل دختر جوان به خاطر دوستی با پسر غریبه
پدر غیرتی وقتی به رابطه پنهانی دخترش با پسر غریبه‌ای پی برد، دخترش را کشت.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱ / حوادث / قتل
بخشش مردی که همکارش را در رابطه پنهانی کشت
رابطه پنهانی مرد متأهل با همکارش به قتلی فجیع منجر شد اما با تلاش مادر متهم، او موفق به جلب رضایت از اولیای‌ دم شد.
نقوی حسینی: مصاحبه‌ام برای برائت سپاه از حادثه و اعلام نفوذ بوده است
۱۳۹۸/۱۰/۲۳ / سید حسین نقوی حسینی / سقوط هواپیمای اوکراینی
نقوی حسینی: مصاحبه‌ام برای برائت سپاه از حادثه و اعلام نفوذ بوده است
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در رابطه با مصاحبه‌اش در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی اظهار کرد: هدف من از مصاحبه با خبرگزاری تسنیم مبنی بر اینکه دست‌های پنهانی در این حادثه در کار بوده، برائت سپاه از این حادثه و اعلام اینکه قطعا خرابکاری و نفوذ در کار بوده است، می‌باشد.
جنایت داماد در بدبینی به نوعروس بی‌گناه
۱۳۹۸/۱۰/۰۹ / اخبار حوادث / دادگاه کیفری / استان تهران / دیوان عالی کشور / غرب تهران / جنایت / قصاص
جنایت داماد در بدبینی به نوعروس بی‌گناه
مرد جوان که دوست صمیمی اش را با ظن رابطه پنهانی با همسرش کشته و با پرداخت دیه از قصاص رهایی یافته بود، دیروز پای میز محاکمه ایستاد و ابراز پشیمانی کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
آزمایش «دی ان ای» برای تعیین پدر فرزند ۷ ساله
زن جوان که متهم است هفت سال با پسرخاله شوهرش رابطه پنهانی داشته و از او فرزندی به دنیا آورده است، صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۱ / آزار و اذیت
شوهرم دختر ۱.۵ ساله‌مان را آزار داده است!
مدتی بود که به رفتار‌های شوهرم مشکوک شده بودم، اما نمی‌خواستم حقیقت را باور کنم. حالا که متوجه شده ام به دختر خردسالم رحم نکرده و او را آزار داده است، می‌خواهم حقیقت را بگویم. او قبلا هم دختر ۵ ساله همسایه را آزار داده بود و با خواهرزاده نوجوان خودش نیز رابطه پنهانی دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
سکته پدرزن به خاطر رابطه دامادش با یک زن
از مدتی قبل متوجه شدم که شوهرم با زن دیگری که از همکارانش است ارتباط پنهانی دارد و به من خیانت می‌کند. شب حادثه متوجه شدم که او با زن مورد علاقه‌اش در یکی از پارک‌های شهر قرار گذاشته است. موضوع را به پدرم گفتم و از او خواستم همراهم بیاید.
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
شوق خدمت یا حرص قدرت؟
الهام برخوردارنزدیک به 14 هزار نفر در انتخابات این دوره از مجلس نام‌نویسی کردند. این حجم از افراد برای نامزدی در انتخابات مجلس بی‌سابقه بوده است. چرا این تعداد از مردم تشنه خدمت هستند؟ به گفته سیداسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، در این دوره نسبت به دوره قبلی بیش از ۱۵ درصد افزایش ثبت‌نام داشته‌ایم. این در حالی است که بسیاری از چهره‌های شاخص دو جریان‌ سیاسی (اصلاح‌طلبان و اصولگرایان) در این دوره حضور ندارند. با این حال می‌بینیم که در جریان اصولگرا همه کسانی که شرایط کاندیدا شدن را دارند نام‌نویسی کرده و در مقابل اصلاح‌طلبانی که هم احتمال تایید صلاحیت‌شان زیاد نیست نیز ثبت‌نام کرده‌اند.قطعا در پس این تصمیم و استراتژی یک پیام سیاسی-‌ جناحی نهفته است، اما در‌پس حضور این تعداد از افراد …
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
قصاص قناد قاتل و ماجرای رابطه پنهانی با زن متاهل
یک جوان قناد از ترس اینکه مبادا رابطه پنهانی اش با زن متأهل فاش شود، نامزدش را با طرح نقشه‌ای به بیابان کشاند و پس از کشتن وی جسدش را به آتش کشید. این مرد جنایتکار پس از محاکمه در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محکوم شد وقضات، زن خیانتکار را هم به حبس محکوم کردند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / حوادث / سرقت
سرقت به‌دلیل رابطه اینستاگرامی با زن میان‌سال
زنی جوان که در پی مشکوک‌شدن به وجود رابطه پنهانی همسرش به راز دزدی‌های او پی برد، درخواست طلاق داد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
فرجام تلخ رابطه هوس‌آلود زن جوان
آن روز روابط هوس آلود ما تا مرز رسوایی پیش رفت و من در حالی نگران آینده ام شدم که می‌ترسیدم افشای این موضوع با وجود قول ازدواج آریا به آبروریزی بینجامد، اما خیلی زود آن حادثه شوم را فراموش کردم و دوباره به همین روابط پنهانی ادامه دادم.
۱۳۹۸/۰۸/۱۵
رابطه افلاطونی ستاره هالیوود با ولیعهد سعودی (+عکس)
هفته گذشته یک مجله آمریکایی رابطه پنهانی ولیعهد سعودی با لیندسی لوهان را افشا کرد و گفت آنها در هواپیمای شخصی محمد بن سلمان دیدار کرده‌اند.
۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / قتل / رابطه جنسی / تجاوز جنسی
پایان مرگبار رابطه پنهانی دو مرد جوان با زن تنها
دو مرد جوان که در پی رابطه با زنی تنها او را به قتل رسانده و اموالش را به سرقت برده بودند بعد از پنج سال موفق به جلب رضایت اولیای دم شدند و به‌خاطر جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه رفتند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / رابطه پنهانی / رابطه نامشروع / خیانت زناشویی
رابطه پنهانی همسر، انگیزه احتمالی قتل مرد جوان!
من از زندگی با شوهرم اصلا راضی نبودم و به‌همین‌دلیل محبت‌های پسردایی‌ام باعث شد به او علاقه‌مند شوم و با اینکه یک دختر و یک پسر دارم، به رابطه با او ادامه دهم. در این میان صابر مرتب می‌گفت: باید شوهرم را از سر راه برداریم. حالا هم فکر می‌کنم او شب حادثه وقتی ما در خانه نبودیم به منزلمان آمده و حبیب را کشته است
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
راه را به آمریکا نشان دادیم/ جزئیات طرح صلح هرمز به زودی ارائه خواهد شد/ ارتباط ظریف با نمایندگان کنگره پنهانی نبود
ایلنا: سخنگوی دستگاه دیپلماسی در رابطه با نشست وزرای ٤+١ و خبر تهدید این کشورها در خصوص خروج از برجام گفت: من از تهدید اطلاعی ندارم اما امکان استفاده آنها از مکانیسم ماشه غیرقانونی است و ما اقدامات جبرانی را پیش‌بینی کرده بودیم. اینکه بخواهند در برابر اقدامات جبرانی ما واکنش نشان دهند، مردود است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۲ / قتل / رابطه نامشروع / قتل زن جوان
قتل زنی که دختر ۱۸ ساله اش از رابطه او با یک مرد خبر داشت!
در این مدت با مهسا به صورت پنهانی در ارتباط بودم و کمکش کردم تا مراحل جدایی از همسرش را انجام دهد و، چون می‌دانستم نیاز به پول دارد همیشه به او پول می‌دادم و روز‌های آخر یک کارت بانکی‌ام را در اختیارش قرار دادم که وقتی به دادگاه می‌رود در صورت نیاز به پول از آن برداشت کند و قصد داشتم از همان ابتدا خودم را به او ثابت کنم. همه چیز خوب پیش می‌رفت و دختر ۱۸ ساله مهسا نیز از رابطه دوستی ما با خبر بود تا این که...
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ / دزدی / رابطه پنهانی / سرقت
راز پنهان کامران و زن همسایه با دزدی فاش شد
زن تنها وقتی ماموران را در ساختمان دید با صدایی بلند گفت که می‌خواهد سکوت شش ماهه اش را بشکند و راز پنهان زندگی‌اش را فاش کند تا هم به آرامش برسد و هم به ماجرای طلا‌های سرقت شده بپردازد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷ / رابطه پنهانی / فضای مجازی / پسر غریبه
قراربود در خانه‌ با امیر صحبت کنیم که شوهرم سررسید!
مدتی بود به رابطه پنهانی همسرم با یک مرد غریبه پی برده بودم. دیشب فهمیدم آن‌ها با هم قرار گذاشته اند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷ / رابطه نامشروع / خیانت به همسر
دردسر های عشق تلگرامی برای یک زن/شقایق به مردی که با او رابطه داشت گفته بود مطلقه است
خراسان نوشت:اسفند سال ۹۷ مرد جوانی به نام محمد فیلم رابطه پنهانی شقایق با یک مرد غریبه را نزد پلیس رو کرد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۶
رابطه پنهانی همسر حاکم دبی با بادیگاردش +عکس
همسر ششم حاکم دُبی با بادیگارد انگلیسی‌اش رابطه داشته و محمد بن راشد آل مکتوم مچ‌شان را در لندن به طور ناگهانی گرفته است.
۱۳۹۸/۰۴/۱۱
باید تمهیدات سختگیرانه‌ای برای خرید‏و‏فروش اسلحه در نظر گرفته شود
یک وکیل دادگستری گفت: ایجاد تمهیدات سختگیرانه برای جلوگیری از خرید‏و‏فروش اسلحه وظیفه تشکیلات قضائی و حکومت بوده و همچنین باید زمینه‌ها و بستر وقوع جرم در جامعه از بین برود.به گزارش ایسنا، عبدالصمد خرمشاهی در خصوص قانون و مجازات حمل و فروش اسلحه غیر‏مجاز، اظهار کرد: آخرین قانونی که در رابطه با مجازات قاچاقچیان، حمل‏کنندگان و نگه‌دارندگان سلاح‌های غیر‏مجاز تصویب شد در سال ۱۳۹۰ بوده است. این قانون ۲۱ ماده و ۷ تبصره دارد که در خصوص مجازات اسلحه‌های مختلف از جمله سلاح سرد، شکاری، گرم، خودکار و اتوماتیک و یا معمولی باشد با توجه به کالیبر در نظر گرفته‏شده تشریح شده که مجازات‌های آن چیست.وی در خصوص مقدار حمل سلاح غیرمجاز تصریح کرد: به تناسب نگهداری، حمل، قاچاق و خرید‏و‏فروش و بر اساس نوع اسلحه اعم از …
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
فوتبالیست جوان به جرم تعرض به یک دختر به دو سال تبعید و ۹۹ ضربه شلاق محکوم شد / یک زوج، فرزند حاصل از این رابطه را به فرزندی پذیرفتند
فوتبالیستی که متهم است در رابطه‌ای پنهانی با یک دختر دانش‌آموز وی را باردار کرده بود صبح دیروز با حکم قضات دادگاه کیفری تهران به دو سال تبعید و 99 ضربه شلاق محکوم شد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳
روسیه هیچ دستورالعمل پنهان یا دوگانه‌ای در رابطه با برجام ندارد
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که سیاست خارجه این کشور هیچ دستورالعمل پنهانی درباره برجام ندارد.
۱۳۹۸/۰۳/۰۷ / جامعه / حوادث / خانواده
فیلم سیاهی که دو زندگی را نابود کرد
زن میانسال وقتی فهمید شوهرش به رابطه پنهانی او با مرد غریبه پی برده از خانه فرار کرد اما بعد از سه سال همزمان با مرگ شوهرش خود را تسلیم قانون کرد تا محاکمه شود.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱ / قتل / رابطه نامشروع
دیه به جای قصاص برای مرد افغانی که زنی را که با او رابطه داشت،کشت
ایران نوشت:مرد افغانستانی که در جریان رابطه پنهانی با یک زن او را به‌خاطر صدای بلند ضبط صوت به قتل رسانده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد اما درست زمانی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت اولیای دم به شرط دریافت دیه از قصاص او گذشت کردند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۳
اظهار نظر مهم مشاور موگرینی در رابطه با مهلت 60 روزه ایران به اتحادیه اروپا + جزئیات
مشاور فدریکا موگرینی در گفت‌وگویی ضمن اشاره به اهمیت برجام و همچنین اشاره به بی‌نتیجه بودن رویکردهای جنگ‌طلبانه دولت آمریکا تاکید کرد که اروپا مانند آمریکا اهداف پنهانی ندارد و حداقل ۱۲۰ روز زمان نیاز است تا بتواند حسن نیت خود درباره پایبندی به تعهدات برجامی‌اش را به ایران نشان دهد.
۱۳۹۸/۰۲/۰۷
یک خبر خوب برای اسرائیل؛ «داعش هنوز زنده است»!
در چند سال اخیر، همواره گزارش‌های زیادی در رابطه با ارتباط اسرائیل و گروه‌های تروریستی در سوریه منتشر شده است؛ گزارش‌هایی که معمولا با سکوت و گا‌ه تأیید مقامات اسرائیلی همراه بوده است. در این میان، آنچه مشخص است، اینکه اسرائیل از وجود و حضور گروه‌های تروریستی در سوریه نفع می‌برد و در همین راستا حمایت‌های پنهانی زیادی از این گروه‌ها و به ویژه داعش شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
نتانیاهو: تل آویو با 6 کشور عربی رابطه پنهانی دارد
تهران – ایرنا – با نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی در سرزمین های اشغالی و احساس خطر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای از دست دادن سمت نخست وزیری این رژیم، وی در راستای تبلیغ برای کمپین انتخاباتی خود مدعی ارتباط مخفیانه با '6 کشور عربی' شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •