چهارشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۸ / 22 January, 2020
رهن آپارتمان
قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق مختلف تهران
نرخ رهن و اجاره در برخی مناطق تهران به شرح زیر است:
  قیمت مسکن  اجاره مسکن
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
گزینه جایگزین برای جست‌وجوگران آپارتمان «رهن کامل»
متقاضیان آپارتمان‌های اجاری که ترجیح می‌دهند از میان فایل‌های عرضه شده به‌صورت «رهن کامل»، گزینه مناسب خود را انتخاب کنند، این روزها با انتخاب‌های بسیار محدودی روبه‌رو هستند و عمده فایل‌ها به‌صورت ترکیبی از رهن و اجاره قیمت‌گذاری شده است. به گزارش «دنیای اقتصاد»، گزینه جایگزین مناسب برای جست‌وجوگران آپارتمان‌های رهن کامل در حال حاضر، آپارتمان‌هایی هستند که اجاره‌بهای آنها اندک و زیر یک میلیون تومان است. این فایل‌ها متعلق به مستاجرانی است که حساب ویژه‌ای روی اجاره‌بهای ماهانه دریافتی از مستاجران برای تامین مخارج خود یا سرمایه‌گذاری و... نکرده‌اند؛ در نتیجه با دریافت حداقل اجاره‌بها رضایت لازم را از قرارداد آپارتمان اجاری خود کسب می‌کنند.
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / اقتصادی
آپارتمان با اجاره زیر 2 میلیون در کدام مناطق تهران وجود دارد؟/ جدول
دنیای اقتصاد نوشت : وضعیت بحرانی تقاضا در بازار مسکن سبب شده کسانی که قصد اجاره آپارتمان خود در قالب ترکیبی از رهن و اجاره دارند را با مشکل به مراتب محسوس‌تری نسبت به موجرانی که املاک خود را برای رهن کامل عرضه کرده‌اند، روبه‌رو شوند.
  بازار مسکن تهران  اجاره‌نشینی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / ...
بحران یافتن مستاجر برای صاحبخانه‌های تهرانی
جولان سفته بازان و سوداگران مسکن در مناطق یک تا ۵ تهران برای خرید خانه و بعد خالی نگه داشتن این خانه‌ها، معدل قیمت مسکن و به تبع آن اجاره‌بها را افزایش داد و به عاملی برای خالی شدن شهر تهران از مستاجران در آینده‌ای نزدیک و یا حتی فصل اجاره بهای پیش رو تبدیل خواهد شد.پیش‌بینی می‌شود با افزایش حضور سوداگران مسکن در منطقه یک پایتخت که منجر به افزایش قیمت مسکن می‌شود معدل نهایی قیمت مسکن در مناطقه ۲۲ گانه تهران بالا رفته و بازار اجاره بها را از دسترس مستاجران خالی کند؛ موضوعی که می‌تواند تهدیدی برای صاحبخانه‌های پایتخت برای اجاره خانه‌های خود در فصل آینده جابجایی باشد. معاملات مسکن در برخی مناطق پایتخت به خصوص منطقه یک تهران توسط گروه خاصی از دلالان و با هدف تبدیل دارایی‌ها از ریال به مسکن انجام …
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اقتصادی
شرایط عرضه آپارتمان‌های نوساز در بازار اجاره
تعداد فایل‌های موجود رهن و اجاره در بازار مسکن همچون چند هفته اخیر همچنان روند کاهشی دارد.به گزارش «دنیای اقتصاد»، بررسی فایل‌های موجود در بازار اجاره مسکن نشان می‌دهد عمده فایل‌های موجود پیش‌تر و تا اوایل آذر ماه نزد بنگاه‌ها فایل شده‌اند و در یکی، دو هفته اخیر میزان مراجعه موجران به بنگاه‌ها برای عرضه آپارتمان جدید بسیار اندک بوده است.
رهن ۵ میلیاردی آپارتمان ۴۱۰ متری در تهران
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۲۹ / اقتصادی
رهن ۵ میلیاردی آپارتمان ۴۱۰ متری در تهران
در بازار مسکن تهران یک واحد مسکونی نوساز ۱۳۵ متری واقع در دربند با شرایط رهن ۶۰۰ میلیون تومانی در فایل اجاره قرار گرفته؛ این واحد دارای دارای آسانسور، انباری، بالکن و پارکینگ است. یک دستگاه آپارتمان نوساز با مساحت ۱۸۰ مترمربع واقع در امام زاده قاسم دارای ۲ پارکینگ، روف گاردن، جکوزی، سونا با ۲۰۰ میلیون تومان رهن و اجاره ماهانه ۱۹ میلیون تومانی عرضه شده است.
  بازار مسکن  رهن آپارتمان
الف / ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / اقتصادی
تنوع نرخ رهن کامل در بازار مسکن
در شرایطی که سطح اجاره‌بهای پیشنهادی واحدهای مسکونی عرضه شده به بازار مسکن در بسیاری از فایل‌ها متعادل شده و التهاب تابستانه بازار اجاره فروکش کرده است با این حال فایل‌هایی که با شرایط رهن کامل به بازار عرضه شده‌اند نه تنها به لحاظ متراژ و سایر ویژگی‌ها متنوع هستند، بلکه از لحاظ نرخ‌گذاری نیز دارای تنوع هستند.
  بازار مسکن  رهن آپارتمان