چهارشنبه, ۲ بهمن, ۱۳۹۸ / 22 January, 2020
رهن کامل آپارتمان
دنیای اقتصاد / ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ / اقتصادی
گزینه جایگزین برای جست‌وجوگران آپارتمان «رهن کامل»
متقاضیان آپارتمان‌های اجاری که ترجیح می‌دهند از میان فایل‌های عرضه شده به‌صورت «رهن کامل»، گزینه مناسب خود را انتخاب کنند، این روزها با انتخاب‌های بسیار محدودی روبه‌رو هستند و عمده فایل‌ها به‌صورت ترکیبی از رهن و اجاره قیمت‌گذاری شده است. به گزارش «دنیای اقتصاد»، گزینه جایگزین مناسب برای جست‌وجوگران آپارتمان‌های رهن کامل در حال حاضر، آپارتمان‌هایی هستند که اجاره‌بهای آنها اندک و زیر یک میلیون تومان است. این فایل‌ها متعلق به مستاجرانی است که حساب ویژه‌ای روی اجاره‌بهای ماهانه دریافتی از مستاجران برای تامین مخارج خود یا سرمایه‌گذاری و... نکرده‌اند؛ در نتیجه با دریافت حداقل اجاره‌بها رضایت لازم را از قرارداد آپارتمان اجاری خود کسب می‌کنند.
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ / اقتصادی
آپارتمان با اجاره زیر 2 میلیون در کدام مناطق تهران وجود دارد؟/ جدول
دنیای اقتصاد نوشت : وضعیت بحرانی تقاضا در بازار مسکن سبب شده کسانی که قصد اجاره آپارتمان خود در قالب ترکیبی از رهن و اجاره دارند را با مشکل به مراتب محسوس‌تری نسبت به موجرانی که املاک خود را برای رهن کامل عرضه کرده‌اند، روبه‌رو شوند.
  بازار مسکن تهران  اجاره‌نشینی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ / ...
بحران یافتن مستاجر برای صاحبخانه‌های تهرانی
جولان سفته بازان و سوداگران مسکن در مناطق یک تا ۵ تهران برای خرید خانه و بعد خالی نگه داشتن این خانه‌ها، معدل قیمت مسکن و به تبع آن اجاره‌بها را افزایش داد و به عاملی برای خالی شدن شهر تهران از مستاجران در آینده‌ای نزدیک و یا حتی فصل اجاره بهای پیش رو تبدیل خواهد شد.پیش‌بینی می‌شود با افزایش حضور سوداگران مسکن در منطقه یک پایتخت که منجر به افزایش قیمت مسکن می‌شود معدل نهایی قیمت مسکن در مناطقه ۲۲ گانه تهران بالا رفته و بازار اجاره بها را از دسترس مستاجران خالی کند؛ موضوعی که می‌تواند تهدیدی برای صاحبخانه‌های پایتخت برای اجاره خانه‌های خود در فصل آینده جابجایی باشد. معاملات مسکن در برخی مناطق پایتخت به خصوص منطقه یک تهران توسط گروه خاصی از دلالان و با هدف تبدیل دارایی‌ها از ریال به مسکن انجام …
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ / اقتصادی
قیمت رهن کامل آپارتمان در تهران
دنیای اقتصاد نوشت : تغییر شرایط در بازار مسکن وپیشروی در دوره رکود منجر به کاهش محسوس عرضه آپارتمان‌های اجاره‌ای با شرایط رهن کامل به این بازار شده است. در این میان یک تفاوت آشکار بین انواع مختلف واحدهای اجاره‌ای با شرایط رهن کامل در بازار مسکن مشهود است.
  اجاره‌نشینی  بازار مسکن تهران
فرارو / ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ / اقتصادی
وضعیت اجاره آپارتمان‌های نقلی
تعداد فایل‌های رهن کامل در مناطق مصرفی و در میان این گروه متراژی واحدهای مسکونی انگشت‌شمار شده است. با این حال هنوز هم در صورتی که فرد متقاضی برای اجاره مسکن عجله نداشته باشد می‌تواند با صرف زمان بیشتر و بازدید از فایل‌های پرتعدادتر به موارد اجاره مسکن با رهن کامل دسترسی پیدا کند
  آپارتمان  رهن کامل آپارتمان  بازار مسکن