چهارشنبه, ۲۵ تیر, ۱۳۹۹ / 15 July, 2020
ستاد خبری سهام عدالت
۱۳۹۹/۰۳/۲۵ / سهام عدالت / فروش سهام عدالت
اجحاف بانک‌ها در حق سهامداران عدالت/ کسی پاسخگو نیست!
به گزارش تسنیم، در حالی هر روز خبری تازه از چگونگی آزادسازی سهام عدالت و فروش این سهام شنیده می‌شود، که آزادسازی بد و بدور از اطلاع‌رسانی جامع و شفاف یکی از نقدهای جدی به متولیان امر در این زمینه است؛ از رئیس سازمان خصوصی‌سازی که سکوت معناداری اختیار کرده گرفته تا سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت که تنها خبررسانی می‌کند.
مشکلات‌مشمولین سهام عدالت درسامانه‌های سهام‌عدالت
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
مشکلات‌مشمولین سهام عدالت درسامانه‌های سهام‌عدالت
از تاریخ دهم خرداد که سامانه های مدیریت و فروش سهام عدالت در کارگزاری‌ها راه اندازی شده است، با وجود اینکه بر اساس اظهارات ستاد خبری سهام عدالت، هیچ پیش شرطی مانند داشتن کد بورسی، مراجعه به دفاتر پیشخوان، مراجعه به دفتر کارگزاری و از این قبیل برای فروش سهام عدالت وجود نداشته و تمام مشمولین آزادسازی مستقیم سهام عدالت میتوانستند با مراجعه به سامانه سهام عدالت هر یک از شرکتهای کارگزاری، نسبت به انتخاب کارگزاری، مشاهده سبد سهام و یا فروش آن اقدام نمایند، اما در این میان، مشکلات تاثیرگذاری در میان برخی مراجعین شایع بود.
سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت: امکان تغییر روش مستقیم به غیرمستقیم در آزادسازی سهام وجود ندارد
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / آزادسازی سهام عدالت / حسین فهیمی / ستاد خبری سهام عدالت / سهام عدالت
سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت: امکان تغییر روش مستقیم به غیرمستقیم در آزادسازی سهام وجود ندارد
حسین فهیمی در گفتگو با تسنیم، با بیان این که سهام عدالت شامل 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیربورسی است گفت: وقتی که فردی روش مستقیم در آزادسازی سهام عدالت را انتخاب می کند در واقع داراییهای مذکور در شرکت‌های بورسی به نام این فرد به صورت اتوماتیک و خودکار ثبت می‌شود.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / حسین فهیمی / ستاد خبری سهام عدالت / سهام عدالت / فروش سهام عدالت
جزئیاتی از فروش سهام عدالت در بانک‌ها
حسین فهیمی، سخنگوی سهام عدالت در گفتگو با مهر با رد این شایعه که بانک‌ها سهام عدالت را به قیمت ۴۵۰ هزار تومان فروخته اند، گفت: با شعب بانک‌هایی که گزارش شده بود تماس گرفتیم همگی این خبر را رد کردند. لذا این شایعه قویاً تکذیب می‌شود.
ستاد خبری سهام عدالت: اطلاعات خود را به‌روزرسانی کنید
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / ستاد خبری سهام عدالت / سهام عدالت
ستاد خبری سهام عدالت: اطلاعات خود را به‌روزرسانی کنید
به گزارش الف، ستاد خبری سهام عدالت در اطلاعیه شماره ۳ خود اعلام کرد: افرادی که برای ورود به سامانه سهام عدالت با مشکلاتی مواجه هستند، باید با مراجعه به سایتwww.samanese.ir اطلاعات خود را به روز رسانی کنند.
آغاز فروش ۳۰ درصد سبد دارایی سهام عدالت هر فرد از طریق شعب بانک‌ها
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
آغاز فروش ۳۰ درصد سبد دارایی سهام عدالت هر فرد از طریق شعب بانک‌ها
بر اساس اعلام ستاد خبری سهام عدالت، فروش یک‌جای ۳۰ درصد از سبد دارایی هر فرد در سهام عدالت از طریق شعب بانک‌های کشور تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۹۹ ادامه خواهد داشت.
فرش قرمز بورس زیر پای سهامداران عدالت باز شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / سهام عدالت
فرش قرمز بورس زیر پای سهامداران عدالت باز شد
به گزارش تسنیم، ستاد خبری سهام عدالت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: از امروز(دهم خرداد) بازار سرمایه کشورمان میزبان بیش از 46 میلیون و 500 هزار نفر مشمولان سهام عدالت به عنوان سهامداران جدید شرکت های بورسی و فرابورسی است تا با آزادسازی سهام آنها برگ زرین دیگری در تاریخ اقتصاد و بازار سرمایه ایران رقم بخورد.
مشمولان سهام عدالت از امروز از دارایی خود مطلع می‌شوند | نحوه دسترسی اعلام شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
مشمولان سهام عدالت از امروز از دارایی خود مطلع می‌شوند | نحوه دسترسی اعلام شد
نخستین اطلاعیه ستاد خبری سهام عدالت اعلام کرده است: از امروز همه دارندگان سهام عدالت که روش سهامداری مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از وضعیت دارایی خود در ۳۶ شرکت بورسی و فرابورسی مطلع شوند.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / استقلال / بهزیستی / سازمان بورس و اوراق بهادار / سهام عدالت / کمیته امداد امام خمینی
اخبار
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از صدور ۳۰ میلیون کد بورسی برای مشمولین سهام عدالت خبر داد.حسن قالیباف اصل در نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت با بیان اینکه تعداد مشمولین سهام عدالت حدود ۵۰میلیون نفر است، اظهار کرد:
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / سازمان بورس و اوراق بهادار / سرمایه / سنا / سهام عدالت / مقام معظم رهبری
صدور ۳۵ میلیون کد بورسی تا این لحظه
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: ابلاغیه مقام معظم رهبری فرصتی بی‌نظیر برای بازار سرمایه فراهم کرد. به گزارش سنا، حسن قالیباف اصل بیان کرد:
غنایم تاریخی در مُشت بورس
۱۳۹۹/۰۲/۲۱
غنایم تاریخی در مُشت بورس
نشست خبری ستاد راهبری آزاد‌سازی سهام عدالت صبح دیروز با حضور روسای سازمان بورس اوراق بهادار و خصوصی‌سازی و همچنین مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی(سمات) در وزارت اقتصاد برگزار شد. در این جلسه با اشاره به اینکه آزادسازی سهام عدالت از بستر بازار سرمایه فرصتی بی‌نظیر برای بورس خواهد بود، تاکید شد که این امر خلق ارزش افزوده و بالطبع رشد اقتصادی را به‌دنبال دارد. از دیگر نکات مهم جلسه دیروز فرصت یک ماهه برای شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی درخصوص ارسال درخواست پذیرش در یکی از بازارهای بورس اوراق بهادار یا فرابورس بود. ضمن اینکه عنوان شد 13شرکت غیربورسی موجود در سبد سهام عدالت نیز باید مراحل بورسی شدن را طی کنند.
نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / سازمان خصوصی سازی / سازمان بورس و اوراق بهادار
نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت
ایرنا - تهران - نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت روز شنبه با حضور «حسن قالیباف» رییس سازمان بورس و اوراق بهادار و «علیرضا صالح» رییس سازمان خصوصی‌سازی در محل وزارت اقتصاد برگزار شد.
مهلت ۲۰ روزه برای تعیین روش مدیریت سهام عدالت
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / سازمان خصوصی سازی / علیرضا صالح / سهام عدالت / بورس / آزادسازی سهام عدالت / بازار بورس
مهلت ۲۰ روزه برای تعیین روش مدیریت سهام عدالت
«علیرضا صالح» امروز (شنبه) در نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت در جمع خبرنگاران از پایان مهلت تعیین روش مدیریت سهام عدالت تا ٢٠ روز آینده خبر داد.
انتقال سهام عدالت به وراث با ارائه برگه انحصار وراثت
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / سازمان خصوصی سازی / علیرضا صالح / سهام عدالت / انحصار وراثت / آزادسازی سهام عدالت
انتقال سهام عدالت به وراث با ارائه برگه انحصار وراثت
علیرضا صالح رییس سازمان خصوصی سازی امروز شنبه در حاشیه نشست خبری ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت در جمع خبرنگاران گفت: سهام عدالت متوفیان با ارائه برگه انحصار وراثت بنام وراث خواهد شد.
صدور کد معاملاتی برای ۳۵ میلیون سهامدار عدالت/ ارزش شرکت‌های بورسی سهام عدالت ۴۹۰ هزار میلیارد تومان
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / آزادسازی سهام عدالت / حسن قالیباف اصل
صدور کد معاملاتی برای ۳۵ میلیون سهامدار عدالت/ ارزش شرکت‌های بورسی سهام عدالت ۴۹۰ هزار میلیارد تومان
به گزارش فارس، حسن قالیباف اصل امروز به همراه رئیس سازمان خصوصی‌سازی و مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در نشست خبری ستاد راهبری آزاد سازی سهام عدالت در وزارت اقتصاد گفت: سهام عدالت که از سال 85 به حدود 50 میلیون ایرانی واگذار شده، سهام مربوط به 36 شرکت بورسی و 13 شرکت غیر بورسی است که امروزه بعد از 14 سال ارزش روز شرکت‌های بورسی این سهام 490 هزار میلیارد تومان شده و به زودی با ورود این شرکت‌ها به بورس این حجم از سرمایه به سهام بورسی قابل معامله و شناور بازار اضافه می‌شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •