یکشنبه, ۱۷ فروردین, ۱۳۹۹ / 5 April, 2020
سفرهای نوروزی
دستِ  باز کرونا  در تهران
۱ ساعت قبل / اجتماعی و اقتصادی / جهان / سفرهای نوروزی / شهر تهران / معاون
دستِ باز کرونا در تهران
آمار روزانه مبتلایان به کرونا، همچنان روندی صعودی دارد اما این روند، از تندی روزهای اول آرامتر است.
سفرهای اتوبوسی نوروز  ۸۰ درصد کمتر از پارسال بود
۹ ساعت قبل / مهران قربانی / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / سفرهای نوروزی
سفرهای اتوبوسی نوروز ۸۰ درصد کمتر از پارسال بود
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از کاهش ۸۰ درصدی سفرهای جاده ای ناوگان عمومی در نوروز امسال در مقایسه با نوروز سال گذشته خبر داد.
گیلان کم ترددترین استان کشور در نوروز است
۹ ساعت قبل / استانی-اجتماعی / نوروز99
گیلان کم ترددترین استان کشور در نوروز است
استاندار گیلان گفت: طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی، استان گیلان در انجام سفرهای نوروزی و تردد مسافران کم ترددترین استان در کشور است.
۱۵ ساعت قبل / پلیس راهور / ترافیک در تهران / سفرهای نوروزی
افزایش حجم تردد در بزرگراه‌های تهران
سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت در گفت و گو با فارس در خصوص اخرین وضعیت ترافیکی معابر پایتخت اظهار داشت:  در حال حاضر با توجه به شروع کار بخشی از ادارات,شرکتها و مراکز کار افزایش حجم تردد خودروها را نسبت به روزهای گذشته در سال جاری شاهد بوده ایم.
کرونا و رفتار خاص برخی از مسئولان
۲۲ ساعت قبل
کرونا و رفتار خاص برخی از مسئولان
از آنجایی که علم و اطلاع کامل و دقیقی درخصوص میزان عملکرد مسئولان اجرایی از همان ابتدا در ارتباط با بحران کرونا در دست نیست، نمی‌توان به راحتی درستی یا نادرستی مجموعه عملکرد را بررسی کرد. حتی این مساله که برخی مطرح می‌کنند پیش از سال جدید مساله قرنطینه را به‌طور جدی مطرح کرده بودند و با توجه به سفرهای در پیش نوروزی از مسئولان می‌خواستند جلوی مسافرت‌ها گرفته شود، یا در اعمال قرنطینه همچون چین یا کشورهای غربی عمل کنیم نیز مد نظر نیست و فرض بر این است که مسئولان برای عدم اجرای قرنطینه دلایل خود را داشته‌اند.
ترددهای تهران در کرونای99
۲۵ ساعت قبل
ترددهای تهران در کرونای99
سیدمحمد فخار _ خبر‌نگار  حمل ونقل عمومی تهران، سال 99را با عجیب‌ترین شرایط آغاز کرده است. درحالی‌که ترافیک سال‌هاست مهمان شهر در نخستین روزهای کاری سال می‌شود اما امروز 16فروردین، قرار است روز دیگری همانند تعطیلات نوروزی پایتخت باشد که همه باید در خانه بمانند. در چنین شرایطی ترددهای عمومی که روزانه 18تا 20میلیون سفر بود، به کمتر از 3میلیون سفر رسیده و از هر 10تهرانی بیشتر از 2نفر در روز تردد نمی‌کنند. بیشتر ترددهای روزانه تهران که پیش از این برای کار و تحصیل و خرید بود، حالا به سفرهای خدمات اینترنتی، …
خلوت‌ترین نوروز جاده‌های کشور
۲۵ ساعت قبل
خلوت‌ترین نوروز جاده‌های کشور
حجم سفرهای نوروزی در عید 99 تحت‌تاثیر «واکنش عمومی به کرونا» و «تنظیم ارادی رفتار خانوارها در برابر ویروس مرموز و مرگبار»، به شکلی کم‌سابقه‌ ریزش کرد.
۲۵ ساعت قبل
تصمیم‌گیری‌ دیرهنگام شرایط را بحرانی کرد
[زهرا جعفرزاده] درست 46 روز پیش بود که ابتلای یک‌نفر در قم به ویروس کرونا خبری شد؛ خبری که دقایقی بعد با مرگ همان یک‌نفر همراه و ساعتی بعد مرگ دومین نفر هم بر اثر ابتلا به این ویروس تأیید شد. از سی‌ام بهمن تاکنون، کابوس شیوع کرونا در ووهان چین با همان جزئیات درحال تکرار در ایران و بسیاری از کشورهای دنیاست. در این مدت شمار مبتلایان از مرز 50‌هزار نفر گذشت و تعداد قربانیان به بالای سه‌هزار نفر رسید. مدیریت شیوع کرونا (یا همان کووید 19) در ایران اما و اگر فراوان دارد. با وجود پیش‌بینی‌های قبلی از شروع سفرهای نوروزی اما از نیمه تعطیلات بود که با تصمیم ستاد مقابله با کرونا به فرماندهی رئیس‌جمهوری تصمیماتی برای اعمال محدودیت‌های جدی مثل فاصله‌گذاری …
۲۵ ساعت قبل
چند‌ درصد ایرانی‌ها سفر نوروزی رفتند؟
[مریم شکرانی] با شیوع کرونا اخبار ضد و نقیضی درباره مسافرت نوروزی ایرانی‌ها منتشر شد و مسافران با انتقادهای تند بسیاری از کاربران فضای مجازی مواجه شدند. از آن‌سو، برخی دیگر از کاربران اعتقاد داشتند سفرهای نوروزی مردم به عمد پررنگ شده است تا تقصیر شیوع کرونا به گردن آنها بیفتد. حالا گزارش آماری ترددهای نوروزی به رسم هر سال آماده شده است و نشان می‌دهد که مسافران هواپیما، قطار و اتوبوس‌های بین شهری به‌طور قابل توجهی ریزش داشته و سفر با خودروهای شخصی هم تقریبا به نصف سال‌های گذشته رسیده است. محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در همین زمینه به پایگاه اطلاع‌رسانی وزارتخانه‌اش گفته است که تقریبا تمامی مسافران قطار قید سفرهای نوروزی را زدند و امسال سفرهای ریلی 94‌درصد …
جای خالی میهمانان نوروزی شیراز
۳۴ ساعت قبل / شیراز / ویروس کرونا / گردشگری / سازمان میراث فرهنگی و گردشگری / میراث فرهنگی / حافظیه / ارگ کریمخان زند / نوروز / مسافران نوروزی / عید نوروز
جای خالی میهمانان نوروزی شیراز
کاهش ۸۱ درصدی سفر‌های مردم در روز طبیعت
۲ روز قبل / شیوع کرونا در ایران / کرونا و سیزده به در / سفرهای نوروزی
کاهش ۸۱ درصدی سفر‌های مردم در روز طبیعت
مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره جزییات تردد انواع وسائل نقلیه از محور‌های مواصلاتی کشور در طول ۲۴ ساعت گذشته گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته تردد بین استانی کل کشور بالغ بر ۳۰۱ هزار خودرو بوده که نسبت به همین روز در سال گذشته ۸۱ درصد کاهش داشته است.
۲ روز قبل
کرونا، موج دوم سفرهای نوروزی را متوقف کرد
رییس پلیس راه راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: جاده‌های کشور هم‌اکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته که شاهد سیل بودیم، خلوت است و امسال کرونا، نه تنها موج اول سفرهای نوروزی، بلکه موج دوم این سفرها را متوقف کرد.
۲ روز قبل
احتمال بازگشت موج بیماری با کم کردن مداخلات شهری / در حال طراحی سناریوهای احتمالی ناشی از بازگشت مردم از سفرهای نوروزی هستیم
علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان‌شهر تهران با تقدیر از مردم به دلیل رعایت توصیه‌های بهداشتی در روز طبیعت، گفت: ممکن است در روزهای آینده شاهد کاهش نسبی میزان شیوع باشیم اما این فرودهای آماری نباید ما را بفریبد؛ زیرا ممکن است بیماری با کم کردن مداخلات شهری مجدداً بازگردد.
زالی: وضعیت بیماری کرونا پس از سفرهای نوروزی نیازمند بررسی‌های فنی است
۳ روز قبل / ویروس کرونا / سیزده‌به‌در در روزگار کرونا
زالی: وضعیت بیماری کرونا پس از سفرهای نوروزی نیازمند بررسی‌های فنی است
تهران- ایرنا - دکتر علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن قدردانی از رعایت توصیه های بهداشتی توسط مردم در روز طبیعت،گفت: ما در حال طراحی سناریوهای احتمالی درخصوص کرونا هستیم، زیرا وضعیت بیماری با توجه به بازگشت مردم از سفرهای نوروزی در روزهای آتی نیازمند گمانه زنی‌ها و بررسی‌های فنی‌ است و ما درحال تدارک این سناریوهای احتمالی هستیم.
تهران در نوروز ۹۹
۴ روز قبل / ویروس کرونا
تهران در نوروز ۹۹
ایرنا - تهران - شهر تهران هر ساله به علت سفرهای نوروزی بسیار خلوت بود، اما امسال بیشتر کسانی که در تهران زندگی می کنند با توجه به شیوع ویروس کرونا در پایتخت مانده و به سفر نرفتند. این مجموعه تردد مردم تهران را در این روزهای پرخطر نشان می دهد در حالیکه مسؤلان وزارت بهداشت به شدت توصیه می کنند که مردم در خانه ها بمانند.
ببینید | سرانجام تصاویر امیدبخش از سواحل دریای خزر در بحران کرونا!
۵ روز قبل / ویروس کرونا / ویروس
ببینید | سرانجام تصاویر امیدبخش از سواحل دریای خزر در بحران کرونا!
نوار ساحلی و طرح های سالمسازی دریا در آستارا همه ساله در ایام نوروز میزبان جمع کثیری از گردشگران بود اما در نوروز امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این نقاط گردشگری در آرامش و سکوت به سر می برند. اتفاق خوشایند این تصاویر احتمالا کاهش مسافرت‌هاست . استاندار مازندران شب گذشته از کاهش ۸۵ درصدی سفرهای نوروزی به این استان خبر داد. منبع: ایرنا
سفر مجازی به ۱۰۰ جاذبه شگفت انگیز ایران
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / استانی-فرهنگی و هنری / گردشگری / یزد
سفر مجازی به ۱۰۰ جاذبه شگفت انگیز ایران
نوروز ۹۹ به دنبال شیوع کرونا، نوروزی متفاوت از سالهای گذشته شده چرا که مردم با در خانه ماندن و پرهیز از سفرهای نوروزی دست به دست هم داده‌اند تا این بحران را مهار کنند ولی در همین شرایط نیز می‌توان با ایران‌گردی مجازی برای سفرهای پس از بحران از شگفت‌انگیزترین و دیدنی‌ترین جاذبه‎های ایران‌زمین برنامه‌ریزی کرد.
خطر را به جان نخریم
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / کرونا / سفر نرویم / وزارت آموزش و پرورش
خطر را به جان نخریم
تهران - ایرنا - شاید هیچگاه تصور نمی کردیم که یک ویروس به شیوه ای زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار دهد که حتی عید باستانی نوروز که همه آن را با دید و بازدیدها و سفرهای نوروزی می شناسیم، همه را خانه نشین کند.
روحانی: بعد از سفرهای نوروزی می‌فهمیم در کدام مرحله کرونا هستیم
۱۳۹۹/۰۱/۱۰
روحانی: بعد از سفرهای نوروزی می‌فهمیم در کدام مرحله کرونا هستیم
هنوز زود است که مطرح کنیم که در چه مرحله‌ای قرار داریم و آیا به پیک این بیماری رسیده‌ایم و یا در مسیر تثبیت موقعیت قرار داریم یا نه باید تا بازگشت سفرهای نوروزی صبر کرد تا بتوانیم در آن زمان قضاوتی را در این باره انجام دهیم.
پاس‌کاری مسافران زخم‌خورده از کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۱۰ / گردشگری / بخشنامه لغو سفر / سفرهای نوروزی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / آژانس مسافرتی / ایرلاین
پاس‌کاری مسافران زخم‌خورده از کرونا
حدود یک‌ماه از ابلاغ دستور «استرداد وجوه سفرهای کنسل‌شده بدون دریافت جریمه» می‌گذرد، حالا وزارت میراث فرهنگی و گردشگری از مردم می‌خواهد خوددار باشند و پولشان را «فعلا» پس نگیرند، از آن‌طرف مردم مانده‌اند سرگردان بین آژانس‌ها، هتل‌ها و ایرلاین‌هایی که می‌گویند پول ندارند پس بدهند، مراکز رسیدگی به شکایت‌ها هم یا درگیر دورکاری شده‌اند و جوابگوی مردم نیستند و یا نشانی کاذب برای پیگیری شکایت‌ها می‌دهند.
هشتگ در خانه ماندن چه تاثیری بر مقابله با ویروس کرونا دارد؟ 
۱۳۹۹/۰۱/۰۹ / استانی-اجتماعی / در خانه بمانیم
هشتگ در خانه ماندن چه تاثیری بر مقابله با ویروس کرونا دارد؟ 
چند روزی است از شیوع بیماری کرونا در کشور می‌گذرد و این روزها اکثر مردم برای مقابله با این ویروس در خانه ماندند و سفرهای نوروزی و حتی دید وبازدیدهای خود را لغو کردند، در فضای مجازی نیز هشتگ‌هایی به راه انداخته شد منبی بر اینکه در خانه می‌مانیم یا کرونا را شکست می‌دهیم.
وزارت بهداشت: سفر‌های نوروزی به شیوع کرونا دامن زد
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / ویروس کرونا / کرونا در ایران / کرونا و سفرهای نوروزی / آمار کرونا در ایران
وزارت بهداشت: سفر‌های نوروزی به شیوع کرونا دامن زد
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سفر‌های هفته اول نوروز به افزایش آمار کرونا دامن زد و نتیجه آن در روز‌های آینده مشخص می‌شود، عده قابل توجهی از مسافران نیز در سفر مبتلا یا حتی فوت کردند.
‌بی سلیقگی در انتخاب کمپینی برای کنسلی سفر در ایام کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / ویروس کرونا / گردشگری / سفرهای نوروزی
‌بی سلیقگی در انتخاب کمپینی برای کنسلی سفر در ایام کرونا
انتخاب کمپین سفرت را کنسل نکن از سوی وزارت میراث فرهنگی در تناقض با هشدارهای ستاد مبارزه با کرونا و نشان از بی سلیقگی است درحالی که شاید عنوان« سفر را به تعویق بینداز» بار معنایی بهتری داشت.
اجازه خروج از شهرها به بومی‌ها داده نمی‌شود/ مسافران می‌توانند از تهران و البرز عبور کنند
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / تیمور حسینی / سفرهای نوروزی / پلیس راهور / ممنوعیت تردد
اجازه خروج از شهرها به بومی‌ها داده نمی‌شود/ مسافران می‌توانند از تهران و البرز عبور کنند
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: هموطنانی که در منازل خود هستند برای سفر برنامه ریزی نکنند چون به آنها اجازه خروج از شهر داده نمی‌شود.
فرمانده نیروی انتظامی: سفرهای برون‌شهری قطع می‌شود/ مسافران به سرعت به شهرهایشان برگردند
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / سفرهای نوروزی / قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا / ممنوعیت سفر به استان ها
فرمانده نیروی انتظامی: سفرهای برون‌شهری قطع می‌شود/ مسافران به سرعت به شهرهایشان برگردند
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری با اشاره به اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، با اعلام تشدید محدودیتهای تردد، از هموطنانی که برای سفر برنامه‌ریزی کرده‌اند، خواست سفر خود را لغو کنند.
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / آلودگی محیط زیست / پارک طبیعت پردیسان تهران / سفرهای نوروزی
هجوم عجیب تهرانی‌ها به پارک پردیسان: ۱۰ برابر سال گذشته!
سرهنگ جمشید محبت‌خانی با بیان اینکه در روزهای اخیر شاهد حضور قابل توجه و غیرمنطقی خانواده‌ها و شهروندان در بوستان طبیعت "پردیسان" هستیم، اظهار کرد: این حضور، سلامت عمومی جامعه را با خطر آلودگی به کرونا ویروس تهدید می‌کند.
وضعیت باورنکردنی جاده چالوس در نوروز99 + عکس
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
وضعیت باورنکردنی جاده چالوس در نوروز99 + عکس
با وجود مسافرت برخی از افرادی که اقدام به سفر در تعطیلات نوروزی کرده‌اند، در جاده چالوس روزهای آرام و کم ترافیکی را شاهد هستیم و موج بازگشت مسافران آغاز نشده است. علی ربیعی سخنگوی دولت روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: متأسفانه توصیه‌های بهداشتی توسط تعدادی از هموطنان مورد توجه قرار نگرفته و همین ممکن است سطح تماس‌های بیشتری را داشته باشد و منجر شود به اینکه موج دوم شیوع این بیماری را داشته باشیم. سخنگوی دولت از دستور جدید رئیس جمهور خبر داد و گفت: بعد از این گزارش، امروز رئیس جمهور ابلاغ کرد که سفرهای جدید ممنوع خواهد بود. خروج از شهرها ممنوع خواهد بود و اینکه چه کسانی و برای چه کارهایی می‌توانند از شهرها خارج شوند آئین نامه آن توسط وزارت کشور تصویب می‌شود و ابلاغ خواهد شد. بنابراین …
۱۳۹۹/۰۱/۰۷ / سفرهای نوروزی / ممنوعیت سفر به استان ها / وزارت میراث فرهنگی و گردشگری
متولی سفر چرا برای ممنوعیت و تحدید سفر کاری نکرد؟
ولی تیموری در گفت و گو با ایسنا، درباره این که چرا وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با توجه به تغییر سیاست های کلی کشور در ارتباط با سفر، نسبت به کنترل سفرها تا کنون اقدامی نکرده و چه واکنش های مؤخری در این باره داشته است؟ اظهار کرد: مسؤولیت خاصی بر عهده این وزارتخانه است، ما متولی سفر هستیم و طبق ضوابط و قاعده باید مردم را به سفر تشویق کنیم، نه این که آن ها را منع کنیم. اما در وضع حساس موجود که سلامت مردم مهم ترین مساله است، تصمیم گرفتیم از مردم بخواهیم سفرهای خود را به تعویق اندازند و فقط در مواقع ضروری و با مسؤولیت پذیری تمام، جابه جا شوند.
کرونا در کرمانشاه / روند شیوع کرونا در کرمانشاه افزایشی شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
کرونا در کرمانشاه / روند شیوع کرونا در کرمانشاه افزایشی شد
شفقنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی در کرمانشاه گفت: با توجه به موج سفرهای نوروزی و دید و بازدیدها، نگران شیوع بیشتر کرونا هستیم و اگر این مسئله ادامه پیدا کند با موارد مثبت بیشتری مواجهه خواهیم شد. به گزارش فارس،...
شما نظر دادید/ «خودخواهی»، عامل اصلی سفرهای نوروزی
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / نوروز / ویروس کرونا
شما نظر دادید/ «خودخواهی»، عامل اصلی سفرهای نوروزی
کاربران خبرآنلاین درباره چرایی انجام سفرهای نوروزی نظرهای مختلفی داشتند.
همشهری TV | نوروز از نگاه احمد مسجد جامعی؛ بخش پایانی
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
همشهری TV | نوروز از نگاه احمد مسجد جامعی؛ بخش پایانی
سفره‌های هفت سین و دید و بازدیدها تا محله گردی‌ها و سفرهای نوروزی ...
شوخی مهران مدیری با لغو سفرهای نوروزی به ترکیه
۱۳۹۹/۰۱/۰۶
شوخی مهران مدیری با لغو سفرهای نوروزی به ترکیه
ویژه برنامه نوروزی دورهمی هرشب از شبکه نسیم پخش می شود.
سفرهای جدید و خروج از شهرها ممنوع می شود/ امسال قطعاً ۱۳ بدر مانند سال‌های پیش نخواهیم داشت
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / قوه قضاییه / نیروی انتظامی / علی ربیعی / وزارت ارتباطات / ویروس کرونا / دولت / سفرهای نوروزی
سفرهای جدید و خروج از شهرها ممنوع می شود/ امسال قطعاً ۱۳ بدر مانند سال‌های پیش نخواهیم داشت
سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه سفرهای جدید را ممنوع اعلام می‌کنیم گفت: از همه مردم می‌خواهیم در این طرح همکاری کنند. آمارها نشان می‌دهد در جایی که به آنجا مسافرت شده موج جدید بیماری صورت گرفته است.
پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تعطیل خواهند شد/ ورودی و خروجی شهرها با جدیت کنترل می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / وزیر کشور / رحمانی فضلی / دولت / ویروس کرونا / سفرهای نوروزی
پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تعطیل خواهند شد/ ورودی و خروجی شهرها با جدیت کنترل می‌شود
وزیر کشور گفت: از فردا یا پس‌فردا مراکز مهم و پرتجمع مردم در شهرها نظیر پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ که مایحتاج عمومی مردم را تأمین نمی‌کنند تعطیل خواهند شد.
فعالیت هتلها و ممنوعیت سفر/ تعطیل شدن هتلهای کشور هزینه دارد
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / هتل داری / ویروس کرونا / ویروس
فعالیت هتلها و ممنوعیت سفر/ تعطیل شدن هتلهای کشور هزینه دارد
درحالی که مردم به واسطه انجام سفرهای نوروزی مواخذه می‌شوند؛ هنوز بسیاری از هتل‌ها در استان‌های گردشگری کشور مسافر می‌پذیرند چون اعلام رسمی تعطیلی سراسری هتل‌ها برای دولت هزینه بار است.
مسافرانی که کرونا سوغات می‌آورند
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / ویروس کرونا / مسافرت / سفرهای نوروزی / آستان قدس رضوی / سیستان و بلوچستان / وزارت بهداشت / مسافران نوروزی / سلامت
مسافرانی که کرونا سوغات می‌آورند
با اینکه مسئولان بارها از ممنوعیت سفرهای نوروزی خبر داده بودند اما جولان خودروها با پلاک‌های غیربومی در استان‌ها نشان می‌دهد برخی مسافران و گردشگران توجهی به هشدارهای کرونایی ندارند.
۳۰ درصد درآمد سالیانه تاسیسات گردشگری همدان به صفر رسید/ هیچ مسافری را پذیرش نمی‌کنیم/ ۱۰ واحد اقامتی غیرمجاز پلمپ شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / سفرهای نوروزی / کرونا / همدان / همدان 2018 / سفر به همدان / نوروز ۹۹ / شیوع کرونا
۳۰ درصد درآمد سالیانه تاسیسات گردشگری همدان به صفر رسید/ هیچ مسافری را پذیرش نمی‌کنیم/ ۱۰ واحد اقامتی غیرمجاز پلمپ شد
ایلنا: مدیرکل میراث و گردشگری استان همدان با تاکید برآنکه هیچ مسافری را در تاسیسات گردشگری استان پذیرش نمی‌کنند، گفت: ضریب اقامت هتل‌های استان کمتر از یک درصد است…
مسیح مهاجری خطاب به روحانی: گلایه‌هایتان قابل قبول نیست، قاطعانه جلوی مسافرت‌ها را بگیرید
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / مسیح مهاجری / رئیس جمهور / حسن روحانی / ویروس کرونا / سفرهای نوروزی
مسیح مهاجری خطاب به روحانی: گلایه‌هایتان قابل قبول نیست، قاطعانه جلوی مسافرت‌ها را بگیرید
نوع سخن گفتن آقای رئیس جمهور و سایر مسئولین بگونه ایست که گوئی کاری از آنها برای مقابله با این پیچ و خم های اداری و تخلفات بر نمی آید و مثلا یک فرشته نجات...
سفرهای نوروزی ۵۳ درصد کمتر شد/ تکلیف بنزین سفر را دولت تعیین می‌کند
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / سفرهای نوروزی / بنزین سفر
سفرهای نوروزی ۵۳ درصد کمتر شد/ تکلیف بنزین سفر را دولت تعیین می‌کند
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کاهش سفرهای نوروزی تا حدود ۵۳ درصد خبر داد و گفت: انتظار داریم کاهش این سفرها به بیش از ۸۰ درصد برسد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی: سفرهای نوروزی ۵۳ درصد کمتر شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی: سفرهای نوروزی ۵۳ درصد کمتر شد
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از کاهش سفرهای نوروزی تا حدود ۵۳ درصد خبر داد و گفت: انتظار داریم کاهش این سفرها به بیش از ۸۰ درصد برسد.
خبری از برخورد سختگیرانه با ناقلان جاده‌ای کرونا نیست؟
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / ویروس کرونا / قم / بهداشت / تب سنجی / بیماری / سازمان جهانی بهداشت / بیماری کرونا / چین / وزارت بهداشت / هلال احمر
خبری از برخورد سختگیرانه با ناقلان جاده‌ای کرونا نیست؟
در این روزها که عده‌ای با سفرهای نوروزی باعث طولانی‌ شدن روند شکست این بیماری می‌شوند، خبری از اقدام سختگیرانه نیست.
حسینی: سفرهای نوروزی و بازگشایی ادارات موجب افزایش تعداد مبتلایان به کرونا می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / در خانه بمانیم
حسینی: سفرهای نوروزی و بازگشایی ادارات موجب افزایش تعداد مبتلایان به کرونا می‌شود
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی سفرهای نوروزی و بازگشایی ادارات را موجب افزایش تعداد مبتلایان و احتمالا افزایش تعداد جان‌باختگان کرونا عنوان کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / سفر نوروزی
کاهش ٧٨ درصدی مسافران نوروزی پایانه‌ها
به گزارش فارس، امیر حسین صدیقی با اعلام این خبر گفت: در پی شیوع ویروس کرونا تعداد مسافران جا به جا شده در ایام پیک سفرهای نوروزی یعنی از 24 اسفند ماه ٩٨ تا ٣ فروردین ماه ٩٩ از پایانه های غرب، جنوب، شرق، بیهقی و پونک تهران در مقایسه با همین ایام در سال ٩٧،  کاهش 78 درصدی داشته است.
کاهش ۹۴ درصدی ورود مسافران به استان هرمزگان/ راه‌های وروی به جزیره‌ها بسته است/ جشنواره گردشگری دریایی لغو شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / سفرهای نوروزی / کرونا / هتل / مراکز اقامتی / خانه مسافر / استان هرمزگان / سفر به هرمزگان / کرونا 2019 جدید / نوروز99
کاهش ۹۴ درصدی ورود مسافران به استان هرمزگان/ راه‌های وروی به جزیره‌ها بسته است/ جشنواره گردشگری دریایی لغو شد
ایلنا: مدیرکل میراث و گردشگری هرمزگان با اشاره به کاهش ۹۴ درصدی ورود مسافران به این استان از تعطیلی هتل‌ها و مراکز اقامتی مجاز خبر داد و گفت: تمام راه‌های ورودی به…
بی‌تفاوتی برخی از مسافران نوروزی به کرونا و آغاز سفرها در جاده‌های ایران +ویدئو، عکس
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
بی‌تفاوتی برخی از مسافران نوروزی به کرونا و آغاز سفرها در جاده‌های ایران +ویدئو، عکس
تعطیلات نوروزی در ایران در نبود قرنطینه و محدودیت‌های تردد با سفرهای نوروزی همراه شده است که واکنش‌های گسترده کاربران در صفحات اجتماعی را به همراه داشته است.
سفرهای نوروزی چقدر کاهش یافتند؟ | ماموران پلیس در ماموریت‌ها به کرونا مبتلا شدند
۱۳۹۹/۰۱/۰۴
سفرهای نوروزی چقدر کاهش یافتند؟ | ماموران پلیس در ماموریت‌ها به کرونا مبتلا شدند
رئیس پلیس کشور از میزان کاهش سفرهای نوروزی در مقایسه با سال قبل گزارش داد. اگر چه کاهش قابل توجه است اما سفرها نیز خیلی بیشتر از حد انتظار است.
مسئولیت نشناسی برخی افراد خیلی خودخواهانه است
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / کرونا ویروس / کیانوش جهانپور
مسئولیت نشناسی برخی افراد خیلی خودخواهانه است
ایلنا: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بازگشت از سفرهای نوروزی در روزهای آینده اجتناب ناپدیر است و قطعا تاثیر منفی خود را در شیوع بیماری کرونا خواهد گذ…
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / امدادرسانی به مسافران نوروزی / بیماران قرنطینه کرونا / سفرهای نوروزی
جلوگیری از ادامه سفر ۱۵۰۰ نفر تهرانی پس از تب‌سنجی
محمد تقی‌زاده، معاون عمرانی استانداری تهران در گفتگو با فارس، درباره مبادی ورودی و خروجی استان تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: تیم‌های تب سنج با حضور نیرو‌های هلال احمر و نیروی انتظامی در تمام مبادی استان تهران حضور دارند و اگر فردی وضعیت مناسبی نداشته باشد و مشکوک به ویروس کرونا باشد به تیم‌های پزشکی که در این مبادی مستقر شده‌اند راهنمایی خواهد شد.
لاریجانی: تعداد زیادی از نمایندگان به کرونا مبتلا شده اند / فردا دومین نشست مجازی مجلس برگزار می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۰۴
لاریجانی: تعداد زیادی از نمایندگان به کرونا مبتلا شده اند / فردا دومین نشست مجازی مجلس برگزار می‌شود
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:‌ پزشکان زیادی در چند روز اخیر در تماس با من از حجم سفرهای نوروزی مردم ابراز نگرانی کردند چرا که این موضوع می‌تواند ضایعاتی را در کشور به وجود آورد و حتی میزان شیوع بیماری را افزایش دهد.
زالی: بازگشت مسافران اوضاع را در تهران بدتر می‌کند
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / ویروس کرونا / کرونا در ایران / کرونا در تهران / کرونا و سفرهای نوروزی
زالی: بازگشت مسافران اوضاع را در تهران بدتر می‌کند
فرمانده ستاد مقابله با کرونا موج بازگشت مسافران تهرانی را مشکل مهمی در راستای مقابله با کرونا برشمرد و گفت: متاسفانه علیرغم تمام هشدار‌ها تعدادی از شهروندان تهرانی به سفر رفتند که در موج بازگشت آنان به تهران پروتکل غربالگری از طریق تب سنجی قابل استفاده نیست و در این زمینه نیاز به پروتکلی با نگاه عدم افزایش پیک اپیدمیولوژی بیماری در استان تهران داریم.
ورود ۲ محموله دارویی تا آخر هفته به ایران/ شناسایی ۶۵۰۰ مسافر مشکوک به کرونا در خروجی شهرها
۱۳۹۹/۰۱/۰۴ / سفرهای نوروزی / قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا / منع آمد و شد / هلال احمر
ورود ۲ محموله دارویی تا آخر هفته به ایران/ شناسایی ۶۵۰۰ مسافر مشکوک به کرونا در خروجی شهرها
به گزارش ایسنا، دکتر کریم همتی در حاشیه بازدید از بیمارستان نورافشار گفت: با توجه به درگیری که در کل کشور با کووید ۱۹ داشتیم، جمعیت هلال احمر ورود خوبی داشت و بیمارستان نورافشار همه فعالیت های معمول را متوقف کرد و به عنوان همراه و پشتیبان بیمارستان مسیح دانشوری شروع به فعالیت کرد. از حدود ۹۰ تختی که بیمارستان دارد، ۵۰ تخت درگیر کووید ۱۹ هستند. خوشبختانه کمبود خاصی وجود ندارد، امکانات وجود دارد. چند بخش هم داریم که محل بستری و نقاهتگاه بیماران است.
وزیر ارشاد: کاهش رشد سفر نوروزی نشان از رشد فرهنگی مردم است
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / ویروس کرونا / سید عباس صالحی / پرونده | پیشنهادهایی برای پیشگیری از کرونا
وزیر ارشاد: کاهش رشد سفر نوروزی نشان از رشد فرهنگی مردم است
تهران-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، کاهش سفرهای نوروزی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را نشان از رشد فرهنگی مردم کشورمان دانست.
فیلم | وضعیت ورودی‌ شهرهای شیراز و رشت در ایام نوروز
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
فیلم | وضعیت ورودی‌ شهرهای شیراز و رشت در ایام نوروز
وضعیت ورودی‌های شهرهای شیراز، رشت، اردبیل، بجنورد و سمنان در ایام نوروز را در این گزارش ببینید. به علت شیوع ویروس کرونا از حجم سفرهای نوروزی کاسته شده اما هنوز عده‌ای بی‌توجه به توصیه خانه‌نشینی مسافرت می‌روند.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / سفرهای نوروزی / قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا / نیروی انتظامی
چرا پلیس جلوی سفرها را نمی‌گیرد؟
به گزارش تابناک، سردار محمد شرفی در برنامه تلویزیونی درباره اقدامات نیروی انتظامی برای مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: با پیدایش این ویروس منحوس در کشور و بالا رفتن نگرانی‌ها در این زمینه، نظام مدیریتی کشور، ستادی را تحت عنوان "ستاد ملی مبارزه با کرونا" به ریاست وزیر بهداشت تشکیل داد، این ستاد کارگروه و اعضای مختلفی دارد که نیروی انتظامی نیز یکی از اعضای مؤثر این ستاد است.
مردم یا مسئولین، کدام مقصر گسترش کرونا هستند؟ (فیلم)
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
مردم یا مسئولین، کدام مقصر گسترش کرونا هستند؟ (فیلم)
این روزها فیلم‌هایی از سفرهای نوروزی مردم منتشر می‌شود و آن‌ها را باعث شیوع کرونا می‌دانند. اما واقعا مردم مقصرند؟
کاهش ۶۹ درصدی تردد بین شهری/ چرا برخی از مردم همچنان بی مبالاتی می‌کنند؟!
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
کاهش ۶۹ درصدی تردد بین شهری/ چرا برخی از مردم همچنان بی مبالاتی می‌کنند؟!
آمارهای اولیه از میزان تردد بین‌شهری حاکی است که حجم سفرهای نوروزی به میزان قابل توجهی کاهش یافته اما متاسفانه برخی از مردم نسبت به توصیه‌ها و دستورات پزشکی همچنان بی‌مبالاتی می‌کنند!
کاهش ۵۲ درصدی سفرها در تمامی جاده‌های برون شهری آذربایجان شرقی
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / استانی-اجتماعی / کروناویروس / سفرهای نوروزی
کاهش ۵۲ درصدی سفرها در تمامی جاده‌های برون شهری آذربایجان شرقی
سرپرست پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: امسال باتوجه به شیوع ویروس کرونا و راه اندازی پویش "در خانه بمانیم" ، با کاهش ۵۲ درصدی سفرها در تمامی جاده‌های برون شهری استان از ۲۵ اسفند تا یکم فروردین ماه مواجه هستیم.
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / سفر به مشهد / سفرهای نوروزی
عجیب اما واقعی؛ یک میلیون و ۲۱۳ هزار نفر به مشهد سفر کرده‌اند
به گزارش تسنیم، محمد‌صادق براتی اظهار داشت: طبق آمار سفرها و مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای، از تاریخ 25 اسفند تا 1 فروردین 99 و مقایسه با سال گذشته، تعداد سفر به مشهد مقدس یک میلیون و 213 هزار نفر و در مقایسه با سال گذشته حدود 75 درصد کاهش داشته و میزان ورودی مسافر هم حدود 17.175 نفر بوده که به نسبت سال گذشته 84 درصد کاهش داشته است.
این روزها هم میگذره! + کاریکاتور
۱۳۹۹/۰۱/۰۳
این روزها هم میگذره! + کاریکاتور
جایگزینی قرنطینه خانگی به جای سفرهای نوروزی که به عنوان مهم ترین راهکار برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا توصیه شده، سوژه کارتونی از علی رادمند در صفحه اینستاگرامی شد.
خدمات‌رسانی به گردشگران را بعد از کرونا ۳ برابر خواهیم کرد/ تمام مراکز اقامتی سمنان تعطیل هستند/ سفر نکردن یکی از راه‌های جلوگیری از شیوع کروناست
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / سفرهای نوروزی / کرونا / سمنان / سفر به سمنان / نوروز ۹۹ / هتل های سمنان
خدمات‌رسانی به گردشگران را بعد از کرونا ۳ برابر خواهیم کرد/ تمام مراکز اقامتی سمنان تعطیل هستند/ سفر نکردن یکی از راه‌های جلوگیری از شیوع کروناست
ایلنا: مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان سمنان خاطرنشان کرد: به عنوان دبیر ستاد اجرای خدمات سفر استان به تمام مسافران قول می‌دهم که خدمات‌رسانی به…
پارادوکس سفر در نوروز کرونایی!
۱۳۹۹/۰۱/۰۳ / گردشگری / سفرهای نوروزی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا
پارادوکس سفر در نوروز کرونایی!
درحالی‌که برخی مسؤولان گزارش کرده‌اند با وجود درخواست‌های مکرر، حدود ۳ میلیون نفر در فاصله چهار روز، به سفر رفته‌اند، برخی مسؤولان دیگر بر کاهش حدود ۵۰ درصدی سفرها تاکید دارند. هرچند که پلیس راهور ناجا همین تعداد سفر انجام شده را زیاد دانسته است. تناقض‌ها درباره کم و زیاد بودن سفرهای نوروزی در مقطع حساس کنونی، درحالی ادامه دارد که استان‌ها از روش یکدست و برنامه‌ریزی شده‌ای در برخورد با مسافران و کنترل جریان سفرها پیروی نمی‌کنند.
زالی: با کمک مردم خروج از تهران را متوقف کنیم
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / ویروس کرونا / علیرضا زالی / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
زالی: با کمک مردم خروج از تهران را متوقف کنیم
تهران- ایرنا- فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران ضمن ابراز تاسف از عدم توجه مردم تهران به پویش در خانه بمانیم و خودداری کردن از سفرهای نوروزی اظهار داشت: براساس گزارش‌های واصله ترددهای مردم برای خروج از تهران و رفتن به سفر از روز ۲۵ اسفندماه آغاز شد که متاسفانه یکی از پرترددترین روزها برای خروج از تهران بود.
وعده وزیر گردشگری برای جبران سفرهای نوروزی
۱۳۹۹/۰۱/۰۲
وعده وزیر گردشگری برای جبران سفرهای نوروزی
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با قدردانی از مردم به‌خاطر همکاری در کاهش سفرها وعده داد سفرهای نوروزی با برنامه‌ریزی خوبی جبران شود.
مردم 500 هزار بلیت هواپیما و قطار را کنسل کردند/ کاهش 51 درصدی سفرهای نوروزی
۱۳۹۹/۰۱/۰۲
مردم 500 هزار بلیت هواپیما و قطار را کنسل کردند/ کاهش 51 درصدی سفرهای نوروزی
وزیر راه و شهرسازی از کاهش 51 درصدی سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: به دلیل شیوع کرونا مردم 300 هزار بلیت قطار و 200 هزار بلیت هواپیما را کنسل کردند.
گوش کن ببین منزل چی می‌گه!
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / کاریکاتور / ویروس کرونا / سفر
گوش کن ببین منزل چی می‌گه!
جایگزینی قرنطینه خانگی به جای سفرهای نوروزی که به عنوان مهم ترین راهکار برای پیشگیری از گسترش بیماری کرونا توصیه شده، سوژه کارتونی از علی رادمند در صفحه اینستاگرامی شد.
مونسان: برای جبران سفرهای نوروزی برنامه‌ریزی شده است
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / ویروس کرونا / ریاست سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری / سفر نرویم / علی ‌اصغر مونسان
مونسان: برای جبران سفرهای نوروزی برنامه‌ریزی شده است
تهران- ایرنا- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با قدردانی از مردم به‌خاطر همکاری در کاهش سفرها وعده داد سفرهای نوروزی با برنامه‌ریزی خوبی جبران شود.
وزیر میراث فرهنگی خبر داد: کاهش ۵۱ درصدی سفرها در کشور
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / شیوع ویروس کرونا در ایران / علی اصغر مونسان / نوروز ۹۹
وزیر میراث فرهنگی خبر داد: کاهش ۵۱ درصدی سفرها در کشور
«علی اصغر مونسان» در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا ضمن اعلام این خبر، افزود: روز گذشته و همزمان با اولین روز سال جدید نیز شاهد کاهش ۶۹ درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.
۱۳۹۹/۰۱/۰۲
آمار وزیر ارتباطات از سفرهای نوروزی مردم بر اساس مصرف اینترنت/ حدود یک میلیون نفر از پایتخت بیرون رفتند
آذری جهرمی در حساب توئیتری خود اعلام کرد که بر اساس اینترنت مصرف شده، تاکنون یک میلیون نفر از پایتخت خارج شدند.
صبوری کنید و در خانه بمانید
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / در خانه بمانیم / نوروز در خانه
صبوری کنید و در خانه بمانید
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به کاهش 50 درصدی سفرهای نوروزی، ضمن تاکید بر لزوم کاهش بیش از پیش سفرها و دید و بازدیدهای نوروزی جهت مهار کرونا در کشور، گفت: اگر مردم موضوع را ساده بگیرند و به نوعی این حصار را بشکنند، قاعدتا بین 7 تا 14 روز آینده نتیجه آن را با پیک مجدد بیماری مشاهده خواهیم کرد.
چگونه شکایت‌های سفر را پیگیری کنید
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / گردشگری / سفرهای نوروزی / شکایت / سازمان هواپیمایی کشوری / آژانس مسافرتی / _هتل / قطار / کروناویروس
چگونه شکایت‌های سفر را پیگیری کنید
به‌رغم تاکید وزارتخانه‌های گردشگری و راه برای استرداد وجوه کنسلی سفرها،…
توییت تامل‌برانگیز مدیر بخش اورژانس بیمارستان سینا | شما زیادی رفتید توی دل‌ دشمن
۱۳۹۹/۰۱/۰۲
توییت تامل‌برانگیز مدیر بخش اورژانس بیمارستان سینا | شما زیادی رفتید توی دل‌ دشمن
مدیر بخش اورژانس بیمارستان سینا در صفحه توییتری خود با انتشار عکسی از روز اول سال نو و حجم سفرهای نوروزی مردم نوشت: صبح عملیات والفجر ۱۰ به ما گفتند تندی برگردید بلندی عقب‌تر! شما زیادی رفتید توی دل دشمن.
وضعیت سفر نوروزی تا امروز، یک استان بیشترین ورودی | خروج میلیونی از تهران
۱۳۹۹/۰۱/۰۲
وضعیت سفر نوروزی تا امروز، یک استان بیشترین ورودی | خروج میلیونی از تهران
وزیر ارتباطات در صفحه توییتری خود آمار سفرهای نوروزی مردم را بر اساس مصرف اینترنت اعلام کرد.
استاندار قم: احتمال افزایش موج دوم شیوع بیماری کرونا به‌واسطه سفرهای نوروزی
۱۳۹۹/۰۱/۰۱
استاندار قم: احتمال افزایش موج دوم شیوع بیماری کرونا به‌واسطه سفرهای نوروزی
استاندار قم با ابراز نگرانی از احتمال افزایش موج دوم شیوع بیماری کرونا به‌واسطه سفرهای نوروزی تا ۱۵ فروردین ۹۹, گفت: لازمه موفقیت قطعی در مبارزه با کرونا همرامی و مشارکت مردم است.
بسیاری از مردم با جدی نگرفتن این ویروس مرگ‌بار و رفتن به سفرهای نوروزی خود و اطرافیانشان را در آستانه مرگ قرار می‌دهند / در بیماری کووید ۱۹ دوره نهفتگی از روز سوم تا چهاردهم است / روزهای پنجم تا هفتم بیشترین میزان بروز علائم بالینی را شاهد هستیم
۱۳۹۹/۰۱/۰۱
بسیاری از مردم با جدی نگرفتن این ویروس مرگ‌بار و رفتن به سفرهای نوروزی خود و اطرافیانشان را در آستانه مرگ قرار می‌دهند / در بیماری کووید ۱۹ دوره نهفتگی از روز سوم تا چهاردهم است / روزهای پنجم تا هفتم بیشترین …
علیرضا زالی، فرمانده ستاد مدیریت بیماری کرونا ضمن ابراز نگرانی از بازگشت مسافران نوروزی به تهران، گفت: در بیماری کووید ۱۹ دوره نهفتگی از روز سوم تا چهاردهم است و به طور متوسط روزهای پنجم تا هفتم بیشترین میزان بروز علائم بالینی را شاهد هستیم.
رئیس پلیس استان بوشهر: به بوشهر سفر نکنید
۱۳۹۹/۰۱/۰۱ / نوروز 98 / در خانه بمانیم / همه_باهم_علیه_کرونا
رئیس پلیس استان بوشهر: به بوشهر سفر نکنید
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با توجه به سختی و مشکلاتی که در مبادی ورودی استان برای مسافران ایجاد خواهد شد از هموطنان درخواست می‌شود این استان را مقصد سفرهای نوروزی خود انتخاب نکنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •