چهارشنبه, ۲۰ فروردین, ۱۳۹۹ / 8 April, 2020
سوم خرداد
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
مخالفت شورای شهر با تمدید مهلت پرداخت عوارض شهری
طرح دو فوریتی اعضای شورای شهر تهران برای تمدید مهلت پرداخت عوارض شهری تا خرداد ۹۹ به دلیل شیوع کرونا با مخالفت اکثریت اعضا روبه‌رو شد. به گزارش «ایسنا» حسن رسولی در جریان بررسی دو فوریت لایحه مساعدت و حمایت از مودیان و شهروندان به دلیل شیوع کرونا با اشاره به اینکه شهرداری تهران در حال حاضر فقیرترین و بدهکارترین نهاد عمومی غیردولتی است، افزود: به دلیل مصیبت و مشکلات جاری با دو فوریت موافق هستم اما به دلیل تعجیل در تهیه این دو فوریت بند سوم و چهارم لایحه ایرادات محتوایی دارد و در تهیه آن دقت لازم اعمال نشده است. وی با بیان اینکه در بند سوم استمهال اسناد، دریافتی حقیقی و حقوقی هر کدام دارای بار حقوقی خاص خود است، افزود: استثنا کردن نهادهای عمومی در این بند به چه معناست؟
۱۳۹۸/۱۲/۱۳
سرنوشت بودجه ٩٩ چه خواهد شد
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به روال قانونی اصل ٨۵ شدن طرح‌ها و لوایح گفت که رای‌گیری برای اصل ٨۵ شدن بودجه نیازمند تشکیل حداقل سه جلسه علنی است و ممکن است با استفاده از ظرفیت آیین‌نامه داخلی و قوانین راهکار دیگری در این باره اتخاذ شود.به گزارش ایسنا، علی‌اصغر یوسف‌نژاد با اشاره به پیشنهاد اصل ٨۵ شدن بودجه (بررسی و تصویب در کمیسیون تلفیق به نیابت از صحن علنی مجلس) و رای‌گیری استمزاجی هیئت رئیسه از نمایندگان در این باره گفت: اگر شرایط طبیعی باشد بر اساس آیین‌نامه داخلی باید رای‌گیری در این باره در صحن علنی مجلس انجام شود، به این ترتیب که ابتدا باید دولت یا ۱۵ نفر از نمایندگان تقاضای خود را در جلسه علنی اعلام کنند و این موضوع در دستور کار هفته بعدی قرار خواهد گرفت.وی افزود: همچنین …
درباره حسن باقری
۱۳۹۸/۱۱/۱۱ / خوزستان / خرمشهر / دانشگاه تهران / رحیم صفوی / محمدحسین مهدویان / روزنامه جمهوری اسلامی / محسن رضائی / سپاه پاسداران انقلاب اسلامی / جنگ تحمیلی جنگ تحمیلی عراق علیه ایران / فتح المبین
درباره حسن باقری
تهران- ایرنا- غلامحسین افشردی معروف به حسن باقری از فرماندهان جوان و استراتژیست دفاع مقدس به شمار می‌رود که در عملیات فتح‌المبین، رمضان و بیت‌المقدس نقش موثر و فعالی داشت. آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد ۱۳۶۱ خورشیدی از مهم‌ترین دستاوردهای عملیاتی و فرماندهی وی محسوب می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۰۲
سایه التهاب بر بازار هنری
فاطمه امین‌الرعایادوازدهمین دوره حراج تهران در حالی برگزار شد که شاهد کاهش حدود 3 میلیارد تومانی در مجموع فروش بودیم. این در حالی است که تا دوره دهم، حراج تهران و به صورت کلی بازار هنر به عنوان یکی از امن‌ترین بازارهای سرمایه‌گذاری در کشور شناخته می‌شد. در این گزارش تلاش کردیم تا نگاهی به دلایل افت محسوس مجموع فروش حراج تهران بپردازیم.تا کنون 12 دوره از عمر «حراج تهران» می‌گذرد. این مجموعه از سال 1391 به صورت نهادی مستقل و خصوصی شکل گرفت. چهار دوره نخست این حراج در چهارسال پیاپی با عنوان «هنر مدرن و معاصر ایران» برگزار شد اما از سال 95، این حراج به دو بخش «هنر کلاسیک و مدرن ایران» و «هنر معاصر ایران» تقسیم شد که یکی در تیر ماه و دیگری در دی‌ماه میزبان علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این بخش بود.دوم …
چرا سحر تبرها به وجود آمدند؟
۱۳۹۸/۱۰/۱۲
چرا سحر تبرها به وجود آمدند؟
سحر تبر یا فاطمه خویشوند، متولد ۲۶ خرداد سال ۱۳۸۰ است که سیکل دارد و تا سوم راهنمایی بیشتر درس نخوانده و طبق آنچه در برنامه ۲۰:۳۰ پخش شد، پدر و مادرش از هم جدا شده‌اند و با مادرش زندگی می‌کرد. شهرت «فاطمه...» به خاطر عکس‌ها و فیلم‌های عجیب و غریبی است که از خود در اینستاگرام منتشر می‌کرد.
امیدواریم باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا خرداد 1400 افتتاح شود
۱۳۹۸/۱۰/۱۲ / کرمانشاه / استاندار کرمانشاه / باغ موزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی
امیدواریم باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه تا خرداد 1400 افتتاح شود
استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته امیدواریم پروژه باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه سوم خرداد ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.
شرط جدید برای افتتاح حساب بانکی
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / بانک مرکزی / حساب بانکی
شرط جدید برای افتتاح حساب بانکی
براساس بخشنامه بانک مرکزی از سوم خرداد ۹۹ سرویس برخط سامانه «سیاح» راه‌اندازی می‌شود که بر اساس آن، افتتاح هرگونه حساب در بانک‌ها و موسسات اعتباری مشروط به دریافت شماره پیگیری از سامانه سیاح خواهد بود.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
گزیده اخبار
شرط جدید برای افتتاح حساب بانکی [شهروند] براساس بخشنامه بانک مرکزی از سوم خرداد ۹۹ سرویس برخط سامانه سیاح راه‌اندازی می‌شود و افتتاح هرگونه حساب در بانک‌ها و موسسات اعتباری منوط به دریافت شماره پیگیری از سامانه سیاح خواهد بود. براساس این بخشنامه بانک‌ها موظفند کلیه اطلاعات و هویت سپرده‌گذاران بانکی را استعلام کنند و اطلاعات سایر حساب‌های مشتریان را برای افتتاح حساب به این سامانه ارسال کنند. به نظر می‌رسد بانک مرکزی این اقدام را برای کنترل حساب‌های بی‌هویت و کلاهبرداری‌ها انجام داده است.
شرط جدید برای افتتاح حساب بانکی از خرداد 99/ افتتاح حساب بانکی به شرط دریافت شماره پیگیری از سامانه سیاح
۱۳۹۸-۱۰-۱۰
شرط جدید برای افتتاح حساب بانکی از خرداد 99/ افتتاح حساب بانکی به شرط دریافت شماره پیگیری از سامانه سیاح
براساس بخشنامه بانک مرکزی از سوم خرداد 99 سرویس برخط سامانه سیاح راه‌اندازی می‌شود و افتتاح هرگونه حساب در بانک‌ها و موسسات اعتباری منوط به دریافت شماره پیگیری از سامانه سیاح خواهد بود.
۱۳۹۸/۱۰/۰۸
ملاک عمل هیئت‌های اجرایی، مر قانون انتخابات مجلس است
رئیس ستاد انتخابات کشور با دفاع از عملکرد هیئت‌های اجرایی در بررسی صلاحیت‌ها تاکید کرد: ملاک عمل هیئت‌های اجرایی مر قانون انتخابات مجلس است نه جریان‌های سیاسی داوطلبان.به گزارش ایسنا، جمال عرف با بیان اینکه تفاسیر متفاوتی از عملکرد هیئت‌های اجرایی توسط جریان‌های سیاسی مطرح شد، اظهار کرد: هیئت‌های اجرایی از سویی متهم شدند به تایید صلاحیت فله‌ای داوطلبان انتخابات. در مقابل عده‌ای هم هیئت‌های اجرایی را متهم کردند که نگاه سیاسی داشت و بخشی از داوطلبان یک جریان را ردصلاحیت کردند که هر دو دیدگاه اشتباه و غیرکارشناسی است. هیئت‌های اجرایی شخصیت حقوقی مستقل دارند و معتمدین توسط فرماندار با حضور دادستان و رئیس سازمان ثبت احوال انتخاب می‌شوند.وی ادامه داد: ملاک عمل هیئت‌های اجرایی مر قانون انتخابات مجلس …
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
کلاهبرداری میلیاردی از یک شرکت بیمه‌ای
رئیس پلیس فتا از دستگیری بازاریاب قدیمی یک شرکت بیمه‌ای خبر داد که پس از ترک کار، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این شرکت کلاهبرداری کرده بود. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ تورج کاظمی گفت: بیست و سوم خرداد ماه امسال مدیرعامل یک شرکت خدمات بیمه‌ای با در دست داشتن شکایتی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای «ناحیه ۳۱ تهران» به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت، با تماس‌های تلفنی از سوی بیمه‌گذاران این شرکت، متوجه شدیم که شخص ناشناسی وارد سیستم بیمه شده و پس از واردشدن به برنامه صدور بیمه شخص ثالث و بدنه اتومبیل، هر دو دقیقه یک بار برای مشتریان شرکت، بیمه نامه صادر و یا بیمه نامه‌ها را فسخ کرده است. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با دریافت شکایت تیمی از کارآگاهان پلیس فتا مسئولیت پرونده …
 با مدرک اثبات کنید اصولگرایان دارای پرونده فساد اقتصادی تایید صلاحیت شدند
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
 با مدرک اثبات کنید اصولگرایان دارای پرونده فساد اقتصادی تایید صلاحیت شدند
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: براساس اصلاحیه قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ سوم خرداد ۹۵، دادستان عضو حقوقی هیات های اجرایی بوده و فقط یک رای دارد.
عرف در گفت و گو با ایسنا:

دادستان در هیات اجرایی فقط یک رای دارد
۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / هیات اجرایی مرکزی انتخابات / جمال عرف
عرف در گفت و گو با ایسنا: دادستان در هیات اجرایی فقط یک رای دارد
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: براساس اصلاحیه قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ سوم خرداد 95، دادستان عضو حقوقی هیات های اجرایی بوده و فقط یک رای دارد.
عبدالحمید ریگی که بود و با خانواده اش چه کرد؟
۱۳۹۸/۰۹/۱۸
عبدالحمید ریگی که بود و با خانواده اش چه کرد؟
عبدالحمید ریگی از اعضای گروه تروریستی جندالله بود. او برادر بزرگتر عبدالمالک ریگی، سرکرده معدوم جندالله بود. وی به جرم محاربه و فساد فی الارض از طریق عضویت در گروه‌های تروریستی به سرکردگی عبدالمالک ریگی صبح سوم خرداد ۸۹ در محوطه زندان زاهدان به دار مجازات آویخته شد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۵
پروژه تعریض لاین شمالی آزادراه کرج ۵۵ درصد پیشرفت دارد
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان البرز گفت: پروژه تعریض لاین شمالی آزادراه تهران-کرج حدفاصل تقاطع فردیس تا مهرویلا، تا نوروز ۹۹ زیر بار ترافیک‌می رود.گودرز محمودی در حاشیه بازدید از چهار پروژه تعریض و بهسازی ترافیکی آزادراه تهران - کرج، اظهار کرد: اولین پروژه به طول یک و نیم کیلومتر در لاین جنوبی آزادراه کرج - تهران در محدوده گرمدره است که خرداد ماه زیر بار ترافیک رفت، در این محدوده دو لاین به خطوط حرکت خودروها اضافه شده که خوشبختانه تاثیر خوبی در ترافیک داشته است.وی به دومین پروژه ای که امروز مورد بازدید قرار گرفت، اشاره کرد و گفت: پروژه تعریض در لاین شمالی آزادراه تهران - کرج محدوده گرمدره به طول ۵۰۰ متر و با اعتبار ۳۰ میلیارد ریالی است که در حال انجام است.مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای …
اعتراض به محدودیت‌های تجاری
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
اعتراض به محدودیت‌های تجاری
رئیس اتاق ایران به محدودیت‌های تجاری اعتراض کرد و در نامه‌ای به وزیر صمت خواستار لغو عوارض صادرات تولیدات معدنی شد. خرداد سال قبل بود که شورای اقتصاد، وضع عوارض بر صادرات مواد معدنی خام را تصویب کرد؛ براساس این مصوبه مقرر شد عوارض دریافتی برای سال اول (1397) پنج درصد، سال دوم (1398) هشت درصد و سال سوم (1399) 10 درصد اعمال شود. اما سیاست‌گذاران وزارت صمت یکباره تصمیم تازه‌ای در این خصوص اتخاذ و عوارض صادرات مواد خام معدنی را 25 درصد تعیین کردند.
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
اتهام قتل عمد را قبول ندارم
رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی به اتهام قتل میترا استاد، با نقض حکم اولیه توسط دیوان عالی یک بار دیگر در دادگاه کیفری به جریان افتاد.گرچه دادگاه رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی به اتهام قتل میترا استاد در سه نوبت در مردادماه سال جاری برگزار شد و در‌نهایت سخنگوی قوه قضائیه در تاریخ ۸ مرداد ۹۸ حکم محمدعلی نجفی را اعلام کرد اما یک بار دیگر این پرونده با نقض حکم صادره از سوی شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به جریان افتاد تا تکلیف عمدی یا غیرعمدی بودن قتل همسر دوم شهردار پیشین تهران مشخص شود. به گزارش ایسنا، دادگاه رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی صبح روز گذشته به ریاست قاضی محمدی کشکولی و با حضور عوامل بررسی صحنه جرم، کارشناسان پرونده، متهم، نماینده دادستان و وکلا تشکیل شد. به گفته قاضی، این پرونده …
درباره مدیران مسوول کیهان | حکایت پرفراز و نشیب مصباح‌زاده تا شریعتمداری
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / روزنامه اطلاعات / مقام معظم رهبری / محمدرضا پهلوی / موسسه کیهان / سید محمد خاتمی / روزنامه کیهان / شریعتمداری
درباره مدیران مسوول کیهان | حکایت پرفراز و نشیب مصباح‌زاده تا شریعتمداری
کیهان یکی از قدیمی‌ترین روزنامه‌های در حال انتشار ایران محسوب می‌شود که نخستین شماره آن در سوم خرداد ۱۳۲۱خورشیدی به همت مصطفی مصباح‌زاده و عبدالرحمان فرامرزی و در رقابت با روزنامه اطلاعات منتشر شد و این نشریه تا به امروز با گرایش‌های مختلف سیاسی به حیات خود ادامه داده‌است.
کدام بخش‌ها بیشترین منابع را از صندوق توسعه ملی گرفته‌اند؟
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / صندوق توسعه ملی / تولید ملی / پرسش از خبر / بانک / نفت
کدام بخش‌ها بیشترین منابع را از صندوق توسعه ملی گرفته‌اند؟
تهران- ایرنا- بررسی عملکرد صندوق توسعه ملی نشان می‌دهد که از مجموع ۳۸.۲ میلیارد دلار طرح اعلام وصول شده این صندوق از ابتدای تاسیس تا پایان خرداد ۹۸، بیش از یک سوم منابع (۳۷ درصد) به طرح‌های بخش بالادستی نفت و گاز و ۱۲ درصد به طرح‌های نیروگاهی اختصاص داده شده است.
ویدئو / نمایش بقایای پهپادهای غنیمتی متجاوز در قلب تهران
۱۳۹۸/۰۷/۰۳ / سرنگونی پهپاد جاسوسی گلوبال هاوک / پهپادهای متجاوز / نمایشگاه شکار کرکس‌ها
ویدئو / نمایش بقایای پهپادهای غنیمتی متجاوز در قلب تهران
نخستین نمایشگاه پهپادهای غنیمتی متجاوز تحت عنوان «شکار کرکس‌ها» از یکشنبه - ۳۱ شهریور - در محل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آغاز به کار کرد و تا ۱۵ مهرماه ادامه دارد. در این نمایشگاه از پهپاد به غنیمت گرفته شده RQ۱۷۰ تا بقایای پهپاد گلوباک هاوک آمریکایی که توسط سامانه پدافندیِ سوم خرداد مورد هدف قرار گرفت، به نمایش درآمده است.
۱۳۹۸/۰۶/۳۱
شکارچی پهپاد آمریکایی در رژه نیرو‌های مسلح
سامانه سوم خرداد صبح روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ در جریان بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی از نمایشگاه دستاورد‌های نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
رژه تجهیزات هوا فضای سپاه/ نمایش ۱۸ موشک بالستیک
۱۳۹۸/۰۶/۳۱ / موشک بالستیک / سوم خرداد / خرمشهر / رژه نیروهای مسلح
رژه تجهیزات هوا فضای سپاه/ نمایش ۱۸ موشک بالستیک
سامانه‌های پدافندی نیروی هوا فضای سپاه و ۱۸ موشک بالستیک از نوع عماد، سجیل، خرمشهر و قیام، در رژه نیروهای مسلح در تهران نمایش داده شد.
۱۳۹۸/۰۶/۳۰ / سامانه موشکی سوم خرداد / پدافند هوایی / پهپاد آمریکایی
درج «کیل مارک» پهپاد MQ-۴ آمریکایی روی سامانه سوم خرداد+عکس
سامانه موشکی پدافند هوایی سوم خرداد که در تاریخ ۳۰ خرداد سال جاری موفق به سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی MQ-۴ در تنگه هرمز شده بود، در نمایشگاه باغ‌موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به‌نمایش گذاشته شد.
شکارچی پهپاد آمریکایی به نمایش درآمد/درج «کیل‌ مارک» به‌روی سامانه +عکس
۱۳۹۸/۰۶/۳۰
شکارچی پهپاد آمریکایی به نمایش درآمد/درج «کیل‌ مارک» به‌روی سامانه +عکس
تسنیم نوشت:سامانه موشکی پدافند هوایی سوم خرداد که در تاریخ ۳۰ خرداد سال جاری موفق به سرنگونی پهپاد پیشرفته آمریکایی MQ-۴ در تنگه هرمز شده بود، در نمایشگاه باغ‌موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به‌نمایش گذاشته شد.
نمایش سامانه پدافند موشکی سوم خرداد در باغ موزه دفاع مقدس
۱۳۹۸/۰۶/۳۰
نمایش سامانه پدافند موشکی سوم خرداد در باغ موزه دفاع مقدس
سامانه سوم خرداد ساقط کننده پهپاد متجاوز آمریکایی با علامت شکار (Kill mark) پهپاد MQ-4C در باغ موزه دفاع مقدس به نمایش درآمد.
۱۳۹۸/۰۶/۲۲
کدام نوع تسهیلات بانکی، بیشترین جذابیت را دارند؟
تسهیلات مشارکت مدنی در خرداد امسال با ۴۰۷ هزار میلیارد تومان، ۳۰.۵ درصد از مجموع تسهیلات بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری را به خود اختصاص دادند، تسهیلات قرض‌الحسنه نیز در رده سوم قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۶/۱۲
حفاری مترو در قم باعث نشست زمین و اعمال محدودیت های ترافیکی شد
شفقنا-سرپرست پلیس راهور استان قم گفت: در پی نشست زمین به دلیل حفاری مترو در قم، طی روزهای آینده از میدان کشاورز به سمت خیابان امامزاده ابراهیم محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد. به گزارش شفقنا، سرهنگ حسن قیصری با اعلام این خبر اظهار داشت: رانندگان می بایست از سمت خیابان کشاورز شمالی، خیابان کارگر، خیابان سوم خرداد به سمت […]
۱۳۹۸/۰۶/۱۲
کمک نامزدهای انتخابات مجلس به خیریه‌ها جرم تلقی می‌شود
سخنگوی وزارت کشور گفت: برای شفاف‌سازی صورت‌های مالی داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی هرگونه کمک به خیریه‌ها از سوی این اشخاص جرم‌انگاری می‌شود.به گزارش ایلنا، سید سلمان سامانی درباره کمک‌های خیره نامزدهای انتخابات مجلس که جرم‌انگاری می‌شود، گفت: این جرم‌انگاری از زمان ثبت‏نام در انتخابات و برمبنای آخرین اصلاحیات مجلس که در سوم خرداد ۹۵ به تصویب رسید و شورای نگهبان هم تائید کرد، لازم‌الاجرا است. سخنگوی وزارت کشور گفت: این کار برای ساماندهی و شفاف‌سازی صورت‌های مالی داوطلبان است و در آنجا گفته شده است خرید و فروش رای توزیع اقلام و لوازم، کمک‌های نقدی و غیرنقدی به اشخاص و خیریه جرم‌انگاری می‌شود.وی افزود: به هیئت‌های بازرسی اعلام کردیم این موارد جرم هستند و اگر جایی مشاهده شود و در رصدها قرار …
روایت شیخ‌الاسلام از جزئیات شکار پهپاد آمریکا: رهبری انگشتر خود را به فردی که ماشه اسقاط پهپاد را فشار داده بودند، اهدا کردند
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
روایت شیخ‌الاسلام از جزئیات شکار پهپاد آمریکا: رهبری انگشتر خود را به فردی که ماشه اسقاط پهپاد را فشار داده بودند، اهدا کردند
کارشناس مسائل غرب آسیا درباره جزئیات شکار پهپاد آمریکایی گفت: این پهپاد در مسافت چهل‌ هزار پا حرکت می‌کرد و وقتی نیروهای ما روی آن قفل می‌کنند، فوراً خود را به پنجاه هزار پا می‌رساند. ارزیابی‌شان این بود که در این فاصله نمی‌توانیم آن‌ را مورد اصابت قرار دهیم. امّا ما با سامانه پدافندی سوم خرداد آن را ساقط کردیم.
۱۳۹۸/۰۶/۰۳
جاده هراز به سمت تهران بسته شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت که جاده هراز به سمت تهران برای بهسازی و اصلاح بخشی از محور از صبح امروز یکشنبه سوم خرداد برای مدت سه روز بسته شده است.
غرق شدن ۲ جوان در رودخانه کارون
۱۳۹۸/۰۵/۲۸
غرق شدن ۲ جوان در رودخانه کارون
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی آبادان از فوت دو جوان ۱۴ و ۲۲ ساله شادگانی بر اثر غرق شدگی زیر پل سوم خرداد دارخوین خبر داد.
پدافند هوایی پیشرفته ایرانی /جایی در آسمان وطن برای پنهانکاری نیست
۱۳۹۸/۰۵/۲۷ / هواپیما / دفاع مقدس (جنگ تحمیلی) / جنگ / موشک / سپر دفاع موشکی / سپر دفاع ضد موشکی
پدافند هوایی پیشرفته ایرانی /جایی در آسمان وطن برای پنهانکاری نیست
تسنیم نوشت: از جمله شاهکارهای رادار ثامن، کشف پهپاد پیشرفته آمریکایی از خانواده گلوبال هاوک آمریکا در اواخر بهار ۱۳۹۸ و ارسال اطلاعات آن به سامانه سوم خرداد برای انهدام است. این امر مهر تأییدی بر توانمندی رادارهای پیشرفته ایرانی در میدان عمل بود.
گزارش ویژه تسنیم از پدافندهوایی ساخت ایران/ بخش دوم| آسمان زیر دید رادارهای ایرانی؛ جایی برای پنهانکاران نیست
۱۳۹۸/۰۵/۲۷
گزارش ویژه تسنیم از پدافندهوایی ساخت ایران/ بخش دوم| آسمان زیر دید رادارهای ایرانی؛ جایی برای پنهانکاران نیست
از جمله شاهکارهای رادار ثامن کشف پهپاد پیشرفته آمریکایی از خانواده گلوبال هاوک آمریکا در اواخر بهار ۱۳۹۸ و ارسال اطلاعات آن به سامانه سوم خرداد برای انهدام است. این امر مهر تأییدی بر توانمندی رادارهای پیشرفته ایرانی در میدان عمل بود.
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
شکر و گوشت، رکورددار افزایش قیمت
جدیدترین آمار منتشر‏شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که بیشترین افزایش قیمت در بین کالاهای اساسی مربوط به شکر سفید، گوشت گوساله و گوشت گوسفندی بوده که قیمت هر سه در خرداد‏ماه امسال بیش از دو برابر قیمت این محصولات در خرداد سال گذشته بوده است.به گزارش ایسنا، طبق این آمار قیمت شکر سفید، گوشت گوساله و گوشت گوسفندی در خرداد‏ماه امسال نسبت به ماه مشابه در سال گذشته به ترتیب ۱۰۷.۷، ۱۱۷.۵ و ۱۰۵ درصد افزایش داشته است.بعد از این سه کالا، شکر بسته‌بندی ۹۰۰ گرمی با ۹۵ درصد و شیر استریل پاکتی با ۷۸.۴ درصد رشد قیمت، بیشترین افزایش قیمت را به خود اختصاص دادند.در گروه بعدی نیز برنج طارمی اعلا و برنج هاشمی درجه یک در خرداد‏ماه امسال نسبت به خرداد‏ماه سال ۱۳۹۷، به ترتیب ۷۵.۱ و ۷۴ درصد افزایش قیمت …
دورهمی شاعران در «دلیران هرمزگان»/ موشک سوم خرداد به پهپاد رسید
۱۳۹۸/۰۵/۰۷
دورهمی شاعران در «دلیران هرمزگان»/ موشک سوم خرداد به پهپاد رسید
شب شعر «دلیران هرمزگان» با حضور جمعی از شعرا در نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۱
​بانک صادرات ایران در پایان خرداد ٩٨ از نقطه سر به سر عبور کرد
بانک صادرات ایران در سه ماهه اول سال ٩٨ با کسب سود خالص ١۴٢ میلیارد ریالی از نقطه سر به سر عبور کرد که این مطلب نشان از بهبود شرایط فعلی و بازگشت به ریل سودآوری دارد. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، گزارش‌های حسابرسی نشده سه ماهه ابتدای سال ٩٨ که در سامانه کدال منتشر شده، نشان می‌دهد که سود خالص بانک در این مدت به  ١۴٢ میلیارد ریال رسیده است. این رقم  در مقایسه با زیان ٩ هزار و ۴٧٨ میلیارد ریالی سه ماه مشابه سال ٩٧ ، افزایش قابل توجهی ثبت کرده و امیدها برای تثبیت این روند و سودآوری کامل بانک صادرات ایران طی سال ٩٨ به مراتب بیشتر شده است. بر اساس گزارش سود و زیان سه ماهه مورد اشاره، زیان ۵۴ ریالی انباشته هر سهم در سه ماه اول سال ٩٧ به یک ریال سود در سه ماه اخیر تبدیل شده که تداوم این روند، …
۱۳۹۸/۰۴/۱۹
انتخابات مجلس برای اولین بار با قانون جدید برگزار می‌شود
سخنگوی وزارت کشورگفت:‌ برنامه ریزی مان برای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری براساس آخرین اصلاحیه لازم الاجرای قانون انتخابات در سوم خرداد ماه سال 95 خواهد بود.
حد نصاب رأی‌آوری کاندیداهای مجلس تغییر کرد/ سامانی: انتخابات ۹۸ براساس اصلاحیه جدید قانون انتخابات برگزار می‌شود
۱۳۹۸/۰۴/۲۰
حد نصاب رأی‌آوری کاندیداهای مجلس تغییر کرد/ سامانی: انتخابات ۹۸ براساس اصلاحیه جدید قانون انتخابات برگزار می‌شود
فارس نوشت: سخنگوی وزارت کشورگفت:‌ برنامه ریزی مان برای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری براساس آخرین اصلاحیه لازم الاجرای قانون انتخابات در سوم خرداد ماه سال ۹۵ خواهد بود.
فصل جدید تامین کالای آب و برق
۱۳۹۸/۰۴/۱۸
فصل جدید تامین کالای آب و برق
آذر 96 بود که وزیر نیرو در حکمی شرکت منحل شده ساتکاب را بار دیگر احیا کرد. این شرکت که تامین‌کننده کالاهای آب و برق برای وزارتخانه متبوعش بود در سوم خرداد سال 90 به‌طور رسمی در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات تجاری منحل شد. چرایی انحلال ساتکاب که اولین شرکت مادر تخصصی برق و آب بود به‌دلیل آنچه مدیران سابق این شرکت اعلام کردند در راستای اجرای اصل 44 قانون‌اساسی بود. باقی ماندن حجم زیادی از فعالیت‌های حقوقی و مالی به‌جا مانده از این شرکت باعث شد تا وزارت نیرو بعد از اتمام دولت یازدهم و آغاز به‌کار دولت دوازدهم تلاش کند تا ساتکاب را با اخذ مجوزهای لازم از دولت احیا کند. به گفته برخی از متولیان نیروی کشور، با انحلال ساتکاب هزاران میلیارد تومان ثروت صنعت آب و برق بلاتکلیف باقی ماند که این موضوع منجر به …
۱۳۹۸/۰۴/۱۰
فراز و فرودهای یک حراج هنری
گروه فرهنگ - کمتر از یک هفته تا برگزاری یازدهمین دوره «حراج تهران» باقی مانده است. این حراج که از سال 7 سال پیش کار خود را آغاز کرده است، تاکنون با همه حواشی توانسته 10 حراج را در این مدت برگزار کند. در ادامه نگاهی آماری و اجمالی به دوره‌های گذشته این حراج خواهیم داشت.تا کنون 10 دوره از عمر «حراج تهران» می‌گذرد. این مجموعه از سال 1391 به صورت نهادی مستقل و خصوصی شکل گرفت. چهار دوره نخست این حراج در چهارسال پیاپی با عنوان «هنر مدرن و معاصر ایران» برگزار شد اما از سال 95، این حراج به دو بخش «هنر کلاسیک و مدرن ایران» و «هنر معاصر ایران» تقسیم شد که یکی در تیر ماه و دیگری در دی‌ماه میزبان علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در این بخش بود.دوم خرداد سال 91، اولین دوره این حراج در تهران با هدف معرفی بهترین …
۱۳۹۸/۰۴/۰۸
حداد عادل : سرنگونی پهپاد مایه عزت ایران است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرنگونی پهپاد جاسوسی ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا را در ارتفاع ۱۶ هزار متری توسط پدافند هوایی سوم خرداد را مایه عزت ایران اسلامی دانست.
چرا آمریکایی‌ها به دنبال جمع‌آوری قطعات پهپاد آمریکایی بودند؟
۱۳۹۸/۰۴/۰۷ / پهپاد / پهپاد گلوبال هاوک / سپاه پاسداران / هوافضای سپاه پاسداران
چرا آمریکایی‌ها به دنبال جمع‌آوری قطعات پهپاد آمریکایی بودند؟
بامداد ۳۱ خرداد یک فروند پهپاد MQ4 نیروی دریایی آمریکا بعد از ورود به حریم هوایی ایران توسط سامانه پدافندی سوم خرداد سرنگون شد. مهدی بختیاری کارشناس مسائل نظامی نکاتی درباره این شکار گفت.
پاسخ چندین‌باره ذوالنوری درباره حاشیه‌های انتخاب رئیس کمیسیون امنیت ملی
۱۳۹۸/۰۴/۰۵ / مجلس دهم / مجلس شورای اسلامی / پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) / مجتبی ذوالنور
پاسخ چندین‌باره ذوالنوری درباره حاشیه‌های انتخاب رئیس کمیسیون امنیت ملی
فارس نوشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه کف تکنولوژی ایران یعنی سامانه سوم خرداد توانست بر پهپاد آمریکا یعنی قله تکنولوژی‌شان غلبه کند گفت: بحث تقویت بنیه پدافند هوایی و بنیه دفاعی و افزایش بازدارندگی در زمره اولویت‌های اصلی این کمیسیون است ضمن اینکه امنیت از نظر ما ابعاد مختلفی دارد.
قاتل «گلوبال هاوک»؛ سوژه موشن گرافیک جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی
۱۳۹۸/۰۴/۰۳
قاتل «گلوبال هاوک»؛ سوژه موشن گرافیک جدید خانه طراحان انقلاب اسلامی
خانه طراحان انقلاب اسلامی تازه‌ترین موشن گرافیک خود با عنوان «شکارچی شاهین» را درباره سامانه پدافندی سوم خرداد منتشر کرد.
کدام چشم ایرانی بلندپروازترین پهپاد آمریکایی را کشف کرد؟
۱۳۹۸/۰۴/۰۲
کدام چشم ایرانی بلندپروازترین پهپاد آمریکایی را کشف کرد؟
همشهری آنلاین: برخی منابع نزدیک به نیروهای مسلح، پس از شکار این پهپاد آمریکایی که بالاترین سقف پروازی در میان پرنده‌های بدون سرنشین آمریکایی را دارد، از وجود یک رادار پیشرفته و جدید ایرانی در قالب گردان‌های سامانه سوم خرداد خبر داده‌اند.
سامانه «سوم خرداد» بلای جان جاسوسان هوایی مرز ایران
۱۳۹۸/۰۴/۰۲ / سوم خرداد / هوافضای سپاه پاسداران / پهپاد گلوبال هاوک
سامانه «سوم خرداد» بلای جان جاسوسان هوایی مرز ایران
سامانه پدافند هوایی سوم خرداد، ساخت نیروی هوافضای سپاه پاسداران است. این سامانه از فناوری آرایه فازی و توانایی تمرکز همزمان روی ۴ هدف و شلیک ۸ موشک بهره می‌برد.
واکنش جالب یک مقام ستاد کل نیروهای مسلح به سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط سپاه: روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست...
۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) / ایران و آمریکا / سپاه پاسداران
واکنش جالب یک مقام ستاد کل نیروهای مسلح به سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط سپاه: روزی ز سر سنگ عقابی به هوا خاست...
تسنیم نوشت:فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سامانه سوم خرداد جلوه‌ای از به زیر کشانیدن عقاب بلند پروازی‌های آمریکا در منطقه و جهان بود.
سامانه سوم خرداد جلوه‌ای از به زیر کشانیدن بلند پروازی‌های آمریکاست
۱۳۹۸/۰۴/۰۱
سامانه سوم خرداد جلوه‌ای از به زیر کشانیدن بلند پروازی‌های آمریکاست
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سامانه سوم خرداد جلوه‌ای از به زیر کشانیدن عقاب بلند پروازی‌های آمریکا در منطقه و جهان بود.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱
همان سپاه سوم خرداد
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همان سپاه سوم خرداد است که سیلی را دقیق می‌زند! دقیق وسط هدف! سر این خاک، شوخی ندارد سپاه با کسی، ولو متجاوز، دردانه آهنی خرس گنده‌های اتاق بیضی باشد!
اینم عاقبت بازی با دم شیر!
۱۳۹۸/۰۳/۳۱ / کاریکاتور / تنگه هرمز / پدافند هوایی / ایران و آمریکا
اینم عاقبت بازی با دم شیر!
در حالی که چندی پیش رئیس جمهور ایران به مقامات آمریکایی هشدار داده بود که «با دم شیر بازی نکنید»، پهپاد آمریکاییRQ-۴ این کشور پس از تجاوز به حریم هوایی ایران، شکار سامانه پدافندی سوم خرداد شد. خبرگزاری تسنیم با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخت.
اینفوگرافیک/ پهپاد آمریکایی در دام سامانه پدافندی ایرانی / شکار شاهین آمریکایی
۱۳۹۸/۰۳/۳۱
اینفوگرافیک/ پهپاد آمریکایی در دام سامانه پدافندی ایرانی / شکار شاهین آمریکایی
بامداد روز گذشته راس ساعت ۴:۰۵ یک فروند هواپیمای بدون سرنشین امریکایی (RQ۴) که وارد فضای جمهوری اسلامی ایران شده بود، توسط سامانه پدافند هوایی سوم خرداد مورد اصابت قرار گرفت و سرنگون شد.
صعود فرانسه به رده سوم لیگ ملتهای والیبال با یک پیروزی آسان برابر استرالیا
۱۳۹۸/۰۳/۳۱
صعود فرانسه به رده سوم لیگ ملتهای والیبال با یک پیروزی آسان برابر استرالیا
تیم ملی والیبال فرانسه با نتیجه سه بر صفر تیم ملی استرالیا را در هفته چهارم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ شکست داد. به گزارش شفقناورزشی،  از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (جمعه) ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸ تیم‌های ملی استرالیا و فرانسه...
۱۳۹۸/۰۳/۳۱ / امام جمعه اسالم / ترامپ / لباس دختر ترامپ
اظهارات عجیب امام جمعه اسالم درباره لباس دختر ترامپ!
او با اشاره به ساقط شدن پهپاد گلوبال هاوک آمریکا توسط سامانه پدافند سوم خرداد گفت: یکبار دیگر دست قدرت خدا از آستین بیرون آمد و ادعاهای مضحک و پوشالی مستکبران در قدرت و هیمنه آنها را نقش بر آب کرد. می خواستند انفجار نفتکش ژاپن را به گردن ما بیندازند، پهپاد ضد رادارشان را زدیم.
فیلم | لحظه شلیک موشک و انهدام پهپاد آمریکا در جنوب ایران
۱۳۹۸/۰۳/۳۱ / فناوری نظامی / پهپاد (هواپیمای بدون سرنشین) / سپاه پاسداران / ایالات متحده آمریکا
فیلم | لحظه شلیک موشک و انهدام پهپاد آمریکا در جنوب ایران
اولین ویدئو از هدف قرار گرفتن پهپاد آمریکایی RQ-۴ (یا MQ-۴C) توسط سامانه سوم خرداد را می بینید. این پهپاد در ساعت ۴:۰۵ صبح پنجشنبه ۳۰ خرداد پس ورود به حریم هوایی ایران رهگیری و منهدم شد.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
بازدید رهبر انقلاب از سامانه پدافندی که پهپاد آمریکا را سرنگون کرد
تصویری از بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از سامانه پدافندی ایرانی سوم خرداد که گفته میشود صبح امروز پهپاد جاسوسی گلوبال هاوک (RQ-۴) آمریکا را با دقت بالا هدف قرار داده و سرنگون کرده است.
۱۳۹۸/۰۳/۳۱
اولین فیلم از لحظه هدف قراردادن پهپاد آمریکا توسط سپاه
ویدئو هدف قرار گرفتن پهپاد آمریکایی RQ-4 (یا MQ-4C) توسط سامانه سوم خرداد منتشر شد. این پهپاد در ساعت 4:05 صبح امروز پس ورود به حریم هوایی ایران رهگیری و منهدم شد.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
"سوم خرداد" سامانه منهدم کننده پهپاد آمریکایی (+عکس و فیلم)
رادار سامانه سوم خرداد  توان اسکن بسیار سریع در فضای اطراف خود را دارد و در کسری از ثانیه توانایی جهش فرکانسی بین 500 تا برخی موارد 1000 فرکانس را دارد
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
اعتماد به نوجوانان
سری سوم اقیانوس آرام از چهارشنبه ۲۹ خرداد شروع شد و تا پایان تابستان به‌صورت سه روز در هفته حوالی ساعت ۲۱ از شبکه دوم سیما پخش می‌شود. در طراحی و ضبط برنامه به گونه‌ای عمل کردیم که نوجوان در کنار خانواده خود بتواند این برنامه را شب‌ها مشاهده کند و پیام‌هایی که در این برنامه گنجانده شده است برای هر دو نسل می‌تواند مفید و کاربردی باشد.
۱۳۹۸/۰۳/۳۰
هر روز خرداد را می‌توان فصلی از تاریخ دانست
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه هر روز خرداد را باید سرفصلی از تاریخ دانست، گفت: خرداد خلاصه تاریخ انقلاب و ماه حادثه‌ها است و پایان خرداد هم یادآور دو نام بزرگ و ماندگار در عالم اندیشه، تعهد و راهگشایی یعنی علی شریعتی و مصطفی چمران است.به گزارش خانه ملت، محمدرضا تابش در نشست علنی روز سه‌شنبه مجلس در نطق میان دستور خود با اشاره به اینکه در افق ملی به چند نکته به اختصار اشاره می‌کنم، تصریح کرد: در روزهای پایانی ماه خرداد به سر می‌بریم، خرداد خلاصه تاریخ انقلاب ما و ماه حادثه‌ها است، باید تاریخ را بفهمیم و میراث تاریخی و ملی خود را پاس بداریم و روزآمد کنیم، نیمه خرداد نقطه عطف مبارزات ملی ما، روزی که ملت در 15 خرداد سال 42 در برابر استبداد و استعمار ایستاد و از آن پس، اندیشه …
۱۳۹۸/۰۳/۲۸
اهمیت امنیت آبراه راهبردی خلیج فارس
انفجار مشکوک دو نفتکش در آب‌های دریای عمان که 23 خرداد به وقوع پیوست، مجالی برای تامل درباره اهمیت تامین امنیت در آبراهی راهبردی، یعنی تنگه هرمز به دست می‌دهد.در حیاتی بودن این آبراه برای اقتصاد جهانی همین بس که دولت‌های اروپایی خواستار خویشتن‌داری برای واکنش به این انفجار مشکوک شدند و بیم‌شان این بود که هر گونه تنشی در تنگه هرمز ممکن است باعث اخلال در تجارت جهانی شود. حدود یک سوم از صادرات نفت خام به بازارهای جهانی از طریق کشتیرانی و از این تنگه صورت می‌گیرد، بنابراین اگر این تنگه مسدود شود یا تجارت وابسته به آن متوقف شود، تردیدی نیست که بهای نفت با جهش بی‌‌سابقه‌ای بر اقتصادهای لرزان اروپایی فشار شدیدی وارد خواهد آورد.باید تاکید کرد که این سناریو به صورت فرضی بیان نمی‌شود و سابقه تاریخی دارد. …
ادامه قدرت نمایی تیم ملی والیبال با غلبه بر روسیه
۱۳۹۸/۰۳/۲۶
ادامه قدرت نمایی تیم ملی والیبال با غلبه بر روسیه
تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ به مصاف روسیه رفت و به یک برد قاطعانه دست یافت. به گزارش شفقناورزشی، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه) ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۸ در آخرین بازی هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه به مصاف […]
انتخاب روسای کمیسیون های آموزش، بهداشت، اقتصادی و اجتماعی
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ / ایثارگران / بازار / جلسه علنی مجلس / حمله به نفتکش‌ها در دریای عمان / درآمد نفتی / دستور کارنمایندگان / رهبری / علی لاریجانی / فراخوان / کمیسیون‌های تخصصی مجلس
انتخاب روسای کمیسیون های آموزش، بهداشت، اقتصادی و اجتماعی
گزارش وزیر صمت از وضعیت بازار در جلسه غیر علنی/ فراخوانی برای دریافت طرح‌هایی برای جایگزینی درآمد نفتی/ گزارش معاونت نظارت درباره عملکرد مجلس در سال سوم و ...از جمله مهمترین اخبار امروز (یکشنبه) ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی هستند که می‌توانید مشروح آن را در لینک‌های زیر بخوانید.
رشد ۱۱۸ درصدی ارزش معاملات بورس
۱۳۹۸/۰۳/۲۶
رشد ۱۱۸ درصدی ارزش معاملات بورس
آمارهای معاملات تالار شیشه‌ای در هفته سوم خرداد ماه نشان می‌دهد که ارزش معاملات با ۱۱۸ درصد و شاخص کل بورس با ۲.۸۱ درصد افزایش نسبت به هفته دوم خردادماه مواجه شده است.
ادامه صدرنشینی ایران با برتری‌ مقابل لهستان
۱۳۹۸/۰۳/۲۶ / تیم ملی والیبال ایران / لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ / بازی‌های هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال
ادامه صدرنشینی ایران با برتری‌ مقابل لهستان
در پایان روز دوم بازی‌های هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در ارومیه که از روز شنبه آغاز شد و تا بامداد یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ادامه داشت، تیم ملی ایران توانست با کسب پیروزی سه بر دو مقابل لهستان صدرنشینی خود در این مسابقات را حفظ کند.
تصاویر/ لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ | ایران ۳ - لهستان ۲
۱۳۹۸/۰۳/۲۶
تصاویر/ لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ | ایران ۳ - لهستان ۲
تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹، شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸در ارومیه به مصاف تیم لهستان رفت . این دیداربا نتیجه سه بر دو به سود تیم ملی والیبال ایران به پایان رسید.
امتحان یا والیبال دوراهی پیش روی دانشجویان ارومیه ای
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / والیبال / لیگ ملت‌ها / لیگ ملت‌های والیبال / لیگ ملت های والیبال ارومیه
امتحان یا والیبال دوراهی پیش روی دانشجویان ارومیه ای
ارومیه - ایرنا - هفته سوم لیگ ملت های والیبال در حالی طی 24 تا 26 خرداد ماه جاری در سالن غدیر شهر عشاق والیبال برگزار می شود که دانشجویان ارومیه ای و علاقه مند به دنیای توپ و تور بین دوراهی امتحان پایان ترم و والیبال قرار گرفته اند.
وزیر ورزش و جوانان به ارومیه سفر می کند
۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / ارومیه- ایرنا- / لیگ ملت‌های والیبال / لیگ ملت های والیبال ارومیه / آذربایجان غربی / ورزشی
وزیر ورزش و جوانان به ارومیه سفر می کند
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: وزیر ورزش و جوانان برای کلنگ زنی سه طرح ورزشی و تماشای دیدار ایران و لهستان از هفته سوم لیگ ملت های والیبال عصر امروز شنبه ۲۵ خرداد به ارومیه سفر می کند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •