دوشنبه, ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ / 10 August, 2020
سیدجواد احمدی
برخورد با عرضه کنندگان مواد دخانی تقلبی و قاچاق
۱۳۹۹/۰۴/۱۸ / وزارت صنعت ، معدن و تجارت / سیدجواد احمدی / دخانیات
برخورد با عرضه کنندگان مواد دخانی تقلبی و قاچاق
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد : در جهت حمایت از کالای ایرانی و احقاق حق واردکنندگان رسمی با عرضه کنندگان مواد دخانی تقلبی و قاچاق برخورد می‌شود .
نظارت بر بازار کالا در گرو همکاری مردم است / با گرانفروشان برخورد می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۱۷ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / کالاهای اساسی / گرانفروشی / قیمت برنج
نظارت بر بازار کالا در گرو همکاری مردم است / با گرانفروشان برخورد می‌شود
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان با بیان اینکه نظارت بر بازار کالاها و کنترل آن در گروی همکاری مردم است، از برخورد با متخلفان خبر داد.
صدور شناسنامه گارانتی برای بیش از ۵۰۰ شرکت/ مقاومت برخی تولیدکنندگان برای ثبت اطلاعات در سامانه
۱۳۹۹/۰۳/۲۸ / قاچاق / قاچاق کالا / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / خدمات پس از فروش / سیدجواد احمدی
صدور شناسنامه گارانتی برای بیش از ۵۰۰ شرکت/ مقاومت برخی تولیدکنندگان برای ثبت اطلاعات در سامانه
مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات سازمان حمایت با بیان اینکه برخی تولیدکنندگان برای ثبت اطلاعات در این سامانه مقاومت می‌کنند، گفت: برای بیش از ۵۰۰ شرکت تولیدی و واردکننده، شناسنامه گارانتی صادر شد.
لوازم خانگی،لاستیک، شکر، برنج و نهاده دامی در اولویت بازرسی
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / سیدجواد احمدی / وزارت صنعت معدن و تجارت / نظارت و بازرسی
لوازم خانگی،لاستیک، شکر، برنج و نهاده دامی در اولویت بازرسی
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی، لاستیک خودرو، شکر، برنج و نهاده های دامی بعنوان کالاهای اولویت دار نظارتی در هفته جاری معرفی کرد.
اصلاح قیمت لوازم خانگی ظرف روزهای آینده / بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا شدت گرفت
۱۳۹۹/۰۳/۲۴ / سیدجواد احمدی / لوازم خانگی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / احتکار
اصلاح قیمت لوازم خانگی ظرف روزهای آینده / بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا شدت گرفت
معاون سازمان حمایت، التهابات اخیر بازار لوازم خانگی را ناشی از عدم اصلاح قیمت و احتکار برخی تولیدکنندگان با سودای سود بیشتر دانست و گفت:قیمت لوازم خانگی ظرف روزهای آتی اصلاح می‌شود.
اولویت بازرسی در هفته جاری/ مردم تخلفات را گزارش کنند
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده / سیدجواد احمدی
اولویت بازرسی در هفته جاری/ مردم تخلفات را گزارش کنند
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: بازرسی‌ها در هفته جاری درباره ۵ قلم کالای اولویت دار شامل خودرو، برنج، تیرآهن و ورق، کنجاله سویا و لوازم خانگی متمرکز شده است.
بازار ماه رمضان زیر ذره‌بین بازرسان صنفی / ۷۸۰۰ پرونده تخلف تشکیل شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / نظارت و بازرسی
بازار ماه رمضان زیر ذره‌بین بازرسان صنفی / ۷۸۰۰ پرونده تخلف تشکیل شد
معاون بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: تعداد ۱۲۸ هزار و ۵۲۵ مورد بازرسی‌ از ابتدای ماه مبارک رمضان تا سیزدهم این ماه انجام و در نتیجه آن ۷۸۳۲ پرونده تشکیل شده است.
اولویت های بازرسی ویژه هفته اول ماه مبارک رمضان ابلاغ شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / نظارت و بازرسی / ماه رمضان ۹۹
اولویت های بازرسی ویژه هفته اول ماه مبارک رمضان ابلاغ شد
معاون سازمان حمایت اعلام کرد: بر مبنای مصوبات ستاد تنظیم بازار، خرما ، برنج ، تخم مرغ ، شکر و اقلام دامی با توجه به شرایط بازار و افزایش تقاضا در اولویت نظارت و بازرسی قرار گرفته‌اند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
کدام اقلام در صدر بازرسی‌ها قرار دارند؟
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: کارگروه تنظیم بازار در هفته منتهی به بیست و یکم اسفند ماه جاری اقلام بهداشتی شامل ماسک، الکل، ضدعفونی‌کننده‌های بهداشتی، گوشت قرمز، حبوبات، میوه‌وتره‌بار و شکر را کالاهای اولویت‌دار در بازرسی‌ها عنوان کرده است. سیدجواد احمدی با اعلام اینکه اقلام بهداشتی نیز به جمع کالاهای اولویت‌دار در بازرسی‌ها پیوسته است، اظهار کرد: از ابتدای اسفند ماه با شیوع ویروس کرونا در کشور و تاثیر آن برحوزه اقتصاد کالاهای سلامت‌محور، بازرسان این سازمان و سازمان‌های صمت با تمام توان و ظرفیت به منظور تشدید نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت هرگونه اقلام بهداشتی پر مصرف از قبیل ماسک، الکل، ضدعفونی‌کننده‌های بهداشتی، ضمن اولویت‌بندی …
رصد بازار کالاهای بهداشتی و ضدعفونی کننده در صدر بازرسی ها قرار گرفت
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / نظارت و بازرسی
رصد بازار کالاهای بهداشتی و ضدعفونی کننده در صدر بازرسی ها قرار گرفت
یک مقام مسئول گفت: کارگروه تنظیم بازار اقلام بهداشتی شامل ماسک، الکل، ضدعفونی کننده‌های بهداشتی، گوشت قرمز، حبوبات، میوه و تره بار و شکر را به عنوان کالاهای اولویت دار تعیین کرد.
استرداد وجه بلیت پروازهای داخلی و خارجی الزامی است
۱۳۹۸/۱۲/۱۷ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / بلیت هواپیما
استرداد وجه بلیت پروازهای داخلی و خارجی الزامی است
معاون بازرسی سازمان حمایت مصرف کنندگان گفت: با توجه به شرایط بوجود آمده پس از انتشار ویروس کرونا، با آژانس‌های متخلفی که از عودت وجه تعیین شده به مسافران خودداری کنند، برخورد می‌شود.
انبار کالاهای اساسی زیر کلید و تحت نظارت دولت/کالاها بدون مجوز دولت اجازه خروج از انبارها را ندارند
۱۳۹۸/۱۲/۱۲ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / نظارت و بازرسی / سامانه جامع انبارها / کالاهای اساسی
انبار کالاهای اساسی زیر کلید و تحت نظارت دولت/کالاها بدون مجوز دولت اجازه خروج از انبارها را ندارند
معاون سازمان حمایت از رصد بازار کالاهای اساسی خبر داد و گفت:تمامی انبارهای محل ذخیره‌سازی کالاهای اساسی تحت کلید دولت بوده وهرگونه خروج کالا از آنها در قالب سامانه جامع انبارها کنترل می‌شود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
کمبود شکر در بازار وجود ندارد
معاون سازمان حمایت با بیان اینکه هیچ گزارشی مبنی بر کمبود شکر در بازار وجود ندارد، گفت: توزیع این کالا متناسب با نیاز بازار و بدون محدودیت با نرخ مصوب آغاز شد. سیدجواد احمدی با تاکید بر اینکه شکر در هفته جاری نیز همچون هفته گذشته، در اولویت بازرسی‌های سازمان حمایت، تعزیرات و بازرسان اصناف قرار دارد، گفت: براساس گزارش رسمی بازرسی ویژه سازمان حمایت، هیچ‌گونه کمبود شکری در بازار گزارش نشده است و توزیع بدون محدودیت و با نرخ مصوب، درحال انجام است؛ به نحوی که ذخایر بسته به نیاز بازار در مبادی عرضه مطمئن از جمله سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه‌وتره‌بار توزیع می‌شود.
هیچ کمبودی در مورد شکر در بازار گزارش نشده است/ توزیع نامحدود شکر با نرخ مصوب ادامه دارد
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / شکر / قیمت شکر / دلار 4200 تومانی
هیچ کمبودی در مورد شکر در بازار گزارش نشده است/ توزیع نامحدود شکر با نرخ مصوب ادامه دارد
معاون سازمان حمایت با بیان اینکه هیچ گزارشی مبنی بر کمبود شکر در بازار وجود ندارد، گفت: توزیع این کالا متناسب با نیاز بازار و بدون محدودیت با نرخ مصوب آغاز شد.
جزئیات اولویت های بازرسی از بازار کالاهای اساسی
۱۳۹۸/۱۱/۲۳ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / کالاهای اساسی
جزئیات اولویت های بازرسی از بازار کالاهای اساسی
 معاون سازمان حمایت با تشریح جزئیات اولویت‌های بازرسی از بازار کالاهای اساسی در هفته آینده گفت:شکر، دام زنده و گوشت،جوجه یک روزه، انواع لاستیک در صدر بازرسی سازمانهای صمت استانها قرار دارد.
انجام ۴۴۲ هزار مورد بازرسی بعد از افزایش نرخ بنزین/رصد بازار برنج خارجی از سوی بازرسان
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / برنج / نظارت و بازرسی
انجام ۴۴۲ هزار مورد بازرسی بعد از افزایش نرخ بنزین/رصد بازار برنج خارجی از سوی بازرسان
معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از انجام ۴۴۲ هزار و ۶۲۱ مورد بازرسی از سطح بازار بعد از افزایش قیمت بنزین خبر داد و گفت: بازار برنج خارجی به دقت زیر ذره‌بین بازرسان قرار دارد.
۱۳۹۸/۰۸/۲۶ / عباس قبادی / سیدجواد احمدی / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / وزارت صنعت معدن و تجارت / یاسر رایگانی / قیمت بنزین
ستاد تنظیم بازار روزانه تشکیل جلسه می‌دهد
معاون وزیر صنعت گفت: برای نظارت بر بازار و روند تنظیم آن، هر روز جلسه تنظیم بازار با حضور تمام اعضا برگزار و همچنین روزانه ۱۰۰ قلم کالا رصد می‌شود.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹ / سیدجواد احمدی / نظارت و بازرسی / بازرسی نانوایی ها / قیمت نان / ستاد تنظیم بازار
نان به جمع کالاهای اولویت‌دار در بازرسی‌ها پیوست
معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با بیان اینکه نان نیز به جمع کالاهای اولویت‌دار در بازرسی‌ها پیوسته است، گفت: نانوایی‌ها به نصب پلاکاردهای قیمت برای اعلام نرخ جدید مکلف شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / دانشگاه تبریز / دانشگاه ها / دفتر تحکیم وحدت
عدالت‌خواهی و آینده ایران
تبریز - ایرنا - انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز در نشست دانشجویی با عنوان «عدالت‌خواهی و آینده ایران»، میزبان بیژن عبدالکریمی، سیدجواد میری، سید مجید حسینی و مجتبی احمدی بود که در آن مسایل مبتلابه جامعه ایران و راه‌های برون‌رفت بررسی شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۵
جزئیات قیمت جدید نان آزادپزها
شفقنا اقتصادی_ یک مقام مسئول با بیان اینکه همزمان با اصلاح قیمت نان در شهر تهران، نرخ نان آزادپزها نیز نظام‌مند شده، گفت: قیمت نان سنگک ۱۸۰۰ تومان، بربری ۱۵۰۰تومان، تافتون ۸۰۰ تومان و لواش ۴۵۰ تومان است. به گزارش شفقنا اقتصادی، سیدجواد احمدی با بیان اینکه نرخ‌های اعلام شده برای نان، تنها برای شهر […]
۱۳۹۸/۰۶/۲۰
فروش بلیت هواپیما با نرخ بالاتر از آذر۹۷ تخلف است
شفقنا اقتصادی_ مدیرکل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکندگان گفت: فروش بلیت هواپیما به قیمت بالاتر از نرخهای آذر ماه ۹۷ تخلف است و باید شرکتهای هواپیمایی نرخ آذر ماه ۹۷ را ملاک عمل قرار دهند. به گزارش شفقنا اقتصادی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، سیدجواد احمدی اظهار کرد: در […]
۱۳۹۸/۰۶/۲۰ / سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان / سیدجواد احمدی / قیمت بلیت هواپیما / تعزیرات حکومتی / سازمان هواپیمایی کشوری
نرخ بلیت هواپیما بر مبنای آذرماه سال گذشته محاسبه می‌شود/ ارجاع تخلف ۴ ایرلاین به تعزیرات
مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکندگان گفت: فروش بلیط هواپیما بالاتر از نرخهای آذر ماه ۹۷ تخلف است و باید شرکتهای هواپیمایی نرخ آذر ماه ۹۷ را ملاک عمل قرار دهند.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶
کاهش قیمت گوشی در بازار
شفقنا اقتصادی_ احمدی گفت: انتظار می­رود با ایجاد جو رقابتی و حضور تعداد قابل توجهی وارد کننده در این حوزه، شاهد روند کاهشی باشیم. به گزارش شفقنا اقتصادی، سیدجواد احمدی مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: قیمت ارز نیمایی در طول سه ماه گذشته، عموماً صعودی بوده و کاهشی […]
۱۳۹۸/۰۳/۲۱
ابقای روسای کمیسیون‌ها
اعضای هیئت‏رئیسه کمیسیون‌های صنایع و معادن، برنامه و بودجه و محاسبات، عمران، انرژی و کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در سال چهارم انتخاب شدند. به گزارش ایرنا، انتخابات هیئت‏رئیسه کمیسیون‌های صنایع و معادن، برنامه و بودجه و محاسبات، عمران، انرژی و کشاورزی، آب و منابع طبیعی در جلسه بعد‏از‏ظهر دیروز - یکشنبه- برگزار شد.بر این اساس، عزیز اکبریان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس باقی ماند و فریدون احمدی و رضا علیزاده به ترتیب به‏عنوان نایب رئیس اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدند. عبدالله رضیان و سیدجواد حسینی‏کیا هم به‏عنوان دبیران اول و دوم تعیین شدند.در جریان این انتخابات سعید باستانی نیز به‏عنوان سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه …
۱۳۹۸/۰۲/۰۱
رونمایی از دومین پوستر فیلم سینمایی «پیشونی سفید ۳»
ایلنا: از دومین پوستر رسمی فیلم سینمایی «پیشونی سفید ۳» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سیدجواد هاشمی رونمایی شد. طراحی این پوستر را آرش احمدی در استودیو گیشه برعهده داشته است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •