چهارشنبه, ۲ مهر, ۱۳۹۹ / 23 September, 2020
سید علی حسینی
عرضه ماهانه گازوئیل مرزنشینی در بورس
۱۳۹۹/۰۶/۲۳ / وزارت کشور / بورس / نفت / سید علی حسینی / شاخص بورس / بازار بورس / بورس تهران / فرابورس / سازمان بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار
عرضه ماهانه گازوئیل مرزنشینی در بورس
مدیرعامل بورس انرژی در مورد فروش سهمیه سوخت مرزنشینان گفت: با توافق بین وزارت نفت و وزارت کشور از ابتدای سال تا سقف 37.5 میلیون لیتر در ماه سهمیه گازوئیل در بورس به نفع صندوق مرزنشینان به فروش می رسد.
عرضه اولیه اوراق ۲۰ هزار میلیارد ریالی نفت در بورس
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / نماد سنفت ۰۰۲ / بورس انرژی ایران / شرکت ملی نفت ایران / سید علی حسینی
عرضه اولیه اوراق ۲۰ هزار میلیارد ریالی نفت در بورس
حسینی، مدیرعامل بورس انرژی از جزییات عرضه اولیه قراردادهای سلف موازی استاندارد نفت خام سنگین صادراتی شرکت ملی نفت ایران که فردا انجام می‌شود، خبر داد و گفت: حجم این تامین مالی ۲۰ هزار میلیارد ریال است.
عرضه اوراق سلف نفتی در بورس چگونه خواهد بود؟
۱۳۹۹/۰۵/۲۵ / بورس انرژی / پیش فروش نفت به مردم / عرضه نفت در بورس انرژی
عرضه اوراق سلف نفتی در بورس چگونه خواهد بود؟
«سید علی حسینی» در گفت و گو با ایرنا با اشاره به عرضه اولیه قراردادهای سلف موازی استاندارد نفت خام سنگین صادراتی شرکت ملی نفت ایران که در روز یکشنبه (۲۶ مرداد ماه) انجام می شود، گفت: ناشر این اوراق شرکت ملی نفت ایران و هدف از این عرضه تامین مالی طرح‌های توسعه‌ای و هزینه‌های جاری شرکت ملی نفت ایران است که در دو نماد "سنفت ۰۰۲" و " سنفت ۰۰۳" انجام می‌شود.
فروش اوراق سلف نفتی با طرح گشایش اقتصادی رئیس جمهور تفاوت دارد
۱۳۹۹/۰۵/۲۴ / بورس انرژی ایران / اوراق سلف نفتی / سید علی حسینی
فروش اوراق سلف نفتی با طرح گشایش اقتصادی رئیس جمهور تفاوت دارد
حسینی، مدیرعامل بورس انرژی گفت: اوراق سلف نفتی که روز یکشنبه آینده (۲۶ مردادماه) در بورس انرژی عرضه می‌شود با آنچه که رئیس جمهوری چهارشنبه گذشته درباره آن سخن گفته بود تفاوت دارد.
بنادر ایران، توانایی جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی را دارند
۱۳۹۹/۰۵/۱۵ / سید علی حسینی / سرمایه گذاری / سازمان بنادر و دریانوردی
بنادر ایران، توانایی جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی را دارند
حسینی، نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل و لجستیک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: توسعه بنادر کشور در بخش های مختلف؛ عامل حضور پررنگ فعالان اقتصادی و سرمایه گذاری در این مناطق است.
۲ شیوه تعامل سهامداران با صندوق‌های پروژه/ طرح‌های نیمه تمام را به صندوق‌های پروژه بسپارید
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / سید علی حسینی / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس انرژی ایران
۲ شیوه تعامل سهامداران با صندوق‌های پروژه/ طرح‌های نیمه تمام را به صندوق‌های پروژه بسپارید
حسینی، مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت: صندوق پروژه یک نهاد مالی است که بر اساس قانون اوراق بهادار تشکیل می شود و ایجاد آن منوط به اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار است.
سیاسیون مالک کارخانه‌های قیرسازی پشت پرده طرح قیر رایگان
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / نمایندگان مجلس / فساد / قاچاق / سید علی حسینی / وزارت صمت / قیر رایگان
سیاسیون مالک کارخانه‌های قیرسازی پشت پرده طرح قیر رایگان
یک کارشناس انرژی گفت: با اجرای طرح قیر رایگان در چند سال گذشته بالای 100 واحد کوچک قیرسازی احداث شده‌اند که این واحدها متعلق به چهره‌های سیاسی هستند. با قاچاق قیر رایگان ایران، جاده‌های دُبی و دهلی با قیر رایگان ایران آسفالت شوند.
پشت‌پرده طرح قیر رایگان چه کسانی هستند؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / توزیع قیر رایگان / طرح قیر رایگان
پشت‌پرده طرح قیر رایگان چه کسانی هستند؟
سید علی حسینی کارشناس نفت و انرژی در گفتگو با فارس با اشاره به طرح مجلس برای اعطای قیر رایگان گفت: 5 سال پیش، قبل از اینکه طرح اعطای قیر رایگان مطرح شود ما تنها دو شرکت قیرسازی در کشور داشتیم. یکی از آنها شرکت پالایش نفت جی است و دیگری شرکت نفت پاسارگاد و فقط این دو شرکت در کشور قیر تولید می‌کردند.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
قدردانی امام جمعه دیر از برطرف شدن مشکل کم‌آبی در ماه مبارک رمضان در شهرستان دیر
اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر تسریع یافته به‌گونه‌ای که بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در آستانه فصل تابستان طرح‌های آبرسانی یکی پس از دیگری وارد مدار می‌شود.عبدالحمید حمزه‌پور با بیان اینکه سال گذشته ۲۳ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شد اظهار داشت: افتتاح این طرح‌ها روند بهبودی تامین آب و حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاها بهبود داده و این در حالی است که امسال طرح‌های مهمی افتتاح می‌شود.وی از افتتاح طرح‌های آبرسانی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: با اجرای طرح‌های مختلف امسال پیش بینی می‌شود ۲۹ حلقه چاه پس از حفر تجهیز و کف شکنی در دالکی، پشتکوه، خورموج، اهرم، دیر، جم، کنگان، دیلم، و در بخش روستایی ۴ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شود.افتتاح این …
درگذشت شاعر معاصر مازندرانی
۱۳۹۸/۱۲/۱۳ / شعر / ادبیات / بابل
درگذشت شاعر معاصر مازندرانی
حجت الاسلام سید علی حسینی ایمنی از شاعران معاصر درگذشت.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / شرکت تولید نیروی برق حرارتی / سید علی حسینی / وزارت نیرو / محسن طرزطلب
فعالیت رسمی بازار گواهی ظرفیت نیروگاه‌ها آغاز شد
تهران-ایرنا- بازار گواهی ظرفیت که برنامه‌ریزی آن از سال ۹۳ آغاز شده بود، پس از پنج سال فعالیت کارشناسی، با همکاری‌ وزارتخانه‌های نیرو و اقتصاد و امور دارایی به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
۱۳۹۸/۱۱/۱۹ / سفیر ایران در پاکستان / دفاعی / سید علی حسینی / کنترل مرزی
ایران و پاکستان درخصوص تعمیق مناسبات دفاعی رایزنی کردند
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان و وزیر تولیدات دفاعی این کشور درخصوص تقویت روابط دوجانبه به ویژه در حوزه مناسبات دفاعی بحث و تبادل نظر کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۷ / آیت الله سید صادق شیرازی / عارضه جسمانی حضرت آیت الله سیستانی
بیانیه آیت الله سید صادق شیرازی در پی عارضه جسمانی حضرت آیت الله سیستانی
شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)-در پی عارضه جسمانی حضرت آیت الله العظمی سیستانی و عمل جراحی روی پای ایشان، آیت الله سید صادق شیرازی بیانیه ای خطاب به ایشان منتشر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، در متن این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم حضرت آیت الله العظمی حاج سید علی حسینی سیستانی دامت برکاته سلام […]
۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / کیش / ایرنا / سید علی حسینی / بازار بورس
فرآورده های نفتی در تالار بورس کیش عرضه می شود
کیش - ایرنا -  براساس رایزنیهای انجام شده و موافقت مدیرعامل بورس انرژی ایران، زمینه برای عرضه فراورده های صادراتی نفت و پتروشیمی در تالار بورس کیش فراهم شد.
۱۳۹۸/۰۸/۳۰ / سید علی حسینی زاده
کشف جسد نماینده سابق مجلس در یک ساختمان نیمه‌کاره
پیکر حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی زاده معروف به (سیدعلی صفدر) که حدود سه روز پیش مفقود شده بود، در آسانسور زیرزمینی در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان ابوذر ۱۰ یاسوج پیدا شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۷ / حامد سجادی / عراق / مهدی باقری / حجت‌الاسلام سید علی حسینی / سیدعلی حسینی / مهدی قربانی / مهران / اربعین حسینی / عملیات امداد و نجات / مصدومیت
اسامی ۲۲ زائر ایرانی مصدوم در تصادف ۲ خودرو در عراق
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات از تصادف ۲ خودرو در حله عراق و مصدومیت ۲۲ زائر ایرانی خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / وزارت نفت / نفت خام / بورس انرژی / سید علی حسینی / نفت
چرا نفت خام در بورس خریدار ندارد؟
تهران- ایرنا- مدیرعامل بورس انرژی با اشاره به علت اقبال خریداران فرآورده‌های نفتی در بورس انرژی گفت:‌ از آنجا که در عرضه نفت خام سیاست‌گذاری و اجرا منسجم نیست،‌ معاملات با کندی همراه است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۲
تازه ترین آمار بازگشت دایمی نخبگان به کشور
شفقنا- معاون مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی در خصوص آخرین وضعیت نخبگان ایرانی غیر مقیم گفت: تاکنون ١٢٨٠نفر از آنها به صورت دائم بازگشته اند و اقدام به راه اندازی ٩٣استارت آپ کرده اند. سید علی حسینی معاون روابط علمی و سرمایه انسانی مرکز تعاملات بین الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفتگو با مهر گفت: بر اساس […]
۱۳۹۸/۰۶/۱۵
گزارش تصویری: گردهمایی شیرخوارگان در حرم حضرت معصومه(س)
شفقنا-همزمان با نخستین جمعه محرم الحرام و روز جهانی حضرت علی اصغر علیه السلام، مراسم شیرخوارگان حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) صبح امروز، (جمعه، ۱۵ شهریور) با حضور گسترده مادران و شیرخوارگان با حضور مداحان اهل بیت علیهم السلام برگزار شد. بر اساس این گزارش، در این مراسم حاج نادر جوادی و حاج سید علی حسینی نژاد به مرثیه سرایی […]
۱۳۹۸/۰۵/۰۸
تامین برق ماینرها
مدیرعامل بورس انرژی با بیان اینکه در‌صورت قانونی شدن فعالیت استخراج‌کنندگان رمزارزها و معاملات آن در کشور‌، امکان تامین برق برای ماینرها از طریق بورس انرژی وجود دارد، گفت: از این طریق قیمت برق با نرخ رقابتی و منصفانه،کشف و داد و ستد خواهد شد.به گزارش ایلنا، سید علی حسینی درباره امکان حل مسئله مصرف برق برای استخراج‌کنندگان رمز‌ارزها یا به اصطلاح «کریپتوکارنسی» از طریق بازار برق در بورس انرژی گفت: در‌صورت قانونی شدن فعالیت استخراج‌کنندگان رمزارزها، می‌توان امکان تامین برق برای این افراد از طریق بورس انرژی ایران را فراهم کرد. هر مصرف‌کننده و تولید‌کننده‌ای که از طریق مراجع ذی‌صلاح به بورس انرژی ایران معرفی شود، امکان خرید و فروش برق را خواهد داشت.‌
۱۳۹۸/۰۵/۰۵
لینک استارت آپ فعال در حوزه پست درون شهری شروع بکار کرد
سید علی حسینی، بنیان گذار و مدیر عامل لینک با اشاره به شناخت عمیق نیاز لجستیکی فروشگاه های آنلاین و نشریات و شرکت ها و چالش های آن بیان کرد که توانسه اند فرآیند های استانداردی تعریف کنند که بطور جامع پاسخگوی نیاز این مجموعه ها باشد.
۱۳۹۸/۰۵/۰۱ / نمایشگاه عکس / نیشابور / عمر خیام / معاونت اجتماعی شهرداری تهران / ریکاردو بوسی / حجت‌الاسلام سید علی حسینی
برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده جشنواره عکس «خیام» در نیشابور‎
نمایشگاه آثار برگزیده ششمین جشنواره بین‌المللی عکس «خیام» در نیشابور برگزار می‌شود.
۱۳۹۸/۰۳/۰۷ / بورس انرژی / سید علی حسینی / بازار بورس / شرکت ملی نفت / نفت خام / نفت خام سنگین / بورس
عرضه نفت خام سنگین در بورس انرژی به فردا موکول شد
تهران- ایرنا- مدیرعامل بورس انرژی گفت: نفت خام سنگین که قرار بود امروز در بورس انرژی عرضه شود، به فردا موکول شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
بورس انرژی در قاب سال ۹۷/ از عرضه های متنوع تا رکورد شکنی ارزش معاملات
سید علی حسینی عنوان کرد عملکرد بورس انرژی ایران در سال ۹۷ را می توان با دو بعد کمی و کیفی سنجید، به لحاظ کمی، ارزش معاملات بورس انرژی در سال ۹۷ نسبت به سال گذشته بیش از ۱۰۰% افزایش داشت و از نظر کیفی نیز رویداد هایی رقم خورد که برای سال ها آرزو بازار سرمایه و به ویژه بورس انرژی ایران بود.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
دیدار شیخ دیپلمات با مرجع اعتدال و گفت‌وگو
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در آخرین ایستگاه سفر سه روزه خود به عراق با آیت‌الله سید علی حسینی سیستانی زعامت عالی قدر حوزه علمیه نجف که از او به عنوان مرجع اعتدال، گفت‌وگو و همچنین موثرترین شخصیت امروز عراق یاد می‌شود، دیدار و گفت‌وگو کرد .
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
دیدار مدیرکل دفتر امور مجلس با هنرمندان اقلیت های مذهبی
ارومیه – ایرنا – سید علی حسینی مدیرکل دفتر امور مجلس وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه چهارشنبه / 30 بهمن / با هنرمندان اقلیت های مذهبی در رشته های موسیقی سنتی،مدرن و نویسندگی آذربایجان غربی دیدارکرد. عکس از: نیما سعیدی اقدم
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •