پنجشنبه, ۱ اسفند, ۱۳۹۸ / 20 February, 2020
شرکت آب منطقه ای اصفهان
برای جریان زاینده‌رود در نوروز برنامه‌ای نداریم/افزایش ۱۸ روز خروجی سد برای تحویل به کشاورزان
ایسنا / ۱۴ ساعت قبل / ...
برای جریان زاینده‌رود در نوروز برنامه‌ای نداریم/افزایش ۱۸ روز خروجی سد برای تحویل به کشاورزان
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به افزایش خروجی سد زاینده رود از امروز به مدت ۱۸ روز برای تحویل به کشاورزان اصفهان، گفت: با وجود برخی اظهارات، اما هنوز برای جریان آب زاینده رود برای نوروز ۱۳۹۹ هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.
  استانی-اقتصادی  زاینده‌رود  کشاورزان
روزنامه ابتکار / ۴ روز قبل / ...
ذوب آهن اصفهان و دانشگاه اصفهان تفاهم نامه علمی ، پژوهشی و آموزشی امضا کردند
اصفهان –راعی : طی نشستی با حضور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصهفان و هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان که 21 بهمن ماه در این دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین این دوسازمان امضاء و مبادله گردید .به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، یزدی زاده در این نشست با بیان اینکه همکاری های ذوب آهن و دانشگاه اصفهان پیش از تبادل تفاهم نامه به ویژه در دو زمینه آب و معدن آغاز شده است گفت : بودجه تحقیقاتی ذوب آهن اصفهان نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی یافته است و در صورت اثر بخش بودن این پروژه های تحقیقاتی ، هیچ گونه محدودیتی در اجرای پروژه های بیشتر نخواهیم داشت .وی افزود : این دو سازمان ، پیشینه و قدمت بسیاری در این منطقه دارند و به دلیل جامعیت فعالیت ها ، از اشتراکات بسیاری نیز برخوردارند و لذا زمینه همکاری …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ / ...
افتتاح پروژه‌های شرکت پالایش نفت اصفهان به توسعه اقتصاد ملی کشور کمک می‌کند
اصفهان-راعی : استاندار اصفهان گفت: یک پنجم فرآورده‌های نفتی کشور توسط مجموعه پالایشگاه اصفهان تامین می‌شود، از این رو برداشتن قدم‌های موثر در جهت به روز رسانی این مجموعه تاثیر مهمی در کمک به اقتصاد ملی کشور خواهد داشت.عباس رضایی در آیین افتتاح پروژه‌های دهه فجر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: حدود 23 درصد فرآورده‌های نفتی کشور توسط شرکت پالایش نفت اصفهان تامین می‌شود و تمام بنزین تولیدی این مجموعه بنزین یورو ۵ است. این شرکت با تولید 12 میلیون لیتر در روز، سوخت استان اصفهان و ۱۶ استان کشور را تامین می کند.وی افزود: افتتاح دو پروژه، سکوهای بارگیری فرآروده های سبک و ویژه و پروژه تصفیه و استفاده از فاضلاب شهری دو اقدام مهم در راستای برطرف کردن نیازهای این مجموعه است.استاندار اصفهان با بیان اینکه …
ذخیره ۳۱۵ میلیون مترمکعبی سد زاینده‌رود/ بارش‌ها کوهرنگ صفر بود
ایسنا / ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / ...
ذخیره ۳۱۵ میلیون مترمکعبی سد زاینده‌رود/ بارش‌ها کوهرنگ صفر بود
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته میزان بارش ها در کوهرنگ صفر بود، گفت: در حال حاضر میزان ذخیره سد زاینده رود ۳۱۵ میلیون مترمکعب است.
  استانی-اقتصادی  سد زاینده رود  زاینده‌رود  بارش برف
خروجی سد زاینده‌رود با توجه به میزان بارش‌ها و مصرف آب تعیین شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ / اقتصادی
خروجی سد زاینده‌رود با توجه به میزان بارش‌ها و مصرف آب تعیین شد
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: میزان خروجی سد زاینده‌رود با توجه به میزان بارندگی‌ها در فصل پاییز، پیش‌بینی بارش‌های آتی و مصرف و منابع آب تعیین شد که اکنون ۱۱.۵ متر مکعب بر ثانیه است.
  شرکت آب منطقه ای اصفهان  پیک مصرف  بارندگی  حقابه  اصفهان  سد زاینده رود
تحقق طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی در اصفهان نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / اقتصادی
تحقق طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی در اصفهان نیازمند مشارکت و فرهنگ‌سازی
اصفهان- ایرنا- طرح احیا و تعادل‌بخشی آب‌های زیرزمینی به عنوان اولویت وزارت نیرو برای حفظ این داشته‌های با ارزش، اگرچه در استان اصفهان در حال انجام است اما تحقق آن نیازمند فرهنگ‌سازی و به جدیت و مشارکت هرچه بیشتر نیاز دارد.
  شرکت آب منطقه ای اصفهان  فرونشست زمین  اقتصاد  خشکسالی  شرکت آب منطقه ای  اصفهان  وزارت نیرو  منابع آبی
رفع مشکل تامین تسهیلات مالی کنتور هوشمند برای کشاورزان اصفهان
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ / اقتصادی
رفع مشکل تامین تسهیلات مالی کنتور هوشمند برای کشاورزان اصفهان
گلپایگان- مدیر آب منطقه ای استان اصفهان گفت: مشکل تسهیلات مالی برای کنتورهای هوشمند کشاورزان استان اصفهان برطرف شد و با سه بانک برای ارائه تسهیلات بانکی به کشاورزان در حال انعقاد قرار هستیم.
  کنتور هوشمند  کشاورزان  گلپایگان  شرکت آب منطقه ای اصفهان
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / ...
تولید سالانه 172میلیون متر مکعب پساب دراستان اصفهان
اصفهان-راعی : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:در 25 تصفیه خانه فاضلاب ،سالانه 172 میلیون متر مکعب پساپ تولید می شود این در حالی‌است که ظرفیت اسمی تولید پساب در تصفیه خانه های فاضلاب در استان اصفهان 283 میلیون متر مکعب در سال است.هاشم امینی با اشاره به جمعیت تحت پوشش شبکه فاضلاب در اصفهان اعلام کرد: در حال حاضر بیش از 72 درصد جمعیت استان تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارند . که شامل 3 میلیون و 666 هزار و 90 نفر می باشد. درحالی که هم اکنون بیش از 96 درصد جمعیت شهر اصفهان تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارند.وی در ادامه با بیان اینکه اصفهان، دومین استان صنعتی کشور محسوب می شود و با توجه به محدودیت منابع آبی استفاده از بازچرخانی آب در این استان بسیار حائز اهمیت است، خاطر نشان ساخت: صنایع …
خروجی سد زاینده‌رود کاهش یافت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ / علمی و آموزشی
خروجی سد زاینده‌رود کاهش یافت
اصفهان - ایرنا - خروجی سد زاینده‌رود با اتمام دوره نخست آبیاری کشت پاییزه کشاورزان اصفهان از بامداد روز جمعه کاهش یافته است.
  وزارت جهاد کشاورزی  شرکت آب منطقه ای اصفهان  میزان بارندگی  زاینده رود  بارندگی  آب و فاضلاب  کشاورزی  بارش باران  سامانه بارشی  اصفهان
کاهش آب چاه‌های حوضه زاینده‌رود بیشتر از یک رودخانه کامل است
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۱ / اجتماعی
کاهش آب چاه‌های حوضه زاینده‌رود بیشتر از یک رودخانه کامل است
یک پژوهشگر حوزه آب هشدار داد: کاهش برداشت آب از چاه‌ها و قنات‌های حوضه زاینده‌رود از کل جریان آب سالانه رودخانه زاینده‌رود و مجموع آب‌های انتقال یافته از کارون و دز به این حوضه بیشتر است.
  سد زاینده رود  رودخانه  شرکت آب منطقه ای اصفهان  وزارت نیرو  زاینده رود  منابع آبی  خشکسالی  آب های زیرزمینی
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / ...
زاینده رود فردا بازگشایی می شود
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان گفت: زاینده رود برای کشت پاییزه کشاورزان فردا ( ۲۱ آبانماه) بازگشایی می شود و خروجی آب از سد زاینده رود افزایش خواهد یافت.
تلاش برای احیای گاوخونی
خبرآنلاین / ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ / اجتماعی
تلاش برای احیای گاوخونی
ایلنا نوشت: مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان از ورود حدود ۴ میلیون متر مکعب آب به تالاب بین المللی گاوخونی خبر داد.
  تالاب  محیط زیست  کم آبی - خشکسالی
آب منطقه‌ای و محیط زیست اصفهان همچنان پیگیر تامین حقابه تالاب گاوخونی هستند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ / اجتماعی
آب منطقه‌ای و محیط زیست اصفهان همچنان پیگیر تامین حقابه تالاب گاوخونی هستند
اصفهان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: احیای تالاب بین‌المللی گاوخونی از اهمیت بالایی برخوردار است و در این پیوند، آب منطقه‌ای و محیط زیست استان همچنان پیگیر تامین حقابه زیست محیطی این تالاب هستند.
  شرکت آب منطقه ای اصفهان  محیط زیست  سازمان حفاظت محیط زیست  تالاب  اصفهان
جریان آب زاینده‌رود تا کشت پاییزه ادامه دارد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / اقتصادی
جریان آب زاینده‌رود تا کشت پاییزه ادامه دارد
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: جریان کنونی آب در رودخانه زاینده‌رود تا زمان تصمیم‌گیری برای کشت پاییزه کشاورزان ادامه دارد.
  شرکت آب منطقه ای اصفهان  محیط زیست  زاینده رود  تالاب  اصفهان  آبرسانی
ساماندهی حوضه آبریز زاینده‌رود مستلزم مشارکت همگانی است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ / اقتصادی
ساماندهی حوضه آبریز زاینده‌رود مستلزم مشارکت همگانی است
اصفهان - ایرنا - مدیر دفتر طرح‌های توسعه منابع آب شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ساماندهی حوضه‌آبریز و حریم رودخانه زاینده‌رود مستلزم مشارکت همگانی بویژه کشاورزان است.
  شرکت آب منطقه ای اصفهان  زاینده رود  آب و فاضلاب  اصفهان  سد زاینده رود
حقآبه تالاب بین‌المللی گاوخونی در حال تامین است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ / اقتصادی
حقآبه تالاب بین‌المللی گاوخونی در حال تامین است
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: آبی که در روزهای اخیر در زاینده‌رود جاری است و در روزهای آینده جریان دارد به منظور تامین بخشی از حقابه زیست محیطی به ویژه تالاب بین‌المللی گاوخونی خواهد بود.
  شرکت آب منطقه ای اصفهان  زاینده رود  تالاب  اصفهان
کشاورزان اصفهان، آزادسازی حریم زاینده‌رود را خواستار شدند
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / اقتصادی
کشاورزان اصفهان، آزادسازی حریم زاینده‌رود را خواستار شدند
اصفهان- ایرنا- جمعی از کشاورزان شهرستان اصفهان روز چهارشنبه با حضور در مقابل نیروگاه برق اصفهان(اسلام اباد)، آزادسازی و تخلیه حریم زاینده‌رود از سوی این شرکت و سازمان‌های مربوط را خواستار شدند.
  وزارت جهاد کشاورزی  شرکت آب منطقه ای اصفهان  زاینده رود  صدور مجوز  لایروبی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ / ...
کسب مقام اول توسط روابط عمومی آبفا استان اصفهان
اصفهان –راعی : روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق موفق شد با کسب ۷رتبه اول و یک رتبه سوم بعنوان روابط عمومی برگزیده در بین شرکت های تابعه وزارت نیرو معرفی شود.در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، ۱۲۴ شرکت در ۱۳ بخش حضور پیدا کردند که از بین آنها ۳۸ شرکت برگزیده شده‌اند.فرآیند انتخاب این ۳۸ شرکت، طی سه مرحله صورت گرفته است در مرحله اول و در غربالگری اولیه در دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو آثار تمامی شرکت کنندگان شامل ۳۳ شرکت توزیع نیروی برق، ۲۶ شرکت آبفای شهری، ۲۶ شرکت آب منطقه ای ، ۱۶ شرکت برق منطقه‌ای، ۱۲ شرکت آبفار و ۱۱ شرکت تولید نیروی برق و نیروگاه به علاوه شرکت مدیریت شبکه برق ایران …
زاینده رود تا نیمه دوم شهریورماه جاری خواهد بود
انتخاب / ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ / ...
زاینده رود تا نیمه دوم شهریورماه جاری خواهد بود
معاون بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: با رعایت موضوع حفظ ۴۵۰ میلیون مترمکعب آب برای کشت پاییزه کشاورزان اصفهان، زاینده رودتا نیمه دوم شهریور با دبی حداقلی جاری خواهد بود.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ / ...
مجری سامانه دوم آبرسانی اصفهان شرکت آب منطقه ای است
اصفهان –راعی : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان دلیل افت فشار آب آشامیدنی در برخی از نقاط را شرایط خاص سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ دانست و گفت: ظرفیت محدود این سامانه دلیل اصلی افت فشار آب در برخی از نقاط اصفهان است، برای حل آن چاره‌ای جز راه اندازی سامانه دوم نیست.هاشم امینی افزود: سامانه آبرسانی حوزه اصفهان بزرگ یا همان سامانه دوم باید ۱۲ سال قبل تکمیل می‌شد و به اتمام می‌رسید اما این امر تاکنون محقق نشده است. وی خاطرنشان کرد: شرکت آب منطقه‌ای اصفهان مجری پروژه احداث دومین سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ است. این شرکت اکنون در حال ساخت تصفیه خانه و سامانه آبرسانی این طرح است و امیدواریم هر چه زودتر به پایان برسد، باید این نکته را تاکید کنیم که نیاز به سامانه یاد شده برای ماه‌های گرم به شدت احساس …
۳۵ درصد از ظرفیت سدهای استان اصفهان خالی است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ / اقتصادی
۳۵ درصد از ظرفیت سدهای استان اصفهان خالی است
اصفهان - ایرنا - رییس گروه نظارت شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: با وجود بارش های مناسب در سال آبی جاری، اما ۳۵ درصد از ظرفیت سدهای استان اصفهان خالی است.
  زاینده رود  خشکسالی  اصفهان  آبرسانی
۲۴۰ هکتار ویلای غیرمجاز حریم زاینده رود باید تخریب شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ / اقتصادی
۲۴۰ هکتار ویلای غیرمجاز حریم زاینده رود باید تخریب شود
اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بیش از ۲۴۰ هکتار ساخت و ساز غیرمجاز بیشتر به شکل ویلا در حریم رودخانه زاینده رود وجود دارد که باید تخریب شود.
  کم آبی  زاینده رود  اقتصاد  خشکسالی  اصفهان  آبرسانی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ / ...
تکمیل فاضلاب چادگان ۲۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارد
اصفهان –راعی : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر چادگان که از سال ۹۲ آغاز شده ، تاکنون هزینه ای حدود ۴ میلیارد تومان در بر داشته است اما برای تکمیل آن به ۲۰میلیارد تومان نیاز استهاشم امینی در جلسه بررسی مشکلات آب و فاضلاب غرب استان که در فرمانداری چادگان برگزار شد به ضرورت تکمیل تصفیه خانه فاضلاب در شهر چادگان پرداخت و گفت:با توجه به حساسیت موجود در چادگان و مجاورت آن با سد زاینده رود به منظور دفع بهداشتی فاضلاب و ارتقای سطح بهداشت عمومی مردم نیاز به احداث تصفیه خانه فاضلاب در این شهر وجود داشت.وی افزود:هم اکنون اجرای سازه تصفیه خانه فاضلاب چادگان به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و برای اجرای سازه ای پیشرفته به سیستم UF و تجهیزات الکترومکانیکال، اداوات …
ادامه جریان زاینده رود  پس از 20 خرداد منوط به موافقت شورای هماهنگی است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ / اقتصادی
ادامه جریان زاینده رود پس از 20 خرداد منوط به موافقت شورای هماهنگی است
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: تداوم جریان زاینده رود پس از 20 خرداد منوط به موافقت شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده رود خواهد بود و مکاتبه و پیشنهاد مرتبط با این موضوع ارایه شده است.
سد کوچری گلپایگان سرریز شد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ / اقتصادی
سد کوچری گلپایگان سرریز شد
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: به دنبال بارش های مناسب در سال آبی جاری مخزن سد کوچری گلیایگان پر و برای نخستین بار سرریز شد.
ذخیره سد زاینده رود به 46 درصد حجم مخزن آن رسید
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ / اقتصادی
ذخیره سد زاینده رود به 46 درصد حجم مخزن آن رسید
اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: ذخیره سد زاینده رود به 646 میلیون مترمکعب معادل 46 درصد حجم کلی این مخزن رسید.
میزان بارش ها در کوهرنگ 229 درصد افزایش یافت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ / اقتصادی
میزان بارش ها در کوهرنگ 229 درصد افزایش یافت
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: از ابتدای مهرماه سال 97 تا روز شانزدهم اردیبهشت امسال حجم بارش های در کوهرنگ ( چلگرد) به 2 هزار و 125 میلی متر رسید که نسبت به دوره مشابه سال قبل 229درصد رشد نشان می ‌دهد.
احتمال سرریز شدن سد زاینده رود وجود ندارد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ / اقتصادی
احتمال سرریز شدن سد زاینده رود وجود ندارد
اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: احتمال سرریز شدن سد زاینده رود حتی در ماه های آینده و همزمان با آب شدن برف ها وجود ندارد.
تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر زاینده رود و آزادسازی 50 هزار مترمربع
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ / ...
تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر زاینده رود و آزادسازی 50 هزار مترمربع
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: عملیات تخریب ۲۰ محوطه ساخت و ساز غیرمجاز مستقر در بستر رودخانه زاینده رود در شهر باغ بهادران روستای چم آسمان آغاز و آزادسازی اراضی آنها نیز در حال انجام است.
  ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر زاینده رود
گرانی کنتورها، هوشمندسازی چاهها را با مشکل مواجه کرد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ / اقتصادی
گرانی کنتورها، هوشمندسازی چاهها را با مشکل مواجه کرد
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: گرانی کنتورهای حجمی و دستگاه های اندازه گیری برداشت آب های زیرزمینی، بویژه در یکسال اخیر چالش اصلی هوشمندسازی چاه ها به شمار می رود.
سالها خشکسالی با یک سال ترسالی جبران نمی شود
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ / علمی و آموزشی
سالها خشکسالی با یک سال ترسالی جبران نمی شود
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بیش از یک دهه خشکسالی با یک سال ترسالی جبران نمی شود و مصرف بهینه آب در منطقه مرکزی ایران همچنان ضروری است.
هیچ سیلابی تاکنون در اصفهان رخ نداده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ / اجتماعی
هیچ سیلابی تاکنون در اصفهان رخ نداده است
اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: از شروع بارش های اخیر تاکنون هیچ سیلابی در این منطقه گزارش نشده است.
اصفهان امشب سرشار از ترنم آب
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ / اقتصادی
اصفهان امشب سرشار از ترنم آب
اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: با افزایش خروجی سد زاینده رود از 27 اسفند، آب تاکنون به نزدیکی اصفهان رسیده و پیش بینی می شود تا امشب شاهد جریان این رودخانه در غرب این کلانشهر باشیم.
درتعطیلات نوروز زاینده‌رود در اصفهان جاری می‌شود
ایلنا / ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ / اقتصادی
درتعطیلات نوروز زاینده‌رود در اصفهان جاری می‌شود
ایلنا: مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با اعلام خبر افزایش خروجی از سد زاینده رود گفت : زاینده رود در تعطیلات نوروز در سطح شهر اصفهان جاری می شود .
نیروگاه برقابی سد زاینده رود فعال می‌شود
اقتصادآنلاین / ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ / اقتصادی
نیروگاه برقابی سد زاینده رود فعال می‌شود
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: نیروگاه برقابی سد زاینده رود که در چند ماه اخیر به دلیل کاهش شدید ذخیره سد، از مدار تولید خارج شده بود تا 10 روز آینده دوباره فعال می شود.
بخش وسیعی از زاینده رود با کاهش خروجی سد بی آب می شود
ایرنا / ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ / اقتصادی
بخش وسیعی از زاینده رود با کاهش خروجی سد بی آب می شود
اصفهان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت : بخشی وسیعی از زاینده رود به ویژه در منطقه کلانشهر اصفهان از بامداد روز یکشنبه با کاهش خروجی سد، بی آب می شود.