پنجشنبه, ۱۳ آذر, ۱۳۹۹ / 3 December, 2020
صنعت آب و برق
تخصیص تسیهلات به دانش‌بنیان‌های صنایع آب و برق افزایش می‌یابد
۳۱ ساعت قبل
تخصیص تسیهلات به دانش‌بنیان‌های صنایع آب و برق افزایش می‌یابد
شاکری، دبیر دوم فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون اقتصاد دانش بنیان، هفته آینده در مجلس شورای اسلامی، با بررسی مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان از جمله صنعت آب و برق در قالب طرح جهش تولید، راه‌های چگونگی تخصیص افزایش تسهیلات و حمایت از آنها را عملیاتی خواهد کرد.
نخستین سامانه جامع شرکت‌های برق و آب نهایی شد
۲ روز قبل / استان کشور / بخش خصوصی / برق / صرفه جویی در مصرف / صنعت
نخستین سامانه جامع شرکت‌های برق و آب نهایی شد
ایلنا: با راه‌اندازی «سامانه ساتب» به‌عنوان یک بانک اطلاعاتی، ‌علاوه بر ۱۷ میلیارد تومان صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، شرایط حضور تمام فعالان بخش خصوصی صنعت آب و برق فراهم…
۲ روز قبل
محرک‌های توسعه صادرات صنایع آب و برق
عضو کارگروه ملی توسعه صادرات صنعت آب و برق گفت: با وجود حضور موثر بخش خصوصی در بازار صادرات «صنایع آب و برق»، وجود حلقه رابط بین بخش دولتی و خصوصی برای رفع موانع اداری و کاهش دغدغه‌های ریسک حضور در مناسبات تجاری، ضروری است. به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، کوروش گلشن با بیان این مطلب افزود: توسعه صادرات یکی از شاخص‌هایی است که به بستر و سازو کارهای لازم برای صدور خدمات و محصولات در هر بخشی نیاز دارد.
برنامه مشترک دکترای وزارت نیرو و دانشگاه‌ها ابلاغ شد
۳ روز قبل / رضا اردکانیان / وزارت نیرو / دوره دکتری / تحصیلات تکمیلی
برنامه مشترک دکترای وزارت نیرو و دانشگاه‌ها ابلاغ شد
وزیر نیرو برنامه مشترک دکترای وزارت نیرو و دانشگاه‌ها را با هدف بهره‌گیری از حداکثر توان رساله دانشجویان مقطع دکترا در صنعت آب و برق ابلاغ کرد.
توسعه صادرات «صنایع آب و برق» در گرو کاهش ریسکِ تجاری
۳ روز قبل / برق رسانی / تولید برق / مصرف برق / صرفه جویی در مصرف برق / وزارت نیرو
توسعه صادرات «صنایع آب و برق» در گرو کاهش ریسکِ تجاری
عضو کارگروه ملی توسعه صادرات صنعت آب و برق گفت: با وجود حضور موثر بخشِ خصوصی در بازار صادرات «صنایع آب و برق»، وجود «حلقه رابط بین بخش دولتی و خصوصی» نیاز است.
تحریم‌ها مانع استفاده از ظرفیت‌های بی‌شمار صنعت آب و برق
۳ روز قبل / توسعه صادرات / منطقه اوراسیا / رضا اردکانیان / وزارت نیرو
تحریم‌ها مانع استفاده از ظرفیت‌های بی‌شمار صنعت آب و برق
تهران- ایرنا- عضو کارگروه ملی توسعه صادرات صنعت آب و برق گفت: ظرفیت‌های بدون استفاده فراوانی در صنایع آب و برق وجود دارد که به‌دلیل مشکلاتی چون تحریم، مشکلات بانکی، حضور در مناقصات، نقل و انتقالات و موانع اداری به طور جدی مورد استفاده قرار نگرفته است.
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان حائز رتبه اول شد
در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق و جشنواره روابط عمومی های برتر وزارت نیرو شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان حائز رتبه اول در بین صنعت برق کشور شددر این جشنواره دفتر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان در ۳ محور ارتباط با رسانه ها ، حضور در فضای مجازی ورادیو و تلویزیون اینترنتی رتبه برتر را از آن خود کردمهندس محمد علی اکبری مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان در این باره گفت : برگزاری این جشنواره ها موجب می شود که روابط عموی ها بتوانند گزارش و عملکرد سازمان خود را به زبان ساده و به نحوی مناسب و مفید مطرح کنند و موجب می شود هدایت سازمان ها در مسیر خدمات بهتر به مردم را سوق داده و در جهت تکریم ارباب رجوع بهتر و بیشتر از قبل اقدام کنندوی در ادامه گفت : روابط عمومی‌ها باید بتوانند …
۱۳۹۹/۰۹/۰۶
شرکت‌ هایی موفق هستند که همه کار خود را کار روابط عمومی بدانند
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های سازمان آب و برق با حضور وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد و از شرکت برق منطقه ای خوزستان برای کسب مقام دوم، تقدیر شد.در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، آثار ۱۳۲ شرکت از صنعت آب و برق در ۱۴ محور مورد داوری قرار گرفت که در پایان ۴۹ شرکت شامل ۱۸ شرکت توزیع نیروی برق، هفت شرکت برق منطقه ای، پنج شرکت مدیریت تولید، هشت شرکت آب و فاضلاب و ۱۱ شرکت آب منطقه برگزیده شدند.شرکت برق منطقه ای خوزستان در این جشنواره در محور "ارتباط با پایگاه خبری وزارت نیرو (پاون) رتبه دوم" را کسب کرد و محمود دشت بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به نمایندگی از وزارت نیرو، لوح تقدیر و تندیس رتبه برتر را به تورج فتاحی مدیر …
امکان کسب سهم قابل توجه از بازار صنعت آب و برق همسایگان
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران / سازمان آب و برق خوزستان / برق / وزارت نیرو
امکان کسب سهم قابل توجه از بازار صنعت آب و برق همسایگان
تهران - ایرنا - عضو کارگروه ملی ساخت داخل صنعت آب و برق گفت: بازار صنعت آب و برق کشورهای همسایه مطلوب است و با برنامه‌ریزی دقیق می‌توان سهم قابل توجهی از این بازار را نصیب کشورمان سازد.
بومی‌سازی صنایع «های تک» در گرو تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
بومی‌سازی صنایع «های تک» در گرو تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان
میرنژاد، عضو کارگروه ملی ساخت داخل صنعت آب و برق گفت: بومی سازی صنایع «های تک» در حوزه آب و برق، در گرو تعامل بهینه با شرکت‌های دانش بنیان، استارتاپ‌ها و ایجاد حلقه ارتباطی توانمند بین دولت و بخش خصوصی است.
کشورمان باید سهم خود را تدوین الگوهای آینده جهان ایفا کند
۱۳۹۹/۰۹/۰۱ / صنعت آب و برق / رضا اردکانیان / وزارت نیرو / سازمان بسیج مستضعفان
کشورمان باید سهم خود را تدوین الگوهای آینده جهان ایفا کند
تهران- ایرنا- وزیر نیرو گفت: لازم است در تعیین تکلیف، شکل‌دادن‌ها و تدوین الگوها به عنوان یک ملت بزرگ که یک درصد جمعیت جهان را به خود اختصاص داده، عقب نمانده و در آن سهم و نقش داشته باشیم.
میز ارتباط دانشگاه با صنعت نیرو در دانشگاه‌ها شکل می‌گیرد/حضور ۱۵۰۰ استاد در صنعت
۱۳۹۹/۰۸/۲۹ / میز خدمت / صنعت آب و برق / شورای عالی عتف
میز ارتباط دانشگاه با صنعت نیرو در دانشگاه‌ها شکل می‌گیرد/حضور ۱۵۰۰ استاد در صنعت
دبیر کل شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری از راه‌اندازی میز ارتباط دانشگاه با صنعت نیرو در دانشگاه‌ها خبر داد و گفت: در این میز از سوی صنعت نیازمندی‌ها اعلام می‌شود و دانشگاه‌ها توانمندی‌های خود را تبیین خواهند کرد.
اردکانیان :وزارت نیرو دستگاهی در وسیع‌ترین سطح ارتباطی با مردم است
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / صنعت آب و برق / رضا اردکانیان / وزارت نیرو
اردکانیان :وزارت نیرو دستگاهی در وسیع‌ترین سطح ارتباطی با مردم است
تهران - ایرنا- وزیر نیرو با بیان این که ما مسئول تاب‌آوری و امید در جامعه هستیم، افزود: شرکت‌هایی موفق هستند که همه کار خود را کار روابط عمومی و ارتباط بی‌واسطه با مردم بدانند.
۸ نیروگاه تجدیدپذیر در ۶ استان به بهره‌برداری می‌رسد
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / انرژی تجدیدپذیر / انرژی برق / صنعت آب و برق / برق امید / سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری برق ایران / مصرف بهینه برق / صفحات خورشیدی / خوزستان / پیل خورشیدی / برق
۸ نیروگاه تجدیدپذیر در ۶ استان به بهره‌برداری می‌رسد
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر نظارت، تعیین صلاحیت و کنترل پروژه سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) گفت: هشت نیروگاه شامل پنج نیروگاه خورشیدی، ۲ نیروگاه برق‌آبی کوچک و یک نیروگاه بازیافت تلفات حرارتی تا پایان آذرماه به نیروگاه‌های تجدیدپذیر کشور اضافه خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۸/۲۸
رتبه دوم روابط عمومی برق منطقه ای خوزستان در جشنواره روابط عمومی های وزارت نیرو
روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان در جشنواره روابط عمومی های صنعت آب و برق رتبه دوم را کسب کرد.در دومین ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق وزارت نیرو، روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان در بخش ارتباط با پایگاه خبری پاون (وزارت نیرو) رتبه دوم را به دست آورد.بخش ارتباط خبری با پاون در رابطه با پوشش حرفه ای و سریع اخبار مربوط به شرکت برق منطقه ای خوزستان و ارسال آن به پایگاه خبری وزارت نیرو است تا پس از ارزیابی در آن منتشر شود. آیین تجلیل از مدیران برگزیده روز ۲۸ ماه جاری با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد صنعت آب و برق کشور، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار خواهد شد.
بیش از هزار و ۳۰۰ کیلومتر شبکه برق اصلاح می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / انرژی برق / صنعت آب و برق / مصرف بهینه برق / شرکت توانیر / شرکت مدیریت شبکه برق ایران / برق / شرکت‌ توزیع نیروی برق
بیش از هزار و ۳۰۰ کیلومتر شبکه برق اصلاح می‌شود
تهران - ایرنا - معاون هماهنگی توزیع توانیر از بازسازی شبکه‌های توزیع برق کشور به صورت سراسری و در قالب یک مانور عملیاتی دو روزه خبر داد و گفت: بیش از یکهزار و ۳۰۰ کیلومتر شبکه برق اصلاح می‌شود.
حمایت از کتابفروشان و برنامه‌های آموزشی و تشکیل کتابخانه دیجیتال کشاورزی
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / هفته کتاب / کتاب / طرح های ترویجی کتابخوانی / موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران
حمایت از کتابفروشان و برنامه‌های آموزشی و تشکیل کتابخانه دیجیتال کشاورزی
تهران- ایرنا- برنامه‌های حمایت از کتابفروشان، برنامه‌های آموزشی در حوزه کتاب و تقدیر از نویسندگان صنعت آب و برق و معرفی کتابخانه دیجیتال وزارت کشاورزی، مهم‌ترین واکنش‌های امروز به آغاز هفته کتاب بود.
پدیدآورندگان و مترجمان کتاب در حوزه صنعت آب و برق تجلیل می‌شوند
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / هفته کتاب
پدیدآورندگان و مترجمان کتاب در حوزه صنعت آب و برق تجلیل می‌شوند
ایلنا: وزارت نیرو به مناسبت هفته کتاب از پدیدآورندگان و مترجمان کتاب در حوزه صنعت آب و برق تجلیل می‎کند.
سهم انرژی‌های تجدیدپذیر در تولید برق
۱۳۹۹/۰۸/۱۲ / انرژی تجدیدپذیر / انرژی برق / صنعت آب و برق / صفحات خورشیدی
سهم انرژی‌های تجدیدپذیر در تولید برق
از زمان شیوع ویروس کرونا تقاضا برای خرید سوخت‌های فسیلی در جهان کاهش یافته و فرصتی برای توجه بیشتر به انرژی‌های پاک فراهم آمده است. میزان تولید برق با بهره‌گیری از انرژی‌های خورشیدی و بادی در جهان در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است. در ایران نیز دولت در هفت سال گذشته تلاش کرده تا ظرفیت انرژی‌های تجدیدپذیر را افزایش دهد.
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
به همت شرکت برق منطقه‌ای غرب برگزار شد
نهمین رزمایش سراسری آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروریکرمانشاه – کرمی - ابتکار : نهمین رزمایش سراسری آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری با حضور فرمانده پدافند غیرعامل کشور همزمان با سراسر کشور در شرکت برق منطقه‌ای غرب برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، نهمین رزمایش سراسری آماده به‌کاری مولدهای برق اضطراری مراکز حیاتی، حساس، مهم و ضروری با حضور سردار دکتر جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کشور همزمان با سراسر کشور در این شرکت برگزار شد.سردار جلالی در این رزمایش با قدردانی از زحمات شبانه‌روزی کارکنان صنعت برق کشور برای رساندن این نعمت الهی و ارزشمند برق به مردم گفت: وقتی هواپیمای فوق‌پیشرفته دشمن که در ارتفاع خیلی بالایی …
افتتاح سه پروژه صنعت آب و برق با حضور رییس‌جمهوری
۱۳۹۹/۰۸/۰۹ / صنعت آب و برق / شهر تهران / پویش هرهفته_الف_ب_ایران / هرمزگان / دولت / حسن روحانی / رضا اردکانیان / وزارت نیرو
افتتاح سه پروژه صنعت آب و برق با حضور رییس‌جمهوری
پنجشنبه ۸ آبان‌ماه در قالب بیست و ششمین هفته پویش «هرهفته الف_ ب ایران»، سه پروژه تصفیه‌خانه ششم آب تهران، طرح بزرگ رینگ شبکه انتقال آب شرب شهر تهران و واحد ۲ بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی قشم با حضور رییس جمهوری به صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح شدند و در مدار فعالیت و ارائه خدمت به مردم قرار گرفتند.
از افزایش کیفیت آب تهران تا روشن شدن جزیره قشم
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / صنعت آب و برق / پویش "هرهفته الف ب_ایران"
از افزایش کیفیت آب تهران تا روشن شدن جزیره قشم
امروز سه پروژه صنعت آب و برق در پایتخت و جزیره قشم افتتاح شد که به موجب آن کیفیت آب در غرب استان تهران افزایش خواهد یافت و جزیره قشم نیز به طور کامل روشن و به استان هرمزگان نیز برای روشنایی بیشتر کمک خواهد شد.
سه پروژه آب و برق در مدار فعالیت قرار گرفت
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / صنعت آب و برق / پویش هرهفته_الف_ب_ایران / هرمزگان / حسن روحانی / حمیدرضا جانباز / رضا اردکانیان
سه پروژه آب و برق در مدار فعالیت قرار گرفت
تهران- ایرنا- صبح امروز با حضور رییس جمهوری سه پروژه آب و برق با اعتبار سه هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان در استان‌های تهران و هرمزگان به صورت ویدیو کنفرانسی در مدار فعالیت و عرضه خدمات به مردم قرار گرفت.
بالاترین خیانت به مردم ایران به روایت رئیس جمهور
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / برق / جنگ / رئیس جمهور / صنعت / مردم ایران
بالاترین خیانت به مردم ایران به روایت رئیس جمهور
اقتصاد نیوز : رئیس‌جمهور گفت: تحریم مردم را اذیت کرده ولی نتوانسته ما را بشکند، در طول این ۷ سال طرح‌های مهمی که در حوزه آب مدنظر ما بوده، به افتتاح رسیده که افتخار بزرگی برای صنعت آب و برق ما بوده است.
سرمایه‌گذاری ۱۹۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش‌های آب و برق تهران
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / صنعت آب و برق / پویش "هرهفته الف ب_ایران" / رضا اردکانیان
سرمایه‌گذاری ۱۹۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش‌های آب و برق تهران
وزیر نیرو از بهره‌برداری ۱۲۴ پروژه در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: تاکنون در دولت تدبیر و امید ۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در بخش‌های آب و برق تهران سرمایه‌گذاری شده است.
ظرفیت نیروگاه‌های کشور به ۸۴۵۰۰ مگاوات رسید
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / نیروگاه / صنعت آب و برق
ظرفیت نیروگاه‌های کشور به ۸۴۵۰۰ مگاوات رسید
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: با افتتاح واحد دوم گازی نیروگاه سیکل ترکیبی قشم ظرفیت منصوبه نیروگاهی در جزیره قشم به ۴۸۰ مگاوات، در استان هرمزگان به ۴۰۰۰ مگاوات و در کل کشور به ۸۴ هزار و ۵۰۰ مگاوات افزایش پیدا خواهد کرد.
روحانی: تخریب روحیه مردم و ایجاد ناامیدی، بالاترین خیانت است
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / حسن روحانی / ایران / دولت دوازدهم / تحریم
روحانی: تخریب روحیه مردم و ایجاد ناامیدی، بالاترین خیانت است
رئیس‌جمهور گفت: تحریم مردم را اذیت کرده ولی نتوانسته ما را بشکند، در طول این ۷ سال طرح‌های مهمی که در حوزه آب مدنظر ما بوده، به افتتاح رسیده که افتخار بزرگی برای صنعت آب و برق ما بوده است.
روحانی: تحریم نتوانست ما را بشکند
۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روحانی: تحریم نتوانست ما را بشکند
رئیس‌جمهور گفت: تحریم مردم را اذیت کرده ولی نتوانسته ما را بشکند، در طول این ۷ سال طرح‌های مهمی که در حوزه آب مدنظر ما بوده، به افتتاح رسیده که افتخار بزرگی برای صنعت آب و برق ما بوده است.
3 پروژه صنعت آب و برق با اعتبار 3340 میلیارد تومان امروز افتتاح می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / ایران / برق / رئیس جمهور / صنعت / هرمزگان
3 پروژه صنعت آب و برق با اعتبار 3340 میلیارد تومان امروز افتتاح می‌شود
ایلنا: سه پروژه صنعت آب و برق در استان‌های تهران و هرمزگان با اعتبار سه هزار و 340 میلیارد تومان امروز پنج‌شنبه با حضور رئیس جمهور و در قالب بیست و ششمین هفته پویش…
رییس‌جمهوری پروژه‌های صنعت آب و برق را در تهران کلید می‌زند
۱۳۹۹/۰۸/۰۷ / تصفیه خانه / طالقان / رضی / هرمزگان / اعتبار
رییس‌جمهوری پروژه‌های صنعت آب و برق را در تهران کلید می‌زند
تهران - ایرنا - سه پروژه صنعت آب و برق در استان‌های تهران و هرمزگان با اعتبار سه هزار و ۳۴۰ میلیارد تومان فردا پنج‌شنبه با حضور رییس جمهوری و در قالب بیست و ششمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح می‌شود.
پویش «هر هفته الف - ب ایران» در ایستگاه گلستان
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / استانی-اقتصادی / شرکت آب منطقه ای گلستان / گلستان
پویش «هر هفته الف - ب ایران» در ایستگاه گلستان
۴ پروژه‌ صنعت آب استان گلستان در قالب پویش «هر هفته الف - ب ایران» با حضور قاسم تقی زاده خامسی، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، استاندار گلستان و نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره صنعت آب و برق استان در شهرستان‌ علی‌آباد کتول جمعاً با اعتبار بیش از ۸۰۸ میلیارد تومان افتتاح یا کلنگ‌زنی شد.
پیشنهاد وزارت نیرو درباره کارکنان صنعت آب و برق در دولت بررسی می شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / وزارت نیرو / هیات دولت / سختی کار
پیشنهاد وزارت نیرو درباره کارکنان صنعت آب و برق در دولت بررسی می شود
وزارت نیرو به منظور حل مشکلات ناشی از تبعیت این وزرات از قانون مدیریت خدمات کشوری به ویژه درخصوص موضوع فوق العاده سختی کار کارمندان صنعت آب و برق، پیشنهادهایی را جهت سیر مراحل بررسی و تصمیم گیری به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات دولت ارائه نموده است.
آغاز مانورهای پدافند غیرعامل در صنعت آب و برق از این  هفته
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / پدافند غیر عامل / آذربایجان غربی / هرمزگان / کرمانشاه / وزارت نیرو
آغاز مانورهای پدافند غیرعامل در صنعت آب و برق از این هفته
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو گفت:مانورهای تمرینی آموزشی در مناطق ۶ ‌گانه کشوری از هفته آخر مهرماه تا پایان آذرماه امسال مطابق برنامه زمانی پیش بینی شده در استان‌های آذربایجان‌غربی، کرمانشاه، گلستان، قزوین، بوشهر و هرمزگان برگزار می‌شود.
طرح هر پشت بام یک نیروگاه خورشیدی در کشور اجرا می‌شود
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / صنعت آب و برق / اختصاصی ایرنا / شرکت مدیریت شبکه برق ایران / پیل خورشیدی / برق / شرکت‌ توزیع نیروی برق / انرژی برق / توسعه ایران / شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران / مصرف بهینه برق
طرح هر پشت بام یک نیروگاه خورشیدی در کشور اجرا می‌شود
تهران - ایرنا - سخنگوی صنعت برق گفت: طرح هر پشت بام یک نیروگاه خورشیدی با هدف بهینه‌سازی مصرف در مرحله نخست برای مشترکان پرمصرف برق به مرحله اجر در خواهد آمد.
بالندگی صنعت برق هرمزگان در دولت تدبیر و امید
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / انرژی برق / صنعت آب و برق / دولت تدبیر و امید / هرمزگان / افتتاح طرح های آب و برق در هرمزگان
بالندگی صنعت برق هرمزگان در دولت تدبیر و امید
بندرعباس- ایرنا- صنعت برق از مهمترین و اصلی ترین زیرساخت های مورد نیاز توسعه اقتصادی در هر جامعه‎ای می باشد که امروز با تدبیر دولت تدبیر و امید، شاهد بالندگی این صنعت در استان هرمزگان هستیم.
کرونا برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی آب و برق را به تعویق انداخت
۱۳۹۹/۰۷/۱۶ / ویروس کرونا / ستاد ملی / صنعت آب و برق / شهر تهران / وزارت نیرو
کرونا برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی آب و برق را به تعویق انداخت
تهران - ایرنا- وزارت نیرو اعلام کرد: دو نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و برق که قرار بود در آبان‌ماه برگزار شوند با توجه به دستورالعمل‌هایی بهداشتی مقابله با کرونا، به زمان دیگری موکول شدند.
نیروگاه‌سازی دولت تدبیرو امید سال آینده تداوم می‌یابد
۱۳۹۹/۰۷/۰۸ / دولت یازدهم / انرژی برق / صنعت آب و برق / دولت تدبیر و امید / شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران / مدیرعامل مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران / وزارت نیرو / شرکت‌ توزیع نیروی برق
نیروگاه‌سازی دولت تدبیرو امید سال آینده تداوم می‌یابد
تهران - ایرنا - دولت تدبیر و امید تلاش برای ساخت نیروگاه‌های تامین برق را از همان ابتدای کار در دستور برنامه‌های توسعه‌ای خود قرار داد به گونه‌ای که در مدت زمان فعالیت این دولت، ۱۵ هزار و ۶۷۵ مگاوات به ظرفیت نیروگاه‌های حرارتی کشور افزوده شده و این روند سال آینده با افزایش 7.4 مگاواتی نیروگاه‌ها تداوم خواهد داشت.
آغاز هوشمندسازی مراکز اتفاق‌های برق
۱۳۹۹/۰۷/۰۷ / انرژی برق / صنعت آب و برق / مصرف بهینه برق / شرکت توانیر / قطع برق / شرکت مدیریت شبکه برق ایران / برق / شرکت‌ توزیع نیروی برق
آغاز هوشمندسازی مراکز اتفاق‌های برق
تهران - ایرنا - مدیرکل نظارت بر توزیع توانیر گفت: هوشمندسازی مرکزهای اتفاق‌های برق که وظیفه رسیدگی و تعمیر و نگهداری شبکه‌های توزیع به ویژه در مواقع بروز خاموشی‌ها را برعهده دارند، در دستور کار قرار گرفته است.
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
اجرای 250 طرح بزرگ در صنعت آب و برق کشور
وزیر نیرو از اجرای 250 طرح بزرگ در صنعت آب و برق کشور خبر داد و گفت: این طرحها تا پایان دولت تدبیر و امید وارد چرخه بهره‌برداری و تولید می‌شود.همدان- پرسون؛ استان همدان میزبان وزیر نیرو بود و در این سفر در راستای هفته بیست و یکم پویش سراسری #هرهفته_الف-ب-ایران به میزبانی استان همدان، سد نعمت آباد شهرستان اسدآباد با ۵۹۶ میلیارد ریال اعتبار رسماً به بهره‌برداری رسید..مطالعات اولیه شناخت برای احداث سد از سال ۱۳۷۶ آغاز شده و تاکنون طول کشیده است. این سد بر روی رودخانه شهاب کار شده و عرض تاج ۷ متر و طول آن ۶۰۰ متر و حجم مخزن سد هم ۴.۶ میلیون مترمکعب است. در حال حاضر این سد ۲.۲ میلیون مترمکعب آب در مخزن خود ذخیره دارد.اعتباری که از ابتدا تا پایان سال ۱۳۹۷ به این طرح اختصاص یافته معادل ۳۸۲ میلیارد ریال …
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
افتتاح نخستین پروژه روستایی شیرین‌سازی آب دریا استان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افتتاح نخستین پروژه روستایی شیرین‌سازی آب دریا در استان بوشهر در هفته آینده خبر داد و گفت: این پروژه با مشارکت بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری ۷۰ میلیارد ریال ساخته شده است. عبدالحمید حمزه‌پور با بیان اینکه یکی از برنامه‌های محوری این استان را شیرین‌سازی آب دریا دانست و اظهار داشت:برای کاهش تامین آب پایدارآشامیدنی بوشهر از استان‌های دیگر، پروژه‌های آب‌شیرین‌کن روستایی و شهری در استان بوشهر تدوین شده است.وی، از اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن در شهرها و روستاهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: ظرفیت این پروژه‌ها در مجموع 150 هزار مترمکعب در شبانه روز است که بخشی از آنها از جمله پروژه شیرین‌سازی آب دریا بوشهر به ظرفیت 22 هزار و 500 متر مکعب و کنگان با تولید 10 هزار …
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
توسعه روابط برقی ایران و افغانستان
معاون برق و انرژی وزیر نیرو با هدف توسعه روابط و سرمایه‌گذاری‌های مشترک در صنعت آب و برق و بازدید از نخستین نمایشگاه تخصصی آب، برق و انرژی‌های نو ایران به افغانستان سفر کرد. به گزارش روابط عمومی ساتکاب، در آستانه برگزاری نخستین نمایشگاه اختصاصی – تخصصی آب، برق، انرژی‌های نو، خدمات فنی مهندسی ایران که از تاریخ یکم تا سوم مهرماه در کشور افغانستان برگزار می‌شود، هیاتی متشکل از معاون وزیر در امور برق، انرژی و تعدادی از مدیران وزارت نیرو و بخش خصوصی با هدف توسعه فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک و گسترش روابط دو طرف در حوزه آب و برق به کشور افغانستان سفر کرد.
بهره‌برداری از آبرسانی به ۳۳ روستای آذربایجان‌شرقی آغاز شد
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / آذربایجان شرقی / آب و فاضلاب / مراغه / آبرسانی به ۴۰۰ روستا در ۲۰ استان / افتتاح طرح‌های صنعت آب و برق در اردبیل، آذربایجان شرقی و کرمانشاه
بهره‌برداری از آبرسانی به ۳۳ روستای آذربایجان‌شرقی آغاز شد
مراغه - ایرنا - طرح آبرسانی به ۳۳ روستای آذربایجان‌شرقی همزمان با سراسر کشور و با دستور وزیر نیرو، به صورت ویدئو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.
بهره‌برداری ۲۵۰ طرح بزرگ تا پایان دولت
۱۳۹۹/۰۶/۳۰ / رضا اردکانیان / سدهای ایران / وزیر نیرو
بهره‌برداری ۲۵۰ طرح بزرگ تا پایان دولت
به گزارش ایرنا، وزیر نیرو از اجرای ۲۵۰ طرح بزرگ در صنعت آب و برق کشور خبر داد و گفت: این طرح‌ها تا پایان دولت تدبیر و امید وارد چرخه بهره‌برداری و تولید می‌شود.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱
آغاز بهره‌برداری 3 پروژه آبرسانی بوشهر توسط وزیر
حمزه‌پور اعتبار اجرای این پروژه‌ها را ۱۱۴ میلیارد و‌۲۰۰ میلیون ریال دانست و تصریح کرد: با افتتاح آنها، 6 هزار و 500 نفر از آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افتتاح پروژه‌های آبرسانی روستایی خبر داد و گفت: همزمان با بیست ویکمین پویش#هرهفته_الف_ب_ایران  400 طرح آبرسانی روستایی به طور همزمان درسراسر کشور از طریق ارتباط تصویری با حضور وزیر نیرو افتتاح می‌شود.عبدالحمید حمزه‌پور افتتاح پروژه‌های صنعت آب و برق تحت عنوان پویش #هرهفته_الف_ب_ایران را از سیاست‌های وزیر نیرو دانست و بیان کرد: یکشنبه آینده در بیست‌ویکمین هفته این پویش طرح‌های آبرسانی روستایی در سراسر کشور و استان بوشهر افتتاح می‌شود.حمزه پور با اشاره به افتتاح پروژه های آبرسانی روستایی استان بوشهر …
۱۳۹۹/۰۶/۳۰
گلستان میزبان پویش # الف_ب_ایران طی هفته های آتی
اولین جلسه هم اندیشی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان گلستان در خصوص پویش الف_ب_ایران و سفر وزیر نیرو به استان و هماهنگی افتتاحیه های پروژه های صنعت آب و برق استان به میزبانی توزیع برق گلستان برگزار گردید.رحمت قره خانی دبیر روابط عمومی شورای صنعت آب و برق استان از میزبانی گلستان جهت پویش هر هفته #الف_ب_ایران طی هفته های آتی خبرداد و گفت : طبق وعده های که داده شده مقرر گردید تا پایان سال ۲۵۰ پروژه بزرگ آب و برق در کشور توسط وزیر نیروبه بهره برداری برسد که گلستان هم در این پویش سهم قابل توجهی دارد.وی اضافه کرد : این پروژه ها در قالب ساخت و ساز و ساز و کار اعم از اصلاح روش ها ، تدوین رویه ها و کارهای نرم افزاری است که همه این موارد در جهت خدمات دهی بهتر به مردم و تسهیل مراجعات مردم است.دبیر …
تصفیه خانه آب شرب ملایر در پویش «هر هفته-الف-ب-ایران» افتتاح خواهد شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
تصفیه خانه آب شرب ملایر در پویش «هر هفته-الف-ب-ایران» افتتاح خواهد شد
همدان - ستوده؛ رئیس شورای انسجام بخشی مدیران صنعت آب و برق استان همدان گفت: تصفیه خانه آب شرب ملایر به زودی در پویش «هر هفته-الف-ب-ایران» افتتاح خواهد شد.
مرحله دوم نیروگاه تولید برق ۵۰۰ مگاواتی قشم افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۶/۲۰ / سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی قشم / صنعت آب و برق / قشم / حسن روحانی / طرح های ملی سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
مرحله دوم نیروگاه تولید برق ۵۰۰ مگاواتی قشم افتتاح شد
قشم- ایرنا- رییس جمهوری روز پنجشنبه و از طریق ویدئو کنفرانس مرحله دوم نیروگاه تولید برق ۵۰۰ مگاواتی را با ظرفیت ۱۷۰ مگاوات و سرمایه‌گذاری ۱۹۰ میلیون یورو افتتاح کرد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۱
نشست تخصصی مدیریت تعارض منافع در صنعت آب و برق باحضور مجازی وزیرنیرو برگزارشد
تعارض منافع هنگامی ایجاد می‌شود که منافع شخصی و وظایف عمومی یک فرد هم‌ پوشانی داشته باشندکرمانشاه – کرمی - ابتکار : مدیریت و پیشگیری از موقعیت‌های تعارض منافع یکی از راهکارهای اصلی کاهش فساد در سیستم‌های اداری است و اهمیت این موضوع، علت تشکیل نشستی تخصصی به ریاست وزیر نیرو و باحضور مجازی تمامی مدیران صنعت آب و برق کشور شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، در این نشست وزیر نیرو طی سخنانی با اشاره به سخنان رهبر در جلسه با هیئت دولت، و اشاره ایشان به طرح های وزارت نیرو که هرهفته دارد اجرا می شود، گفت: درک همه ما از این اشاره معظم له این است که علیرغم همه محدودیت ها و چالش ها، بیش از پیش به وفا به این وعده، متعهد باشیم.رضا اردکانیان سپس در توضیح کاربرد "تعارض منافع" در مفهوم اصطلاح …
رهاورد سفر یک روزه وزیر نیرو به کرمان
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
رهاورد سفر یک روزه وزیر نیرو به کرمان
کرمان - ایرنا - رضا اردکانیان وزیر نیرو روز دوشنبه در راس هیاتی برای افتتاح و بهره برداری از چند طرح صنعت آب و برق و شرکت در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان وارد مرکز این استان شد.
۱۳۹۹/۰۶/۱۸
به جای «تعارض منافع» بگوییم «ناسازگاری علاقه‌ها»
وزیر نیرو گفت: «موقعیت تعارض منافع یا به اصطلاح دقیق‌تر «ناسازگاری علاقه‌ها» (Conflict Of Interests) در هر سازمان و هر سطحی قابل بروز و ظهور است، اما باید تلاش کنیم خود را در این شرایط قرار ندهیم، چراکه منشأ هرگونه فساد اداری است.» «رضا اردکانیان» روز یکشنبه در نشستی با عنوان «مدیریت تعارض منافع در صنعت آب و برق» که به ابتکار معاونت تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و با حضور مدیران عامل شرکت‌های مادر تخصصی صنعت آب و برق و ارتباط ویدیوکنفرانسی با مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو در سطح کشور برگزار شد، تأکید مقام معظم رهبری در جلسه هیأت دولت درخصوص اهمیت استمرار افتتاح پروژه‌های صنعت آب و برق را باعث دلگرمی و افتخار …
استاندار کرمان: ۷۶۰ روستای استان کرمان شبکه آب آشامیدنی ندارند
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / آب آشامیدنی / استان کرمان / استاندار کرمان / روستاهای کرمان / مساله آب کرمان / مشکل آب روستاهای کرمان
استاندار کرمان: ۷۶۰ روستای استان کرمان شبکه آب آشامیدنی ندارند
شفقنا- استاندار کرمان گفت: ۷۶۰ روستا در استان شبکه آب آشامیدنی ندارند و آب آنها با تانکر تامین می‌شود. دکتر "محمدجواد فدایی" عصر امروز ۱۷ شهریورماه در آئین افتتاح طرح‌های صنعت آب و برق استان کرمان (سد قدرونیه، پست ۱۳۲/۴۰۰کیلوولت...
کرمانی‌ها نگران آب نباشند/بهره مندی ۳۰۰ هزار روستانشین از آب سالم
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / رضا اردکانیان / وزارت نیرو / استانداری کرمان / صنعت آب و برق
کرمانی‌ها نگران آب نباشند/بهره مندی ۳۰۰ هزار روستانشین از آب سالم
کرمان - وزیر نیرو گفت: تصمیمات خوبی در حوزه آب اتخاذشده و با توجه به سازوکارها و راهکارهای در نظر گرفته‌شده مردم کرمان دیگر نگران مسئله آب نباشند.
تخصیص آب از دریای عمان به کرمان منوط به طرح سازگاری با کم آبی است
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / رضا اردکانیان / صنعت آب و برق / انتقال آب / وزارت نیرو / استانداری کرمان
تخصیص آب از دریای عمان به کرمان منوط به طرح سازگاری با کم آبی است
کرمان - وزیر نیرو گفت: برای تخصیص سهم آب کرمان از دریای عمان باید طرح سازگاری با کم آبی در این استان نهایی و تصویب شود.
هفت طرح حوزه آب و برق با حضور وزیر نیرو در کرمان افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / خبرگزاری جمهوری اسلامی / کرمان / صنعت آب و برق
هفت طرح حوزه آب و برق با حضور وزیر نیرو در کرمان افتتاح شد
کرمان - ایرنا -هفت طرح بزرگ در حوزه آب و برق با اعتبار ۴۳۴میلیارد تومان امروز (دوشنبه ) با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در استان کرمان افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت .
۱۳۹۹/۰۶/۱۷
تعارض منافع منشاء هرگونه فساد است
وزیر نیرو گفت: موقعیت تعارض منافع یا به اصطلاح دقیق‌تر «ناسازگاری علاقه‌ها» در هر سازمان و هر سطحی قابل بروز و ظهور است، اما باید تلاش کنیم خود را در این شرایط قرار ندهیم، چرا که منشاء هر گونه فساد اداری است.به‌ گزارش ایرنا، رضا اردکانیان در نشستی با عنوان «تعارض منافع در صنعت آب و برق» که با حضور مدیران عامل شرکت‌های مادر تخصصی صنعت آب و برق و ارتباط ویدئو کنفرانسی با مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو در سطح کشور برگزار شد، افزود: بروز تعارض و تضاد بین منافع و علایق فردی و سازمانی شرایطی است که در هر سطحی از وزیر تا کارشناس یک مجموعه امکان ظهور دارد و در این زمینه معنی اصطلاح تعارض منافع کامل نیست، چرا که برخی وقت‌ها از این موقعیت‌ها سوء‌استفاده‌ای انجام نمی‌شود به همین خاطر «ناسازگاری …
تاکید نمایندگان مازندران بر حل مشکلات آب و برق مناطق محروم استان
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / استانی-سیاسی / آبرسانی / برق رسانی / مناطق محروم
تاکید نمایندگان مازندران بر حل مشکلات آب و برق مناطق محروم استان
راهکارهای برون رفت از مشکلات صنعت آب و برق مازندران در جلسه مشترک مجمع نمایندگان با شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان بررسی شد.
۸۵۴ مگاوات انرژی پاک در سطح کشور تولید می‌شود
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / انرژی برق / جهش تولید / صفحات خورشیدی / کرمانشاه / افتتاح طرح‌های صنعت آب و برق در اردبیل، آذربایجان شرقی و کرمانشاه / سال ۹۹؛ سال جهش تولید
۸۵۴ مگاوات انرژی پاک در سطح کشور تولید می‌شود
کرمانشاه- ایرنا- معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اشاره به اینکه توسعه ظرفیت‌های تولید انرژی پاک یکی از اولویت‌های وزارت نیرو است گفت: اکنون ۸۵۴ مگاوات انرژی پاک در سطح کشور تولید می‌شود.
افتتاح طرح های ملی حوزه وزارت نیرو
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / تبریز / اردبیل / حسن روحانی
افتتاح طرح های ملی حوزه وزارت نیرو
ایرنا - سد مخزنی «کلقان چای» بستان‌آباد روز پنجشنبه با دستور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.در ایستگاه هیجدهم پویش #هر هفته الف_ب_ایران، طرح‌های مهم صنعت آب و برق در استان‌های اردبیل، کرمانشاه و آذربایجان شرقی به صورت همزمان روز (پنجشنبه) توسط رییس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید. عکس ها از سایت نهاد ریاست جمهوری، سیده مریم موسوی و رضا زارع
روحانی: آبادانی روستا یعنی حرکت بسوی تولید و مهاجرت معکوس
۱۳۹۹/۰۶/۱۳ / توسعه ایران / افتتاح طرح / توسعه روستایی / اردبیل / حسن روحانی / کرمانشاه / رضا اردکانیان / برق / وزارت نیرو / افتتاح طرح‌های صنعت آب و برق در اردبیل، آذربایجان شرقی و کرمانشاه
روحانی: آبادانی روستا یعنی حرکت بسوی تولید و مهاجرت معکوس
رئیس جمهوری روز پنجشنبه درمراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نیرو گفت: مردم روستا باید مانند شهرنشینان از خدمات بهره مند باشند آبادانی روستا یعنی حرکت در زمینه تولید و مهاجرت معکوس.
بهره‌برداری از پروژه‌های سدسازی و نیروگاهی با حضور روحانی
۱۳۹۹/۰۶/۱۲ / هفته دولت / آذربایجان شرقی / استان مرکزی / توسعه ایران / استان اردبیل / دولت / کرمانشاه / رضا اردکانیان / اسلام آباد
بهره‌برداری از پروژه‌های سدسازی و نیروگاهی با حضور روحانی
تهران- ایرنا- در ایستگاه هیجدهم پویش #هر هفته الف_ب_ایران طرح‌های مهم صنعت آب و برق در استان‌های اردبیل، کرمانشاه و آذربایجان شرقی فردا (پنجشنبه) توسط رییس‌جمهوری به بهره‌برداری خواهد رسید.
دولت روحانی چگونه وعده برق رایگان را محقق کرد؟
۱۳۹۹/۰۶/۰۹ / تصفیه خانه / اختصاصی ایرنا / شرکت آب منطقه ای / شرکت مدیریت منابع آب ایران / هفته دولت ۹۹ ؛ روحانی چه گرفت و چه می دهد؟
دولت روحانی چگونه وعده برق رایگان را محقق کرد؟
تهران- ایرنا- اقدامات وزارت نیرو به عنوان متولی صنعت آب و برق و مسئول تامین پایدار این دو خدمات اساسی برای مردم، طی هفت سال گذشته دستاوردهای مهمی را به بار آورده است. این مهم به ویژه در بخش آبرسانی به مناطق روستایی و کمتربرخوردار قابل توجه است.
۱۳۹۹/۰۶/۰۳ / رضا اردکانیان / کاهش مصرف برق / مصرف برق / وزارت نیرو
مشترکین خانگی کم مصرف برق چقدر پاداش گرفتند؟
به گزارش تسنیم، رضا اردکانیان در مصاحبه با رادیو گفت و گو با بیان اینکه تمامی بخش خصوصی فعال در عرصه صنعت آب و برق عضو خانواده وزارت نیرو محسوب می‌شوند، گفت: ما در همکاری بسیار نزدیک با هم، برای دومین سال متوالی توانستیم تابستان گرم را بدون خاموشیِ برنامه ریزی شده‌ای پشت سر بگذاریم و مهمتر از همه اینکه رشد اوج بار را در حد یک درصد نگه داشتیم.
مردم شاهد آبادانی نواحی مرزی غرب کشور خواهند بود
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / حسن روحانی / صنعت آب و برق / بازارچه های مرزی / ریاست جمهوری / وزارت نیرو
مردم شاهد آبادانی نواحی مرزی غرب کشور خواهند بود
حجت الاسلام روحانی، رئیس جمهور گفت: در این شرایط سخت تحریم که دشمنان فکر می کردند ما به زانو در می آییم، ببینند که هر هفته و این هفته طرح بزرگ توسعه آب و خاک را در غرب کشور اجرا کردیم.
۱۳۹۹/۰۵/۲۰
برترین‌های جشنواره نیرو و رسانه معرفی و تجلیل شدند
وزیر نیرو در آیین تجلیل از برترین‌های جشنواره نیرو و رسانه با تاکید بر نقش مهم خبرنگاران در عرصه‌های جامعه به ویژه در مقابله با اهداف دشمنان و تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران اظهار داشت: همزمانی روز خبرنگار با عید سغید غدیر به فال نیک می‌گیریم و به همه خبرنگاران در عرصه صنعت آب و برق تبریک و تهنیت می‌گویم.رضا اردکانیان با قدردانی از برگزار کنندگان این جشنواره افزود: آثار مهم و مطلوبی به جشنواره نیرو و رسانه ارسال شد که زحمات همه دست اندرکاران قابل تقدیر و ستایش است.وزیر نیرو سال ۱۴۰۰ را آخرین سال این قرن دانست و بیان کرد: در آستانه خاتمه فعالیت دولت توجه به عملکرد دولت امری مهم و ضروری است که در این راستا خبرنگاران نقش مهمی دارند.وی، با بیان اینکه در شرایط تحریم ظالمانه هدفی مشترکی بین …
توسعه صنعت آب ایران همپای پیشرفته‌ترین کشورهای جهان
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / وزارت جهاد کشاورزی / صندوق توسعه ملی / محمدرضا نوروزپور / دولت تدبیر و امید / روز خبرنگار / آب و فاضلاب / مدیرعامل ایرنا / مصر / رضا اردکانیان / برق
توسعه صنعت آب ایران همپای پیشرفته‌ترین کشورهای جهان
تهران - ایرنا - وزیر نیرو با بیان اینکه ۲۵۰ پروژه صنعت آب و برق تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: عملکرد جمهوری اسلامی ایران در آب و برق، تنه به تنه کشورهای توسعه‌یافته جهان می‌زند.
پروژه‌های الهام بخش
۱۳۹۹/۰۵/۱۴ / صنعت آب و برق / سرمایه گذاری / رضا اردکانیان
پروژه‌های الهام بخش
از ابتدای سال، ۵۳ پروژه آب و برق با بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری افتتاح شده است
بهره‌برداری از ۵۳ پروژه در پویش #الف-ب-ایران  از ابتدای امسال
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / استانداری تهران / رضا اردکانیان
بهره‌برداری از ۵۳ پروژه در پویش #الف-ب-ایران  از ابتدای امسال
تهران- ایرنا- وزیر نیرو به اجرای مرحله نخست پویش هر هفته #الف- ب- ایران از نیمه دوم پارسال گفت: امسال و تاکنون در مرحله دوم این پویش تاکنون ۵۳ پروژه بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور به بهره‌برداری رسیده است.
دستاوردهای دولت در صنعت آب و برق/ هر 50 روز یک سد بزرگ ملی افتتاح شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / رضا اردکانیان / وزیر نیرو / آمار صنعت آب و برق / سد / مدیریت مصرف برق / توافقنامه پاریس
دستاوردهای دولت در صنعت آب و برق/ هر 50 روز یک سد بزرگ ملی افتتاح شد
وزیر نیرو گفت: در 7 سال دولت به طور متوسط هر ۳۰ روز یک تصفیه خانه فاضلاب، هر ۵۰ روز یک سد بزرگ ملی و هر ۶۰ روز یک تصفیه خانه آب به مدار بهره برداری رسیده است.
تحقق ۵۰ هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری صنعت آب و برق/  زمستان سردی در پیش باشد
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / وزیر نیرو / پویش الف ب ایران
تحقق ۵۰ هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری صنعت آب و برق/ زمستان سردی در پیش باشد
ایلنا: وزیر نیرو با اشاره به اینکه جمع پروژه‌های پویش الف ب ایران که افتتاح شده به ۴۶ پروژه با سرمایه‌گذاری ۱۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده و ۲۰۴ پروژه باقیمانده…
۱۳۹۹/۰۵/۰۷
افتتاح ۴۱ پروژه از طرح‌های پویش "الف-ب-ایران"
رضا اردکانیان در ارتباط تصویری با مدیران صنعت آب و برق استان‌ها با تاکید بر اجرای طرح‌های تدوین شده اظهار داشت: امسال برای اجرا و افتتاح ۲۵۰ طرح با سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد تومان در صنعت آب و برق ۳۱ استان در قالب پویش الف-ب-ایران برنامه‌ریزی شده است.وزیر نیرو با بیان اینکه هر هفته طرح‌های وزارت نیرو از طریق ارتباط تصویری افتتاح می‌شود تصریح کرد: تاکنون در ۴ ماه نخست امسال ۴۱ پروژه در استان‌ها در بخش ساخت و سازها افتتاح شده است.وی با بیان اینکه در بخش سازو کارها ۳ پروژه به ثمر رسیده است گفت: یکی از این پروژه‌ها سامانه بیمه حوادث مشترکان برق و شامل سامانه اطلاع‌رسانی تحت وب است.اردکانیان با اشاره به آغاز اجرای ۵۰ پروژه در بخش ساخت و سازها افزود: امروز همزمان عملیات اجرایی ۵۰ پروژه بزرگ در بخش …
بررسی بدهی ۴۵ هزار میلیاردی وزارت نیرو به پیمانکاران صنعت آب و برق در کمیسیون انرژی
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
بررسی بدهی ۴۵ هزار میلیاردی وزارت نیرو به پیمانکاران صنعت آب و برق در کمیسیون انرژی
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست امروز این کمیسیون که اردکانیان وزیر نیرو در آن حضور داشت، گفت: در این نشست مسئولان وزارت نیرو اعلام کردند که پیمانکاران صنعت آب و برق بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومانی مطالبه دارند.
بررسی شیوه های بهره گیری از مجلس برای کمک به صنعت برق
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / رضا اردکانیان / وزارت نیرو
بررسی شیوه های بهره گیری از مجلس برای کمک به صنعت برق
تهران - ایرنا - وزیر نیرو گفت: گروه‌های کاری مختلفی به منظور پیگیری مسائل مربوط به لایحه بودجه سال۱۴۰۰ و بررسی شیوه های صنعت آب و برق تا دو ماه آینده شکل می گیرد.
گروه‌های کاری برای پیگیری مسائل مربوط به بودجه ۱۴۰۰ تشکیل می‌شود
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / برق / بودجه / صنعت / لایحه بودجه / وزارت نیرو
گروه‌های کاری برای پیگیری مسائل مربوط به بودجه ۱۴۰۰ تشکیل می‌شود
ایلنا: وزیر نیرو از تشکیل گروه‌های کاری مختلفی به منظور پیگیری مسائل مربوط به لایحه بودجه 1400 و ساز و کارهای صنعت آب و برق تا دو ماه آینده خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •