شنبه, ۳ خرداد, ۱۳۹۹ / 23 May, 2020
علی صحرایی
اختلال سامانه معاملاتی بورس تهران با سرعت رفع می شود
۱ ساعت قبل / علی صحرایی / تهران / سازمان بورس و اوراق بهادار
اختلال سامانه معاملاتی بورس تهران با سرعت رفع می شود
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، از تلاش برای برطرف شدن مشکل سیستم معاملات بورس تهران خبر داد.
آیا حباب بورس ایران خواهد ترکید؟ / دلایل رشد بازار سرمایه برخلاف روند بورس‌های جهان
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / بورس تهران / علی صحرایی / سازمان بورس و اوراق بهادار / شاخص کل بورس
آیا حباب بورس ایران خواهد ترکید؟ / دلایل رشد بازار سرمایه برخلاف روند بورس‌های جهان
مدیر عامل بورس اوراق بهادار تهران دلایل رشد بازار بورسهای ایران برخلاف روند بورس‌های جهان که طی ماههای اخیر نزولی و با سقوط همراه بوده اند را تشریح کرد.
تاثیر مثبت حذف ۴ صفر از پول ملی بر بازار سرمایه
۱۳۹۹/۰۲/۱۵ / علی صحرایی / بورس تهران / بازار سرمایه / حذف صفر از پول ملی
تاثیر مثبت حذف ۴ صفر از پول ملی بر بازار سرمایه
مدیر عامل شرکت بورس تهران گفت: هر چه قیمت سهام از دید سهامدار کمتر باشد ریسک کمتری را محاسبه می‌کند و آماده سرمایه‌گذاری می‌شود.
مرگ شترها در جاسک براثر سم‌پاشی نبود
۱۳۹۹/۰۲/۱۰ / دلیل مرگ شترها / مرگ شترها / مرگ شترها در جاسک
مرگ شترها در جاسک براثر سم‌پاشی نبود
شفقنا- رییس جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: نتیجه آزمایش‌های تلف‌شدن ۳ نفر شتر در جاسک براثر سم‌پاشی ملخ‌های صحرایی منفی است. ایرنا نوشت: علی باقرزاده همایی چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت افزود که آزمایش‌های سم‌شناسی باقی‌مانده سم دلتامترین بر روی نمونه کبد ارسالی...
دلایل جذابیت بورس تهران چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۸ / بورس تهران / دولت / سهام / علی صالح آبادی / مسکن
دلایل جذابیت بورس تهران چیست؟
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: تنوع سهام و عرضه‌های اولیه، موجب جذابیت بورس تهران شده است. علی صحرایی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: تنوع سهام و عرضه‌های اولیه،
دو درصد دیگر از سهام شستا باید واگذار شود/زمان واگذاری، سه ماه دیگر
۱۳۹۹/۰۱/۲۸ / علی صحرایی / بورس تهران / شستا
دو درصد دیگر از سهام شستا باید واگذار شود/زمان واگذاری، سه ماه دیگر
مدیرعامل بورس تهران از تعهد سازمان تامین اجتماعی برای عرضه دو درصد دیگر از سهام شستا در بورس خبر داد و گفت: این سهام با هماهنگی بورس ظرف سه ماه آینده واگذار خواهد شد.
ببینید | علی لاریجانی و سردار سلامی در بیمارستان صحرایی-کرونایی سپاه
۱۳۹۹/۰۱/۰۷
ببینید | علی لاریجانی و سردار سلامی در بیمارستان صحرایی-کرونایی سپاه
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹ از بیمارستان صحرایی شهید صدوقی نیروی زمینی سپاه و روند اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک و پاکسازی محیطی سپاه تحت عنوان رزمایش شهدای مدافع سلامت، بازدید کردند.
بازدهی ۱۸۰ درصدی سرمایه‌گذاری در بورس طی سال ۹۸/«فروش تعهدی» با کارکرد فروش استقراضی عملیاتی شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / علی صحرایی / بازار سرمایه / بورس تهران
بازدهی ۱۸۰ درصدی سرمایه‌گذاری در بورس طی سال ۹۸/«فروش تعهدی» با کارکرد فروش استقراضی عملیاتی شد
مدیرعامل بورس تهران از بازدهی ۱۸۰ درصدی سرمایه‌گذاری در بورس تهران خبر داد و گفت: ساز و کار فروش تعهدی با کارکرد فروش استقراضی، به مجموعه‌ ابزارهای مالی بازار سرمایه اضافه شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۷ / شیوع ویروس کرونا در ایران / کرونا / نیروی دریایی سپاه
بیمارستان‌های «نیروی دریایی سپاه» در خدمت بیماران کرونایی
به گزارش فارس، سردار سید علی موسوی جزایری در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در بندرعباس، اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کووید 19 یا همان کروناویروس، طبق دستور فرماندهی کل سپاه با تمام امکانات جهت کمک به مردم به میدان آمدیم.
آماده سازی بیمارستان‌های صحرایی در مازندران
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
آماده سازی بیمارستان‌های صحرایی در مازندران
به علت کمبود امکانات و ظرفیت رو به تکمیل بیمارستان‌های استان مازندران تصمیم به ایجاد بیمارستان‌های صحرایی در سالن‌های ورزشی این استان گرفته شده است. در حال حاضر سالن ورزشی امام علی حبیبی قائمشهر که با مشارکت فرمانداری و خیرین این شهر در حال تکمیل شدن است. بیماران بعد از بهبودی نسبی در این سالن با امکاناتی که در نظر گرفته شده دوران نقاهت را سپری می‌کنند و مجموعه فرهنگی شهدای مخابرات بابل با دو سالن مجزا برای بانوان و آقایان در نظر گرفته شده تا چهار روز پایانی دوران نقاهت را در آنجا حضور داشته باشند.
خدمت‌رسانی ۴ بیمارستان قم به صورت تمام ظرفیت به بیماران کرونایی/ آماده باش به ارتش و سپاه برای احداث بیمارستان صحرایی
۱۳۹۸/۱۲/۰۹
خدمت‌رسانی ۴ بیمارستان قم به صورت تمام ظرفیت به بیماران کرونایی/ آماده باش به ارتش و سپاه برای احداث بیمارستان صحرایی
سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، از خدمت رسانی ۴ بیمارستان کامکار، فرقانی، امام رضا(ع) و علی ابن ابیطالب(ع) قم برای بحث بیماران کرونایی خبر داد و گفت: صحبت هایی با ارتش و سپاه صورت گرفته تا در صورت نیاز بیمارستان‌های صحرایی احداث شود.
راه اندازی معاملات فروش تعهدی در ۵ نماد
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / علی صحرایی / بورس تهران / عرضه اولیه سهام
راه اندازی معاملات فروش تعهدی در ۵ نماد
مدیرعامل بورس تهران از راه اندازی فروش معاملات فروش تعهدی خبر داد و اعلام کرد: این معاملات محدود و تنها در ۵ نماد در بورس تهران شروع می‌شود.
ریزش شاخص بورس طبیعی است
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / علی صحرایی / بورس / بازار سرمایه
ریزش شاخص بورس طبیعی است
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران با بیان اینکه که ریزش شاخص کل بورس طبیعی و این ذات بازار سرمایه است، از متقاضیان جدید ورود به این بازار درخواست کرد که با سرمایه اندک وارد شوند.
ریزش شاخص بورس طبیعی است/توصیه به فعالان جدید بازار سرمایه
۱۳۹۸/۱۱/۲۲ / بورس تهران / بازار سرمایه / علی صحرایی / شاخص بورس / کاهش شاخص بورس
ریزش شاخص بورس طبیعی است/توصیه به فعالان جدید بازار سرمایه
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران با بیان اینکه ریزش شاخص کل بورس طبیعی و این ذات بازار سرمایه است، از متقاضیان جدید الورود به این بازار درخواست کرد که با سرمایه اندک وارد شوند.
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
پنج عامل رکوردشکنی‌های بازار سرمایه
رونق این روزهای معاملات و رشد متوالی شاخص بورس، زمینه ورود چشمگیر سرمایه‌گذاران به بازار و دریافت کدهای معاملاتی را فراهم کرده که کارشناسان و مسئولان حاضر در بازار سرمایه، مسائل سیاسی و اقتصادی موجود در کشور را به عنوان عامل اصلی این رشد مطرح کرده‌اند.به گزارش ایرنا، علی صحرایی به عوامل تاثیرگذار بر رشد بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: ارقام و اطلاعات موجود نشان می‌دهد سایر بازارها در رکود به سر می‌برند، همچنین برخی دیگر از بازارها مانند مسکن برای سرمایه‌گذاری نیازمند سرمایه‌های هنگفتی هستند که همه افراد قادر به تامین مبلغ موردنیاز برای ورود به این بازار نیستند.وی به اهمیت بازار سرمایه در اقتصاد ملی و استقبال گسترده آحاد مردم جامعه و سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در بورس تهران اشار ه کرد و ادامه …
۱۳۹۸/۱۰/۲۵ / بورس تهران / تنفس / روابط عمومی / سرمایه / منابع مالی
آشنایی با ساز و کار فروش تعهدی
نخستین نشست آموزشی آشنایی با سازو کار فروش تعهدی با حضور علی صحرایی مدیرعامل بورس تهران و مدیران عامل شرکت‌های…
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
پرچم بورس همچنان بالاست
بازده بورس بیشتر از بازار‌های دیگر است مدیرعامل بورس تهران، با بیان اینکه ارزش بازار سهام به‌طور قابل توجهی رشد کرده است، گفت: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد متوسط رشد سالانه سرمایه‌گذاری در بورس افزایش داشته است و سرمایه‌گذاری در بورس از سایر فرصت‌های سرمایه‌گذاری، بازده بیشتری داشته است. علی صحرایی به ظرفیت‌های تأمین مالی از طریق بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: بازار سرمایه ایران در چند سال گذشته شاهد حضور ابزارهای نوین مالی شامل اوراق مشارکت، اوراق اجاره، اوراق مرابحه، اوراق سفارش ساخت، اسناد …
با 5 هتل ارزان اما با کیفیت دبی آشنا شوید
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
با 5 هتل ارزان اما با کیفیت دبی آشنا شوید
دبی تصویری از آینده در خاورمیانه است و آنقدر جاذبه‌های تفریحی و سایت‌های صحرایی و دریایی را خوب با هم تلفیق کرده که سالانه بسیاری از گردشگران دنیا را به خود جذب می‌کند. اما بازدید از دیدنی‌های دبی، به دلایل مالی، برای همه فراهم نیست. بنابراین هر راهکاری برای کاهش هزینه‌های سفر می‌تواند قیمت نمایش جلوه دیگری از زیبایی‌های این شهر را برای شما به وجود بیاورد. یکی از راه‌های پایین آوردن این هزینه‌ها کنترل قیمت‌های هتل دبی است، همه هتل‌های دبی گران قیمت نیستند و علی رغم داشتن قیمت مناسب، خدمات با کیفیتی را ارئه می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
چهار شرکت در لیست عرضه اولیه
مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران در حاشیه ششمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه به تشریح عملکرد بورس تهران پرداخت و از برنامه‌های آتی بورس رونمایی کرد. درحالی عرضه اولیه سهام چهار شرکت جدید یکی از مهم‌ترین خبرهای مطرح شده از سوی صحرایی بود که اقدامات ارزنده بورس تهران در راستای بین‌المللی شدن نیز از دیگر موارد مهم این جلسه بود. همچنین مدیرعامل بورس راه‌اندازی اوراق صکوک چندوجهی و اوراق صکوک ترکیبی را از دیگر برنامه‌های مهم برشمرد که درحال‌حاضر در مرحله مطالعاتی قرار دارد و در صورت تصویب از سوی کمیته فقهی سازمان بورس، زیرساخت‌های آن فراهم خواهد شد. علی صحرایی، مدیرعامل بورس تهران در این نشست خبری با اشاره به اینکه از ابتدای سال‌جاری 6 عرضه اولیه در بورس تهران انجام شده است، گفت: قرار است به‌زودی …
راهکار مدیرعامل بورس برای معاملات در زمان اختلال اینترنت
۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / اینترنت / علی صحرایی / ششمین نمایشگاه بانک، بیمه و بورس / بورس
راهکار مدیرعامل بورس برای معاملات در زمان اختلال اینترنت
مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: در شرایط فعلی که اینترنت با اختلال مواجه است، مردم برای انجام معاملات بورسی به کارگزاری مراجعه کنند.
مردم بر اساس شایعات فضای مجازی در بورس تصمیم نگیرند
۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / علی صحرایی / بازار سرمایه / بورس تهران
مردم بر اساس شایعات فضای مجازی در بورس تصمیم نگیرند
مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: سرمایه گذاران جدید بازار سرمایه، به هیچ وجه دنبال روی شایعات و اخبار فضای مجازی نباشند و براساس آن تصمیم نگیرند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۹
مردم پس‌اندازهای خود را وارد بازار سرمایه کنند، نه دارایی‌هایشان را
مدیرعامل بورس تهران گفت: به سهام‌داران و علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه توصیه می‌کنم پس‌اندازهای خود را وارد بازار سرمایه کنند نه اینکه دارایی‌هایشان را بفروشند و سرمایه حاصل از آن را تبدیل به خرید سهام کنند.به گزارش ایلنا، علی صحرایی با بیان اینکه ششمین عرضه اولیه سال جاری در بورس تهران انجام می‌شود، گفت: این شرکت در زمینه فولاد فعال است و ظرفیت تولید ۹۵۰ هزار تن در سال را دارد و با کشف قیمتی که انجام شده هر سهم ۶۲۰ تومان قیمت‌گذاری شده است. ارزش اسمی آن در بازار ۱۵۰۰ میلیارد تومان است و ۲۴۰ میلیارد تومان سرمایه عرضه می‌کند.وی با تاکید بر اعتماد مردم به عرضه اولیه‌ها گفت: خوشبختانه مردم اعتماد خود را به عرضه‌های اولیه نشان دادند تمام عرضه اولیه‌ها هم توسط بخش خصوصی بوده است و نه شرکت‌ها …
تامین مالی ۱۰.۵ هزار میلیاردی در بورس تهران
۱۳۹۸/۰۶/۰۹ / علی صحرایی / بورس / بورس تهران / وزارت امور اقتصادی و دارایی
تامین مالی ۱۰.۵ هزار میلیاردی در بورس تهران
مدیرعامل بورس تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون، ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در بورس تهران، تامین مالی شده است.
۱۳۹۸/۰۵/۲۳
آخرین اخبار از عرضه‌های اولیه
مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران از درخواست پذیرش تعداد زیادی شرکت در بورس تهران خبر داد و افزود: به دلیل حساسیت بالا، شرکت‌هایی را وارد بورس خواهیم کرد که از شفافیت بالایی برخوردار باشند. علی صحرایی در این راستا توضیح داد: هرچند درخواست بیش از‌ 50شرکت برای پذیرش در بورس تهران مطرح شده ولی به لحاظ حساسیتی که برای اعتماد مردم در بازار سرمایه قائل هستیم، شرکت‌هایی را وارد بورس می‌کنیم که شفافیت کاملی داشته باشند و به سودآوریشان اطمینان داشته باشیم.
۱۳۹۸/۰۵/۱۳
استقرار دو بیمارستان صحرایی و یک آمبولانس مجهز در عرفات و منا
شفقنا-رئیس سازمان حج و زیارت از آمادگی کامل این مجموعه و تمامی بخشهای اجرایی و دست اندرکار برای ایام تشریق به عنوان اوج عملیات حج و خدمات رسانی به زائران در این موسم خبر داد. به گزارش شفقنا، علی رضا رشیدیان اظهار داشت: ایام تشریق اوج عملیات حج است و تمام کسانی که به حج مشرف می شوند هر چند […]
کدام شرکت‌ها در بازار برتر بورس پذیرش می‌شوند؟
۱۳۹۸/۰۴/۲۹ / بورس / بازار برتر / علی صحرایی
کدام شرکت‌ها در بازار برتر بورس پذیرش می‌شوند؟
مدیرعامل شرکت بورس تهران درباره تأسیس تابلوی بازار برتر در بورس تهران گفت: شرکت‌هایی می‌توانند در بازار برتر پذیرش شوند که حداقل نمره اطلاع‌رسانی‌شان کمتر از ۷۰ نباشد. همچنین قرار است در بازار برتر دامنه نوسان قیمت سهم‌ها افزایش یابد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
نماینده مجلس: ممکن است حمله ملخ‌ها، بیوتروریسم و کار کشورهای خارجی باشد
اقتصادنیوز: علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دلایلی که وجود دارد این احتمال می رود که هجوم ملخ های صحرایی به بخش هایی از کشور، حمله ای حساب شده از طرف کشورهای خارجی و بیوتروریسم باشد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
نماینده شیراز: برای احتمال بیوتروریسمی بودن هجوم ملخ ها، دلایلی وجود دارد
شفقنا- علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دلایلی که وجود دارد این احتمال می رود که هجوم ملخ های صحرایی به بخش هایی از کشور، حمله ای حساب شده از طرف کشورهای خارجی و بیوتروریسم باشد. بیوتروریسم شامل انتشار عمدی عوامل بیولوژیکی است که این عوامل شامل باکتری،ویروس و هر نوع حشره زیانباری […]
هجوم ملخ‌ها بیوتروریسم است؟/ اکبری عضو فراکسیون امید: امکان دارد ملخ‌ها با کشتی به نزدیکی مرزهای ایران انتقال یافته باشند
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
هجوم ملخ‌ها بیوتروریسم است؟/ اکبری عضو فراکسیون امید: امکان دارد ملخ‌ها با کشتی به نزدیکی مرزهای ایران انتقال یافته باشند
ایرنا نوشت: علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دلایلی که وجود دارد این احتمال می رود که هجوم ملخ های صحرایی به بخش هایی از کشور، حمله ای حساب شده از طرف کشورهای خارجی و بیوتروریسم باشد.
جاده امام علی در آبادان زیر آب رفت
۱۳۹۸/۰۲/۰۸
جاده امام علی در آبادان زیر آب رفت
آبادان - ایرنا - مسیر ارتباطی معروف به جاده امام علی(ع) که آبادان را به بیمارستان صحرایی امام علی (ع)، گود رفن زباله، شهرک خودرویی، سازمان موتوری شهرداری وصل می کند صبح روز یکشنبه به علت سیلاب زیر آب رفت.
10 اولویت شرکت بورس در سال 98
۱۳۹۸/۰۲/۰۴
10 اولویت شرکت بورس در سال 98
نخستین نشست مطبوعاتی مدیرعامل بورس تهران در سال 98 روز گذشته برگزار شد. در این نشست علی صحرایی با تشریح عملکرد بازار سرمایه در سال 97 به مهم‌ترین‌ برنامه‌های شرکت بورس در سال پیش‌رو اشاره کرد؛ توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری و آموزش، ایجاد تعاملات بیشتر در حوزه بین‌الملل، پذیرش 10 شرکت، عرضه اولیه سهام 8 بنگاه، پذیرش 6 مرحله اوراق بدهی، پذیرش 4 عدد صندوق‌های قابل معامله در بورس، ورود صندوق‌های زمین و ساختمان و پروژه به بازار، برگزاری دو میز صنعت به منظور آسیب‌شناسی، تنوع‌سازی ابزارهای نوین مالی و ورود ابزار فروش استقراضی به بازار، توسعه و تقویت زیرساخت‌ها و سامانه معاملات از جمله 10برنامه توسعه‌ای بورس در سال 98 خواهد بود.
قوانین پذیرش شرکت‌ها در بورس تهران در حال اصلاح است/ «تاصیکو» چهارشنبه عرضه اولیه نمی‌شود
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
قوانین پذیرش شرکت‌ها در بورس تهران در حال اصلاح است/ «تاصیکو» چهارشنبه عرضه اولیه نمی‌شود
روز جاری نشست خبری علی صحرایی مدیر عامل شرکت بورس تهران در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه «فاینکس ۲۰۱۹» برگزار شد و وی به سوالات خبرنگاران بازار سرمایه…
۱۳۹۸/۰۱/۳۱
ملخ های صحرایی و نیاز به اعتبار ۸۰ میلیارد ریالی برای مقابله
شفقنا اقتصادی_ رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: از اواخر سال گذشته هجوم ملخ های صحرایی به استان آغاز شد که تاکنون اقدام هایی در این زمینه صورت گرفت و اکنون برای مقابله با آن به اعتبار ۸۰ میلیارد ریال نیاز است. به گزارش شفقنا اقتصادی، علی باقرزاده همایی عصر شنبه در نشست با خبرنگاران […]
۱۳۹۸/۰۱/۲۹
فرهنگ‌سازی بازار سرمایه هدف اصلی فاینکس
مدیرعامل بورس تهران درخصوص دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه بیان کرد: شرکت‌های گوناگون به‌ویژه شرکت‌هایی که در زمینه ‌آی‌تی فعالیت می‌کنند، توانمندی‌های خود را در حوزه صنعت و خدمات بازار مالی ارائه و از جدیدترین دستاوردهای خود رونمایی می‌کنند. علی صحرایی ادامه داد: بورس تهران هر سال برای معرفی بازار سرمایه و بالاخص بورس، حضور فعالی در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه دارد. امسال نیز این شرکت در ۲۰ عنوان کارگاه آموزشی با نگاه ویژه به ابزارهای جدید شامل اوراق اختیار معامله، اختیار فروش تبعی، آتی سبد سهام، فروش استقراضی، وارانت، موضوع اصول و فرآیند سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و... برگزار می‌کند. مدیرعامل بورس تهران اظهار کرد: از دیگر موارد قابل توجه در فاینکس ۲۰۱۹، ارائه تغییرات مقررات …
سپاه هفت هزار خدمت پزشکی در مناطق سیل زده کشور ارائه کرده است
۱۳۹۸/۰۱/۰۷
سپاه هفت هزار خدمت پزشکی در مناطق سیل زده کشور ارائه کرده است
سردار علی اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: بهداری نیروی زمینی سپاه و بیمارستان صحرایی شهید شوشتری در دو روز اخیر بالغ بر هفت هزار خدمت پزشکی در مناطق سیل زده شمال کشور ارائه کردند.
رزمایش راهیان نور در بیمارستان صحرایی آبادان برگزار شد
۱۳۹۷/۱۲/۱۷
رزمایش راهیان نور در بیمارستان صحرایی آبادان برگزار شد
آبادان - ایرنا - مسوول خادمین بیمارستان صحرایی امام علی (ع) گفت: رزمایش شب شیدایی با حضور خواهران بسیجی راهیان نور در این بیمارستان آغاز شده و تا 25 اسفند ماه هر شب ادامه دارد.
طرح فصل بیداری نوجوان فاتح در آبادان اجرا شد
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
طرح فصل بیداری نوجوان فاتح در آبادان اجرا شد
آبادان - ایرنا - فرمانده بسیج دانش آموزی و دبیر اجرایی طرح فصل بیداری نوجوان فاتح آبادان گفت: ویژه برنامه طرح فصل بیداری نوجوان فاتح در قالب اردوی دانش آموزی به مدت 14 روز در محل بیمارستان صحرایی علی ابن ابیطالب (ع) آبادان اجرا شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •