چهارشنبه, ۲۵ تیر, ۱۳۹۹ / 15 July, 2020
عیسی گلشاهی
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
تعادل قیمت کنسرو ماهی با فصل صید
یک مقام مسوول شیلات گفت: در یکی دو ماه آینده با اندکی واردات، افزایش قیمت کنسرو ماهی را با حمایت از تولید‌کنندگان کنترل خواهیم کرد تا با شروع فصل صید، مجددا قیمت‌ها متعادل شود. عیسی گلشاهی در این ارتباط گفت: هر سال در این مواقع با پایان فصل صید تن ماهیان در آب‌های جنوبی کشور به خصوص در منطقه سیستان و بلوچستان و آب‌های چابهار، حجم ماهی کم می‌شود و از طرفی میزان تقاضای کارخانه‌ها نیز بالا می‌رود که در نهایت این عوامل منجر به افزایش قیمت ماهی می‌شود. افزایش قیمت ماهی نیز طبیعتا بر قیمت کنسرو ماهی اثرگذار خواهد بود.
مردم بدلیل کرونا نگران مصرف محصولات شیلاتی نباشند
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / عیسی گلشاهی / وزارت جهاد کشاورزی / سازمان شیلات ایران / شیلات
مردم بدلیل کرونا نگران مصرف محصولات شیلاتی نباشند
یک مقام مسئول در سازمان شیلات گفت: در شرایط کنونی مردم می‌توانند محصولات شیلاتی که حرارت می‌بینند و پخته می‌شوند را بدون نگرانی مصرف کنند.
چه خبر از بازار ماهی؟
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
چه خبر از بازار ماهی؟
مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران تاکید کرد که خود ماهی ناقل ویروس کرونا نیست اما باید تمام مواردی را که سازمان‌ها و مراجع مربوطه درخصوص تهیه و پخت انواع گوشت قرمز و سفید اعلام می‌کنند برای ماهی نیز به کار بست. عیسی گلشاهی اظهار کرد: موضوعی که باید درنظر داشت این است که آلودگی‌های ثانویه می‌تواند بر کیفیت گوشت اثرگذار باشد و به‌عنوان ناقل نیز عمل کند. وی اضافه کرد: برای به حداقل رساندن آلودگی‌های ثانویه باید ملاحظاتی را که برای گوشت قرمز و سفید توسط مراکز مربوطه اعلام می‌شود برای ماهی نیز رعایت کرد. ضمن اینکه توصیه می‌شود نوع پخت ماهی به‌گونه‌ای باشد که پروسه حرارت‌دهی غیرمستقیم و در مدت زمان بیشتری باشد که اگر عامل ثانویه‌ای هم وجود داشت با حرارت‌دهی به‌طور …
ارزآوری۵۲۸میلیون دلاری صادرات محصولات شیلاتی/رشدچشمگیر مصرف سرانه
۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / عیسی گلشاهی / وزارت جهاد کشاورزی / سازمان شیلات ایران / وزارت آموزش و پرورش / کنسرو
ارزآوری۵۲۸میلیون دلاری صادرات محصولات شیلاتی/رشدچشمگیر مصرف سرانه
مدیرکل دفتر بهبود کیفیت فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران گفت: صادرات ۱۴۳ هزار تن محصولات شیلاتی در سال ۹۷، بیش از ۵۲۸ میلیون دلار برای کشور ارزآوری داشته است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۰
کارخانجات ملزم به عرضه تن ماهی با قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان
شفقنا اقتصادی_ مدیر کل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار سازمان شیلات ایران گفت: تمام واحد‌های کنسروسازی ملزم به رعایت قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان هستند. به گزارش شفقنا اقتصادی، عیسی گلشاهی درباره افزایش قیمت تن ماهی اظهار کرد: بخشی از هزینه‌ای که در قیمت کنسرو تن ماهی اتفاق افتاده بر اساس هزینه‌های […]
 •  •  •  •  •  •