سه شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۹ / 1 December, 2020
فروش مبل
آخرین اخبار درباره محصول جدید سایپا
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / خودروی شاهین
آخرین اخبار درباره محصول جدید سایپا
به گزارش اقتصادنیوز؛ شاهین امسال در دو نوبت و با دو قیمت کاملا متفاوت پیش فروش شد. در اولین مرحله از قرعه کشی این خودرو با پیش پرداخت 80 میلیون تومانی پیش فروش شد و مورد استقبال قرار گرفت، اما در مرحله دوم پیش فروش مبلغ پیش پرداخت شاهین، جهش قابل توجهی داشت   و به 133 میلیون و 700 هزار تومان رسیده است در واقع قیمت شاهین در پیش فروش آبان (مرحله دوم پیش فروش) نسبت پیش فروش این خودرو در خرداد ماه 80 درصد رشد داشته است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
کدام اصناف از ۲۰ آبان باید تا ساعت ۱۸ فعالیت کنند
معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ محدودیت و ممنوعیت‌های جدید فعالیت اصناف از ۲۰ آبان را تشریح کرد. سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با مهر با اشاره به تشریح محدودیت و ممنوعیت‌های جدید فعالیت اصناف از ۲۰ آبان اظهار کرد: ضمن ادامه تعطیلی مشاغل گروه ۳ و ۴، واحدهای صنفی گروه شغلی ۲ مشمول محدودیت زمانی برای فعالیت می‌شوند.معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ با تاکید بر لازم‌الاجرا بودن مصوبات ستاد ملی کرونا برای همه تاکید کرد: طبق مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا در شهر تهران به جز واحدهای صنفی مجاز، تمام صاحبان مشاغل گروه ۲ از روز ۲۰ آبان ماه باید ساعت ۱۸ واحدهای خود را تعطیل کنند؛ ضمن اینکه گروه‌های شغلی ۳ و ۴ همچنان تعطیل هستند.سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: پیش از این واحدهای صنفی گروه سه و چهار شامل تمامی …
بازار داغ مبلمان لوکس همزمان با رکود اقتصادی
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / فروش مبل / تاثیرات اقتصادی کرونا / اقتصاد
بازار داغ مبلمان لوکس همزمان با رکود اقتصادی
به پاساژ شماره ۳ بازار مبل ایران می‌رویم. می‌توان از پشت شیشه‌هایی که فروشگاه‌ها را دیوار کرده‌اند داخل آن‌ها را دید؛ خبری از مشتری نیست. انواع مبل و میز با سلیقه‌های عالی کنار هم چیده شده‌اند، اما خریداری از بین آن‌ها رد نمی‌شود، تنها فروشندگان، هرکدام گوشه‌ای روی یکی از مبل‌ها نشسته‌اند و صفحه گوشی را بالا و پایین می‌کنند. اما این تنها ظاهر ماجراست.
کاهش ۶۰ درصدی فروش مبلمان
۱۳۹۹/۰۷/۱۰
کاهش ۶۰ درصدی فروش مبلمان
رئیس اتحادیه درودگران و مبل سازان اظهار داشت: اگر تا ۱۰ روز آینده وضعیت فوم و اسفنج بهبود پیدا نکند کارخانه‌های تولیدی را به تعطیلی می‌کشاند. چراکه در ماه‌های اخیر کارخانه‌ها، تولید فوم خود را به بازار ارائه نمی‌دهند. همین امر منجر به افزایش قیمت ۳۰۰ درصدی این محصول شده است.
اولین سری خودروهای تولید ایران به عربستان و بحرین صادر شد
۱۳۹۹/۰۷/۰۱ / اقتصاد ایران / جمهوری اسلامی ایران / صحن علنی مجلس / فرش / نساجی
اولین سری خودروهای تولید ایران به عربستان و بحرین صادر شد
اقتصادنیوز:اقتصادنیوز : مهم ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات اول مهرماه در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:تمام زارعین کشور صاحب زمین شدند، اطلاعیه بنیاد مستضعفان برای فروش مبلمان و فرش، تسهیلات دولت برای ساخت مسکن و...
اعتراض سهامداران عدالت به نحوه فروش بانک‌ها و کارگزاری‌ها
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / آزادسازی سهام عدالت / سهام عدالت / فروش سهام عدالت / کارگزاری‌ها
اعتراض سهامداران عدالت به نحوه فروش بانک‌ها و کارگزاری‌ها
در حالی که بانک‌ها و کارگزاری‌ها فروش مبلغ سهام عدالت را قطره‌چکانی انجام می‌دهند و هیچ شفافیتی در این زمینه وجود ندارد، رئیس‌جمهور از آزادسازی ۳۰ درصد دیگر تا عید غدیر خبر داده است. نوشته اعتراض سهامداران عدالت به نحوه فروش بانک‌ها و کارگزاری‌ها اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
اعتراض مردم به فروش قطره چکانی سهام عدالت
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / بورس اوراق بهادار تهران / روحانی / سهام عدالت
اعتراض مردم به فروش قطره چکانی سهام عدالت
درحالی که بانک‌ها و کارگزاری ها فروش مبلغ سهام عدالت را قطره چکانی انجام می‌دهند و هیچ شفافیتی در این زمینه وجود ندارد، رئیس جمهور از آزاد سازی ۳۰ درصد دیگر تا عید غدیر خبر داده است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۱
بورس مبلمان اداری
  میدان حسن‌آباد یکی از میدان‌های قدیمی ایران و تهران است که در قلب پایتخت واقع شده‌است. این میدان یکی از پررفت‌وآمدترین میادین تهران با بناهای زیبا و عجیب است که تا قبل از اینکه حسن‌آباد نام گیرد، به هشت‌گنبد معروف بود.   میدان حسن‌آباد تهران در چند سال اخیر به مرکز اصلی لوازم و مبلمان چوبی و اداری تبدیل شده که البته در همسایگی آن بورس لوازم و لباس‌های نظامی و همچنین ابزارآلات و وسایل مکانیکی و صنعتی قرار گرفته است. بازار خرید و فروش مبلمان اداری حسن‌آباد درواقع پیرترین راسته تجهیزات و مبلمان …
فروش مبل شنی اینتکس
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
فروش مبل شنی اینتکس
این روز ها خرید و انتخاب مبل های شنی بسیار رایج شده است.
۱۳۹۹/۰۱/۲۰
کمک ۵ میلیارد تومانی شهرداری به دستفروشان
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه پنج میلیارد تومان کمک از سوی بنیاد مستضعفان به دستفروشان تهران اختصاص یافت، جزییات پرداخت این کمک را تشریح کرد. وی گفت: پنج هزار دستفروش مبلغ یک میلیون تومان دریافت می‌کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۲۱
تصمیم کرونایی برای حمایت از اصناف
با توجه به زیان سنگینی که کسب‌وکارها بعد از شیوع ویروس کرونا متحمل شدند، تصمیماتی در درون دولت و شبکه بانکی برای جبران این فشارها گرفته شد.به گزارش خبرآنلاین، «به بازار شب عید و فروش بالا از دو ماه قبل چشم داشتم، جنس شب عید خود را هم خریده بودم، اما به دلیل نبود مشتری، مجبور به مرجوع کردن اجناس شدم.» این بخشی از اظهارات فروشندگان و کسبه خرد در روزهای کرونایی و سوت و کور بازار شب عید است؛ اتقاقی که به نظر می‌رسد در ابتدای سال ۹۹ در صورت ادامه و عدم حمایت دولتی، منجر به افزایش چک‌های برگشتی و ورشکستگی بسیاری از کسبه خواهد شد.کسبه از بازار کرونازده چه می‌گویند؟فروشندگان و تولیدکنندگان در مقابل این سوال که کرونا در کسب‌وکار شب عید شما چه تاثیری گذاشت، اکثرا از نبود نزدیک به ۹۰ درصد مشتری صحبت کردند. …
۱۳۹۸/۰۷/۱۴
کاسبی با فروش اجباری کارت های جعلی سلامت
یک گفت‌و‌گوی ساده تلفنی بین خوانندگان روزنامه ما و تماس گیرنده‌ای از خانه بهداشت در خیابان ولیعصر تهران شکل گرفته است. خانم... برای صدور کارت الکترونیک بهداشت سلامت تماس گرفته که می‌خواهد کارت هوشمند را به نشانی آقای مردانی(یکی از آن 10 نفری که با او تماس گرفته‌اند) بفرستد اما در عوض آقای مردانی باید موقع تحویل کارت از مأمورفروش مبلغ 99 هزار تومان از طریق دستگاه کارتخوان شخصی سیار کارت بکشد. قیمت کارت آنقدر بالا نیست که لحظه‌ای تردید کنی که کاسه‌ای زیر نیم کاسه باشد، فقط 99 هزار تومان.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
کلاهبرداری به روش فروش مبلمان منزل در دیوار
مردم باید پلیس خود باشند و هنگام مراجعه به سایت دیوار و نمونه‌های مشابه آن به‌ راحتی اعتماد نکرده و مراقبت‌های احتیاطی و امنیتی لازم را در نظر بگیرند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •