شنبه, ۲۹ شهریور, ۱۳۹۹ / 19 September, 2020
فلزات گرانبها
قیمت طلا در بازار جهانی کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا
قیمت طلا در بازار جهانی کاهش یافت
فارس به نقل از کیتکو، نوشت: هر اونس طلا در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها با کاهش ۳.۱ دلاری نسبت به دیروز مواجه شد.
تشکیل اتاق طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه ها
۱۳۹۹/۰۶/۲۰
تشکیل اتاق طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه ها
بازاری، مسئول دبیرخانه شورایعالی توسعه صادرات غیرنفتی کشور تشکیل اتاق تخصصی طلا، جواهر و فلزات گرانبها در گمرک فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) را گامی مهم در جهت حل مشکل حمل یکسره محموله‌های صادراتی مصنوعات طلا و جواهر عنوان کرد.
عرضه مس، روی و آلومینیوم در بورس کالا
۱۳۹۹/۰۶/۱۶ / عرضه اولیه / فرابورس / بورس / بورس تهران / بازار بورس / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس کالا / اخبار بورس / بازار / بازار سرمایه
عرضه مس، روی و آلومینیوم در بورس کالا
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا میزبان عرضه ۶۵۰۰ تن شمش هزار پوندی و ۵۴۰ تن بیلت آلومینیوم، ۱۶۰ تن شمش روی، ۴ هزار و ۴۰ تن مس کاتد، ۲۰ هزار تن س مکم عیار و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبهاست.
۱۳۹۹/۰۶/۱۵
التهاب بازار خودرو، 100 روز پس از حذف قیمت‌ها
100 روز پس از حذف قیمت خودرو در سایت‌های خرید و فروش آنلاین نظیر دیوار، باما یا شیپور، نگاهی به بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت انواع خودرو نه تنها در این مورد کاهش پیدا نکرده، بلکه 20 تا 40 درصد به قیمت‌ها افزوده شده است. این در حالی است که استدلال سیاستگذاران تنظیم بازار خودرو این بود که درج قیمت در وب‌سایت‌ها زمینه سفته‌بازی و دلالی با قیمت‌های نجومی را افزایش می‌دهد و بازار خودرو را به هم ریخته است. هرچند مخالفان حذف قیمت‌ها از وب‌سایت‌های خرید و فروش معتقد بودند که این سایت‌ها به نوعی باعث شفافیت قیمت‌ها و شکل‌گیری نظام عرضه و تقاضای کالاها  می‌شوند و حذف قیمت، راهکار درستی برای تنظیم بازار نیست.  با افزایش …
نمونه‌برداری از ۴۰ واحد طلاسازی در همدان
۱۳۹۹/۰۶/۱۱ / کارگاه طلاسازی / تجهیزات شهربازی‌ها / استاندارد / استانی-اقتصادی
نمونه‌برداری از ۴۰ واحد طلاسازی در همدان
مدیرکل استاندارد استان همدان با بیان اینکه نمونه‌برداری از ۴۰ واحد طلاساز فعال در استان در سالجاری در دست اقدام است، گفت: سه کارگاه طلاسازی استان دارای کد استانداردسازی هستند و تاکنون حدود هشت نمونه‌برداری از کارگاه‌های طلاسازی و ۲۰ نمونه تصادفی برای کنترل عیار فلزات گرانبها از مراکز عرضه فلزات گرانبها در استان طی پنج ماه گذشته سال‌جاری صورت گرفته است.
رشد کند قیمت در بازار فلزات گران‌بها / بورس این بار هم منفی تمام شد
۱۳۹۹/۰۶/۰۷ / بازار / بورس / دلار / سکه / سهام / طلا
رشد کند قیمت در بازار فلزات گران‌بها / بورس این بار هم منفی تمام شد
در هفته ابتدایی شهریور ماه از سرعت رشد قیمت در بازار فلزات گرانبها کاسته شد اما دلار در صدر جدول بازدهی هفتگی بازارهای مالی قرار گرفت و شاخص کل بورس نیز همانند چند هفته گذشته افت کرد. نوشته رشد کند قیمت در بازار فلزات گران‌بها / بورس این بار هم منفی تمام شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۶/۰۴
فرصت‌ها و چالش‌های فلزات گرانبها
بر اساس آمار موجود، ایران جزو هفت کشور تولید‌کننده فلزات گرانبها در دنیاست و سنگ‌های قیمتی و جواهرسازی یکی از منابع پردرآمد محسوب می‌شود. این صنعت قابلیت بالایی برای رشد اقتصادی و مالی کشورها به همراه دارد.
تنوع در تالار محصولات صنعتی و معدنی با عرضه مس، روی و آلومینیوم
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / بورس کالا / تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا / آلومینیوم
تنوع در تالار محصولات صنعتی و معدنی با عرضه مس، روی و آلومینیوم
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا میزبان عرضه ۴ هزار تن مس کاتد، ۲۰ هزار تن مس کم عیار، ۲۰۰ تن شمش روی، ۳ هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۲۵۰ تن سولفورمولیبدن و ۱۵ تن کنسانتره فلزات گرانبها است.
پیش‌بینی برای سرنوشت طلا
۱۳۹۹/۰۵/۱۸ / قیمت طلا / قیمت سکه
پیش‌بینی برای سرنوشت طلا
تحلیل‌گران بر این باورند که علاقه بسیار شدید سرمایه گذاران به فلزات گرانبها باعث این افزایش قیمت‌ها شده این در حالی است که محرک‌های کلان هم در ادامه روند صعود قیمتی دست نخورده باقی مانده است.
آغاز مبارزه چین با
۱۳۹۹/۰۵/۱۰
آغاز مبارزه چین با "تب طلا"
مقامات چینی شروع به مبارزه با تب طلا در بازار کرده و به محدود کردن دسترسی به تجارت طلا و سایر فلزات گرانبها پرداخته اند.
مسابقه خرگوش و لاک‌پشت
۱۳۹۹/۰۵/۰۹
مسابقه خرگوش و لاک‌پشت
همسویی تغییرات قیمت در بازار سرمایه و بازار طلا چه پیامی دارد؟ در سال‌های اخیر حرارت رشد پایه پولی آنچنان ارزش پول ملی را آب کرده که کمتر کسی مفهوم رشد معنادار قیمت در بازار سهام و اختلاف زیاد آن با افزایش قیمت‌ها در بازارهای موازی را بررسی کرده است. در سایر کشورهای جهان عموما صعود شاخص‌های سهام به دلیل کاهش ریسک با رخوت بازار فلزات گرانبها همراه است. در شرایط افزایش ریسک‌های سیاسی این تغییرات معکوس می‌شود. بررسی‌های «دنیای اقتصاد» حکایت از آن دارد که تغییر انتظارات تورمی در کنار سهولت خرید و نگهداری سهام، همچنین نبود اوراق مبتنی بر طلا که به کاهش ریسک نگهداری آن منجر شود، همبستگی منفی میان بازار سرمایه و طلا را نقض کرده است.
معرفی سایت کوکوطلا، بهترین سایت برای خرید و فروش طلا به صورت نقد و اقساط
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
معرفی سایت کوکوطلا، بهترین سایت برای خرید و فروش طلا به صورت نقد و اقساط
فضای اینترنت پر است از وبسایت‌هایی که به شما قیمت ارزهای پر کاربرد و فلزات گرانبها مانند طلا را ارائه می‌کنند؛ ولی در این میان وبسایت‌هایی را می‌توان یافت که در کنار هدف اصلی خود، امکانات جالبی را نیز در اختیار کاربران می‌گذارند؛ امکاناتی مانند خرید و فروش آنلاین طلا، شرکت در مزایده‌های خرید جواهرات و تماشای آنلاین نمودار نرخ طلا، سکه و ارزهای پرطرفدار. در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه‌ای عالی از این دست را به شما معرفی کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۲۸
نوسان قیمت جهانی طلا روی 1800دلار
فارس/ در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1802 دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز 6 دلار رشد کرده است.
طلا آماده برای صعود به قله تاریخی
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / قیمت طلا / بازار طلا
طلا آماده برای صعود به قله تاریخی
اورت میلمن کارشناس فلزات گرانبها در Gainesville Coins درمورد وضعیت کنونی قیمت فلز زرد و آینده احتمالی آن گفت: به‌نظر می‌رسد اونس در حال آماده‌سازی برای تست کردن بالاترین قیمت خود، یعنی بازه حدودا ۱۹۰۰ دلاری است. همچنین میلمن در ادامه خط حمایتی جدید طلا را برای هفته آینده مرز ۱۸۰۰ دلاری اعلام کرد.
بازار ارز‌های دیجیتال سکه شد
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / ارز دیجیتال / کرونا
بازار ارز‌های دیجیتال سکه شد
آمار‌ها نشان می‌دهد جذابیت بیت‌کوین و سایر ارز‌های دیجیتال در نیمه نخست سال جاری میلادی تحت تاثیر شیوع کرونا، گوی سبقت را از فلزات گرانبها، چون طلا، نقره و پلاتین ربوده است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۰
رونق ارزهای دیجیتال در بحبوحه رکود اقتصادی
آمار‌ها نشان می‌دهد جذابیت بیت‌کوین و سایر ارز‌های دیجیتال در نیمه نخست سال جاری میلادی تحت تاثیر شیوع کرونا، گوی سبقت را از فلزات گرانبها، چون طلا، نقره و پلاتین ربوده است.
نرخ بیت‌کوین ۲۷ درصد در نیمه اول ۲۰۲۰ افزایش یافت
۱۳۹۹/۰۴/۱۷
نرخ بیت‌کوین ۲۷ درصد در نیمه اول ۲۰۲۰ افزایش یافت
ارزش بیت‌کوین در نیمه اول سال جاری میلادی بیش از ۲۷ درصد در بحبوحه عملکرد متوسط فلزات گرانبهایی چون طلا، نقره و پلاتین افزایش یافت.
سکه از رشد دلار جا ماند
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
سکه از رشد دلار جا ماند
دلار هفته گذشته نه تنها کانال 18 هزار تومانی را با قدرت شکست، بلکه در 2 روز کاری انتهایی هفته به مرز 19 هزار تومانی نزدیک‌تر شد. روز سه‌شنبه، شاخص بازار ارز 250 تومان افزایش را تجربه کرد و به بهای 18 هزار و 500 تومان رسید. تعطیلی روز چهارشنبه هم بازار را آرام تر نکرد و روز پنج‌شنبه این ارز با 290 تومان رشد به بهای 18 هزار و 790 تومان رسید. چنین رشدهایی موجب شدند که قیمت دلار در هفته‌ای که گذشت حدود 5/ 4 درصد افزایش پیدا کند؛ حال آنکه در بازار فلزات گرانبهای داخلی، سهم سکه تمام طی آخرین هفته خرداد 8/ 1 درصد رشد بود.
۱۳۹۹/۰۲/۱۹
طلا ارزان شد
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1716دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز 2دلار کاهش داشته است.
کشف نحوه شکل‌گیری فلزات گرانبها در دل آتشفشان ۶۰ میلیون ساله
۱۳۹۹/۰۲/۱۶ / فلزات / آتشفشان / پلاتین
کشف نحوه شکل‌گیری فلزات گرانبها در دل آتشفشان ۶۰ میلیون ساله
پژوهشگران "دانشگاه کیل"(Keele University) و "دانشگاه منچستر"(University of Manchester) انگلیس و "کالج دانشگاهی دوبلین"(University College Dublin) ایرلند در مطالعه اخیرشان موفق به کشف شواهدی از نحوه تشکیل فلزات گروه پلاتین در زیر یکی از آتشفشان‌های ۶۰ میلیون ساله اسکاتلند شده‌اند.
جایگزینی نانو پودر ایرانی ریخته‌گری طلا و جواهر با نمونه‌های وارداتی
۱۳۹۹/۰۱/۲۹ / نانوپودر / ریخته گری طلا وجواهر / پژوهشگاه مواد و انرژی
جایگزینی نانو پودر ایرانی ریخته‌گری طلا و جواهر با نمونه‌های وارداتی
محققان یکی از شرکت‌های فناور مستقر در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی با استفاده از نانو ذرات سرامیکی پودرهایی را برای قالب‌ریزی فلزات گرانبها عرضه کردند که امکان حک جزئیات بر فلزات و ایجاد سطح صاف بر روی آنها را فراهم می‌کند.
افت ناگهانی قیمت طلا
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / ویروس کرونا / قیمت طلا
افت ناگهانی قیمت طلا
قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها ۲۹.۴ دلار کاهش یافت و هر اونس از این فلز ارزشمند ۱۶۰۶.۶ دلار قیمت‌گذاری شد.
۴ کالایی که به خاطر ویروس کرونا سقوط کرده اند
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / نفت / اقتصاد جهان
۴ کالایی که به خاطر ویروس کرونا سقوط کرده اند
تمام کالا‌ها از نفت گرفته تا فلزات گرانبها و ارز مجازی در بحبوحه شیوع ویروس کرونا سقوط کرده اند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۴
موسسات بزرگ جهان چه انتظاری از روند قیمت فلزات دارند؟
نگین دوستدار صنایع : سیستم APEX نشریه «متال‌بولتن» پیش‌بینی موسسات بزرگ جهان را از روند آتی بازار فلزات پایه و فلزات گرانبها گردآوری می‌کند. در این مطلب به بررسی نسخه ژانویه این نشریه پرداخته شده است. ارقام مورد پیش‌بینی برای تمامی فصول سال ۲۰۲۰ میلادی به‌صورت میانگین وزنی و ساده آورده شده است. در میانگین وزنی، وزنی که به اعداد داده شده براساس میزان دقت برآوردهای قبلی هریک از این موسسات است. به عبارت دیگر به میزانی که پیش‌بینی‌های گذشته این شرکت‌ها به واقعیت نزدیک بوده باشد، وزن برآورد آنها در میانگین وزنی بیشتر خواهد بود.
۱۳۹۸/۱۱/۲۰ / استاندارد / چین / فلزات / واردات / یورو
مشکل واردات فلزات گرانبها از آفریقا و چین / آمادگی سازندگان داخلی برای تامین قطعات استاندارد یورو 5
ایلنا: با توجه به شرایط تحریم و ادامه وضعیت موجود، تامین مواد اولیه خطوط تولید کاتالیست کشور در هاله‌ای از ابهام قرار خواهد گرفت. از سوی دیگر واردات این فلزات از…
۱۳۹۸/۱۱/۰۵
مالیات جدید بر کالای مضر و لوکس و...
بودجه سال آینده کشور در شرایطی تدوین شد که درآمدهای نفتی کاهشی بیش از 66 درصدی داشت. با وجود کسری 106 هزار میلیارد تومانی و احتمال افزایش تورم به بیش از 40 درصد، دولت در صدد است با راهکارهایی از جمله افزایش درآمدهای مالیاتی و فروش اوراق قرضه کسری بودجه خود را جبران کند. از این رو درآمدهای مالیاتی در بودجه سال آینده حدود 195 هزار میلیارد تومان برآورد شده که دولت اصرار دارد 175 هزار میلیارد آن محقق شود. هر چند پس از تقدیم لایحه بودجه به مجلس‌، کمیسیون تلفیق برای افزایش درآمدهای مالیاتی دولت تدابیر و پایه‌های جدیدی اندیشید. مالیات بر برخی کالاها مانند فلزات گرانبها‌، نفت و مشتقات آن‌، کالاهای مضر و همچنین خانه‌های لوکس تازه‌ترین مصوبات کمیسیون تلفیق است که در صورت تصویب …
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
مالیات کالاهای نفتی، فلزات گرانبها، سیگار و نوشابه مشخص شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) نرخ مالیات کالاهای نفتی، فلزات گرانبها، سیگار و نوشابه را مشخص کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۳۰ / مجلس شورای اسلامی / صحن علنی مجلس / مالیات بر ارزش افزوده
نرخ مالیات طلا و کالاهای نفتی مشخص شد
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای نرخ مالیات و عوارض کالاهای نفتی، فلزات گرانبها،  نوشابه و سایر کالاهای آسیب‌رسان به سلامت را تعیین کردند.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
سوریه قانون مجازات معامله با ارز خارجی را تشدید کرد
رئیس جمهوری سوریه در حکمی مجازات انجام معاملات با ارز خارجی و فلزات گرانبها که پیش از این ممنوع اعلام شده بود را تشدید کرد.
۱۳۹۸/۱۰/۱۹ / بازارهای جهانی / نفت / طلا / اوراق بهادار / سهام / دلار / تنش در خاور میانه / ایران و آمریکا
روز پرنوسان بازار جهانی
بازار‌های جهانی با تشدید تنش‌های خاورمیانه وارد امواج رفت‌و‌برگشتی پرنوسان در بخش فلزات گرانبها، نفت، اوراق و سهام شدند. طلا نیمه‌شب چهارشنبه و بعد از اقدام تقابلی ایران علیه پایگاه آمریکا در عراق، در زمان کوتاهی از مرز ۱۶۰۰ دلار عبور کرد. بعد از رسیدن خبر اقدام موشکی سپاه، طلا تا قیمت ۱۶۱۱ دلاری بالا رفت؛ قیمتی که رکورد ۷ساله محسوب می‌شود. اما در اواسط روز بازار پیش‌بینی کرد آمریکا اقدام تقابلی ایران را پاسخ نخواهد داد بنابراین قیمت تا ۱۵۷۵ دلار کاهش یافت.
۱۳۹۸/۱۰/۱۱ / استانی-اقتصادی / طلا / بازار طلا / سال نو میلادی
سالی طلایی برای فلزات گرانبها/ پیش‌بینی اوج طلا در سال ۲۰۲۰
رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان با پیش بینی قیمت طلا در سال ۲۰۲۰، گفت: درگیری های ژئوپلیتیکی، جنگ تجاری طولانی مدت بین چین و آمریکا، خرید بانک های مرکزی و افزایش تقاضای سرمایه گذاری برای طلا بخشی از عواملی است که باعث اوج گرفتن قیمت طلا در ۲۰۲۰ می شود.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / محیط زیست / اکو سیستم کوهستان
کوه‌ها گنجینه‌های ارزشمند برای آسایش بشر
تهران- ایرنا- کوهستان اکوسیستم ارزشمندی برای کشورهاست، حدود ۹۰ درصد آب شرب جهان از کوهستان‌ها سرچشمه می‌گیرد و منبع غنی از فلزات گرانبها، صنعتی، انرژی، سنگ‌های تزیینی و مواد اولیه مصالح ساختمانی هستند از این رو همواره مورد تاخت و تاز بشر بوده و مورد تخریب و تصرف قرار گرفته است و این دست‌اندازی‌ها به جایی رسیده که سازمان ملل یک روز جهانی را با هدف حفاظت از کوهستان‌ها تعیین کرده است.
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
نکات علمی برای تشخیص زعفران اصل از تقلبی
طلای سرخ را که ارزشش از خیلی از فلزات گرانبها بیشتر است بیشتر بشناسید. گیاهی که بسیاری از پژوهشگران موطنش را ایران می‌دانند و ۶۵ درصد تولیدش در دنیا متعلق به ایران است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ / روحانی
روحانی: به دنبال تعامل هستیم، اما دنبال ذلت نخواهیم رفت
مسوولیت‌های مختلفی داشتم و آگاه هستم و حضور داشتم و قاطعانه می‌گویم هیچ زمانی حتی زمان جنگ هم اینطور نبود که کل درب‌های بانک به روی ما بسته شود و صادارت نفت ما با مشکل روبرو گردد و در بیمه و کشتی‌رانی و فلزات گرانبها و ریال مشکلاتی برای ما ایجاد کنند، ولی مردم ما بعد از یکسال سختی توانستند راه را باز کنند هنوز هم مشکل داریم، ولی امروز وضع ما و امید ما از پارسال بهتر است و روز به روز بیشتر می‌شود و ما با همه توان به فکر منافع عمومی مردم هستیم.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
تاثیر گران ترین ادویه جهان در کاهش افسردگی
زعفران که به آن طلای سرخ هم اطلاق می شود ادویه ای معطر است که عمدتا در ایران می روید و ارزش آن از برخی از فلزات گرانبها نظیر نقره هم بیشتر است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۷
قیمت جهانی طلا به ۱۴۶۱ دلار و ۲۱ سنت رسید
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا با ۵۶ سنت کاهش نسبت به دیروز ۱۴۶۱.۲۱ دلار قیمت‌گذاری شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
بورس‌های کالایی؛ نظم در اوج هیجان معاملات
بورس‌های کالا امکان خرید و فروش محصولات کشاورزی، دام زنده، ارزها، نفت خام، فلزات گرانبها و کالاهای دیگر را فراهم می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۱ / برایان هوک / اینستکس / اتحادیه اروپا
هوک: با اروپا درباره اینستکس به تفاهم رسیدیم
هوک با طرح این مساله که تحریم‌های نفتی بی سابقه دولت ترامپ علیه ایران، "فروپاشی کامل بخش نفت ایران" منجر شد، گفت: تحریم‌های ایالات متحده بخش‌های پتروشیمی، فلزات صنعتی و فلزات گرانبها را نیز به هم ریخت. در همین حال دولت پنجشنبه اعلام کرد که تحریم‌هایی را برای بخش ساخت و ساز ایران اعمال کرده است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۸ / طلا / استاندارد / بازار طلا / اخبار اقتصادی - خوزستان / استانی-اقتصادی
۸۰ درصد زیورآلات طلا در بازار خوزستان مطابق استاندارد هستند
مدیرکل استاندارد خوزستان گفت: زیورآلات طلا و فلزات گرانبهایی که در بازار خوزستان عرضه می‌شوند تا ۸۰ درصد با استاندارد تطابق دارند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۱
نگاهی به رتبه جهانی ایران در تولید و صادرات طلا
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با انتقاد به قرارگیری ایران در رتبه آخر صادرکنندگان در میان هفت کشور برتر تولیدکننده طلا، گفت: در سند راهبردی صنعت طلا باید به آموزش، طراحی و رفع موانع صادراتی توجه ویژه‌ای صورت گیرد. ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با «ایسنا»، در رابطه با تدوین سند راهبردی صنعت طلا و فلزات گرانبها که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر تهیه و تدوین پیش نویس آن منتشر شده، گفت: جلسات متعددی در زمینه بررسی شرایط تولید و صادرات صنعت طلا با وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شده که مجموع این جلسات منجر به آن شد که این صنعت در زمینه تولید صادرات محور، نیاز به برنامه‌ریزی، رفع موانع دست و پاگیر و حمایت‌های منطقی دارد.رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: بررسی‌ها حکایت از آن دارد که با رونق …
۱۳۹۸/۰۷/۱۱
خانم ها از اینجا بودن لذت می برند!
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته با حضور ۱۱۴ شرکت داخلی، ۷ شرکت ایتالیایی و نمایندگانی از ترکیه در اصفهان شروع از سه شنبه به کار کرده. این نمایشگاه به مدت چهار روز در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان دایر است و شرکت‌ها آخرین دستاوردهای خود در حوزه طلا، فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی را به نمایش گداشتند.
۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / فلزات گرانبها / صنعت طلا / تصاویر
(تصاویر) نمایشگاه صنعت طلا و فلزات گرانبها در اصفهان
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته به مدت چهار روز در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان دایر است و شرکت‌ها آخرین دستاورد‌های خود در حوزه طلا، فلزات گرانبها و سنگ‌های قیمتی را به نمایش گداشتند.
۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / استانی-اقتصادی / صنعت طلا و فلزات گرانبها / اصفهان
صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد
رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: در صنعت طلا و جواهرات هیچ پولی از دولت نخواهیم گرفت و به بیانی دیگر صنعت طلا به سرمایه دولت نیازی ندارد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / اصفهان / سنگهای قیمتی / صنعت فلزات گرانبها / نمایشگاه طلا
حضور 114 شرکت داخلی و 7 شرکت ایتالی ایی در نمایشگاه طلای اصفهان
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته اصفهان با حضور 114 شرکت داخلی، 7 شرکت ایتالیایی و نمایندگانی از کشور ترکیه خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •