پنجشنبه, ۶ آذر, ۱۳۹۹ / 26 November, 2020
قبادلی
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / جنگ قره باغ / حضور ترکیه در قره باغ / درگیری آذربایجان و ارمنستان
باکو: نیروهای ارمنی در چند محور قره باغ عقب نشینی کردند
به گزارش ایرنا، درگیری های نظامی در محوره های " آقدره " ، " "آقدام " ، " خوجاوند " و " قبادلی" ادامه داشته و وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرده است، نیروهای ارمنستان در این محورها متحمل تلفات شده و در برابر حملات نیروهای جمهوری آذربایجان عقب نشینی کردند .
جمهوری آذربایجان از ادامه درگیریها در قره‌باغ خبر داد
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
جمهوری آذربایجان از ادامه درگیریها در قره‌باغ خبر داد
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان امروز (یکشنبه) در گزارشی از ادامه درگیریهای نظامی در چهار محور منطقه مورد مناقشه «قره باغ» خبر داد. بنابر این گزارش، دیروز و بامداد امروز درگیریهای نظامی در محورهای " آقدره " ، " آقدام " ، خوجاوند " و " قبادلی " در منطقه قره باغ ادامه داشته است.
خروج نیروهای وابسته به ارمنستان از یک شهر استراتژیک
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / ناگورنو-قره‌باغ
خروج نیروهای وابسته به ارمنستان از یک شهر استراتژیک
وزارت دفاع ارمنستان از خروج نیروهای مورد حمایتش از شهر استراتژیک "قبادلی" در مرز ایران برای جلوگیری از خسارت و تلفات بیشتر خبر داد.
نقض سومین آتش‌بس اعلام شده در قره‌باغ
۱۳۹۹/۰۸/۰۶
نقض سومین آتش‌بس اعلام شده در قره‌باغ
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان ساعاتی بعد از اعلام آتش‌بس سوم در قره‌باغ، نیروهای مسلح ارمنستان را به نقض آن متهم کرد. به گزارش آناتولی، وزارت دفاع آذربایجان در بیانیه خود آورده است: نظامیان ارمنستان با نقض آتش‌بس انسانی به تیراندازی و حمله به نیروهای مسلح آذربایجان و مناطق مسکونی ادامه می‌دهند. نظامیان ارمنستان به سوی سربازان جمهوری آذربایجان در تارتار«آغدام» فضولی و قبادلی آتش گشوده و آتش‌بس را نقض می‌کنند. از سوی دیگر، وزارت دفاع ارمنستان طرف آذربایجانی را به نقض آتش‌بس در خط تماس در منطقه قره‌باغ متهم کرد. الهام علی‌اف، رئیس جمهوری آذربایجان درباره عملیات نظامی در قره‌باغ که از سوی ارتش این کشور در پی حملات ارمنستان آغاز شده است، …
وزارت دفاع ارمنستان کنترل ارتش آذربایجان بر «قبادلی» را تأیید کرد
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / ارمنستان / جمهوری آذربایجان / وزارت دفاع / قبادلی
وزارت دفاع ارمنستان کنترل ارتش آذربایجان بر «قبادلی» را تأیید کرد
وزارت دفاع ارمنستان شامگاه دوشنبه تأیید کرد که نیروهای ارتش جمهوری آذربایجان کنترل شهر «قبادلی» در استانی به همین نام را در دست گرفته اند.
 •  •  •  •  •  •  •  •