یکشنبه, ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹ / 31 May, 2020
قیمت آپارتمان تهران
قیمت آپارتمان در تهران، امروز ۱۰ خرداد ۹۹
۲۱ ساعت قبل
قیمت آپارتمان در تهران، امروز ۱۰ خرداد ۹۹
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در شرق تهران طی خرداد ماه ۹۹ است. به دلیل نوسان بازار، قیمت‌ها در بازه قیمتی نوشته شده‌اند.
جغرافیای رکود در بازار مسکن
۳ روز قبل / بازار مسکن / مسکن تهران / قیمت مسکن
جغرافیای رکود در بازار مسکن
رکود در بازار مسکن تهران برحسب موقعیت منطقه‌ای معاملات، شدت متفاوت پیدا کرده است. بررسی‌ها از جزئیات حجم خرید و فروش آپارتمان در ۲۲ منطقه پایتخت نشان می‌دهد تمرکز خریداران در مناطق جنوبی و حتی مناطق میانی رو به پایین شهر بیشتر شده است؛ به‌طوری‌که افت نقطه‌ای معاملات خرید مسکن در اردیبهشت امسال در این مناطق به مراتب کمتر از کاهش فروش آپارتمان در پنج منطقه اول بوده است. تفاوت چشمگیر قیمت مسکن در دو نیمه شهر مهم‌ترین علت اختلاف رکود منطقه‌ای است. فاصله تورم مسکن جنوب و شمال تهران کم شده است.
پول های مردم دوباره به سعادت آباد برمی‌گردد؟
۳ روز قبل
پول های مردم دوباره به سعادت آباد برمی‌گردد؟
مروز مطالبی همچون دلار چقدر ارزان شد، کلاف سردرگم پول های بلوکه شده مردم در دارایکم، بورس‌های جهانی به پرواز درآمدند!، خرید متری مسکن در بورس چگونه است؟، آزادسازی سهام عدالت تا ۱۵ خرداد تمدید شد، متوسط قیمت هر متر آپارتمان در تهران اعلام شد؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
افزایش ۳۳ درصدی قیمت ملک در اردیبهشت ۹۹
۳ روز قبل
افزایش ۳۳ درصدی قیمت ملک در اردیبهشت ۹۹
میانگین قیمت خرید و فروش یک مترمربع آپارتمان از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۱۶۹.۷ میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۳۳.۹ درصد افزایش داشته است.
۱۳۹۹/۰۳/۰۴ / بازار مسکن / قیمت مسکن
چرا مسکن در تهران متری دو میلیون تومان گران شد؟
از ابتدای سال جاری تا کنون قیمت معامله یک متر مربع آپارتمان در تهران افزایشی بیش از ۳۴ درصد را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کرده است.
رهن مسکن در پایتخت از ۴۰ میلیون تا ۴ میلیارد!
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
رهن مسکن در پایتخت از ۴۰ میلیون تا ۴ میلیارد!
اجاره آپارتمان‌ها در شمال تهران شبیه قیمت فروش آن‌ها سرسام آور است. یک آپارتمان چهار خوابه ۳۳۰ متری چهار ساله، چهار میلیارد تومان رهن می‌رود.
قیمت‌های متفاوت آپارتمان در مناطق مختلف تهران
۱۳۹۹/۰۲/۲۸
قیمت‌های متفاوت آپارتمان در مناطق مختلف تهران
قیمت آپارتمان در مناطق مختلف شهر تهران با عمر بنای متوسط ۱۰ سال و متراژ بین ۶۰ تا ۸۰ متر متفاوت است چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.
جدول/ قیمت آپارتمان‌های متراژ بالا در پایتخت
۱۳۹۹/۰۲/۲۵ / قیمت مسکن / جدول قیمت
جدول/ قیمت آپارتمان‌های متراژ بالا در پایتخت
بررسی قیمت روز آپارتمان‌های بزرگ‌متراژ در مناطق مختلف تهران نشان می‌دهد برای خرید یک آپارتمان ۱۰۹ متری در پیروزی باید حدود یک میلیارد و ۴۷۱ میلیون تومان پرداخت کرد.
مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران چند قیمت خورد
۱۳۹۹/۰۲/۱۹ / مسکن / قیمت مسکن / بازار مسکن تهران / وام و تسهیلات مسکن
مسکن در مناطق ۲۲ گانه تهران چند قیمت خورد
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: قیمت آپارتمان در تهران با عمر بنای متوسط ۸ سال را می‌توانید در این گزارش مشاهده کنید.
تازه ترین قیمت اجاره آپارتمان در تهران / جدول
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / اجاره‌نشینی / بازار مسکن تهران
تازه ترین قیمت اجاره آپارتمان در تهران / جدول
دنیای‌اقتصاد نوشت : فایل‌های عرضه شده به بازار اجاره مسکن در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییر چندانی به لحاظ تعداد عرضه نداشته است و برخلاف بازار خرید وفروش مسکن معضل کمبود فایل در این بخش از بازار چندان محسوس نیست. در برخی از محلات پایتخت، گروهی از متقاضیان خرید آپارتمان با معضل کمبود فایل مناسب برای خرید مواجه شده‌اند که این مشکل در بازار اجاره کمتر مشاهده می‌شود.
‌قراردادهای اجاره «خودکار» تمدید می‌شود؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۹
‌قراردادهای اجاره «خودکار» تمدید می‌شود؟
‌بررسی شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و در کل مناطق شهری در فروردین امسال نشان‌دهنده رشد به ترتیب معادل ۲۸.۷ و ۳۱‌درصدی نسبت به ماه مشابه‌ سال قبل است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این روزها بازار مسکن حال‌وهوای دیگری دارد. کرونا نه‌تنها بازار مسکن بلکه بازار اجاره را هدف قرار داده است؛ تا جایی که تمام رخدادهای کنونی به شکلی است که اوضاع بازار مسکن در۴۰ روز ابتدایی‌ سال ۹۹ را به گونه دیگری رقم زده است. تا پیش از‌ سال ۹۹ همه صحبت‌ها در این جهت بود که نرخ مسکن در‌ سال ۹۹ بالا خواهد رفت؛ اما آمارها نشان می‌دهد که نه‌تنها قیمت‌ها بالا نرفته، بلکه معاملات هم به شدت ریخته است. این در شرایطی است که بازار اجاره همچنان رشد قیمت‌ها …
جدول | کجای تهران با یک میلیارد می توان خانه خرید؟
۱۳۹۹/۰۲/۰۸
جدول | کجای تهران با یک میلیارد می توان خانه خرید؟
روند رشد قیمت مسکن طی ماه‌های اخیر و قرار گرفتن میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در کانال ۱۵ میلیون تومان سبب شده این تصور در میان متقاضیان خرید مسکن ایجاد شود که امکان خرید واحد مسکونی با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان در شهر تهران وجود ندارد.
سقوط بی‌سابقه معاملات مسکن
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
سقوط بی‌سابقه معاملات مسکن
وضعیت معاملات مسکن در اولین ماه از سال جدید در یک آمار رسمی منعکس شد. اطلاعات سامانه رهگیری معاملات املاک نشان می‌دهد فروردین امسال در تهران حجم فروش آپارتمان به شکل بی‌سابقه‌ای سقوط کرد و به کمتر از 1250 واحد مسکونی رسید. این، دومین رکورد «رکود معاملاتی» در بازار مسکن طی یکسال اخیر است. پیش‌تر - مرداد پارسال - حجم فروش آپارتمان در پایتخت با ثبت 2900 فقره قرارداد، به پایین‌تر از کف متعارف معاملات ریزش کرده بود اما در شروع معاملات مسکن سال 99، ضربه «کرونا» رکورد تازه‌ای از رکود ملکی را به ثبت رساند. ویروس رکودساز در عین حال بر تورم مسکن غلبه کرده است؛ به‌طوری‌که ماه گذشته متوسط قیمت مسکن با 2 درصد کاهش نسبت به اسفند 98، از مترمربعی 15 میلیون و 600 هزار تومان به سطح کمتر از 15 میلیون و 300 هزار …
۱۳۹۹/۰۲/۰۶
عـــدد خــبــــر
88٪ کاهش معاملات آپارتمان در تهران بانک مرکزی اعلام کرد تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در فروردین‌ماه‌ سال 99 به یک‌هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی محدود شد که نسبت به ماه قبل ۸۷.۸‌درصد کاهش یافت و به نظر می‌رسد شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فعالیت‌ها در تهران تأثیر جدی بر آن داشته است. میزان معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در فروردین ماه‌ سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۳.۷‌درصد کاهش داشته است. در ماه مورد گزارش، متوسط قیمت خرید و فروش یک مترمربع زیربنای واحد مسکونی معامله‌شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی شهر تهران ۱۵۳‌میلیون ریال بود که نسبت به ماه مشابه پارسال ۳۵.۷‌درصد افزایش را نشان می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۱
کرونا فتیله بازار اجاره را خاموش می‌کند؟
با توجه به اینکه رشد قیمت مسکن و تورم طی سال گذشته بالا بوده و همین‌طور تورم انتظاری امسال هم افزایشی است، پیش‌بینی تحلیلگران بازار مسکن این است که قیمت اجاره تا حدی افزایش یابد.ویروس کرونا این‌ روزها اجاره‌نشین‌ها را هم مستاصل کرده است؛ آن هم در شرایطی که زمان زیادی تا فصل نقل و انتقال مسکن باقی نمانده و اجاره‌نشین‌ها یا باید قرارداد خانه‌های خود را تمدید کنند یا تصمیم به جابه‌جایی بگیرند.به گزارش خبرآنلاین، به نظر می‌رسد در سال‌ جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا، بر تعداد قراردادهای تمدید اجاره افزوده شود. گزارش‌های میدانی نیز نشان می‌دهد با توجه به شیوع ویروس کرونا نگرانی غالب مستاجران در هفته‏های اخیر به جابه‌جایی‌هایی مربوط می‌شود که می‌تواند تهدیدی برای سلامت‌شان باشد. به همین دلیل انتظار …
۱۳۹۹/۰۱/۲۷
وضعیت این روزهای بازار مسکن در شمال تهران
بازار مسکن در شمال شهر تهران همچنان با انبوه فایل‌های نوساز و کلید نخورده مواجه است و نرخ ‌ها نسبت به قبل از عید تفاوت چندانی ندارد؛ هرچند می‌توان بین آگهی‌ها واحدهای زیر قیمت نیز پیدا کرد.به گزارش ایسنا، طبق روال معمول سال‌های اخیر، همچنان بیش از ۷۰ درصد واحدهای عرضه شده به بازار مسکن را خانه‌های واقع در شمال پایتخت تشکیل می‌دهد؛ خانه‌هایی که معمولاً لوکس و نیمه لوکس هستند و به دلیل قیمت بالا بعضاً تا ماه‌ها هیچ مشتری‏ای برای آنها پیدا نمی‌شود. به همین دلیل سال گذشته نرخ رشد قیمت مسکن در مناطق شمالی تهران کمتر از مناطق جنوبی بود.در شرایطی که بازار املاک در نیمه شمالی شهر تهران طی سال‌های اخیر با رکود دست و پنجه نرم می‌کند، شیوع کرونا هم به این کسادی دامن زده است. البته تحت تاثیر رشد یکباره معاملات …
پرتقاضاترین مناطق تهران را بشناسید
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / بازار مسکن تهران / مسکن تهران / معاملات مسکن
پرتقاضاترین مناطق تهران را بشناسید
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: جغرافیای خرید طیفی از تقاضای مسکن به لحاظ بیشترین حضور در مناطق مختلف پایتخت بررسی شد. کارنامه بازار شب عید نشان می‌دهد خریدهای تبدیلی به معنای جابه‌جاشدن به آپارتمان بهتر، در منطقه یک تهران با حجم بیشتری نسبت به سایر مناطق انجام شده که این اتفاق ناشی از تفاوت قدرت خرید ساکنان این منطقه است. افزایش چشمگیر قیمت مسکن در منطقه یک تاثیر قابل‌توجهی بر رشد قیمت میانگین داشته است. کانون تقاضای مصرفی و سرمایه‌ای نیز مشخص شده است.
تقاضای مسکن در ۲۲ منطقه
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / بازار مسکن / خرید مسکن
تقاضای مسکن در ۲۲ منطقه
جغرافیای خرید طیفی از تقاضای مسکن به لحاظ بیشترین حضور در مناطق مختلف پایتخت بررسی شد. کارنامه بازار شب عید نشان می‌دهد خرید‌های تبدیلی به معنای جابه‌جاشدن به آپارتمان بهتر، در منطقه یک تهران با حجم بیشتری نسبت به سایر مناطق انجام شده که این اتفاق ناشی از تفاوت قدرت خرید ساکنان این منطقه است. افزایش چشمگیر قیمت مسکن در منطقه یک تاثیر قابل‌توجهی بر رشد قیمت میانگین داشته است. کانون تقاضای مصرفی و سرمایه‌ای نیز مشخص شده است.
عرضه اولیه بعدی در راه است؟
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
عرضه اولیه بعدی در راه است؟
امروز مطالبی همچون تعلیق اصلاح ریزساختارهای معاملاتی در بازار سرمایه، بورس تهران حباب دارد؟، پیشنهادات تقویت بازار بزودی به شورای عالی بورس می‌رود، قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان در تهران؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
جدیدترین قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران | افزایش عرضه واحدهای میانسال
۱۳۹۹/۰۱/۲۴
جدیدترین قیمت آپارتمان در نقاط مختلف تهران | افزایش عرضه واحدهای میانسال
یخ بازار مسکن در روزهای نخست پس از تعطیلات به کندی در حال آب شدن است و این روزها به تدریج بر حجم عرضه روزانه آپارتمان‌های فروشی در بازار مسکن در گروه سنی میان‌سال‌ها افزوده می‌شود.
زور آخر تورم مسکن؟
۱۳۹۹/۰۱/۱۶ / بازار مسکن
زور آخر تورم مسکن؟
کارنامه معاملات مسکن تهران در سال ۹۸ با استناد به آخرین آمار فروش آپارتمان اعلام شد. این بازار، سال گذشته را با صعود قابل توجه قیمت و سقوط دوباره حجم معاملات خرید ملک به پایان رساند. اسفند ماه متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در پایتخت نزدیک به ۹ درصد نسبت به بهمن افزایش یافت. این تورم ماهانه کم‌سابقه به رغم کاهش ۲۴ درصدی حجم معاملات خرید آپارتمان به ثبت رسید. بررسی‌ها نشان می‌دهد دو گروه تقاضا در دو نیمه پایتخت نقش زیادی در معاملات داشتند.
قیمت آپارتمان آماده، پایین‌تر از مسکن ملی!
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
قیمت آپارتمان آماده، پایین‌تر از مسکن ملی!
در حالی که قیمت مسکن ملی متری ۲.۵ تا ۳.۵ میلیون تومان اعلام شده و البته برای تحویل آن باید یکی دو سال صبر کرد که هم اکنون با همین مبالغ و حتی کمتر می توان در شهرهای اطراف تهران آپارتمان خریداری کرد.
قیمت‌ها در بازار مسکن تهران خیال پایین آمدن ندارد؛ از سوئیت ۳۰۰ میلیونی تا آپارتمان کهنه ۵ میلیاردی
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / قیمت مسکن / مسکن / بازار مسکن تهران / وام و تسهیلات مسکن
قیمت‌ها در بازار مسکن تهران خیال پایین آمدن ندارد؛ از سوئیت ۳۰۰ میلیونی تا آپارتمان کهنه ۵ میلیاردی
تسنیم نوشت: بررسی قیمت مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد ۴۵ متری در بریانک ۳۱۰ میلیون و آپارتمان ۱۳۷ متری در زعفرانیه ۴.۸ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.
قیمت روز مسکن ۹۹/۱/۵| قیمت ۳۱۰ میلیونی آپارتمان در تهران
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
قیمت روز مسکن ۹۹/۱/۵| قیمت ۳۱۰ میلیونی آپارتمان در تهران
بررسی قیمت مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد ۴۵ متری در بریانک ۳۱۰ میلیون و آپارتمان ۱۳۷ متری در زعفرانیه ۴.۸ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۶
در شمال تهران!
با وجود آنکه معاملات از نوع مصرفی در بازار مسکن تقریباً به صفر رسیده، در شمال پایتخت معدود خریدهای سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.به گزارش ایسنا، افزایش تدریجی قیمت‌های پیشنهادی در بازار مسکن که از دی و بهمن آغاز شده بود با ورود کرونا متوقف شد. با این حال به دلیل رشد قیمت ارز، آهن آلات، مصالح ساختمانی و زمین، قیمت آپارتمان حتی در بازار راکد فعلی پایین نیامده است. رکود در شرایطی گریبان بازار مسکن در بخش مصرفی را گرفته که گزارش‌های میدانی نشان می دهد معاملات در مناطق شمال تهران که اغلب قراردادها از نوع سرمایه‌گذاری است، تا حدودی انجام می‌شود. هرچند از ابتدای اسفند ماه و با ورود ویروس ناخوانده کووید ۱۹ خرید و فروش در مناطق ۱ و ۲ پایتخت نیز به نصف رسیده است.واسطه‌های ملکی می‌گویند گروهی از سفته‌بازان …
بازار املاک 100 تا 125 متر در تهران
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
بازار املاک 100 تا 125 متر در تهران
بررسی وضعیت قیمتی آپارتمان‌های مسکونی بین 100 تا 125 مترمربع در مناطق مختلف شهر تهران نشان می‌دهد قیمت پیشنهادی برای آپارتمان‌های نوساز در این گروه متراژی عمدتا بیشترین مشمول تورم ماهانه شده است. به گزارش «دنیای اقتصاد» آن‌طور که گزارش‌های رسمی منتشر شده از سوی دفتر اقتصاد مسکن و بانک مرکزی نشان می‌دهد طی یک ماه گذشته میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در شهر تهران حدود 4 درصد افزایش را در مقایسه با ابتدای فصل زمستان تجربه کرده است. این موضوع حاکی از آن است که بخش زیادی از مالکان حاضر در بازار صرف‌نظر از انجام یا عدم انجام معامله، سعی دارند با توجه به شرایط سایر فاکتورهای بیرونی اثرگذار بر بازار مسکن، قیمت پیشنهادی خود را افزایش دهند. از این رو بخش زیادی از املاک عرضه شده به بنگاه‌های معاملات …
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
قیمت مسکن 4/3 درصد افزایش یافت
بانک مرکزی در گزارش مربوط به آخرین تحولات بازار مسکن شهر تهران در بهمن ماه از افزایش 3/ 4 درصدی متوسط قیمت مسکن در پایتخت در مقایسه با دی ماه خبر داد. به گزارش «دنیای اقتصاد» و براساس اعلام بانک مرکزی میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان مسکونی در معاملات مسکن شهر تهران در بهمن ماه امسال به 14 میلیون و400 هزار تومان رسید که این میزان در مقایسه با دی ماه 3/ 4 درصد و در مقایسه با بهمن ماه سال گذشته 4/ 44 درصد رشد داشته است.
خرید آپارتمان در اختیاریه و جستجوی ملک در تهران با املاک دلتا
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
خرید آپارتمان در اختیاریه و جستجوی ملک در تهران با املاک دلتا
اگر به خرید خانه در اختیاریه فکر می‌کنید و می‌خواهید از تمامی جوانب خرید آپارتمان در اختیاریه مطلع شوید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن و سایت املاک دلتا از قیمت به‌روز املاک آگاه شوید.
قیمت پیشنهادی املاک نقلی در تهران
۱۳۹۸/۱۱/۲۹
قیمت پیشنهادی املاک نقلی در تهران
برخی مشاوران املاک در مناطق جنوبی شهر تهران عنوان می‌کنند: قیمت‌گذاری آپارتمان‌های نقلی (کمتر از 50 مترمربع) از سوی مالکان با توجه به وضعیت کنونی بازار قدری عجیب شده است. به گزارش «دنیای اقتصاد»، اگرچه به گفته مشاوران املاک به‌طور معمول قیمت آپارتمان‌های با متراژ پایین در هر مترمربع بیش از آپارتمان‌های بزرگ متراژ تعیین می‌شود اما با توجه شرایط کنونی بازار که حجم معاملات به شدت کاهش پیدا کرده، مالکان برخی آپارتمان‌های نقلی از خود رفتاری عجیب بروز می‌دهند. به این معنا که قیمت پیشنهادی آپارتمان خود را به ویژه درخصوص واحدهای مسکونی نوساز در مواردی بیش از میانگین قیمت منطقه‌ای املاک نوساز ارائه می‌دهند. به گفته آنها این موضوع بیشتر در نواحی جنوبی شهر مشاهده شده است. در جدول نبض بازار امروز قیمت …
متوسط قیمت یک متر آپارتمان در تهران ۱۳ میلیون تومان/ افت ۰.۶ درصدی نسبت به تابستان
۱۳۹۸/۱۱/۲۷ / بازار مسکن / قیمت مسکن
متوسط قیمت یک متر آپارتمان در تهران ۱۳ میلیون تومان/ افت ۰.۶ درصدی نسبت به تابستان
متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران در فصل پاییز ۱۳ میلیون و ۶۰۴ هزار تومان است.
تداوم هجوم نقدینگی در بورس؛ شاخص بازهم رکورد زد/ چرایی افزایش قیمت دلار و سکه در بازار تهران/ خودروی ۴۰۰ میلیونی در محصولات سایپا/ یک متر آپارتمان در تهران چند؟
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
تداوم هجوم نقدینگی در بورس؛ شاخص بازهم رکورد زد/ چرایی افزایش قیمت دلار و سکه در بازار تهران/ خودروی ۴۰۰ میلیونی در محصولات سایپا/ یک متر آپارتمان در تهران چند؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون افت سهام یک خودروساز به دلیل کلاهبرداری مدیرسابق، فلزی که آمریکا بیشتر از طلا می‌خواهد، انتقاد رئیس پارلمان بخش خصوصی از بحران صندوق‌های بازنشستگی، بازار سیاه لاستیک خودرو و اختلاف ۲۰۰ هزار تومانی با کارخانه، شرکت هواپیمایی خاورمیانه لبنان از فردا تنها «دلار» قبول می‌کند و واکنش سامسونگ به تغییر تابلوهایش در ایران را در بر دارد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •