شنبه, ۲۷ دی, ۱۳۹۹ / 16 January, 2021
قیمت انار
تکانه های یلدایی به قیمت انار/موز گرفتار مافیا
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / استانی-اقتصادی / میوه / شب یلدا / انار
تکانه های یلدایی به قیمت انار/موز گرفتار مافیا
رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اراک گفت: در چند روز گذشته قیمت انار درجه یک در میدان تره بار به کیلویی ۲۰ هزار تومان افزایش و قیمت هندوانه به کیلویی ۱۵۰۰ تومان کاهش یافته است که قطعا بعد از گذشت شب یلدا قیمت انار و هندوانه کاهش خواهد داشت.
قیمت انواع میوه شب یلدا و تره بار در بازار امروز ۲۸ آذر ۹۹؛ قیمت موز نجومی شد!
۱۳۹۹/۰۹/۲۸ / قیمت موز / قیمت انار / شب یلدا / قیمت میوه
قیمت انواع میوه شب یلدا و تره بار در بازار امروز ۲۸ آذر ۹۹؛ قیمت موز نجومی شد!
قیمت هر کیلو انار شیراز را ۱۰ تا ۱۶ هزار تومان، قیمت هر کیلو انار دماوند ۱۲ تا ۱۹ هزار تومان، انار ساوه ۸ تا ۱۴ هزار تومان، انار کوهستان ۱۵ تا ۲۱ هزار تومان، خرمالو شمال ۵ تا ۸ هزار تومان، خرمالو شهریار ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان، خرمالو کن ۱۳ تا ۲۰ هزار تومان، هندوانه محبوبی ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان و هندوانه میناب ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان است.
سبد میوه شب یلدا برای هر خانوار چقدر آب می‌خورد؟
۱۳۹۹/۰۹/۲۵ / قیمت انار / قیمت میوه / میوه شب یلدا / هندوانه
سبد میوه شب یلدا برای هر خانوار چقدر آب می‌خورد؟
مشاهدات میدانی حاکی از افزایش بیش از دوبرابری قیمت سبد میوه خانواده‌های ایرانی در شب یلدای امسال نسبت به سال گذشته است. هندوانه و انار به‌عنوان میوه‌های اصلی این سبد به‌طور متوسط دو برابر افزایش قیمت داشته‌اند. نوشته سبد میوه شب یلدا برای هر خانوار چقدر آب می‌خورد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
میوه‌فروشان شب یلدا به مردم تخفیف می‌دهند / قیمت هندوانه شب یلدا چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۹ / بازار میوه / تولید میوه / صادرات میوه / قیمت انار / قیمت خرمالو / قیمت میوه / قیمت هندوانه
میوه‌فروشان شب یلدا به مردم تخفیف می‌دهند / قیمت هندوانه شب یلدا چقدر است؟
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه می‌گوید: برای داشتن شب یلدایی پر رونق میوه‌فروشان قول داده‌اند که میوه‌ها را با سود کمتری به مردم بفروشند.قیمت هندوانه در سطح شهر کیلویی ۹ هزار تومان است. نوشته میوه‌فروشان شب یلدا به مردم تخفیف می‌دهند / قیمت هندوانه شب یلدا چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت انار شب یلدا چقدر است؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۸ / انار / انار شب یلدا / بازار / قیمت انار
قیمت انار شب یلدا چقدر است؟
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه گفت: بازار میوه به علت نبود تقاضا آرام است و به سبب شیوع کرونا، بازار شب یلدا هم رونقی ندارد. نوشته قیمت انار شب یلدا چقدر است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
جدیدترین قیمت میوه و تره‌بار در بازار / موز هم گران شد
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / بازار میوه و تره بار / قیمت انار / قیمت موز / قیمت میوه / میوه شب یلدا
جدیدترین قیمت میوه و تره‌بار در بازار / موز هم گران شد
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران با بیان اینکه کمبودی در عرضه میوه شب یلدا نداریم، گفت: قیمت موز افزایش یافته و نرخ کنونی هر کیلو موز در میدان مرکزی ۲۳ تا ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان است. نوشته جدیدترین قیمت میوه و تره‌بار در بازار / موز هم گران شد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
درباره قیمت میوه‌ها بزرگ نمایی می‌شود +جدول
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / قیمت میوه / قیمت انار / اتحادیه فروشندگان / تهران / میدان مرکزی
درباره قیمت میوه‌ها بزرگ نمایی می‌شود +جدول
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با اشاره به دلایل گرانی هویج، گفت: درباره قیمت برخی میوه ها از جمله انار بزرگنمایی می شود.
ماجرای گرانی انار؛ دلال‌ها جلوی عرضه انار را گرفتند
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / قیمت انار
ماجرای گرانی انار؛ دلال‌ها جلوی عرضه انار را گرفتند
انار از کیلویی ۲۰ هزار تومان هم گذشت. درحالی یکی از اعضای هیات‌مدیره اتحادیه میوه‌وتره‌بار نخوردن انار را چاره گرانی میوه می‌داند که ایران جزو پنج کشور برتر تولیدکننده انار است.
۱۳۹۹/۰۹/۰۷
بدون انار هرگز
امیر حسین ذاکری ‪-‬ عضو هیئت مدیره اتحادیه میوه وتره‌بار: قیمت انار بالاست که اگر مردم هم این میوه را نخورند، مشکلی ایجاد نمی‌شود.قیمت انار و سایر میوه‌ها به دلیل هزینه بالای کارگر، تهیه سبد و هزینه بسته‌بندی افزایش یافته است.وی همچنین می‌گوید در ایام کرونا و به دلیل صادرات قیمت هویج دو برابر شده است.بیانیه شورای نخبگان:*وعده مسئولان در کنترل قیمت‌ها و از طرفی گرانی‌ها تداعی گر سیاست چماق و هویج شده. اما با اجرای سیاست چماق و هویچ هم مشکلی پیش نمی‌آید. *همانطور که گوشت و مرغ نخوردیم و به طرز معجزه آسایی نمردیم، انار هم نخوریم با خوردن انار کم خونی و غلظت خون را بهبود نبخشیم مشکلی پیش نمی‌آید حتی شب یلدا به جای خوردن انار یاد انارهایی که در قدیم می‌خوردیم را زنده می‌کنیم.چون ما خیلی اهل تاریخ …
هویج در بازار کمیاب شد / قیمت هر کیلو هویج 10 هزار تومان
۱۳۹۹/۰۹/۰۲ / انار / خیار / خیار بسته‌بندی / قیمت انار / قیمت هویج / میوه و تره بار / هویج
هویج در بازار کمیاب شد / قیمت هر کیلو هویج 10 هزار تومان
عضو هیات مدیره اتحادیه میوه و تره‌بار می‌گوید: به دلیل افزایش شیوع ویروس کرونا تقاضا برای خرید هویج افزایش یافته است. همچنین صادرات این کالا به کشور عراق هم رونق گرفته است. از این‌رو قیمت هویج در میادین اصلی میوه و تره‌بار دو برابر شده است. نوشته هویج در بازار کمیاب شد / قیمت هر کیلو هویج 10 هزار تومان اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۸/۰۹/۳۰
شب یلدا | قیمت انار و هندوانه
شفقنا اقتصادی_ رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از قیمت ۸۸۵۰ تومانی انار شیراز و قیمت ۳۴۸۰ تومانی هندانه در خرده‌فروشی خبر داد.   انتخاب نوشت: اسدالله کارگر با بیان اینکه براساس کشف قیمت در میدان مرکزی میوه و تره‌بار، کف قیمت انار ۵۰۰۰ تومان، سقف آن ۷۰۰۰ تومان و ممتاز ۹۰۰۰ تومان است، گفت: […]
۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / استانی-اقتصادی / میوه / شب یلدا
افزایش ۵ تا ۱۰ درصدی میوه های شب یلدا
نایب رئیس اتحادیه میادین میوه و تره بار اصفهان گفت: در آستانه شب یلدا قیمت انار، موز، خیار، هندوانه و آناناس بین ۵ تا ۱۰ درصد در اصفهان افزایش یافته است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •