چهارشنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۹ / 20 January, 2021
قیمت طلا و دلار
نوسان عجیب در بازار طلا/ کاهش قیمت‌ها ادامه‌دار است؟
۱۲ ساعت قبل / قیمت طلا / قیمت سکه
نوسان عجیب در بازار طلا/ کاهش قیمت‌ها ادامه‌دار است؟
تداوم ریزش قیمت طلا و دلار در شرایطی رخ می‌دهد که کارشناسان معتقدند جو این بازارها هیجانی است و اتفاق ویژه‌ای در اقتصاد کلان کشور رخ نداده تا بازارها را تحت تاثیر خود قرار دهد با این وجود فعالان بازار می‌گویند که تقاضای عرضه دلارهای خانگی و طلا باعث تداوم کاهش قیمت شده است.
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰| تداوم کاهش قیمت طلا و دلار
۱۳ ساعت قبل / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت پوند / قیمت دلار امروز / قیمت سکه امروز / قیمت طلا امروز / قیمت طلا 18 عیار / نرخ ارز دلار سکه طلا یورو
نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰| تداوم کاهش قیمت طلا و دلار
اقتصاد نیوز : قیمت سکه امروز ثبات را تجربه کرد و ۹,۷۰۰,۰۰۰ (نه میلیون و هفتصد هزار) تومان ارزش گذاری شد. قیمت دلار و طلا هم پایین آمد.
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / آخرین قیمت سکه و ارز / قیمت سکه / قیمت طلا و دلار
جدول/ قیمت طلا، سکه و دلار
دنیای اقتصاد نوشت: قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه در بازار نسبت به روند روز گذشته، کاهش یافت.
۱۳۹۹/۱۰/۱۴ / آخرین قیمت ارز / بازار طلا و سکه / قیمت سکه / قیمت طلا و دلار
جدول/ کاهش قیمت دلار و طلا در بازار
دنیای اقتصاد نوشت: طلا در بازار امروز یک‌شنبه با کاهش قیمت مواجه شد. نرخ دلار نیز پایین آمد و به ۲۵,۶۰۰ تومان رسید. همچنین در بازار امروز سکه امامی ثبات قیمت را تجربه کرد.
قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۹/۲۹/ قیمت طلا و دلار پایین آمد
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
قیمت طلا، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۹/۲۹/ قیمت طلا و دلار پایین آمد
قیمت دلار امروز پایین آمد و با افت ۲۰ تومانی به ۲۵,۷۸۰ (بیست و پنج هزار و هفتصد و هشتاد) تومان رسید. طلا هم کاهش قیمت را تجربه کرد.
روند قیمت‌های طلا و دلار برگشت / سقوط مجدد دلار به کانال 24 هزار تومان
۱۳۹۹/۰۹/۰۸ / بازار طلا / طلا / قیمت دلار / قیمت طلا / نرخ ارز
روند قیمت‌های طلا و دلار برگشت / سقوط مجدد دلار به کانال 24 هزار تومان
در حالی که صبح امروز قیمت طلا و دلار با یک روند صعودی کار خود را آغاز کرده بودند در میانه روز روند نزولی به خود گرفت و دلار مجددا به کانال ۲۴ هزار تومان و سکه هم به کانال ۱۰ میلیون تومان برگشت. نوشته روند قیمت‌های طلا و دلار برگشت / سقوط مجدد دلار به کانال 24 هزار تومان اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
بورس تنها بازار مثبت هفته اول آذر/ کدام بازار بیشترین افت را تجربه کرد؟
۱۳۹۹/۰۹/۰۷ / بازدهی بازارها / دلار صرافی ملی / سکه امامی / طلای 18 عیار / قیمت دلار / قیمت دلار آزاد / قیمت طلا و دلار
بورس تنها بازار مثبت هفته اول آذر/ کدام بازار بیشترین افت را تجربه کرد؟
در هفته اول آذر ماه بورس تنها بازاری بود که رشد کرد . روند دیگر بازارها کاهشی بود و در این میان سکه بیشترین افت قیمت را تجربه کرد، بیش از ۸ درصد طی یک هفته. نوشته بورس تنها بازار مثبت هفته اول آذر/ کدام بازار بیشترین افت را تجربه کرد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت طلا و دلار دوباره می‌ریزند؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / طلا / دلار / قیمت دلار / قیمت دلار / ریزش بازارها
قیمت طلا و دلار دوباره می‌ریزند؟
در حالی که هفته‌های گذشته قیمت دلار تا کانال ۲۲ تومان عقب نشینی کرد، با سکوت سیاستگذار پولی- ارزی و عدم تزریق ارز به بازار، بار دیگر دلار به کانال ۲۸ هزار تومان بازگشت. البته در این میان عدم اطمینان از پیروزی قطعی جو بایدن نیز باعث شد تا این ارز در برابر افت قیمت مقاومت نشان دهد.  
قیمت طلا، دلار، یورو، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۸/۰۸
۱۳۹۹/۰۸/۰۸ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / ارز / ارز تک نرخی / افزایش قیمت / کاهش قیمت ها / بازار جهانی طلا / بازار تهران / صرافی
قیمت طلا، دلار، یورو، سکه و ارز امروز ۹۹/۰۸/۰۸
قیمت طلا و دلار امروز در بازار تهران با کاهش قیمت مواجه شد.
تولد طلا دوم در بازار جهانی
۱۳۹۹/۰۸/۰۵ / قیمت طلا / قیمت اونس جهانی / شاخص دلار / بیت کوین / قیمت بیت کوین / نفت خام آمریکا / سقوط قیمت نفت / افزایش قیمت بیت کوین
تولد طلا دوم در بازار جهانی
اقتصادنیوز : در اولین روز هفته بازار‌ها، قیمت طلا و دلار در حدود هفته قبل باقی ماند و نفت دوباره به کانال ۳۰ دلار بازگشت. قیمت بیت‌کوین اما همچنان صعودی است و توانسته است موقعیت خود را در کانال ۱۳ هزار دلار حفظ کند.
قیمت سکه پس از مناظره انتخاباتی آمریکا+نمودار
۱۳۹۹/۰۸/۰۳ / رشد / عقب نشینی / مناظره انتخاباتی / قیمت سکه / قیمت طلا و دلار
قیمت سکه پس از مناظره انتخاباتی آمریکا+نمودار
اقتصاد نیوز:واکنش سکه به آخرین مناظره ترامپ و بایدن را می توان به سه بخش مختلف تقسیم کرد؛ در این مراحل به ترتیب، سکه افت، افزایش و کاهش قیمت را تجربه کرد.
جدول قیمت طلا و دلار/ سکه ۱۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / آخرین قیمت ارز / آخرین قیمت طلا / بازار سکه و دلار / قیمت سکه
جدول قیمت طلا و دلار/ سکه ۱۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان شد
به گزارش دنیای اقتصاد، بازار طلا، سکه و ارز در حالی امروز را به پایان برد که قیمت‌ها سیر نزولی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفتند.
اتفاق نادر در بازار دلار و طلا/ هم خطی پول قدیم و جدید
۱۳۹۹/۰۶/۲۸ / کاهش نرخ بهره / کاهش قیمت دلار / فدرال رزرو / کاهش قیمت طلا / نمودار بازار‌ها
اتفاق نادر در بازار دلار و طلا/ هم خطی پول قدیم و جدید
اقتصاد نیوز : در اتفاقی که کمتر نظیر آن دیده شده است قیمت طلا و دلار با یکدیگر ‌هم مسیر شدند.در حالی که شاخص دلار نزدیک به سه دهم درصد کاهش یافت قیمت طلا هم روز پنج‌شنبه ریزشی شد و ۰.۷ درصد کاهش قیمت ثبت کرد تا بازارها شاهد اتفاق نادری باشند.
ساعت حساس در بازار طلا و دلار/ ظهر امروز تکلیف بازارها روشن می شود؟
۱۳۹۹/۰۶/۲۶ / اونس جهانی طلا / شاخص دلار / کاهش قیمت طلا / قیمت طلا و دلار / افزایش دلار
ساعت حساس در بازار طلا و دلار/ ظهر امروز تکلیف بازارها روشن می شود؟
اقتصادنیوز : در پایان روز سه‌شنبه قیمت طلا ۳ دلار کاهش داشت و شاخص دلار ۰.۰۴ واحد افزایش. این درحالی‌است که با آغاز هفته کاری بازار طلا رو به افزایش بوده است و دلار در مسیر کاهش قرار داشت.
قیمت طلا و سکه، امروز ۱۳ شهریور ۹۹
۱۳۹۹/۰۶/۱۳
قیمت طلا و سکه، امروز ۱۳ شهریور ۹۹
قیمت طلا و دلار در حالی امروز پایین آمدند که سکه ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد.
قیمت طلا و دلار در هفته بعد احتمالا چه خواهند شد؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / ارز / بازار ارز / بازار سکه / بازار طلا / پیش بینی / پیش بینی بازارها / پیش بینی دلار / پیش بینی طلا / دلار / سکه
قیمت طلا و دلار در هفته بعد احتمالا چه خواهند شد؟
پیش از شروع هفته قبل رئیس کل بانک مرکزی گفته بود نرخ ارز متعادل می‌شود. در پایان هفته نوسان دو درصدی برای دلار و ۲٫۳ درصدی برای طلا ثبت شد. آیا این روند در هفته آینده هم ادامه دارد؟ نوشته قیمت طلا و دلار در هفته بعد احتمالا چه خواهند شد؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
پیش بینی قیمت طلا و دلار در ماه محرم/ بورس هفته آتی سبز می شود؟
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / قیمت طلا / قیمت سکه
پیش بینی قیمت طلا و دلار در ماه محرم/ بورس هفته آتی سبز می شود؟
در چهارمین هفته مرداد ۹۹ تلاطم قیمتی را در بازارهای مالی مشاهده نکرده ایم، اما به طور کلی روند بازار سیر نزولی داشت و از نوسان کمی برخوردار بود.
ذخیره ۳۰۰ تن طلا و سکه در خانه مردم / پیش‌بینی قیمت طلا و دلار پس از ورود واکسن کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۲۸ / پیش بینی قیمت طلا / ذخایر طلا / قیمت جهانی طلا / قیمت دلار / محمد کشتی‌آرای / نرخ ارز
ذخیره ۳۰۰ تن طلا و سکه در خانه مردم / پیش‌بینی قیمت طلا و دلار پس از ورود واکسن کرونا
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه طبق یک برآورد صورت گرفته نزدیک ۳۰۰ تن طلا و سکه در منازل ذخیره شده، گفت: پس از ورود واکسن کرونا به بازار قیمت جهانی طلا به شدت کاهش می‌یابد که اولین گام طلای جهانی ۱۷۰۰ دلار خواهد بود، همچنین نرخ ارز نیز صددرصد کاهش می‌یابد. نوشته ذخیره ۳۰۰ تن طلا و سکه در خانه مردم / پیش‌بینی قیمت طلا و دلار پس از ورود واکسن کرونا اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / قیمت سکه و ارز / قیمت طلا و دلار
قیمت سکه و ارز/ کاهش ۲۱۰ تومانی نرخ دلار + جدول
در معاملات امروز بازار تهران، سکه طرح جدید با ۵۴ هزار تومان افزایش، ۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و دلار با ۲۱۰ تومان افت، ۱۹ هزار و ۱۲۰ تومان به فروش رسید.
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / قیمت سکه / قیمت طلا و دلار
قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت
به گزارش ایسنا، در زمان انتشار این گزارش قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هفت میلیون و ۲۵۰ هزار تومان (۲۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) و قیمت هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (۳۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) است.
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / سکه و طلا / قیمت سکه و ارز / قیمت طلا و دلار
تغییرات قیمت سکه و ارز+جدول
در معاملات امروز بازار تهران قیمت سکه طرح جدید با ۱۳۵ هزار تومان افزایش ۷ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان و دلار با ۲۵۰ تومان افزایش ۱۷ هزار و ۷۵۰ تومان به فروش رسید.
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
طلا و ارز در آستانه فتح قله‌های تازه
روند صعودی قیمت طلا و دلار، که چند روزی است شیب آن تندتر شده، در مبادلات روز دوشنبه هم ادامه یافت. در این روز قیمت هر دلار آمریکا در بالاترین نرخ یک سال و نیم گذشته قرار گرفت و به 16هزارو 850تومان رسید. یورو از مرز 18هزار تومان گذر کرد و قیمت هر سکه بهارآزادی هم برای نخستین بار از مرز 7میلیون تومان گذشت و در آستانه فتح قله جدید قرار گرفت. به گزارش همشهری، دیروز صرافی ملی، به‌عنوان کارگزار اجرایی بانک مرکزی در بازار ارز، قیمت فروش هر دلار آمریکا را تا محدوده 16هزارو 500تومان افزایش داد و نرخ خرید …
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
امروز در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت طلا و دلار امروز ۹۹/۱/۱۶
قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی در روز جمعه، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به شش میلیون و ۵۰۷ هزار تومان رسید.
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
آشنایی با خرید لوازم خانگی از بانه
با توجه به افزایش چشمگیر و روز افزون قیمت طلا و دلار و عدم ثبات قیمت ها در بازار, خرید لوازم خانگی و تهیه جهیزیه در این اوضاع نابسامان اقتصادی جزو دغدغه اصلی مردم به خصوص زوج های جوان شده است, لذا خرید لوازم خانگی از بانه جزو بهترین راه حل ها برای شما هموطنان عزیز می باشد.
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
طلا، دلار و سود بانکی پس از «بازار باز»‏
[شهروند] طلا و دلار و تمام ارزهای رایج بازار ایران در نخستین روز هفته در سراشیبی افتادند. آن هم درست ‏زمانی که اخبار سیاسی روزهای اخیر منفی بود و از افزایش تحریم‌های ایران و همین‌طور اعمال ‏محدودیت‌های شدید بر آسمان ایران گزارش می‌داد. ‏ با این حال فعالان بازار طلا و ارز می‌گویند ریشه کاهش قیمت طلا و دلار به خبر روز پنجشنبه برمی‏گردد. بانک مرکزی در این روز از سازوکار جدیدی در بازار پول کشور با عنوان «عملیات بازار باز» خبر داد و ‏دیروز در فرابورس ایران نخستین معامله بازار باز ثبت شد. این اتفاق باعث شد چهارراه فردوسی و بازار زرگران ‏تهران به اقدام تازه برج لاجوردی میرداماد روی خوش نشان بدهد. همین موضوع موجب شده است که ‏بسیاری از مردم که مفهوم این تصمیم‌گیری پیچیده و کلان بانک مرکزی را متوجه نشده‌اند، …
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ / آخرین قیمت ارز / بازار سکه و ارز / قیمت دلار / قیمت سکه / قیمت طلا و سکه
سکه ۴ میلیون تومان شد/ جدول آخرین قیمت طلا و دلار
سکه تمام‌‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
تاثیر استیضاح ترامپ بر روی قیمت طلا و دلار
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۳ درصد کاهش به ۱۵۲۹ دلار و ۹۲ سنت رسید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۳
قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ | قیمت طلا و دلار تحت تاثیر استیضاح ترامپ
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱۳ درصد کاهش به ۱۵۲۹ دلار و ۹۲ سنت رسید.
۱۳۹۸/۰۵/۲۶ / قیمت سکه و ارز / قیمت طلا و دلار
ثبات بهای دلار و یورو/ سکه 4 میلیون و 195 هزار تومان + جدول
در بازار تهران امروز سکه 4 میلیون و 195 هزار تومان و دلار 11 هزار و 700 تومان به فروش رسید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
قیمت طلا و دلار در بازار آزاد استانبول امروز 97/12/10
اقتصادنیوز: دلار آمریکا و یورو امروز در بازار استانبول به ترتیب ۵.۳۴۵۰ و ۶.۰۷۹۰ لیر و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۲۲۵ لیر فروخته شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •