دوشنبه, ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ / 10 August, 2020
قیمت نیم سکه
۸ ساعت قبل
قیمت سکه طرح جدید به ١٠میلیون و ٣۵٠ هزار تومان رسید
توسعه ایرانی- قیمت سکه طرح جدید یکشنبه ١٩ مرداد ٩٩ در معاملات بازار آزاد تهران به ١٠ میلیون و ٣۵٠ هزار تومان رسید. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به همین قیمت یعنی ١٠ میلیون و ٣۵٠ هزار تومان معامله شد. قیمت نیم سکه  ۵ میلیون و ٣٨٠ هزار تومان، ربع سکه ٣ میلیون و ۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان بود. قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز ٢٠٣۵ دلار و ۷۵ سنت و هر گرم طلای ١٨ عیار یک میلیون و ٣٨ هزار و ٨٢۴ تومان قیمت خورد.
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
۲۰ ساعت قبل / قیمت ارز / قیمت طلا / قیمت دلار / قیمت یورو / قیمت سکه / قیمت نیم سکه / قیمت ربع سکه / قیمت رمزارز / قیمت بیت کویین / قیمت طلا، سکه و ارز
قیمت طلا، سکه، دلار، یورو و سایر ارزها و رمز ارزها در ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
قیمت انواع ارز در صرافی های بانکی اعلام شد.
۳۷ ساعت قبل / آخرین قیمت سکه و ارز
قیمت سکه و طلا در ۱۸ مرداد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،روز (۱۸ مرداد  ۹۹)  هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار  تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳  میلیون و ۱۵۰ هزار  تومان و سکه گرمی یک میلیون و  ۷۰۰ هزار  تومان داد و ستد شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۴
کالابرگ الکترونیک؛ کم فساد و اثربخش
یک تحلیلگر اقتصادی یارانه‌ای که فساد در آن کمتر و سهم گروه‌های متوسط و پایین در آن بیشتر است را یارانه سفید توصیف کرد که یکی از انواع آن‌ها یارانه نقدی یا کارت اعتباری است. وی در مقابل، توزیع یارانه در قبال دلار، خودرو، سکه، سیمان و سایر محصولات ارزان قیمت را یارانه سیاه خواند و گفت که در حال حاضر منابع مالی برای افزایش ۱۰ برابری یارانه نقدی، بدون ایجاد تورم وجود دارد و می‌تواند از فشارهای اقتصادی به گروه‌های فقیر و متوسط جلوگیری کند.میثم هاشم‌خانی اظهار کرد: زمانی که کشور دچار شوک‌هایی مانند بحران کرونا و بحران هایی از جنس رکود اقتصادی می‌شود، یکی از راهکارهایی که عموما دولت‌ها ارائه می‌دهند یارانه یا سوبسید است که انواع مختلفی دارد؛ از جمله یارانه نقدی، تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات کالاهای …
جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / بازار ارز / بازار طلا / بازار طلا و سکه / قیمت طلای 18 عیار / قیمت نیم سکه
جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳
قیمت طلا و سکه امروز، برخلاف ثبات نسبی بهای طلای جهانی با افت همراه بود و بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به رقم ۱۱ میلیون و ۱۳۰ هزار تومان رسید. نوشته جزئیات قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۵/۱۳ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۲
آخرین قیمت سکه در بازار
توسعه ایرانی -  قیمت سکه طرح جدید دیروز شنبه ١١ مرداد ۱۳۹۹ در جریان معاملات بازار آزاد تهران به ١١ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم  ١٠ میلیون و ٧٠٠ هزار تومان، نیم سکه ٥ میلیون و ٦٠٠ هزار تومان، ربع سکه ٣ میلیون و ٣٠٠ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ٧٥٠ هزار تومان بود. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ١٩٧٧ دلار و هر گرم طلای ١٨ عیار یک میلیون و ٧١ هزار و ١٤٣ تومان اعلام شد.
بازار‌های داغ تیرماه
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / بازار بورس / بورس تهران / معاملات سهام
بازار‌های داغ تیرماه
در اولین ماه تابستان نیز بورس رکورددار بازدهی بازار‌ها ماند. پرونده شاخص کل با رشد ۸/ ۵۰ درصد بسته شد تا بهترین ماه بازار سهام در طول نیم قرن فعالیت رقم بخورد. دماسنج تالار شیشه‌ای در این ماه ۶۴۸ کانال را پشت سر گذاشت و در فاصله ۴/ ۴ درصدی از سوپرکانال ۲ میلیون واحدی متوقف شد. علاوه بر رشد شاخص کل که بهترین ماه تاریخ بورس را رقم زد، ارزش معاملات خرد سهام در مجموع بورس و فرابورس به رقم بی‌سابقه و عجیب ۳۰هزار میلیارد تومان رسید که نه‌تن‌ها خود رکوردی تاریخی محسوب می‌شود، بلکه میانگین روزانه این متغیر نیز به عدد بی‌نظیر ۲۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان ارتقا پیدا کرد. طلایه‌داری بورس در بازدهی تقریبا برای اکثر دنبال‌کنندگان روند بازار‌ها محرز است. اما سورپرایز ابتدای تابستان به نام «ربع‌سکه» ثبت شد. …
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
سکه باز هم تاخت
قیمت سکه طرح جدید دیروز ٢٨ تیرماه ١٣٩٩ در معاملات بازار آزاد تهران، به ١١ میلیون و ١٠٠ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به ١٠ میلیون و ٤٠٠ هزار تومان رسید.قیمت هر قطعه نیم سکه نیز ٥ میلیون و ٥٥٠ هزار تومان، ربع سکه ٣ میلیون و ٢٥٠ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ٧٥٠ هزار تومان اعلام شد.قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ١٨١٠ دلار و ٨٠ سنت و قیمت هر گرم طلای ١٨ عیار یک میلیون و ٧١ هزار و ١٤٣ تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
حباب سکه چقدر است؟
به گفته دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش نرخ ارز و قیمت‌های جهانی و کاهش ارزش ریال، عاملان افزایش ۳۵۰ هزار تومانی قیمت سکه در طول یک هفته هستند و این در حالی است که هر قطعه سکه، با حباب یک میلیون تومانی دادوستد می‌شود.به گزارش ایسنا، نادر بذرافشان در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلا داخلی اظهار کرد: در طول هفته‌ای که گذشت به طور میانگین قیمت هر اونس جهانی ۲۲ دلار افزایش قیمت داشت. علاوه براین، افزایش نرخ ارز و به دنبال آن کاهش ارزش ریال در برابر دلار سبب شد روند قیمت‌ها در بازار سکه و طلا داخلی روندی صعودی داشته باشد.دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران همچنین خاطرنشان کرد: از اوایل هفته گذشته تا حدودی به دلیل کاهش ارزش ریال به جهت سرمایه‌گذاری، تقاضا برای سکه افزایشی بود …
نوسان قیمت در بازار طلا شدت گرفت
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / قیمت طلا / قیمت سکه
نوسان قیمت در بازار طلا شدت گرفت
خبرگزاری صدا و سیما به نقل از نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از ثبت قیمت‌های جدید در بازار طلا و سکه در هر نیم ساعت خبرداد.
حباب ۹۵۰ هزار تومانی سکه
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / حباب سکه / قیمت سکه طلا / قیمت سکه / نرخ سکه بهار آزادی / نرخ نیم سکه / قیمت سکه گرمی
حباب ۹۵۰ هزار تومانی سکه
قیمت هر قطعه نیم سکه پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و سکه‌های یک گرمی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. همچنین هر مثقال طلا چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۹۶۲ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت دارند.
رکوردشکنی‌های طلا و سکه؛ دلار هم گران شد | نیم سکه ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۹ تیر ماه
۱۳۹۹/۰۴/۱۹
رکوردشکنی‌های طلا و سکه؛ دلار هم گران شد | نیم سکه ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان | آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در ۱۹ تیر ماه
هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم ۹۶۶ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
جولان سکه در کانال ۱۰ میلیون تومانی
توسعه ایرانی- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران دیروز به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شد. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید  دیروز، ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد. همچنین نیم سکه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان تعیین قیمت شد.هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۹۳۴ هزار و ۹۴۲ تومان و هر مثقال طلا نیز ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان به فروش رسید.
نرخ‌های بهت‌آور سکه!
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / قیمت سکه بهارآزادی / قیمت نیم سکه / طلای جهانی / بازار طلا / قیمت سکه طلا
نرخ‌های بهت‌آور سکه!
نایب‌رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه روند قیمت سکه همچنان سینوسی است، علت افزایش عجیب قیمت سکه در روز گذشته را ناشی از اخبار جلسه شورای امنیت ملی دانست که پس از آن و آرام‌بودن شرایط، امروز روند قیمت برعکس شده و نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.
سکه گران‌تر شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۳
سکه گران‌تر شد
شیب صعودی قیمت سکه هر روز تندتر می‌شود؛ به‌طوری‌که دیروز قیمت سکه باز هم گران‌تر شد و قیمت هر سکه بهار آزادی150هزار تومان رشد کرد.   به گزارش همشهری، روز یکشنبه قیمت هر سکه با200هزارتومان افزایش، برای نخستین بار از مرز8میلیون تومان عبور کرد. دیروز هم روند صعودی قیمت سکه ادامه یافت و قیمت هر سکه امامی با 130هزار تومان افزایش به 8میلیون و 170هزار تومان و قیمت هر سکه بهار آزادی با 150هزار تومان افزایش به 8میلیون و 100هزار تومان رسید.دیروز همچنین قیمت نیم سکه و ربع سکه همه به ‌ترتیب 90و 40هزار تومان …
۱۳۹۹/۰۳/۱۹
افزایش اندک قیمت سکه
توسعه ایرانی - قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، دیروز در معاملات بازار آزاد تهران به ۷ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون و ۶۰ هزار تومان اعلام شد. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۸۵ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۷۱۳ هزار و ۳۲۶ تومان بود.
۱۳۹۹/۰۳/۱۸
سکه عقب‌ نشینی کرد
توسعه ایرانی - قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، دیروز ۱۷ خرداد ۹۹ به ۷ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۷ میلیون و ۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۸۵ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۷۰۹ هزار و ۸۶۳ تومان است.
۱۳۹۹/۰۳/۱۸
تحلیل بازار طلا و سکه در هفته‌ای که گذشت
به گفته نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران علی‫رغم اتفاقات اخیر در آمریکا و رشد قیمت جهانی اونس اما ارزش دلار تغییر چندانی نداشت؛ بنا بر نوسانات محدود نرخ ارز در داخل، بازار سکه و طلا نیز در یک هفته اخیر به نسبت آرام بود.به گزارش ایسنا، محمد کشتی‌آرای در رابطه با وضعیت بازار سکه و طلا در هفته‫ای که گذشت اظهار کرد: قیمت اونس جهانی در اوایل هفته ۱۷۲۹ دلار بود و در طول هفته تا ۱۷۴۴ دلار افزایش پیدا کرد که ناشی از حوادث داخلی آمریکا بود اما در دو روز پایانی هفته (پنجشنبه و جمعه) قیمت اونس جهانی تا ۱۷۰۵ دلار کاهش پیدا کرد که بسیار عجیب بود. درحالی که ارزش دلار به دلیل همین حوادث کاهش پیدا کرده است، به نظر می‌رسید که قیمت اونس جهانی افزایش یابد که تاکنون این اتفاق نیفتاده است. در بازار داخلی، از ابتدای …
نرخ طلای ۱۸ عیار و قیمت انواع ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۴ خرداد ۹۹
۱۳۹۹/۰۳/۰۴ / طلای 18 عیار / سکه / قیمت سکه / نرخ دلار / قیمت یورو در بازار / قیمت ربع سکه / قیمت نیم سکه
نرخ طلای ۱۸ عیار و قیمت انواع ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۴ خرداد ۹۹
نرخ ارز، سکه، طلای ۱۸ عیار و دلار در بازار - قیمت طلا و سکه در بازار کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۷ میلیون ۵۸۰ هزار تومان قیمت خورد.
رشد ۱۹.۲ درصدی قیمت نیم سکه در اردیبهشت‌ماه
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
رشد ۱۹.۲ درصدی قیمت نیم سکه در اردیبهشت‌ماه
قیمت هر قطعه نیم سکه بهار آزادی در بازار آزاد شهر تهران در یک ماهه منتهی به ۲۸ اردیبهشت‌ماه از ۳ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان به ۳ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان افزایش یافته است.
سکه طرح جدید در حال نزدیک شدن به کانال هفت و نیم میلیون تومانی
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا
سکه طرح جدید در حال نزدیک شدن به کانال هفت و نیم میلیون تومانی
در حالی هفته به پایان خود نزدیک می‌شود که باز هم بازار شاهد افزایش قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم بود.
۱۳۹۹/۰۲/۲۹
تاخت و تاز سکه ادامه دارد
توسعه ایرانی -  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹ در بازار آزاد به ۷ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم دیروز ۷ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان اعلام شد. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۴۳ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۷۱۵ هزار و ۶۳۵ تومان است.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه کوتاه آمد
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علی‌رغم اینکه در یک هفته اخیر، بازار سکه و طلا داخلی تحولات بسیاری را شاهد بود اما در روزهای پایانی هفته برخلاف رشد انس جهانی، با کاهش نرخ ارز در داخل، سکه نیز نسبت به اوج قیمتی خود، کاهشی هفته را به پایان رساند.محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با هفته پرتغییر برای بازار سکه و طلا داخلی، اظهار کرد: در یک هفته اخیر قیمت‌ها افزایشی پیش رفت، اما نکته قابل توجه اینجاست تا روز چهارشنبه قیمت انس جهانی تغییر چندانی نداشت و در محدود ۱۷۰۰ دلار بود اما طی دو روز گذشته قیمت جهانی طلا تا ۱۷۳۳ افزایش یافته و تقریبا افزایش ۳۰ دلاری را تجربه کرده است.نایب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و سازندگان طلا و جواهر طلا تهران ادامه داد: اما از روز گذشته به دنبال …
سکه هم به سرنوشت خودرو دچار شد؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
سکه هم به سرنوشت خودرو دچار شد؟
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر در پی اختلاف به طور متوسط نیم میلیون تومانی قیمت سکه در بازار آزاد و بورس کالا و همچنین باز شدن پای برخی بانک‌ها به این میدان اعلام کرد که تا پیش از این، بورس بود که از قیمت‌های رسمی بازار طلا اثر می‌گرفت اما اکنون این بازار است که چشم به تابلوی بورس دوخته است.
دلیل گرانی سکه
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / قیمت سکه / سکه بورسی گران‌تر از بازار / اختلاف قیمت سکه / قیمت سکه و طلا
دلیل گرانی سکه
در پی اختلاف به طور متوسط نیم میلیون تومانی قیمت سکه در بازار آزاد و بورس کالا و همچنین باز شدن پای برخی بانک‌ها به این میدان، نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد که تا پیش از این، بورس بود که از قیمت‌های رسمی بازار طلا اثر می‌گرفت اما اکنون این بازار است که چشم به تابلوی بورس دوخته است. اختلاف قیمت بالای بازار آزاد و بورس، تقاضا برای خرید از بازار و عرضه در بورس، سکه را دارای حباب ۴۰۰ هزار تومانی کرده است.
طلا و ارز در آستانه فتح قله‌های تازه
۱۳۹۹/۰۲/۲۳
طلا و ارز در آستانه فتح قله‌های تازه
روند صعودی قیمت طلا و دلار، که چند روزی است شیب آن تندتر شده، در مبادلات روز دوشنبه هم ادامه یافت. در این روز قیمت هر دلار آمریکا در بالاترین نرخ یک سال و نیم گذشته قرار گرفت و به 16هزارو 850تومان رسید. یورو از مرز 18هزار تومان گذر کرد و قیمت هر سکه بهارآزادی هم برای نخستین بار از مرز 7میلیون تومان گذشت و در آستانه فتح قله جدید قرار گرفت. به گزارش همشهری، دیروز صرافی ملی، به‌عنوان کارگزار اجرایی بانک مرکزی در بازار ارز، قیمت فروش هر دلار آمریکا را تا محدوده 16هزارو 500تومان افزایش داد و نرخ خرید …
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
نیم سکه صد هزار تومان گران شد
توسعه ایرانی-  دیروز همزمان با رشد قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و بازار آزاد، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز 6 میلیون و 859 هزار تومان قیمت خورد. تغییرات قیمتی در قطعات کوچک‌تر سکه قابل‌ملاحظه بود به طوری که نیم سکه با افزایش صد هزار تومانی قیمت به 3 میلیون و 550 هزار تومان رسید و هر ربع سکه نیز به قیمت یک میلیون و 983 هزار تومان معامله شد.
قیمت طلا و سکه در روز ۹ اردیبهشت ۹۹
۱۳۹۹/۰۲/۰۹
قیمت طلا و سکه در روز ۹ اردیبهشت ۹۹
قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۶۳۵ هزار و ۹۱۰ تومان و ارزش هر اونس طلای جهانی نیز ۱۷۰۷.۱۶ دلار است. بنا بر اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، همچنین هر عدد نیم سکه به قیمت ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان ( کاهش ۱۰ هزار تومانی نسبت به دیروز) ربع سکه به قیمت ۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان (۲۰ هزار تومان کاهش نسبت به دیروز) و هر عدد سکه یک گرمی به قیمت ۹۷۰ هزار تومان (بدون تغییر نسبت به دیروز) به فروش می‌رسد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
خرید و فروش طلا در فضای مجازی قانونی است؟
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر: خرید و فروش طلا و جواهر در فضای مجازی طبق قانون ممنوع است.به گزارش خبرآنلاین، محمد کشتی‌آرای افزود: خرید و فروش طلا و جواهر در فضای مجازی طبق قانون ممنوع است و هرگونه مسئولیت ضرر و زیان در این خرید و فروش‌ها به عهده خریدار است.وی در ادامه افزود: با توجه به اطلاعیه‌ای که از سوی اتاق اصناف ایران و اتاق اصناف تهران با هماهنگی با ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت صادر شده تمامی واحدهای صنفی فروش طلا و جواهر تا ۳۰ فروردین تعطیل است.کشتی‌آرای با اشاره به اعلام روزانه قیمت‌ها گفت: با توجه به این که در بازارهای جهانی قیمت وجود دارد و انس جهانی با نوساناتی روبه‌رو بوده قیمت‌ها به طور روزانه اعلام می‌شود.وی در بخش دیگری از صحبت‌ها با اشاره به مفهوم معاملات پشت خطی افزود: …
۱۳۹۹/۰۱/۲۵
قیمت طلا و ارز
قیمت فروش سکه بهار آزادی و طلا دیروز در بازار تهران به این شرح بود: یک بهار آزادی 62هزار تومان، نیم بهار آزادی 38هزار تومان، ربع بهار آزادی 22هزار تومان، یک گرم طلای 18عیار 5هزار و 900تومان. هر دلار آمریکا دیروز در بازار غیررسمی ارز 847تومان عرضه می‌شد و گواهی سپرده ارزی(دلار) در بازار سهام تهران با 3ریال افزایش قیمت نسبت به روز قبل 8160ریال دادوستد شد.  
نوسان‌های بازار طلا و سکه در بحران ویروس کرونا/ قیمت‌ها فعلا صعودی است
۱۳۹۹/۰۱/۱۷ / قیمت طلا و سکه / قیمت طلا / قیمت سکه
نوسان‌های بازار طلا و سکه در بحران ویروس کرونا/ قیمت‌ها فعلا صعودی است
قیمت اونس جهانی طلا در حال حاضر به ۱۶۲۲ دلار رسیده و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم در بازار ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، قیمت نیم سکه ۳ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، قیمت ربع سکه ۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان تعیین شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ / بازار سکه و طلا / قیمت سکه
نرخ سکه و طلا در روز آخر سال ۱۳۹۸
به گزارش باشگاه خبرنگاران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۳  میلیون و ۱۰۰ هزار  تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و سکه گرمی  ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد شد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۹
نرخ سکه و طلا در ۲۹ اسفند/ نیم سکه به قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید
هر قطعه نیم سکه بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.
اتحادیه طلا و جواهر تعطیل شد
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / اتحادیه سکه و طلا / سکه / طلا / قیمت سکه / قیمت هر گرم طلای 18 عیار
اتحادیه طلا و جواهر تعطیل شد
امروز (یکشنبه) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات بازار آزاد تهران با قیمت ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۵ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۷۰ هزار تومان داد و ستد شد.
سکه ۶ میلیون و ۲۰ هزار تومان شد/ کاهش قیمت نفت فعلا تاثیری بر قیمت اونس نداشته است
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
سکه ۶ میلیون و ۲۰ هزار تومان شد/ کاهش قیمت نفت فعلا تاثیری بر قیمت اونس نداشته است
رئیس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: با توجه به کاهش ۵ دلاری اونس طلا و دلار ۱۵ هزار و ۴۰۰ تومانی،‌ قیمت سکه طرح قدیم ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان،‌ طرح جدید ۶ میلیون و ۲۰ هزار تومان،‌ نیم سکه سه میلیون و ۱۰ هزار تومان،‌ ربع سکه یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان است.
قیمت انواع سکه در بازار امروز + جدول نرخ ارز
۱۳۹۸/۱۲/۰۷ / آخرین قیمت ارز / آخرین قیمت دلار / بازار ارز / بازار سکه و طلا / قیمت سکه
قیمت انواع سکه در بازار امروز + جدول نرخ ارز
به گزارش دنیای اقتصاد، بازار سکه امروز مانند روند کاهشی روز گذشته شاهد افت نسبی قیمت سکه بهار آزادی، امامی، نیم و ربع سکه است.
سقوط قیمت نفت در بورس شانگهای چین/ اولین کد رهگیری نصیب سیگار شد/ بورس تهران نیم میلیونی شد/ سکه در کانال 6 میلیون جای گرفت/ نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال چند هزار تومان است؟
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
سقوط قیمت نفت در بورس شانگهای چین/ اولین کد رهگیری نصیب سیگار شد/ بورس تهران نیم میلیونی شد/ سکه در کانال 6 میلیون جای گرفت/ نرخ عوارض آزادراه تهران - شمال چند هزار تومان است؟
این پیمانه تیتر‌هایی همچون سقوط ۷۰۰ واحدی داوجونز با آغاز معاملات امروز، سقوط سنگین سهام ایتالیا به دنبال شیوع سریع کرونا، دلار آزاد همچنان در کانال ۱۵؛ دلار بانکی کانال ۱۴، طلای جهانی گران‌تر شد، قیمت خودرو‌های ایران خودرو و سایپا، سقوط آزاد بازار فروش خودرو در چین، هزینه لغو سفر و ابطا بلیت قطار و هواپیما صفر شد و لغو نمایشگاه‌های خودرویی جهان را در بر دارد.
قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
۱۳۹۸/۱۱/۱۸ / قیمت دلار / قیمت طلا
قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه هم با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان قیمت خورد. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۵۰۶ هزار ۹۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۵۹ دلار قیمت خورد. صرافی ملی نیز قیمت دلار را برای پنج‌شنبه هفدهم بهمن با ۵۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۳ هزار ۵۰۰ تومان اعلام کرد.
قیمت سکه امروز امروز پنجشنبه 10 بهمن 98
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
قیمت سکه امروز امروز پنجشنبه 10 بهمن 98
امروز در بازار طلا قیمت سکه تمام رو به افزایش و نیم سکه و ربع سکه رو به کاهش گذاشت. دلار هم در صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۴۵۰ تومان عرضه شد.
روز کاهش قیمت ارز و سکه | جدیدترین قیمت‌ها در بازار
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
روز کاهش قیمت ارز و سکه | جدیدترین قیمت‌ها در بازار
بازار طلا و ارز درحالی آخرین شنبه زمستانی خود را سپری کرد که قیمت سکه طرح قدیم، نیم سکه و ربع سکه کاهش یافت و نرخ ارز هم کاهشی شد.
کاهش قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه در روز افت قیمت ارز
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کاهش قیمت نیم‌سکه و ربع‌سکه در روز افت قیمت ارز
بازار طلا و ارز درحالی آخرین شنبه زمستانی خود را سپری کرد که قیمت سکه طرح قدیم، نیم سکه و ربع سکه کاهش یافت و نرخ ارز هم کاهشی شد.
قیمت سکه از مرز  ۴ و نیم میلیون گذشت
۱۳۹۸/۱۰/۰۱ / بازار طلا و ارز / سکه و طلا / بازار جهانی طلا
قیمت سکه از مرز ۴ و نیم میلیون گذشت
مهر نوشت: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۱ دی ۹۸ به ۴ میلیون و ۵۱۵هزار تومان رسید.
۱۳۹۸/۰۹/۲۴
نزول منحنی قیمت دلار + جدول
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید 2 هزار تومان افزایش قیمت داشت اما بهای سکه طرح قدیم، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی کاهش یافته است.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / آخرین قیمت سکه / بازار سکه / قیمت سکه
نیم‌سکه گران شد + جدول قیمت‌ها
دنیای اقتصاد نوشت: بازار سکه امروز در حالی شاهد افت قیمت سکه بهار آزادی بود که امامی، نیم و ربع سکه بود.
۱۳۹۸-۰۸-۰۹
ثبات بازار ارز و طلا پس از پایان ماه صفر
روز چهارشنبه 8 آبان 98، قیمت جهانی اونس طلا به 1490 دلار در بازار جهانی رسید. همچنین با اعلام نرخ دلار در بازار آزاد و معاملات نقدی به قیمت 11210 تومان، نرخ طلا و سکه کاهشی شد و مظنه یک مثقال طلای آب شده 17 عیار یک میلیون و 728 هزار تومان، هر گرم طلا 18 عیار 398 هزار و 900 تومان، سکه طرح جدید 3 میلیون و 900 هزار تومان، طرح قدیم 3 میلیون و 895 هزار تومان، نیم سکه 2 میلیون و 10 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 210 هزار تومان و سکه یک گرمی 820 هزار تومان معامله شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •