دوشنبه, ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ / 10 August, 2020
ماه مبارک رمضان
برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت» معرفی شدند
۵ ساعت قبل / نمایشگاه عکس / کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان / جشنواره ملی اسباب بازی
برگزیدگان مهرواره «عکس‌نوشت» معرفی شدند
تهران-ایرنا- برگزیدگان مهرواره عکس‌نوشت، ویژه ماه مبارک رمضان از سوی آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
۲۱ ساعت قبل
ممنوعیت دسته‌روی هیئت‌ها و حضور در اماکن مقدس
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی از اجرای مراسم عزاداری محرم و صفر به عنوان پیچیده‌ترین پروژه اجتماعی کرونا در کشور یاد کرد و گفت: اصل این تصمیم شجاعانه بود که مراسم را تعطیل اعلام نکنیم.حجت‫الاسلام مصطفی جلالی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل ضوابط برگزاری مراسم عزاداری ماه محرم به استان‌ها و سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مهم‫ترین ویژگی پروژه مراسم ماه محرم این است که پیچیده‌ترین پروژه دوران کرونای ماست. چون فراگیری و شمول مراسم محرم و تنوع آن تقریبا بی نظیر است و هیچ پروژه اجتماعی دیگری در زمان کرونا با این وسعت و تنوع نداشتیم.به گزارش ایرنا، وی افزود: اصل این تصمیم شجاعانه بود که مراسم را تعطیل اعلام نکنیم. چون جریان شیعه انگلیسی و رسانه‌های خارج از کشور بنا داشتند در دوران تعطیلی مراسم محرم، تصویر …
برنامه‌ریزی اصناف برای کمک‌های مومنانه در ماه محرم و صفر
۵ روز قبل / قاسم نوده فراهانی / رئیس اتاق اصناف تهران / کمک مؤمنانه / ایام محرم
برنامه‌ریزی اصناف برای کمک‌های مومنانه در ماه محرم و صفر
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اقدامات انجام شده اصناف در ماه مبارک رمضان گفت: در تلاش هستیم تا در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری درباره کمکهای مومنانه، این طرح را در ماه محرم و صفر نیز اجرا کنیم.
مرضیه وحید دستجردی مشاور حجت‌الاسلام قمی شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۳ / سازمان تبلیغات اسلامی / ماه مبارک رمضان / آستان مقدس / حجت الاسلام قمی / اربعین حسینی / مرضیه دستجردی
مرضیه وحید دستجردی مشاور حجت‌الاسلام قمی شد
حجت‌الاسلام محمد قمی طی حکمی، مرضیه وحید دستجردی را به عنوان « مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه بهداشت، سلامت و درمان» منصوب کرد.
عزاداری امام حسین(ع) یعنی قمه و قیمه!؟ / دولت روحانی بدشانس ترین دولت پس از انقلاب است
۱۳۹۹/۰۵/۱۲ / غلامحسین کرباسچی / امریکا / حسن‌روحانی / ماه مبارک رمضان / روحانی / شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی / ویژه های مشرق / دولت دوم روحانی / سرویس سیاست مشرق / ویژه‌های مشرق
عزاداری امام حسین(ع) یعنی قمه و قیمه!؟ / دولت روحانی بدشانس ترین دولت پس از انقلاب است
مردم فهیم و عزیز ایران هرساله در ماههای محرم و صفر، در کنار عزاداری برای سید و سالار شهیدان و تزکیه نفس، توجه ویژه ای به نیازمندان دارند.
آغاز مرحله دوم پویش «ایران همدل» با توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی
۱۳۹۹/۰۵/۱۰ / کمیته امداد امام خمینی / روز عرفه / نیکوکاری / ماه مبارک رمضان / کمیته امداد / بنیاد مستضعفان / سید مرتضی بختیاری / ایران همدل / ستاد اجرایی فرمان امام ( ره )
آغاز مرحله دوم پویش «ایران همدل» با توزیع ۱.۵ میلیون بسته معیشتی
رئیس کمیته امداد با اشاره به آغاز مرحله دوم پویش ایران همدل همزمان با عید سعید غدیر، گفت: در گام نخست، یک میلیون و ۵۰۰ هزار بسته معیشتی برای توزیع میان نیازمندان فراهم شده است.
توبه در شب عرفه مقبول است/ فرصتی برای جاماندگان از رمضان
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / حاج آقا مجتبی تهرانی / دعای عرفه / روز عرفه / امام حسین(ع) / مشرق نیوز
توبه در شب عرفه مقبول است/ فرصتی برای جاماندگان از رمضان
امام ‫صادق(ع) فرمود: «منْ‏ لم‏ یغْفَرْ لَهُ‏ فِی‏ شَهْر رمَضان لَم یُغْفَرْ إِلَی قَابِلٍ إِلَّا أنْ یَشْهَد عَرفَة»؛ کسانی که از مغفرت ماه مبارک رمضان بهره نگرفتند بهترین فرصت شان عرفه است.
روزنامه جمهوری اسلامی: ظاهرا رسانه ملی، همتی دارد که حجت الاسلام میرباقری شناخته شود / او گفته «ضرورتی نداشت قرنطینه را مقدم بر برگزاری مراسم‌ها بدانیم» / پاسخ روشن است؛ کارشناسی بیماری کرونا ارتباطی به روحانیت ندارد / مراجعه «غیرخُبره» به «خبره» واجب و یک اصل فقهی است / امام علی(ع) می فرماید «رحمت بر آن شخصی که از ظرفیت خود خارج نشود» / سوال از حجت الاسلام انصاریان هم این است که «چگونه مراسم محرم از «افضل واجبات» دانسته شده؟»
۱۳۹۹/۰۵/۰۴
روزنامه جمهوری اسلامی: ظاهرا رسانه ملی، همتی دارد که حجت الاسلام میرباقری شناخته شود / او گفته «ضرورتی نداشت قرنطینه را مقدم بر برگزاری مراسم‌ها بدانیم» / پاسخ روشن است؛ کارشناسی بیماری کرونا ارتباطی به …
حجت الاسلام میرباقری گفته بود: "دیگر از مرحله قرنطینه عبور کرده‌ایم و به وضعیت ایمن‌سازی رسیده‌ایم. ما در ماه مبارک رمضان نیز کوتاهی کردیم. ضرورتی نداشت که ما مسأله قرنطینه را مقدم براجرای برگزاری مراسم‌ها بدانیم."
ارزیابی‌ها حکایت از نزولی شدن شیب شیوع کرونا دارد/ آیین‌های سوگواری سیدالشهدا با رعایت پروتکل‌ها برگزار خواهد شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۲ / ویروس کرونا / سازمان جهانی بهداشت / روحانی / ایران / ماه مبارک رمضان / مراسم سوگواری / اخبار داغ
ارزیابی‌ها حکایت از نزولی شدن شیب شیوع کرونا دارد/ آیین‌های سوگواری سیدالشهدا با رعایت پروتکل‌ها برگزار خواهد شد
رئیس جمهورگفت: ارزیابی‌ها حکایت از نزولی شدن شیب شیوع کرونا در بسیاری از استان‌های کشور در نتیجه استفاده بیشتر مردم از ماسک و دوری از تجمعات دارد.
اجرای آموزش‌های مجازی در فرهنگسراهای شیراز
۱۳۹۹/۰۵/۰۱ / استانی-فرهنگی و هنری / ماه مبارک رمضان / شهر آموز / سازمان فرهنگی شهرداری
اجرای آموزش‌های مجازی در فرهنگسراهای شیراز
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز از آغاز آموزش‌های مجازی در فرهنگسراها در قالب طرحی با عنوان «شهر آموز» خبر داد.
معرفی برگزیدگان پویش تولید محتوا در فضای مجازی
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
معرفی برگزیدگان پویش تولید محتوا در فضای مجازی
برگزیدگان پویش تولید و نشر محتوا در فضای مجازی که در ماه‌های اردیبهشت و خرداد امسال نسبت به تولید و نشر محتوا با موضوعات کرونا و پساکرونا، سواد رسانه‌ای و مناسبت‌های ایام ماه مبارک رمضان اقدام کرده بودند توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
کرونا و دورکاری
اعلام ازسرگیری مجدد دورکاری یا حضور دوسوم کارکنان در محل کار به خاطر اوج‌گیری مجدد کرونا و وضعیت قرمز در تهران، بار دیگر بحث و جدل‌ها در مورد دورکاری، فلسفه و نحوه انجام آن و نیز آثار و تبعات آن در ارایه خدمت به مردم و ذی‌نفعان را شدت بخشید. به نظر می‌آمد، تجربه دو ماه آغازین بهار امسال در استقرار دورکاری با حضور ابتدا یک‌سوم سپس دوسوم کارکنان (به خصوص در بخش دولتی) اگرچه به لحاظ مدیریت بیماری و کاهش رفت‌و‌آمدهای شهری تجربه موفقی بود اما به لحاظ کمیت و کیفیت ارایه خدمات عمومی و اداری نتوانسته بود، رضایت مردم و متولیان نظام اداری را به دنبال داشته باشد. اگرچه تجربه اول دورکاری بازمی‌گردد به سال‌های دولت اسبق که با رویکرد ایجاد تعادل بیشتر بین کار و …
نهضت تعاون و احسان رسالتی است بر دوش منتظران ظهور
۱۳۹۹/۰۴/۳۱ / انقلاب اسلامی ایران / ماه مبارک رمضان / گام دوم انقلاب
نهضت تعاون و احسان رسالتی است بر دوش منتظران ظهور
ایجاد تمدن نوین اسلامی فرایندی است که از بعثت آغاز شدمجاهدت همه ائمه معصومین علیهم السلام، و تلاش‌های علما و متدینین را در طول قرن‌ها در پی داشت و اکنون با انقلاب اسلامی جلوه‌ پیدا کرده است.
قدردانی آیت الله علم الهدی از «کمک مؤمنانه» بانک صادرات ایران
۱۳۹۹/۰۴/۲۹
قدردانی آیت الله علم الهدی از «کمک مؤمنانه» بانک صادرات ایران
بانک صادرات استان خراسان‌رضوی در قالب همایش همدلی و کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان با همکاری جمعی از کارکنان این بانک، ۷۰۰ سبد کالا به ارزش کلی ۱۴۴ میلیون تومان تهیه و با مشارکت کمیته امداد مشهد مقدس در بین نیازمندان توزیع کرد.
فعلا منتظر یارانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی کرونا نباشید
۱۳۹۹/۰۴/۲۸ / یارانه / ماه مبارک رمضان / ویروس کرونا
فعلا منتظر یارانه ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی کرونا نباشید
پرداخت کمک ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی کرونا در چهارماهی که پیش بینی شده بود به پایان رسیده و هنوز خبری از تصمیم برای ادامه این پرداخت نیست ؛فعلا مشمولان منتظر دریافت در تیرماه نباشند.
۱۳۹۹/۰۴/۲۳
افزایش ۷۰ درصدی کشفیات فرآورده‌های نفتی و سوختی
رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا عملکرد سه ماه اول سال ۹۹ این پلیس را در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، احتکار اقلام بهداشتی و ... در سال جاری تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «محمدرضا مقیمی» در نشستی خبری به تشریح عملکرد سه ماهه این پلیس پرداخت و گفت: ایجاد آرامش برای پلیس امنیت اقتصادی حایز اهمیت است و تلاش ما بر این است که بتوانیم با اقدامات پیشدستانه آرامش ذهنی را برای مردم در کشور ایجاد کنیم. این مقام انتظامی کشور در ادامه به ایجاد تحولات در جامعه (اقتصادی، سیاسی و اجتماعی) اشاره کرد و ادامه داد: متاسفانه این تحولات در رزق و روزی مردم تاثیرگذار است و آنچه باعث می‌شود بیشتر در این فضا فعالیت کنیم، ایجاد احساس رضایت مردم از معیشت و وضعیت اقتصادی است. رییس پلیس …
۱۲۰۰ زندانی حافظ قرآن هستند
۱۳۹۹/۰۴/۲۲ / سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور
۱۲۰۰ زندانی حافظ قرآن هستند
تهران - ایرنا - مدیرکل زندان‌های استان تهران گفت: ۱۲۰۰ نفر از زندانیان حافظ قرآن از یک جز تا سی جزء و نیز قریب به ۳۰ هیئت مذهبی داریم، در ماه مبارک رمضان نیز ۲۵ هزار ختم در مجموعه زندانهای استان تهران اجرا شد.
"رعد و برق" بهروز افخمی سریالی برای ماه رمضان ۱۴۰۰ + عکس
۱۳۹۹/۰۴/۲۰ / شبکه پنج سیما / ماه مبارک رمضان / سریال ایرانی / رسانه ملی / تلویزیون
"رعد و برق" بهروز افخمی سریالی برای ماه رمضان ۱۴۰۰ + عکس
سریال تلویزیونی بهروز افخمی در یکی از روستاهای استان گلستان فیلمبرداری‌اش را از سرگرفته تا خودش را به آنتن رمضان ۱۴۰۰ شبکه ۵ سیما برساند.
2500 بسته معیشتی در کمیجان توزیع شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / استانی-سیاسی / همه_باهم_علیه_کرونا / استانی-شهرستانها / بسته معیشتی / کمیجان
2500 بسته معیشتی در کمیجان توزیع شد
فرمانده سپاه ناحیه کمیجان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا پایان ماه مبارک رمضان رزمایش کمک مومنانه را طی چهار مرحله اجرا کردیم کردیم و بیش از ۲۵۰۰ بسته معیشتی در قالب این رزمایش توزیع شد.
توزیع ۹هزار بسته پروتئینی در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های اردبیل
۱۳۹۹/۰۴/۰۹ / پارس آباد / ماه مبارک رمضان / بیله سوار / بسته حمایتی / ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هرمزگان
توزیع ۹هزار بسته پروتئینی در مناطق کم برخوردار شهرستان‌های اردبیل
۹ هزار بسته پروتئینی در شهرستان‌های بیله سوار، جعفر آباد، پارس آباد و اصلاندوز استان اردبیل توسط گروه‌های جهادی توزیع شد.
توضیحات رییس کمیته امداد درباره واریز ۵۰ میلیون تومان به حساب مددجویان
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / کمیته امداد امام خمینی / سید مرتضی بختیاری / قلعه گنج / ماه مبارک رمضان
توضیحات رییس کمیته امداد درباره واریز ۵۰ میلیون تومان به حساب مددجویان
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) هرگونه ارتباط واریز مبلغ ۵۰ میلیون تومان به حساب مددجویان منطقه قلعه گنج با کمیته امداد را رد کرد.
نوتلا، به هر قیمتی!
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / تهران / ماه مبارک رمضان / بازار بزرگ تهران / ویروس کرونا / قهوه
نوتلا، به هر قیمتی!
در یک روز گرم تابستانی در پله نوروزخان بازار بزرگ تهران، پای درددل فروشندگان قهوه و کاکائو در روزگار بلاتکلیف کرونا نشستم. جالب این که نوتلا، شوالیه لشکر خوراکی‌های خارجی، هنوز پرفروش است.
قره‌شیخلو: امکان تمدیدمهلت نام‌نویسی در مسابقات سراسری قرآن وجود ندارد
۱۳۹۹/۰۴/۰۵ / مسابقات بین‌المللی قرآن / سازمان اوقاف / قرآن کریم
قره‌شیخلو: امکان تمدیدمهلت نام‌نویسی در مسابقات سراسری قرآن وجود ندارد
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان به مدت ۴۰ روز فرصت برای ثبت‌نام در نظر گرفته شد. از هما ن ابتدا نیز تأکید کرده بودیم که فرصت ثبت‌نام تمدید نخواهد شد.
پژمانفر: خدمت مؤمنانه را بار دیگر در دهه کرامت رونق بخشیم
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / دهه کرامت / کمیسیون فرهنگی
پژمانفر: خدمت مؤمنانه را بار دیگر در دهه کرامت رونق بخشیم
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اقدامات جهادی و انقلابی مردم بعد از ماه مبارک رمضان که قابی ماندگار از خدمت مؤمنانه را به تصویر کشید، باید همچنان ادامه داشته باشد و همه به آن عمل کنیم.
۱۳۹۹/۰۴/۰۲
پویش دیوار مهربانی، نان مهربانی
[شهروند] پس از شیوع کرونا و تبدیل‌شدن آن به یک بحران، بسیاری از مردم ایران همراه با دستگاه‌های مختلف اجرایی، داوطلبانه به میدان آمدند تا برای شکست کرونا و همیاری با کادر درمانی و مدافعان سلامت همت کنند و در این میان جمعیت هلال‌احمر نیز در کنار خیرخواهان و نیکوکاران، تلاش‌های فراوانی را در این زمینه انجام داد. حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت استان تهران با شروع اپیدمی کرونا درکشور با بهره‌گیری از کانون‌های طلاب و حضور ائمه‌ جماعات شعب و ‌مراکز جمعیت، در طرح تب‌سنجی و ضدعفونی‌کردن معابر حضوری فعال داشتند. در همین ارتباط نیز دفتر فرهنگی و نظارتی در یکی از طرح‌های خود با همکاری جمعیت هلال‌احمر استان تهران اقدام به برگزاری پویش «دیوار …
فردا؛ واریز چهارمین مرحله کمک معیشتی کرونا
۱۳۹۹/۰۳/۳۰ / دولت / ویروس / هدفمندی یارانه ها / وضعیت معیشتی / ماه مبارک رمضان
فردا؛ واریز چهارمین مرحله کمک معیشتی کرونا
ایلنا: سازمان هدفمندی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: چهارمین مرحله کمک حمایت معیشتی کرونا ساعت ۲۴ فردا شب ( شنبه) ۳۱خرداد به حساب سرپرستان خانوار‌های حدود ۳…
افزایش سرسام آور قیمت برنج/ثروت دلال‌ها از سفره‌های خالی
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ / برنج / واردات برنج
افزایش سرسام آور قیمت برنج/ثروت دلال‌ها از سفره‌های خالی
شهروند نوشت:برنج، قوت غالب بسیاری از ایرانیان در سه‌هفته بعد از ماه مبارک رمضان به ‏صورت فزاینده‌ای افزایش قیمت داشته است. این بالارفتن قیمت‌ها ابتدا از برنج وارداتی که عمدتا از ‏کشورهای شبه قاره هند به ایران صادر می‌شوند، شروع شد و در ادامه به محصول دسترنج شالیکار ‏ایرانی رسید.
جمع آوری ۲۵۳ میلیارد مشارکت مردمی در قالب پویش «همدلی مؤمنانه» در ماه رمضان
۱۳۹۹/۰۳/۲۱ / بنیاد مستضعفان / سازمان بهزیستی / ماه مبارک رمضان / مجلس شورای اسلامی / کمک مؤمنانه
جمع آوری ۲۵۳ میلیارد مشارکت مردمی در قالب پویش «همدلی مؤمنانه» در ماه رمضان
معاون امور مشارکت های مردمی، توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور، از جمع آوری مبلغ ۲۵۳ میلیارد تومان مشارکت مردمی در قالب پویش همدلی مؤمنانه در ماه رمضان سال جاری با کمک خیرین، موسسات خیریه و سازمان ها و نهادهای سراسر کشور خبر داد.
چه چیزی بحران کرونا را متفاوت کرد؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / عکاسی / ویروس کرونا / شیوع کرونا / خوزستان / ماه مبارک رمضان / اربعین
چه چیزی بحران کرونا را متفاوت کرد؟
«منصوره معتمدی» عکاس حرفه‌ای که حدود دو سال با کمک فالوورهایش، گروه جهادی «مهدی‌یاران» را راه‌اندازی کرده است و برای کمک به نیازمندان تلاش می‌کند.
دوگانگی نوع پوشش دانشجو در جامعه و دانشگاه
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / حجاب / بدپوششی / حجاب و عفاف / دانشگاه / استانی-علمی و آموزشی
دوگانگی نوع پوشش دانشجو در جامعه و دانشگاه
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های همدان با بیان اهمیت حجاب و حفظ پوشش اسلامی به ویژه در فضای علمی و دانشگاهی با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری در دیدار دانشجویان در ماه مبارک رمضان امسال نکاتی در این راستا بیان کرد.
درحوزه معارف کمترین تنوع فرمی و ساختاری و محتوایی را داریم
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / حضرت آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی / ماه مبارک رمضان / پرویز فارسیجانی / رسانه ملی
درحوزه معارف کمترین تنوع فرمی و ساختاری و محتوایی را داریم
پرویز فارسیجانی تهیه‌کننده پیشکسوت رسانه ملی درنشست بررسی برنامه‌های معارفی رسانه ملی تنوع از نظر فرمی و ساختاری و محتوایی را در رسانه ملی کم توصیف کرد.
ضعف‌وقوت‌های برنامه‌های قرآنی صداوسیما در ماه رمضان
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / صدا و سیما / سواد رسانه ای / شورای عالی قرآن
ضعف‌وقوت‌های برنامه‌های قرآنی صداوسیما در ماه رمضان
تهران- ایرنا- بررسی عملکرد صداوسیما در ماه مبارک رمضان عنوان نشستی بود که کارشناسان قرآنی و برخی مدیران این سازمان به بیان نقاط ضعف و قوت این رسانه برای تولید و پخش برنامه‌های قرآنی و معارفی پرداختند.
غفلت آقای سرپرست از بازار کالاهای اساسی
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / وزارت صمت / سید یاسر رایگانی / ماه مبارک رمضان / سازمان تعزیرات
غفلت آقای سرپرست از بازار کالاهای اساسی
در حالی مسئولان وزارت صمت به ویژه آقای سرپرست، این روزها سرگرم خودروفروشی و حواشی آن هستند که گرانی در بازار کالاهای اساسی بیداد می کند و انگار این بازار در سایه غفلت مسئولان این وزارتخانه به حال خود رها شده است.
رزمنده‌ها در اینستاگرام چه می کنند؟ +عکس
۱۳۹۹/۰۳/۱۹ / ماه مبارک رمضان / اینستاگرام / شهید ابراهیم هادی / ماه رمضان / موکب اربعین / لبنان / شهید خدمت / مدافعان سلامت
رزمنده‌ها در اینستاگرام چه می کنند؟ +عکس
خیّری که برای خانواده های محروم ارزاق تهیه می کند، جمله ای به من گفت به یاد ماندنی: «رزمایش یعنی آمادگی رزمنده ها برای رزم».
خلاء امنیتی در عراق و سوریه به کام داعش
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / داعش / مبارزه با تروریسم / تروریسم / عراق / سوریه
خلاء امنیتی در عراق و سوریه به کام داعش
گفته می شود که گروه های پراکنده ای از داعش به ویژه در ماه مبارک رمضان در عراق فعال شده و در هفته های اخیر به چندین هدف نظامی و غیر نظامی در غرب و مرکز عراق حمله کرده اند. ژنرال تحسین الخفاجی، فرمانده عملیات مشترک نظامی عراق گفت حملات عوامل داعش به علت اختصاص یافتن منابع و امکانات دولت به مبارزه با کرونا، افزایش یافته است.
کارگردان بچه مهندس:جواد نماینده جوانان پرشور و باانگیزه است
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / سند 2030 / ماه مبارک رمضان / علی غفاری / جشنواره فجر / صدا و سیما / شهریار / اندیشه فولادوند / سند2030 / کمال تبریزی / شبکه دو
کارگردان بچه مهندس:جواد نماینده جوانان پرشور و باانگیزه است
قرار بود ابتدا این سریال ۳۰ قسمتی از شبکه پنج سیما روی آنتن برود و به‌یک‌باره در کنداکتور تغییر کرد و از شبکه دو و در ماه مبارک رمضان سال ۹۷ پخش شد.
تفاوت کرونا در ایران با سایر کشورها!
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ / بیماری کرونا / ایران / ماه مبارک رمضان / ویروس کرونا / کمک مومنانه
تفاوت کرونا در ایران با سایر کشورها!
همه‌گیری کرونا، جهانی بود و مرز و ملیت نمی‌شناخت اما در ایران یک «تفاوت» داشت که خیلی‌ها چشم دیدنش را نداشتند!
آزاد سازی 12 زندانی جرائم غیرعمد در کرمانشاه با کمک‌های مردمی
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / ستاد دیه / جشن گلریزان ستاد دیه / کرمانشاه / استانی-اجتماعی
آزاد سازی 12 زندانی جرائم غیرعمد در کرمانشاه با کمک‌های مردمی
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمانشاه از آزادسازی 12 زندانی جرائم غیرعمد در کرمانشاه با برگزاری جشن گلریزان مجازی در ماه مبارک رمضان خبرداد.
ادامه
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / ماه مبارک رمضان / شبکه دو / رسانه ملی / تلویزیون
ادامه "مکث" بعد از ماه رمضان/ ماجرای فرماندهی که با اصرار از همسرش بله گرفت
در سومین قسمت از فصل بعد از ماه رمضان "مکث"، امیرمحمد زند بازیگر سینما و تلویزیون میزبان یکی از پیشکسوتان تدارکات و پشتیبانی سپاه در دوران دفاع‌مقدس می‌شود.
توزیع ۳۴ میلیون وعده غذایی توسط هیأت‌های مذهبی میان نیازمندان
۱۳۹۹/۰۳/۱۳
توزیع ۳۴ میلیون وعده غذایی توسط هیأت‌های مذهبی میان نیازمندان
مسئول دفتر خدمات اجتماعی جامعه ایمانی مشعر گفت:هزار و ۶۶ هیأت‌ مذهبی در قالب پویش «علی یاوران» ۳۴ میلیون و ۵۹۲ هزار وعده غذایی در ماه مبارک رمضان میان نیازمندان توزیع کردند.
قدردانی رئیس بنیاد روایت فتح از تولید و پخش برنامه «پگاه عاشقی»
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / راهیان نور / سازمان صدا و سیما / مردم ایران / بنیاد روایت / ماه مبارک رمضان
قدردانی رئیس بنیاد روایت فتح از تولید و پخش برنامه «پگاه عاشقی»
ایلنا: رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح طی نامه‌ای از علی‌عسگری؛ رئیس سازمان صدا و سیما به خاطر تولید و پخش برنامه سحرگاهی «پگاه عاشقی» شبکه دو سیما تقدیر و قدردانی کرد.
افزایش 30 درصدی مصرف برق در خراسان شمالی
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / استانی-اقتصادی / مصرف برق / خراسان شمالی
افزایش 30 درصدی مصرف برق در خراسان شمالی
قائم مقام شرکت برق خراسان شمالی از افزایش 30 درصدی مصرف برق در استان طی 15 روز اخیر نسبت به ماه مبارک رمضان خبر داد.
احتمال برگزاری حج با کاهش سهمیه‌ها
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
احتمال برگزاری حج با کاهش سهمیه‌ها
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: عربستان سعودی درباره لغو یا برپایی حج، ۲ بار خلف وعده کرده است یک بار گفتند تا پایان ماه مبارک رمضان و یک بار گفتند تا هشتم شوال، اما هنوز جواب نداده‌اند.
افزایش دو و نیم برابری مشارکت گلستانی‌ها در گلریزان
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / استانی-سیاسی
افزایش دو و نیم برابری مشارکت گلستانی‌ها در گلریزان
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: گلستانی ها در گلریزان مجازی ماه مبارک رمضان ۶۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد کمک کردند.
حوزه عفاف و حجاب بدون متولی مانده/جبران رکود با نمایشگاه مجازی
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / ماه مبارک رمضان / خبرگزاری مهر / نمایشگاه عفاف و حجاب
حوزه عفاف و حجاب بدون متولی مانده/جبران رکود با نمایشگاه مجازی
نشست خبری اختتامیه نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب امروز صبح ۱۲ خردادماه، در خبرگزاری مهر برگزار شد.
مسابقه اینترنتی صحیفه سجادیه با 1400 شرکت‌کننده پایان یافت + اسامی برندگان
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / امام سجاد (ع)
مسابقه اینترنتی صحیفه سجادیه با 1400 شرکت‌کننده پایان یافت + اسامی برندگان
مسابقه اینترنتی دعای وداع ماه مبارک رمضان با 1400 نفر شرکت‌کننده پایان یافت.
معدوم‌سازی بیش از 49 تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در آذربایجان شرقی
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / استانی-اجتماعی / مواد غذایی فاسد / گوشت فاسد
معدوم‌سازی بیش از 49 تن فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در آذربایجان شرقی
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از معدوم سازی بیش از 49 هزار کیلوگرم انواع فرآورده خام دامی غیر بهداشتی در جریان طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه دامپزشکی طی ایام مبارک ماه رمضان در استان خبر داد.
قیمت بالای میوه‌های نوبرانه موقتی است/ شاهد رکود در بازار هستیم + جدول قیمت انواع میوه در میادین تره بار
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / افزایش قیمت / میادین میوه و تره / میوه و تره بار / میوه / ماه مبارک رمضان
قیمت بالای میوه‌های نوبرانه موقتی است/ شاهد رکود در بازار هستیم + جدول قیمت انواع میوه در میادین تره بار
ایلنا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار گفت: قیمت‌های میوه‌های نوبرانه موقتی است.
طبخ و توزیع بیش از ۱۰ میلیون غذای گرم در ماه رمضان
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / رئیس کمیته امداد امام خمینی
طبخ و توزیع بیش از ۱۰ میلیون غذای گرم در ماه رمضان
ایلنا: رئیس کمیته امداد در پیامی از همراهی مردم نیکوکار و نهادهای انقلابی در ماه مبارک رمضان و رزمایش عظیم ایران همدل تقدیر و تشکر کرد.
سریالی که جایگزین "بچه مهندس" می‌شود/ ادامه "سرباز" و "میانبر" منتظرِ آنتنِ مجدد
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / کارگردانان سینما و تلویزیون ایران / بازیگران سینما و تلویزیون ایران / ویروس کرونا / ماه مبارک رمضان / تلویزیون / رسانه ملی / شبکه پنج سیما / شبکه سه / شبکه دو / شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران
سریالی که جایگزین "بچه مهندس" می‌شود/ ادامه "سرباز" و "میانبر" منتظرِ آنتنِ مجدد
"سامو بندری" بعد از سریال "بچه مهندس" به شبکه دو می‌آید و بعد از آن "شاهرگ" به آنتن خواهد رسید. "پرگار" این شب‌ها در شبکه یک سیما جایگزین "زیرخاکی" شده و "سرباز" کماکان آنتن شبکه سه را غُرق کرده و "میانبر" بعد از "پدرپسری" هم منتظرِ آنتن مجدد است.
اعتراف عارف به ناکارآمدی فراکسیون امید و دولت
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / اصلاح‌طلبان / مجلس شورای اسلامی / قانون اساسی / زندان اوین / ماه مبارک رمضان / آمریکا / شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان
اعتراف عارف به ناکارآمدی فراکسیون امید و دولت
عارف نوشت: اگر از عملکرد دولت تدبیر و امید و یا از کارکرد فراکسیون امید و شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان می‌پرسید پاسخ من تصدیق بسیاری از نقدهای شما به ناکارآمدی‌ها و یا فرصت‌سوزی‌هاست.
احتمال رسیدن فصل سوم "از سرنوشت" به پاییز/ فیلمنامه‌‌ای برای رمضان ۱۴۰۰
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / شبکه دو / سریال ایرانی / ماه مبارک رمضان / رسانه ملی / تلویزیون
احتمال رسیدن فصل سوم "از سرنوشت" به پاییز/ فیلمنامه‌‌ای برای رمضان ۱۴۰۰
تهیه‌کننده "شاید برای شما هم اتفاق بیفتد" از پخش فصل سوم "از سرنوشت" در فصل پاییز خبر داد و گفت: احتمالاً ادامه از "سرنوشت" در فصل پاییز به آنتنِ تلویزیون برسد و ان‌شاءالله به دنبال نگارش فیلمنامه‌ای برای رمضان ۱۴۰۰ ایم.
بیش از ۱۳ هزار کیلوگرم کالای اساسی در خراسان جنوبی توزیع شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / استانی-اقتصادی / بازار
بیش از ۱۳ هزار کیلوگرم کالای اساسی در خراسان جنوبی توزیع شد
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۱۳ هزار و ۸۵۰ کیلوگرم کالای اساسی و تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان امسال به صورت اینترنتی در استان خراسان جنوبی توزیع شد.
تعطیلی ۱۸۵ واحد متخلف بهداشتی/معدوم سازی ۷۵۹۳ کیلوگرم مواد غذایی
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / تخلفات بهداشتی / دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی / ماه رمضان ۹۹
تعطیلی ۱۸۵ واحد متخلف بهداشتی/معدوم سازی ۷۵۹۳ کیلوگرم مواد غذایی
رئیس گروه سلامت محیط معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، از انجام ۳۰ هزار بازدید بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط دانشگاه در طی ماه مبارک رمضان خبر داد.
جریمه ۳ میلیاردی واحدهای صنفی متخلف در استان سمنان در ماه رمضان
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / استانی-اقتصادی / منطقه سمنان / سمنان / ماه رمضان / _صنعت
جریمه ۳ میلیاردی واحدهای صنفی متخلف در استان سمنان در ماه رمضان
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تشکیل بیش از ۴۰۰ پرونده تخلف صنفی در طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در سال جاری خبر داد.
مراسم ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام راحل برگزار نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۱۰ / داعش / ماه مبارک رمضان / سالگرد رحلت امام خمینی / مرقد امام خمینی / ویروس کرونا
مراسم ۱۴ خرداد در حرم مطهر امام راحل برگزار نمی‌شود
انصاری گفت: بنا به توصیه‌های پزشکی و به تبعیت از سیره امام که بسیار مقید به دستورات پزشکی بودند مراسم ۱۴ خرداد را در حرم مطهر ملغی کردیم.
تولید، تامین و پخش بیش از ۳۷ هزار دقیقه برنامه از شبکه اشراق
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / استانی-فرهنگی و هنری / رمضان / زنجان / صداوسیما
تولید، تامین و پخش بیش از ۳۷ هزار دقیقه برنامه از شبکه اشراق
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید، تامین و پخش بیش از ۳۷ هزار دقیقه برنامه طی ماه مبارک رمضان خبر داد.
کمک ۱۶۰ میلیون تومانی بنیاد شهید لرستان به ایثارگران
۱۳۹۹/۰۳/۰۹ / استانی-اجتماعی / بنیاد شهید و امور ایثارگران / ماه مبارک رمضان / بنیاد شهید لرستان / همه_باهم_علیه_کرونا / همه علیه کرونا
کمک ۱۶۰ میلیون تومانی بنیاد شهید لرستان به ایثارگران
مدیرکل بنیاد شهید لرستان گفت: حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به ۳۶ واحد آسیب‌دیده از ویروس کرونا، کمک کردیم.
نیروی انتظامی در رزمایش مواسات خوش درخشید
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / عید سعید فطر / قرآن کریم / نیروی انتظامی / ماه مبارک رمضان / سید علیرضا ادیانی / مواسات
نیروی انتظامی در رزمایش مواسات خوش درخشید
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی به نهادینه کردن اندیشه اسلامی که باعث ارتقا روحیه معنوی کارکنان می‌شود، اشاره کرد و گفت: کارکنان نیروی انتظامی در رزمایش مواسات خوش درخشیدند.
روحیه جهادی شاخصه اصلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی است
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / اربعین حسینی / عید سعید فطر / سردار حسن کرمی / نیروی انتظامی / ماه مبارک رمضان / انقلاب اسلامی ایران
روحیه جهادی شاخصه اصلی پلیس در تراز انقلاب اسلامی است
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: برای نزدیک شدن به پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید روحیه جهادی را در بین فرماندهان و کارکنان ارتقا داد.
کمک ۲۲ میلیارد تومانی مردم و خیران آذربایجان شرقی به رزمایش ایران همدل
۱۳۹۹/۰۳/۰۸ / استانی-اجتماعی / کمک به نیازمندان / کمیته امداد امام خمینی
کمک ۲۲ میلیارد تومانی مردم و خیران آذربایجان شرقی به رزمایش ایران همدل
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی ضمن تشریح رزمایش ایران همدل در ماه مبارک رمضان گفت: امسال مردم و خیران استان، ۲۲ میلیارد تومان به جشن رمضان کمک کردند.
۱۳۹۹/۰۳/۰۸
قدردانی امام جمعه دیر از برطرف شدن مشکل کم‌آبی در ماه مبارک رمضان در شهرستان دیر
اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر تسریع یافته به‌گونه‌ای که بر اساس اعلام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در آستانه فصل تابستان طرح‌های آبرسانی یکی پس از دیگری وارد مدار می‌شود.عبدالحمید حمزه‌پور با بیان اینکه سال گذشته ۲۳ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شد اظهار داشت: افتتاح این طرح‌ها روند بهبودی تامین آب و حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاها بهبود داده و این در حالی است که امسال طرح‌های مهمی افتتاح می‌شود.وی از افتتاح طرح‌های آبرسانی در سال جاری خبر داد و بیان کرد: با اجرای طرح‌های مختلف امسال پیش بینی می‌شود ۲۹ حلقه چاه پس از حفر تجهیز و کف شکنی در دالکی، پشتکوه، خورموج، اهرم، دیر، جم، کنگان، دیلم، و در بخش روستایی ۴ حلقه چاه وارد مدار بهره‌برداری شود.افتتاح این …
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
دقت در انتخاب صالح‌ترین ‌فرد در انتخابات پیش‌رو
[شهروند] معارفه قوسیان‌مقدم به‌عنوان دبیرکل جمعیت هلال‌احمر و دونفر دیگر از مدیران جدید دیروز با حضور نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر، رئیس جمعیت و اعضای شورای معاونان و به صورت ویدیوکنفرانس با مدیران عامل استان‌ها برگزار شد. کریم همتی در جلسه معارفه دبیرکل، سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس و رئیس حوزه ریاست جمعیت هلال‌احمر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعیدفطر، گفت: «از نخستین روزهایی که به‌عنوان رئیس جمعیت هلال‌احمر انتخاب شدم، رعایت اخلاق اسلامی مهم‌ترین موضوع برایم بوده و رعایت نزاکت و اخلاق‌مداری بسیار مهم است. همه ما پیرو پیامبری هستیم که علیرغم رأفتی که داشت، با تمام وجود می‌جنگید و از تمامیت …
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / قرآن کریم
تجلیل از برگزیدگان مسابقه حفظ قرآن در ماه خدا
مسئول کانون الزهرا مهد قرآن استان تهران از برگزاری آئین تجلیل از برگزیدگان مسابقه غیر حضوری حفظ قرآن و تقدیر از مربیان ، ویژه ماه مبارک رمضان مساجد منطقه خلیج درغرب تهران خبر داد.
بیش از ۴۰۰۰ گیلانی در ماه رمضان خون اهدا کردند/ کاهش ذخیره خونی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / استانی-اجتماعی / خونگیری / همه_باهم_علیه_کرونا / اهدای خون
بیش از ۴۰۰۰ گیلانی در ماه رمضان خون اهدا کردند/ کاهش ذخیره خونی
مدیر گروه پزشکی انتقال خون گیلان با اشاره به اینکه مردم نوعدوست گیلان در ایام ماه مبارک رمضان ۴۵۰۱ واحد خون و پلاکت اهدا کردند، گفت: ذخیره خون استان کاهش یافته لذا از مردم دعوت می‌کنیم با اهدای خون و پلاکت به بیماران نیازمند کمک کنند.
مسابقۀ کتابخوانی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / ماه مبارک رمضان / امام خمینی (ره)
مسابقۀ کتابخوانی "قرآن از دیدگاه امام خمینی" برگزار می‌شود
مسابقه بزرگ کتابخوانی قرآن از دیدگاه امام خمینی(ره) با محوریت کتاب «قرآن، کتاب هدایت» برگزار می‌شود.
روایتِ داود هاشمی از تهیه‌کنندگانی که به سریال‌های تلویزیون سنجاق می‌شوند/ آخرین خبرها از سریال
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / شبکه پنج سیما / ویروس کرونا / ماه مبارک رمضان / کارگردانان سینما و تلویزیون ایران / سریال ایرانی / شبکه نمایش خانگی / رسانه ملی / تلویزیون
روایتِ داود هاشمی از تهیه‌کنندگانی که به سریال‌های تلویزیون سنجاق می‌شوند/ آخرین خبرها از سریال "رعد و برق"
تهیه‌کننده سریال‌های قدیمی "5 کیلومتر تا بهشت" و "عملیات 125" اعتقاد دارد حالِ بسیاری از سریال‌های تلویزیونی و نمایش‌خانگی خوب نیست؛ از تهیه‌کنندگان سنجاق شده به سریال‌های تلویزیون تا خانه‌های چند میلیاردی و آنچنانی نمایش‌خانگی.
برنامه "ورزشگاه" امشب روی آنتن شبکه پنج/ کرونا و شروع لیگ برتر فوتبال امشب در "ورزشگاه"
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / لیگ برتر فوتبال / ورزشگاه / پیکان / لیگ ایران / ماه مبارک رمضان
برنامه "ورزشگاه" امشب روی آنتن شبکه پنج/ کرونا و شروع لیگ برتر فوتبال امشب در "ورزشگاه"
ایلنا: برنامه "ورزشگاه" امشب ۷ خرداد ماه به بررسی موضوع کرونا و شروع لیگ برتر فوتبال و منع حضور بازیکنان خارجی در لیگ ایران می‌پردازد.
چه‌کار کنیم برکات ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد؟
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / ماه مبارک رمضان
چه‌کار کنیم برکات ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد؟
کارشناس مسائل دینی گفت: در ماه رمضان امسال مردم در عرصۀ بندگی خدا خوب عمل کردند. این طعم شیرین بندگی باید اولین اندوخته و سرمایه ماه رمضان باشد.
اقتدار ‌نظام را مدیون حاج قاسم و محور مقاومت هستیم
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / حاج قاسم سلیمانی / حجت‌الاسلام طیبی‌فر / سپاه پاسداران
اقتدار ‌نظام را مدیون حاج قاسم و محور مقاومت هستیم
به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طیبی‌فر صبح امروز در ستاد سپاه ثارالله کرمان با تبریک عید سعید فطر اظهار داشت: امیدوارم همه ما توفیق پیدا کرده باشیم از سفره ماه مبارک رمضان که خداوند برای میهمانانش انداخته بهره کافی را برده باشیم و بعد از این ماه مبارک نیز خداوند توفیق نگهداری از بهره‌های ماه مبارک رمضان را به ما عنایت کند.
وقتی استاد انصاریان تصمیم گرفت دیگر منبر نرود
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / ماه مبارک رمضان / شبخ حسین انصاریان
وقتی استاد انصاریان تصمیم گرفت دیگر منبر نرود
حدود سی‌وچند سال قبل، یک روز صبح، من نیت واقعی کردم که به تمام منبرهایم خاتمه بدهم و دیگر منبر نروم، به قم بروم و تا آخر عمرم درس بخوانم...
نخستین فراخوان شناسایی ایده‌های اربعینی با رویکردی جدید/ اتفاقی فراتر از یک رقابت
۱۳۹۹/۰۳/۰۷ / ماه مبارک رمضان / امام حسین (ع) / پیاده روی اربعین / اربعین / اربعین
نخستین فراخوان شناسایی ایده‌های اربعینی با رویکردی جدید/ اتفاقی فراتر از یک رقابت
نخستین رویداد شناسایی ایده‌های اربعینی، تلاش‌ می‌کند ایده‌های خلاق مردمی را به خدمت حرکت عظیم الهی اربعین درآورده و گامی هر چند کوچک در جهت آزاد شدن ظرفیت‌های نهفته این پدیده بزرگ بردارند.
پایان تعطیلات قوه غذاییه
۱۳۹۹/۰۳/۰۷
پایان تعطیلات قوه غذاییه
فرخنده رفائی_خبرنگار تعطیلات طولانی به پایان رسید و رستوران‌ها سرانجام بعد از یک وقفه سه‌ماهه در کار، ‌زندگی را از سر گرفتند. رستوران‌ها و اغذیه‌فروشی‌ها البته پیش از این و از نیمه اردیبهشت‌ماه اجازه فعالیت به‌صورت بیرون‌بر را دریافت کرده و کرکره‌ها را بالا کشیده بودند ولی از یک هفته پیش که رئیس‌جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا از بازگشایی رستوران‌ها و هتل‌ها بعد از‌ ماه رمضان خبر داد، آماده شدند تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بعد از‌ ماه مبارک رمضان به‌صورت کامل فعالیت خود را آغاز کنند. …
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / سریال سرباز / مهارت آموزی سربازان
سردار فرحی: سریال «سرباز» انتظاراتمان را برآورده نکرد
سردار سید مهدی فرحی در گفت‌وگو با مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه سریال سرباز پخش شد و واکنش‌های زیادی داشت برخی از مردم این سریال را بنا به آنچه گفته بود نپسندیدند، نظر شما به عنوان فرمانده قرارگاه مهارت آموزی که این سریال به سفارش قرارگاه شما ساخته شده است چیست، اظهار کرد: این سریال همکاری مشترک قرارگاه مرکزی مهارت آموزی و صداوسیما است. طبیعی است که چون مشترک است و شاید سهم صداوسیما بیشتر هم هست با وجود این که اسم آن سرباز است، صداوسیما به دنبال اهداف خود است. نکته دیگری که باید اشاره شود این است که این سریال عملاً برای تابستان برنامه ریزی شده بود، نه برای ماه مبارک رمضان! ظاهراً سریالی که برای ماه رمضان پیش بینی کرده بودند، آماده نشده بود لذا این سریال قدری عجله‌ای شد تا …
«سرباز» انتظاراتمان را برآورده نکرد/ هدف از نشان دادن یک سربازی آرمانی مطالبه گر کردن سربازان بود
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / قرارگاه مهارت آموزی / سید مهدی فرحی / ستاد کل نیروهای مسلح / ماه مبارک رمضان / صدا و سیما / سربازی / سریال سرباز / مهارت آموزی
«سرباز» انتظاراتمان را برآورده نکرد/ هدف از نشان دادن یک سربازی آرمانی مطالبه گر کردن سربازان بود
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی با گلایه از اینکه سریال سرباز انتظارات قرارگاه را برآورده نکرده، گفت: خواستیم آرمان شهر سربازی را در این سریال نشان دهیم و سربازان را مطالبه گر کنیم.
توزیع ۲۷۰۰ بسته معیشتی توسط مؤسسه آبشار عاطفه‌ها در لرستان
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / استانی-اجتماعی / ماه مبارک رمضان / بسته معیشتی / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / همه علیه کرونا
توزیع ۲۷۰۰ بسته معیشتی توسط مؤسسه آبشار عاطفه‌ها در لرستان
مدیر مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌ها با اشاره به افزایش میزان کمک‌های مردمی، گفت: در راستای رزمایش کمک مؤمنانه و مواسات ۲۷۰۰ بسته غذایی به‌صورت هدفمند توزیع شد.
نماهنگ|همدلی‌تان مستدام
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / امام خامنه‌ای / ماه مبارک رمضان
نماهنگ|همدلی‌تان مستدام
پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر معظّم انقلاب گوشه‌هایی از فعالیت‌های صورت‌گرفته در پویش "ایران همدل" را در نماهنگ «همدلی‌تان مستدام!» منتشر کرد.
کمک مؤمنانه؛ تجلی ایمان در شرایط بحران
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / استانی-فرهنگی و هنری / رزمایش کمک به نیازمندان / مواسات و همدلی
کمک مؤمنانه؛ تجلی ایمان در شرایط بحران
دکترسیدجوادهاشمی فشارکی، پژوهشگر و مؤلف کتاب «مدیریت بحران و مدیریت شهری» در یادداشتی که در خصوص رزمایش کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان نگاشته و آن را در اختیار ایسنا قرار داده است می‌نویسد:
بازجوهای پخمه و نفوذی‌های اوایل انقلاب/ چرا
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / کارگردانان سینما و تلویزیون ایران / بازیگران سینما و تلویزیون ایران / ویروس کرونا / ماه مبارک رمضان / شبکه پنج سیما / شبکه سه / شبکه یک / شبکه دو / سریال ایرانی / شبکه های سیمای جمهوری اسلامی ایران
بازجوهای پخمه و نفوذی‌های اوایل انقلاب/ چرا "زیرخاکی" از بقیه سریال‌ها ماندگارتر شد؟
رمضانی‌های تلویزیون روی آنتن رفتند و فقط "بچه‌مهندس" توانست خودش را به "زیرخاکی"برساند و رقابت نزدیکی داشته باشد. زیرا این طنز انقلابی در کنار همه محاسنش، در قالبِ نفوذ هم ماهیت طاغوت را افشا کرد و هم عتیقه‌دزدی‌های اسرائیلی‌ها را به همه نشان داد.
درسی که ماه رمضان به مؤمنان آموخت/ سلام بر ماهی که گناهان در آن کاهش یافت
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / ماه مبارک رمضان
درسی که ماه رمضان به مؤمنان آموخت/ سلام بر ماهی که گناهان در آن کاهش یافت
خداوند در ماه مبارک رمضان روش پرواز به سوی آسمان را به انسانهای مؤمن آموخت؛ پروازی که جز با سبکبار شدن از گناهان و بعد سبکبال شدن حاصل نمی‌شود.
۵۳هزار غذای گرم در بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / استانی-اجتماعی / منطقه چهارمحال و بختیاری / کمیته امداد امام خمینی
۵۳هزار غذای گرم در بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری توزیع شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام ماه مبارک رمضان ۵۳ هزار و ۸۰۷ غذای گرم پخت و در بین نیازمندان استان توزیع شده است.
معاون وزیر بهداشت خبر داد؛ بازگشایی رستوران ها از سه شنبه/ وضعیت تالارهای پذیرایی
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / بازگشایی رستوران ها / علیرضا رئیسی
معاون وزیر بهداشت خبر داد؛ بازگشایی رستوران ها از سه شنبه/ وضعیت تالارهای پذیرایی
شفقنا- معاون بهداشت وزارت بهداشت، از فعالیت مجدد رستوران ها با رعایت پروتکل های بهداشتی از روز سه شنبه ششم خرداد ۹۹ خبر داد. علیرضا رئیسی، گفت: با پایان یافتن ماه مبارک رمضان فعالیت تمامی رستوران‌ها و مراکز عرضه مواد...
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
بن سلمان همچنان از آزادی دخترعمویش امتناع می‌کند!
شاهزاده سعودی بسمه دختر سعود بن عبدالعزیز آل سعود ابراز امیدواری کرده بود که در ماه رمضان، پس از گذشت بیش از یک سال از ربودن و بازداشتش به اتهام تلاش برای فرار از عربستان، از زندان آزاد شود اما پسر عمویش، محمد بن‌سلمان، ولیعهد سعودی درخواست وی را نشنیده گرفت. به گزارش رویترز، شاهزاده بسمه دختر سعود بن عبدالعزیز آل‌سعود پس از ۱۳ ماه بازداشت، سکوتش را شکست و در توییتر خبر بازداشتش را فاش کرد. او از عمویش سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی و پسر عمویش محمد درخواست کرد تا وی را آزاد کنند، زیرا پادشاه سعودی همه ساله در ماه مبارک رمضان برخی از زندانیان را عفو می‌کرد. بسمه در رشته توییت‌هایی نوشت: من از عمو و پسرعموی خود می‌خواهم که وضعیت من را بازبینی و مرا آزاد کنند زیرا من …
وعده حناچی برای ثبت جهانی خیابان ولیعصر
۱۳۹۹/۰۳/۰۶
وعده حناچی برای ثبت جهانی خیابان ولیعصر
با آغاز‌ ماه خرداد، هم تعطیلات ناشی از کرونا و ‌ماه مبارک رمضان به پایان رسید و هم گرمای هوا شدت گرفت. روز‌های بارانی تمام شدند و حال باید به فکر تامین آب مورد نیاز شهروندان و فضای سبز در فصل گرم بود. به گزارش همشهری، در سال‌های گذشته بخشی از درختان خیابان ولیعصر به دلایل مختلف ازجمله ساخت و ساز‌های سنگین، پیاده‌روسازی نادرست و همینطور کمبود آب خشک شدند. شهردار تهران اخیرا از تلاش برای ثبت جهانی خیابان ولیعصر در سال جدید خبر داد و گفت که ثبت جهانی خیابان ولیعصر وارد لیست موقت شده و مسئولان سازمان …
وضعیت رستوران‌ها در ییلاقات اطراف مشهد
۱۳۹۹/۰۳/۰۵
وضعیت رستوران‌ها در ییلاقات اطراف مشهد
ییلاقات اطراف مشهد از جمله "طرقبه"و "شاندیز" بجز آب و هوای خوب و محیط سرسبزی که دارند برای مشهدی‌ها و بسیاری از زائران و مسافرانی که پیش از این به مشهد آمده‌اند به داشتن رستوران‌های متعدد و غذاهای لذیذ همچون "شیشلیک" و "دیزی" معروف هستند. اما بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور و به جهت جلوگیری از گسترش آن و به دستور مقامات بهداشتی رستوران‌های این مناطق همچون سایر نقاط کشور مجبور به تعطیل کردن خدمات خود شدند. اما با توجه به برداشته شدن تدریجی محدودیت‌های اصناف و پایان ماه مبارک رمضان رستوران‌های این مناطق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعالیت خود را آغاز نمودند.
عراق بدون کمک آمریکا «غزوه رمضانی» داعش را خنثی کرد
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / گروه تروریستی داعش / الجزیره / ایالات متحده آمریکا / الحشد الشعبی / ماه مبارک رمضان؛ روزگار کرونایی
عراق بدون کمک آمریکا «غزوه رمضانی» داعش را خنثی کرد
بغداد - ایرنا - ماه مبارک رمضان تمام شد و نیروهای مسلح و «الحشد الشعبی» عراق برای اولین بار بدون کمک گرفتن از نیروهای ائتلاف بین‌المللی به سرکردگی آمریکا توانستند حمله گسترده گروه تروریستی داعش موسوم به «غزوه رمضانی» را با شکست مواجه کنند.
کدام مناطق تهران بیشترین امامزادگان را در خود جای داده است؟
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / ماه مبارک رمضان / شهر تهران / فضای مجازی / شهرداری تهران / گردشگری
کدام مناطق تهران بیشترین امامزادگان را در خود جای داده است؟
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به اینکه تهران ۷۰ امامزاده با اهمیت دارد، مناطقی که بیشترین امامزاده را در خود جای داده است، معرفی کرد.
توزیع 14  هزار بسته معیشتی در کازرون به نیت 14 هزار شهید کازرونی
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / بسته معیشتی
توزیع 14 هزار بسته معیشتی در کازرون به نیت 14 هزار شهید کازرونی
خطیب نماز جمعه شهرستان کازرون در استان فارس، رزمایش مواسات و همدلی را موجب پررنگ‌تر شدن فرهنگ‌سازی جهت دستگیری و کمک مؤمنانانه دانست و افزود: ارگان‌ها و خیرین که از قبل نیمه شعبان مشغول خدمت رسانی و کمک به مردم بودند، با فرمایش مقام معظم رهبری و آغاز رزمایش روند کمک رسانی خود را شتاب زیادی بخشیدند به حدی که می‌توان گفت در منطقه کازرون روند کمک‌ها در ماه مبارک رمضان 10 برابر قبل شده است و این رویه همچنان ادامه دارد.
یادداشت| سبک زندگی رمضانی را در طول سال تداوم دهیم
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / ماه مبارک رمضان
یادداشت| سبک زندگی رمضانی را در طول سال تداوم دهیم
رئیس اداره پژوهش مجمع جهانی اهل‌بیت طی یادداشتی نوشت: سفره ماه مبارک رمضان جمع شد، اما با عمل به درس‌های حیات‌بخش آن، می‌توان سبک زندگی را اصلاح کرد و همواره خود را در کنار این سفره با برکت احساس کرد.
آیین خطبه‌خوانی خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س)
۱۳۹۹/۰۳/۰۵ / حرم حضرت معصومه (س) / قم / حضرت فاطمه معصومه / ماه مبارک رمضان؛ روزگار کرونایی
آیین خطبه‌خوانی خادمان حرم مطهر حضرت معصومه(س)
قم - ایرنا - مراسم خطبه‌خوانی خادمان بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت(ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد سعیدی تولیت این آستان مقدس و با حضور حضرات آیات محمد یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین، سید هاشم حسینی بوشهری امام جمعه موقت قم، سید احمد خاتمی سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمود محمدی عراقی رئیس دفتر رهبری در قم، مرتضی حیدری فرماندار قم و جمعی از علمای حوزه علمیه و مسئولان استان در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر برگزار شد. / عکاس: عباس منجمی گیلانی
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •