چهارشنبه, ۲۵ تیر, ۱۳۹۹ / 15 July, 2020
محمد رضا معتمد
۳ روز قبل
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به فساد اقتصادی برخی از مدیران سابق بانک مرکزی برگزار شد
عاقبت کیف رشوه!اولین جلسه دادگاه برخی از مدیران سابق بانک مرکزی در مجتمع قضایی امام خمینی‫(ره) تهران به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. گفتنی است از کیف اعجاب انگیز در این جلسه دادگاه برخی مدیران سابق بانک مرکزی رونمایی شد.در ابتدای جلسه قاضی مسعودی مقام ضمن تفهیم مواد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری، گفت: متهمان پرونده امید اسدبیگی، مهرداد رستمی چگنی، مجتبی کحال‌زاده، جواد بصیرانی، اکبر لارجانی، فرشاد طالبی، مهدی توسلی، سید رسول سجاد، محسن صالحی، سید محمدرضا حسینی، فرزاد محمدی، اسدالله سیفی، شهریار دربانی، سید محمدرضا آل‫علی، موسی حسین‌زاده، محمدرضا قاعدی، میثم فرجام، محمد نوری، محمد بیرانوند، سید وحید حسینی، حمیدرضا مخبر و رضا انصاری هستند.در ادامه قاضی از شاه محمدی نماینده دادستان خواست …
کاهش زمان امکان معامله «دارا یکم» از ۲ ماه به یک ماه
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / شورای عالی بورس / محمد رضا معتمد / بورس
کاهش زمان امکان معامله «دارا یکم» از ۲ ماه به یک ماه
عضو جدید شورای عالی بورس از تصویب کاهش زمان امکان معاملات صندوق‌های واسطه گری مالی دولت (ETF ها) از ۲ ماه به یک ماه خبر داد.
صدور کد بورسی متقاضیان بعد از پذیره نویسی اولیه
۱۳۹۹/۰۲/۰۹ / محمد رضا معتمد / سازمان بورس و اوراق بهادار / صندوق‌های قابل معامله
صدور کد بورسی متقاضیان بعد از پذیره نویسی اولیه
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس اعلام کرد: با هدف تسهیل حضور مردم در بازار سرمایه دریافت کد بورسی برای پذیره نویسی اولیه عرضه سهام صندوق ETF ضروری نیست.
جزئیات تازه درباره عرضه سهام دولتی/گام اول ۱۶هزار و ۵۰۰ میلیارد
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / محمد رضا معتمد / سازمان بورس و اوراق بهادار / فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی
جزئیات تازه درباره عرضه سهام دولتی/گام اول ۱۶هزار و ۵۰۰ میلیارد
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار با تشریح جزئیات جدید از عرضه سهام دولتی گفت: در گام اول ۱۶ هزار و۵۰۰ میلیارد تومان اوراق به فروش می‌رسد.
سازمان بورس شرایط عرضه سهام دولت در قالب ETF ها را ابلاغ کرد
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ / محمد رضا معتمد / فرابورس / واگذاری شرکت های دولتی
سازمان بورس شرایط عرضه سهام دولت در قالب ETF ها را ابلاغ کرد
سازمان بورس شرایط عرضه سهام دولت در شرکت‌های بورسی و فرابورسی از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس را ابلاغ کرد.
واکنش سازمان بورس به دستکاری در بودجه۹۹ / موازی‌کاری اتاق بازرگانی با سازمان بورس چه تبعاتی دارد؟
۱۳۹۸/۱۱/۲۹ / محمد رضا معتمد / سازمان بورس و اوراق بهادار / بورس تهران / اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران / کارت بازرگانی
واکنش سازمان بورس به دستکاری در بودجه۹۹ / موازی‌کاری اتاق بازرگانی با سازمان بورس چه تبعاتی دارد؟
مدیرکل نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس گفت: اتاق بازرگانی با لابی‌گری در کمیسیون تلفیق مجلس، در پی آن است که مسئولیت صدور مجوز برای موسسات فعال در زمینه‌رتبه‌بندی را در اختیار بگیرد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / محمد رضا معتمد / سازمان بورس و اوراق بهادار / طرح تامین مالی جمعی / بورس تهران
جزئیات طرح تامین مالی جمعی در بازار سرمایه/سازمان بورس نهاد قانونگذار در زمینه کرادفاندینگ شد
یک مقام مسئول در سازمان بورس و اوراق بهادار از انتخاب این سازمان به عنوان نهاد قانونگذار در زمینه کرادفاندینگ(تامین مالی جمعی) خبرداد و گفت: علت اصلی این انتخاب،افزایش شفافیت در معاملات است.
۱۳۹۸/۰۹/۰۹
برندگان جشنواره فیلم‌های ایرانی تورنتو معرفی شدند
پنجمین جشنواره فیلم‌های ایرانی تورنتو که امسال با نام جشنواره فیلم کوروش در کانادا برگزار شد، برندگان خود را شناخت. در این رویداد سینمایی که از ۲۲ تا ۲۸ نوامبر (۱ تا ۷ آذر) برگزار شد، جایزه بهترین فیلم و فیلمنامه به «قسم» ساخته محسن تنابنده رسید و مونا زند حقیقی برای ساخت فیلم «بنفشه‌های آفریقایی» بهترین کارگردان نام گرفت و فاطمه معتمد آریا نیز برای بازی در این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر زن شد. همچنین حامد بهداد برای بازی در فیلم «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد و «پیرمردها نمی‌میرند» ساخته رضا جمالی نیز تقدیرنامه هیات داوران را دریافت کرد. «مطرب» ساخته مصطفی کیایی جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد و جایزه بزرگ جشنواره به «ایرو» ساخته …
۱۳۹۸/۰۷/۰۱ / استاد شجریان / محمدرضا شجریان / تولد شجریان / شهرام ناظری
(ویدئو) اجرای زیبای شهرام ناظری در تولد استاد شجریان
امروز اول مهر ماه هفتاد و نهمین زادروز محمد رضا شجریان، استاد بزرگ موسیقی ایرانی است. این ویدئو از مراسمی است که به مناسب تولد هفتاد و سه سالگی استاد جریان برگزار شد. در حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد. در این جمع هنرمندانی همچون آیدین آغداشلو، مسعود کیمیایی، فاطمه معتمد آریا و ... حضور داشتند. استاد شهرام ناظری در این مراسم قطعه زیبایی را به بهانه تولد استاد شجریان برای میهمانان این مراسم اجرا کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •