چهارشنبه, ۲۵ تیر, ۱۳۹۹ / 15 July, 2020
محمد کشتی آرای
نوسان قیمت در بازار طلا شدت گرفت
۳۱ ساعت قبل / بازار طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
نوسان قیمت در بازار طلا شدت گرفت
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد کشتی آرای با اشاره به اینکه امروز هر انس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۸۰۱ دلار عرضه شده است افزود: امروز هرمثقال طلا ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان در بازارهای داخلی به فروش رسیده است.
تمام معاملات مصنوعات طلا باید در اپلیکشن اتحادیه ثبت شود/ سامانه سکه، گام بعدی است
۱۳۹۹/۰۴/۱۰ / محمد کشتی آرای / سکه / قیمت طلا / اتحادیه طلا و جواهر / سامانه ثبت معاملات سکه
تمام معاملات مصنوعات طلا باید در اپلیکشن اتحادیه ثبت شود/ سامانه سکه، گام بعدی است
نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت: اگر کسی متوجه شد که درخرید طلا از او کلاهبرداری شده بزودی می‌تواند در اپلیکیشن مربوطه، اطلاعات کالا را ثبت تا اتحادیه به آن رسیدگی کند.
امکان ثبت تمام معاملات طلا و سکه تا اسفند فراهم می شود/ رصد معاملات در فضای مجازی
۱۳۹۹/۰۴/۰۷ / طلا / محمد کشتی آرای / اتحادیه طلا و جواهر
امکان ثبت تمام معاملات طلا و سکه تا اسفند فراهم می شود/ رصد معاملات در فضای مجازی
عضو هیات رئیسه اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت:با توجه به احتمال بروز سواستفاده جهت افزایش قیمت طلا وگسترش فعالیت های زیر زمینی، اپلیکیشنی را برای ساماندهی کلیه معاملات ایجاد خواهیم کرد.
بازار طلا نزولی شد/ کاهش ۴۰ هزار تومانی سکه تمام
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / ارز / سکه تمام بهار آزادی / نرخ ارز / طلا / محمد کشتی آرای
بازار طلا نزولی شد/ کاهش ۴۰ هزار تومانی سکه تمام
ایلنا: قیمت‌های اعلام شده امروز، در بازار کاهش 50 هزار تومانی در سکه و کاهش 40 هزار تومانی در نیم و ربع سکه و در هر گرم طلای 18 نیز حدود 11 هزار تومان کاهش قیمت…
مردم به فروش طلا روی آورده‌اند
۱۳۹۹/۰۲/۱۷ / بازار طلا / قیمت طلا / کشتی آرای
مردم به فروش طلا روی آورده‌اند
به گزارش فارس، محمد کشتی آرای رئیس کمیسیون طلا و جواهر در برنامه «روی خط اقتصاد» رادیو اقتصاد گفت: از اسفندماه سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و کنسل شدن مراسم های ازدواج از فعالیت ها واحد های فروش طلا و مسکوکات کاسته شد.
۱۳۹۹/۰۱/۲۳ / خرید و فروش طلا / خرید و فروش مجازی طلا
ممنوعیت خرید و فروش مجازی طلا
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد کشتی آرای گفت: خرید و فروش طلا و جواهر در فضای مجازی طبق قانون ممنوع است و هر گونه مسئولیت ضرر و زیان در این خرید و فروش‌ها به عهده خریدار است.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸ / بازار سکه و طلا / قیمت سکه / قیمت طلا
آخرین قیمت طلا و سکه در بازار
به گزارش میزان، محمد کشتی آرای نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز با قیمت ۶۰۰ هزار و ۲۱۰ تومان معامله می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
نزول قیمت سکه و طلا
طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علی‌رغم اینکه در روزهای ابتدایی هفته‌ای که گذشت افزایش قیمت سکه و طلا وجود داشته است، اما در روزهای پایانی هفته مجددا آن افزایش قیمت از بین رفته و به سطح قیمتی روزهای پایانی هفته پیش از آن بازگشته است. محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مجموع از ابتدای هفته تا روزهای پایانی هفته، سیر قیمت‌ها صعودی بود به این معنا که قیمت سکه و طلا در حدود ۴٠ هزار تومان افزایش داشت. نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: اما در روز پایانی هفته (پنجشنبه) قیمت‌های جهانی کاهش یافت و باعث شد که قیمت سکه و طلا کاهش و سکه به زیر چهار میلیون تومان برسد. از ابتدای هفته تا اواسط هفته قیمت سکه حدود ۴٠ هزار تومان افزایش و در روزهای پایانی هفته این ۴٠ …
۱۳۹۸/۰۸/۱۷
طلا و سکه | ادامه روند نزولی قیمت
شفقنا اقتصادی_ طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علی رغم اینکه در روزهای ابتدایی هفته‌ای که گذشت افزایش قیمت سکه و طلا وجود داشته است، اما در روزهای پایانی هفته مجددا آن افزایش قیمت از بین رفته است. ایسنا نوشت: محمد کشتی آرای  اظهار …
۱۳۹۸/۰۶/۲۰ / محمد کشتی آرای / بازار طلا و سکه
حباب سکه تمام به صفر رسیده است/ سود بانکی کم شود، تقاضا برای خرید طلا افزایش می‌یابد
ایلنا: کشتی‌آرای گفت: نوسانات نرخ ارز و کاهش یا افزایش سود بانکی بر روی قیمت طلا بسیار موثر است. اگر سود بانکی کاهش یابد تقاضا برای خرید طلا افزایش یافته و باعث رشد…
۱۳۹۸/۰۶/۱۴ / طلای کم اجرت / محمد کشتی آرای
طلای دست دوم و کم اجرت بخریم یا نخریم؟
اگر در گوگل سرچ کنید تنها به این جمله می‌رسید که طلای کم اجرت طلایی است که در گذشته توسط فرد دیگری خریداری شده و در صورت نیاز یا تغییر، فرد تصمیم به فروش آن گرفته است.
۱۳۹۸/۰۶/۰۴
قیمت سکه یکشنبه ۳ شهریور ۹۸/ خرید و فروش سکه قفل شد
بازار طلا و سکه تهران به گفته محمد کشتی آرای عضو هیأت مدیره طلا و جواهر تهران، این روزها با کاهش داد و ستدها، به نوعی قفل شده است و با افزایش نرخ جهانی طلا در مقابل افت نرخ ارز، باعث شده است که کاهش قیمت ها چشمگیر نباشد.
۱۳۹۸/۰۵/۱۱
حباب سکه به کمتر از ۱۰۰ هزار تومان رسید
شفقنا- یک کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به کاهش حباب سکه به کمتر از ۱۰۰ هزار تومان گفت: بازار در بهترین زمان خود به سر می‌برد اما نسبت به سال‌های گذشته از رونق کمتری برخوردار است و مصنوعات طلا در رکود به سر می‌برد. محمد کشتی آرای در گفت‌و گو با ایسنا در رابطه با وضعیت هفته گذشته […]
۱۳۹۸/۰۳/۱۸
اتحادیه طلا و جواهر: سکه ۴۵۰ هزار تومان حباب دارد / ورود پول‌های سرگردان به بازار، باعث افزایش تقاضا و قیمت شد
رئیس کمیته تخصصی طلا و جواهر با اشاره به علت رشد شدید قیمت طلا و سکه طی روزهای اخیر گفت: قیمت هر سکه تمام بهار آزادی بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ هزار تومان حباب دارد. محمد کشتی آرای با بیان این که افزایش تقاضا در چند روز گذشته سبب شده که قیمت طلا و سکه افزایش پیدا کند افزود: پول های سرگردان با ورود به بازار طلا و سکه سبب افزایش تقاضا و به دنبال آن افزایش قیمت شده است.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳ / سکه / قیمت سکه بهار آزادی / اتحادیه طلا و جواهر / محمد کشتی آرای
دریافت مالیات از سکه تاثیری در بازار ندارد/نرخ ارز، علت کاهش قیمت
رییس کمیسیون تخصصی طلا با تاکید بر اینکه اخذ مالیات از خریداران سکه، در بازار تاثیری ندارد، گفت: بازار در روزهای اخیر به رغم افزایش قیمت انس جهانی به دلیل کاهش نرخ ارز، روند کاهشی داشته است.
۱۳۹۸/۰۲/۰۶
بررسی تحولات بازار طلا و سکه طی یک هفته گذشته
شفقنا اقتصادی_ یک کارشناس بازار طلا و سکه با اشاره به رشد حباب قیمت سکه تمام گفت: قیمت طلای خام ۱۸ عیار بدون هیچ‌گونه حباب قیمتی با توجه به مؤلفه‌های تأثیرگذار بر آن، روند صعودی به خود گرفته است. به گزارش شفقنا اقتصادی، محمد کشتی آرای درباره و…
۱۳۹۸/۰۱/۱۷
هشدار جدی رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر برای خرید اینترنتی سکه و طلا
شفقنا اقتصادی_ رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر از هموطنان خواست تحت هیچ شرایطی نسبت به خرید سکه و طلا از سایت ها و پیج های دنیای مجازی اقدام نکنند. به گزارش شفقنا اقتصادی_ محمد کشتی آرای درباره فعالیت سایت های خرید و فروش طلا و سکه در دنیای مجازی گفت:‌ از هموطنان عزیز درخواست […]
۱۳۹۷/۱۲/۱۹
آرامش در بازار سکه/ سکه امامی به ۴,۵۶۰,۰۰۰ تومان رسید
بازار سکه تهران دومین روز هفته را با تغییرات جزئی سپری کرده است. روندی که روز گذشته محمد کشتی آرای پیش بینی کرده بود و معتقد بود حداقل در دو سه روز آینده، قیمت‌ها به همین روال باقی بماند و ثبات نسبی را شاهد خواهیم بود.  
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
افزایش نیم درصدی قیمت طلا و سکه/ حباب به ۴۴۰ هزار تومان رسید/ پیش بینی بازار سکه در روز‌های آتی
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در شروع این هفته، با رشد اندک نسبت به پایان هفته گذشته، ارزشگذاری شد. روندی که به گفته محمد کشتی آرای حاصل تعادل در عرضه و تقاضا بوده و به نظر می‌رسد در دو تا سه روز آینده نیز با ثبات نسبی سپری شود. هرچند در این میان، به رغم تعطیلی بازار جهانی طلا در روز آینده، تغییرات نرخ ارز در بازار تهران اثرگذار خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
چرا سکه امروز گران شد؟/ عدم تقاضا، حباب سکه را کاهش داد
بازار سکه تهران امروز شاهد افزایش قیمت‌ها بود. روندی که به رغم ثبات نسبی نرخ ارز، تحت تاثیر افزایش نرخ جهانی طلا قرار داشت و باعث شد در لحظه تنظیم این گزارش، هر قطعه سکه تمام طرح جدید با رشد ۷۰ هزار تومانی نسبت به پایان هفته گذشته همراه شود. محمد کشتی آرای معتقد است در بازار امروز، کاهش تقاضا باعث کم شدن حباب سکه شده است.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •