شنبه, ۱۷ خرداد, ۱۳۹۹ / 6 June, 2020
موسی شاعری
شهردار اهواز به قرنطینه رفت
۱۳۹۹/۰۲/۱۸ / جامعه / کرونا / اهواز
شهردار اهواز به قرنطینه رفت
 موسی شاعری شهردار اهواز به دلیل مثبت شدن تست کرونایش از روز پنجشنبه به قرنطینه خانگی رفت.
تست کرونای شهردار اهواز مثبت اعلام شد
۱۳۹۹/۰۲/۱۸
تست کرونای شهردار اهواز مثبت اعلام شد
تست کرونای موسی شاعری شهردار کلانشهر اهواز مثبت اعلام شد.  وی هم اکنون در قرنطینه خانگی به سر می‌برد و به تجویز پزشک دارو مصرف می‌کند.
تندیس شهید قاسم سلیمانی در اهواز رونمایی شد
۱۳۹۸/۱۱/۲۸ / قاسم سلیمانی / استاندار خوزستان / غلامرضا شریعتی / شهرداری اهواز / موسی شاعری
تندیس شهید قاسم سلیمانی در اهواز رونمایی شد
اهواز- تندیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سه راه فرودگاه شهر اهواز رونمایی شد.
مردم اهواز و کارون در خانه خود حبس شده اند/ آب فروکش نکرد
۱۳۹۸/۰۹/۲۷ / شهرداری اهواز / آبگرفتگی معابر / موسی شاعری
مردم اهواز و کارون در خانه خود حبس شده اند/ آب فروکش نکرد
اهواز - با گذشت سه روز از بارندگی شدید روز دوشنبه در خوزستان، هنوز برخی خانه‌ها در اهواز و کارون زیر آب است و مردم در خانه‌های خود حبس شده اند.
شهردار اهواز مطرح کرد: ایجاد خط لوله موقت در اهواز برای تخلیه آب به کارون
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
شهردار اهواز مطرح کرد: ایجاد خط لوله موقت در اهواز برای تخلیه آب به کارون
شفقنا- خوزستان شهردار اهواز با اشاره به آبگرفتگی مناطق مختلف شهر در پی بارندگی گفت: نقاط بحرانی و مشکلات هر منطقه مشخص است اما زیرساخت‌ها فراهم نیست. موسی شاعری در جلسه ستاد مدیریت بحران خوزستان که امروز (۲۶ آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان هواشناسی میزان بارندگی در اهواز را بین ۳۵ تا ۶۵ میلیمتر پیش‌بینی کرده […]
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / موسی شاعری / شهردار اهواز / شهرداری اهواز / شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
نفت در توسعه اهواز مشارکت نمی کند/ سهم مردم آلایندگی است
اهواز- شهردار اهواز گفت: نفت در امر توسعه شهری و استانی مشارکت نمی کند و این موجب شده است که تنها آلایندگی‌ها و آلودگی‌های سهم خوزستان از این میزبانی باشد.
۱۳۹۸/۰۶/۱۳ / موسی شاعری / خوزستان / اهواز / شهرداری اهواز
فاینانس کردن متروی اهواز کلاه‌گشادی بر سر مردم بود
اهواز-ایرنا- مدیرعامل سازمان قطار شهری با اشاره به اینکه فاینانس کردن پروژه متروی اهواز کلاه‌گشادی برسر مردم بود گفت: قرارداد پروژه متروی شهرهای اهواز و کرج در میان ۹ کلانشهر کشور، به صورت فاینانس بسته شده که سرنوشت پروژه هر ۲ شهر نیز مشابه است.
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
بانک شهر موفق در حمایت از توسعه و عمران شهرها
شهردار کلانشهر اهواز با اشاره به اهمیت تعامل بانک شهر با مدیریت شهری کلانشهرها، اقدامات این بانک را در حمایت از توسعه و عمران شهرها موفق دانست و بر ضرورت توسعه روابط متقابل در راستای خدمت رسانی هرچه بهتر به شهروندان تاکید کرد.به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، موسی شاعری با اشاره به سابقه خوب و قابل توجه میان مدیریت شهری اهواز و این بانک گفت: با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بانک شهر ، می توان خدمات بهتر و شایسته تری به شهروندان ارائه داد.وی با تاکید بر لزوم حمایت بیشتر بانک شهر از اجرای پروژه های شهری اهواز افزود: امیدواریم این بانک با اختصاص تسهیلات ویژه به منظور توسعه و آبادانی، کلانشهر اهواز را نیز همانند سایر کلانشهرهای کشور یاری کند.شهردار اهواز با اشاره به محبوبیت بانک …
۱۳۹۸/۰۴/۳۰ / موسی شاعری / اهواز / حقوق و دستمزد
توضیحات شهردار اهواز درباره بخشنامه جالب و جدید خود
«موسی شاعری» شهردار اهواز درباره ابلاغ بخشنامه به کلیه شهرداران در این باره که «باید حقوق خود را بعد از حقوق کارگران دریافت کنند» در برنامه سلام صبح بخیر توضیح داد.
۱۳۹۸/۰۴/۱۷
مقاومت در برابر طرح ناحیه محوری پذیرفتنی نیست
شهردار اهواز در جلسه شورای اداری با تاکید بر لزوم اجرای صحیح طرح ناحیه محوری گفت: مقاومت در برابر اجرای این طرح از جانب هیچ کس و به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.در این جلسه که با حضور تنی چند از معاونین و مدیران شهرداری تشکیل شد، موسی شاعری بیان کرد: طرح ناحیه محوری یکی از طرح های موفق اجرا شده در کلانشهرهای دیگر است و قطعاً با اجرای صحیح این طرح ارتقا کیفیت خدمات را شاهد خواهیم بود.وی افزود: رییس ناحیه از بهترین و کارآمدترین پرسنل شهرداری است که موظف به ارائه انواع خدمات و نظارت بر حسن اجرای کار در محدوده خود است و باید پاسخگوی کلیه اتفاقات ناحیه خود باشد.شهردار اهواز با بیان اینکه گرفتن پست به معنای پذیرش مسئولیت و تعهد است، اظهار کرد: با توجه به مسئولیت های سنگین روسای نواحی باید امکانات و ابزار …
۱۳۹۸/۰۳/۱۲
مدیریت شهری نیازمند نگاهی همگرایانه از سوی همه دستگاههاست
ستاد استقبال از عید فطر با حضور موسی شاعری سرپرست شهرداری اهواز و شهردار منتخب، معاونین و مدیران مناطق هشتگانه برگزار شد.در این جلسه شهردار منتخب اهواز گفت: مدیریت شهری، نیازمند یک نگاه همگرایانه از سوی همه دستگاه هاست و شهرداری به تنهایی قادر به حل مشکلات با توجه به شرایط اقتصادی موجود نیست. وی ادامه داد : انتظار داریم فضایی ایجاد شود و این نگاه جزیره ای نسبت به شهرداری که باید به تنهایی مشکلات را حل کند رفع شود و نگاه همدلانه ای جایگزین آن شود. وی وجود هرگونه استخدام و تبدیل وضعیت را طبق بخشنامه موجود غیر ممکن دانست و افزود: هر مدیری که از این بخشنامه تخطی کند، تعلیق و برکنار خواهد شد. سرپرست وشهردار منتخب اهواز، ریشه بسیاری از مشکلات را عدم وجود نظارت کافی عنوان و تصریح کرد : باید برای رفع …
۱۳۹۸/۰۲/۲۶ / اجتماعی / شورای شهر / عزل شهردار / انتخاب سرپرست شهرداری
روز پر حاشیه شورای شهر در عزل و نصب شهردار اهواز
اهواز - ایرنا- اعضای شورای شهر اهواز پس از کش و قوس فراوان سرانجام در هفتاد و نهمین نشست علنی این شورا با 11 رای موافق از مجموع 13 رای، منصور کتانباف شهردار اهواز را برکنار و موسی شاعری را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کردند.
۱۳۹۸/۰۲/۲۶ / شهردار اهواز / منطقه اهواز
برکناری کتانباف از شهرداری اهواز
در جلسه علنی شورای شهر اهواز که با موضوع استیضاح شهردار برگزار شد، منصور کتانباف با آراء اعضا برکنار و موسی شاعری به عنوان سرپرست شهرداری اهواز انتخاب شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •