جمعه, ۲۶ دی, ۱۳۹۹ / 15 January, 2021
نظرسنجی آنلاین
سه مطالبه مردمی برای مقابله با آلودگی هوا
۴ روز قبل / نظرسنجی آنلاین / ایرنا / آلودگی هوا
سه مطالبه مردمی برای مقابله با آلودگی هوا
تهران- ایرنا- نتایج یک افکارسنجی آنلاین در ایرنا نشان داد؛ ۴۵.۴ درصد از افراد شرکت‌کننده در این پژوهش برای مقابله با آلودگی هوا درکوتاه مدت « تعطیلی صنایع آلاینده» را پیشنهاد دادند. « اعلام تعطیلی عمومی» و « تشدید محدودیتها در زمینه تردد خودروهای شخصی و سنگین» از دیگر پیشنهادات این شرکت کنندگان است.
خواسته مردم از مسوولان در حوزه مسکن چیست؟
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / نظرسنجی آنلاین / ایرنا / مسکن
خواسته مردم از مسوولان در حوزه مسکن چیست؟
تهران- ایرنا- نتایج یک افکارسنجی آنلاین در ایرنا نشان داد: ۳۶ درصد از افراد شرکت‌کننده در این پژوهش مجازی می گویندافزایش ساخت و ساز و تولید مسکن می تواند در کنترل قیمت اجاره بها نقش بیشتری داشته باشد و ۳۴ درصد دیگر نیز تشدید نظارت جامع بر بازار اجاره را دومین عامل مهم دراین زمینه معرفی کردند.
دلالان و واسطه‌گران  را از بازار مسکن حذف کنید
۱۳۹۹/۱۰/۰۸ / نظرسنجی آنلاین / ایرنا / مسکن
دلالان و واسطه‌گران را از بازار مسکن حذف کنید
تهران- ایرنا – نتایج یک افکارسنجی آنلاین ایرنا نشان داد: ۲۶.۷ درصد از افراد شرکت کننده در این پژوهش مجازی معتقدند حذف  «‌دلالی و واسطه گری » بیشترین نقش را در کاهش قیمت مسکن دارد. «کاهش قیمت مصالح ساختمانی» با ۲۲.۳ درصد دومین عامل کاهش قیمت مسکن از سوی مخاطبان  معرفی شده است.
افزایش 4 برابری استرس در کودکانی که قرنطینه شده اند/ درمان خانه‌نشینی کودکان
۱۳۹۹/۱۰/۰۴
افزایش 4 برابری استرس در کودکانی که قرنطینه شده اند/ درمان خانه‌نشینی کودکان
مطالعات نشان داده که خانه‌نشینی کودکان تأثیرات منفی زیادی بر رفتار والدین و کودکان داشته، این مطالعات که بین کودکان 2تا 14سال به‌صورت یک نظرسنجی آنلاین صورت گرفته نشان داده است که سطح استرس در کودکانی که قرنطینه شده‌اند تا چهار برابر افزایش یافته است.
۱۳۹۹/۱۰/۰۱
60 درصد فرانسوی‌ها از ماکرون ناراضی‌اند
نتایج تازه‌ترین نظرسنجی آنلاین نشان می‌دهد، حدود ۶۰ درصد از فرانسوی‌ها از عملکرد رئیس جمهور و نخست‌وزیر کشورشان ناراضی هستند.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، این نظرسنجی از سوی موسسه افکارسنجی دولتی فرانسه (IFOP) در میان ۱۹۳۶ تن در رده سنی ۱۸ سال به بالا انجام شد.براساس این نظرسنجی، ۶۰ درصد از فرانسوی ها گفتند که از عملکرد امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه که اکنون بر اثر ابتلا به کرونا در قرنطینه به سر می برد، رضایت ندارند. حدود ۵۹ درصد هم گفته اند که از عملکرد نخست وزیر فرانسه رضایت ندارند.روز پنجشنبه دفتر ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد، تست کرونای امانوئل ماکرون مثبت شده است. کاج الیزه در بیانیه ای در رابطه با این مساله گفت، رئیس جمهوری تست پی سی آر انجام داده و علائم کرونا دارد.این …
امانوئل مکرون دیگر محبوب نیست
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / اقتصادنیوز / جمهور / رده / کشورشان / ifop
امانوئل مکرون دیگر محبوب نیست
اقتصاد نیوز : نتایج تازه‌ترین نظرسنجی آنلاین نشان می‌دهد، حدود ۶۰ درصد از فرانسوی‌ها از عملکرد رئیس جمهور و نخست‌وزیر کشورشان ناراضی هستند.
موافقت اکثر مردم با برگزاری یلدای آنلاین و دور از هم
۱۳۹۹/۰۹/۳۰ / نظرسنجی آنلاین / ایرنا / افکارسنجی / هراس جهانی از ویروس کرونا
موافقت اکثر مردم با برگزاری یلدای آنلاین و دور از هم
تهران- ایرنا-نتایج یک افکارسنجی آنلاین ایرنا نشان داد: بیش از نیمی از شرکت کنندگان(۵۲.۲ درصد) دراین پژوهش موافق برگزاری شب یلدای امسال به صورت مجازی هستند. علاوه براین حدود ۷۰ درصد از مخاطبان تاکید کردندکه دراین شب به همراه خانواده در خانه می مانند تا به قطع یا کاهش زنجیره انتقال در کشور کمک کنند.
در این مکان ها خطر ابتلا به کرونا بیشتر است
۱۳۹۹/۰۹/۲۸ / کرونا
در این مکان ها خطر ابتلا به کرونا بیشتر است
اقتصادنیوز : نتایج یک نظرسنجی آنلاین نشان می‌دهد که افراد بیشتر در چه مکان‌هایی به کرونا ویروس مبتلا شده‌اند.
مردم عاملان گرانی خودرو را معرفی کردند
۱۳۹۹/۰۹/۲۴ / نظرسنجی آنلاین / ایرنا / خودرو
مردم عاملان گرانی خودرو را معرفی کردند
تهران- ایرنا – نتایج یک افکارسنجی آنلاین ایرنا نشان داد: ۴۳.۶ درصد از افراد شرکت کننده در این پژوهش مجازی معتقدند «‌دلالان و واسطه گران » بیشترین نقش را در گرانی خودرو دارند. مخاطبان این نظرسنجی «رقابتی نبودن بازار خودرو» را نیز با ۳۳.۹ درصد دومین عامل گرانی خودرو معرفی کردند.
رقابت سوریان و گرایی در نظرسنجی محبوب ترین فرنگی کار جهان
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / نظرسنجی آنلاین / کشتی فرنگی / اتحادیه جهانی کشتی / حمید سوریان
رقابت سوریان و گرایی در نظرسنجی محبوب ترین فرنگی کار جهان
تهران _ ایرنا _ «حمید سوریان» و «محمدعلی گرایی» در نظرسنجی محبوب ترین فرنگی کار دنیا در فضای مجازی که از سوی اتحادیه جهانی کشتی برگزار می‌شود به فینال راه یافتند.
کرونا به نیمی از روس‌ها خسارات مالی وارد کرد
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / مسکو / ویروس کرونا / روسیه / نظرسنجی آنلاین / هراس جهانی از ویروس کرونا
کرونا به نیمی از روس‌ها خسارات مالی وارد کرد
مسکو - ایرنا - براساس نظر سنجی انجام شده در ورسیه، حدود ۵۰ درصد شهروندان روسی در همه گیری ویروس کرونا دچار صدمه مالی شده اند.
امید به آینده بهتر بورس افزایش یافته است
۱۳۹۹/۰۹/۰۵ / نظرسنجی آنلاین / ایرنا / بورس / بازار بورس
امید به آینده بهتر بورس افزایش یافته است
تهران- ایرنا –بیش از ۵۴ درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی برخط ایرنا با بیان اینکه "شاخص بورس در ماه های آینده بهتر خواهد شد" بر امیدواری به آینده بازار سرمایه در کشور تاکید کردند.
وزیر بهداشت آلمان: واکسن کرونا تا یک ماه دیگر در دسترس است
۱۳۹۹/۰۹/۰۳ / ویروس کرونا / نظرسنجی آنلاین / آلمان / واکسن کرونا
وزیر بهداشت آلمان: واکسن کرونا تا یک ماه دیگر در دسترس است
تهران- ایرنا- «ینس اشپان» وزیر بهداشت آلمان ابراز امیدواری کرد واکسن بیماری کووید-۱۹ حداکثر تا پایان سالی جاری میلادی برای واکسیناسیون سراسری در دسترس قرار گیرد.
افراط‌گرایی در آلمان همچنان رو به‌افزایش است
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / بیگانه ستیزی / نظرسنجی آنلاین / آلمان / افراطیون راستگرا
افراط‌گرایی در آلمان همچنان رو به‌افزایش است
تهران- ایرنا- تحقیقات نشان می‌دهد تفکرات افراط‌گرایانه و ضد دموکراسی به‌ویژه در ایالت‌های شرقی آلمان همچنان روندی افزایشی دارد.
افزون بر ۷۵ درصد مردم موافق اعمال سیاست های سخت گیرانه ضد کرونا هستند
۱۳۹۹/۰۸/۱۳ / ویروس کرونا / نظرسنجی آنلاین / سهم_من_در_مهارکرونا / قرنطینه / کرونا و حمل و نقل شهری / هراس جهانی از ویروس کرونا
افزون بر ۷۵ درصد مردم موافق اعمال سیاست های سخت گیرانه ضد کرونا هستند
تهران- ایرنا – نتایج دومین افکارسنجی آنلاین سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی نشان می دهد: بیش از ۷۵ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی سراسری، موافق با اعمال سیاست های سخت گیرانه برای کنترل کرونا هستند.
نظرسنجی اینستاگرامی سازمان ملل درباره آینده جهان در شرایط کرونا
۱۳۹۹/۰۸/۰۲ / ویروس کرونا / نظرسنجی آنلاین / سازمان ملل متحد / هراس جهانی از ویروس کرونا
نظرسنجی اینستاگرامی سازمان ملل درباره آینده جهان در شرایط کرونا
تهران - ایرنا- سازمان ملل متحد در تازه‌ترین پست خود در اینستاگرام به مناسبت ۷۵ سالگی این نهاد بین‌المللی از تمام مردم دنیا خواست در نظرسنجی مربوط به آینده جهان در شرایط کرونا شرکت کنند.
افکارسنجی آنلاین ایرنا راه‌اندازی شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۹ / ویروس کرونا / نظرسنجی آنلاین / افکارسنجی / اختصاصی ایرنا
افکارسنجی آنلاین ایرنا راه‌اندازی شد
تهران- ایرنا- سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به منظور اطلاع‌رسانی و کسب آرای عمومی در مورد موضوع‌ها و مسائل مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی از امروز (سه‌شنبه) پنل «افکارسنجی» آنلاین را برای نخستین‌بار در تارنمای اصلی خود راه‌اندازی کرد.
راند جدید صعود طلا آغاز شد؟
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / پول / دلار / وال استریت
راند جدید صعود طلا آغاز شد؟
دنیای‌اقتصاد نوشت: هفته‌ای که گذشت را در حقیقت می‌توان هفته تثبیت قیمت طلا بالای مرز روانی ۱۸۰۰ دلار دانست. با اینکه طلا ۶ هفته متوالی است در روند صعودی قرار دارد، اما نظر تحلیلگران موسسات مختلف اقتصادی و نظرسنجی سایت کیتکو نیز نشان می‌دهد که شرکت‌کنندگان در آن همچنان به صعودی بودن قیمت فلز زرد باور دارند. تحلیلگران بخش وال‌استریت و خرده‌فروشان شرکت‌کننده در نظرسنجی آنلاین مین‌استریت مانند هفته گذشته به ادامه روند یک ماه و نیم گذشته ارزش اونس رای داده‌اند.
والیبال نشسته قهرمان جام جهانی در نظرسنجی جنبش پارالمپیک
۱۳۹۹/۰۳/۰۶ / والیبال نشسته
والیبال نشسته قهرمان جام جهانی در نظرسنجی جنبش پارالمپیک
در پایان جام جهانی ورزش‌های پارالمپیکی که بر مبنای نظرسنجی آنلاین انجام شد، والیبال نشسته قهرمان جام جهانی پارالمپیک شد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
رشد جهانی طلا متوقف نمی شود
نظرسنجی‌های هفتگی کیتکونیوز نشان می‌دهد بیشتر کارشناسان وال‌استریت و سرمایه‌گذارها، ادامه روند افزایشی قیمت طلا در هفته جاری را پیش‌بینی کردند. به گزارش ایسنا، سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و معامله‌گران به ادامه روند تسهیل سیاست پولی به عنوان عامل حمایت‌کننده از رشد قیمت طلا و همچنین آمار اقتصادی نامطلوب اشاره کردند. آمار اقتصادی نامطلوب هفته گذشته با انتشار آمار هفتگی متقاضیان دریافت بیمه بیکاری در آمریکا که سه‌میلیون نفر دیگر افزایش داشت و کاهش ۱۶.۴درصدی خرده‌فروشی آمریکا در آوریل مورد توجه قرار گرفت. در نظرسنجی کیتکونیوز از کارشناسان وال‌استریت برای هفته جاری، ۱۴نفر شرکت کردند که از میان آنها ۱۰نفر معادل ۷۱درصد به افزایش قیمت طلا و دونفر …
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
بازار جهان در دست طلا
[ایسنا] در نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه‌گذاران نسبت به ادامه روند افزایش قیمت طلا و اوج گرفتن از رکورد پایین اواسط ماه میلادی گذشته ابراز خوش‌بینی کردند. باب هابرکورن، کارگزار ارشد کالا در شرکت «آر جی او فیوچرز» در این باره به کیتکونیوز گفت: «با توجه به سیاست پولی تسهیلی، نرخ‌های بهره صفر، نابودی مشاغل و مبارزات متعدد در عرضه اقتصادی، دشوار بتوان تصور کرد که طلا در هفته جاری صعود نخواهد کرد.» در نظرسنجی کیتکونیوز از کارشناسان وال استریت، ۱۲نفر شرکت کردند که از میان آنها ۱۱نفر معادل ۹۲ درصد به افزایش قیمت و یک نفر دیگر معادل 8درصد نظری نداشت. در این بین، ۱۲۴۵ نفر در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز شرکت کردند که از میان آنها، ۸۳۴ نفر معادل …
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
نقره بر سکوی اول
تحلیلگران انتظار دارند سال 2020 نیز، مانند سالی که گذشت، همراه با نااطمینانی‌ها و آشفتگی‌های قابل توجه باشد. سرمایه‌گذاران در روزهای آخر سال میلادی با این پرسش مهم روبه‌رو هستند که پس از فروکش کردن تنش‌هایی مانند جنگ تجاری بین آمریکا و چین، منازعات برگزیت، تهدیدات رکود جهانی و بازده منفی اوراق قرضه، که در سال جاری نسبتا در اوج قرار داشتند، در سال آینده کدام دارایی می‌تواند پیروز جنگ بازدهی در بازارها باشد. سایت کیتکو در آخرین نظرسنجی خود از معامله‌گران بازار درباره چشم‌انداز فلزات ارزشمند و دارایی‌های امن سرمایه در سال آینده یک نظرسنجی آنلاین برگزار کرد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۵
اخبار تئاتر|مشارکت مردم در نظرسنجی آنلاین نمایش "مشروع"
مخاطبان نمایش تعاملی "مشروع" به کارگردانی آریان رضایی مشارکت خود را در این اجرا با شرکت در نظرسنجی آنلاین آغاز می‌کنند.
۱۳۹۸/۰۴/۱۲
اینفوگرافیک/ استفاده از ارز دیجیتال چقدر رواج دارد؟
طبق نظرسنجی جهانی سایت «استاتیستا»، استفاده از ارز دیجیتال در ترکیه بیش از سایر کشورها رواج دارد. ارز دیجیتال، یک ارز مجازی است که به عنوان یک ابزار مبادله طراحی شده است. از هر پنج ترکیه‌ای که در نظرسنجی آنلاین ۲۰۱۹ شرکت کردند، یک نفر از ارز دیجیتال استفاده کرده یا صاحب ارز دیجیتال بوده است. طبق این نظرسنجی، استفاده از ارز دیجیتال در آمریکای لاتین بیش از سایر مناطق بوده است.
۱۳۹۸/۰۱/۰۱
ظریف خبرسازترین شخصیت سیاسی سال ۹۷ از نگاه مخاطبان تابناک
سایت تابناک برای باخبر شدن از نظریات مخاطبانش طی یک نظرسنجی آنلاین از آن‌ها خواست از میان حسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت، علی ربیعی وزیر سابق کار، محمود احمدی نژاد، محمد جواد ظریف و محمد باسط درازهی و سید ابراهیم رئیسی خبرسازترین شخصیت سیاسی سال ۹۷ را مشخص کنند.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •