سه شنبه, ۱ بهمن, ۱۳۹۸ / 21 January, 2020
هفته دفاع مقدس
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ / ...
دیپلماسی
«فریبا عادلخواه» از اتهام جاسوسی تبرئه شد وکیل مدافع فریبا عادلخواه و رولاند مارشال گفت: «خانم عادلخواه از اتهامات جاسوسی و تشویش اذهان عمومی تبرئه شد.» سعید دهقان در گفت‌وگو با ایسنا در این‌باره اظهار کرد: «خانم عادلخواه علاوه بر تبرئه از  اتهام جاسوسی،  از اتهام تشویش اذهان عمومی از طریق طرح مباحثی نظیر مخالفت با قانون حجاب اجباری و مخالفت با قوانین تبعیض‌آمیز میان زن و مرد هم تبرئه شد.» او افزود: «در جلسه رسیدگی به پرونده عادلخواه که بیش از سه ساعت طول کشید، شعبه اول بازپرسی دادسرای امنیت شهید مقدس اوین، پس از اخذ آخرین دفاع و همچنین دفاعیات کتبی و شفاهی، درنهایت در مورد اتهامات جاسوسی و تشویش اذهان عمومی برای فریبا عادلخواه، …
هفته برگزاری نشست‌های اختتامیه و تمدید رویدادهای ادبی
مهر / ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ / فرهنگی و هنری
هفته برگزاری نشست‌های اختتامیه و تمدید رویدادهای ادبی
اولین هفته دی‌ماه، دربردارنده اخبار برگزاری مراسم و برنامه‌های مختلف که ۳ عنوانشان اختتامیه بود و همچنین تمدید دو رویداد نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و شرکت در طرح پایتخت کتاب است.
  کتاب و کتابخوانی  وزارت ارشاد  کتاب
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس: ۴۰۰ قرارداد پژوهشی در دست داریم
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / فرهنگی و هنری
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس: ۴۰۰ قرارداد پژوهشی در دست داریم
علی‌محمد نائینی گفت که هفته پژوهش فرصتی مناسب برای بررسی و کشف گنج‌های دوران دفاع مقدس است که هنوز خیلی از آنها کشف نشده است.
برپایی نشست صمیمانه با بیش از ۱۰۰پژوهشگر دفاع مقدس در هفته پژوهش
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ / فرهنگی و هنری
برپایی نشست صمیمانه با بیش از ۱۰۰پژوهشگر دفاع مقدس در هفته پژوهش
نشست صمیمانه با بیش از ۱۰۰ تن از پژوهشگران حوزه دفاع مقدس در هفته پژوهش توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار می‌شود.
  جمهوری اسلامی ایران  جنگ تحمیلی  علی محمد نائینی  دفاع مقدس  مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ / ...
عزت و سربلندی کشورمان مرهون تفکر بسیجی است
تبریز – ماهان فلاح: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مراسمی با حضورمدیر، مسئولان و جمعی از کارکنان منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران در تبریز برگزار شد.مدیرمنطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران در ابتدای مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج، به بررسی و تبیین جایگاه بسیج در انقلاب اسلامی، معرفی افکار و اندیشه های بسیج در جامعه و نقش بسیج در حفظ ارزشهای دفاع مقدس پرداخت.یداله بایبوردی به عشق و ایثار، شجاعت و از خودگذشتگی بسیجیان اشاره کرد وافزود: اگر به دنبال عزت و سربلندی میهن اسلامیمان هستیم باید با تمام توان در همه عرصه های سازندگی همت گماشته و دنباله رو اهداف بسیجیان 8 سال دفاع مقدس باشیم چرا که حضور بسیجیان در عرصه های مختلف باعث افتخارآفرینی بوده و یک ضرورت محسوب می شود.در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج …
رویداد 24 / ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ / اقتصادی
گرامیداشت هفته بسیج در فولاد مبارکه
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و طی مراسمی، فرمانده سپاه شهرستان مبارکه، جمعی از معاونین، مدیران و اعضای حوزه مقاومت بسیج این شرکت با گلباران قبور مطهر شهدای آرمیده در معراج الشهدای فولاد مبارکه از رشادت‌های بسیجیان و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجلیل نمودند.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ / ...
جشن بزرگ چهلمین بهار بسیج برگزار شد
به مناسبت هفته بسیج، مراسم بزرگداشتی با یاد دو شهید ملارد، مرتضی ابراهیمی و مصطفی رضایی در فرهنگسرای صفادشت برگزار شد. در این مراسم که با حمایت و پشتیبانی هلدینگ رایزکو انجام شد از فرماندهان پایگاه بسیج، پیشکسوتان و شورای حوزه بسیج و همچنین آزادگان تجلیل به عمل آمد. این مراسم در حضور مهمانانی همچون حاج‏آقا حسینی امام‌جمعه صفادشت، کریمی شهردار ملارد و سرهنگ جهانی‌نژاد فرمانده سپاه ملارد برگزار شد.در این مراسم حجت‌الاسلام مظلوم، ضمن تبریک هفته بسیج، از رشادت‌ها و ایثارگری‌های بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس و همچین حضور موثر در دوران پس از جنگ تحمیلی سخن گفت.
تابناک / ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ / اقتصادی
حرکت گروه بهمن با تفکر بسیجی در توسعه و اشتغال قابل توجه و تقدیر است
سردار کریمی جانشین سپاه محمد رسول الله استان تهران در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و شهدای گروه بهمن با اشاره به رشادت های بسیجیان در ایام دفاع مقدس و تمامی مراحل انقلاب گفت: امروز در مرز 40 سالگی بسیج، تفکر بسیجی می بایست در صنعت شکل بگیرد و راه رهایی از وابستگی صنعت، حرکت با نگاه و تفکر بسیجی است.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ / ...
برگزاری کارگاه تغذیه ورزشی ویژه کارکنان شرکت برق منطقه ای خوزستان
به همت اداره ورزش با هدف ارتقا سطح سلامتی و آگاهی از تاثیر علم تغذیه در عملکرد ورزشکاران ، دو کارگاه تغذیه ورزشی در شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد.این کارگاه در دو روز مجزا و به صورت جداگانه برای همکاران خانم و آقا در سالن کنفرانس ساختمان شماره یک شرکت برق منطقه‌ای توسط برگزار شد.مدرس این دوره سید علیرضا شریفی رئیس اداره ورزش و کارشناس حرفه‌ای تغذیه‌ی ورزشی بوده است.از جمله موارد مطرح شده در این کارگاه می توان به راهکارهای صحیح تغذیه در ایام قبل، بعد و حین فعالیت‌های ورزشی، اصول مهم رعایت دریافت به موقع و صحیح آب و کالری و پروتئین و سایر موارد مورد نیاز جهت انجام فعالیت‌های ورزشی و پیشگیری از عوارض جانبی تغذیه نادرست اشاره کرد.در حاشیه این کارگاه آموزشی نیز از نمایندگان ورزش نواحی، بازیکنان …
ویژه‌های رادیو در هفته بسیج معرفی شد/ از پخش نمایش تا گفتگو
مهر / ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ / فرهنگی و هنری
ویژه‌های رادیو در هفته بسیج معرفی شد/ از پخش نمایش تا گفتگو
معاون صدا با اشاره به نقش رادیو در ثبت دلاوری ها و رشادت های بسیجیان در دوران دفاع مقدس و جامعه به تشریح ویژه برنامه های مرتبط با هفته بسیج پرداخت.
  حمید شاه آبادی  رادیو  هفته بسیج
غبارروبی مزار شهدا در مهاباد
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ / فیلم
غبارروبی مزار شهدا در مهاباد
مهاباد- ایرنا- مزار شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در مهاباد به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج غبارروبی، عطرافشانی و گلباران شد. عکس: جمیل آزادمنش
اختتامیه جشنواره ملی فانوس برگزار می‌شود
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ / فرهنگی و هنری
اختتامیه جشنواره ملی فانوس برگزار می‌شود
اختتامیه جشنواره ملی فانوس همزمان با هفته بسیج در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
  جشنواره ملی فانوس  دفاع مقدس  بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
وقتی احساس می‌کنم وجود دارم
روزنامه شهروند / ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ / ...
وقتی احساس می‌کنم وجود دارم
برای خدمت داوطلبانه المپیک آسیایی پکن را از دست دادم اولین تجربه امدادگری‌اش به سال‌های دفاع مقدس برمی‌گردد:  «از بچگی دوست داشتم به دیگران کمک کنم؛ تا جایی که یادم می‌آید روحیه تعاون و همکاری را از همان سال‌ها داشتم. وقتی آدم چیزی در ذاتش باشد، اگر دنبالش را نگیرد، به خودش ظلم کرده است.» در فتح خرمشهر امدادگر بوده و بمباران شهر خودش میانه را به خوبی به یاد دارد. «سال٦٩ بود؛ زلزله طارم زنجان اتفاق افتاد. بین ورزش حرفه‌ای و امدادگری باید یکی را انتخاب می‌کردم؛ برای خدمت داوطلبانه به مناطق زلزله‌زده رفتم و المپیک آسیایی پکن را از دست دادم، یک هفته در زنجان امدادگری می‌کردم. در زلزله ورزقان هم امدادگر بودم و الان هم در میانه و روستاهای آسیب‌دیده اطرافش با افتخار امدادگری می‌کنم». علایق ذاتی و منش …
تجلیل از قاسمعلی فراست در هفته کتاب
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ / فرهنگی و هنری
تجلیل از قاسمعلی فراست در هفته کتاب
در بیست و یکمین عصر کتاب و همزمان با هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از قاسمعلی فراست، نویسنده داستانی ادبیات دفاع مقدس تجلیل خواهد شد.
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ / ...
معرفی برترین های مسابقات بدمینتون و آمادگی جسمانی بانوان
مسابقات بدمینتون و آمادگی جسمانی بانوان و فرزندان دختر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در رده های سنی مختلف برگزار شد.در مسابقات آمادگی جسمانی در رده سنی اول زهرا منصوری، صدیقه مرادی و سمیرا دهقانی؛ در رده سنی دوم سارا درخشنده، مریم موسیوند و مرجان جعفرزاده؛ در رده سنی سوم نسرین ناصری، بهدخت بخشعلی زاده و مهناز شریفی و در رده سنی چهارم بهناز کاکاوند، مریم آتش پنجه و ملیحه رجب زاده به ترتیب مقام های اول تا سوم هر رده سنی بانوان را کسب کردند.مسابقات آمادگی جسمانی فرزندان نیز در سه رده سنی برگزار شد و در رده سنی اول مها اندکاهی، رعنا غلامی و ایناس سعدی؛ در رده سنی دوم آنیتا میرالی، مهدیه زیبایی فر و بهار عسگری پور و در رده سنی سوم نجمه نعیمی، شیدا بیت مشعلی و فاطمه بیت مشعلی به ترتیب مقام های …
روزنامه آرمان ملی / ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ / ...
مسائل اقتصادی را به دست جوانان بسپارید/ مسئولان در انتظار مذاکره مجدد نباشند / مایه تاسف این است که هنوز مسئله FATF توسط عده‌ای مطرح می‌شود
خطیب نماز جمعه این هفته تهران بابیان اینکه جوانان در موشکی و دفاع مقدس خود را نشان داده و موجب سربلندی کشور شده اند، خطاب به مسئولین اقتصادی از آنها خواست که اقتصاد را به جوانان بدهند.
بازدید بیش از 150 هزار نفر از موزه دفاع مقدس
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ / فرهنگی و هنری
بازدید بیش از 150 هزار نفر از موزه دفاع مقدس
مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: این موزه در هفته دفاع مقدس سال 98 با تمهیدات ویژه صورت گرفته یکی از پر رونق‌ترین سال‌های خود را پشت سرگذاشت.
افتخار و عزت ما انتقال آموزه‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس است
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / فرهنگی و هنری
افتخار و عزت ما انتقال آموزه‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس است
مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ۱۵۱ هزار و ۴۸ نفر از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.
  خبرگزاری مهر  دفاع مقدس  هفته دفاع مقدس  ایالات متحده آمریکا  علی اصغر جعفری
گزارش تصویری: جلوه‌های حماسه و افتخار
دیدارنیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / ...
گزارش تصویری: جلوه‌های حماسه و افتخار
دیدارنیوز به مناسبت هفته دفاع مقدس صحنه‌هایی از حماسه غیورمردان رزمنده را از زاویه لنز دوربین عکاسان جنگ منتشر کرده تا یاد و خاطره رشادت‌های آن‌ها را گرامی بدارد.
آمار بازدید از موزه انقلاب اسلامی درهفته گرامیداشت دفاع مقدس
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ / فرهنگی و هنری
آمار بازدید از موزه انقلاب اسلامی درهفته گرامیداشت دفاع مقدس
در هفته گرامیداشت دفاع مقدس امسال، ۲۸ هزار و ۷۴۴ نفر در طول یک هفته از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کرده‌اند.
  انقلاب اسلامی ایران  دفاع مقدس  موزه  خبرگزاری مهر
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ / ...
در مسابقات هفته دفاع مقدس قهرمان شد
تیم فوتسال بسیج شرکت برق منطقه ای خوزستان برای دومین سال متوالی قهرمان مسابقات کارکنان صنعت آب و برق خوزستان ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس شد.این سری از مسابقات با حضور ۱۰ تیم حوزه آب و برق خوزستان در سالن کوی بوستان برگزار شد.تیم فوتسال بسیج برق منطقه ای خوزستان در این مسابقات مقام اول را کسب کرد و سازمان آب و برق خوزستان و شرکت توزیع نیروی برق اهواز به ترتیب رتبه دوم و سوم را کسب کردند، تیم شرکت آب رسانی غدیر نیز برنده جایزه اخلاق شد.ناصر اشرف نژاد، محمود مرادی مهر، محمود باقری، سید سیاوش خیبرگیر، علی پیرعباسی، محمد سعدی، جلال همتی، حمید آلبوعطیوی، رحیم کرمی پور، صلاح طالبی، سید امیر حمزه صالحی بازیکنان و سید علیرضا شریفی، امید کرد زنگنه و احمد بیت مشعل کادر مربیگری تیم بسیج برق منطقه ای خوزستان …
انجام 100 عمل جراحی چشم به صورت رایگان در تبریز
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ / ...
انجام 100 عمل جراحی چشم به صورت رایگان در تبریز
به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی، طرح ویزیت و عمل جراحی رایگان چشم 100 نفر از اقشار محروم در بیمارستان علوی تبریز انجام شد.
  استانی-اجتماعی  آذربایجان شرقی  چشم  عمل جراحی
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ / ...
تقدیر مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان از مدیرعامل شرکت گاز مازندران
مدیر منطقه 8 عملیات سرتیپ دوم پاسدار عبدا... ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران با اهدای لوح سپاس از جعفر احمدپور مدیرعامل شرکت گاز مازندران که در ارزیابی این اداره کل بین دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان مازندران عنوان برتر را در هر چه باشکوه تر برگزار شدن سی و نهمین سالروز بزرگداشت هفته دفاع مقدس در سال ۱۳۹۸ کسب نموده ،تقدیر به عمل آورد.در متن این لوح سپاس آورده شده است : هشت سال دفاع جانانه ملت در برابر تجاوز وحشیانه دشمن منشا غرور ملی پایان ناپذیری برای مردم سلحشور ایران گردید و باعث شد که توطئه ای مشترک شرق و غرب برای به زانو درآوردن ملت بزرگ ایران به فرصتی برای اثبات توانمندی های اسلام و انقلاب و کشور تبدیل شود. این روزها هنگامی که یادی از هفته دفاع مقدس می شود، …
نخستین پیوند قرنیه چشم انجام شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ / فیلم
نخستین پیوند قرنیه چشم انجام شد
در هفته دفاع مقدس برای اولین بار در بیمارستان نظامی پیوند قرنیه در بیمارستان خانواده انجام شد. این پیوند بر روی یک سرباز که قادر به دیدن یک متر جلوی چشم هم نبود به صورت رایگان انجام شد.
  قرنیه  پیوند اعضا  ارتش جمهوری اسلامی ایران
علم‌الهدی: برخلاف کشور‌های دیگر ما آغاز جنگ را جشن می‌گیریم
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / سیاسی
علم‌الهدی: برخلاف کشور‌های دیگر ما آغاز جنگ را جشن می‌گیریم
علم‌الهدی خطاب به نیروی انتظامی گفت: وقتی سالروز دفاع مقدس را مردم پشت سر می‌گذارند و هفته نیروی انتظامی فرا می‌رسد مردم می‌خواهند نمایه آن رزمنده را در ایثارگری و فداکاری شما ببینند؛ لذا شما عزیزان وارث هشت سال دفاع مقدس هستید و نماد رزمنده ۸ سال دفاع مقدس هستید. این موقعیت خود را در عرصه مسئولیت احساس کنید چرا که مردم ما به شما به همین چشم نگاه می‌کنند.
  علم الهدی  نماز جمعه  دفاع مقدس
ایثار دفاع مقدس باید در سیمای ایثارگری‌های نیروی انتظامی مشاهده شود/ برخلاف کشورهای دیگر آغاز جنگ را جشن می‌گیریم/ نذر اطعام را به موکب‌های اربعین بدهید
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ / سیاسی
ایثار دفاع مقدس باید در سیمای ایثارگری‌های نیروی انتظامی مشاهده شود/ برخلاف کشورهای دیگر آغاز جنگ را جشن می‌گیریم/ نذر اطعام را به موکب‌های اربعین بدهید
خطیب نماز جمعه این هفته مشهد مقدس گفت:هفته نیروی انتظامی با سالگرد دفاع مقدس مقارن شده است؛‌ یعنی آن نمایه‌ای که از ایثار دفاع مقدس مردم سابقه دارند بایستی در سیمای ایثارگری‌های نیروی انتظامی مشاهده شود.
کوتاه‌قدترین کارگردان ایران: زندگی‌ام شبیه بازیگر «بازی تاج و تخت» است
ایرنا / ۱۳۹۸-۰۷-۱۰ / فرهنگی و هنری
کوتاه‌قدترین کارگردان ایران: زندگی‌ام شبیه بازیگر «بازی تاج و تخت» است
حسن همتی کوتاه قامت‌ترین کارگردان جهان و محسن عظیمی نمایشنامه‌نویس، همزمان با هفته دفاع مقدس نمایش «شین» را روی صحنه بردند.
آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس در تاجیکستان برگزار شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / سیاسی
آیین بزرگداشت هفته دفاع مقدس در تاجیکستان برگزار شد
همزمان با سی و نهمین سالگرد هفته دفاع مقدس، آیینی با هدف گرامیداشت این رویداد با حضور مقامات و شخصیت‌های تاجیک، سفرا، وابستگان نظامی و جمعی از دیپلمات‌ها و ایرانیان مقیم تاجیکستان در محل سالن اجتماعات سفارت کشورمان برگزار شد.
  هفته دفاع مقدس
خون‌ پاک شهدای مدافع حرم تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی است
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ / اجتماعی
خون‌ پاک شهدای مدافع حرم تضمین‌کننده حرکت انقلاب اسلامی است
رئیس کمیته امداد به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل خانواده امدادگر شهید حجت‌الاسلام تمام‌زاده، جایگاه این شهید مدافع حرم را گرامی داشت.
  سید مرتضی بختیاری  کمیته امداد امام خمینی  شهدای حرم
آزمایشگاه خوردگی فلزات شرکت فولاد اکسین خوزستان افتتاح شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ...
آزمایشگاه خوردگی فلزات شرکت فولاد اکسین خوزستان افتتاح شد
همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان، آزمایشگاه خوردگی فلزات ( HIC/SSCC) شرکت فولاد اکسین خوزستان در اهواز افتتاح شد.
  شرکت فولاد اکسین خوزستان  اخبار اقتصادی - خوزستان  استانی-اقتصادی
صبر جانبازان و ایثارگران موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / اجتماعی
صبر جانبازان و ایثارگران موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در دیدار با جانبازان درگرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:‌ صبر و بردباری جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های گرانقدر آن‌ها موجب بقای فرهنگ ایثار و شهادت شده است.
  بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران  ایثار و شهادت  جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی
بازسازی عملیات کربلای ۵ در زنجان
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / عکس
بازسازی عملیات کربلای ۵ در زنجان
بازسازی عملیات کربلای ۵ به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل سد گاوازنگ زنجان برگزار شد.
  زنجان  هفته دفاع مقدس  دفاع مقدس
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ...
واژه پدر از نگاه فرزندان دو سردار شهید
در هفته دفاع مقدس میزبان فرزند سرداران شهید محمود کاوه و عباس کریمی و حمیدرضا فرزاد رزمنده سال‌های دفاع مقدس بودیم.
نام و تصاویر شهدا بر کوچه‌های شهر انار
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / ...
نام و تصاویر شهدا بر کوچه‌های شهر انار
شهردار انار گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس تابلوی کوچه‌های خانواده‌های دو شهید در شهر نصب شد.
  استانی-شهرستانها  اخبار اجتماعی - کرمان  _شهید
جای خالی موزه دفاع مقدس حس می‌شود
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / اجتماعی
جای خالی موزه دفاع مقدس حس می‌شود
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: تبلیغات شهری در هفته دفاع مقدس می‌توانست موثرتر باشد.
سخنگوی دولت از نمایشگاه عکس «بعد از آن روز» دیدن کرد
ایلنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ / عکس
سخنگوی دولت از نمایشگاه عکس «بعد از آن روز» دیدن کرد
علی ربیعی از آثار سعید صادقی به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل خانه هنرمندان بازدید کرد.
شفقنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / ...
سردار شریف: ملت ایران الهام‌بخش سایر ملتهای جهان است
شفقنا- سخنگوی سپاه گفت: ملت ایران به عنوان ملتی الهام بخش و‌ روسفید بلندگوی‌آزادگی و‌ شهامت است. به گزارش تسنیم، سردار «رمضان شریف» امشب دوشنبه ۸ مهر در آیین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدای محله آگاهی و جنوب تهران اظهار کرد: هیچ کار فرهنگی، مناسب‌تر از ذکر خیر شهدا و تجلیل از خانواده‌های آنان نیست. […]
نمایشگاه کتاب «راهبرد مقاومت» تا ۱۱ مهر ادامه دارد
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / فرهنگی و هنری
نمایشگاه کتاب «راهبرد مقاومت» تا ۱۱ مهر ادامه دارد
نمایشگاه‌های کتاب ویژه هفته دفاع مقدس با عنوان «راهبرد مقاومت» با ارائه ۳۷۰ عنوان کتاب در قالب حدود ۹۰۰ نسخه؛ با موضوع دفاع مقدس، مقاومت و مدافعان حرم در ۵۳ نقطه کشور شروع به کار کرد.
ویزیت رایگان 325 نفر از بیماران خاش به مناسبت هفته دفاع مقدس
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / ...
ویزیت رایگان 325 نفر از بیماران خاش به مناسبت هفته دفاع مقدس
‌به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس 325 نفر از شهروندان خاش از خدمات ویزیت رایگان و همچنین از خدمات آموزشی و مشاوره ای سلامت در ایستگاههای مستقر بهره مند شدند.
  استانی-شهرستانها  ویزیت رایگان
تصاویر / تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در نمایشگاه تهران
نامه نیوز / ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / عکس
تصاویر / تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در نمایشگاه تهران
آئین بزرگداشت هفته دفاع مقدس همراه با تشییع پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس، یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد، امام جمعه موقت تهران و دیگر اقشار مردم برگزار شد.
یادی از شهدای آتش‌نشان در میدان انقلاب
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / فرهنگی و هنری
یادی از شهدای آتش‌نشان در میدان انقلاب
به دنبال برنامه نمایش تصاویر شهدا در تهران، امشب (۷ مهر ماه) تصاویر شهدای آتش‌نشان همزمان با روز آتش‌نشان و آخرین روز از هفته دفاع مقدس در میدان انقلاب به نمایش درخواهد آمد.
  روز آتش نشانی  ویدیو مپینگ
لزوم برخورد قاطع و جدی با متخلفین حذف نام شهدا
فارس / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / سیاسی
لزوم برخورد قاطع و جدی با متخلفین حذف نام شهدا
نماینده رشت در مجلس با بیان اینکه متأسفانه در هفته دفاع مقدس در چند شهر شاهد حذف نام شهدا بودیم تاکید کرد: باید توسط وزارت کشور، مسؤول این عمل از سمت خود عزل می‌شد.
معرفی کتاب
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / ...
معرفی کتاب "دفاع مقدس در آیینه رمان نوجوان" در نی‌ریز
همزمان با هفته دفاع مقدس نشست معرفی و تحلیل کتاب پژوهش ادبی "دفاع مقدس در آیینه رمان نوجوان" در نی‌ریز و در جوار آرامگاه میرزا احمد نی‌ریزی برگزار شد.
  استانی-شهرستانها  استانی-فرهنگی و هنری  استان فارس  معرفی کتاب
آیین تجلیل از فرزندان شهدای مدافع حرم برگزار شد
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / اجتماعی
آیین تجلیل از فرزندان شهدای مدافع حرم برگزار شد
مراسم شب خاطره «بابای خوب من» ویژه تجلیل از فرزندان شهدا و جانبازان مدافع حرم به مناسبت هفته دفاع مقدس و به همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار شد.
  آیت الله کاشانی  شهدای حرم  دانش آموزان
اژدر دوران دفاع مقدس در استان اردبیل تجلیل شد
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / ...
اژدر دوران دفاع مقدس در استان اردبیل تجلیل شد
در مراسمی با حضور مسئولان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس استان اردبیل و در گرامیداشت هفته دفاع مقدس اژدر محمدی‌دوست جانباز دوران جنگ در اردبیل تجلیل شد.
  دفاع مقدس  رزمنده  استانی-فرهنگی و هنری
نقش فرودگاه‌ها در لجستیک دفاع مقدس/ بازسازی رادارها با اتمام جنگ
مهر / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / اقتصادی
نقش فرودگاه‌ها در لجستیک دفاع مقدس/ بازسازی رادارها با اتمام جنگ
راهبر عملیات فرود گاهی شرکت فرودگاه ها گفت: فرودگاه ها در شرایط حساس دفاع مقدس در برقراری ارتباط سریع مسئولان و فرماندهان و انتقال تجهیزات فوری به جبهه ها نقش مهمی ایفا کردند.
  شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران  حسین اسفندیاری  هفته دفاع مقدس
فرارو / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / سیاسی
(تصاویر) بازسازی عملیات «والفجر۸» در ساری
نمایشگاه «دل و دریا» به مناسبت هفته دفاع مقدس با بازسازی عملیات غرورآفرین والفجر۸ در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان مازندران در ساری برگزار شد.
  عملیات والفجر 8  ساری  نمایشگاه دل و دریا  هفته دفاع مقدس  تصاویر
افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی شرکت ایران خودرو تبریز
ایسنا / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / ...
افتتاح مرکز آموزش جوار کارگاهی شرکت ایران خودرو تبریز
همزمان با هفته دفاع مقدس و در راستای آموزش یکپارچه و بهسازی منابع انسانی، مرکز آموزش جوار کارگاهی شرکت ایران خودرو تبریز با حضور مسئولین استانی افتتاح شد.
  استانی-اقتصادی
آغاز به کار بخش «دفاع مقدس» پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب
تسنیم / ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ / سیاسی
آغاز به کار بخش «دفاع مقدس» پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب
بخش «دفاع مقدس» پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همزمان با ایام هفته دفاع مقدس طی مراسمی آغاز به کار کرد.