چهارشنبه, ۱۲ آذر, ۱۳۹۹ / 2 December, 2020
وام جعاله
۲۰ هزار میلیارد تومان انواع وام مسکن در ۷ ماه پرداخت شد
۱۳۹۹/۰۸/۲۷ / محمود شایان / بانک مسکن / وام مسکن / وام جعاله
۲۰ هزار میلیارد تومان انواع وام مسکن در ۷ ماه پرداخت شد
مدیرعامل بانک عامل بخش مسکن گفت: این بانک طی ۷ ماهه امسال موفق شد بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان انواع تسهیلات در بخش ساختمان به گروه‌های متقاضی در بازار خرید، ساخت و تعمیرات پرداخت کند.
آیا گرفتن وام مسکن به صرفه است؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
آیا گرفتن وام مسکن به صرفه است؟
شهروندآنلاین: با توجه به اینکه مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۴۰ میلیون تومان جعاله می‌شود، بنابراین برای ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات باید ۲۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند که هزینه این تعداد اوراق با تسه ۸۷ هزار و ۸۰۰ تومانی، ۱۷ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان می‌شود و با در نظر گرفتن ۴۰میلیون تومان وام جعاله که برای آن باید ۸۰ ورق به مبلغ هفت میلیون و ۲۴ هزار تومان خریداری کنند، ۲۴ میلیون و ۵۸۴ هزار تومان می‌شود. 
۵۰ گرم طلا؛ ودیعه درمان کرونا | بانک کارگشایی در قرق گرفتاران طلابه‌دوش برای دو میلیون تومان وام
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
۵۰ گرم طلا؛ ودیعه درمان کرونا | بانک کارگشایی در قرق گرفتاران طلابه‌دوش برای دو میلیون تومان وام
تا همین یک سال پیش، به ازای هر ۴۳ گرم طلا، ۳ میلیون تومان و در ازای هر ۱۴۳ گرم طلا، ۱۰ میلیون تومان وام جعاله پرداخت می‌شد. با ۴ درصد کارمزد و ۷ درصد حق نگهداری طلاآلات. اما روزگار چرخیده و حالا بانک با ۱۰۰ گرم طلا، ۱۰ میلیون تومان وام جعاله می‌دهد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
اوراق مسکن گران‫تر شد
قیمت اوراق مسکن از ابتدای سال تا کنون نوسان زیادی را تجربه کرده است؛ به طوری که تقریبا هر دو هفته یک بار شاهد افزایش یا کاهش قیمت این اوراق هستیم. در این راستا آخرین قیمت‌ها از گران‌تر شدن این اوراق نسبت به حدود دو هفته قبل حکایت دارد.به گزارش ایسنا، آخرین قیمت‌ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ تسهیلات مسکن بانک مسکن در سال جدید افزایش چشمگیری داشته و برای نخستین مرتبه از مرز ۸۷ هزار تومان در خردادماه سال جاری گذشت. بر این اساس تسه (اوراق) فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری به ترتیب ۸۶ هزار و ۶۰۰، ۸۶ هزار و ۴۰۰ و ۸۷ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت دارد. تسه فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۸ نیز به ترتیب ۸۵ هزار و ۳۰۰، ۸۵ هزار و ۵۰۰ و ۸۵ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارند. قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک …
اوراق تسهیلات مسکن بر قله ۹۰ هزار تومان/ هزینه دریافت وام مسکن ۴۳ میلیون تومان شد !
۱۳۹۹/۰۴/۳۰ / وام جعاله / تسهیلات بانکی / تسهیلات / اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن / اوراق مسکن
اوراق تسهیلات مسکن بر قله ۹۰ هزار تومان/ هزینه دریافت وام مسکن ۴۳ میلیون تومان شد !
در حالی که قرار بود اوراق تسهیلات مسکن، ابزاری برای خرید وام باشد، در حال حاضر به ابزاری برای سرمایه گذاری سفته بازان در بازار سرمایه تبدیل شده و رقم هر برگه امروز به ۹۰ هزار تومان رسید.
افزایش ۱۵.۵ میلیونی قیمت اوراق مسکن در ۴۰ روز!
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ / اوراق تسهیلات مسکن / تسهیلات / بانک مسکن / فرابورس / وام جعاله
افزایش ۱۵.۵ میلیونی قیمت اوراق مسکن در ۴۰ روز!
قیمت اوراق مسکن از ابتدای اردیبهشت‌ تا کنون افزایش چشمگیری داشته است؛ به طوریکه زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله در ابتدای اردیبهشت‌ باید ۲۲ میلیون و ۷۵۲ هزار تومان پرداخت می‌کردند اما این قیمت درحال حاضر با افزایش ۱۵ میلیون و ۶۴۸ هزار تومانی، به ۳۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ / وام جعاله مسکن / وام مسکن
افزایش دو برابری تسهیلات جعاله مسکن
ندا بشیری مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران در گفت وگو با فارس،‌در مورد تغییرات اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن، گفت: شورای پول و اعتبار در تاریخ سوم دی‌ماه سال 1398 افزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را تصویب کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۲
مسکن مهری‌ها چطور وام جعاله بگیرند؟
بررسی‌ها درباره ویژگی‌ها و مزایای تسهیلات جعاله حکایت از آن دارد که این تسهیلات سه کاربرد برای خانوارها و مالکان واحدهای مسکونی دارد. کاربردهای سه گانه تسهیلات جعاله مسکن شامل «انجام تعمیرات اساسی داخل آپارتمان»، «تکمیل تجهیزات ساختمانی داخل آپارتمان» و همچنین «کمک هزینه به زوج‌ها و افراد متقاضی خرید مسکن» می‌شود.
چگونه وام جعاله مسکن بگیریم؟
۱۳۹۹/۰۳/۱۱ / مسکن / قیمت مسکن / بازار مسکن تهران / وام و تسهیلات مسکن / وام / مسکن مهر
چگونه وام جعاله مسکن بگیریم؟
مهر نوشت: بانک عامل بخش مسکن از استقبال مالکان واحدهای مسکن مهر برای دریافت تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی جعاله مسکن خبر داد.
مسکن مهر، تمام نشده، فرسوده شد/ جزئیات وام تعمیر واحدهای مسکن مهر
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / محمد حسن علمداری / بانک مسکن / وام مسکن مهر / وام مسکن / وام جعاله
مسکن مهر، تمام نشده، فرسوده شد/ جزئیات وام تعمیر واحدهای مسکن مهر
مدیر امور اعتباری بانک عامل بخش مسکن شرایط و جزئیات پرداخت تسهیلات جدید به مالکان مسکن مهر را اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
چگونه با ۲۴ میلیون تومان، وام ۲۴۰ میلیونی بگیریم؟
قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن به طور متوسط در اسفند سال گذشته کاهشی بوده و به ۵۰ هزار تومان رسیده است. بر این اساس، زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۲۴ میلیون تومان بپردازند و مجردهای ساکن تهران نیز می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که هزینه آن ۱۴ میلیون تومان می‌شود.به گزارش ایسنا، آخرین قیمت‌ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن از فروردین تا اسفند سال گذشته بین ۵۳ تا بیشتر از ۵۸ هزار تومان قیمت داشته است؛ به‌طوری که تسه (اوراق) فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۸ به ترتیب ۵۲ هزار و ۹۰۰، ۵۳ هزار و ۷۰۰ و ۵۲ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارند و قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در تیر، مرداد و شهریور 98 نیز به ترتیب با …
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
وام ۲۴۰ میلیونی خرید مسکن
   با موافقت شورای پول و اعتبار، سقف تسهیلات خرید مسکن و جعاله برای زوجین به ۲۴۰میلیون تومان افزایش یافته است اما متقاضیان برای دریافت این وام باید پیش شرط‌هایی را رعایت کنند.    متقاضیان باید برای دریافت هر یک‌میلیون تومان وام، 2برگه از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن از فرابورس ایران خریداری کنند. با احتساب قیمت فعلی این اوراق که 47هزار تومان است، برای دریافت 200‌میلیون تومان وام مسکن با اوراق ممتاز، باید 400 برگه از این اوراق به ارزش حدود 19 میلیون تومان خریداری شود.    با احتساب وام جعاله، همه مبالغ …
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
پابرجا بودن چالش قدرت خرید مسکن
یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: پرداخت تسهیلات مسکن نمی‌تواند قدرت خرید مسکن را بالا ببرد و هم اکنون با وام ۲۰۰ میلیون تومانی حداکثر می‌توان ۱۰ تا ۱۵ مترمربع آپارتمان خریداری کرد، درحالی‏که پرداخت تسهیلات در سراسر دنیا یک امر متداول است و نرخ تسهیلات آن عدد تک‏رقمی و کمتر از ۵ درصد است.به گزارش اقتصاد۲۴، هرچند که قدرت خرید مردم در بازار مسکن طی سالیان گذشته کاهش یافته است، اما در یکی دو سال اخیر گزینه‌های قابل اتکایی در این بازار برای خانه‏دار شدن افراد مطرح شده است که می‌تواند میزان شانس مردم را برای خرید خانه و خانه‌دار شدن افزایش دهد. یکی از این گزینه‌ها تسهیلات بانکی است که به‏تازگی سقف آن افزایش یافته است. با سیاست جدید دولت، وام مسکن ۱۸۰ میلیون تومانی به ۲۴۰ میلیون تومان افزایش یافت، هرچند …
۱۳۹۸/۱۰/۲۸ / وام مسکن / بازار مسکن / بانک مسکن / تسهیلات بانکی / وام جعاله / ساخت و ساز
اعطای ۱۰۰ هزار فقره وام مسکن در ۹ ماه ۹۸/کاهش ۴۵ درصدی نسبت به ۹۷
در حالی که در ۹ ماهه سال گذشته ۱۶۷ هزار فقره وام خرید مسکن از سوی بانک عامل بخش مسکن پرداخت شده بود، این شاخص در مدت مشابه امسال با کاهش ۴۵ درصدی به ۱۰۰ هزار فقره رسید.
۱۳۹۸/۱۰/۱۵
گزیده اخبار
ابلاغ وام ۲۴۰میلیونی مسکن به شعب [شهروند]  آیین‌نامه اعطای وام ۲۴۰‌میلیون تومانی تسهیلات خرید یا ساخت مسکن به شعب بانک عامل ابلاغ شده و مشتریان می‌توانند با خرید اوراق تسهیلات مسکن، از این تسهیلات استفاده کنند. این تسهیلات در تهران برای متقاضیان فردی و زوجین به ترتیب ۱۰۰ و ۲۰۰‌میلیون تومان است و با وام جعاله می‌توان مجموعا ۱۴۰ و ۲۴۰‌میلیون تومان وام خرید یا ساخت مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن دریافت کرد. همچنین در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای ۲۰۰‌هزار نفر نیز می‌توانند به ترتیب ۸۰ و ۱۶۰‌میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن قابل ترکیب با وام جعاله ۴۰‌میلیون تومانی دریافت کرده و مجموعا ۱۲۰ و ۲۰۰‌میلیون تومان مطالبه کنند …
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
استطاعت در پرداخت اقساط
بازار مسکن در مقطع زمانی فعلی با شرایطی مواجه شده است که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن ناکارآمد شدن وام‌های بانکی برای خرید مسکن است. افزایش وام خرید مسکن در شرایط معمول یکی از رایج‌ترین و مناسب‌ترین روش‌های افزایش قدرت خرید متقاضیان در بازار مسکن و ایجاد رونق در بازار معاملات ملک است. تصمیمی که هفته گذشته شورای پول و اعتبار بالاخره پس از چند سال مقاومت در برابر فشارهای افزایش سقف وام مسکن گرفت. چراکه بدون تردید عدم افزایش سقف تسهیلات نیز به تنهایی راه‌چاره کنترل قیمت‌ها در بازار مسکن نیست و معنایی جز فراموشی سمت تقاضا در بازار ندارد، بنابراین باید تمهیداتی اندیشیده شود که منابع مالی به‌صورت غیرمستقیم در خدمت مهار تورم مسکن و پاسخ به نیازهای متقاضیان در این باره قرار بگیرد. هرچند تصمیم اخیر شورای …
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
تحریک عرضه یا تقاضا؟
پیشنهاد افزایش سقف وام اوراق هفته گذشته در شورای پول و اعتبار به تصویب نهایی رسید. با تصویب شورای پول و اعتبار، سقف وام انفرادی اوراق مسکن در تهران از ۶۰ به ۱۰۰ میلیون تومان، در شهرهای بزرگ با جمعیت ۲۰۰ هزار نفر به بالا از ۵۰ به ۸۰ میلیون و در سایر مناطق شهری (شهرهای کوچک) از ۴۰ به ۶۰ میلیون تومان افزایش یافته است. همین‌طور وام جعاله تعمیرات که به‌عنوان مکمل وام خرید مسکن پرداخت می‌شود نیز با افزایش دوبرابری از ۲۰ به ۴۰ میلیون تومان تغییر کرد. به این ترتیب سقف وام اوراق نسبت به آنچه تا پیش از این پرداخت می‌شد، ۶/ ۱ برابر شد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
همه چیز درباره وام اوراق مسکن و دو برابر شدن آن
برای افزایش قدرت خرید، در کنار وام اوراق ۲۰۰ میلیونی، می‌توان روی وام جعاله هم حساب باز کرد که اخیرا دو برابر شده و به ۴۰ میلیون تومان رسیده است. بر این اساس هر زوج تهرانی می‌تواند تا ۲۴۰ میلیون تومان از محل اوراق گواهی حق تقدم یا همان اوراق تسه، وام خرید مسکن دریافت کند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
بازار مسکن | مبلغ قسط وام جدید مسکن، ماهانه ۴ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان!
شفقنا اقتصادی_ با توجه به اینکه در تهران سقف تسهیلات مسکن زوجین شامل وام خرید به همراه وام جعاله به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است، رقم اقساط آن مجموعا ۴ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان برآورد می شود. مهر نوشت:  شب گذشته که بر این اساس در تهران برای وام مسکن فردی ۱۰۰ میلیون تومان […]
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
اقساط و سود عجیب وام مسکن ۲۴۰ میلیونی
در حالی شورای پول و اعتبار با افزایش وام اوراق حق تقدم مسکن با احتساب وام جعاله به ۲۴۰ میلیون تومان موافقت کرده که اقساط ماهانه این تسهیلات ۴.۴ میلیون تومان است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / افزایش وام مسکن / اقساط وام مسکن / وام مسکن
میزان اقساط وام جدید مسکن چقدر است؟ + جدول
با توجه به اینکه در تهران سقف تسهیلات مسکن زوجین شامل وام خرید به همراه وام جعاله به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است، رقم اقساط آن مجموعا ۴ میلیون و ۳۴۶ هزار تومان برآورد می شود.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
قسط ۴.۴میلیون‌تومانی وام مسکن ۲۴۰میلیونی/ ۳۱۰میلیون تومان سود وام جدید
در حالی شورای پول و اعتبار با افزایش وام اوراق حق تقدم مسکن با احتساب وام جعاله به ۲۴۰میلیون تومان موافقت کرده که اقساط ماهانه این تسهیلات ۴.۴میلیون تومان است.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴ / وام مسکن / قیمت مسکن
وام مسکن چقدر افزایش یافت؟
وام خرید مسکن برای زوج‌های تهرانی به ۲۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است، همچنین علاوه بر این وام، امکان دریافت ۴۰ میلیون تومان وام جعاله نیز وجود دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
موافقت بانک مرکزی با افزایش سقف وام مسکن/ وام جعاله ۴۰ میلیون شد
مدیرعامل بانک عامل حوزه مسکن از موافقت بانک مرکزی با افزایش سقف وام مسکن از محل اوراق تسهیلات خبر داد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۳
افزایش وام مسکن در سه سناریو
طرح «ترمیم قدرت خرید مسکن» بعد از حداقل یک سال تشخیص کارشناسان بابت نیاز بازار به آن، سرانجام به جریان افتاد و در خوان آخر بررسی شد و مورد تصویب قرار گرفت. «افزایش سقف وام مسکن» مطابق آنچه اعلام شده، مورد موافقت سیاست‌گذار پولی قرار گرفته است؛ به‌طوری‌که مدل پیشنهادی برای این افزایش، در جلسه هفته جاری یا حداکثر هفته آتی شورای پول و اعتبار به بحث و رای‌گیری گذاشته می‌شود. بررسی‌ها درباره جزئیات طرح با استناد به پیشنهادهایی که پارسال از سوی شبکه بانکی به بانک مرکزی ارائه شده بود، نشان می‌دهد مدل افزایش سقف وام مسکن در سه سناریو قابل بیان است که هر سه مدل، صرفا به «وام اوراق» اختصاص دارد و برنامه‌ای فعلا برای ثبت‌نام‌کننده‌ها در صندوق «وام یکم» مطرح نیست. در یک سناریو، سقف وام اوراق مسکن از ۶۰ میلیون …
۱۳۹۸/۰۹/۰۸ / وام مسکن / خرید مسکن
وام بانک مسکن چند درصد هزینه خرید یک آپارتمان را پوشش می‌دهد؟
بر اساس آنچه در سطر‌های بالا آمده یک فرد باید برای خرید واحد مسکونی ۱۰۰ مترمربعی با توجه به جدیدترین متوسط قیمت اعلامی از سوی بانک مرکزی یک میلیارد و ۲۴۶ میلیون تومان پرداخت کند. وام اوراق حق تقدم با احتساب وام جعاله (در صورت پرداخت از سوی بانک) و البته هزینه خرید این اوراق (با قیمت حدود ۴۰ هزار تومانی) حدود ۸.۸ درصد قیمت یک واحد مسکونی را پوشش می‌دهد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
بازار مسکن | ۹.۶ میلیون هزینه دریافت وام ۱۲۰ میلیونی مسکن برای زوج‌ها
شفقنا اقتصادی_ مجردهای تهرانی می‌توانند تا سقف ۶۰ میلیون تومان ۸۰ برگ بهادار اوراق تسهیلات مسکن را از فرابورس ایران خریداری کنند. ایسنا نوشت:  قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود، در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته و تقریبا همچون قبل هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های تهرانی که […]
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
مجردها در ازای ۶.۴ میلیون، ۸۰ میلیون وام بگیرند
قیمت اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن که در فرابورس معامله می‌شود در روزهای اخیر نوسان چندانی نداشته و تقریبا همچون قبل هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج‌های تهرانی که ۱۲۰ میلیون تومان می‌گیرند ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای مجردهای تهرانی که ۸۰ میلیون می‌گیرند، شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.
۱۳۹۸/۰۸/۰۲ / وام مسکن
خرید وام مسکن ۱۲۰ میلیون تومانی چقدر خرج دارد؟
برای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی مسکن باید ۲۰۰ برگه تسهیلات مسکن خریداری کنند، این مبلغ با احتساب ۲۰ میلیون تومان وام جعاله که بابت خرید آن باید ۴۰ برگ تسه خریداری شود، یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اضافه می‌شود. در نتیجه در مجموع باید برای دریافت وام ۱۲۰ میلیون تومانی مسکن حدود ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان هزینه شود.
۱۳۹۸/۰۷/۰۵ / قیمت مسکن / وام جعاله / تسهیلات مسکن بانک مسکن
آخرین قیمت خرید وام مسکن و جعاله
همچنین زوج‌های غیر تهرانی که در شهرهایی با جمعیت بیش‌تر از ۲۰۰ هزار نفر جمعیت زندگی می‌کنند، می‌توانند تا سقف ۸۰ میلیون تومان وام بگیرند که برای گرفتن این مبلغ باید ۱۶۰ ورق بهادار خریداری کنند و با این حساب باید حدود شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بابت خرید این اوراق بپردازند که با احتساب یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان برای خرید اوراق وام جعاله، در مجموع برای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی باید هشت میلیون تومان پرداخت کنند.
۱۳۹۸/۰۵/۱۷ / وام مسکن / قیمت اوراق تسهیلات مسکن
افزایش هزینه وام مسکن؛ از ۷ تا ۹ میلیون تومان
در این هفته قیمت اوراق تسهیلات مسکن مقداری رشد داشت به طوری که هر برگ تسه نسبت به هفته قبل بیش از ۱۰۰۰ تومان گرانتر داد و ستد شد. با این حساب هزینه وام مسکن بدون احتساب وام جعاله برای زوج ها با توجه به اینکه کجای ایران سکونت دارند از ۷ تا ۹ میلیون تومان متغیر است.
۱۳۹۸/۰۴/۰۸
قیمت وام مسکن برای مجردها مسخص شد
شفقنا اقتصادی_ هزینه وام مسکن و وام جعاله برای زوج های ایرانی با توجه به اینکه در کجا ساکن هستند از هفت تا ۱۰.۵ میلیون تومان متغیر است. این هزینه برای گرفتن وام حداکثر ۱۲۰ و حداقل ۸۰ میلیون تومانی است. به گزارش شفقنا اقتصادی، در هفته ای که گذشت قیمت اوراق تسهیلات مسکن نسبت […]
۱۳۹۸/۰۲/۰۳
در هیات امنا سه‌جانبه‌گرایی به معنای اخص رعایت نمی‌شود/ منتظر تامین بار مالی ۱۲ هزار میلیارد تومانی همسان‌سازی حقوق مستمری‌بگیران هستیم/ اموال کوچک خود را واگذار می‌کنیم نه موردی در حد پالایشگاه
ایلنا: محمدحسن زدا با اشاره به کمک‌های صورت گرفته به سیل‌زدگان گفت: ۸۵۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه و ۸۹۰۰ فقره وام جعاله به سیل‌زدگان پرداخت شد.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱
تمدید پرداخت ۲ وام جعاله و بدون سپرده ۲۰ میلیونی مسکن تا آخر بهار
رییس اداره کل اعتبارات و تامین مالی بانک عامل بخش مسکن، از تمدید پرداخت ۲ نوع تسهیلات ۲۰ میلیون تومان بدون سپرده خرید مسکن و جعاله مسکن تا پایان خرداد ۹۸ خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۳
۱۳ میلیون هزینه وام مسکن زوج‌های تهرانی
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این روزها حدود ۵۴ هزار تومان است که زوج‌های تهرانی برای گرفتن وام مسکن ۱۰۰ میلیونی و وام جعاله ۲۰ میلیون تومانی، در مجموع باید ۲۴۰ برگ اوراق بخرند و حدود ۱۲ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان هزینه کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲
امکان دریافت همزمان دو نوع وام جعاله مسکن فراهم شد
امکان پرداخت دو نوع تسهیلات جعاله تعمیرات مسکن با وثیقه ملکی، فراهم شده و در عین حال، استفاده توامان از هر دو نوع تسهیلات تا سقف مشخص نیز ایجاد شده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
خوشبختی ١١٠ میلیونی
سقف وام مسکن ٣٠ میلیون تومان بیشتر شد و به این ترتیب تهرانی‌ها حداکثر تا ١٠٠ میلیون تومان وام مسکن دریافت می‌کنند که با ١٠ میلیون تومان وام جعاله مبلغ وام به ١١٠ میلیون تومان می‌رسد. همچنین سقف وام در شهرهای کوچک هم از ٥٠ میلیون تومان به ٨٠ میلیون تومان می‌رسد. البته مبلغ وام برای زوجین همان حداکثر ١٦٠ میلیون تومان باقی ماند.
۱۳۹۷/۱۲/۰۶
جزئیات بخشش سود و دیرکرد وام‌های مسکن/ تمدید وام جعاله ۲۰ میلیونی
یک مقام مسئول جزئیات نحوه استفاده از طرح بخشودگی سود و جریمه دیرکرد تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیونی مسکن در صورت پرداخت یکجای اصل وام تا پایان سال را تشریح کرد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •