شنبه, ۱۰ خرداد, ۱۳۹۹ / 30 May, 2020
پلیس راهور
۲ ساعت قبل
عـــدد خــبــــر
22 هزار دستگاه خودرو آماده تحویل از هفته آینده بر اساس مصوبات کمیته خودرو، مقرر شد تا پیش‌فروش یک‌ساله 75‌هزار دستگاه خودرو از سوی خودروسازان آغاز شود. درعین حال، از هفته آینده تحویل 22‌هزار دستگاه خودرو نیز از سوی خودروسازان صورت خواهد گرفت. جلسه کمیته خودرو دیروز (جمعه 9 خرداد 99) با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و دستگاه‌های نظارتی ازجمله دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، پلیس راهور ناجا و خودروسازان برگزار شد.
تدارک برای پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار دستگاه خودرو/ ۲۲ هزار دستگاه خودرو آماده تحویل از هفته آینده
۵ ساعت قبل / پلیس راهور / خودرو / خودروسازان / سازمان بازرسی کل کشور / وزارت صنعت معدن و تجارت
تدارک برای پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار دستگاه خودرو/ ۲۲ هزار دستگاه خودرو آماده تحویل از هفته آینده
ایلنا: جلسه کمیته خودرو ظهر امروز (جمعه 9 خرداد 99) با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و دستگاههای نظارتی از جمله دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، پلیس…
آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی
۹ ساعت قبل / وزارت صنعت، معدن و تجارت / دادستانی کل کشور / سازمان بازرسی کل کشور / خودروسازان / اخبار داغ
آغاز پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو بزودی
جلسه کمیته خودرو ظهر امروز (جمعه ۹ خرداد ۹۹) با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و دستگاههای نظارتی از جمله دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی کل کشور، پلیس راهور ناجا و خودروسازان برگزار شد.
چالوس و هراز عصر امروز یکطرفه می‌شود
۱۳ ساعت قبل / ترافیک / ترافیک جاده‌ها / جاده هراز / جاده چالوس / پلیس راهور
چالوس و هراز عصر امروز یکطرفه می‌شود
فارس نوشت: به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تردد در دو محور چالوس و هراز عصر امروز از سمت شمال به جنوب به صورت یک طرفه انجام خواهد گرفت.
ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس
۱۴ ساعت قبل / سرهنگ رحمانی
ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس
ایلنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال محور چالوس خبر داد.
اعلام آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور
۱۵ ساعت قبل / وزارت راه و شهرسازی / ترافیک جاده‌ها / پلیس راهور
اعلام آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مواصلاتی کشور
ایرنا نوشت: پلیس راهور اعلام کرد: محورهای مواصلاتی کشور آرام و ترافیکی روان در جریان است.
جاده کرج - چالوس بسته شد
۳۰ ساعت قبل / پلیس راهور ناجا / چالوس / کرج
جاده کرج - چالوس بسته شد
کرج - ایرنا - کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز گفت: جاده کرج - چالوس در محدوده این استان دقایقی پیش بسته شد.
نصب پل عابر پیاده کابلی در ضلع غربی زیرگذر گیشا
۳۴ ساعت قبل
نصب پل عابر پیاده کابلی در ضلع غربی زیرگذر گیشا
رئیس اداره علائم و مهندسی معاونت ترافیکی پلیس راهور پایتخت از نصب پل عابر پیاده کابلی به طول ۵۴ متر در ضلع غربی زیرگذر گیشا خبر داد.
تشکیل «پلیس ویژه اطفال و نوجوانان» در دولت بررسی می‌شود
۲ روز قبل / وزارت دادگستری / پلیس راهور ناجا / معاونت حقوقی قوه قضاییه / مشاور دادگاه اطفال / دولت / قوه قضاییه
تشکیل «پلیس ویژه اطفال و نوجوانان» در دولت بررسی می‌شود
تهران- ایرنا- وزارت دادگستری لایحه پیشنهادی قوه قضائیه با عنوان «پلیس ویژه اطفال و نوجوانان» را که در اجرای ماه ۳۱ قانون آیین دادرسی کیفری، تهیه شده، برای مراحل بررسی به هیات دولت ارائه کرده است.
علت خروج شبانه خودروها از کارخانه چیست؟
۲ روز قبل / بازار خودرو / احتکار خودرو / قیمت خودرو / فروش سبدی
علت خروج شبانه خودروها از کارخانه چیست؟
نوسانات قیمت خودرو و تفاوت قیمت آن در بازار آزاد و کارخانه سبب شده تا برخی افراد سودجو به فکر احتکار افتاده و خودرو‌های بدون پلاک را در انبار‌ها و پارکینگ‌ها نگهداری کنند تا در فرصتی مناسب بفروشند. سوالات و ابهامات مختلفی درباره پرونده احتکار خودرو در میان افکار عمومی مطرح است که یکی از اصلی‌ترین سوالات این است که خودرو‌های بدون پلاک چطور از کارخانه خارج می‌شدند، موضوعی که رییس پلیس راهور ناجا یکی از علل آن را در اصطلاحی به نام «فروش سبدی» خودرو بیان می‌کند.
ترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی تهران/ جو آرام در اکثر جاده ها
۲ روز قبل
ترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی تهران/ جو آرام در اکثر جاده ها
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک در محدوده‌های ورودی پایتخت خبر داد. ترافیک در محدوده شهر کرج در در مسیر آزادراه کرج به تهران از پل فردیس تا پل کلاک نیز نیمه سنگین گزارش شده است.
«فروش سبدی» در پشت پرده احتکار خودرو
۲ روز قبل / احتکار خودرو / پلیس راهور / قیمت خودرو / سردار کمال هادیانفر
«فروش سبدی» در پشت پرده احتکار خودرو
نوسانات قیمت خودرو و تفاوت قیمت آن در بازار آزاد و کارخانه سبب شده تا برخی افراد سودجو به فکر احتکار افتاده و خودروهای بدون پلاک را در انبارها و پارکینگ‌ها نگهداری کنند تا در فرصتی مناسب بفروشند. سوالات و ابهامات مختلفی درباره پرونده احتکار خودرو در میان افکار عمومی مطرح است که یکی از اصلی‌ترین سوالات این است که خودروهای بدون پلاک چطور از کارخانه خارج می‌شدند، موضوعی که رییس پلیس راهور ناجا یکی از علل آن را در اصطلاحی به نام «فروش سبدی» خودرو بیان می‌کند.
۳ روز قبل
مرگ ۲ عابر پیاده در دماوند
رئیس پلیس راه استان از جان باختن ۲ عابر پیاده بر اثر برخورد سواری مزدا وانت با آنها در محور جابان به دماوند خبر داد.سرهنگ محمدرضا محمدی اظهار کرد: درپی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف جرحی در محور جابان در شهرستان دماوند، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.وی با بیان اینکه با حضور ماموران پلیس راه و تیم‌های امدادی در محل مورد نظر مشخص شد یک دستگاه سواری مزدا وانت که از مسیر جابان به سمت دماوند در حال حرکت بود با 3 عابرپیاده که در میان آنها دختر 4 ساله‌ای نیز بود برخورد کرده است خاطر نشان کرد: در این حادثه کودک و مادرش در دم فوت می‌کنند و یک نفر همراه آنها نیز به شدت مصدوم شده و به مراکز درمانی منتقل می‌شود.وی بیان کرد: کارشناسان علت این حادثه را عدم توجه کافی به …
۳ روز قبل
رویداد
تصمیم‌گیری برای طرح ترافیک پس از ۱۰ خرداد [شهروند] طرح ترافیک تهران، پس از کش‌وقوس‌های فراوان قرار بود پس از تعطیلات عید فطر ‏عملیاتی شود اما روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای  اعلام ‏کرد که به درخواست وزیر بهداشت از شهردار تهران و به منظور همدلی و رفع نگرانی درباره ‏افزایش شیوع ویروس کرونا، طرح‌های ترافیکی که قرار بود از سه‌شنبه (ششم خرداد) مجدداً اجرا شود، تا ‏اطلاع ثانوی اجرا نخواهد شد‎. در بخشی از این اطلاعیه آمده:   «در حالی که برابر پنجاه‌ونهمین ‏مصوبه شورای حمل‌ونقل و ترافیک شهر تهران که با حضور شهردار تهران، رئیس شورای اسلامی ‏شهر، رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل …
کاهش ۳۰ درصدی مسافرت به مازندران در تعطیلات فطر امسال
۳ روز قبل / عید سعید فطر / ویروس کرونا / پلیس راهور ناجا / مازندران
کاهش ۳۰ درصدی مسافرت به مازندران در تعطیلات فطر امسال
ساری - ایرنا - رییس پلیس راه مازندران گفت: در تعطیلات به اصطلاح ۶ روزه عید فطر امسال تردد در جاده‌های ورودی مازندران حدود ۳۰ درصد نسبت به ایام مشابه سال ۹۸ کاهش داشت.
جاده‌ها می‌کشند یا راننده‌ها؟
۳ روز قبل / استانی-اجتماعی / حادثه / تصادفات رانندگی / پلیس راهور / پلیس راه
جاده‌ها می‌کشند یا راننده‌ها؟
اگر تعطیلات در همه جای دنیا به معنی خوش گذرانی باشد، اما برای عده‌ای نیز معنی متفاوتی دارد، به این معنی که در تعطیلات دو روزه در کنار هم جمع شده و با تابوت‌های فلزی به استقبال مرگ می‎روند، به راستی جاده‌ها می‌کشند یا راننده‌ها؟
باران میهمان استان‌های شمالی است
۳ روز قبل
باران میهمان استان‌های شمالی است
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در محور هراز خبر داد.
شهرداری تهران: لغو طرح ترافیک بنا به درخواست وزیر بهداشت است
۳ روز قبل / شهرداری تهران / طرح ترافیک / طرح ترافیک تهران
شهرداری تهران: لغو طرح ترافیک بنا به درخواست وزیر بهداشت است
به گزارش الف، روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بامداد امروز سه‌شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «در حالی که برابر پنجاه و نهمین مصوبه شورای حمل ونقل و ترافیک شهر تهران که با حضور شهردار تهران، رئیس شورای اسلامی شهر، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر، فرمانده پلیس راهور فاتب، فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران و نمایندگان وزارت کشور و استانداری تهران برگزار شد، اجرای مجددا طرح ترافیک از امروز (٦ خرداد ماه) در دستور کار قرار داشت، اما با عنایت به تماس تلفنی وزیر محترم بهداشت و درمان با شهردار محترم تهران و درخواست وی مبنی بر توقف اجرای طرح ترافیک، مقرر شد اجرای مجدد طرح‌های ترافیکی، شنبه (١٠ خرداد ماه) در ستاد ملی کرونا مطرح و در خصوص آن تصمیم‌گیری …
ترافیک سنگین در محور هراز و آزادراه قزوین_کرج/بارش باران در استان‌های شمالی کشور
۳ روز قبل / سرهنگ نادر رحمانی
ترافیک سنگین در محور هراز و آزادراه قزوین_کرج/بارش باران در استان‌های شمالی کشور
ایلنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در محور هراز خبر داد.
جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی
۴ روز قبل
جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از پایان مهلت داده شده به خودروهای فاقد معاینه فنی و رانندگان دارای گواهینامه منقضی شده از امروز خبر داد. سرهنگ عین‌الله جهانی،  معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: هدف پلیس از اتخاذ چنین تصمیمی رعایت حال شهروندان و جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز معاینه فنی و دفاتر پلیس+۱۰ و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا بود. به همین دلیل این فرصت به شهروندان داده شد تا در فرصتی مناسب برای دریافت معاینه فنی و تمدید گواهینامه خود اقدام کنند.  معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: شهروندانی که خودروهای آنها معاینه فنی ندارند یا مهلت گواهی‌نامه آنها به پایان رسیده است، هر چه سریعتر  نسبت به دریافت یا تمدید اعتبار  اقدام کنند.
۴ روز قبل
اجرای طرح تشدید برخورد با وانت‌بارهای سیار و سدمعبر در گرگان
معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از اجرای طرح تشدید برخورد با وانت بارهای سیار و مغازه هایی که اقدام به تصرف پیاده روها و معابر می کنند خبر داد.به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری گرگان، موسی الرضا صفری اظهار کرد: شهرداری گرگان به استناد بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها و در راستای اجرای طرح انضباط شهری و پیشگیری از اخلال در نظم و پاسخگویی به درخواست به حق شهروندان با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور شهرستان اجرای طرح تشدید برخورد با وانت‌بارهای سیار و رفع سدمعبر را در دستور کار خود قرار داد.وی ادامه داد: متاسفانه بیکاری و کمبود فرصت‌های شغلی از دلایل اصلی بروز چنین معضلاتی در سطح شهر است و ما به این مشکلات و معضلات جامعه به خوبی واقف هستیم و این شهرداری در چندین نوبت …
ترافیک سنگین در شهرهای عبوری شرق استان تهران
۴ روز قبل / اخبار حوادث / وضعیت ترافیکی / ترافیک / فیروزکوه / رودهن / بومهن / جاجرود / تهران / دماوند
ترافیک سنگین در شهرهای عبوری شرق استان تهران
فرمانده پلیس راهور شرق استان تهران گفت: هم اکنون در شهرهای بومهن، رودهن، جاجرود، دماوند، گیلاوند، فیروزکوه و شهرهای عبوری پاکدشت و ورامین شاهد ترافیک سنگین و پرحجم به سمت تهران هستیم.
توقیف ۵ ساعته خودرو‌های عبوری از شانه خاکی راه
۴ روز قبل
توقیف ۵ ساعته خودرو‌های عبوری از شانه خاکی راه
جانشین پلیس راه راهور ناجا از توقیف ۵ ساعته خودروهایی که از شانه خاکی راه تردد کنند خبر داد.
هشدار پلیس به خودروهایی که از شانه‌خاکی راه‌ها عبور می‌کنند/  ۵ ساعت توقیف
۴ روز قبل / پلیس / تصادفات رانندگی / پلیس راهور / رانندگی / جرایم رانندگی
هشدار پلیس به خودروهایی که از شانه‌خاکی راه‌ها عبور می‌کنند/ ۵ ساعت توقیف
فارس نوشت: جانشین پلیس راه راهور ناجا از توقیف ۵ ساعته خودروهایی که از شانه خاکی راه تردد کنند خبر داد.
تردد روان در محور‌های هراز و فیروزکوه
۴ روز قبل / بارش باران / پلیس راهور / جاده / رفت و برگشت / کنترل ترافیک
تردد روان در محور‌های هراز و فیروزکوه
ایلنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.
پایان مهلت نداشتن معاینه فنی و گواهینامه معتبر
۴ روز قبل / معاینه فنی / معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا
پایان مهلت نداشتن معاینه فنی و گواهینامه معتبر
ایلنا: معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از پایان مهلت داده شده به خودروهای فاقد معاینه فنی و رانندگان دارای گواهینامه منقضی شده در روز سه شنبه خبر داد.
محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویر احمد باز است
۵ روز قبل / زلزله / منطقه کهگیلویه و بویراحمد
محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویر احمد باز است
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به وقوع زمین لرزه ۵.۲ ریشتری در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا کنون گزارشی در خصوص انسداد راه‌های اصلی این استان دریافت نشده است.
۵ روز قبل
ترافیک پرحجم در جاده‌های منتهی به شمال
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم و روان در طول برخی محورهای منتهی به شمال کشور خبر داد.
وضعیت جاده ها، امروز ۴ خرداد / ترافیک پرحجم در جاده‌های منتهی به شمال/ بارش باران در مازندران
۵ روز قبل
وضعیت جاده ها، امروز ۴ خرداد / ترافیک پرحجم در جاده‌های منتهی به شمال/ بارش باران در مازندران
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم و روان در طول برخی محورهای منتهی به شمال کشور خبر داد.
محورهای شمالی کشور بارانی و مه‌آلود است
۵ روز قبل / پلیس راهور ناجا / تصادفات جاده ای
محورهای شمالی کشور بارانی و مه‌آلود است
تهران - ایرنا - پلیس راهور ناجا اعلام کرد، محورهای شمالی کشور با توجه به بارانی و مه آلودگی، پرحجم اما روان است.
جاده‌های چالوس و هراز شلوغ است
۵ روز قبل / ترافیک / پلیس راهور / ترافیک جاده‌ها / جاده
جاده‌های چالوس و هراز شلوغ است
میزان نوشت: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.
ناجا: فرصت رانندگی با گواهینامه منقضی رو به اتمام است
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
ناجا: فرصت رانندگی با گواهینامه منقضی رو به اتمام است
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: فرصتی که پلیس برای رانندگی با گواهینامه منقضی به رانندگان داده بود با اتمام ماه مبارک رمضان به پایان می رسد؛ الزامی است رانندگان برای تمدید گواهینامه خود اقدام کنند.
فرصت تمام شد؛ پلیس با دارندگان گواهینامه منقضی برخورد می‌کند
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
فرصت تمام شد؛ پلیس با دارندگان گواهینامه منقضی برخورد می‌کند
رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: فرصتی که پلیس برای رانندگی با گواهینامه منقضی به رانندگان داده بود، با اتمام ماه مبارک رمضان به پایان می رسد و بنابراین الزامی است که رانندگان برای تمدید گواهینامه خود اقدام کنند.
محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر/ لیست مساجد
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / عید فطر / پلیس
محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر/ لیست مساجد
میزان نوشت: رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر را تشریح کرد.
تردد بدون محدودیت از آزادراه تهران - شمال تا اطلاع ثانوی/ جاده چالوس فعلا یکطرفه نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / سید تیمور حسینی / ترافیک / جاده چالوس / محدودیت ترافیکی / پلیس راه
تردد بدون محدودیت از آزادراه تهران - شمال تا اطلاع ثانوی/ جاده چالوس فعلا یکطرفه نمی‌شود
رئیس پلیس راه راهور ناجا از تردد بدون محدودیت از آزادراه تهران - شمال تا اطلاع ثانوی خبر داد.
طرح پلاک سوم خودرو، امسال به صورت محدود اجرا می‌شود
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
طرح پلاک سوم خودرو، امسال به صورت محدود اجرا می‌شود
رئیس پلیس راهور ناجا از نصب پلاک سوم روی خودروها در سال ۹۹ خبر داد. این پلاک، نوعی چیپ الکترونیکی است که زیر شیشه‌ی جلو نصب می‌شود.
خودروها از امسال پلاک سوم می‌گیرند | محل نصب پلاک جدید
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
خودروها از امسال پلاک سوم می‌گیرند | محل نصب پلاک جدید
رئیس پلیس راهور با اجباری خواندن نصب پلاک سوم بر روی خودروها گفت: این پلاک زیر شیشه جلوی خودروها نصب خواهد شد.
ترافیک پرحجم صبحگاهی در مسیرهای منتهی به کلانشهر تهران/پرهیز از سفرهای غیرضروری
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
ترافیک پرحجم صبحگاهی در مسیرهای منتهی به کلانشهر تهران/پرهیز از سفرهای غیرضروری
ایلنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به کلانشهر تهران خبر داد و گفت: به هموطنان توصیه می‌کنیم همچنان بحث…
جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / سردار سید کمال هادیانفر / رئیس پلیس راهور ناجا / سرقت خودرو / پلیس راهور ناجا
جزئیات طرح پلاک سوم خودروها
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: نصب پلاک سوم بر روی خودروها یک قانون است که در سال ۸۶ تصویب شده است اما در چند سال گذشته اجرایی نشده است که از امسال له مرحله اجرا در می‌آید.
جاده رکورددار استان سمنان را دریابیم
۱۳۹۹/۰۳/۰۳ / سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای / پلیس راهور ناجا / بهسازی راه ها / وزارت راه و شهرسازی / جندق / دامغان
جاده رکورددار استان سمنان را دریابیم
سمنان- ایرنا- جاده دامغان به جندق، رکورددار بیشترین میزان فوتی‌های تصادفات استان سمنان برای ترمیم محور و ۲ بانده شدن نیازمند توجه ویژه مسوولان است.
انسداد مسیر شمال به جنوب آزادراه چالوس_مرزن آباد تا فردا صبح
۱۳۹۹/۰۳/۰۲
انسداد مسیر شمال به جنوب آزادراه چالوس_مرزن آباد تا فردا صبح
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اعلام انسداد آزادراه چالوس_مرزن آباد در مسیر شمال به جنوب گفت: ترافیک در محور هراز سنگین است.
اعمال ممنوعیت تردد روی پل‌های کارون / کاهش ۵۰ درصدی تردد در اهواز
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / استانی-اجتماعی / اخبار اجتماعی - خوزستان / کروناویروس / همه_باهم_علیه_کرونا / پلیس راهور
اعمال ممنوعیت تردد روی پل‌های کارون / کاهش ۵۰ درصدی تردد در اهواز
رئیس پلیس راهور خوزستان با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در اهواز در تعطیلات دو روز اخیر، از کاهش ۵۰ درصدی تردد در سطح شهر خبر داد.
احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس
۱۳۹۹/۰۳/۰۲
احتمال یک طرفه شدن جاده چالوس
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: در برنامه ریزی پلیس راهور یک طرفه شدن جاده چالوس برای تخلیه بار ترافیکی جنوب به شمال در این محور وجود دارد.
تردد در چالوس یکطرفه شد/ ترافیک در بخش‌هایی از هراز و چالوس
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / نیروی انتظامی / ترافیک / پلیس
تردد در چالوس یکطرفه شد/ ترافیک در بخش‌هایی از هراز و چالوس
فارس نوشت: به گفته رئیس پلیس راه راهور ناجا محدودیت تردد از شمال به جنوب چالوس اعمال شده و در حال حاضر تردد در این مسیر یک طرفه صورت میگیرد.
احتمال محدودیت در جاده چالوس/از سفرهای غیرضرور پرهیز شود
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / سرهنگ نادر رحمانی / رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا
احتمال محدودیت در جاده چالوس/از سفرهای غیرضرور پرهیز شود
ایلنا: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از احتمال محدودیت در محور چالوس خبرداد.
افسرانی که رافت پلیس را به رخ کشیدند + فیلم
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
افسرانی که رافت پلیس را به رخ کشیدند + فیلم
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ امروز در مراسمی از سرهنگ دوم ایرج محمدی و سروان صحرایی از افسران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت که با انجام اقدامات انسان دوستانه، سوژه شبکه های اجتماعی شدند، قدردانی کرد.
ببینید | تقدیر از دو پلیس راهور که ستاره شبکه های اجتماعی شدند
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / پلیس / پلیس راهور / استان تهران
ببینید | تقدیر از دو پلیس راهور که ستاره شبکه های اجتماعی شدند
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ امروز در مراسمی از سرهنگ دوم ایرج محمدی و سروان صحرایی از افسران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت که با انجام اقدامات انسان دوستانه، سوژه شبکه های اجتماعی شدند، قدردانی کرد.
افزایش حجم سفر تهرانی‌ها به شمال به رغم توصیه‌های کرونایی
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / عید سعید فطر / ویروس کرونا / پلیس راهور ناجا / سفر نرویم / فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران / کرونا در ایران؛ آخرین اخبار و گزارش‌ها
افزایش حجم سفر تهرانی‌ها به شمال به رغم توصیه‌های کرونایی
تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا از افزایش قابل ملاحظه حجم سفرهای بین استانی به ویژه سفرها از استان تهران به استان‌های شمالی گیلان و مازندران خبر داد و گفت: متاسفانه افزایش حجم این سفرها به رغم توصیه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و درمانی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گرفته است.
ترافیک در جاده‌های شمال/ یکطرفه شدن چالوس و هراز
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / ترافیک در جاده شمال / ویروس کرونا / افزایش سفر
ترافیک در جاده‌های شمال/ یکطرفه شدن چالوس و هراز
رئیس پلیس راه راهور ناجا از تردد پرحجم خودرو‌ها در محور‌های شمالی خبر داد و گفت: به واسطه مدیریت بار ترافیکی جاده چالوس از ساعت ۱۲ و هراز از ساعت ۱۵ به سمت شمال یکطرفه خواهد شد.
رییس پلیس راهور ناجا: 
راهپیمایی خودرویی در روزقدس نداریم
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
رییس پلیس راهور ناجا: راهپیمایی خودرویی در روزقدس نداریم
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که راهپیمایی خودرویی برای روز قدس نداریم.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبرداد: 
بازگشت ساعت کار مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی به روال عادی
۱۳۹۹/۰۳/۰۱
رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبرداد: بازگشت ساعت کار مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی به روال عادی
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از بازگشت ساعت کار مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی استان اصفهان از روز شنبه (سوم خرداد ماه) به روال عادی و تا ساعت ۱۴ بعد از ظهر خبر داد.
ارائه طرح دریافت گواهینامه آسان برای موتورسیکلت سواران/ ۵۰ درصد موتورسیکلت سواران گواهینامه ندارند
۱۳۹۹/۰۳/۰۱ / سردار سید کمال هادیانفر / پلیس راهور / موتور سیکلت / گواهینامه رانندگی
ارائه طرح دریافت گواهینامه آسان برای موتورسیکلت سواران/ ۵۰ درصد موتورسیکلت سواران گواهینامه ندارند
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از ارائه طرح دریافت گواهینامه آسان برای موتورسیکلت سواران به وزیر کشور به منظور کاهش قیمت گواهینامه موتورسیکلت و موارد دیگر مربوط به همین موضوع خبر داد.
محموله‌های پستی قاچاق به مقصد نرسید
۱۳۹۹/۰۲/۳۱ / پلیس راهور / قاچاق
محموله‌های پستی قاچاق به مقصد نرسید
فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف و توقیف کالای قاچاق در قالب محموله پستی به ارزش بیش از دو میلیارد ریال در انبار توشه ایستگاه راه آهن تهران خبر داد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •