جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
پوشک بچه
۱۳۹۹/۰۹/۰۴
مرغ بخریم یا نخریم؟
روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان‌دهنده تجمع مردم در میدان میوه و تر‌بار بهمن تهران به دلیل توزیع مرغ دولتی با قیمت ۱۸۵۰۰ بود. واکنش برخی کاربران فضای مجازی به این فیلم «توصیه به نخریدن مرغ گران» بوده است. کاربری در این باره نوشته: «به‌ خدا اگه کسی یک هفته خرید نکنه برمی‌گرده به قیمتش فقط یک هفته اتفاقی نمی‌افته.» کاربر دیگری با نام امیر این حرف را تایید کرده: «یک هفته اگه ملت همین مرغ دولتی رو هم نخرن اون‌وقت می‌بینید چقدر قیمت‌ها پایین میاد. فقط یک هفته. ولی مردم طمعکاری شدیم و غیرمتحد.» البته کاربرانی با این نظر هم مخالفند. یک کاربر در پاسخ به این موارد نوشته است: «برنج هندی که گونی 270 هزار تومان …
۱۳۹۹/۰۹/۰۲
کی قهرمانه؟
امیر حسین ذاکری ‪-‬ دکتر روحانی رئیس جمهور خطاب به بعضی‌ها گفته اند: به هر حال تحریم‌ها امروز یا فردا یا هر زمانی کنار زده خواهد شد، بعضی‌ها تنش ایجاد می‌کنند که مثلا قهرمان رفع تحریم چه کسی باشد. اصلا شما قهرمان باشید. ما به‌دنبال قهرمان‌سازی نیستیم؛ اما ملت ایران قهرمان است. یکی از دوستان بخاطراین خبر شروع به حرکات ریتمیک و سخیف اما روحیه بخش کرد و این ترانه را خواند:" امروز و فردا کردم- تا تو را پیدا کردم-....." سپس گفت: این شعر تقدیم به امروز و فردایی که نمی‌دونم کی میاد؟ همه خندیدند. جناب پرفسور گفت: اگر مقامات باعث کامیابی مردم و احیای روحیه و امید‌های از دست رفته مردم شوند آنان را "آدونیس" می‌نامم. آدونیس در ادبیات یونان باستان قهرمانیست که نماد طبیعت و احیای حیات و شادمانیست. البته تجدید …
آشفته‌ بازار خرید پلی‌پروپیلن از بورس کالا/ ریشه گرانی‌ پوشک بچه و مواد بسته‌بندی
۱۳۹۹/۰۸/۲۸ / پلی‌پروپیلن / افزایش قیمت / مهدی پورقاضی / عضو انجمن ملی صنایع پلیمر ایران / آشفته‌ بازار &#
آشفته‌ بازار خرید پلی‌پروپیلن از بورس کالا/ ریشه گرانی‌ پوشک بچه و مواد بسته‌بندی
عضو انجمن صنایع پلیمر ایران گفت: تعداد زیادی از افرادی که از وزارت صمت مجوز خرید پلی‌پروپیلن از بورس کالا را دارند اصلاً تولیدکننده نیستند و در این بازار دلالی می‌کنند. این موضوع باعث تشدید رقابت و افزایش قیمت مواد اولیه شده است.
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
کمک 5.3 ‌میلیارد ریالی غیرنقدی خیران تهرانی در تهیه بسته‌های معیشتی هلال‌احمر تربت ‌حیدریه
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال‌احمر تربت‌ حیدریه از کمک بیش از ۳/۵‌میلیارد ریالی خیران تهرانی به جمعیت هلال‌احمر این شهرستان خبر داد. سعید فکوری اظهار کرد: «با مشارکت خیران بنیاد «سپاس لحظه» و موسسه خیریه «مهر اندیش» تهران مبلغ ۳‌میلیارد و ۸۹۱‌هزار‌میلیون ریال به این جمعیت کمک شد.» او افزود: «با این کمک‌ها ۷۰۰ بسته لوازم و نوشت‌افزار تحصیلی، ۱۷۰ بسته بهداشتی‌، ۱۷۰ بسته غذایی، ۲۰۰ عدد پوشک بچه، ۱۰ عدد اجاق گاز تک‌شعله، ۴۸ قوطی شیرخشک و ۴۸ بسته ایزی لایف تهیه شد.» فکوری بیان کرد: «تعدادی از این اقلام اهدایی برای توزیع در بین نیازمندان به جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌های رشتخوار، …
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
آغاز ترخیص کالاهای اساسی از گمرک
تنگناهای تامین و تخصیص ارز، همزمان زمینه انبار مواداولیه، کالاهای اساسی و اقلام مصرفی را در گمرک و همچنین کمبود و گرانی در بازار خرده‌فروشی را فراهم کرد، اما با مصوبه ستاد هماهنگی دولت، روند ترخیص این کالاها در 2هفته اخیر سرعت گرفته و مسئولان تنظیم بازار از رشد عرضه و کاهش قیمت برخی اقلام کالایی خبر می‌دهند. به گزارش همشهری، انبار برخی اقلام وارداتی در گمرک، در سطح خرده‌فروشی، موجب کمبود و گرانی برخی کالاهای اساسی نظیر گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ و حتی برخی محصولات سلولزی مانند پوشک بچه شد، اما پس …
وعده کاهش قیمت پوشک عملی می شود؟
۱۳۹۹/۰۸/۲۳ / وزارت صنعت ، معدن و تجارت / وزارت صنعت / بانک مرکزی / پوشک بچه / کاهش قیمت
وعده کاهش قیمت پوشک عملی می شود؟
وزارت صنعت وعده کاهش تدریجی قیمت پوشک را اعلام کرده اما تولیدکنندگان می گویند هزینه های تولید بالاست و با کاهش آنها می توان به روند نزولی قیمت ها امیدوار بود.
۱۳۹۹/۰۸/۲۱
وعده وزارت صمت برای کاهش قیمت پوشک
معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) وعده داده که قیمت پوشک بچه به صورت تدریجی کاهش خواهد یافت. به گزارش ایسنا، سعید صارمی گفت: در حوزه تولید پوشک بچه مشکلی نداریم، اما ۷۰ درصد از مواد اولیه تولید پوشک وارداتی و متاثر از نرخ ارز است و به علت کمبود این مواد قیمت پوشک در هفته های اخیر بالا رفته بود. وی افزود: مقرر شد ترخیص این مواد از گمرکات به صورت اعتباری انجام شود و بانک مرکزی ارز مورد نیاز برای این موضوع را نیز تامین کند. همچنین در راستای قطع وابستگی و خودکفایی تمهیدات لازم برای تولید داخلی مواد اولیه پوشک که امکان تولید داخل دارند انجام شده است.
وزارت صمت وعده ارزانی پوشک بچه داد
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / پوشک بچه / قیمت پوشک / قیمت پوشک بچه / وزارت صمت
وزارت صمت وعده ارزانی پوشک بچه داد
معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت از کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار خبر داد و گفت: در حوزه تولید پوشک بچه مشکلی نداریم، اما ۷۰ درصد از مواد اولیه تولید پوشک وارداتی و متاثر از نرخ ارز است و به علت کمبود این مواد قیمت پوشک در هفته‌های اخیر بالا رفته بود. نوشته وزارت صمت وعده ارزانی پوشک بچه داد اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
قیمت پوشک بچه کاهش می‌یابد
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / وزارت صنعت معدن و تجارت / تولید داخلی / گمرک جمهوری اسلامی ایران / قیمت کالا / قیمت ارز / پوشک
قیمت پوشک بچه کاهش می‌یابد
تهران- ایرنا- معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ترخیص مواد اولیه تولید پوشک از گمرک به صورت اعتباری، گفت: با تامین کارخانجات تولیدی، قیمت این محصول در بازار به تدریج کاهش می‌یابد.
کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / ارز / بانک مرکزی / تنظیم بازار / معاون / نرخ ارز
کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار
اقتصادنیوز : معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت از کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار خبر داد.
کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار/ ترخیص مواد اولیه مورد نیاز از گمرکات به صورت اعتباری
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / وزارت صنعت معدن و تجارت / سعید صارمی / پوشک / مواد اولیه
کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار/ ترخیص مواد اولیه مورد نیاز از گمرکات به صورت اعتباری
معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت از کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار خبر داد.
معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین وزارت صمت از کاهش تدریجی قیمت پوشک خبر داد
۱۳۹۹/۰۸/۲۱ / پوشک / دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار
معاون دفتر برنامه‌ریزی تامین وزارت صمت از کاهش تدریجی قیمت پوشک خبر داد
ایلنا: معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت از کاهش تدریجی قیمت پوشک بچه در بازار خبر داد.
پوشک بچه؛ یک گام تا نیم میلیون تومان شدن + جدول
۱۳۹۹/۰۸/۲۰ / ارز / افزایش قیمت / عجیب و غریب / گرانی / نرخ ارز
پوشک بچه؛ یک گام تا نیم میلیون تومان شدن + جدول
اقتصادنیوز : نیم نگاهی به سایت‌های فروش آنلاین کالا و فروشگاه‌های از گرانی عجیب و غریب پوشک بچه حکایت دارد؛‌ اما داستان همین جا ختم نمی شود و در کنار افزایش قیمت پوشک در حال حاضر شاهد کمیاب شدن و در بعضی موارد نایاب شدن برخی برنده ها در بازار هستیم.
گرانی پوشک بچه، گردن مردم افتاد+فیلم
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / کالاهای اساسی / پوشک بچه
گرانی پوشک بچه، گردن مردم افتاد+فیلم
معاون دفتر تنظیم بازار وزارت صمت درباره دلایل گرانی و کمبود پوشک بچه در بازار اظهارنظر کرد.
پوشک بچه چند؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۷ / پوشک بچه
پوشک بچه چند؟
ایسنا نوشت: در روزهای اخیر افزایش قیمت پوشک خبرساز شد ودر نهایت جلسه ای در وزات صنعت، معدن و تجارت (صمت) برای تصمیم گیری در این رابطه برگزار شد، اما هنوز میزان افزایش قیمت مجاز برای این کالا و محصولات سلولزی اعلام نشده است.
۱۳۹۹/۰۸/۱۶ / اعتراض به گرانی / افزایش گرانی ها / بازار روغن / گرانی روغن
علت گران فروشی روغن چیست؟/ جولان گرانفروشان در سایه عدم نظارت کافی بر بازار
به گزارش فارس در هفته های اخیر بعد از گرانی های زنجیر وار گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ، پوشک بچه و انواع اقسام کالاهای اساسی ضروری و مصرفی خانوار شاهد افزایش قیمت و حتی کمیاب شدن روغن صنف و صنعت و روغن مصرفی خانوارها بودیم.
تدوین بسته حمایتی برای تامین مواد اولیه تولید پوشک
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / تامین ارز / پوشک بچه / وزارت صمت
تدوین بسته حمایتی برای تامین مواد اولیه تولید پوشک
محرابی گفت: بسته حمایتی برای تامین مواد اولیه تولید پوشک تدوین شده و موضوع تامین ارز این محصولات پیگیری می‌شود.
۱۳۹۹/۰۸/۱۵ / قیمت گوشت / قیمت گوشت گوسفندی
آخرین وضعیت قیمت و واردات گوشت
به گزارش ایسنا، طی هفته‌های اخیر بازار گوشت قرمز با نوسان قیمت همراه بوده و افزایش داشت؛ موضوعی که در اظهارات اخیر مقام معظم رهبری مورد اشاره قرار گرفت و ایشان نسبت به گرانی کالاهای مورد نیاز مردم از جمله گوشت قرمز، مرغ، پوشک بچه گلایه کرده و به دستگاه های مربوطه تاکید کردند برای تامین کالاهای مورد نیاز که بخش زیادی از آن در گمرک و بنادر موجود است هماهنگی داشته و گرانی های فعلی که توجیه ندارد را متعادل کنند. 
هزینه ماهانه تا یک میلیون تومانی پوشک بچه
۱۳۹۹/۰۸/۱۴
هزینه ماهانه تا یک میلیون تومانی پوشک بچه
نگاهی به سایت‌های فروش آنلاین کالاها نشان‌دهنده گرانی و عدم موجودی برخی برندهای پوشک بچه است. این گرانی تا جایی پیش رفته که قیمت یک بسته پوشک بچه در برخی برندها به ۴۵۵ هزار تومان رسیده است.
تولید ماسک تاثیری روی قیمت پوشک نداشت/ تغییری در خط تولید نداشتیم
۱۳۹۹/۰۸/۱۴ / محصولات سلولزی / پوشک / پوشک بچه
تولید ماسک تاثیری روی قیمت پوشک نداشت/ تغییری در خط تولید نداشتیم
ایلنا: دبیر انجمن محصولات سلولزی اظهار داشت: تغییر تولید به ماسک هیچ تاثیری روی قیمت پوشاک ندارد. کارخانه‌ها یک نقطه سر به سر سفارش دارند با توجه به کشش بازار…
ستاد تنظیم بازار: جلسه بررسی وضعیت پوشک بچه فردا برگزار می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
ستاد تنظیم بازار: جلسه بررسی وضعیت پوشک بچه فردا برگزار می‌شود
دبیر ستاد تنظیم بازار در حاشیه نشست ستاد تنطیم بازار اظهار کرد: با توجه به سخنان امروز مقام معظم رهبری درباره وضعیت بازار جلسه ویژه‌ای با حضور اعضای اصلی ستاد تنظیم بازار برگزار شد و موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفت. کالا‌هایی از جمله مواد پروتئینی و سایر اقلامی که در هفته‌های گذشته نوساناتی را تجربه کرده بود هم مورد بررسی ستاد قرار گرفتند.
رهبر انقلاب : گرانی‌های اخیر توجیهی ندارد
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
رهبر انقلاب : گرانی‌های اخیر توجیهی ندارد
رهبرانقلاب: خیلی از مشکلات کنونی ما مربوط به خود ماست و مربوط به ناهماهنگی هاست. این گرانی های اخیر توجیه ندارد و باید مسئولین علاج کنند. از گوشت قرمز و مرغ تا پوشک بچه. این گرانی‎ها توجیهی ندارد.
پوشک بچه در کشور با کمبود مواجه نیست
۱۳۹۹/۰۸/۱۳
پوشک بچه در کشور با کمبود مواجه نیست
فصیح خوشگرد، رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع سلولزی و بهداشتی ایران گفت: در حال حاضر ۷۰ تا ۷۵ درصد مواد اولیه تولید پوشک بچه و نوار بهداشتی بانوان در کشور از محل واردات تامین می شود که ارتباط مستقیم با قیمت ارز دارد.
پیش بینی رئیس کل بانک مرکزی از روند قیمت دلار/ حجم نقدینگی به ۲ هزار و ۸۹۵ هزار میلیارد تومان رسید/ افزایش قیمت بلیط هواپیما اجحاف در حق مسافران است/ آیا پوشک بچه کمیاب شده است؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۱
پیش بینی رئیس کل بانک مرکزی از روند قیمت دلار/ حجم نقدینگی به ۲ هزار و ۸۹۵ هزار میلیارد تومان رسید/ افزایش قیمت بلیط هواپیما اجحاف در حق مسافران است/ آیا پوشک بچه کمیاب شده است؟
هرج و مرج در قیمت‌گذاری پوشک
۱۳۹۹/۰۸/۱۱ / پوشک / قیمت / واردات / سامانه نیما / وزارت صنعت / ویروس کرونا / پوشک بچه
هرج و مرج در قیمت‌گذاری پوشک
هرج و مرج در قیمت گذاری پوشک کودک با تحمیل هزینه ماهانه یک میلیون تومانی بابت هر کودک به خانوارها، نقش موثری در کاهش نرخ باروری داشته و مانعی برای رشد نرخ جمعیت محسوب می شود.
کمبود پوشک بچه چقدر جدی است؟ / تولید ماسک، عامل کمبود پوشک است؟
۱۳۹۹/۰۸/۱۰ / پوشک / پوشک بچه / پوشک‌های خارجی / قیمت پوشک بچه
کمبود پوشک بچه چقدر جدی است؟ / تولید ماسک، عامل کمبود پوشک است؟
عضو هیات مدیره انجمن سلولزی می‌گوید: مواد اولیه پوشک بچه همچون خمیر از آمریکا، کانادا و برزیل وارد کشور می‌ش و حالا با تشدید تحریم‌ها مواد اولیه پوشک بچه وارد نمی‌شود و همین موضوع باعث کمیاب شدن این کالا در بازار شده است. نوشته کمبود پوشک بچه چقدر جدی است؟ / تولید ماسک، عامل کمبود پوشک است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
نیاز کشور به سالیانه ۱۶ هزار تن «ملت بلون» برای تولید ماسک
۱۳۹۹/۰۷/۲۳ / کرونا / ماسک / وزارت صنعت معدن و تجارت / واردات / صنعت نساجی / صادرات غیر نفتی / کرونا و معضل بازار لوازم پیشگیری از آن
نیاز کشور به سالیانه ۱۶ هزار تن «ملت بلون» برای تولید ماسک
تهران- ایرنا- آن‌طور که مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و امور طرح‌های وزارت صنعت معدن و تجارت اعلام کرده، کشور سالیانه به ۱۶ هزار و ۲۰۰ تن منسوج بی‌بافت ملت بلون (Melt Blown Nonwoven) به عنوان ماده اولیه برای تولید ماسک، فیلترهای صنعتی و برخی محصولات بهداشتی نظیر پوشک بچه نیاز دارد.
برنامه ریزی دشمن برای توزیع اسلحه قاچاق بین مردم
۱۳۹۹/۰۷/۲۱ / اسلحه قاچاق / اعتراضات مسلحانه
برنامه ریزی دشمن برای توزیع اسلحه قاچاق بین مردم
 به گزارش فارس، مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی در گردهمایی مدیران مدارس مشهد با اشاره به جنگ اقتصادی ایران و آمریکا در شرایط حال حاضر کشور گفت: جنگ اقتصادی اثر بیشتر و درگیری گسترده ای دارد و از پوشک بچه در گهواره و داروی پیرمرد را درگیر می‌کند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۳
از داروخانه نخرید
این روزها داروخانه‌ها در کنار دارو انواع محصولات آرایشی و بهداشتی دیگر را هم برای فروش عرضه می‌کنند و ممکن است وقتی برای خرید دارو به داروخانه می‌روید وسوسه شوید چیزهای بیشتری بخرید. اعتماد به حضور دکتر داروساز در داروخانه‌ها باعث می‌شود مردم کالاهایی را که می‌توانند از فروشگاه‌های بهداشتی یا حتی سوپرمارکت‌ها بخرند از داروخانه خریداری کنند، اما این کار اغلب به‌صرفه نیست. چه چیزهایی را از داروخانه نباید خرید:   پوشک بچه؛ پوشک یکی از مهم‌ترین خریدهای خانواده‌هایی است که بچه زیر ۳ سال دارند. معمولا …
پوشک بچه و بزرگترین لذت زندگی اسکارلت جوهانسون
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
پوشک بچه و بزرگترین لذت زندگی اسکارلت جوهانسون
در ویدئویی که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده است، خبرنگار از «اسکارلت جوهانسون» می‌پرسد: «به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن، بازم حاضری پوشک کثیف بچه تو عوض کنی؟» و او پاسخ می‌دهد: «البته، عوض کردن پوشک کثیف بچه‌ام، بزرگ‌ترین لذته برام».
بحران کمبود پوشک کودک چقدر جدی است؟
۱۳۹۹/۰۴/۱۱ / ارز 4200 تومانی / ارز دولتی / پوشک / پوشک بچه
بحران کمبود پوشک کودک چقدر جدی است؟
رئیس انجمن صنایع سلولزی بهداشتی کمبود پوشک در برخی واحدهای صنفی و داروخانه‌ها را رد می‌کند و هشدار می‌دهد اگر مواد اولیه این صنعت به دستشان نرسد ممکن است در آینده بحران کمبود پوشک رخ دهد. نوشته بحران کمبود پوشک کودک چقدر جدی است؟ اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
یک کودک: ما که اومدیم هم پشیمونیم
   یک مرد: پایه‌ حقوق من فقط قد پول پوشک بچه می‌شه!    یک زن: اگه چند ساعت به 24 ساعت اضافه کنید می‌تونم بعد از 14 ساعت کار بیام بچه‌داری کنم!    یک مسئول: من برم ببینم می‌شه جای آمار تورم رو با نرخ رشد عوض کنم!    یک مسئول دیگر: ما فعلا قبر رو داریم رایگان می‌کنیم و برنامه‌ای برای بچه‌هاتون نداریم!    فرزند یک مدیر: باباجون اینا مگه میز مدیریت ندارند که برسه به بچه‌هاشون؟!    نوزاد: ای ‌کاش این‌قدر با بقیه بروبچ‌ها سر به دنیا اومدن دعوا نمی‌کردم! #جابه‌جایی_نرخ_ها #بچه_دار_شدن_فعلا_جیگر_می‌خواد #شهرونگ
از وعده پرداخت یک میلیون تومان به هر نوزاد جدید تا قطع یارانه ۴۵ هزار تومانی تازه متولدان/ یارانه پرداختی پول پوشک بچه هم نیست!
۱۳۹۹/۰۳/۱۲ / فرامرز توفیقی / قطع یارانه تازه متولدان / یارانه خانواده‌های کارگری / نرخ فرزندآوری
از وعده پرداخت یک میلیون تومان به هر نوزاد جدید تا قطع یارانه ۴۵ هزار تومانی تازه متولدان/ یارانه پرداختی پول پوشک بچه هم نیست!
ایلنا: فرامرز توفیقی از مشروط شدن یارانه نوزدان انتقاد کرد و گفت: کارگران تابِ فرزندآوری ندارند.
نکات ضروری درباره تعویض پوشک
۱۳۹۸/۱۲/۲۶ / پوشک بچه / کودک / پارسی خبر
نکات ضروری درباره تعویض پوشک
تعویض پوشک یکی از مهم‌ترین مهارت‌های والدین است و نباید آن را کم‌اهمیت دانست.
تحریم و تغییرات ارزی
۱۳۹۸/۱۲/۱۹
تحریم و تغییرات ارزی
لیلا شریف_خبرنگار 8سالی که از دهه‌90 می‌گذرد، روزهایی با حضور پر‌رنگ‌تر تحریم و تغییرات ارزی برای مردم ایران رقم زد. همین فضای مشوش اقتصادی کافی بود تا افرادی در قامت محتکر برای به‌دست آوردن سود اقتصادی بیشتر، قد علم کنند. از سال‌90 تا پایان سال‌98، هر‌از‌گاهی خبرهایی از احتکار کالاهای اساسی، آجیل، شکر، پوشک بچه و... به دغدغه اصلی مردم تبدیل شد و بعد از گذشت زمان و البته برخورد قضایی، برای مدتی پرونده‌های احتکار بسته شدند و پرونده جدیدی از خاکستر پرونده‌های قبلی جان گرفت. سال‌92 اکثر خانه‌های …
یک سال پوشک رایگان در جشنواره نوروزی مای بیبی
۱۳۹۸/۱۲/۱۱
یک سال پوشک رایگان در جشنواره نوروزی مای بیبی
در سال ۱۳۷۹ گروه زرین با معرفی شرکت مای‌بیبی رسما پا به عرصه تولید و توزیع پوشک بچه گذاشت. از آن زمان تاکنون، این برند به موفقیت‌های متعددی دست یافته است. امروزه کمتر کسی است که با نام و برند مای‌بیبی آشنا نباشد. یکی از دلایل ماندگاری و محبوبیت این برند در میان مردم، نوآوری‌های گوناگونش طی سالیان فعالیت بوده است؛
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / فناوری / پوشک بچه / پوشک هوشمند
پوشک «هوشمند» به زودی عرضه می‌شود
پوشک هوشمند جدیدی که در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ رونمایی شده به والدین درباره دمای بدن و میزان ادرار کودکان و نکات خطرآمیز آنها هشدار می‌دهد.
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خبرگزاری فارس از قول یک شاهد: بانک را با پوشک بچه آتش زدند / پوشک‌ها را آغشته به بنزین می‌کردند، آتش می‌زدند و داخل بانک می‌انداختند
خبرگزاری فارس از قول خانمی که او را «با کاپشن و کلاه سفید و آرایش» توصیف کرده نوشته است: «...یکی از اجناسی که برمی‌داشتند، بسته‌های پوشک بچه بود! پوشک‌ها را آغشته به بنزین می‌کردند، آن‌ها را آتش می‌زدند و داخل بانک می‌انداختند. چون پوشک، بنزین را کاملاً جذب می‌کرد، حجم آتشی که ایجاد می‌کرد، خیلی زیاد بود. اینطور بود که بانک‌ها با این سرعت آتش گرفت و حجم خسارت‌هایی که بار آمد، اینقدر گسترده‌بود. ببینید! این،‌ نمی‌تواند کار مردم عادی باشد. معلوم است این افراد برای این کارها آموزش دیده‌بودند.»
۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بانک را با پوشک بچه آتش زدند!
«یکی از اجناسی که از فروشگاه غارت شد، بسته‌های پوشک بچه بود!آشوبگران پوشک‌ها را آغشته به بنزین می‌کردند، آتش می‌زدند و داخل بانک می‌انداختند. چون پوشک، بنزین را کاملاً جذب می‌کرد، حجم آتشی که ایجاد می‌کرد، خیلی زیاد بود. اینطور بود که بانک‌ها با این سرعت و شدت آتش گرفت»
۱۳۹۸/۰۸/۲۸
نکته بهداشتی: عوض کردن پوشک بچه
عوض کردن پوشک بچه ممکن است کاری مشکل به نظر برسد، اما نگران نباشید، بعد از چند هفته متخصص این کار خواهید شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ / پوشک بچه / عقیم سازی / ذوالنور
اسناد تاریخی پوشک عقیم‎کننده! ‏
اسامه‌بن لادن درجلسه با معاونان القاعده در زیرزمین نهم ساختمان مخفی خود به صراحت اعلام کرد اگر از قدرت پوشک نوزادان خبر داشت، دست به عملیات تروریستی ١١ سپتامبر نمی‎زد و به جای آن‌همه مردم آمریکا را پوشک می‎بست.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
علی مطهری: اگر چند همسری اجرا نشود، فساد و فحشا بیشتر می‌شود/ذوالنوری: دشمنان پوشک بچه را طوری تولید می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شود
باشگاه فولاد خوزستان با تدارکات این تیم که پیش از دیدار با پرسپولیس حرکت جنجالی انجام داد، برخورد کرد. دقایقی قبل از شروع نخستین بازی هفته دهم لیگ برتر، یکی از اعضای تدارکات تیم فولاد به سمت دروازه جنوبی فولاد آرنا رفت و در زمان راه رفتن، مایعی را از داخل یک بطری آب روی خط دروازه ریخت که این حرکت او بازتاب زیادی در رسانه‌های مجازی به همراه داشت و شایعه شد، او قصد داشته به نوعی دروازه جنوبی را نیز مثل دروازه شمالی طلسم کند که البته حرکت او بی‌ثمر بود و گل ترابی به دروازه جنوبی زده شد!
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
ذوالنور توضیح داد: عقیم سازی ایرانیان از طریق پوشک
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴ / مجتبی ذوالنور / پوشک بچه / عقیم سازی / پدافند غیرعامل
ذوالنور: دشمنان با "پوشک بچه" به دنبال عقیم‌سازی هستند
ذوالنور با بیان اینکه متاسفانه هنوز در کشور ما «پدافند غیرعامل» به یک فرهنگ عمومی تبدیل نشده است، تصریح کرد: ما در مجلس و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، آمادگی داریم برای فرهنگ‌سازی پدافند غیرعامل، قانون مصوب کنیم و دولت را ملزم کنیم که اقدامات و برنامه‌هایش، دارای پیوست پدافند غیرعامل باشد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
ذوالنور مطرح کرد: نفوذ دشمن از طریق پوشک بچه!
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۶/۱۷
پوشک بچه، نیازی برای آرامش کودکان
داشتن بچه و بزرگ کردن او مانند پرورش گلی زیبا و خوش بو می باشد که دل هر باغبانی را بر سر ذوق می آورد. وقتی دختر پسری که عاشقانه به هم دیگر محبت می ورزند و با هم پیوندی مقدس می بندند دوست دارند بر این زندگی نمادی زیبا و لطیف و معصوم چون عشقشان هدیه بدهند. کودک موجودی است که حاصل عشق دو انسان بنیاد آن را می سازد. از این رو موجودی با ارزش و قابل ستایش است.
۱۳۹۸/۰۲/۲۴
انبار محصولات سلولزی در آتش سوخت + تصاویر
پارکینگی که به محلی برای نگهداری دستمال کاغذی و پوشک بچه تبدیل شده بود، در آتش سوخت.
۱۳۹۸/۰۱/۲۹
فیلم | نتیجه اظهارنظرهای غیرکارشناسی سلبریتی‌ها در جمع‌آوری کمک‌های مردمی!
در این فیلم دپوی مرکزی هلال احمر در اهواز را می بینید که کمک های مردمی در آن دسته بندی و به تمام مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال می شود. اما بخش چشمگیری از کالاهای رسیده به این انبار، بسته های نواربهداشتی است که با توصیه سلبریتی ها از سوی مردم به این مناطق اهدا شد؛ کالایی که حالا حجم آن از برنج و پوشک بچه و دیگر کالاهای اساسی هم بیشتر است!
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
تامین ارز مورد نیاز برای واردات پوشک
بر اساس بخشنامه گمرک جمهوری اسلامی به گمرکات اجرایی سراسر کشور، پوشک بچه و بزرگسال که پیش از این جزو گروه چهارم کالایی بود و واردات آن به کشور ممنوع بود، در دسته گروه دوم کالایی قرار گرفت و ارز مورد نیاز برای واردات آن از صادرات پتروشیمی و فولاد تامین می شود.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •