جمعه, ۷ آذر, ۱۳۹۹ / 27 November, 2020
پکیج شوفاژ
بوتان واحد نمونه استانی سال ۹۹شد
۱۳۹۹/۰۸/۱۸ / گروه صنعتی بوتان / پکیج شوفاژ دیواری / محصولات بوتان
بوتان واحد نمونه استانی سال ۹۹شد
گروه صنعتی بوتان عنوان واحد نمونه استانی  سال ۹۹ را از آن خود کرد.
آموزش نحوه هواگیری شوفاژ و آبگرمکن دیواری
۱۳۹۹/۰۸/۰۱ / آبگرمکن / پکیج شوفاژ / تعمیر لوازم خانگی
آموزش نحوه هواگیری شوفاژ و آبگرمکن دیواری
آخرین کاری که سیستم گرمایشی منزل شما را برای یک زمستان سرد آماده می‌کند، سرویس آبگرمکن دیواری است. برای آشنایی با هواگیری شوفاژ در منزل، سرویس پکیج و سرویس آبگرمکن دیواری، خدمت از ما، شما را به مطالعه این مطلب دعوت می‌کند. نوشته آموزش نحوه هواگیری شوفاژ و آبگرمکن دیواری اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
۱۳۹۹/۰۷/۰۵
راهنمای خرید پکیج شوفاژ دیواری
مهندس حامد منصوری / کارشناس تاسیسات حرارتی
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
نمایندگی ایران رادیاتور و پکیج شوفاژ
تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی از سال 1383 آغاز گردید.
۱۳۹۸/۱۰/۰۷
اگر از پکیج دیواری استفاده می‌کنید؛ این مطلب را مطالعه کنید
پکیج شوفاژ دیواری دستگاهی است که خیلی زود جای موتورخانه های بزرگ و پر دردسر در ساختمان ها را گرفت، البته با توجه به همه مزایایی که پکیج دیواری برای ما داره دور از ذهن نیست که معایب کمی هم داشته باشه که این معایب توسط تولید کنندگان روز به روز در حال کم شدن هست.
۱۳۹۸/۰۶/۲۵
قطعه یدکی مورد نظر شما اینجاست!!
امروزه با توجه به وضعیت اقتصاد و سطح درآمد، مردم برای خرید کالاهای نو با مشکلات متعددی روبرو هستند. در نتیجه غالب مردم ترجیح می دهند کالاهای خود را تعمیر نمایند و مدت بیشتری از آنها استفاده نمایند. از این رو نیاز به قطعات یدکی بیش ‌از پیش احساس می‌شود. در این زمینه شرکت تابان بینش یدک پخش فعالیت‌های چشمیگری در عرصه همکاری با تولیدکنندگان و نیز پخش سراسری قطعات یدکی انواع محصولات (پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن، انواع کولر آبی و گازی و سایر لوازم پر مصرف خانگی) دارد که در ادامه با مدیر و فعالیت‌های این شرکت بیشتر آشنا خواهیم شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
توسعه صادرات محصولات بوتان
شرکت بوتان برنامه گسترده‌ای برای صادرات محصولاتش به خارج از کشور دارد و در این زمینه علاوه بر کسب سهم حداکثری از بازار داخلی وسایل گرمایشی، با صادرات روزافزون و مستمر به اروپا و آسیا بازارهای جدیدی را به‌دست آورده است. به گزارش «روابط عمومی شرکت بوتان»، این شرکت رکورد خود را با صادرات بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه شکسته است. این شرکت همچنین در مراسم اهدای معتبرترین جایزه ملی نشان (برند) تجاری برتر ایران که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت برگزار شد، توانست برای دومین بار پیاپی گواهینامه و تندیس برند برتر کشور را کسب کند. بوتان تولیدکننده انواع محصولات از جمله پکیج شوفاژ دیواری، آبگرمکن و رادیاتور و تجهیزات تاسیساتی کشور است. این شرکت از یک شبکه گسترده ارائه خدمات پس از فروش …
 •  •  •  •  •  •