جمعه, ۱۴ آذر, ۱۳۹۹ / 4 December, 2020
کمپرسور باد
راهکاری برای افزایش راندمان کمپرسورهای وارداتی صنایع نفتی/ایران‌ساخت شدن ۱۷۰ قطعه وارداتی
۱۳۹۹/۰۸/۰۶ / کمپرسور باد / دانشگاه علم و صنعت / دانش بنیان
راهکاری برای افزایش راندمان کمپرسورهای وارداتی صنایع نفتی/ایران‌ساخت شدن ۱۷۰ قطعه وارداتی
محققان یکی از شرکت‌های دانش بنیان علاوه بر آنکه موفق به بازطراحی موتور توربین بخار با توان ۳ مگاوات شدند، به راهکاری برای افزایش بازده کمپرسورهای وارداتی که به دلیل مقاوم بودن شرایط آب و هوایی و ترکیبات گازی، با راندمان ۴۰ درصدی کار می‌کنند، دست یافتند و به گفته آنها با این دانش فنی می‌توان بازده این تجهیزات را تا ۷۰ درصد ارتقا داد.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷
آفرودری تنومند و دلربا!
پس از وقفه‌ای شش‌ساله فورد در سال ۲۰۱۹ نام «ترمور» را با معرفی نسخه آماده آفرود از F-250 و F-350 سوپر دیوتی زنده کرد. این نام خشن هم‌اکنون روی رنجر کوچک‌تر نیز گذاشته شده است. ترمور که به عنوان پکیجی سفارشی در مدل‌های XLT و لاریات و با پیکربندی سوپرکرو چهار چرخ محرک عرضه می‌شود قیمت ۴۲۹۰ دلاری دارد.فورد از رنجر ترمور به عنوان آماده‌ترین نسخه کارخانه‌ای تاریخ این پیکاپ برای آفرود نام بره است. این پیکاپ هم‌اکنون ارتفاع بیشتری از سطح زمین داشته و لاستیک‌های ۳۲ اینچی کانتیننتال نیز زیرش خودنمایی می‌کنند. این لاستیک‌ها رینگ‌های ۱۷ اینچی را در آغوش گرفته‌اند.توانایی‌های آفرودر رنجر ترمور با افزایش بازه حرکتی سیستم تعلیق در جلو و عقب بیش از پیش بهبود یافته است. از دیگر بازنگری‌های رخ داده در پیکاپ یاد …
خرید کمپرسور
۱۳۹۹/۰۴/۰۴ / ایران پمپ / کمپرسور باد / کمپرسور دندانپزشکی
خرید کمپرسور
کمپرسور باد وسیله‌ای است برای تولید هوای فشرده. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند که شامل کمپرسورهای بدون روغن و کمپرسورهای روغنی می‌شوند.
تا چه میزان با انواع کمپرسور باد آشنا می‌باشید؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۷ / انواع کمپرسور باد
تا چه میزان با انواع کمپرسور باد آشنا می‌باشید؟
اگر بخواهید با ابزارآلات بادی کارکنید به‌احتمال‌زیاد به کمپرسور هوا نیاز دارید چرا که این نوع از کمپرسور از قدرتمندترین ابزار مورد نیاز برای تأمین انرژی و نیروی لازم برای این نوع از کارها هستند!
۱۳۹۸/۰۹/۰۴ / ایران کمپرسور / کمپرسور باد
ایران کمپرسور مرجع تخصصی انواع کمپرسور باد oil free
ایران کمپرسور به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع کمپرسور باد oil free در ایران، درزمینهٔ تعمیر، فروش، تولید و قطعات یدکی، یکی از مراجع تخصصی به شمار می‌آید.
۱۳۹۸/۰۷/۲۸ / کمپرسور باد / ایران پمپ
چگونه یک کمپرسور باد انتخاب کنیم؟
همان‌طور که می‌دانید وظیفه کمپرسور باد تولید هوا فشرده است.
 •  •  •  •  •  •  •