یکشنبه, ۱۹ مرداد, ۱۳۹۹ / 9 August, 2020
کوئیک
معرفی 2 محصول جدید توسط سایپا/  تولید انبوه  کوئیک S  و  ساینا S   آغاز شد (+عکس و مشخصات)
۲۸ ساعت قبل
معرفی 2 محصول جدید توسط سایپا/ تولید انبوه کوئیک S و ساینا S آغاز شد (+عکس و مشخصات)
مطابق گفته های مدیر عامل سایپا تولید انبوه این 2 محصول در این شرکت از روز گذشته آغاز شده و در ادامه روند افزایشی نیز خواهد داشت.
تصاویر: رونمایی از محصول جدید سایپا و خروج پراید از خط تولید
۲ روز قبل
تصاویر: رونمایی از محصول جدید سایپا و خروج پراید از خط تولید
آئین رسمی توقف ساخت و خروج پراید از خط تولید، رونمایی رسمی از محصول جدید گروه خودروسازی سایپا و آغاز تولید انبوه دو محصول فیس لیفت ساینا و کوئیک عصر پنجشنبه با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در محل این کارخانه برگزار شد.
(تصاویر) خداحافظی رسمی با پراید
۲ روز قبل / اقتصاد / خودرو / پراید / سایپا
(تصاویر) خداحافظی رسمی با پراید
آئین رسمی توقف ساخت و خروج پراید از خط تولید، رونمایی رسمی از محصول جدید گروه خودروسازی سایپا و آغاز تولید انبوه دو محصول فیس لیفت ساینا و کوئیک با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری برگزار شد.
واعظی خروج پراید از تولید را کلید زد
۲ روز قبل / کوییک / سایپا / محمود واعظی / پراید
واعظی خروج پراید از تولید را کلید زد
تهران- ایرنا- آئین رسمی توقف ساخت و خروج پراید از خط تولید، رونمایی رسمی از محصول جدید گروه خودروسازی سایپا و آغاز تولید انبوه دو محصول فیس لیفت ساینا و کوئیک با حضور محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری برگزار شد.
قرعه کشی ۴ محصول جدید سایپا
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / پیش فروش محصولات سایپا / شرکت سایپا / فروش محصولات سایپا / قرعه کشی پیش فروش خودرو
قرعه کشی ۴ محصول جدید سایپا
در این طرح ۴ محصول پیش فروش می شود که ۲ محصول از خانواده کوئیک و ۲ محصول از خانواده وانت ۱۵۱ است که این خودرو‌ها شهریور و مهر ۱۴۰۰ به مشتریان تحویل داده می‌شوند.
افزایش قیمت ۲۰ درصدی محصولات سایپا / قیمت محصولات ایران خودرو هم ۳۰ درصد افزایش می‌یابد؟
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
افزایش قیمت ۲۰ درصدی محصولات سایپا / قیمت محصولات ایران خودرو هم ۳۰ درصد افزایش می‌یابد؟
براساس قیمت‌های جدید شرکت سایپا در تیرماه امسال تیبا دو از ۶۰ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان به ۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان، کوئیک معمولی از ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان به ۹۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ساینا آپشنال از ۷۸ میلیون تومان به ۹۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. از طرفی یک منبع آگاه از افزایش قیمت محصولات ایران خودرو خبر داد و گفت: قیمت محصولات ایران خودرو به طور متوسط ۳۰ درصد افزایش قیمت پیدا خواهند کرد.
سایپا مجوز افرایش قیمت گرفت، قیمت جدید خودروهای سایپا+ جزئیات
۱۳۹۹/۰۴/۲۹ / افزایش قیمت سایپا
سایپا مجوز افرایش قیمت گرفت، قیمت جدید خودروهای سایپا+ جزئیات
براساس قیمت‌های جدید شرکت سایپا درتیرماه امسال تیبا دو از ۶۰ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان به ۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان، کوئیک معمولی از ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان به ۹۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ساینا آپشنال از ۷۸ میلیون تومان به ۹۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.
ببینید | سازمان نقشه‌برداری کشور؛ وجود روستاهایی به نام «کوییک» را تایید کرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۵ / استان کرمانشاه / سازمان نقشه برداری / روستا
ببینید | سازمان نقشه‌برداری کشور؛ وجود روستاهایی به نام «کوییک» را تایید کرد
در حالی که فرهنگستان زبان و ادب فارسی به نام‌گذاری خودرو ایرانی «کوییک» که اخیرا رونمایی شده، انتقاد کرده و آوای آن را شبیه لفظ انگلیسی quick (به معنی تند و سریع) و یک واژه‌ای غیرایرانی و غیرفارسی خوانده است؛ با مراجعه به «پایگاه ملی نام‌های جغرافیایی ایران» درخواهید یافت که 9 روستا، 3 کوه، یک محله و یک مسیل به این نام در استان‌های کرمانشاه، کردستان، هرمزگان و آذربایجان غربی وجود دارد. مدیران شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرده بودند که کوییک نام روستایی در کرمانشاه است. اطلاعات «پایگاه ملی نام‌های جغرافیایی ایران» وابسته به سازمان نقشه‌برداری کشور حاکی از آن است که در استان کرمانشاه، 5 روستا با نام‌های تپه کوئیک، کوئیک حاتمی، کوئیک حسن، کوئیک سیفوری و کوئیک مجید وجود دارد. همچنین محله کوئیک بان‌گر …
سایپا اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی رابه روستای کوییک دعوت کرد
۱۳۹۹/۰۴/۲۴ / گروه خودروسازی سایپا / کوییک / فرهنگستان زبان و ادب فارسی / روستای کوئیک
سایپا اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی رابه روستای کوییک دعوت کرد
گروه خودروسازی سایپا با انتشار یک جوابیه در ۶ بند به انتقاد مجدد فرهنگستان زبان و ادب فارسی از نامگذاری کوییک پس از چهار سال، واکنش نشان داد.
اولین تصویر واقعی احتمالی از کوییک s
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / خودروسازی سایپا / کوئیک / کوییک
اولین تصویر واقعی احتمالی از کوییک s
همزمان با آغاز پیش‌فروش ۳ محصول سایپا شما می‌توانید مشخصات فنی کوییک s را در خبر زیر بخوانید. نوشته اولین تصویر واقعی احتمالی از کوییک s اولین بار در تجارت‌نیوز پدیدار شد.
واکنش فرهنگستان به انتخاب نام «کوییک» برای خودروی ایرانی
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / خودروی کوئیک / فرهنگستان زبان و ادب فارسی / کوئیک آر
واکنش فرهنگستان به انتخاب نام «کوییک» برای خودروی ایرانی
به گزارش خبرآنلاین، فرهنگستان زبان و ادب فارسی در مطلبی که در این باره منتشر کرد، نوشته اشت: «فرهنگستان زبان و ادب فارسی از هر گامی که در راه توسعه فنّاوری و پیشرفت در ساخت خودرو برداشته شود خرسند می‌شود و از آن استقبال می‌کند، اما با تأسف باید اعلام کنیم که خودرویی که تحت عنوان «کوییک» و اخیراً تحت عنوان «کوییک ـ آرپلاس» رونمایی و به‌عنوان دستاوردی در پیشرفت صنعت خودروسازی ایران قلمداد شده است، نامی غیرفارسی و غیرایرانی دارد. با شنیدن نام «کوییک» لفظ انگلیسی «quick»، به معنای تند و سریع، به ذهن خطور می‌کند و این تأسف‌آور است.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
خط تولید خودرو کوئیک R در پارس خودرو (+گزارش تصویری)
این خط تولیدی متعلق به تولید متعلق به خودروهای "رنو مگان "و "ال 90 "بود که به دلیل خروج شرکت رنو از ایران تولید خودروی "کوییک R " و "کوییک R پلاس"در این مجموعه در حال انجام است.
قیمت خودروی "کوئیک آر پلاس" اعلام شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
قیمت خودروی "کوئیک آر پلاس" اعلام شد
قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: قیمت فروش کوئیک آر پلاس قطعا زیر یکصد میلیون تومان خواهد بود و سری نخست این تولیدات به ثبت نام کنندگان کوئیک واگذار خواهد شد.
خودروی
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / کوئیک آر
خودروی "کوئیک آر پلاس"، زیر ۱۰۰ میلیون تومان قیمت خورد
به گزارش  تسنیم، مجید باقری خوزانی در حاشیه مراسم رونمایی از خودروی جدید گروه خودروسازی پارس خودرو افزود: از این پس خودروی کوئیک به مدت 10 سال فقط در شرکت پارس خودرو تولید خواهد شد و سری نخست آن که حدود هزار دستگاه است، به کسانیکه پیش از این برای دریافت خودروی کوئیک ثبت نام کرده بودند تخصیص می‌یابد.
ببینید | رونمایی از خودروی کوئیک آر پلاس محصول جدید شرکت پارس خودرو
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / خودرو / سایپا
ببینید | رونمایی از خودروی کوئیک آر پلاس محصول جدید شرکت پارس خودرو
خودروی کوئیک آر پلاس محصول جدید شرکت پارس خودرو با ۹۲ درصد داخلی سازی رونمایی شد.
واژگون شدن سمند پس از تصادف با کوئیک در پاسداران + تصاویر
۱۳۹۹/۰۴/۰۸ / راهور / اورژانس / آتش‌نشانی تهران / آتش‌نشانی
واژگون شدن سمند پس از تصادف با کوئیک در پاسداران + تصاویر
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از واژگون شدن سمند پس از تصادف با کوئیک در منطقه پاسداران خبر داد و گفت: راننده سمند بر اثر این حادثه مصدوم شد.
قیمت خودرو در بازار امروز ۳ تیر ۹۹؛ پراید ۷۶ و پژو پارس ۱۵۳ میلیون تومان شد
۱۳۹۹/۰۴/۰۳ / خودرو / قیمت روز خودرو
قیمت خودرو در بازار امروز ۳ تیر ۹۹؛ پراید ۷۶ و پژو پارس ۱۵۳ میلیون تومان شد
قیمت هر دستگاه پراید در بازار با رشد ۶ میلیون تومانی نسبت به هفته گذشته به ۷۶ میلیون تومان برسد. همچنین قیمت تیبا هاچ بک نیز ۶ میلیون تومان افزایش یافته و امروز در بازار ۹۵ میلیون تومان عرضه می‌شود. در عین حال قیمت ساینا در بازار به ۹۵.۵ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه کوئیک دنده‌ای نیز با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان عرضه می‌شود.
پیش فروش سایپا با شرایطی در ابهام محض
۱۳۹۹/۰۳/۱۸ / وزارت صنعت / سایپا / کوئیک / خودرو / قیمت خودرو / خودروسازان / اخبار خودرو / پیش فروش خودرو / ایران
پیش فروش سایپا با شرایطی در ابهام محض
پیش فروش ۵ محصول سایپا از ساعت ۱۴ امروز بدون اعلام مبلغ پیش پرداخت و موعد تحویل آغاز شد. در عین حال در صفحه فروش این محصولات عنوان فروش فوق العاده به جای پیش فروش درج شده است.
با افزایش تیراژ تولید ساینا و کوییک، توقف تولید پراید را جبران می‌کنیم
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / پراید / توقف تولید پراید / سایپا / ساینا / کوئیک
با افزایش تیراژ تولید ساینا و کوییک، توقف تولید پراید را جبران می‌کنیم
در حالی که پیش از اصلاح قیمت خودروها، قیمت محصولی همچون پراید در بازار افزایش قابل توجه داشت و این شرکت اعلام کرد چنانچه روند صعود قیمت ادامه‌دار باشد، تولید پراید را از سر خواهند گرفت؛ اکنون از افزایش چشمگیر تولید کوییک و ساینا برای جبران توقف تولید پراید خبر داده است.
پارس خودرو به جای رنو، «کوئیک آر» تحویل می دهد
۱۳۹۹/۰۲/۲۴
پارس خودرو به جای رنو، «کوئیک آر» تحویل می دهد
شرکت پارس خودرو برای اجرای تعهدات معوق در تحویل محصولات رنو که به دلیل بروز تحریم ها رخ داد، در طرح جدیدی اقدام به جایگزینی محصولات غیرقابل تولید با خودروی کوئیک آر می کند.
تولید پراید ۱۱۱ متوقف شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۶ / کوئیک / گروه خودروسازی سایپا / سایپا / پراید / توقف تولید / پراید 111
تولید پراید ۱۱۱ متوقف شد
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از توقف تولید دومین مدل پراید خبر داد و گفت: آخرین پراید ۱۱۱ از محصولات خانواده X۱۰۰ گروه خودروسازی سایپا در روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه ۹۹ تولید شد.
۱۳۹۹/۰۲/۰۴
مرگ ناشی از مسمومیت با قرص برنج افزایش ۱۹ درصدی دارد
پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: درسال ۱۳۹۸، 220 مورد فوت ناشی از مسمومیت با قرص برنج به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شده است که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل (۱۳۹۷) نوزده درصد افزایش یافته است.به گزارش اداره‌کل پزشکی قانونی استان تهران، از کل فوت‌شدگان ناشی از مسمومیت با قرص برنج در ۱۴۴نفر مرد و ۷۶ نفر زن بوده‌اند.آلومینیوم فسفید که از آن برای ضدعفونی کردن و جلوگیری از آفت‌زدگی غلاتی چون برنج مورد استفاده قرار می‌گیرد، به نام‌های تجاری مختلفی همچون کوئیک فوس (Quickphos) و سلفوس (Celphos) وجود دارد که در ایران به نام قرص برنج مشهور است. این قرص ظرف مدت ۳ تا 4 ساعت سیستم تنفسی و قلب را دچار اختلال کرده و فرد در اثر مرگی دردناک خواهد مرد. در صورتی که فرد قرص برنج را بخورد یا …
۱۳۹۹/۰۱/۳۱
گزیده اخبار
شروع به کار بازار بی‌رمق خودرو [فارس] بازار خودرو دیروز آغاز به کار کرد، اما رونقی نداشت. هردستگاه سمند ال‌ایکس 113میلیون تومان، سمند‎EF7‏‏‎ ‎دوگانه‌سوز 135‌میلیون تومان، دنا تیپ یک 165‌میلیون تومان، پژو 405 جی‌ال‌ایکس 108‌میلیون تومان، پژو پارس 138‌میلیون ‏تومان، پژو 206 تیپ 5 معادل 142‌میلیون تومان، پژو 206 تیپ2 معادل 120‌میلیون تومان و رانا ال‌ایکس 108‌میلیون ‏تومان قیمت خورد‎. در عین حال، هر دستگاه تندر90 مدل‎ E2‏‏‎ ‎با قیمت ‏‏184‌میلیون تومان، سایپا 111 با قیمت 68‌میلیون و 500‌هزار تومان، سایپا 131 با قیمت 65‌میلیون تومان، کوئیک دنده‌ای ‏‏94‌میلیون …
۱۳۹۸/۱۲/۲۴
کروز توانایی طراحی و تولید هر نوع سپر و داشبورد مطابق با نیاز خودروساز را دارد
شرکت صنایع تولیدی کروز توانسته از سال 90 با تولید داشبورد و سپر خودروهایی از قبیل 405، 207، کوئیک، ال 90، رانا و... برنامه تولید خود در این حوزه را ارتقا دهد و با ایجاد توانمندی ویژه، امسال خط تولید داشبورد کوئیک و کوئیک آر را به محصولات خود بیفزاید. این شرکت توانسته است با سرمایه‌گذاری قابل توجه در این امر برای بیش از 400 نفر پرسنل متخصص و آموزش دیده به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند که به مرور زمان این تعداد در حال افزایش است.محمد میرکریمی مدیرگروه داشبورد و سپر شرکت صنایع تولیدی کروز در‏خصوص بومی‌سازی سپر و داشبورد گفت: در کروز تولید سپر و داشبورد از سال 90 آغاز شد و به دلیل گرانی قیمت و حجیم بودن قطعات لازم جهت واردات، از همان ابتدا این دو محصول بومی‌سازی شده است.میرکریمی د‏رخصوص تامین داشبورد …
چتر گرانی بر سر بازار خودرو
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
چتر گرانی بر سر بازار خودرو
کیمیا نجفیافزایش قیمت خودرو این روزها بی‌ سروصداتر از هر زمان دیگری رخ داده است. بررسی قیمت انواع خودروها نشان می‌دهد که بازار روزهای پر نوسانی را پشت سر می‌گذارد، این در حالی است که فعالان در این حوزه خبر از رکود شدید و ادامه‌دار در این بازار می‌دهند. با توجه به این مسئله باید دید که در شرایط فعلی بازار که معاملات به نوعی در آن قفل شده است دلیل افزایش قیمت‌های اخیر چیست؟در گذشته هنگامی که صحبت از گران شدن خودروهای مختلف به میان می‌آمد کارشناسان و صاحب‌نظران اولین و اصلی‌ترین دلیل را نوسان در بازار ارز عنوان می‌کردند. در آن شرایط افزایش نرخ قیمت خودرو را مقطعی می‌دانستند و بر این باور بودند درصورتی که قیمت دلار به نرخ واقعی خود4 بازگردد قیمت خودرو نیز کاهش می‌یابد. این گفته‌ها زمانی می‌توانست …
فروش فوری اعتباری کوئیک R از ساعت 10 صبح امروز + جدول
۱۳۹۸/۱۱/۰۷
فروش فوری اعتباری کوئیک R از ساعت 10 صبح امروز + جدول
گروه خودروسازی سایپا به منظور تامین نیاز مشتریان واقعی خود، از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه 7 بهمن ماه شرایط فروش فوری اعتباری "سایپا کوئیک R" را صرفا به صورت اینترنتی آغاز خواهد کرد و مشتریان می توانند با مراجعه به وبسایت این گروه خودروسازی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
۱۳۹۸/۱۱/۰۱
آغاز فروش کوئیکR از امروز
فروش فوری اقساطی کوئیک به صورت اینترنتی از امروز، اول بهمن آغاز می‌شود.فروش فوری اقساطی کوئیک دو رنگ R به صورت اینترنتی از ساعت 10 صبح امروز آغاز می‌شود.در این طرح فروش کوئیک آر با قیمت 63 میلیون و 326 هزار تومان با وام 3 میلیون تومانی و در قالب 3 تا چک 4 ماهه به فروش می‌رسد. البته تحویل خودرو 30 روز پس از پذیرش انجام خواهد شد.کلیه مشتریانی که در 18 ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کرده‌اند یا در این مدت خودرو تحویل گرفته‌اند قادر به ثبت نام در این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
پیش‌فروش 7 محصول سایپا در آخرین روز دی ماه 98 / از کوئیک آر تا تیبا 2 (+جزئیات و جدول)
طرح پیش فروش 7 محصول سایپا از طریق فروش اینترنتی در حال انجام است.
قیمت خودرو، امروز ۹۸/۱۰/۲۸|  پراید به ۵۸ میلیون تومان رسید / پژو ۲۰۶ تیپ۲ '۹۳ میلیون' تومان
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
قیمت خودرو، امروز ۹۸/۱۰/۲۸| پراید به ۵۸ میلیون تومان رسید / پژو ۲۰۶ تیپ۲ '۹۳ میلیون' تومان
در بازار امروز خرید و فروش خودرو، پراید 111 با قیمت 58 میلیون و 500 هزار تومان، پراید 131 با قیمت 53میلیون تومان، چانگان با قیمت 215میلیون تومان، و استپ‌وی با قیمت 240 میلیون تومان مورد معامله قرار گرفت. همچنین کوئیک اتوماتیک با قیمت 114 میلیون تومان و تیبا2 با قیمت 69میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین خودرو، سمند ال‌ایکس با قیمت 87 میلیون تومان، دنا با قیمت 128میلیون تومان، پژو 206 تیپ 5 با قیمت 118 میلیون تومان و پژو پارس با قیمت 104 میلیون تومان به فروش می‌رسد. علاوه بر این رانا با قیمت 93 میلیون تومان، پژو 206 تیپ 2 با قیمت 93 میلیون تومان و سمند EF7 با قیمت 100 میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد.
با عرضه کوئیک R به مشتریان، قیمت آن در بازار مشخص شد
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
با عرضه کوئیک R به مشتریان، قیمت آن در بازار مشخص شد
اولین سری کوییک آر توسط پارس خودرو تحویل مشتریان شد
۱۳۹۸/۱۰/۲۴ / کوئیک / خودرو / سایپا
اولین سری کوییک آر توسط پارس خودرو تحویل مشتریان شد
در حاشیه این مراسم بهنام خلج معاون کیفیت شرکت پارس خودرو نیز با اشاره به کیفیت مناسب خودروی کوییک آر گفت: می‌توانستیم کوییک آر را زودتر از این نیز به بازار عرضه کنیم، اما همه سعی شرکت پارس خودرو حفظ کیفیت در محصولات و ارتقا سطح است. به همین دلیل سعی کردیم با سختگیری در تست‌های کیفیت، به بالاترین کیفیت ممکن دست پیدا کنیم و سپس این محصول را راهی بازار کنیم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۲
موسیقی متن فیلم نیکلاس و الکساندرا ؛ ریچارد رادنی بنت
فیلم سینمایی «نیکلاس و الکساندرا / Nicholas and Alexandra» به کارگردانی فرانکلین جی شافنر محصول سال 1971 است. نیکلای دوم آخرین تزار روسیه از تخت سلطنت پایین کشیده می‌شود و به همراه همسر خود الکساندرا و دخترانش به سیبری تبعید می شود... . مایکل جیستن، جنت سوزمن، فرانک برانیا، دایانا کوئیک و فیونا فولرتن مقابل دوربین فردی یانگ بازی کردند و ارنست والتر این اثر را تدوین کرد. ریچارد رادنی بنت موسیقی متن این فیلم را ساخت که قطعه اصلی آن را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
سال آینده جهش ناگهانی نرخ ارز خواهیم داشت؟/ دستور جهانگیری درباره بودجه ۹۹ به همه دستگاه‌ها/ یک فلز گران بها در یک قدمی مرز ۲۰۰۰ دلار/ آخرین قیمت دلار و سکه/ زنگنه: بنزین صرفه جویی شده، صادر می‌شود
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
سال آینده جهش ناگهانی نرخ ارز خواهیم داشت؟/ دستور جهانگیری درباره بودجه ۹۹ به همه دستگاه‌ها/ یک فلز گران بها در یک قدمی مرز ۲۰۰۰ دلار/ آخرین قیمت دلار و سکه/ زنگنه: بنزین صرفه جویی شده، صادر می‌شود
این پیمانه تیتر‌هایی همچون رشد نماگر بورس در چهارمین روز هفته، بورس‌های اروپایی یکدست قرمزپوش شدند، کوئیک ۵ میلیون تومان گران شد، افزایش قیمت نفت، انباشت ۶۰ میلیون دلار کالا در گمرکات و لیر در قعر دو ماهه را در بر دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۶ / آخرین قیمت ماشین / بازار خودرو / قیمت خودروهای سایپا
قیمت خودروهای سایپا؛ کوئیک ۵ میلیون تومان گران شد
تسنیم نوشت: گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت کوئیک اتوماتیک در بازار دارد.
۱۳۹۸/۰۹/۱۳
انتشار تصاویر جدید از خودروی کوییک دو رنگ سایپا
البته به جز تغییر رنگ در بدنه بیرونی و تریم داخلی کوئیک آر نسبت به کوئیک برخی آپشن‌ها مانند رینگ آلومینیومی نیز به این خودرو اضافه شده تا به جذابیت ظاهری آن کمک کند
۱۳۹۸/۰۹/۰۲
عقب‌نشینی بازار طلا و ارز
تخلیه حباب طلا و ارز در هفته‌ای که سپری شد همه بازارها و قیمت‌ها تحت‌تأثیر اصلاح  قیمت بنزین بودند که  با فروکش‌کردن هیجان‌های ناشی از افزایش قیمت بنزین، قیمت بازارهای طلا و ارز هم پایین آمد. هفته گذشته همزمان با اصلاح قیمت بنزین، قیمت دلار افزایش پیدا کرد و به ١٢‌هزار و ٢٠٠ تومان رسید. از روز جمعه که نخستین روز اصلاح قیمت بنزین بود، دلار افزایش قیمت را تجربه کرد. در شرایطی که عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بانک مرکزی به صورت سرزده به بازار ارز رفته و اعلام کرده بود همه چیز در کنترل بانک مرکزی است و دلار دوباره تنش‌زا نمی‌شود. البته همان روزها هم کارشناسان اعتقاد داشتند افزایش قیمت دلار ربطی به گران‌شدن بنزین نداشته و جو بازار هیجانی است.  البته این‌طور به نظر می‌رسید که دلالان بازار ارز با سوءاستفاده …
۱۳۹۸/۰۸/۲۱
زلزله در میهمانی اما و اگرها
به قول یکی از اهالی، دنیا آخری که آمد، همه چیز را با خودش برد و برای آنها که ماندند، همین اما و اگرها باقی ماند. در میان مردم یکی از بزرگترینِ این اگرها برای کسانی است که زلزله خانه‌شان را خراب نکرده یا خودشان آسیبی ندیده‌اند، اما یکی از عزیزان‌شان جای دیگری زیر آوار مانده است. آن شب اگر خانه مانده بودند یا اگر میهمانی زودتر تمام شده بود، حال و روزشان خیلی فرق می‌کرد. در کوئیک حسن، آن شب آرمان خانه  عمه‌اش بود، ژوان و مادرش خانه مادربزرگش و‌ هاجر، امین، اسوه و بشری خانه یکی از آشنایان میهمان بودند. مادر آرمان جلوی در خرابه‌ای که زمانی خانه‌شان بود، ایستاده است و به دیوارهای ریخته خانه‌اش نگاه می‌کند. نزدیکش که می‌رویم با ترسی که در جانش مانده از زیر دیوار خانه کنارمان می‌کشد؛ دیگر به هیچ دیواری …
۱۳۹۸/۰۸/۱۳
عرضه «کوئیک آر» تا پایان سال
مدیرعامل پارس‌خودرو از عرضه «کوئیک» با مدل‌های دو رنگ در بدنه خارجی و تریم داخلی تا پایان امسال خبر داد.علی شیخ‌زاده گفت: مدل جدیدی از محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس‌خودرو تولید و تا پایان سال ۱۳۹۸ به بازار عرضه می‌شود.وی اظهار کرد: با وجود اینکه محصول کوئیک به‌تازگی در گروه خودروسازی سایپا تولید و عرضه شده اما با توجه به بازخوردهای مناسبی که از مشتریان دریافت شده و همچنین تاکید تیم مدیریتی جدید سایپا بر افزایش رضایتمندی مشتریان، مدل جدیدی از این خودرو در شرکت پارس‌خودرو تولید خواهد شد.شیخ زاده با بیان اینکه این مدل از محصول کوئیک با نام کوئیک آر (QUIK-R) نام‌گذاری شده است افزود: از آنجا که خودروی کوئیک به‌دلیل شرایط ظاهری مورد استقبال جوانان و بانوان قرار گرفته، در مدل جدید تغییراتی …
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
خودرو جدیدی با نام کوئیک آر
مدیرعامل پارس خودرو: مدل جدیدی از محصول جدید گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس خودرو تولید و تا پایان سال ۹۸ به بازار عرضه می‌شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
با کوییک آر / R، دستپخت جدید سایپا با مواد قدیمی آشنا شوید
شرکت پارس خودرو مدلی از کوئیک را تغییر رنگ داده و با کد R پیش‌فروش می‌کند. ارائه‌ی این محصول احتمالا راهکاری برای افزایش قیمت، تنوع ظاهری در تولیدات و تشویق خریدار است.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / کوییک آر / سایپا
(عکس) کوییک آر به بازار می آید؛ تفاوت کوییک آر با کوییک چیست؟
این مدل از محصول کوئیک با نام کوئیک آر (QUIK-R) نام‌گذاری شده است افزود: از آنجا که خودرو کوئیک به دلیل شرایط ظاهری مورد استقبال جوانان و بانوان قرار گرفته، در مدل جدید تغییراتی در رنگ‌های بیرونی و داخلی این خودرو ایجاد شده تا به جذابیت ظاهری آن افزوده شود.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲
مدل جدیدی از خودرو کوئیک به نام کوئیک آر (QUIK-R) در پارس خودرو تولید می‌شود
به دلیل نگاه سرمایه‌ای به خودرو در سالیان گذشته، "سفید" رنگ غالب در خودروهای کشور بوده است اما گروه خودروسازی سایپا در ادامه روند جدید و تحول‌گرای خود تصمیم گرفته است تا محصول کوئیک را علاوه بر رنگ‌های معمول، با مدل‌های دو رنگ در بدنه خارجی و تریم داخلی نیز تولید و عرضه کند.
۱۳۹۸/۰۸/۱۲ / کوئیک / پارس خودرو / سایپا
کوئیک رنگی در راه بازار
مدیرعامل پارس خودرو از عرضه "کوئیک" با مدل‌های دو رنگ در بدنه خارجی و تریم داخلی تا پایان امسال خبر داد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۶
تیبا ۲ به ۵۸ میلیون و کوئیک به مرز ۱۰۰ میلیون رسید
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش ۱ تا ۲ میلیون تومانی قیمت تعدادی از محصولات داخلی در بازار دارد.
۱۳۹۸/۰۸/۰۶
جایگزین‌های پراید را بشناسید+ جدول
سه خودروی تیبا، ساینا و کوئیک را که به‌عنوان جایگزین پراید معرفی شده‌اند بشناسید.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"کوئیک کراس" به پارس خودرو رفت+ عکس
تولید کوئیک اتوماتیک شرکت سایپا به پارس خودرو محول شود.
۱۳۹۸/۰۶/۲۸
سایپا راهی بازار آفریقای‌جنوبی خواهد شد
شرکت مورِزای آفریقای‌جنوبی اعلام کرد قصد دارد با همکاری سایپا، محصولاتی مانند تیبا و ساینا و کوئیک را در این کشور مونتاژ و عرضه کند.
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
6 پرونده تعزیراتی خودروسازان
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شش پرونده تعزیراتی خودروسازان، از نوسازی ۲۰۲ هزار خودرو در طرح نوسازی ناوگان تجاری خبر داد.رضا رحمانی دوشنبه شب گذشته با حضور در برنامه «تیتر امشب» با اشاره به سه برابر شدن تولید خودرو اظهار کرد: در حال حاضر شش پرونده تعزیراتی برای خودروسازان در جریان است که از طریق سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان پیگیر اجرای تعهدات آنها هستیم.وی افزود: پیگیر وضعیت مشتریانی که از اسفند سال ۱۳۹۷ تاکنون نتوانسته‌اند خودرویی مانند کوئیک را تحویل بگیرند نیز هستیم.
۱۳۹۸/۰۵/۰۸
مرگ ۳۲ نفر با قرص برنج در تهران
قرص برنج در بهار امسال جان ۳۲ نفر را در تهران گرفت. در بهار امسال  ۳۲نفر در اثر مسمومیت با قرص برنج در تهران جان خود را از دست داده‌اند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال ۱۳۹۷که تعداد فوت ناشی از مسمومیت با قرص برنج ۳۷ نفر اعلام شده بود ۱۳درصد کاهش یافته است. بر اساس آمار پزشکی قانونی، از کل فوت‌شدگان ناشی از مسمومیت با قرص برنج در تهران  ۲۱ نفرمرد و ۱۱ نفر زن بوده‌اند. آلومینیوم فسفات که از آن برای ضد عفونی کردن و جلوگیری از آفت‏زدگی غلاتی چون برنج استفاده می‌شود، به نام‌های تجاری مختلفی همچون کوئیک فوس و سلفوس  وجود دارد که در ایران به نام قرص برنج مشهور است. این قرص ظرف مدت ۳ تا چهار ساعت سیستم تنفسی و قلب را دچار اختلال کرده و فرد در اثر مرگی دردناک خواهد مرد. در صورتی که فرد قرص برنج …
۱۳۹۸/۰۵/۰۷ / قرص برنج / خودکشی / مسمومیت قرص برنج
قرص برنج، قاتلی که هیچ پادزهری ندارد!
فسفات آلومینیوم که از آن برای ضد عفونی کردن و جلوگیری از آفت زدگی غلاتی همچون برنج مورد استفاده قرار می‌گیرد، به نام‌های تجاری مختلفی همچون کوئیک فوس (Quickphos) و سلفوس (Celphos) وجود دارد که در ایران به نام قرص برنج مشهور است.
۱۳۹۸/۰۲/۳۱
جزئیات فروش فوری 5 خودروی سایپا در امروز 31 اردیبهشت ماه
در این طرح، خودروهای پراید 111 ، پراید 131 ، پراید 151 ، کوئیک ، وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز و ساینا ببا موعد تحویل 30 روزه به بازار عرضه می‌شود تا مشتریان بتوانند این محصولات را با قیمتی كمتر از قیمت‌های موجود كه توسط واسطه‌ها در بازار تعیین می‌شود، تهیه كنند.
۱۳۹۸/۰۲/۰۵
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس: پراید از گردونه تولید حذف می شود
سخنگوی کمیسیون صنایع با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از شرکت سایپا گفت: طبق اظهارات مدیرعامل سایپا تولید از گردونه تولید حذف، و خودرو تیبا یا کوئیک جایگزین آن می شود.
۱۳۹۸/۰۲/۰۲
پراید از گردونه تولید حذف می‌شود | خودروی جایگزین پراید مشخص شد
همشهری آنلاین: سخنگوی کمیسیون صنایع با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون متبوع خود از شرکت سایپا گفت: طبق اظهارات مدیرعامل سایپا تولید از گردونه تولید حذف و خودرو تیبا یا کوئیک جایگزین آن می‌شود.
۱۳۹۸/۰۱/۳۱
زوم‌اپ: Quik؛ نرم‌افزار ساخت ویدئو از عکس
اپلیکیشن کوئیک این امکان را می‌دهد که از تصاویرتان ویدئوهای زیبا و تأثیرگذار بسازید و تنظیمات دلخواه را روی آن انجام دهید.
۱۳۹۸/۰۱/۲۱
زلزله بهنام را نبرد اما سیل چرا!
نوجوان ١٦ ساله اهل روستای کوئیک عزیز سرپل ذهاب روز ‏‏٥ فروردین، طعمه سیل شد و جانش را از دست داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ / سایپا / تیبا / قیمت خودرو / بازار خودرو
خلف وعده سایپا در مورد قیمت‌ها
در حالی که عبدالله بابایی نماینده مدیرعامل در امور فروش سایپا در نشست هفته قبل بررسی قیمت خودرو، از کاهش ۳ تا ۵ میلیونی قیمت پراید در بازار در هفته جاری خبر داده بود، شرکت سایپا رسما قیمت برخی خودروهایش ازجمله تیبا، ساینا و کوئیک را ۵ تا ۱۰ میلیون تومان گران کرد!
۱۳۹۷/۱۲/۰۱
فروش فوری مرحله دوم سایپا از امروز اول اسفند97 استارت خورد (+جدول فروش)
در این طرح فروش خودروهای پراید131، ساینا دهنده ای ، کوئیک دنده ای ، وانت پراید و نیسان دوگانه سوز و تک سوز به صورت فروش فوری عرضه شده است.
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
اسامی خودروهای سایپا که از فردا به صورت فوری به فروش می‌رسد +جزئیات فروش
فروش فوری محصولات سایپا از فردا به صورت اینترنتی و همچنین به صورت ثبت‌نام در نمایندگی‌ها آغاز می‌شود و سهمیه تعیین شده برای نمایندگی‌های سایپا یکسان است. در این فروش، محصولات ساینا، پراید، تیبا و کوئیک عرضه خواهد شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •