چهارشنبه, ۷ اسفند, ۱۳۹۸ / 26 February, 2020
آرمین رحیمیان
بازگشت کارگردانان صاحب‌نام تئاتر به صحنه
ایرنا / ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / فرهنگی و هنری
بازگشت کارگردانان صاحب‌نام تئاتر به صحنه
تهران- ایرنا- کارگردانان صاحب نام تئاتری با اجراهای جدید در تماشاخانه‌های مختلف کشور به صحنه هنرهای نمایشی باز می‌گردند.
  تماشاخانه ایرانشهر  حمیدرضا نعیمی  اکبر رادی  آرمین رحیمیان  محمد چرمشیر  بهنوش طباطبایی  احسان کرمی  لیلی رشیدی  دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی
روزنامه همدلی / ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ / ...
نمایش «مری پاپینز» لغو شد
روابط عمومی نمایش «مری پایینز» اعلام کرد که در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی و اعلام سه روز عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجراهای پایانی این نمایش در سه روز آینده لغو شد. تاریخ سه اجرای پایانی نمایش مری پاپینز در روزهای آینده اعلام می‌شود. قرار بود نمایش موزیکال مری پاپینز بعد از دو ماه اجرا روی صحنه، پانزدهمین روز دی ماه برای آخرین بار روی صحنه تالار وحدت برود. در این نمایش موزیکال بهنوش طباطبایی در نقش «مری پاپینز»، احسان کرمی و کاظم سیاحی در نقش «بنکس»، مهرآوه شریفی‌نیا در نقش «وینفرد بنکس»، آرمین رحیمیان در نقش برت غزل و محمد شاکری دو بازیگر نوجوان و با استعداد هم در نقش بچه های خانواده بنکس روی صحنه می‌رفتند.
تصویری واقعی از زنان ایرانی در آثار نرگس آبیار
مشرق / ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ / فرهنگی و هنری
تصویری واقعی از زنان ایرانی در آثار نرگس آبیار
نرگس آبیار تعداد زیادی شخصیت زن در فیلم‌هایش خلق کرده که به یک اندازه در روند داستان حضور نداشته‌اند، اما اگر با دقت به این تابلو نگاه کنیم، ویژگی مشترک آنها واقعی و ایرانی بودن آنهاست.
  پاکستان  داریوش مهرجویی  یزد  شیار 143  تهمینه میلانی  رخشان بنی اعتماد  گلاره عباسی  رخشان بنی‌اعتماد  نرگس آبیار  رضا میرکریمی
از تغییر بازیگر نمایش مری پاپینز تا خبرهای جشنواره تئاتر فجر
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ / فرهنگی و هنری
از تغییر بازیگر نمایش مری پاپینز تا خبرهای جشنواره تئاتر فجر
تهران- ایرنا- اخبار کوتاه امروز مربوط به جشنواره تئاتر فجر، خانه تئاتر، جایگزینی بازیگر نمایش مری پاپینز و تهیه کنندگی سجاد افشاریان است.
  سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر  آرمین رحیمیان  بهنوش طباطبایی  مهراوه شریفی نیا  احسان کرمی  سایت تیوال
تئاتر موزیکال در مسیر پیشرفت
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ / فرهنگی و هنری
تئاتر موزیکال در مسیر پیشرفت
تهران- ایرنا- نمایش مری پاپینز که این روزها تماشاگران را به تالار وحدت می‌کشاند و مقایسه اش با کارهای مشابه سال‌های اخیر نشان می‌دهد تئاتر موزیکال راه خود را یافته و در مسیر پیشرفت گام بر می‌دارد.
  آرمین رحیمیان  حسین پارسایی  بهنوش طباطبایی  احسان کرمی  نمایش مری پاپینز  تالار وحدت
موسیقی ایرانی برای نمایش فرنگی
روزنامه همشهری / ۱۳۹۸-۰۹-۱۱ / فرهنگی و هنری
موسیقی ایرانی برای نمایش فرنگی
این روزها نمایش موزیکال «مری پاپینز» برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز به کارگردانی احمد سلیمانی در تالار وحدت اجرا می‌شود. در این نمایش بهنوش طباطبایی، احسان کرمی، مهراوه شریفی‌نیا و آرمین رحیمیان بازی می‌کنند.
تئاتری‌ها در تدارک اجراهای بعد از ماه صفر
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ / فرهنگی و هنری
تئاتری‌ها در تدارک اجراهای بعد از ماه صفر
تهران- ایرنا- با نزدیک شدن به پایان ماه صفر نمایش‌های بسیاری در تدارک برای اجرا پس از ایام عزاداری هستند.
  تهران  آرمین رحیمیان  خورشید کاروان  تئاتر  احسان کرمی  علی شادمان  تالار وحدت  آتیلا پسیانی  تماشاخانه ایرانشهر  مسعود دلخواه
بهنوش طباطبایی، مهراوه شریفی‌نیا، احسان کرمی و آرمین رحیمیان در پشت صحنه تمرین «مری پاپینز»
55 آنلاین / ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ / فرهنگی و هنری
بهنوش طباطبایی، مهراوه شریفی‌نیا، احسان کرمی و آرمین رحیمیان در پشت صحنه تمرین «مری پاپینز»
مهرواه شریفی‌نیا، عکسی از خود در کنار بهنوش طباطبایی، احسان کرمی و آرمین رحیمیان در پشت صحنه تمرین نمایش موزیکال «مری پاپینز» را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
بازیگر «شبی که ماه کامل شد» در موزیکال مری پاپینز
ایرنا / ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ / فرهنگی و هنری
بازیگر «شبی که ماه کامل شد» در موزیکال مری پاپینز
تهران- ایرنا- آرمین رحیمیان با بازی در نقش «برت» گروه موزیکال مری پاپینز را همراهی می کند.
  تئاتر
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ / ...
گرمای هوا که به تعطیلی چربید، سینما کمتر فروخت
بررسی آخرین آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده نشان از افت فروش این هفته نسبت به هفته گذشته دارد؛ یعنی گرمای هوا بر تعطیلی مراکز آموزشی غلبه کرده و سینماروها کمتر از خانه بیرون رفته‌اند.به گزارش ایرنا، ایام تابستان هر چند به دلیل تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها، احتمالاً اوقات فراغت بیشتری برای تفریحاتی چون سینما رفتن فراهم می‌شود، گرمای تابستان نقطه مقابل تعطیلی است و خیلی نمی‌توان محاسبات دقیقی داد که احتمالاً در این ایام سینماها رونق بیشتر خواهد گرفت. البته رونق سینما حتماً به آثار اکران شده آن زمان نیز ارتباط مستقیم دارد؛ اما زمان مناسب اکران همواره تاثیرهایی بر میزان فروش سینماها داشته است.این هفته نیز با وجود تعطیلی روز ابتدایی هفته، فروش سینماها در مقایسه با هفته گذشته، نشان می‌دهد تمام فیلم‌ها …
روزنامه ابتکار / ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ / ...
صدر گیشه باز هم دست به دست شد
بررسی آثار پُرفروش هفتگی سینما در ماه اخیر نشان می‌دهد که هیچ فیلمی هنوز نتوانسته ۲ هفته پشت سر هم در بالای جدول بماند و صدر گیشه هنوز در حال دست به دست شدن است.بعد از گذشت سه هفته از اکران آثار عید فطر تقریباً هر هفته صدر پرفروش‌ها تغیر کرده است. اتفاقی که تا به حال کمتر شاهد آن بوده‌ایم. مثلاً نخستین هفته صدرنشینی این ۴ فیلم تازه اکران شده به «ما همه با هم هستیم» رسید.به گزارش ایرنا، اما صدرنشینی «ما همه با هم هستیم» یک هفته بیشتر دوام نیاورد و خیلی زود «سرخپوست» عنوان پرفروش‌ترین فیلم هفته را از آن خود کرد.حال در سومین هفته نمایش این آثار، «شبی که ماه کامل شد» با فروشی معادل ۲ میلیارد تومان در صدر پرفروش‌های هفته قرار گرفته است.۲ فیلم سینمایی «دختر شیطان» و «زهر مار» هم برخلاف تصور همچنان …
ترسیدم با مادر فائزه دیدار کنم/ سکانسی که آه مخاطب را بلند می‌کند
مهر / ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ / فرهنگی و هنری
ترسیدم با مادر فائزه دیدار کنم/ سکانسی که آه مخاطب را بلند می‌کند
آرمین رحیمیان و پدرام شریفی بازیگران «شبی که ماه کامل شد» ازتجربه ایفای نقش در این فیلم و مواجهه با خانواده فائزه و شهاب منصوری پس از نمایش فیلم در جشنواره فجر سخن گفتند.
  آرمین رحیمیان  بنگلادش  سیستان و بلوچستان  پدرام شریفی  فیلم شبی که ماه کامل شد
خیانت «عبدالمالک» به «ریگی»/ حتی بن‌لادن هم «منطق» دارد!
مهر / ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ / فرهنگی و هنری
خیانت «عبدالمالک» به «ریگی»/ حتی بن‌لادن هم «منطق» دارد!
پدرام شریفی و آرمین رحیمیان دو بازیگر فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» ضمن اشاره به فرآیند حضور در این فیلم سینمایی از مراحل آشنایی خود با شخصیت پیچیده عبدالمالک ریگی گفتند.
  پدرام شریفی  عبدالمالک ریگی  بن لادن  آرمین رحیمیان  افغانستان
گفتگو با پدرام شریفی و آرمین رحیمیان
مهر / ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ / عکس
گفتگو با پدرام شریفی و آرمین رحیمیان
پدرام شریفی و آرمین رحیمیان بازیگران فیلم «شبی که ماه کامل شد» با حضور در خبرگزاری مهر به سوالات خبرنگار مهر پاسخ دادند.
  آرمین رحیمیان  پدرام شریفی  خبرگزاری مهر  فیلم شبی که ماه کامل شد