جمعه, ۲۰ تیر, ۱۳۹۹ / 10 July, 2020
امبر هرد
منت کشی «امبر هرد» از «جانی دپ» پیش از طلاق
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
منت کشی «امبر هرد» از «جانی دپ» پیش از طلاق
اگرچه زندگی و عشق بین زوج جذاب هالیوودی: امبر هرد و جانی دپ بسیار کوتاه بود، اما حواشی این زندگی به حدی زیاد بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکنون خبر‌ها حکایت از آن دارند که امبر هرد پیش از طلاق تمام تلاش خود را برای نجات ازدواج خود با جانی دپ انجام داده است.
جانی دپ همسر سابق خود را در دادگاه شکست خواهد داد؟
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
جانی دپ همسر سابق خود را در دادگاه شکست خواهد داد؟
دادگاه عالی ایالات متحده اعلام کرده است که ادعای جدیدی که علیه امبر هرد از سوی جانی دپ مطرح شده است، قابل ضمیمه شدن به پرونده این دو نفر است؛ بنابراین اکنون جانی دپ یک گام دیگر برای اثبات بی گناهی خود به دادگاه برداشته است.
لغو دادگاه جانی دپ  و امبر هرد به دلیل گسترش ویروس کرونا
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / لغو دادگاه جانی دپ به دلیل گسترش ویروس کرونا
لغو دادگاه جانی دپ و امبر هرد به دلیل گسترش ویروس کرونا
ایلنا: دادگاه شکایت جانی دپ از همسرش امبر هرد به دلیل گسترش ویروس کرونا برگزار نمی‌شود.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰
روی خط سینما
 جانی دپ که بعد از انتشار شایعاتی درباره نوع رفتارش با همسرش با برخورد بد مخاطبان و حتی استودیوها مواجه شده بود، با افشای اطلاعات جدیدی درباره پرونده‌اش ظاهرا درحال به دست آوردن جایگاه سابقش است و حداقل اینکه دیزنی قصد دارد او را دوباره در نقش محبوب کاپیتان جک اسپارو به پرده سینماها بازگرداند. درواقع شواهد جدید حاکی از این است که کمپانی دیزنی تحت ‌تأثیر مجموعه اطلاعات جدیدی که در دادگاه درباره جانی دپ و همسر سابقش، امبر هرد به دست آمده است، تلاش دارد شرایط را برای بازگشت جانی دپ به ششمین قسمت مجموعه «دزدان دریایی کاراییب» فراهم کند.  
هفته خشن فوتبالی‌ها و هالیوودی‌ها را ببینید!
۱۳۹۸/۱۱/۱۵ / کاریکاتور / فوتبال اروپا / جانی دپ / ژوزه مورینیو
هفته خشن فوتبالی‌ها و هالیوودی‌ها را ببینید!
حرکت خشن امباپه در دیدار مقابل مون پلیه، پرخاش مورینیو به داور چهارم در دیدار تاتنهام و سیتی و همچنین افشاگری خشونت امبر هرد علیه جانی دپ، سوژه کارتونی از حمید سحری در صفحه اینساید آرت شد.
چگونه نقش ظالم و مظلوم در نمایش مشترک «امبر هرد» و «جانی دپ» جا به جا شد؟ / هشتگ « عدالت برای جانی دپ» در فضای مجازی داغ شد
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
چگونه نقش ظالم و مظلوم در نمایش مشترک «امبر هرد» و «جانی دپ» جا به جا شد؟ / هشتگ « عدالت برای جانی دپ» در فضای مجازی داغ شد
طی روزهای اخیر ماجرای جدایی پر دردسر امبر هرد و جانی دپ باز هم بر سر زبانها افتاده است. امبر هرد در روزهای دادگاه طلاق پر تنش خود از جانی دپ به این موضوع اشاره کرده بود که توسط جانی دپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. داستانی که توجه بسیاری را نیز به خود جلب کرده بود اما به نظر می رسد ماجرا از پایه متفاوت است.
ماجرای کتک خوردن عجیب جانی دپ از همسرش امبر هرد
۱۳۹۸/۱۱/۱۴ / جانی دپ / بازیگر
ماجرای کتک خوردن عجیب جانی دپ از همسرش امبر هرد
آمبر هرد در یک فایل صوتی جنجالی بالاخره اعتراف کرد که همسر سابقش، جانی دپ، را کتک زده و در موارد متعددی وسایلی مانند قابلمه، گلدان و ماهیتابه را به سمت او پرت کرده است.
۱۳۹۸/۱۱/۱۴
متعادل‌ترین چهره دنیا، نامتعادل‌ترین اعصاب دنیا را دارد
همان روزهایی که کمپین «می‌تو» در هالیوود حسابی داغ شده بود، خبر رسید که همسر سابق جانی‌دپ، امبر هرد درباره آزارهای کلامی و جسمی ‏این بازیگر در زندگی مشترک افشاگری کرد. اما حالا و بعد از 4 سال در حین دادگاه شکایت دپ از همسر سابقش، مشخص شده که در زندگی زناشویی این زوج، ماجراها بسیار پیچیده‌تر است و امبر هرد با سیگار صورت او را سوزانده یا با پرتاب بطری انگشت او را قطع کرده است. این خبر در توییتر بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و کاربران انگلیسی‌زبان هشتگ «عدالت برای جانی‌دپ» را داغ کردند و همزمان کاربران توییتر فارسی هم هشتگ «جانی‌دپ» را در تایم‌لاین فعال کرده و علاوه بر اظهار تعجب از شنیدن چنین داستان عجیبی، شوخی …
پیام پر محبت مادر «امبر هرد» به «جانی دپ» جنجالی شد: پسرم من خیلی دوستت دارم!
۱۳۹۸/۱۰/۰۲
پیام پر محبت مادر «امبر هرد» به «جانی دپ» جنجالی شد: پسرم من خیلی دوستت دارم!
اگر از طرفداران ستاره سرشناس دنیای فیلم و سینما؛ جانی دپ باشید، احتمالا ماجرای درگیری و جدایی وی و امبر هرد نامزد سابقش را می دانید. یک جدایی جنجالی که با شکایت امبر هرد مبنی بر کتک خوردن توسط جانی دپ همراه بود.
۱۳۹۸/۰۶/۲۷
طوفان ناکامی های جانی دپ تمامی ندارد / امبر هرد همسرسابقش را به اعتیاد مواد مخدر و الکل متهم کرد
جانی دپ و همسر سابقش امبر هرد از مدت ها پیش درگیر دادگاههای خود هستند. این دادگاهها از زمانی شروع شد که امبر هرد همسرش جانی دپ را متهم به آزارگری کرد و سپس اتهامات دیگری از سوی هر دو طرف مطرح شد.
۱۳۹۸/۰۴/۳۰
شهادت دوست مشترک زوج هالیوودی: امبر هرد بیمار روانی‌است و جانی دپ به او آسیبی نرسانده
برگ تازه‌ای از پرونده‌ زندگی پرسروصدای ستارگان جداشده‌ هالیوود منتشر شده و یکی از دوستان نزدیک امبر هرد ادعا می‌کند که او دروغ گفته و جانی دپ هیچ آسیبی به او نرسانده است. ‌
۱۳۹۸/۰۴/۲۸
برگ جدیدی از پرونده کتک کاری ستاره هالیوود و نامزدش رونمایی شد / دوست صمیمی «امبر هرد» به نفع «جانی دپ» شهادت داد: امبر اختلال روانی دارد
شاید کمتر فردی تصور می کرد که جانی دپ و همسرش امبر هرد که در سال 2015 به شکلی عاشقانه ازدواج کردند در مدتی کمتر از یک سال به شکلی خصمانه جدا شوند. آن هم با اتهاماتی سنگین علیه جانی دپ که شامل انواع خشونت خانگی می شد. این پرونده اکنون وارد مرحله ای جدید شده است.
۱۳۹۸/۰۱/۲۵ / امبر هرد / جانی دپ / هالیوود
خاطرات ترسناک زندگی یک زوج بازیگر!
طبق این گزارش در یک مورد در دسامبر سال ۲۰۱۵ ستاره سابق «دزدان دریایی کارائیب»، امبر هرد را از گلو و موهایش گرفته و سیلی زنان و فریادکشان او را تهدید به قتل ‌کرده است. بعد از آن جانی، هرد را روی تخت انداخته و با مشت به سر او ضربه می‌زند که شدت این کشمکش به شکستن چهارچوب تخت می‌انجامد
 •  •  •  •  •  •  •  •