سه شنبه, ۶ آبان, ۱۳۹۹ / 27 October, 2020
ای سی یو
کروز طراحی، تولید و کالیبراسیون ای سی یو را در ایران انجام می‌دهد
۱۳۹۹/۰۷/۰۳
کروز طراحی، تولید و کالیبراسیون ای سی یو را در ایران انجام می‌دهد
شرکت صنایع تولیدی کروز با ظرفیت تولید روزانه بیش از سه هزار ای سی یو در داخل کشور که مراحل طراحی، تولید و کالیبراسیون آن را انجام می دهد و بهترین تأمین کننده شرکت های داخلی است.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱ / تقدیم غرب حقیقی / همایون ارشادی / کروناویروس
همایون ارشادی: شرایط سختی است اما باید زندگی کرد
آیین افتتاح نمایش "غرب حقیقی" با حضور همایون ارشادی و نمایندگان کادر درمان ای سی یو بیماران کرونایی، روز گذشته 30 شهریور ماه برگزار و امید سعیدپور این اجرا را به محافظان سلامت مردم تقدیم کرد.
وضعیت عمومی محمدرضا شجریان مانند روز قبل است/هماهنگی برای ترخیص در روزهای آینده
۱۳۹۹/۰۵/۳۱ / بیمارستان / سرطان / محمدرضا شجریان / کرونا / بیماری / ترخیص / موسیقی ایرانی / ای سی یو / بیمارستان جم / مراقبت های ویژه
وضعیت عمومی محمدرضا شجریان مانند روز قبل است/هماهنگی برای ترخیص در روزهای آینده
ایلنا: هیئت مدیره بیمارستان «جم» برای اطلاع عموم مردم از وضعیت بیماری استاد شجریان اطلاعیه شماره ۷ را صادرکرد.
شرایط عمومی، قلبی و ریوی تنفسی محمدرضا شجریان پایدار است
۱۳۹۹/۰۵/۳۰ / بیمارستان / سرطان / محمدرضا شجریان / وزارت ارشاد / هیئت مدیره / عیادت / کرونا / شرایط / پایدار / بیماری
شرایط عمومی، قلبی و ریوی تنفسی محمدرضا شجریان پایدار است
ایلنا: هیئت مدیره بیمارستان «جم» جهت اطلاع عموم مردم از وضعیت جسمی محمدرضا شجریان اطلاعیه‌ای جدید منتشر کرد.
سارقی که فقط «ای سی یو » می دزدید
۱۳۹۹/۰۵/۲۲
سارقی که فقط «ای سی یو » می دزدید
رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق حرفه ای قطعات خودرو و مالخر اموال مسروقه خبر داد و گفت: متهم به 500 فقره سرقت ای سی یو اعتراف کرد.
طنین گریه و شیون، موسیقی متن بیمارستان در روزهای کرونایی
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / استانی-اجتماعی / کروناویروس / ای سی یو / _بیمارستان / اورژانس
طنین گریه و شیون، موسیقی متن بیمارستان در روزهای کرونایی
گریه و شیون خانواده‌ها پشت در اورژانس، راهروهای ۶۱۰  و پشت درهای آی‌سی‌یوها تبدیل به موسیقی متن بیمارستان امام رضا شده است.
80 بیمار کرونایی در ICU بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بستری هستند
۱۳۹۹/۰۵/۰۵ / استانی-اجتماعی / کروناویروس / کووید-19 / ای سی یو / دانشگاه علوم پزشکی تبریز
80 بیمار کرونایی در ICU بیمارستان امام رضا(ع) تبریز بستری هستند
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز با بیان اینکه حدود 160 بیمار کرونایی در این بیمارستان بستری هستند، گفت: نزدیک به 80 نفر از این تعداد در آی سی یو بوده و 60 نفر به کمک دستگاه تهویه مکانیکی نفس می‌کشند.
ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد
مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت های این بنگاه اقتصادی در داخلی سازی قطعات الکترونیک هایتک مانند کنترلرها و ای سی یو قرار گرفت.
کمبود تخت آی سی یو داریم
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
کمبود تخت آی سی یو داریم
رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: بیمارستان‌ها از نظر تخت‌های ای سی یو دچار مشکل شده‌اند و کمبود تخت را در بعضی بیمارستان های مرجع داریم.
عادی‌سازی، بیماران کرونایی را بیشتر می‌کند
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
عادی‌سازی، بیماران کرونایی را بیشتر می‌کند
با گذشت ۶۹ روز از شیوع کرونا در کشور ظاهراً شرایط کمی بهتر شده است. آخرین آمار ابتلا و فوتی به این شرح است: از روز دوشنبه تا ظهر روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی یک هزار و 112 بیمار جدید مبتلابه کووید-۱۹ در کشور شناسایی‌شده و ۷۱ بیمار جان خود را از دست دادند. به گزارش ایلنا و بر اساس اعلام وزارت بهداشت با احتساب آمار فوق درمجموع 92 هزار و 584 نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که از این تعداد 5 هزار و 877 نفر فوت‌شده و 72 هزار و 439 نفر بهبود یافته‌اند. سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرده است؛ نگرانی اصلی، عادی شدن کرونا و استراتژی فعلی، بیماریابی گسترده با انجام حدود ۱.۵ میلیون تست از افراد مشکوک و خانواده‌های آن‌هاست. او تأکید کرده اگر مردم به سمت عادی‌سازی …
کامبوزیا پرتوی به دلیل سکته‌مغزی در بیمارستان بستری شد
۱۳۹۹/۰۱/۲۵ / کامبوزیا پرتوی / سینما / بیمارستان
کامبوزیا پرتوی به دلیل سکته‌مغزی در بیمارستان بستری شد
نسرین مرادی همسر این هنرمند با تایید این خبر گفت: خوشبختانه سطح هوشیاری‌شان خوب است اما به دلیل مراقب‌های ویژه در ای سی یو بیمارستان «تریتا» فعلا بستری هستند و امیدواریم ظرف چند روز آینده به بخش عمومی منتقل شوند.
بوریس جانسون به «آی‌سی‌یو» منتقل شد
۱۳۹۹/۰۱/۱۹ / بوریس جانسون / آی سی یو / کرونا / انگلیس
بوریس جانسون به «آی‌سی‌یو» منتقل شد
بوریس جانسون به دلیل عفونت در اثر کرونا به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان (ای سی یو) منتقل شد.
امکانات بخش ای سی یو اردستان در حد بیمارستان های استان است
۱۳۹۹/۰۱/۰۵ / استانی-شهرستانها / ویروس کرونا / اردستان / دانشگاه علوم پزشکی / مجلس شورای اسلامی
امکانات بخش ای سی یو اردستان در حد بیمارستان های استان است
دستیار ویژه استاندار اصفهان با اشاره به امکانات بیمارستان شهید بهشتی اردستان گفت: امکانات بخش ای سی یو اردستان در حد بیمارستان های استان است و از این بابت کمبودی وجود ندارد.
۱۳۹۸/۱۲/۲۰ / بیماری کرونای وزیر صنعت / شیوع ویروس کرونا در ایران / وزیر صنعت معدن و تجارت
ترخیص وزیر صمت از بیمارستان/بهبودی رحمانی پس از ابتلا به کرونا
علی‌اکبر رضایی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت درمانی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزیر صمت از جانبازان جنگ تحمیلی 8 ساله است که ریه ایشان به دلیل شیمیایی بودن دچار مشکل است و متأسفانه چند روزی به دلیل وخامت حال در ای سی یو بیمارستان بستری شدند و تحت مراقبت‌های درمانی قرار گرفتند که به لطف خداوند و تلاش پرسنل و پزشکان بهبود حاصل و از بیمارستان مرخص شدند.
پیامی مهم از بیمارستان لقمان: الکل خوراکی منجر به پیشگیری از کرونا نمی شود / بیش از ده مورد بستری با مسمومیت شدید
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
پیامی مهم از بیمارستان لقمان: الکل خوراکی منجر به پیشگیری از کرونا نمی شود / بیش از ده مورد بستری با مسمومیت شدید
یکی از اساتید سم شناسی بیمارستان لقمان گفت: متاسفانه مسمومیت با متانول در چند روز اخیر پیک زده است. حداقل ۱۰-۱۱ مورد در حال حاضر در بخشها و ای سی یو داریم. با بیماران صحبت کردم اظهار می کنند برای جلوگیری از عفونت کرونا الکل مصرف می کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
ذره‌بین
یک‌هزار سرقت در کارنامه اعضای باند 5 نفره سارقان لوازم خودرو [شهروند] چهارسارق لوازم خودرو و یک مالخر اموال سرقتی  در عملیات پلیسی دستگیر شدند که  ‏متهمان در بازجویی‌ها به  یک‌هزار سرقت لوازم خودرو  اعتراف کردند. کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی را ‏‏5‌میلیارد ریال برآورد کرده‌اند‎. ‎  ‎اوایل خردادماه امسال پرونده‌های متعدد سرقت لوازم داخل خودرو از کلانتری‌های غرب تهران ‏دریافت شد که به این ترتیب دستگیری سارقان در دستور کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار ‏گرفت. ‎ ‎در تحقیقات میدانی پلاک انتظامی خودرویی که سارقان در صحنه‌های سرقت از آن استفاده می‌‏کردند به دست آمد. کارآگاهان …
۱۳۹۸/۰۸/۲۲
برگزاری همایش تخصصی ساخت و فناوری قطعات الکترونیکی شرکت کروز در نمایشگاه قطعات خودرو
همایش تخصصی ساخت و فناوری قطعات الکترونیکی، کنترلرها و ایمنی خودرو به همت شرکت صنایع تولیدی کروز در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو برگزار شد.محمدرضا دهقان، مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع تولیدی کروز با بیان اینکه از سال ۹۰ و بعد از ایجاد این مجموعه موفق به تولید بردهای الکترونیک خودرو شدیم، اظهار کرد: در حال حاضر ۴ مدل ECU نسل ٣ در شرکت کروز تولید می‌شود که البته نسل اول مدل‌های ساده‌تری را شامل می‌شود. اکنون ۳ مدل ECU در حال تولید است که در مدل اول ECU تک‏سوز بنزینی با دریچه گاز مکانیکی و ای سی و دوم دوگانه‏سوز با دریچه گاز دستی و مدل سوم ‌ای سی یو تک‏سوز با دریچه گاز برقی است.دهقان با تاکید بر اینکه برای تولید ECU نیازمند در نظر گرفتن همه جوانب هستیم تا از آلایندگی …
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
تداوم تامین نیاز‌ «ای سی یو » برای خودروسازان داخلی
شرکت صنایع تولیدی کروز از حدود 12 سال پیش با تامین ECU با پردازنده 16 بیتی نیازهای خودروسازان را برآورده کرده است. به گزارش روابط عمومی کروز، با ارتقای آپشن‌ها و اضافه شدن ویژگی‌های مختلف از قبیل کروز کنترل، ESC، سطوح آلایندگی بالا و استفاده از گیربکس اتوماتیک سل ECU -32 بیتی را نیز از چند سال پیش طراحی کرده است. انواع ECU‌های 16 بیتی و 32 بیتی در شرکت کروز به‌صورت صد در صد داخلی‌سازی شده است.بر اساس این گزارش،وقتی خودروهای کاربراتوری جای خود را به خودروهای انژکتوری دادند، استفاده از قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی متعددی در سیستم کنترل موتور آغاز شد. یکی از این قطعات الکترونیکی ECU است که نقش اصلی را در سیستم مذکور بر عهده دارد. ECU(Engine Control Unit)، واحد کنترل الکترونیکی موتور و مغز مدیریت …
۱۳۹۸/۰۳/۲۴ / الگوریتم / ای سی یو
تعیین زمان مرگ بیماران بخش آی. سی.یو با یک الگوریتم!
پژوهشگران دانمارکی الگوریتم جدیدی را توسعه داده‌اند که توسط آن پزشکان…
۱۳۹۸/۰۳/۲۰ / پلیس راهور / پلیس آگاهی
فیلم | ویراژ خلاف جهت ۲ سارق در اتوبان‌های تهران برای فرار از دست پلیس
سارقان با فرار به سمت بزرگراه آیت اله سعیدی و حرکت در خلاف جهت خودروهای عبوری و با پرتاپ کردن اموال مسروقه از قبیل (ضبط و پخش – باند – آچار چرخ – ای سی یو) تلاش کردند مانع از ادامه تعقیب و گریز واحد گشت پلیس شوند.
۱۳۹۸/۰۳/۲۰
زن و شوهر سارق برای فرار از پلیس اتوبان های تهران را خلاف جهت رفتند (+فیلم و عکس)
سارقان با فرار به سمت بزرگراه آیت اله سعیدی و حرکت در خلاف جهت خودروهای عبوری و با پرتاپ کردن اموال مسروقه از قبیل ( ضبط و پخش – باند – آچار چرخ – ای سی یو ) تلاش کردند مانع از ادامه تعقیب و گریز واحد گشت پلیس شوند
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •