سه شنبه, ۲۱ مرداد, ۱۳۹۹ / 11 August, 2020
جشنواره فیلم کن 2020
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
محمدرضا اصلانی: به برخوردهای سطحی عادت کرده‌ام
[پولاد امین] «تا زمانی که تماشاگر سینما را صرفا سرگرمی می‌پندارد، من نمی‌توانم در ارتباط با او پیشقدم شوم. من شومن نیستم، لوطی عنتری هم نیستم، من فیلمسازم و وظیفه‌ام جز سرگرم‌کردن است. به همین علت هم پرداخت فیلم من هیجان‌ساز نیست. این خط قصه را برگزیده‌ام چون مفهومی را که در پشت این ظاهر حرکت دارد بهتر القا می‌کند.» اینها صحبت‌های محمدرضا اصلانی در پاسخ به عکس‌العمل‌های موجود درباره فیلم شطرنج باد است. نخستین فیلم بلند محمدرضا اصلانی که در هیاهوی جنجال‌ها و حاشیه‌ها و هوکردن‌ها و دست و سوت و کف زدن‌ها نتوانست جایگاه خودش را پیدا کند و به‌خصوص در پنجمین دوره جشنواره تهران موفقیتی کسب نکرد.نمایش شطرنج باد در …
۱۳۹۹/۰۵/۰۵
از تابلوی استنساخ محمودخان ملک‌الشعرا الهام گرفتم
 هرچند جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ امسال لغو شده و برگزار نمی‌شود اما مسوولان این رویداد در یک اقدامی تحسین‌برانگیز تصمیم گرفتند چراغ این جشنواره خاموش نباشد و آثار پذیرفته‌شده این جشنواره با لیبل جشنواره کن در سایر محافل سینمایی و شمار قابل‌توجهی از جشنواره‌ها و رویدادهای مهم جهان سینما روی پرده بروند. در بخش کلاسیک‌های جشنواره کن امسال هم ۲۵ فیلم کلاسیک و ترمیم شده حضور دارند که «شطرنجِ باد» به کارگردانی محمدرضااصلانی محصول ۱۳۵۵ ایران یکی از این فیلم‌هاست. آنچه این حضور را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهد اینکه بنیاد فیلم «مارتین اسکورسیزی» که سی‌امین سالگرد فعالیت خود را جشن گرفته «شطرنج باد» را در پروژه موسوم به سینمای جهان …
اعلام فیلم‌های کلاسیک کن با یک فیلم از ایران
۱۳۹۹/۰۴/۲۵
اعلام فیلم‌های کلاسیک کن با یک فیلم از ایران
فهرست فیلم‌های بخش کلاسیک هفتاد و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کن اعلام شد. در میان فیلم‌های بخش کلاسیک کن ۲۰۲۰ در کنار آثاری چون «در حال و هوای عشق» ساخته «وونگ کاروای» (۲۰۰۰)، «آکاتونه» ساخته «پیر پائولو پازولینی» (۱۹۶۱)، «جاده» به کارگردانی «فدریکو فلینی» (۱۹۵۶)، «از نفس افتاده» (۱۹۶۰) از «ژان لوک گدار»، «ماجرا» (۱۹۶۰) ساخته «میکل آنجلو آنتونیونی»، فیلم «شطرنج باد» ساخته محمدرضا اصلانی محصول ۱۹۷۶ سینمای ایران نیز حضور دارد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
جشنواره سن‌سباستین فیلم‌های بخش مسابقه ۲۰۲۰ را معرفی کرد
مهم‌ترین جشنواره سینمایی اسپانیا درحالی فیلم‌های منتخب برای بخش مسابقه ۲۰۲۰ را انتخاب کرد که ‏فیلم‌های منتخب جشنواره برگزار نشده کن در این فهرست جایگاه قابل توجهی را به خود اختصاص داده‌اند‎. جشنواره فیلم سن‌سباستین ۶ فیلم را برای بخش رقابتی امسال خود انتخاب کرده که از این میان پنج فیلم با ‏برچسب «کن ۲۰۲۰» بوده‌اند. در حالی که جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد و نام شماری از فیلم‌ها را با برچسب ‏کن اعلام کرد تا نشان دهد این فیلم‌ها در این جشنواره جای ‌داشتند، جشنواره سن‌سباستین از ‏فیلم‌های برچسب کن استقبال کرد‎.‎ در فهرست سن سباستین که روز جمعه منتشر شد دو فیلم مهم با برچسب کن جای …
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
روی خط سینما
 فیلم «قهرمان» که کمپانی فرانسوی ممنتو پیکچرز توزیع‌کننده بین‌المللی آن است، در بازار آنلاین جشنواره فیلم کن 2020 حضور خواهد داشت. کمپانی فرانسوی ممنتو پیکچرز که پخش بین‌المللی فیلم «قهرمان» جدیدترین پروژه سینمایی اصغر فرهادی را برعهده دارد، این فیلم سینمایی که هم‌اکنون در مرحله پیش‌تولید قرار دارد، برای پیش‌فروش و معرفی به خریداران بین‌المللی در بازار جشنواره فیلم کن عرضه می‌کند.  بازار جشنواره فیلم کن (Marché du Film Online) امسال به دلیل بحران جهانی شیوع ویروس کرونا از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ ژوئن (۲ تا ۶ تیر) و به صورت آنلاین برگزار می‌شود.  «قهرمان» که جدیدترین ساخته فرهادی پس از فیلم اسپانیایی …
«قهرمان» اصغر فرهادی به بازار فیلم کن می‌رود/ عرضه توسط ممنتو
۱۳۹۹/۰۳/۳۱
«قهرمان» اصغر فرهادی به بازار فیلم کن می‌رود/ عرضه توسط ممنتو
«قهرمان» جدیدترین فیلم اصغر فرهادی از جمله فیلم‌های مطرحی است که در بازار جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ ارایه خواهد شد.
کدام فیلم‌های ایرانی توسط «دریم لب فیلمز» در بازار  کن معرفی می‌شوند؟
۱۳۹۹/۰۳/۲۷ / جشنواره فیلم کن 2020 / بازار جشنواره فیلم کن 2019
کدام فیلم‌های ایرانی توسط «دریم لب فیلمز» در بازار کن معرفی می‌شوند؟
کمپانی «دریم لب فیلمز» تعدادی فیلمی ایرانی را در بازار فیلم جشنواره کن که امسال به صورت آنلاین برگزار می‌شود،معرفی می‌کند.
علت غیبت فیلم‌های ایرانی در آثار منتخب جشنواره کن امسال
۱۳۹۹/۰۳/۲۰ / اصغر فرهادی / جشنواره فیلم کن / جعفر پناهی / عباس کیارستمی
علت غیبت فیلم‌های ایرانی در آثار منتخب جشنواره کن امسال
تهران- ایرناپلاس- سرانجام ویروس کرونا برگزاری جشنواره فیلم کن را لغو کرد. اما اسامی منتخبان سال ۲۰۲۰ از سوی دبیر این جشنواره اعلام شد؛ فهرستی که در آن هیچ فیلم ایرانی نیست.
۱۳۹۹/۰۳/۱۶
کن 2020، بی عطر و بوی ایران
[شهروند] پیر لسکور و تیرى فرمو، مدیران جشنواره فیلم کن فهرست 56 فیلم انتخابى هفتادوسومین دوره کن را اعلام کردند تا برای اولین‌بار در تاریخ، بدون اکران در کاخ جشنواره و تنها با عنوان «برچسب کن ٢٠٢٠» راه خود را به بازارهای فیلم باز کنند. جشنواره کن که پیش از این، فقط در اولین دوره خود در ‌سال ١٩٣٩ به علت شروع جنگ جهانى لغو و در ‌سال ١٩٦٨ هم به دلیل اعتراضات دانشجویى نیمه‌کاره رها شده بود، امسال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است. این جشنواره در دوره گذشته 59 فیلم و در ‌سال 2018 نیز 56 فیلم برای نمایش انتخاب کرده بود. پیر لسکور و تیرى فرمو روز گذشته اعلام کردند که فیلم‌های امسال از بین ٢هزار و 67  فیلم بلندی که از ١٤٧ کشور به جشنواره کن ارایه …
اعلام فیلم های هفته منتقدان کن
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ / جشنواره فیلم کن 2020 / هفته منتقدان کن 2020
اعلام فیلم های هفته منتقدان کن
پنجاه ونهمین دوره بخش هفته منتقدان کن که امسال به دلیل بحران جهانی کرونا لغو شده است فهرست فیلم های خود را منتشر کرد.
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / جشنواره فیلم کن / کن 2020
فهرست فیلم‌های کن ۲۰۲۰ اعلام شد
به گزارش ایسنا، «پیر لسکیور» رئیس جشنواره کن و «تیری فرمو» دبیر باسابقه این رویداد سینمایی در کاخ الیزه در مرکز پاریس فهرستی متشکل از ۵۶ فیلم را علام کرد که قرار بود امسال در بخش‌های مختلف هفتاد و سومین جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شوند اما بحران جهانی ویروس کرونا مانع از برگزاری این رویداد مهم سینمایی جهان شد. 
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / اعتراضات آمریکا / جرج فلوید / کن 2020
اعتراضات آمریکا به کن ۲۰۲۰ کشیده شد/ تقدیم دو فیلم به جرج فلوید
به گزارش مهر به نقل این دی وایر، استیو مک کویین کارگردان بریتانیایی مدتی است که روی سریال تلویزیونی «تبر کوچک» کار می‌کند. این پروژه که سال ۲۰۱۹ کلید خورد با دو فیلم شروع شد که هر دو شب پیش به عنوان فیلم‌های حاضر در جشنواره کن ۲۰۲۰ انتخاب شدند.
استیو مک‌کویین فیلم‌هایش را به جرج فلوید تقدیم کرد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ / جشنواره فیلم کن / نژادپرستی / ایالات متحده آمریکا
استیو مک‌کویین فیلم‌هایش را به جرج فلوید تقدیم کرد
مهر نوشت: استیو مک کویین کارگردان سیاه‌پوست برنده اسکار اعلام کرد دو فیلمش را که شب پیش از سوی جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ پذیرفته شدند، به جورج فلوید سیاهپوستی که به دست پلیس آمریکا کشته شد تقدیم می‌کند.
آنلاین؛ راه نجات سینما
۱۳۹۹/۰۲/۲۷
آنلاین؛ راه نجات سینما
آرش نهاوندی ـ روزنامه‌نگار تعطیلی کن 2020 و احتمال اکران فیلم‌های امسال در فضای مجازی به‌صورت آنلاین این سؤال را در برخی اذهان شکل داده که اساسا به برگزاری جشنواره‌ها نیازی هست؟ پاسخ به این سؤال بدون مرور اتفاقات هفته گذشته و بدون نگاه به سابقه و اعتبار جشنواره کن ممکن نخواهد بود. شهر کن را می‌توان به جرأت تنها شهری دانست که با تمام وجود آسیب فرهنگی و اقتصادی ناشی از شیوع کرونا را در هفته آینده حس خواهد کرد. به گزارش گاردین، جشنواره فیلم کن که پس از شیوع کرونا برگزاری آن با اما و اگرهای زیادی …
کن ۲۰۲۰ برگزار نمی‌شود
۱۳۹۹/۰۲/۲۲
کن ۲۰۲۰ برگزار نمی‌شود
«تیری فرمو» دبیر جشنواره فیلم کن در جدیدترین مصاحبه خود به‌صورت رسمی اعلام کرد، هفتاد و سومین دوره جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۲۰ قطعا برگزار نخواهد شد اما فهرست آثار پذیرفته شده در این دوره از جشنواره، در ماه ژوئن اعلام خواهد شد.
کرونا جشنواره کن ۲۰۲۰ را هم لغو کرد
۱۳۹۹/۰۲/۲۲ / جشنواره کن / جشنواره کن 2020
کرونا جشنواره کن ۲۰۲۰ را هم لغو کرد
هفتاد و سومین دوره جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۲۰ قطعا برگزار نخواهد شد، اما فهرست آثار پذیرفته شده در این دوره از جشنواره، در ماه ژوئن اعلام خواهد شد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / جشنواره فیلم کن / کن 2020
کن ۲۰۲۰ برگزار نمی‌شود/ نمایش فیلم‌ها در سایر جشنواره‌ها
به گزارش ایسنا به نقل از ایندی‌وایر، «تیری فرمو» دبیر جشنواره فیلم کن در جدیدترین مصاحبه خود به‌صورت رسمی اعلام کرد، هفتاد و سومین دوره جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۲۰ قطعا برگزار نخواهد شد اما فهرست آثار پذیرفته شده در این دوره از جشنواره، در ماه ژوئن اعلام خواهد شد. 
رسیدن به «کن» سخت‌تر شد/ ممنوعیت فستیوال‌ها تا سپتامبر در فرانسه
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
رسیدن به «کن» سخت‌تر شد/ ممنوعیت فستیوال‌ها تا سپتامبر در فرانسه
با تمدید ممنوع شدن برگزاری گردهمایی‌های بیشتر از ۵ هزار نفر از سوی دولت فرانسه گرفتاری جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ بیشتر شد.
کیوان کریمی جزو ۱۰ کارگردان برتر جشنواره فیلم کن شد
۱۳۹۹/۰۲/۰۷ / فرانسه / ایتالیا / جشنواره فیلم کن
کیوان کریمی جزو ۱۰ کارگردان برتر جشنواره فیلم کن شد
تهران- ایرنا- جدیدترین پروژه سینمایی کیوان کریمی از کشور ایران، جزو ۱۰ پروژه برتر جهان در هفتاد و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کن در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.
جدیدترین پروژه کیوان کریمی جزو ۱۰ پروژه نهایی جشنواره بین‌المللی فیلم کن ۲۰۲۰
۱۳۹۹/۰۲/۰۷
جدیدترین پروژه کیوان کریمی جزو ۱۰ پروژه نهایی جشنواره بین‌المللی فیلم کن ۲۰۲۰
جدیدترین پروژه سینمایی کیوان کریمی از کشور ایران؛ جزو ۱۰ پروژه برتر جهان در هفتاد و سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کن در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.
جزئیات کامل برگزاری بازار آنلاین جشنواره فیلم کن
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / فرانسه / جشنواره فیلم کن / بنیاد سینمایی فارابی / اکران فیلم
جزئیات کامل برگزاری بازار آنلاین جشنواره فیلم کن
تهران- ایرنا- بازار آنلاین جشنواره بین‌المللی فیلم کن از ۲۲ تا ۲۶ ژوئن ۲۰۲۰ (۲ تا ۶ تیر ۹۹) برگزار می‌شود.
بازار جشنواره فیلم کن آنلاین برگزار می شود
۱۳۹۹/۰۱/۲۸ / جشنواره فیلم کن / اکران آنلاین / امانوئل مکرون / ویروس کرونا / جشنواره‌های سینمایی
بازار جشنواره فیلم کن آنلاین برگزار می شود
ایسنا نوشت: در حالی که آینده جشنواره کن ۲۰۲۰ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، مسئولان این رویداد سینمایی از برگزاری بازار فیلم کن امسال (Marché du film) به صورت آنلاین در اواخر ماه ژوئن خبردادند.
رئیس جمهور فرانسه برگزاری هر جشنواره‌ای را ممنوع کرد
۱۳۹۹/۰۱/۲۶ / جشنواره فیلم کن 2020 / کرونا در جهان / تعویق جشنواره کن / امانوئل مکرون رییس‌جمهور فرانسه / قرنطینه / سینمای فرانسه
رئیس جمهور فرانسه برگزاری هر جشنواره‌ای را ممنوع کرد
دستور جدید «امانوئل مکرون» مبنی بر ممنوعیت برگزاری هر جشنواره‌ای حداقل تا اواسط ماه جولای، برگزاری جشنواره کن را تا آن تاریخ عملا غیرممکن کرد.
برگزاری جشنواره‌های سینمایی در فرانسه ممنوع شد/ کن ۲۰۲۰ در تعلیق
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
برگزاری جشنواره‌های سینمایی در فرانسه ممنوع شد/ کن ۲۰۲۰ در تعلیق
رییس جمهوری فرانسه برگزاری هر نوع فستیوال را تا نیمه جولای ممنوع کرد و به این ترتیب احتمال برگزاری جشنواره فیلم کن ۲۰۲۰ نامشخص‌تر از هر زمان دیگر شد.
کاخ جشنواره کن میزبان بی‌خانمان‌ها شد
۱۳۹۹/۰۱/۰۶ / جشنواره فیلم کن 2020 / کاخ جشنواره کن / کرونا در جهان
کاخ جشنواره کن میزبان بی‌خانمان‌ها شد
با افزایش شیوع ویروس کرونا در فرانسه، کاخ جشنواره فیلم کن درهای خود را به روی افراد بی‌خانمانی باز کرد که جایی برای زندگی ندارند.
چالش درباره تصمیم جشنواره «کن»
۱۳۹۹/۰۱/۰۲ / جشنواره فیلم کن 2020 / تعویق جشنواره فیلم کن / کروناویروس
چالش درباره تصمیم جشنواره «کن»
در حالی‌که جشنواره «کن» در نهایت تصمیم به تاخیر در برگزاری این رویداد سینمایی در تاریخ اصلی گرفت، بسیاری از اهالی سینما برگزاری آن را در آینده‌ای نزدیک اتفاقی غیرعملی می‌دانند.
جشنواره کن ادعای نشریه لوپوئن را رد کرد/ منتظر می مانیم
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
جشنواره کن ادعای نشریه لوپوئن را رد کرد/ منتظر می مانیم
مقامات جشنواره بین‌المللی فیلم کن گزارش یک نشریه فرانسوی مبنی بر لغو جشنواره سینمایی کن در سال ۲۰۲۰ را رد کردند.
تاکید دوباره مسئولان برگزاری جشنواره کن به برگزاری
۱۳۹۸/۱۲/۲۵ / جشنواره فیلم کن 2020 / کرونا در جهان
تاکید دوباره مسئولان برگزاری جشنواره کن به برگزاری
مسئولان برگزاری جشنواره فیلم کن بار دیگر تاکید کردند تصمیمی برای لغو برگزاری هفتاد و سومین دوره این رویداد سینمایی ندارند.
رئیس جشنواره کن: غیرمسئولانه تصمیم نخواهیم گرفت
۱۳۹۸/۱۲/۲۱ / جشنواره فیلم کن 2020 / شیوع ویروس کرونا / کروناویروس
رئیس جشنواره کن: غیرمسئولانه تصمیم نخواهیم گرفت
«پیر لسکیور» رئیس جشنواره مهم فیلم کن اعلام کرد همچنان به برگزاری این رویداد سینمایی در تاریخ اصلی خوشبین است اما در صورت عدم فروکش ویروس کرونا "غیرمسئولانه" تصمیم نخواهیم گرفت.
افزایش درخواست حضور در کن با وجود کرونا
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ / جشنواره فیلم کن 2020 / ویروس کرونا
افزایش درخواست حضور در کن با وجود کرونا
با وجود تغییر تاریخ و لغو بسیاری از رویدادهای سینمایی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسئولان جشنواره کن از افزایش ۹درصدی درخواست حضور در این جشنواره‌ از سوی سینماگران و رسانه‌ها خبر می‌دهند.
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
شاید وقتی دیگر
در چند روز گذشته گسترش و شیوع ویروس کرونا در جهان، نه‌تنها عرصه اقتصادی و اجتماعی را در جهان مورد تهدید و تحدید قرار داده است بلکه رویدادهای مهم فرهنگی و هنری نیز از ورود این میهمان ناخوانده و نامیمون مصون نمانده‌اند. در سال ۲۰۲۰ کرونا را می‌توان کاتالیزور ورود به عصر پسادیجیتال در حوزه الگوی مصرف فرهنگی دانست. با تعطیلی گسترده زنجیره‌ای رویدادها و آیین‌های هنری در جهان و کاهش مصرف فرهنگی در این حوزه‌ها، اما الگوی مصرف هنری در حوزه دیجیتال افزایش پیدا کرده است، کمپانی چون نتفلیکس از این فرصت به وجود آمده برای تولید و عرضه آثار نمایشی فعالیت گسترده‌ای را سامان داده است. همین الگوی مصرف در سامانه‌های «وی‌اودی» قابل بررسی است. در پی فراگیر …
جشن ۲۰سالگی «در حال و هوای عشق» در کن
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / جشنواره فیلم کن 2020 / فیلم «در حال و هوای عشق» / وونگ کاروای
جشن ۲۰سالگی «در حال و هوای عشق» در کن
نسخه ترمیم‌شده فیلم «در حال و هوای عشق» ساخته «وونگ کاروای» پس از ۲۰ سال در بخش کلاسیک جشنواره کن به روی پرده می‌رود.
اسپایک ‌لی رییس‌ هیات داوران جشنواره کن شد
۱۳۹۸/۱۰/۲۴
اسپایک ‌لی رییس‌ هیات داوران جشنواره کن شد
اسپایک لی کارگردان سرشناس آمریکایی رییس‌ هیات داوران جشنواره فیلم کن سال ۲۰۲۰ شد.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰
«انگل» نظر منتقدان تورنتو را هم جلب کرد
انجمن بین‌المللی منتقدان تورنتو نیز فیلم کره‌ای «انگل» را به عنوان بهترین فیلم سال 2019 سینما انتخاب کردند.«انگل» به کارگردانی «بونگ جون هو» که پیش از این از سوی انجمن منتقدان لس‌آنجلس به عنوان بهترین سال انتخاب شده بود، از سوی انجمن منتقدان فیلم تورنتو نیز مورد تحسین قرار گرفت و توانست سه جایزه اصلی بهترین فیلم و کارگردانی و بهترین فیلم خارجی سال سینما را از سوی این نهاد سینمایی دریافت کند. «مرد ایرلندی» و «داستان ازدواج» نیز رتبه دوم و سوم بهترین فیلم سال را از نگاه انجمن منتقدان تورنتو به خود اختصاص دادند.«آدام درایور» و «لارا درن» برای بازی در فیلم «داستان ازدواج» به ترتیب بهترین بازیگر مرد نقش اصلی و زن نقش مکمل شناخته شدند و «لوپیتا نیونگو» نیز برای فیلم «م» برنده شاخه بازیگری نقش اصلی …
۱۳۹۸/۰۷/۲۲
«گسل» بهترین فیلم کوتاه جشنواره لندن شد
ایسنا: فیلم کوتاه «گسل» به کارگردانی سهیل امیرشریفی جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین‌المللی فیلم لندن را از آن خود کرد. شصت و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم لندن برندگان خود را اعلام کرد و فیلم «گسل» به کارگردانی سهیل امیرشریفی به نمایندگی از سینمای ایران توانست جایزه بهترین فیلم کوتاه این رویداد مهم سینمایی را از آن خود کند. در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: نهال در راه مدرسه اقدام به کاری کرده که باعث بروز مشکلاتی برای خودش و دیگران شده است. او تصمیم می‌گیرد که با یک صحنه‌سازی در مدرسه خطای صبحش را بپوشاند. اما در سایر بخش‌های این رویداد سینمایی فیلم کلمبیایی «مانوس» ساخته «الخاندرو لاندس» جایزه اصلی بهترین فیلم جشنواره را به خود اختصاص داد. این فیلم که نماینده سینمای کلمبیا در جوایز …
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •