پنجشنبه, ۹ بهمن, ۱۳۹۹ / 28 January, 2021
حسین صفری
شبانه‌روزی به دیدار کتاب بروید!
۱۳۹۹/۱۱/۰۲
شبانه‌روزی به دیدار کتاب بروید!
نفیسه مجیدی‌زاده فکرش را بکنید؛ نیمه‌شب می‌توانید به یک نمایشگاه کتاب شبانه‌روزی بروید، بین غرفه‌ها قدم بزنید و مطمئن باشید که درهای بزرگ سالن‌ها بسته نمی‌شود و هیچ‌وقت هیچ بلندگویی با صدای بلند اعلام نمی‌کند که لطفاً نمایشگاه را ترک کنید! امروز دوم بهمن است، دومین روز برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران که تا ششم بهمن‌ ادامه دارد. «حسین صفری»، معاون اقتصاد و فرهنگِ خانه‌ی کتاب و ادبیات ایران در گفت‌وگو با هفته‌نامه‌ی دوچرخه می‌گوید: «بیش از 1700 ناشر در این دوره فعالیت می‌کنند. البته چون نمایشگاه …
پست رایگان و دسترسی همگانی از مزایای نمایشگاه مجازی کتاب است
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ / حسین صفری / معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی / نمایشگاه کتاب تهران
پست رایگان و دسترسی همگانی از مزایای نمایشگاه مجازی کتاب است
معاون اقتصاد و فرهنگ خانه کتاب و ادبیات ایران از تخفیف 20 درصدی کتاب‌های عرضه‌شده در نمایشگاه مجازی کتاب برای خریداران خبر داد.
ناشران تا ۲۱ دی ماه فرصت دارند نواقص ثبت نامی‌شان را رفع کنند
۱۳۹۹/۱۰/۱۸ / حسین صفری / کتاب و کتابخوانی / نمایشگاه مجازی کتاب
ناشران تا ۲۱ دی ماه فرصت دارند نواقص ثبت نامی‌شان را رفع کنند
صفری گفت: از روز ۱۸ تا ۲۱ دی ماه این امکان و فرصت را برای ناشرانی که ثبت ‌نامشان ناقص مانده است فراهم کردیم تا بتوانند نواقص ثبت نامی خود را تکمیل و برطرف کنند.
نشست خبری نمایشگاه مجازی کتاب
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ / نمایشگاه مجازی کتاب / موسسه خانه کتاب ایران / نمایشگاه کتاب
نشست خبری نمایشگاه مجازی کتاب
ایرنا - تهران - نشست خبری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امروز سه شنبه در موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با حضور ایوب دهقانکار رئیس نمایشگاه مجازی کتاب تهران، حسین صفری معاون فرهنگ و اقتصاد و آزاده نظر بلند معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار شد.
چه کنیم فرهنگ و اخلاق در فوتبال ایران احیا شود؟
۱۳۹۹/۰۹/۱۴ / لیگ برتر فوتبال ایران / اخلاق / حسین صفری / فرهنگ عمومی
چه کنیم فرهنگ و اخلاق در فوتبال ایران احیا شود؟
تاکنون فقط چهره‌های اقتصادی و سیاسی به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه‌ها انتخاب می‌شدند، کاش از چهره‌های فرهنگی هم برای این پستها استفاده ‌شود. مربیان اخلاق عملی نیز به تیم‌های پایه اضافه شوند.
طراحی سایت اهدای کتاب موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران
۱۳۹۹/۰۸/۲۶ / ادبیات / ایران / خانه کتاب / معاون / کتابخانه
طراحی سایت اهدای کتاب موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران
ایلنا: حسین صفری معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: وب‌سایت اهدای کتاب این موسسه در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی و توسعه و تجهیز کتابخانه‌ها به…
زنگ کتاب و کتابخوانی در ایران نواخته می‌شود
۱۳۹۹/۰۸/۱۹ / حسین صفری / موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران / هفته کتاب / هفته کتاب و کتاب خوانی
زنگ کتاب و کتابخوانی در ایران نواخته می‌شود
مدیر کمیته هماهنگی سازمان‌ها، نهادها و استان‌های هفته کتاب گفت: علی‌رغم محدودیت فعالیت‌های اجتماعی‌ در پی آن هستیم تمام ایران به رنگ هفته کتاب درآید و زنگ کتاب و کتابخوان به صدا درآید.
۱۳۹۹/۰۷/۱۷ / افزایش حقوق / خانواده شهدا
افزایش حقوق خانواده شهدا از مهر ماه
به گزارش مهر، سردار حسین صفری با تقدیر از مساعدت نوبخت در پرداخت بخشی از مطالبات ایثارگران از جمله پاداش پایان خدمت خانواده شهدای مشمول قانون حقوق حالت اشتغال، ذخیره مرخصی شهدای بازنشسته و مطالبات اجرای ماده (۳۸) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، با بیان اینکه در مرحله اول، ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون تومان از معوقات ایثارگران در سال ۹۸ به بیمه دی به دستور نوبخت پرداخت شد، افزود: طبق ابلاغیه برنامه ششم توسعه که شامل افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان دولت می‌شد، با موافقت نوبخت علاوه بر تخصیص اعتبارات جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ۳,۶۷۰ میلیارد تومان نیز بابت پرداخت مطالبات فوق تخصیص پیدا کرد که در این راستا ۹۳ هزار خانواده جانباز از این قانون استفاده کردند و معوقات آنان پرداخت شد.
نماهنگ ۳ زبانه "قصه قدس"
۱۳۹۹/۰۳/۰۲ / نماهنگ / فلسطین / روز قدس
نماهنگ ۳ زبانه "قصه قدس"
کلیپ «قصه قدس» با شعری از حسین صیامی و خوانندگی محمدحسین باقری، حسین صفری و حسین صیامی با مشارکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و اتحادیه بین‌المللی حامی حقوق ملت فلسطین تولید و منتشر شد.
۱۳۹۹/۰۲/۲۳ / شبکه یک سیما / کاوه خداشناس / کاظم هژیرآزاد / نسرین نصرتی / محمود اربابی / روحانی / بهشتی / حمید دلنوازی / صالح زاده / پژمان یاوری
وقت صبح ، سریال شب های قدر شبکه یک
"وقت صبح" قصه روحانی جوانی را روایت می کند که در موقعیت انتخابی قرار می گیرد و این انتخاب او را با چالش هایی مواجه می سازد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۴
بازدید رئیس گروه امور زیر بنایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان از تاسیسات آب انبار الوم
محمد حسین صفریان رئیس گروه امور زیر بنایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان به اتفاق ابوالفضل رحیمی سرپرست شرکت و هیئت همراه از بخش‌های مختلف تاسیسات ارتقاء کیفی آب انبار الوم و پروژه حفرچاه جایگزین شماره یک این شهر بازدید کرد .به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان رحیمی سرپرست شرکت ضمن تشریح فعالیت های انجام شده در تکمیل پروژه ارتقا کیفی آب شهر انبار الوم گفت: طرح ارتقای کیفیت آب شرب شهر انبار الوم با ظرفیت 2هزار 160متر مکعب در شبانه روز با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال پروژه های این شرکت می باشد که با پیگیری‌های انجام شده، در آینده نزدیک قابل بهره برداری و راه اندازی می باشد .در ادامه بازید از پروژه های توسعه ای شهر انبار الوم سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان گلستان گفت …
۱۳۹۸/۰۹/۲۲
انتقاد کاربران از لباس بدن‌نمای روحانی معروف اینستاگرامی +عکس، ویدئو
حسین صفری روحانی رزمی‌کار به دلیل استفاده از لباس چسبان و بدن‌نما مورد انتقاد برخی از کاربران در فضای مجازی قرار گرفت.
۱۳۹۸/۰۹/۲۰ / نمایشگاه دفاع مقدس / حسین صفری / قادر آشنا / احمد حق‌طلب
اعلام برنامه‌های نمایشگاه کتاب دفاع مقدس
برنامه‌های دهمین دوره «نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت» که در استان هرمزگان برگزار می‌شود، اعلام شد.
۱۳۹۸/۰۸/۱۸
نخستین تیزر نمایش «جویستیک» منتشر شد
نخستین تیزر رسمی نمایش «جویستیک» به نویسندگی علی صفری و کارگردانی حسین صفریان بحری برای اجرای در «تالارحافظ» رونمایی شد.
۱۳۹۸/۰۷/۰۸ / تالار حافظ / تئاتر ایران / هنرمندان تئاتر
«جویستیک» به تالار حافظ می‌رود
نمایش «جویستیک» به کارگردانی حسین صفریان بحری در تالار حافظ به صحنه می‌رود.
۱۳۹۸/۰۶/۰۶
سریال محرم شبکه یک مشخص شد
مینی‏سریال «وقت صبح» به کارگردانی جواد میرزا آقازاده در دهه اول محرم از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.به گزارش ایلنا، مینی‏سریال «وقت صبح» به کارگردانی جواد میرزا آقازاده در دهه اول محرم از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.این مینی‏سریال با فضایی معنوی و نگاه به مسائل اجتماعی در محله‌های قدیمی شهر تاریخی سمنان تصویربرداری شده است.«وقت صبح» که در صدا‏و‏سیمای مرکز سمنان و به سفارش مرکز سیمای استان‏ها تولید شده، قصه روحانی جوانی را روایت می‌کند که در موقعیت انتخابی قرار می‌گیرد و این انتخاب او را با چالش‌هایی مواجه می‌سازد.قرار است سریال شش قسمتی «وقت صبح» پس از پایان مجموعه تلویزیونی «بوی باران» که این شب‌ها از شبکه یک سیما به نمایش در‏می‌آید، روی آنتن برود.کاوه خداشناس، نسرین نصرتی، کاظم هژیرآزاد، نگار …
۱۳۹۸/۰۴/۰۶
روایت سرگذشت غم‌انگیز حلاج
پنجاه و دومین اجرای اپرای حلاج را از اول مرداد ماه ۹۸ در محوطه «حیاط هنر» مجموعه نیاوران روی صحنه خواهیم برد. تلاش کردیم امسال هم این اجرا را در موزه سعدآباد روی صحنه ببریم، اما به‌دلیل عدم‌همکاری منصرف شدیم و در نیاوران روی صحنه خواهیم رفت. تغییرات عمده این کنسرت در بخش اجرا و فرم و حرکات سماع و نمایشی اتفاق افتاده و از ابزارهای فنی مدرن‌تری هم استفاده خواهیم کرد تا با چیدمانی مناسب و زیبا مخاطبان به تماشای برنامه بنشینند. سرگذشت غم‌انگیز حلاج روایتگر بخش مهمی از ساختار اجتماعی و تاریخی و فرهنگی ایران است که پرداختن به این سوژه برایم بیشتر از هر چیز در روزگار امروز از اهمیت برخوردار است. یقین دارم استقبال مخاطبان تنها دلیلی است که باعث شده اپرای حلاج را مجددا به صحنه ببریم. ما بدون حضور سلبریتی‌ها …
۱۳۹۸/۰۳/۰۳ / موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
برگزاری مراسم شب قدر در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
مراسم شب قدر هجدهم ماه مبارک رمضان مصادف با سوم خرداد با سخنرانی حجت الاسلام حسین صفری در مسجد جامع خرمشهر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
صفری مشاور قائم مقام نمایشگاه کتاب شد
حسین صفری به عنوان مشاور قائم مقام سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب شد.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •