شنبه, ۳ آبان, ۱۳۹۹ / 24 October, 2020
خون شد
۴ روز قبل
دولت ناسزاگویان
امیر حسین ذاکری ‪-‬ در جلسه اخیر شورا به موضوع انتقادات و برخی ناسزا گویی‌ها به دولت روحانی پرداختیم. اولین نفر در این مورد جناب پرفسور بود که گفت: بنده خودم به دولت روحانی به قدری انتقاد دارم که حتی از رنگ بنفش هم رویگردان شدم. هر گاه نقاشی می‌کنم رنگ بنفش بکار نمی‌برم. اما با تمام کدورت‌های انباشته شده همطراز مطالبات انباشته شده‌ام، به ناسزاگویان عرض می‌کنم: ناسزاگویی یک واکنش است اما علاج درد نیست. همه خندیدند اما جناب "تندمزاج" سکوت کرد.همکار دیگرمان معروف به "روایتچی" گفت: این روزها باب شده هر کی می‌خواد خودی نشون بده دولت را منبع القصورمی داند و چندتا ناسزا به دولت میدهد. کی را دیدید با ناسزا محبوب شود؟ خدا رحمتش کنه یه آقا کریم تو محل بود از بس ناسزا می‌داد معروف بود به "کریم دهن ول" اما …
فعلاً «خون شد» را اکران نمی‌کنم/ دینم را به سینما ادا کرده‌ام
۴ روز قبل / محمدصادق رنجکشان / فیلم خون شد / حسین مهکام / بی حسی موضعی / امیرحسین حیدری / محمد کارت / مسعود کیمیایی
فعلاً «خون شد» را اکران نمی‌کنم/ دینم را به سینما ادا کرده‌ام
مهران مدیری بازیگر «خائن کشی» کیمیایی شد
۵ روز قبل
مهران مدیری بازیگر «خائن کشی» کیمیایی شد
مهران مدیری به جمع بازیگران فیلم «خائن کشی» تازه‌ترین اثر مسعود کیمیایی پیوست. به گزارش ایسنا، مسعود کیمیایی که سال گذشته با فیلم سینمایی ” خون شد ” در جشنواره فیلم فجر حاضر بود، مدتی است پیش‌تولید فیلم جدیدش را به تهیه کنندگی علی اوجی آغاز کرده است. پس از امیر…
نذر خون ۱۹ هزار اصفهانی در ماه محرم و صفر امسال
۵ روز قبل / استانی-اجتماعی / سازمان انتقال خون / اهدا خون / نذرخون / اهدای پلاسما
نذر خون ۱۹ هزار اصفهانی در ماه محرم و صفر امسال
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: از ابتدای ماه محرم تا پایان صفر بیش از ۲۳ هزار و ۵۰۰ نفر جهت نذر خون به مراکز انتقال خون استان مراجعه کردند که از این تعداد ۱۹ هزار نفر موفق به نذر خون شدند و خون خود را اهدا کردند.
در آبان ماه خون به پا می‌شود!
۱۳۹۹/۰۷/۲۶
در آبان ماه خون به پا می‌شود!
[شهروندآنلاین] مسعود کیمیایی که این روزها در حال آخرین مراحل پیش‌تولید جدیدترین فیلمش “خائن‌کشی” است، تا چند هفته دیگر آخرین فیلمش را روانه پرده سینماها خواهد کرد. روز گذشته خبرگزاری‌ها این خبر را به نقل از پخش‌کننده فیلم “خون شد” اعلام کردند. مسعود کیمیایی امیرحسین حیدری مدیر شرکت پخش نمایش گستران که چندی پیش از توزیع فیلم “خون شد” خبر داده بود، می‌گوید که این ساخته مسعود کیمیایی که سعید آقاخانی نقش اصلی آن را برعهده دارد، در ماه آینده به سینماها می‌آید. مدیر شرکت پخش نمایش گستران که توزیع فیلم “آقای سانسور” را هم در اختیار دارد، درباره دلیل اکران “خون شد” و دیگر فیلم‌هایی که قصد نمایش‌شان را دارد می‌گوید که هنوز برای اکران آنلاین این فیلم‌ها تصمیمی گرفته نشده است: «در حال حاضر برای این فیلم‌ها …
خون شد کیمیایی آبان روی پرده می‌رود | گزینه آنلاین نداریم
۱۳۹۹/۰۷/۲۶ / سینمای ایران
خون شد کیمیایی آبان روی پرده می‌رود | گزینه آنلاین نداریم
مدیر شرکت پخش نمایش‌گستران از اکران «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی در آبان‌ماه خبر داد.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
ادامه «نذر خون و پلاسما» تا پایان ماه صفر
سخنگوی سازمان انتقال خون کشور از ادامه برنامه نذر خون و پلاسما تا پایان ماه صفر خبر داد و گفت: از ابتدای شروع جمع‌آوری پلاسمای کووید- ۱۹ تاکنون ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر از بهبودیافتگان کرونا، جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کردند. به گزارش ایسنا، بشیر حاجی بیگی با اشاره به مراجعه ۴۹۰۰ نفر در سراسر کشور جهت اهدای خون در روز اربعین حسینی، بیان کرد: از این تعداد ۴۰۱۲ نفر موفق به اهدای خون شدند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵.۵ درصد رشد داشته است.  
اهدای خون ۴۰۱۲ نفر در روز اربعین حسینی/ اهدای ۸۵۵۰ واحد پلاسما
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / اهدای خون / سازمان انتقال خون ایران / اربعین حسینی / اربعین 99
اهدای خون ۴۰۱۲ نفر در روز اربعین حسینی/ اهدای ۸۵۵۰ واحد پلاسما
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران گفت: روز اربعین حسینی در راستای برنامه نذر خون ۴۹۰۰ نفر به مراکز انتقال خون مراجعه کردند که از این تعداد ۴۰۱۲ (چهار هزار و دوازده نفر) موفق به اهدای خون شدند.
بیش از ۴ هزار نفر در اربعین خون اهدا کردند
۱۳۹۹/۰۷/۲۰ / اختصاصی ایرنا / سازمان انتقال خون ایران / حاجی بیگی / اربعین / کرونا و اهدای خون
بیش از ۴ هزار نفر در اربعین خون اهدا کردند
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: در روز اربعین ۴۹۰۰ نفر از هموطنان برای اهدای خون به مراکز انتقال خون کشور مراجعه کردند و ۴۰۱۲ نفر موفق به اهدای خون شدند.
داروهای کاهنده چربی خون شدت بیماری کووید ۱۹ را کاهش می‌دهند
۱۳۹۹/۰۷/۰۷ / دارو
داروهای کاهنده چربی خون شدت بیماری کووید ۱۹ را کاهش می‌دهند
محققان دریافتند داروهای کاهش‌دهنده کلسترول موسوم به استاتین، خطر ابتلا به نوع شدید بیماری کووید۱۹ را کاهش می‌دهد.
آزمایش خون سکته‌های مغزی مخفی را تشخیص دهد
۱۳۹۹/۰۷/۰۷ / سکته مغزی / آزمایش خون / پروتئین
آزمایش خون سکته‌های مغزی مخفی را تشخیص دهد
محققان دانشگاه کیس وسترن ریزرو در اوهایو موفق به شناسایی شاخص‌های زیستی در آزمایش خون شده‌اند که از آن می‌توان برای شناسایی موارد سکته مغزی ضعیف و مخفی استفاده کرد.
۱۳۹۹/۰۷/۰۶
۱۲۰ پزشک خطاب به رئیس‌جمهور: تست قند خون و انسولین دیابتی‌ها را تأمین کنید
رئیس هیأت مدیره انجمن دیابت و ۱۲۰ نفر از پزشکان فوق تخصص غدد و استادان دانشگاه‌های علوم پزشکی در نامه‌ای به رئیس جمهور، خواستار رسیدگی به وضعیت نابسامان مبتلایان به دیابت کشور در دسترسی به انسولین و نوار سنجش قند خون شدند. در این نامه آمده است: فراهم نبودن هر یک از این دو (نوار اندازه گیری قند و انسولین)، بیماران را در کوتاه مدت با خطر جدی افت قند خون، کاهش سطح هوشیاری و خطر مرگ و در بلند مدت، با عوارضی، چون قطع عضو، سکته قلبی و مغزی و آسیب به کلیه‌ها مواجه خواهد ساخت
تشخیص صدمات مغزی با آزمایش خون در ۱۵ دقیقه
۱۳۹۹/۰۶/۲۹ / سازمان غذا و دارو / آزمایش خون / جراحی مغز و اعصاب / سازمان جهانی بهداشت
تشخیص صدمات مغزی با آزمایش خون در ۱۵ دقیقه
تهران- ایرنا- محققان موفق به ابداع یک آزمایش خون شده‌اند که با بررسی نشانگرهای زیستی می‌تواند صدمات مغزی را در مدت ۱۵ دقیقه تشخیص دهد.
این ۳ ماده غذایی را جایگزین شکر کنید
۱۳۹۹/۰۶/۲۴ / شکر / کالری / قندخون / عسل / استویا / شیره میوه / سلامتی
این ۳ ماده غذایی را جایگزین شکر کنید
شکر علاوه بر داشتن کالری بالا، می‌تواند به سرعت باعث افزایش قند خون شده و در نتیجه فشار خود فرد را بالا ببرد. با این وجود، متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند افراد در مصرف هر ماده غذایی اعتدال و میانه‌روی را رعایت کنند.
سینمای بعد از انقلاب به هنرمندان پشت دوربین بها داد
۱۳۹۹/۰۶/۲۱ / ناصر تقوایی / موزه سینما / مسعود کیمیایی / روز سینما / فریدون جیرانی
سینمای بعد از انقلاب به هنرمندان پشت دوربین بها داد
تهران- ایرنا- فیلمبردار آثار مطرحی چون «خون شد»، گفت: فیلمبردارها، فیلمنامه نویس ها، کارگردان ها در سینمای بعد از انقلاب ارزش های ویژه ای پیدا کردند، مردم و ساختار مدیریت به آنها بیشتر توجه کردند و کسانی که در دهه شصت مسئولیتی داشتند برای آدم های پشت دوربین ارزش زیادی قائل بودند.
راز سلامتی قلب در مصرف ماهی جنوب
۱۳۹۹/۰۶/۱۷ / فروشگاه ماهی خان / خرید ماهی جنوب / میگو
راز سلامتی قلب در مصرف ماهی جنوب
اگر پس از دریافت جواب آزمایش خون ، علامت ستاره دار قرمز رنگی را در کنار گزینه LDL (کلسترول بد خون) مشاهده نمودید ، نشانه اینست که شما مبتلا به چربی خون شده اید.
۱۳۸ نفر کردستانی در تاسوعا و عاشورای حسینی خون اهدا کردند
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / تاسوعا و عاشورای حسینی / استانی-اجتماعی
۱۳۸ نفر کردستانی در تاسوعا و عاشورای حسینی خون اهدا کردند
مدیرکل انتقال خون استان کردستان، گفت: در روز تاسوعا و عاشورای حسینی امسال ۱۶۳ نفر جهت اهدای خون به پایگاه مراجعه کردند که از این تعداد ۱۳۸ نفر موفق به اهدا خون شدند و همچنین ۱۲۷ نفر مرد و ۱۱ نفر زن بودند.
بانویی که رهبر برگزیدگان دشت خون شد
۱۳۹۹/۰۶/۱۰ / کربلا / حضرت زینب / امام حسین (ع) / عاشورا / محرم
بانویی که رهبر برگزیدگان دشت خون شد
آغاز عزای اهل بیت با شروع اسارت شریفترین انسان های تاریخ و نگاهی به نقش زن در رهبری کاروان کربلا.
شبیخون با کلاشینکف؛ قتل پسر جوان در باغ
۱۳۹۹/۰۵/۲۶ / کلاشنکف / رگبار / قتل / مرگ / باغ
شبیخون با کلاشینکف؛ قتل پسر جوان در باغ
رگبار شلیک گلوله‌ها به حدی بود که فرصت هر گونه عکس العملی را از جوانان باغ نشین گرفت. دو جوان درازکش در همان حالت خود را به جوی آب و کنار خانه باغ کشیدند، اما تعدادی از گلوله‌ها به دو جوان ۲۴ و ۲۳ ساله اصابت کرد و آن‌ها غرق در خون شدند.
اهدای پلاسمای ۵ هزار و ۵۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / اهدای پلاسما / ویروس کرونا
اهدای پلاسمای ۵ هزار و ۵۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، جذب و حفظ اهدا کنندگان سازمان انتقال خون گفت: ۵ هزار و ۵۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا به منظور اهدای پلاسما برای درمان مبتلایان به کرونا به مراکز انتقال خون مراجعه کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۰۰ نفر موفق به اهدای پلاسمای خون شدند.
وقتی فشار رئیس جمهور هنگام سخنرانی می افتد! + ویدئو
۱۳۹۹/۰۵/۲۳
وقتی فشار رئیس جمهور هنگام سخنرانی می افتد! + ویدئو
‎بشار اسد در جلسه افتتاحیه پارلمان جدید ‎سوریه دچار افت فشار خون شد که در ادامه مشاهده می‌کنید.
۴۶۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا پلاسما اهدا کردند
۱۳۹۹/۰۵/۲۳ / ویروس کرونا / دفتر برنامه‌ریزی، جذب و فراخوان اهداکنندگان سازان انتقال خون ایران / سازمان انتقال خون ایران / کرونا و اهدای خون
۴۶۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا پلاسما اهدا کردند
تهران- ایرنا - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، جذب و حفظ اهدا کنندگان سازمان انتقال خون گفت: ۵ هزار و ۵۰۰ بیمار بهبود یافته کرونا به منظور اهدای پلاسما برای درمان مبتلایان به کرونا به مراکز انتقال خون مراجعه کردند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۰۰ نفر موفق به اهدای پلاسمای خون شدند.
حال بشار اسد حین سخنرانی خراب شد
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / بشار اسد / سوریه
حال بشار اسد حین سخنرانی خراب شد
دفتر ریاست جمهوری سوریه روز چهارشنبه اعلام کرد که «بشار الاسد» رئیس جمهور سوریه عصر امروز در حین سخنرانی در برابر پارلمان جدید این کشور دچار اندکی افت فشار خون شد و برای دقایقی سخنرانی خود را متوقف کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۲۲ / بشار اسد / سخنرانی بشار اسد
بشار اسد سخنرانی خود را به دلیل افت فشار برای دقایقی متوقف کرد
به گزارش فارس، دفتر ریاست جمهوری سوریه روز چهارشنبه اعلام کرد که «بشار الاسد» رئیس جمهور سوریه عصر امروز در حین سخنرانی در برابر پارلمان جدید این کشور دچار اندکی افت فشار خون شد و برای دقایقی سخنرانی خود را متوقف کرد.
جزییات نوبت‌دهی اینترنتی برای نذر خون در محرم
۱۳۹۹/۰۵/۲۱ / انتقال خون / نذر خون
جزییات نوبت‌دهی اینترنتی برای نذر خون در محرم
مدیرکل دفتر جذب اهدا کنندگان سازمان انتقال خون درباره نحوه نوبت دهی اینترنتی برای نذر خون و پلاسما در ایام محرم و صفر گفت: سیستم نرم افزاری ما به این صورت است که اهداکنندگان می‌توانند وارد سایت سازمان انتقال خون شده و بر روی قسمت نوبت دهی اینترنتی کلیک کنند و بر اساس استانی که در آن هستند، مراکز برایشان مشخص می‌شود. با این اقدام مراکزی که آمادگی و زمان خالی دارند تا اهداکنندگان بتوانند نوبت مراجعه دریافت کنند، مشخص می‌شود.
ترجمه خاطرات بازماندگان حمله هسته‌ای آمریکا به ناگازاکی در ایران؛ روزی که همه‌چیز دود و خون شد
۱۳۹۹/۰۵/۱۹ / اخبار "ژاپن" / اخبار "آمریکا"
ترجمه خاطرات بازماندگان حمله هسته‌ای آمریکا به ناگازاکی در ایران؛ روزی که همه‌چیز دود و خون شد
به تازگی کتابی با موضوع خاطرات بازماندگان فاجعه حمله اتمی به ناگازاکی در ایران ترجمه شده است؛ کتابی که روایت‌کننده پیامدها و آثار جنایت آمریکا در ژاپن است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۶
شناسایی آسیب مغزی کودکان تنها با یک آزمایش
محققان در تازه‌ترین پژوهش خود موفق به توسعه یک آزمایش خون شده‌اند که می‌تواند آسیب مغزی کودک را تنها چند ساعت پس از تولد تشخیص دهد.
۱۳۹۹/۰۵/۱۱
میز خبر
تهران، بیشترین اهداکننده و مصرف کننده خون درکشور [شهروند] سخنگوی سازمان انتقال خون ایران، تهران را بزرگ‌ترین مصرف‌کننده خون کشور اعلام کرد و گفت: «سالانه بیش از دومیلیون واحد خون و فرآورده‌های خونی درکشور اهدا می‌شود.» بر اساس اعلام بشیرحاجی‌بیگی، در سال ۹۸ دومیلیون و ۵۰۰هزار و ۴۷۰نفر به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کردند که از این تعداد دومیلیون و ۷۱هزار اهداکننده موفق به اهدای خون شدند، اما حدود ۴۹۰هزار نفر از داوطلبان واجد شرایط اهدای خون نبودند و نتوانستند خون اهدا کنند. او درباره میزان مصرف خون به ایسنا گفت: «روزانه نزدیک به سه‌هزار واحد خون و فرآورده‌های آن، از اداره کل انتقال خون استان تهران درخواست می‌شود. استان تهران دارای …
بلاکچین برای نجات گردشگری وارد خون شد!
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / کووید19 / بلاک چین / اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی / آلمان / اسپانیا / چین / ویتنام / سازمان جهانی گردشگری WTO
بلاکچین برای نجات گردشگری وارد خون شد!
بیماری هم گیر کرونا ویروس بسیاری  از صنایع را تحت تاثیر خود قرار داده، به طوری که  که صنعت گردشگری هم یکی از صنایع آسیب دیده از این بیماری  است. در حالی که شمار گردشگران طی این چند ماه با کاهش چشمگیر روبرو بوده اند.
۱۴غذای مفید برای درمان یبوست
۱۳۹۹/۰۵/۱۱ / سبک زندگی / غذای مفید / یبوست
۱۴غذای مفید برای درمان یبوست
یبوست و دفع نشدن به موقع مدفوع، باعث جذب مجدد برخی مواد مضر به خون شده و مشکلات فراوانی را برای بدن به همراه دارد، چنان که در طب سنتی یبوست را «ام الامراض» یا مادر بیماری‌ها می‌دانند.یکی از راه‌های درمان یبوست تغذیه درست است، شما می‌توانید با خوردن این ۱۴ ماده‌غذایی گوارش خود را بهبود داده و یبوست خود را رفع کنید.
تشخیص آلزایمر با استفاده از آزمایش خون
۱۳۹۹/۰۵/۰۸ / زوال عقل / آلزایمر / سازمان جهانی بهداشت
تشخیص آلزایمر با استفاده از آزمایش خون
تهران - ایرنا - محققان موفق به توسعه یک آزمایش خون شدند که قادر به تشخیص آلزایمر با دقت ۸۹ تا ۹۸ درصد است.
درباره مسعود کیمیایی
۱۳۹۹/۰۵/۰۷ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / سینما / کارگردان / فیلم / فیلمنامه
درباره مسعود کیمیایی
تهران_ایرنا_ مسعود کیمیایی نامی آشنا در عرصه فرهنگ و هنر ایران به شمار می‌رود که نه تنها برای اهالی سینما شناخته شده بلکه سینمای مسعود کیمیایی به جز وجه اقتصادی آن با شناخت جامعه و نیاز مردم نیز همراه بوده است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
نیم قرن ایستادن پای زخم و رفاقت
درباره مسعود و سینمای او/ تا آخرین نفس «خون شد» آخرین اثر مسعود کیمیایی و ...
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
من و کیمیایی و دو رفیق
قرار بود همکاری با آقای کیمیایی هنگام ساخت فیلم قاتل اهلی اتفاق بیفتد اما وقتی متوجه شدم که تهیه‌کننده قاتل اهلی از همکاران هستند، تصمیم گرفتم فیلم دیگری در خدمت‌شان باشم. زمان گذشت تا اینکه پارسال به همراه آقای رنجکشان برای تولد آقای کیمیایی به دیدارش رفتیم و بحث ساخت فیلم «خون شد» هم مطرح شد. سناریوی خون شد را خواندم و جلسات متعددی با آقای کیمیایی داشتیم و من با توجه به سوابقی که آقای کیمیایی در سینمای ایران دارد، علاقه‌مند بودم با ایشان کار کنم تا با همکاری با کارگردان بزرگی که آشنا به قواعد دیگری از سینماست، تجربه کسب کنم.  الان که نزدیک به یک‌سال از تولید فیلم «خون شد» ما می‌گذرد، می‌توانم بگویم که یکی از بهترین کارهای سینمایی من …
تصاویر| دریایی که تبدیل به حمام خون شد
۱۳۹۹/۰۵/۰۴ / دانمارک / شکار نهنگ
تصاویر| دریایی که تبدیل به حمام خون شد
این مراسم شکار، سنتی هزار ساله در منطقه جزایر فارو بوده است.
۱۳۹۹/۰۵/۰۲
ژاله خون شد
علی فرهمند
چرا زنان مشارکت زیادی در اهدای خون ندارند؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / زنان / انتقال خون
چرا زنان مشارکت زیادی در اهدای خون ندارند؟
مهر نوشت: مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، خواستار مشارکت بیش از پیش زنان در اهدای خون شد.
سهم اندک زنان ایرانی از اهدای خون/چرا بانوان خون نمی دهند
۱۳۹۹/۰۴/۲۷ / اهدای خون / سازمان انتقال خون ایران / پیمان عشقی
سهم اندک زنان ایرانی از اهدای خون/چرا بانوان خون نمی دهند
مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، خواستار مشارکت بیش از پیش بانوان در اهدای خون شد.
توقف زیاد در حمام مضر است؟
۱۳۹۹/۰۴/۲۶ / استحمام / حمام کردن / طب سنتی / سبک زندگی / پارسی خبر
توقف زیاد در حمام مضر است؟
شما هم موافقید بعد از یک روز پرکار و فعالیت در هوای گرم، یک دوش آب گرم خستگی را از تن می‌شوید و می‌برد؟ با توجه به این‌که امروزه در فضای مجازی نظرات متفاوتی درخصوص دوش آب سرد و گرم، مدت‌زمان توقف در حمام، خاصیت چاق و لاغرکنندگی استحمام، روغن‌مالی و کیسه‌کشی در حمام و... منتشر می‌شود، برای رسیدن به دیدگاهی علمی و منطقی در این خصوص با دکتر سید مهدی میرغضنفری، متخصص فیزیولوژی و پژوهشگر طب سنتی گفت‌وگو می‌کنیم. از دیدگاه طب سنتی استحمام اصولی دارد که اگر به‌درستی اجرا نشود می‌تواند سبب بروز بیماری و اگر تدابیر آن با توجه به جثه و مزاج‌های مختلف به‌طور صحیح رعایت شود خاصیت طبی و بهداشتی داشته و برای سلامت مفید است. استحمام با آب سرد فقط برای برخی افراد مفید است اما توقف بیشتر از یک ساعت در حمام به …
فشار کرونا به ذخایر خون
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
فشار کرونا به ذخایر خون
اوج گرفتن دوباره ویروس کرونا در برخی استان‌ها موجب نگرانی مردم از انتقال این ویروس و کاهش مراجعه آنها برای اهدای خون شده‌است. درچند روز گذشته کمبود ذخایر خونی در بوشهر، فارس، گیلان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان و مازندران، بسیاری از مراکز درمانی را که نیاز مبرم به گروه‌های خونی برای درمان مبتلایان به تالاسمی، هموفیلی، بعضی از انواع سرطان و مجروحان تصادف‌های رانندگی داشتند‏ با شرایط نگران‌کننده‌ای مواجه کرده‌است.
اکنون زمان اهدای مسوولانه خون است
۱۳۹۹/۰۴/۲۳ / ویروس کرونا / سازمان انتقال خون ایران / حاجی بیگی / کرونا و اهدای خون
اکنون زمان اهدای مسوولانه خون است
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: شیوع کرونا سبب کاهش اهدای خون شده، گرچه ذخایر خون خوب است، اما نیاز به خون و فرآورده‌های آن همیشگی است و اکنون زمان اهدای خون ایثارگرانه و مسئولانه است و هموطنان آن را فراموش نکنند و به نجات جان بیماران بشتابند.
۱۳۹۹/۰۴/۱۴
روی خط سینما
 جشنواره فیلم لندن که از سوی انستیتو فیلم بریتانیا برگزار می‌شود؛ برگزاری ترکیبی آنلاین- فیزیکی را از ٧ تا ١٨ اکتبر (۱۶ تا ٢۷ مهر) برای شصت‌وچهارمین دوره خود برگزید. درعین حال ۵۰ فیلم اولین نمایش خود را به صورت مجازی در این جشنواره تجربه می‌کنند و ۱۲ پیش‌نمایش از فیلم‌های جدید نیز در سینماهای سراسر بریتانیا صورت می‌گیرد. نمایش هر فیلم همراه با جلسات گفت‌وگوی آنلاین با تماشاگران خواهد بود و با فیلمسازان و بازیگران اصلی هم مصاحبه می‌شود.  یکی از فیلم‌هایی که در «مارش دو فیلم» جشنواره مجازی کن امسال بیش از همه توجه‌ها را به خود جلب کرد، حاصل همکاری آنتوان فوکوا و ویل اسمیت بود. نتیجه این کار چنان جذاب بود که اپل حاضر شد برای …
«خون شد» کیمیایی مجوز نمایش گرفت/ موافقت با اکران «نارگیل»!
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
«خون شد» کیمیایی مجوز نمایش گرفت/ موافقت با اکران «نارگیل»!
شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری برای ۲ فیلم مجوز نمایش صادر کرد.
فیلم مسعود کیمیایی مجوز نمایش گرفت
۱۳۹۹/۰۴/۱۲
فیلم مسعود کیمیایی مجوز نمایش گرفت
سازمان امور سینمایی با مجوز نمایش برای فیلم‌های «خون شد» به کارگردانی و نویسندگی مسعود کیمیایی و " نارگیل" به کارگردانی سید داوود اطیابی موافقت کرد.
صدور پروانه نمایش برای جدیدترین اثر مسعود کیمیایی؛ «خون شد»
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / اکران فیلم
صدور پروانه نمایش برای جدیدترین اثر مسعود کیمیایی؛ «خون شد»
تهران- ایرنا- شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی با نمایش فیلم‌های «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «نارگیل» به کارگردانی سید داوود اطیابی موافقت کرد.
صدور مجوز نمایش برای دو فیلم/ «خون شد» کیمیایی آماده نمایش شد
۱۳۹۹/۰۴/۱۲ / فیلم های سینمایی / مسعود کیمیایی / نوروز / نمایش / فیلم / صدور مجوز نمایش برای دو فیلم / «خون شد» کیمیایی آماده نمایش شد
صدور مجوز نمایش برای دو فیلم/ «خون شد» کیمیایی آماده نمایش شد
ایلنا: شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی برای دو فیلم مجوز نمایش صادر کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
خون گریست پاوه در دره ژاله
نیلوفر رسولی| دره ژاله هنوز می‌سوزد و اشک‌های سیروان نیز داغی را فرو نمی‌نشاند، صبح روز یکشنبه، مختار، یاسین و بلال برای اطفای حریق جنگل‌های «بوزین و مره‌خیل» به یکی از صعب‌العبورترین مناطق مرزی رفتند، اما آنها هرگز از دره ژاله بیرون نیامدند، دود، آتش و انفجار دمنده دست به دست هم دادند تا پاوه عزادار آنها شود و در غیاب‌شان جنگل‌ها همچنان بسوزند و بسوزند. آتش «بوزین و مره‌خیل» از ظهر پنجشنبه، 5 تیر ماه 1399 آغاز شد. منطقه حفاظت‌ شده «بوزین و مره‌خیل» در برآورد اولیه حدود 500 هکتار از مراتع و جنگل‌های خود را از دست داد، خرگوش‌ها، مارها، لاک‌پشت‌ها و روباه‌ها نتوانستند از آتش جان سالم …
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
درگیری با بیماری مزمن
«روز بعد مستقیم سراغ هرمن کلاین رفت و ساعتش را روی پیشخوان گذاشت. با کج‌خلقی به ساعت‌ساز گفت: «این ساعت هر هفته دو دقیقه عقب می‌افته، می‌خوام ساعتم زمان رو دقیق نشون بده.» بله، مالون در آن برزخ انتظار برای مرگ وسواس زمان گرفته بود.» (ساعت بی‌عقربه، صفحه ۳۷۳)  این چند جمله شاید نزدیک‌ترین همجواری کلمه‌ها در توصیف رمان «ساعت بی‌عقربه» باشد، آخرین اثر کارسون مک‌کالرز نویسنده امریکایی، یادگار شانزده سال آخر عمرش که از بخت بد با حال رو به وخامتی سپری شد و سرانجام مک‌کالرز در سال ۱۹۶۷ در ۵۰ سالگی بر اثر سکته مغزی درگذشت. هر اندازه که آثار او تا ۳۴ سالگی مورد اقبال منتقدان و مخاطبان واقع شد اما در سال‌های …
۱۳۹۹/۰۳/۲۴
انتظار برای یک معجزه‎ ‎
[شهروند] روزها برایشان به شماره افتاده. دست‌شان از همه جا کوتاه شده و فقط به معجزه چشم ‏دوخته‌اند. شاید کسی پیدا شود و فرزندشان را از قصاص نجات دهد. مهلت زیادی ندارند، اگر ‏رخت عزای حامد را به تن کنند، غم از دست دادن او هم باری می‌شود روی همه فلاکت‌‏هایشان. خودشان می‌گویند دیگر چیزی برایشان باقی نمانده، همه مال و اموالشان به دنبال آن ‏حادثه از دست رفت و حالا سرنوشت فرزند خانواده هم به طناب دار گره خورده. همین هم ‏شده تا این خانواده امیدشان به دست خیران باشد. آدم‌ها و گروه‌هایی که با ورود به این ‏پرونده‌ آن را به صلح و سازش می‌رسانند‎. خانواده سه‌سال است آواره شده. درست از فردای همان روزی که حامد با اسلحه شکاری ‏مرتکب …
«عنکبوت» و «خون شد» در پیچ و خم اکران آنلاین | سرمایه‌گذار تصمیم نگرفته است
۱۳۹۹/۰۳/۲۱
«عنکبوت» و «خون شد» در پیچ و خم اکران آنلاین | سرمایه‌گذار تصمیم نگرفته است
تهیه‌کننده «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «عنکبوت» به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد تأکید کرد اکران آنلاین این فیلم‌ها بستگی به نظر محمدصادق رنجکشان به‌عنوان سرمایه‌گذار دارد.
روش موثر پیشگیری از بیماری های قلبی اعلام شد
۱۳۹۹/۰۳/۰۳
روش موثر پیشگیری از بیماری های قلبی اعلام شد
اسیدهای چرب اشباع نشده امگا 3 در ماهی و مکمل های غذایی باعث کاهش سطح کلسترول "بد" در خون شده و خطر ابتلا به بیماری های قلب و عروق را کاهش می دهد.
۱۳۹۹/۰۲/۳۰
۳ راهکار طب سنتی برای درمان اورژانسی افت ناگهانی فشار خون
در این مطلب به ۳ راهکار ساده طب سنتی برای درمان اورژانسی افت ناگهانی فشار خون اشاره شده است. زمانی که دچار افت ناگهانی فشار خون شده‌اید موارد ذیل جهت درمان اورژانسی توصیه می‌شود:
۱۳۹۹/۰۲/۳۰ / مسمومیت دارویی
دانستنی‌هایی درباره مسمومیت با ویتامین E
مصرف بیش از حد ویتامین E می تواند موجب رقیق شدن خون شده و به خونریزی مرگبار منجر شود.
اهدای خون ۸۳۰ اصفهانی در شب های قدر
۱۳۹۹/۰۲/۲۸ / استانی-اجتماعی / سازمان انتقال خون / اهدای خون / شب قدر
اهدای خون ۸۳۰ اصفهانی در شب های قدر
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: در سه شب قدر مجموعا ۱۱۰۰ نفر به مراکز انتقال خون استان مراجعه کردند که ۸۳۰ نفر موفق به اهدای خون شدند.
دستگاه اکسیژن‌سنج خون ایرانی ساخته شد
۱۳۹۹/۰۲/۲۱ / ویروس کرونا / شرکت دانش بنیان / معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
دستگاه اکسیژن‌سنج خون ایرانی ساخته شد
محققان کشور در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاه اکسیژن سنج خون شدند.
مهم‌ترین فاکتور سرطان پوست چیست؟
۱۳۹۹/۰۲/۲۰ / سرطان / سرطان پوست / پارسی خبر / مشکلات پوستی
مهم‌ترین فاکتور سرطان پوست چیست؟
دکتر سیدمهدی طبایی درباره تأثیر استفاده از لوازم آرایشی بر پوست، اظهار کرد: ایران یکی از کشور‌های پر مصرف لوازم آرایشی در دنیاست، بخشی از علت این پیشگامی شاید به احساس نیاز افراد جامعه و نوع فرهنگ‌ها برمی گردد و بخشی دیگر احتمالا به دلیل سیاستگذاری‌های بهداشتی و درمانی یا سیاستگذاری‌های اقتصادی است.وی ادامه داد: این واقعیت وجود دارد که ورود اقلام آرایشی و بهداشتی به کشور بسیار بالاست و متقاضی استفاده از این اقلام نیز به دلایل مختلف روندی افزایشی دارد. برخی افراد گمان می‌کنند هر محصولی اعم از اقلام آرایشی، بهداشتی یا محصولات دارویی که روی پوست استفاده می‌شوند، کم عارضه بوده یا عارضه‌ای ندارند؛ در صورتی که این موارد می‌توانند عوارض موضعی ایجاد کرده و حتی منجر به تشدید یا ایجاد بیماری‌های خاص پوستی …
نظر امیرخانی درباره حاتمی‌کیا و کیمیایی | ابراهیم یک استثناست | ماجرای بانوی معترض دیار خمین
۱۳۹۹/۰۲/۱۰
نظر امیرخانی درباره حاتمی‌کیا و کیمیایی | ابراهیم یک استثناست | ماجرای بانوی معترض دیار خمین
رضا امیرخانی که این روزها کتاب «نیم‌دانگ پیونگ‌یانگ» را در بازار دارد، نظر خود را درباره سینمای فیلمسازان محبوبش مسعود کیمیایی و ابراهیم حاتمی‌کیا و تازه‌ترین آثار آنها «خون شد» و «خروج» ابراز کرد.
سکانس سانسورشده سریال نون خ + ویدئو
۱۳۹۹/۰۲/۰۳
سکانس سانسورشده سریال نون خ + ویدئو
سعید آقاخانی که به تازگی در فیلم «خون شد» بازی کرده، با انتشار ویدیویی کوتاه از سریال «نون.خ» به مسعود کیمیایی، کارگردان سینمای ایران ادای احترام کرد و نوشت: «برای مسعود کیمیایی عزیز فقط ما نیستیم که با شما زندگی کردیم استاد ، نسل امروزم دارن با شما بزرگ میشن و شیفته کارای شمان.» او دلیل حذف این بخش از سریالش را طولانی شدن قصه عنوان کرده اما بعد از حاشیه های سانسور سریال «پایتخت» این سکانس از «نون خ» حذف شد و در جایی دیگر هم نام کاراکتر صمد از این سریال حذف شده بود.
تقلید مونولوگ بهروز وثوقی که از نون. خ حذف شد! + فیلم
۱۳۹۹/۰۲/۰۳ / بهروز وثوق / سریال نون خ
تقلید مونولوگ بهروز وثوقی که از نون. خ حذف شد! + فیلم
سعید آقاخانی که به تازگی در فیلم خون شد بازی کرده، با انتشار ویدیویی کوتاه از سریال «نون. خ» به مسعود کیمیایی، کارگردان سینمای ایران ادای احترام کرد.
قطار سینمای آنلاین روی ریل | کیمیایی با خون شد می‌آید
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
قطار سینمای آنلاین روی ریل | کیمیایی با خون شد می‌آید
جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خون شد» ساخته مسعود کیمیایی از برنامه‌ریزی برای اکران آنلاین این فیلم خبر داد.
آمادگی «خون شد» برای ورود به «سینمای آنلاین»
۱۳۹۹/۰۲/۰۲
آمادگی «خون شد» برای ورود به «سینمای آنلاین»
قطار سینمای آنلاین با فیلم‌های مهم و جدی بعدی در حال گرم شدن است.
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری سینمای ایران را مخرب تفسیر کرد
۱۳۹۹/۰۱/۲۷ / جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / فضای مجازی / سرمایه اجتماعی / آسیب های اجتماعی / جشنواره فجر / وزارت ارشاد / اعتراض / زنان / مسعود کیمیایی
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری سینمای ایران را مخرب تفسیر کرد
گویی حکمرانان به استناد فیلم «خون شد» مسعود کیمیایی، سند خانه را از آن خود کرده‌اند و نظام اجتماعی و معرفتی مورد حمایت آنان پاسخگوی ناهنجاری‌های کنونی نیست.
خط تولید دستگاه پایش سلامت و میزان اکسیژن خون راه‌اندازی می‌شود
۱۳۹۹/۰۱/۲۴ / دستگاه پالس اکسی‌متر / پایش سلامت
خط تولید دستگاه پایش سلامت و میزان اکسیژن خون راه‌اندازی می‌شود
تیمی از محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی و ساخت دستگاهی برای پایش وضعیت سلامت افراد و میزان اکسیژن موجود در خون شدند و به گفته آنها با حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری قرار است خط تولید این دستگاه راه‌اندازی شود.
با نمایش "مهمانخانه ماه نو" و "سراسر شب" در اینترنت موافقت شد/ اکران اینترنتی‌"خروج" به نفع سینماست
۱۳۹۹/۰۱/۲۲ / ایلنا / جواد نوروزبیگی / عنکبوت / خون شد / با نمایش "مهمانخانه ماه نو" و "سراسر شب" در اینترنت موافقت شد / اکران اینترنتی‌"خروج" به نفع سینماست
با نمایش "مهمانخانه ماه نو" و "سراسر شب" در اینترنت موافقت شد/ اکران اینترنتی‌"خروج" به نفع سینماست
ایلنا: جواد نوروزبیگی از رایزنی برای اکران اینترنتی فیلم‌های "خون شد" و "عنکبوت" به صورت اینترنتی و اکران قطعی فیلم‌های "مهمانخانه ماه نو" و "سراسر شب" خبر داد.
۱۳۹۹/۰۱/۱۶
بدون اضطراب خون اهدا کنید
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: تمامی تمهیدات لازم جهت اهدای ایمن خون اندیشیده شده و مردم می توانند با خیال راحت مراجعه و با رعایت تمام اصول بهداشتی خون اهدا کنند.نرگس عبیدی ضمن تبریک سال نو عنوان کرد: به دنبال کاهش ذخایر خونی در سطح استان و همت اهالی رسانه، هنرمندان و ورزشکاران و فعالان اجتماعی و اطلاع رسانی همه مردم شاهد حضور بی نظیر همه مردم در انتقال خون بودیم که این اتفاق طی چند سال اخیر کم سابقه بوده است. وی ادامه داد: جا دارد که از تمامی مردم تشکر کنم که قرنطینه خانگی را انتخاب کردند، اگر ذخایر خون کم شد به دلیل مراجعه کم مردم بود نه کاهش تمایل. با این حال تمامی تمهیدات لازم در انتقال خون اندیشیده شده و مردم می توانند با خیال راحت مراجعه کرده و با رعایت تمام اصول بهداشتی خون اهدا کنند. این …
قابلیت تشخیص بیش از ۵۰ نوع سرطان با یک آزمایش خون
۱۳۹۹/۰۱/۱۲ / آزمایش خون / سرطان خون / سرطان پوست
قابلیت تشخیص بیش از ۵۰ نوع سرطان با یک آزمایش خون
تهران - ایرنا - محققان موفق به طراحی یک آزمایش خون شده‌اند که با استفاده از هوش مصنوعی قادر به تشخیص بیش از ۵۰ سرطان با تعیین محل آن و با دقت بالاست.
الگوهای کنشگری جامعه می‌تواند از «خروج» به «خورشید» و «خون شد» تغییر دهد
۱۳۹۹/۰۱/۱۰
الگوهای کنشگری جامعه می‌تواند از «خروج» به «خورشید» و «خون شد» تغییر دهد
فیلم‌های جشنواره مخاطب را به نوعی عصیان از نرم‌های جامعه، میل ورزی بی‌انتها، خروج علیه وضعیت موجود و به چالش کشیدن پیش‌فرض‌های نهادهای مسلط فرامی‌خواند، حال آنکه سیاست رسمی علاقه‌ای برای انعطاف از خود نشان نمی‌دهد و به حفظ ساختارها با رویه کنونی پافشاری می‌کند. «فرهنگ عمومی» به حکمرانی به سیاق کنونی اشکالاتی وارد می‌کند و چه‌بسا خود را در موضع «خروج» نسبت به آن می‌بیند...
فیلمهای جشنواره فیلم فجر نشان دهنده سینمای اعتراض است/ خروج،خون شد و خورشید سه پیشنهاد برای سیاست‌مداران
۱۳۹۹/۰۱/۰۸ / مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری / فیلمهای جشنواره فیلم فجر نشان دهنده سینمای اعتراض است
فیلمهای جشنواره فیلم فجر نشان دهنده سینمای اعتراض است/ خروج،خون شد و خورشید سه پیشنهاد برای سیاست‌مداران
ایلنا: مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری معتقد است آنچه بیش از پیش در فیلم­های سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر خود نمایی می­‌کند کاهش اثربخشی حاکمیت مرکزی،…
اهدای خون ۱۸۰ نفر کردستانی‌ در پنج روز اول فروردین
۱۳۹۹/۰۱/۰۵
اهدای خون ۱۸۰ نفر کردستانی‌ در پنج روز اول فروردین
مدیرعامل انتقال خون کردستان، گفت: از اول فروردین تاکنون ۱۸۰ نفر با مراجعه به پایگاه انتقال خون موفق به اهدای خون شده‌اند.
کرونا باعث مراجعه کمتر اهداکنندگان خون شده است؛ بیماران نگران نباشند
۱۳۹۸/۱۲/۱۸ / ویروس کرونا / انتقال خون / آزمایش خون
کرونا باعث مراجعه کمتر اهداکنندگان خون شده است؛ بیماران نگران نباشند
ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: بیماران تالاسمی که از مصرف کنندگان همیشگی خون هستند توجه داشته باشند که خون مورد نیاز آنها، در مراکز درمانی و بیمارستانی تامین است و نگران تامین خون و همین طور کیفیت خون نباشند.
ضرورت لغو اعمال جراحی غیراورژانسی/کاهش آمار داوطلبین اهدای خون در پی شیوع ویروس کرونا در کشور
۱۳۹۸/۱۲/۱۶
ضرورت لغو اعمال جراحی غیراورژانسی/کاهش آمار داوطلبین اهدای خون در پی شیوع ویروس کرونا در کشور
مدیر عامل سازمان انتقال خون با تاکید بر ضرورت لغو اعمال جراحی غیراورژانسی، گفت: شیوع ویروس کرونا باعث کاهش مراجعه داوطلبین اهدای خون به مراکز انتقال خون شده است.
صورت مدافع یوونتوس غرق خون شد/عکس
۱۳۹۸/۱۲/۰۸ / لیگ قهرمانان اروپا / باشگاه یوونتوس
صورت مدافع یوونتوس غرق خون شد/عکس
ماتیاس دلیخت از ناحیه صورت دچار مصدومیتی شدید شد.
۱۳۹۸/۱۱/۳۰ / فیلم خون شد / جشنواره فیلم فجر / ابراهیم داروغه ‌زاده / فیلم شنای پروانه / سی ‌و هشتمین جشنواره فیلم فجر
رسانه‌های معاند تلاش زیادی برای اخلال در برگزاری جشنواره داشتند
تهران- ایرنا- دبیر سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه رسانه‌های خارجی تلاش زیادی برای اخلال در برگزاری جشنواره فیلم فجر کردند، گفت: رسانه‌های معاند با سینماگران ما تماس گرفته و آنها را تحت فشار قرار می‌دادند تا در جشنواره حضور پیدا نکنند ولی هنرمندان تحت تاثیر قرار نگرفتند و خوشبختانه جشنواره را همراهی کردند.
۱۳۹۸/۱۱/۲۸
چشم در چشم فجر
جشنواره سی‌و‌هشتم فجر با همه بالا و پایین‌هایش به پایان رسید و برگ دیگری از این رویداد سینمایی ورق خورد. در سالی که از میان چهره‌های شاخص سینمای ایران کارگردانانی همچون مسعود کیمیایی با «خون شد»، ابراهیم حاتمی‌کیا با «خروج» و مجید مجیدی با «خورشید» در جشنواره حاضر بودند، این کارگردانان جوان بودند که بیشتر نگاه‌ها را به سوی خود جلب کردند. محمد کارت با «شنای پروانه»، محمدحسین مهدویان با «درخت گردو»، برادران ارک با «پوست» و مرتضی فرشباف با «تومان» قابلیت‌های نسل جدید کارگردانان سینمای ایران را به معرض …
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / برنامه اینترنتی مدیا / جشنواره فیلم فجر
فیلم | واکنش سرمایه‌گذار فیلم «خون شد» به حواشی آخرین ساخته مسعود کیمیایی
محمد صادق رنجکشان در مصاحبه با مدیا در حاشیه جشنواره فیلم فجر درباره صحبت‌های شهاب حسینی علیه مسعود کیمیایی حرف هایی زد که در ادامه می بینید.
۱۳۹۸/۱۱/۲۶ / سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر / فیلم خون شد / مسعود کیمیایی / شهاب حسینی / محمدصادق رنجکشان
محمدصادق رنجکشان: کسانی هستند که نمی‌خواهند سینما اوج بگیرد
محمدصادق رنجکشان حالا سه سالی است که یکی از سرمایه‌گذاران مهم در سینمای ایران است و فیلم‌های مهمی با سرمایه او ساخته شده‌اند. البته شایعات بسیاری هم درباره او وجود دارد که در گفت‌وگو با خبرآنلاین این شایعات را با او مطرح کردیم و پاسخ شنیدیم.
 •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •  •