دوشنبه, ۲۰ مرداد, ۱۳۹۹ / 10 August, 2020
دیوید لیچ
۵ ساعت قبل
پشت صحنه فیلم سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو
فیلم سینمایی «سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو/ Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw» به کارگردانی دیوید لیچ به کارگردانی دیوید لیچ و نویسندگی کریس مورگان محصول سال 2019 است. داستان این فیلم دو سال پس از اتفاقات فیلم سرنوشت خشمگین به وقوع می‌پیوندد. مأمور باتجربه لوک هابز تصمیم می‌گیرد تا با دوست و رقیب قدیمی‌اش دکارد شاو همکاری کند تا مأموریت یک خلافکار مخوف به نام بریکستون را متوقف کنند و در انتها موفق می‌شوند. دواین جانسون، جیسون استاتهام، ونسا کربی، هلن میرن، ایزا گونزالس، ادریس البا، رایان رینولدز و کوین هارت در این فیلم مقابل دوربین جاناتان سلا بازی کردند. تایلر بیتس موسیقی متن این فیلم را ساخت و کریستوفر راوز این اثر را تدوین کرد. پشت صحنه این فیلم سینمایی را در تابناک می‌بینید.
فیلم | موسیقی متن فیلم «جان ویک»
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
فیلم | موسیقی متن فیلم «جان ویک»
همشهری آنلاین: «جان ویک» با بازی کیانو ریوزبه کارگردانی دیوید لیچ و چد استالسکی در ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ روی پرده رفت و توانست ۸۸ میلیون دلار در باکس‌آفیس جهانی بفروشد.
حضور برد پیت در اکشن «قطار سریع‌السیر»
۱۳۹۹/۰۴/۱۸
حضور برد پیت در اکشن «قطار سریع‌السیر»
برد پیت بازیگر فیلم اکشن «قطار سریع‌السیر» به کارگردانی دیوید لیچ شد.
۱۳۹۹/۰۴/۱۷
روی خط سینما
 پوران درخشنده از ساخت دو فیلم «سارا عروس کرونا» و «هیس! پسرها گریه نمی‌کنند» خبر داد. این کارگردان اولویت کاری‌اش را ‏در روزهای اخیر ساخت فیلمی با موضوع ایثار پزشکان در ایام شیوع کرونا عنوان کرد. درخشنده با اشاره به اینکه‎ ‎بازنویسی ‏فیلمنامه‌های«سارا عروس کرونا» و «هیس پسرها گریه نمی‌کنند» را به پایان رسانده، عنوان داشت که منتظر جذب سرمایه برای ‏این دو فیلم است و هر کدام زودتر به نتیجه برسد، آن را جلوی دوربین خواهد برد. ‏  حبیب ایل‌بیگی، قائم‌مقام بنیاد سینمایی فارابی درباره طرح حمایت از سینمای اقتباسی گفت که تهیه‌کنندگان تاکنون ۲۵کتاب برای ‏اقتباس سینمایی معرفی کرده‌اند‎. …
۱۳۹۸/۰۵/۱۰
دواین جانسون و جیسون استاتام دوست شدند
هابز با بازی دواین جانسون و شاو با بازی جیسون استاتام، از جمله شخصیت‌های اصلی مجموعه فیلم‌های پرطرفدار «سریع و خشن» هستند که هم اکنون در نسخه‌ای تازه، در کنار هم قرار می‌گیرند. کارگردانی فیلم سینمایی «هابز و شاو» را دیوید لیچ بر عهده گرفته و نگارش فیلمنامه آن را...
۱۳۹۸/۰۵/۰۹
جلوه‌های ویژه فیلم بلوند اتمی
فیلم سینمایی «بلوند اتمی / Atomic Blonde» به کارگردانی دیوید لیچ برگرفته از رمان گرافیکی سردترین شهر، به قلم آنتونی جانستون، محصول سال 2017 است. داستان این فیلم، حول محور جاسوسی است که موظف به پیدا کردن لیستی از مأموران دوجانبه است که در حال قاچاق به غرب است... . شارلیز ترون، جیمز مک‌آووی، جان گودمن، تیل شوایگر، ادی مارسن، سوفیا بوتلا و توبی جونز مقابل دوربین جاناتان سلا بازی کردند. جلوه‌های ویژه این فیلم سینمایی توسط «چیمنی / Chimney» پیاده سازی شده که پشت صحنه آن را در تابناک می‌بینید.